L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk | Piotr | Świnoujście | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
2 | Adamowicz | Daniel | Daniel | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
3 | Androwiak | Tymoteusz | Tymon | Świdwin | 1981 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
4 | Andrzejewski | Józef | Płoty | 1966 | Bieg 10 km | M | |||||
5 | Antkowiak | Joanna | Asia #KB | Leszno | 1981 | kobietybiegaja.pl | Bieg 10 km | K | Tak | ||
6 | Babij | Krzysztof | Kostrzyn nad Odrą | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
7 | Babraj | Paweł | Nekla | 1974 | MOTOINTEGRATOR Runing Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
8 | Barański | Przemysław | P. BARAŃSKI | Trzebiatów | 1993 | KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
9 | Barański | Bogusław | B.BARAŃSKI | Trzebiatów | 1958 | MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
10 | Barszcz | łukasz | Miedzyzdroje | 2015 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
11 | Batorowicz | Mariola | WOLIN | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | ||||
12 | Bątkiewicz | Bogusław | Płoty | 1965 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
13 | Bęgowski | Marek | Kamień Pomorski | 1975 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | ||
14 | Bielecki | Michał | Michał | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
15 | Bielski | Sebastian | Nowogard | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
16 | Binder-Osman | Marta | Marta | Police | 1988 | BBL POLICE | Bieg 10 km | K | Tak | ||
17 | Borawska | Anna | Mała Lady Pank | Płock | 1977 | Mała Lady Pank Biegam dla Siebie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
18 | Borawska | Wiktoria | WIKI | Płock | 1999 | Biegnę dla Siebie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
19 | Borawski | Paweł | Boraś | Płock | 1974 | Wisła Płock Patologang | Bieg 10 km | M | Tak | ||
20 | Borgieł | Marek | BORU | Czechowice-Dziedzice | 1993 | Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice | Bieg 10 km | M | |||
21 | Borkowski | Krzysztof | Borek72 | Wrocław | 1972 | Volvo Team | Bieg 10 km | M | |||
22 | Borysiuk | Arkadiusz | Hosearcadio | Kamień Pomorski | 1986 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień Mundurowi | M | Tak | ||
23 | Brudek | Dorota | Kołobrzeg | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
24 | Brząkała | Waldemar | Kamień pomorski | 1970 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
25 | Burak | Sławomir | BUROL | Stargard | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
26 | Burak | Piotr | Pitrek | Trzebiatów | 1982 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
27 | Butowicz | Adam | Szczecinek | 1961 | Bieg 10 km | M | |||||
28 | Bzdak | Mariusz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Powiat Kamień Mundurowi | M | Tak | |||
29 | Cech | Jakub | Lipiany | 1999 | EPIDEMIASPORTU.PL | Bieg 10 km | M | Tak | |||
30 | Charęza | Marcin | Szczecin | 1980 | Zawadzkiego Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
31 | Ciemna | Joanna | Joanna | Wolin | 1974 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | ||
32 | Ciemna | Regina | Regina | Świnoujście | 1949 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
33 | Ciemny | Tadeusz | Swinoujscie | 1950 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
34 | Cieślukowski | Wojciech | Albert | Szczecin | 1974 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
35 | Czempińska | Ludmiła | Komorniki | 1976 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Bieg 10 km | K | Tak | |||
36 | Czempiński | Krzysztof | Komorniki | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
37 | Czerwiński | Mirosław | Miras | Trzebiatów | 1972 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | |||
38 | Czyrny | Łukasz | Karnice | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
39 | Dawidowska | Magdalena | Daria313 | Nowogard | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
40 | Dawidowski | Michał | Dino | Nowogard | 1978 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
41 | Denisiuk | Krzysztof | Szczecin | 1957 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
42 | DEREŃ | GRZEGORZ | ŚWIDWIN | 1976 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |||
43 | Dolatowski | Dominik | Kamień Pomorski | 1980 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
44 | Domański | Waldemar | Gryfice | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
45 | Drabik | Marcin | Martix | Wrocław | 1971 | WKB PIAST | Bieg 10 km | M | Tak | ||
46 | Drobczyński | Bartosz | Szczecin | 1982 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | |||
47 | DUDZIŃSKA | Zofia | Świnoujście | 1955 | Bieg 10 km | K | |||||
48 | DUSZA | ANNA | SZCZECIN | 1969 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
49 | Dymek | Ewa | Ewa Dymek | Chełst | 1995 | Bieg 10 km | K | ||||
50 | Dziewiątka | Marek | Czechowice Dziedzice | 1962 | Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice | Bieg 10 km | M | Tak | |||
51 | Emilit | Grzegorz | Grzegorz | Karlino | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | |||
52 | Fido | Adam | Fiedzia | Kołobrzeg | 1977 | JW 3937 Mrzeżyno | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||
53 | Filipowski | Dariusz | Skydafi | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
54 | FILUS | Adam | ADAM | ŚWINOUJŚCIE | 1978 | JW 5018 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||
55 | Fleiszerowicz | Piotr | Sokuś | Zbąszyń | 1965 | TKKF ŁABĘDŹ Zbąszyń | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
56 | Frankowski | Zbigniew | żodyń | 1980 | TKKF ŁABĘDŹ Zbąszyń | Bieg 10 km | M | Tak | |||
57 | Gałat | Jakub | Gostyń | 1974 | http://smgostyn.pl | Bieg 10 km | M | ||||
58 | Gancarczyk | Jacek | JACEK | Warzymice | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
59 | GANCARZ | EWA | JERZMANOWA | 1969 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
60 | GANCARZ | ARTUR | JERZMANOWA | 1966 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
61 | GANCARZ | ŁUKASZ | JERZMANOWA | 1998 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
62 | Garbień | Marcin | ARCZIK | Goleniów | 1992 | Bieg 10 km | M | ||||
63 | Gasztold | Robert | Szczecin | 1968 | Bieg 10 km | M | |||||
64 | Gawrysiak | Przemysław | Przemek 77 | Włodarka | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
65 | Gil | Wojciech | Warszawa | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
66 | Glaza | Aleksandra | Szczecin | 1982 | interdom24.pl | Bieg 10 km | K | Tak | |||
67 | Głowacki | Adrian | Magikkomputerowy | Świnoujście | 1988 | Bieg 10 km | M | ||||
68 | Głowacki | Włodzimierz | Koszalin | 1938 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | |||
69 | Głuszczak | Kazimierz | Świnoujście | 1974 | BKS MANIAK WOLIN | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
70 | Gmińska | Natalia | Natalia | Samlino | 1989 | Bieg 10 km | Powiat Kamień Mundurowi | K | Tak | ||
71 | Gołąbiowski | Jarek | Prochyra | Świnoujscie | 1968 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
72 | Gonciarz | Radosław | Szczecin | 1977 | Interdom | Bieg 10 km | M | Tak | |||
73 | GORSZKA | DAMIAN | SZCZECIN | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
74 | Goźliński | Sławomir | MARYNARZ | Świdwin | 1990 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
75 | Górczak | Andrzej | Goczałkowice-Zdrój | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
76 | Górska | Anna | Ania | Świnoujście | 1974 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | K | Tak | ||
77 | Grodź | Justyna | Dżastina :) | Osina | 1988 | Bieg 10 km | K | ||||
78 | Gruszczyński | Dawid | G.R.U.C.H.A | Trzeszyn | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
79 | GRYGLEWSKA | MONIKA | ŚWINOUJŚCIE | 1983 | Bieg 10 km | K | |||||
80 | Grzegorz | Terlikowski | GRZANA | Stargard Szczeciński | 1985 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
81 | Guster | Łukasz | Kamień Pomorski | 1990 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
82 | Guzikowski | Tomasz | Szczecin | 1979 | GUZIK Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
83 | Hałas | Renata | Karino | Szczecin | 1969 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
84 | Haratyk | Kamil | Cieszyn | 1985 | GC PL | Bieg 10 km | M | Tak | |||
85 | Heller | Zdzisław | Koszalin | 1956 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | |||
86 | Hinnel | Grzegorz | Szczecin | 1948 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
87 | HODERNY | Adam | ADACHO | TRZEBIATÓW | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
88 | Hołub | Kamil | Kamil | Trzebiatów | 1980 | MLUKS trzebiatów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
89 | Iwanek | Tomasz | Iwan | Goleniów | 1987 | Bieg 10 km | Powiat Kamień Mundurowi | M | |||
90 | Jabłońska | Edyta | Edyta Jabłońska | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
91 | Janas | Kacper | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
92 | Jankowski | Zbigniew | ZIBI z CHOJNY | Chojna | 1989 | Active Chojna | Bieg 10 km | M | Tak | ||
93 | Jarecki | Ryszard | Nowogard | 1966 | Nowogard | Bieg 10 km | M | Tak | |||
94 | Jarocki | Bartosz | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
95 | Jaroszewicz | Grzegorz | Grzegorz | Police | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
96 | Jarus | Halina | Kobylin | 1964 | GB Jutrosin-Kobylin i Przyjaciele | Bieg 10 km | K | Tak | |||
97 | Jarus | Marek | 63-740 | 1962 | GB Jutrosin-Kobylin i Przyjaciele | Bieg 10 km | M | Tak | |||
98 | Jarzemska-Wróblewska | Paulina | KOZICA | Gryfice | 1979 | GRA Runners | Bieg 10 km | K | Tak | ||
99 | Jasiński | Arkadiusz | Ajotek | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
100 | Jędruch | Kasia | Kasiorek | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | ||
101 | Jurkowski | Piotr | JURA | Dziwnów | 1981 | JURA | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||
102 | Kachlicki | Kamil | KAMIL | Koszalin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
103 | Kaczmarek | Rafał | KACZOR | Gryfice | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | |||
104 | Kaczmarek | Tomasz | KACZMAR | Mosina | 1985 | 104 batalion logistyczny / team biegowy szczecinek | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||
105 | Kamińska | Magdalena | Szczecin | 1982 | PUM Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | |||
106 | Kamiński | Adam | Gryfiniak | Gryfino | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
107 | Karpiński | Marcin | Kamień Pomorski | 1991 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
108 | Kartosz | Mariusz | BISHOP | Gryfice | 1973 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | M | Tak | ||
109 | Kędzielewski | Lukasz | Szczecin | 1981 | Zawadzkiego Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
110 | Kępka | Mirosław | Świdwin | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
111 | Klepacki | Adam | Adam | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
112 | Klimecka | Elżbieta | Ela | Rewal | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
113 | Kluj | Artur | ARTURETTO | Gryfice | 1977 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | |||
114 | Kobiela | Patrycja | PATI | Lędziechowo | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
115 | Kolasa | Tomasz | Zimny Głazik | Kołobrzeg | 1970 | Kąpiele na spontanie | Bieg 10 km | M | |||
116 | Kopcewicz | Henryk | Brak Henryk Kopcewicz 72-100 Goleniow ul. Akacjowa 7c/6 | Goleniów | 1954 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
117 | Kopcewicz | Robert | Goleniów | 1966 | Bieg 10 km | M | |||||
118 | Kosiński | Mateusz | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
119 | Kosmowski | Wiesław | Bojanowo | 1985 | Lesz No Limits Runners | Bieg 10 km | M | Tak | |||
120 | Kotwicki | Tomasz | Świnoujście | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
121 | KOZIOŁ | BOGUSŁAW | WWW.BOKOSPORT.PL | DOBRA | 1970 | TROFEA SPORTOWE - WWW.BOKOSPORT.PL | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||
122 | Krawczak | Oskar | Stargard | 1998 | Bieg 10 km | M | |||||
123 | KRÓL | Maciej | KINGI | Świnoujście | 1972 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
124 | Krzosek | Michał | Lublin | 1985 | Liga Schumana | Bieg 10 km | M | Tak | |||
125 | Kszczanowicz | Jacek | INFORM | Kołobrzeg | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
126 | Kubiak | Mateusz | Kamień Pomorski | 1984 | Bieg 10 km | Gmina Kamień | M | ||||
127 | Kubiak | Łukasz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
128 | Kubisiak | Damian | Wolin | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Kamień Mundurowi | M | Tak | |||
129 | Kuchta | Piotr | KUCHCIK | Szczecin | 1988 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
130 | KUDRA | GRAŻYNA | Grażyna | SZCZECIN | 1959 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
131 | Kulis | Wojciech | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | |||||
132 | Kułakowski | Marcin | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
133 | Kurowski | Sebastian | SEBA | Gryfice | 1982 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
134 | Kwiatkowska | Aneta | ANETA | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
135 | Kwieciński | Feliks | Jacob TheLegend | Wolin | 1991 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | ||
136 | Kwocz | Krzysztof | Sabbath | Gryfice | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
137 | Laskowski | Robert | Robert | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
138 | Lączak | Justyna | JUSTYNA | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
139 | Lenkiewicz | Marta | Trzebiatów | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
140 | Lenkiewicz | Piotr | PIT | Trzebiatów | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
141 | Lewandowski | Marek | Lewy 72 | Zbąszyń | 1972 | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
142 | LEWANDOWSKI | Karol | LEWY | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | |||
143 | Lichota | Wojciech | Skoczów | 1984 | Olza Cieszyn | Bieg 10 km | M | Tak | |||
144 | LIGOCKA | Aneta | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | Gmina Kamień | K | Tak | |||
145 | Lipertowicz | Adrianna | Ada | Gryfice | 1973 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
146 | Lipertowicz | Aleksandra | KWIATOJKA | Police | 1991 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | Tak | |
147 | Lis | Łukasz | FOX | Kamień Pomorski | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
148 | LOBA | Jerzy | Dziwnów | 1948 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |||
149 | Lubecki | Michał | Michał | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
150 | Luts | Olga | Kijow | 1982 | KMRC | Bieg 10 km | K | ||||
151 | Łaska | Piotr | Piecia | Trzebiatów | 1983 | MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
152 | Łuczkowiec | Agata | AGATA | Otyń | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
153 | Mackiewicz | Artur | Szczecin | 1975 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
154 | Mackiewicz | Magdalena | Szczecin | 1979 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
155 | Mackojć | Agnieszka | Aga | Gryfice | 1970 | RunGryf | Bieg 10 km | K | Tak | ||
156 | Madrak | Anna | RUDA | Police | 1976 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | ||
157 | Magalski | Tomasz | Kamień Pomorski | 1988 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
158 | Magierska | Honorata | HONIA | Gryfino | 1984 | Bieg 10 km | K | ||||
159 | Majewska | Justyna | ByżyłoSięLżej | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | K | ||||
160 | Majewski | Dawid | Czacza | Wysoka Kamieńska | 1994 | Wysoka Kamieńska | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |
161 | Majewski | Jakub | KUBSONIX | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
162 | Majzel | Tomasz | Szczecin | 1965 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
163 | Małkowska | Edyta | Ińsko | 1985 | Bieg 10 km | K | |||||
164 | Marszał | Michał | Michał | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
165 | Maruszczak | Andrzej | Siadło Dolne | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
166 | Mazurek | Tomasz | Tomek | Kolossi | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
167 | Mendyka | Paweł | Mendi | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
168 | Mentlak | Dariusz | Darson | Gryfice | 1980 | KP PSP GRYFICE | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
169 | Michalski | Mateusz | Góra Puławska | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
170 | Michałowska | Agnieszka | Mała Mi | Gryfice | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
171 | MICKIEWICZ | ADAM | MICEK | Mrzeżyno | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | |||
172 | Mikuła | Daniel | Nowogard | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
173 | Minko | Arkadiusz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | |||||
174 | Mioduszewski | Łukasz | MIODEK | Świnoujście | 1982 | Klub Morsów Morświny | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
175 | Morawiak | Krzysztof | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
176 | Morgiewicz | Piotr | Gryfice | 1966 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | M | Tak | |||
177 | Motyka | Dobromiła | Dobraśka | Świnoujście | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
178 | Mroczka | Bartosz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
179 | Murawski | Adam | Gostyń | 1966 | niezrzeszony | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | ||
180 | Musiał | Ela | Kratka | Wysoka Kamieńska | 1982 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | ||
181 | Musiał | Bartek | Barthezz | Wysoka Kamieńska | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | ||
182 | Mynarska | Ligia | Bielsko-Biała | 1973 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
183 | Mynarski | Sylwester | Bielsko-Biała | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
184 | Myślicki | Rafał | Rafał | Świerzno | 1989 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | ||
185 | Narożniak | Mariusz | Narożniak | Gryfice | 1982 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
186 | Narożniak | Marek | Nocny M@rek | Gryfice | 1965 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | M | Tak | ||
187 | Nicpoń | Wojciech | Wojtas | Legnica | 1965 | KB LEW LEGNICA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
188 | Nicpoń | Renata | Renia | Legnica | 1964 | KB LEW LEGNICA | Bieg 10 km | K | Tak | ||
189 | Niekrewicz | Sylwester | Trzebiatów | 1987 | Bieg 10 km | M | |||||
190 | NOWAK | WIESŁAW | VASLIK | SZCZECIN | 1949 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
191 | Olszewska | Monika | Córka | Toruń | 1977 | Dzikie Ślimaki | Bieg 10 km | K | Tak | ||
192 | OLSZYK | Tadeusz | Świnoujście | 1956 | Bieg 10 km | M | |||||
193 | Opaska | Jolanta | Jola | Szczecin | 1982 | Przebiegłe Jenoty | Bieg 10 km | K | Tak | ||
194 | Orliński | Przemysław | ORZEŁ | Lędziechowo | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
195 | Orszulak | Patrycja | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
196 | Orszulak | Łukasz | Tukan | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
197 | Orszulak | Jacek | JACA | Wysoka Kamieńska | 1979 | OSP Wysoka Kamieńska | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
198 | Osobniak | Ryszard | RYSZARD | Koszalin | 1956 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
199 | Ostapko | Mateusz | Captain Mateusz | Wysoka Kamieńska | 2000 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |
200 | Paczyńska | Joanna | Asia | Wysoka Kamieńska | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | K | Tak | ||
201 | Paczyński | Paweł | PACZKA | Wysoka Kamieńska | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | ||
202 | Pająk | Krzysztof | Gryfice | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
203 | Paszko | Robert | ROBERT | Świerzno | 1976 | OSP Świerzno | Bieg 10 km | Powiat Kamień Mundurowi | M | Tak | |
204 | Pawlaczyk | Marian | Wrocław | 1934 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
205 | Pawlicki | Bogusław | Wysoka Kamieńska | 1987 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |||
206 | Pawłowski | Grzegorz | Gregor | Głogów | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
207 | Peda | Kamila | Police | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
208 | Peda | Leszek | Police | 1952 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
209 | Pieńko | Anita | URLOPOWICZKA | Lubin | 1984 | The Best | Bieg 10 km | K | Tak | ||
210 | Pietrowicz | Darek | Timon | Szczecin | 1987 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
211 | Pietrzak | Artur | Twardogóra | 1982 | Amator - Twardogóra | Bieg 10 km | M | ||||
212 | Piórkowska | Agnieszka | Agni | Lipiany | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
213 | Piskorz | Szymon | Szymon | Rymań | 1985 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
214 | Piwko | Anna | Ania | Czechowice-Dziedzice | 1982 | FITNESS CLUB 24 | Bieg 10 km | K | Tak | ||
215 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | ||||
216 | Płażalski | Łukasz | Brojce | 1982 | Bieg 10 km | M | |||||
217 | Płażalski | Przemysław | Przemo | Gryfice | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
218 | Podgórski | Piotr | PODGÓR | Kamien Pomorski | 1983 | KP PSP KAMIEN POMORSKI | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień Mundurowi | M | ||
219 | Prokopczuk | Adam | Efrets | Szczecin | 1979 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
220 | Prośniewski | Mirosław | MIREK | Gryfice | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
221 | Przybylak | Tomasz | Poznań | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
222 | PRZYBYLSKI | ARTUR | KAMIEŃ POMORSKI | 1985 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień Mundurowi | M | Tak | |||
223 | Ptak | Daniel | PTAKU | GOLCZEWO | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | |||
224 | Pysiak | Marcin | Szczecin | 1984 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | |||
225 | Rapa | Marek | Marek | Golczewo | 1970 | GOLCZEWO | Bieg 10 km | Powiat Kamień | M | Tak | |
226 | RASZKA | KRZYSZTOF | MILICZ | 1975 | RUNNING TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | |||
227 | Religa | Dariusz | Goleniów | 1966 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
228 | Rojek | Michał | Trzygłów | 1980 | Bieg 10 km | M | |||||
229 | Rojewski | Mateusz | ROJEK | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
230 | Rola | Bogusław | Resko | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
231 | Rolla | Dorian | Warzymice | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
232 | Romanowicz | Piotr | Resko | 1977 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |||
233 | ROSA | Malwina | Malina | Świdwin | 1985 | WżW Oleszno | Bieg 10 km | Mundurowi | K | ||
234 | Rudzewicz | Mariusz | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |||
235 | Rutkowski | Artur | Sianów | 1990 | Rutkowscy Team | Bieg 10 km | M | ||||
236 | Ryan | Monika | Las Vegas | 1998 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
237 | Rysak | Adrian | Gryfice | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
238 | Sajda | Tosia | Tosia | Katowice | 1961 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
239 | Sawa | Piotr | Keczup | Szczecin | 1981 | Iron Team Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
240 | Sawicki | Andrzej | GRYFICE | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
241 | Seniowski | Sławomir | Senio | Dziwnów | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
242 | Seniuk | Tomasz | TOMEK | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
243 | Sędłak | Agnieszka | Agnieszka | Kamień Pomorski | 1985 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień Mundurowi | K | Tak | ||
244 | Siadak | Justyna | Kołbaskowo | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
245 | Sieczkowski | Michał | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
246 | Siepracki | Robert | Przęsocin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
247 | Sioła | Danuta | Ziutka | Gryfice | 1973 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
248 | Skowyra | Wioletta | Miśka | Barkowo | 1973 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
249 | Skowyra | Arkadiusz | Skowyrny | Barkowo | 1981 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
250 | SKOWYRSKI | Janusz | Roweria | Stare Bielice 211 i | 1962 | Bieg 10 km | M | ||||
251 | Smal | Adam | Adam Es | Gryfice | 1974 | Bieg 10 km | M | ||||
252 | Smarzewska | Justyna | SMAZIA | Zielona Góra | 1978 | Drużyna Gazety | Bieg 10 km | K | Tak | ||
253 | Sobolewski | Robert | Robson | Szczecin | 1973 | Robert Team | Bieg 10 km | M | |||
254 | Sobuś | Jacek | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
255 | Sodnomgombo | Alimaa | Szczecin | 1962 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
256 | Sowa | Mateusz | MATI | Gryfino | 1988 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
257 | Sowisz | Danuta | Danusia | Szczecin | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
258 | Sowisz | Cezary | Szczecin | 1967 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |||
259 | Stachniuk | Anna | Stargard | 1996 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
260 | Stachowiak | Amelia | FILIP I AMELIA | Brojce | 2016 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | ||
261 | Staliś | Robert | Robo | Trzebiatów | 1984 | :) | Bieg 10 km | M | Tak | ||
262 | Stasiuk | Oksana | Ziutka | Gryfice | 1976 | Bieg 10 km | K | ||||
263 | Stasiuk | Piotr | CIPEK | Gryfice | 1973 | Bieg 10 km | M | ||||
264 | Stefanicki | Marek | UlTTramp | Świnoujście | 1958 | Włóczykije Świnoujście | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
265 | STĘPNIAK | GRZEGORZ | Kamień Pomorski | 1972 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | |||
266 | Strzelec | Konrad | Kojad | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | M | ||||
267 | Sych | Zbigniew | Kamień Pomorski | 1972 | KB Kamień Pom. | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień Mundurowi | M | Tak | ||
268 | Sych | Małgorzata | Kamień Pomorski | 1975 | KB Kamień Pom. | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | K | Tak | ||
269 | Szafrańska | Joanna | Joanna | Świnoujście | 1965 | Bieg 10 km | K | ||||
270 | Szczupaczyński | Arkadiusz | GRYFICE | 1963 | RUNGRYF | Bieg 10 km | M | Tak | |||
271 | Szmit | Damian | Stargard | 1975 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||||
272 | Szostak | Bartosz | BAKU | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
273 | Sztukin | Tatiana | Rewal | 1967 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
274 | Szulc | Helena | Helena | Police | 1986 | SMT | Bieg 10 km | K | Tak | ||
275 | Szydłowski | Michał | MAJKEL | Rogowo | 1999 | Bieg 10 km | M | ||||
276 | Szymański | Marek | Prezes | Kamień Pomorski | 1984 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Gmina Kamień Powiat Kamień | M | Tak | |
277 | Szymczyk | Paulina | Banie | 1985 | Banie | Bieg 10 km | K | ||||
278 | Szymuś | Paweł | Stargard | 1979 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |||
279 | Szymuś | Agnieszka | Stargard | 1978 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | Tak | |||
280 | Szyntor | Łukasz | HUNTER | Gryfice | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
281 | Ściesińska | Beata | Beata | Trzebiatów | 1965 | AT-Aktywny Trzebiatów | Bieg 10 km | K | Tak | ||
282 | Ściesiński | Mariusz | Zejman | Trzebiatów | 1965 | Bieg 10 km | M | ||||
283 | ŚWITAL | LESZEK | Margonin | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
284 | ŚWITAL | MATEUSZ | Margonin | 1998 | Morsy Margonin TAZAR | Bieg 10 km | M | Tak | |||
285 | Tarnowski | Krzysztof | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
286 | Tomaka | Bogusław | KUBOSŁAW | Ząbkowice Sląskie | 1976 | Ząbkowicki Klub Biegacza "FRANKENSTEIN" | Bieg 10 km | M | |||
287 | Trawińska | Barbara | Kamienna Góra | 1980 | Kamiennogórska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | K | Tak | |||
288 | Trawiński | Krzysztof | Kamienna Góra | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
289 | Trojanowski | Karol | ToJaTenNiepokrny | Stargard | 1990 | Nie Bądź Jak Twój Stary! | Bieg 10 km | M | Tak | ||
290 | Uldynowicz | Łukasz | ULDYN | Gryfice | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
291 | Walczak | Robert | Parkrun | Zielona Góra | 1980 | parkrun Poznań | Bieg 10 km | M | Tak | ||
292 | Warkoczyński | Marcin | Dla mojej Eluni | Szczecin | 1975 | DlaEluni | Bieg 10 km | M | Tak | ||
293 | Wasielewski | Kamil | Wasyl | Szczecin | 1985 | HQ MNC NE | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | |
294 | Wasilewska | Ania | BiegAnka | Świnoujście | 1983 | Bieg 10 km | K | ||||
295 | Waszczuk | Tomasz | WASZCZUNIU | Szczecin | 1980 | WASZCZUK TEAM | Bieg 10 km | M | |||
296 | Wąsowska | Milena | Otyń | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
297 | Weglinski | Tomasz | SMOLIK | Bochum | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
298 | Wereszczyński | Tomasz | Przecław | 1974 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||||
299 | Wędziński | Maciej | Gryfice | 1978 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||||
300 | Wiaderek | Piotr | Warszawa | 1985 | Pędzące Żółwie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
301 | Wiliński | Marek | Świdwin | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
302 | Wiśniewicz | Paweł | WIŚNIA | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | Tak | ||
303 | Wiśniewski | Czesław | CZESŁAW | Szczecin | 1951 | Maratończyk Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
304 | Wodnicki | Krzysztof | WODNIK | Gryfice | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
305 | Wodnicki | Grzegorz | Gryfice | 1995 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
306 | Wojciechowicz | Edyta | PULPET | Gryfice | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
307 | Wojnach | Andrzej | SZCZECIN | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
308 | Wolf | Jan | Kamień Pomorski | 1952 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | Tak | |||
309 | Woźniczka | Robert | Robert Woźniczka | Lipno | 1996 | Bieg 10 km | M | ||||
310 | Wróblewski | Michał | Borzyszewo | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
311 | Wróblewski | Krzysztof | Kamień Pomorski | 1993 | Wiking Wolin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
312 | Wypych | Maciej | Maciek | Wołczkowo | 1981 | Przebiegłe Jenoty | Bieg 10 km | M | Tak | ||
313 | Wypych | Kasia | Kasia | Wołczkowo | 1980 | Przebiegłe jenoty | Bieg 10 km | K | Tak | ||
314 | Zając | Wioletta | Kicuś | Gryfice | 1970 | RUN GRYF GRYFICE | Bieg 10 km | K | Tak | ||
315 | Zając | Ireneusz | Biecz | 1952 | Biecz | Bieg 10 km | M | ||||
316 | Zakens | Anna | Wombi | Świnoujście | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
317 | Zarobiak | Katarzyna | OSOm! KASIA | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | Mundurowi | K | |||
318 | Zarobiak | Piotr | PiotRUNio | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | |||
319 | Zawadzki | Marcin | Kamień pomorski | 1980 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Mundurowi | M | Tak | |||
320 | Zielińska | Bogumił | Bogumil | Mieroszów | 1963 | Grupa Biegowa Mieroszów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
321 | Ziomko | Rafał | Kołobrzeg | 1972 | Bieg 10 km | Mundurowi | M | ||||
322 | Zusel | Karolina | Inka | Kamień Pomorski | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
323 | Zwindowska | Bogumiła | Drawsko pomorskie | 1967 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
324 | Zybura | Michał | Michzyb | Poznań | 1977 | Poznań | Bieg 10 km | M | Tak | ||
325 | Zygoń | Artur | Stargard Szczeciński | 1987 | Iron Insane | Bieg 10 km | M | ||||
326 | Żebrowski | Ireneusz | Stargard | 1962 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | |||
327 | Żmuda | Dariusz | Dariusz | Gryfice | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
328 | Żywicki | Janusz | Szczecin | 1968 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak |