Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu 39 Ogólnopolski "ĆWIERĆMARATON" Policki

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adrian-Czaboryk MonikaBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  K 
2 Agaciak ZuzannaSzczecin200010 km  K 
3 Andryszczyk AnitaPolice199010 km Policzanie
 
KTak 
4 Anyszewski Dominik Police1987UKL "Ósemka" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
5
 
Apiecionek MateuszPolice1991UKL "Ósemka" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
6 Banucha Agata BanuchaSZCZECIN1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
7 Barszczewska KatarzynaSzczecin197610 km  K 
8 Bereś Sylwester Dobra197610 km  M 
9 Bieniek KamilPolice1984Stop Wycince Drzew10 km Policzanie
 
M 
10 Błoch AgnieszkaChoszczno198610 km  KTak 
11 BOMBA PRZEMYSLAWSZCZECIN1979Fizjobiegacze Szczecin 10 km  M 
12 Borkowska MonikaStargard199110 km  K 
13 Bożek MarcinDołuje198010 km  MTak 
14 Bratko PrzemysławSzczecin199210 km  M 
15 Brodzik AdamPolice197910 km Policzanie
 
MTak 
16
 
Cel EdytaOstoja1970OSTOJA10 km Policzanie
 
KTak 
17 Charlej IreneuszMierzyn1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
18 Charowski MarcinStargard198010 km  M 
19 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km Policzanie
 
KTak 
20 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km Policzanie
 
MTak 
21 Czapiewski JarosławSzczecin197910 km  M 
22 Czyż AdamSzczecin197510 km  M 
23 Dąbrowska KarolinaSzczecin198610 km  K 
24 Dąbrowski JerzySzczecin1950szczecin10 km  MTak 
25
 
Dejnak MariolaGryfice195910 km  K 
26 Denisiuk KrzysztofSzczecin1957Szczecin10 km  MTak 
27 Denkiewicz TomaszSzczecin1978Parkrun Szczecin10 km  M 
28 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
29 Dymowski PawełSzczecin1984Szczecin Biega10 km  MTak 
30 Dzbanuszek KrzysztofSzczecin198010 km  MTak 
31 Dżugan TomaszSzczecin198010 km  MTak 
32 Fajer MarkusDOBRA SZCZECIŃSKA1948RAZ Szczecin10 km  MTak 
33 Fudro EdwardPolice1958JEJ Police10 km Policzanie
 
M 
34
 
Garbicz PawełPolice1994UKL Ósemka Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
35 Gębski ŁukaszSzczecin198310 km  M 
36 Gocał AnitaPolice198910 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
37 Grodek JoannaSzczecin1968Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  K 
38 Grzesik IzabelaPilchowo1972BinGo10 km  K 
39 Guzanek ŁukaszSzczecin1986...10 km  K 
40 Hawrylak MarcinSzczecin1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach10 km Policzanie
 
M 
41 Helbik JoannaSzczecin199010 km  KTak 
42
 
Jakubowski JanSzczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo10 km  MTak 
43 Jarosławska SandraGoleniów199010 km  KTak 
44 Jasińska NataliaSzczecin198210 km  K 
45 Jastrzebski DanielSzczecin197710 km  MTak 
46 Kajzler MagdalenaSzczecin198410 km  K 
47 Kalinowska Karolina Szczecin198710 km  K 
48 Karcz KamilaSzczecin197810 km  K 
49 Kasperowicz MarcinKurów197610 km  MTak 
50 Kasperowicz  Aleksandra Kurów1983Vege Runners10 km  K 
51 Katrycz Zbigniewświerczyna196310 km  M 
52
 
Kijo PatrykSzczecin198110 km  M 
53 Koch MałgorzataSzczecin198210 km  KTak 
54
 
Kołodziejski PatrykSzczecin1980Szczecin10 km  MTak 
55
 
Kołucki ArkadiuszGryfino198412 Brygada Zmechanizowana10 km  M 
56 Komsta SandraPolice199310 km Policzanie
 
K 
57 Kopeć MichałSzczecin199110 km  M 
58
 
Kosiński MateuszSzczecin199010 km  M 
59 Kosobucki MichalMadryt197910 km  MTak 
60 Kowalik DawidPolice198410 km Policzanie
Niepełnosprawni
 
M 
61 Kroczyńska KingaKołobrzeg 197910 km  K 
62 Kropidłowski FlorianPolice1935UKL ÓSEMKA Police10 km  MTak 
63 Kruzynski DariuszPolice1971BBL Police10 km Policzanie
 
M 
64 Krysztofik  Joanna Niekłończyca 1974LoveLasy10 km  K 
65
 
Kubik KrystianGryfice1993Szkoły TOM Gryfice10 km  MTak 
66 Kuczyński PawełPolice197610 km Policzanie
 
MTak 
67 Kuśmierska LuizaSzczecin198910 km  KTak 
68 Kuźmicz TomaszDołuje1979Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  M 
69 Kwintal JanekKrępsko197310 km  M 
70 Lech JarekDołuje197510 km  M 
71 Lew Piotr Szczecin1970Atak Logistik 10 km  M 
72
 
Lewandowski PiotrPolice1980Klub Biegowy Dzik10 km Policzanie
 
MTak 
73 Lewicka AgataSzczecin198010 km  K 
74 LIGOCKA AnetaSzczecin197710 km  K 
75 Lipertowicz Sebastian Police198310 km Policzanie
 
M 
76 Liśkiewicz KasiaPolice198010 km Policzanie
 
K 
77 Mańke KarolinaPolice198710 km Policzanie
 
KTak 
78 Marks MaciejSzczecin197510 km  M 
79 Matunin DawidSzczecin199010 km  M 
80 Mazur MiraPolice195710 km Policzanie
 
KTak 
81 Mazurek PawełLipiany198710 km  M 
82 Michoński BogdanSzczecin1954szczecin10 km  MTak 
83 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno1987AT Aktywny Trzebiatów10 km  M 
84
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 198010 km  K 
85
 
Mikulska Agnieszka MikulskaPolice1983UKL "Ósemka" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
86 Mirowski BlazejPolice1986UKL "Ósemka" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
87 Młynarczyk TatianaPolice1984Husaria Race Team10 km Policzanie
 
KTak 
88 Mofina PiotrPolice199010 km Policzanie
 
MTak 
89
 
Morawiak KrzysztofSzczecin198110 km  M 
90 Moskwa MartynaSzczecin199410 km  K 
91 Murawska WiolettaPolice1966KB DZIK POLICE10 km Policzanie
 
K 
92
 
Murawska WiolettaSzczecin196910 km  K 
93 Murawski PawełSzczecin199010 km  MTak 
94 Niećko AdrianaBarlinek1986SSC Dansk Supermarked10 km  K 
95 Niewolin TomaszSzczecin198910 km  MTak 
96 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN194910 km  MTak 
97
 
Nowak MałgorzataDobra1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
98 Nowosad WojciechSzczecin1967Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  M 
99 Ogłoza RemigiuszPyrzyce199510 km  M 
100 Olejnik PrzemekSzczecin1969niezrzeszony10 km  MTak 
101 Osak AdamSzczecin199010 km  M 
102 Ostrowski WieslawSzczecin1948BULDI SZCZECIN10 km  MTak 
103 Panasiuk KrzysztofStargard1981kwsp/1bpzmot/12BZ10 km  M 
104 Pawlik EwaSzczecin199310 km  KTak 
105
 
Pawliński PrzemysławPolice199510 km Policzanie
 
M 
106
 
Pawliński PiotrPolice1985UKL ÓSEMKA POLICE10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
107 Peda LeszekPolice195210 km Policzanie
 
MTak 
108
 
Petersburski RobertMierzyn1974UKL "ÓSEMKA" POLICE10 km UKL Ósemka Police
 
MTak 
109 Piwoński Krzysztof Police198210 km Policzanie
 
MTak 
110 Plata TadeuszSzczecin1951Maratończyk Team10 km  MTak 
111 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
112 Podporska IzabelaSzczecin1970Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  K 
113 Prabucka KarolinaPolice1979UKL ÓSEMKA POLICE10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
114 Prociak KrzysztofSzczecin1983SKB Dzik10 km  M 
115 Przybylski DamianSzczecin199010 km  M 
116
 
Rogalski MarcinSzczecin1965VOCALIS Szczecin10 km  MTak 
117
 
Rózga ZbigniewSzczecin1977Viking 8810 km  M 
118 Samotyj MarcinJugowice1978Lece bo chce10 km  M 
119 Sanetra DawidPolice 1987Error 10 km Policzanie
 
KTak 
120
 
Sidorczuk TomaszTrzebież1980Klub Biegających Leśników10 km  M 
121 Siwek MagdalenaBezrzecze198310 km  KTak 
122 Smoliński StanisławSzczecin1953Maratończyk Team Szczecin10 km  MTak 
123 Sobolewska-Szwed EwelinaMierzyn1976Mango Gatki Team10 km  K 
124 Sprogis JoannaSZczecin1977Tricarbon.pl10 km  K 
125
 
Stachowski AndrzejSzczecin196810 km  MTak 
126 Stachurska AgnieszkaKołobrzeg1980Aga8010 km  KTak 
127 Stanek FabianSzczecin197510 km  M 
128 Starachowska NataliaTrzebież199310 km UKL Ósemka Police
 
KTak 
129 Stępień PaulinaSzczecin199410 km  KTak 
130 Stojanowski DariuszSzczecin1978HOŻA TEAM - Parkrun Szczecin 10 km  MTak 
131
 
Sujak GrzegorzSzczecin198410 km  M 
132
 
Szatanek EwaDobra1976wieczorne bieganie szczecin10 km  KTak 
133 Szczukiewicz AnetaPolice199010 km  KTak 
134 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak 
135 Szota RobertZałom1988SMT Szczecin10 km  M 
136
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino10 km Niepełnosprawni
 
K 
137 Szwed AleksanderMierzyn1975Mango Gatki Team10 km  M 
138 Szymańska KatarzynaSzczecin198210 km  K 
139 Szymańska AnnaGoleniów1958Rozbiegany Goleniów10 km  K 
140 Szymczak MichałSzczecin198210 km  MTak 
141 Szyszka HenrykDębno1960Balsa Team Dębno10 km  M 
142 Śliwiński MarcinChojna1983Chojna10 km  M 
143
 
Tokarczyk MartaSzczecin1978WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  KTak 
144 Ulanowski PawełPolice1993Ascalon10 km  M 
145
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  M 
146 Usewicz MaciejPolice1981Browarek Team Police10 km Policzanie
 
M 
147 Waldon AnnaSzczecin199010 km  K 
148 Walkowiak KarolinaSzczecin199710 km  KTak 
149 WALTROWSKA MartaSzczecin1981RAZ Szczecin10 km  K 
150 Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197610 km  M 
151 Warzuchowski JanuszSzczecin1988Szczecin10 km  MTak 
152
 
Wasil RafałSzczecin198710 km  M 
153 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
154 Wiśniewski MarcinSzczecin1976Maratończyk Team Szczecin10 km Niepełnosprawni
 
M 
155 Wojciechowski KrzysztofPolice1972Torres Bike Team10 km Policzanie
 
MTak 
156 Wojtasik KasiaDebno198010 km  K 
157 Woźniak StanisławKołobrzeg194910 km  MTak 
158 Wróblewski KrzysztofPełczyce1989Ziomki z jednej łąki10 km  MTak 
159 Wypych RafałGryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  M 
160 Wyszkowski MichałSzczecin1986...10 km  MTak 
161
 
Zabdyr MartaSzczecin1974Mango Gatki Team10 km  K 
162 Zaczko JacekSzczecin197810 km  MTak 
163 Zajas KrzysztofBrzeszcze198310 km  M 
164 Zajda TomaszSzczecin198410 km  M 
165 Zboralski TomaszPolice198810 km Policzanie
 
MTak 
166
 
Zgliński DobiesławSzczecin19811bpzmot/12bz10 km Policzanie
 
M 
167 Zieniuk BeataSzczecin1985OSOM!Runners10 km  KTak 
168 Zygoń ArturStargard Szczeciński 1987Iron Insane 10 km  M 
169 Żukowski AndrzejSzczecin198010 km  MTak