Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu 39 Ogólnopolski "ĆWIERĆMARATON" Policki

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1
 
Adamowicz DanielSzczecin1984KB Pionier Szczecin10 km  M 
2 Adrian-Czaboryk MonikaBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  K 
3 Agaciak ZuzannaSzczecin200010 km  K 
4 Andryszczyk AnitaPolice199010 km Policzanie
 
KTak 
5
 
Andrzejczak MonikaSzczecin198510 km  KTak 
6 Andrzejewski KrzysztofStargard Szczeciński1990Stargard Ja Się Nie Ścigam10 km  M 
7 Anyszewski Dominik Police1987UKL "Ósemka" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
8
 
Apiecionek MateuszPolice1991UKL "Ósemka" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
9 Bandkowski MarekSzczecin1952Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
10 Banucha Agata BanuchaSZCZECIN1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
11 Barszczewska KatarzynaSzczecin197610 km  K 
12 Bereś Sylwester Dobra197610 km  MTak 
13 Bieniek KamilPolice1984Stop Wycince Drzew10 km Policzanie
 
MTak 
14
 
Biernaczyk MałgorzataSzczecin 198010 km  KTak 
15 Błoch AgnieszkaChoszczno198610 km  KTak 
16 Bochen IzabelaBezrzecze1975RAZ Szczecin10 km  KTak 
17 BOMBA PRZEMYSLAWSZCZECIN1979Fizjobiegacze Szczecin 10 km  M 
18 Borkowska MonikaStargard199110 km  K 
19 Bożek MarcinDołuje198010 km  MTak 
20 Bratko PrzemysławSzczecin199210 km  MTak 
21 Brodzik AdamPolice197910 km Policzanie
 
MTak 
22 Budziak ZbigniewGRYFICE197210 km  M 
23 Bziukiewicz MarcinPolice198210 km  MTak 
24 Cackowska MagdalenaSzczecin199110 km  K 
25
 
Cel EdytaOstoja1970OSTOJA10 km Policzanie
 
KTak 
26 Ceniuch SylwesterPolice1969Sklep mięsny "U Doroty " w Policach10 km Policzanie
 
MTak 
27 Charlej IreneuszMierzyn1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
28 Charowski MarcinStargard198010 km  M 
29 Chawawko TomaszDębno197410 km  MTak 
30 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km Policzanie
 
KTak 
31 Chmielewska - Usewicz EwaPolice1978Browarek Team Police10 km Policzanie
 
KTak 
32 Chmielewski JanuszPolice1954Chmielewski Team-BBL Police10 km Policzanie
 
MTak 
33 Chmielewski MarcinSzczecin197810 km  MTak 
34 Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km  MTak 
35 Cieślukowski WojciechSzczecin1974TT Szczecin10 km  MTak 
36
 
Cybulski GrzegorzPolice195810 km Policzanie
 
MTak 
37 Czapiewski JarosławSzczecin197910 km  M 
38 Czarnecka BarbaraSzczecin198410 km  K 
39 Czarnecka AgnieszkaSzczecin1973Wieczorne bieganie Szczecin10 km  KTak 
40 Czerwiński DariuszPolice1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach10 km Policzanie
 
MTak 
41 Czubala AleksandraPolice1987Aleksandra Czubala10 km  KTak 
42
 
Czynsz PiotrSzczecin1980Fizjoline Szczecin10 km  MTak 
43 Czyż AdamSzczecin197510 km  M 
44 Daleszyński JacekSzczecin1977Szczecin Pogodno10 km  M 
45 Daleszyński MichałSzczecin1980Łękno10 km  MTak 
46 Daronin PavloGoleniow198110 km  MTak 
47 Dąbrowska KarolinaSzczecin198610 km  K 
48 Dąbrowski JerzySzczecin1950szczecin10 km  MTak 
49
 
Dejnak MariolaGryfice195910 km  KTak 
50 Denisiuk KrzysztofSzczecin1957Szczecin10 km  MTak 
51 Denkiewicz TomaszSzczecin1978Parkrun Szczecin10 km  MTak 
52 Dołżańska SandraPolice1984UKL ,,Ósemka,, Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
53 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
54 Duda MonikaSzczecin1978RAZ Szczecin10 km  KTak 
55 Duda BartoszSzczecin1977Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
56 DUSZA ANNASZCZECIN1969NORDICLUB SZCZECIN10 km  K 
57 Dymowski PawełSzczecin1984Szczecin Biega10 km  MTak 
58 Dzbanuszek KrzysztofSzczecin198010 km  MTak 
59 Dżugan TomaszSzczecin198010 km  MTak 
60 Fajer MarkusDOBRA SZCZECIŃSKA1948RAZ Szczecin10 km  MTak 
61 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
62 Fudro EdwardPolice1958JEJ Police10 km Policzanie
 
M 
63 Gackowski MarcinMarianowo1984BRACIAKTRANS10 km  MTak 
64
 
Gałamaga RadosławNiekłończyca1978LoveLasy10 km  MTak 
65
 
Garbicz PawełPolice1994UKL Ósemka Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
66 Gębski ŁukaszSzczecin198310 km  M 
67 Głazek SewerynSzczecin1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
68 Głazek JuliaSzczecin1998Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
69 Głuchowska AnitaPolice198610 km Policzanie
 
KTak 
70 Gocał AnitaPolice198910 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
71 Gordon RadoslawSzczecin1973Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  MTak 
72 Gordon ErykSzczecin2000Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
73 Grodek JoannaSzczecin1968Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  K 
74 Gruszka AdamSzczecin1966METRO-SERVICES10 km  MTak 
75 Grzanka AnnaPolice199410 km UKL Ósemka Police
 
KTak 
76 Grzesik IzabelaPilchowo1972BinGo10 km  K 
77 GRZESZCZYK SEBASTIANSZCZECIN197510 km  MTak 
78 Guzanek ŁukaszSzczecin1986...10 km  MTak 
79 Hałada MarcinSzczecin197610 km  M 
80 Hałka JustynaŁobez198010 km  KTak 
81 Hałka ArkadiuszŁobez197610 km  MTak 
82 Hawrylak MarcinSzczecin1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach10 km Policzanie
 
MTak 
83 Helbik JoannaSzczecin199010 km  KTak 
84
 
Hetmański ArekPolice1982LoveLasy10 km Policzanie
 
MTak 
85 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacja 10 km  K 
86 Izak KatarzynaStargard197810 km  K 
87 Jackiewicz MonikaLubawa199210 km  K 
88
 
Jaksina AnnaSz-n197710 km  K 
89 Jakubowska AnnaSzczecin198310 km  KTak 
90
 
Jakubowski JanSzczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo10 km  MTak 
91 Janka JoannaTanowo197410 km  KTak 
92 Jarczewski DamianPolice198810 km Policzanie
 
MTak 
93 Jarosławska SandraGoleniów199010 km  KTak 
94 Jasińska NataliaSzczecin198210 km  K 
95 Jastrzebski DanielSzczecin197710 km  MTak 
96 Kaczmarek ArturBezrzecze1970Torpedy10 km  M 
97 KAJTOWSKI DanielWARZYMICE1977HQ MNCNE10 km  MTak 
98 Kajzler MagdalenaSzczecin198410 km  K 
99 Kalinowska Karolina Szczecin198710 km  K 
100 Karcz KamilaSzczecin197810 km  KTak 
101 Kasperowicz MarcinKurów197610 km  MTak 
102 Kasperowicz  Aleksandra Kurów1983Vege Runners10 km  KTak 
103 Kasprzak MarekSzczecin196110 km  MTak 
104 Katrycz Zbigniewświerczyna196310 km  M 
105 Kiełpińska SamantaSzczecin 1997No Logo10 km  K 
106
 
Kijo PatrykSzczecin198110 km  M 
107 Koch MałgorzataSzczecin198210 km  KTak 
108
 
Kołodziejski PatrykSzczecin1980Szczecin10 km  MTak 
109
 
Kołucki ArkadiuszGryfino198412 Brygada Zmechanizowana10 km  M 
110 Komsta SandraPolice199310 km Policzanie
 
K 
111 Kopeć MichałSzczecin199110 km  M 
112
 
Kosiński MateuszSzczecin199010 km  M 
113 Kosobucki MichalMadryt197910 km  MTak 
114 Kowalczyk Paweł Radziszewo198310 km  MTak 
115 Kowalik DawidPolice198410 km Policzanie
Niepełnosprawni
 
M 
116 Kowalska BarbaraSzczecin198310 km  KTak 
117 Kozak DariuszDobra195910 km  MTak 
118 Kozanecka IwonaSzczecin1959Grupa Szczecin-Bukowo10 km  KTak 
119 KOZIEŁ WIESŁAWSZCZECIN196310 km  MTak 
120 Kroczyńska KingaKołobrzeg 197910 km  KTak 
121 Kroehnke ArturSzczecin197510 km  MTak 
122 Kropidłowski FlorianPolice1935UKL ÓSEMKA Police10 km  MTak 
123 Kruszewski PiotrSzczecin1974Armetcar10 km  M 
124 Kruzynski DariuszPolice1971BBL Police10 km Policzanie
 
M 
125 Krysztofik  Joanna Niekłończyca 1974LoveLasy10 km  K 
126
 
Kubicka KarolinaNowogard198710 km  KTak 
127
 
Kubik KrystianGryfice1993Szkoły TOM Gryfice10 km  MTak 
128
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
129 Kuczyński PawełPolice197610 km Policzanie
 
MTak 
130 Kuśmierska LuizaSzczecin198910 km  KTak 
131 Kuźbik JakubSzczecin1984Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
132 Kuźmicz TomaszDołuje1979Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  M 
133 Kwintal JanekKrępsko197310 km  MTak 
134 Langiewicz JacekPolice1957MKJ Police10 km Policzanie
 
MTak 
135 Lasota JakubOkonek198610 km  MTak 
136 Latkowska-Wimonć AnnaSzczecin198210 km  KTak 
137 Lebiedziewski MACIEJPrzecław 1986Szczeciński Klub Wysokogórski10 km  M 
138 Lech JarekDołuje197510 km  M 
139 Leśniewski SebastianSzczecin198910 km  MTak 
140 Lew Piotr Szczecin1970Atak Logistik 10 km  MTak 
141
 
Lewandowski PiotrPolice1980Klub Biegowy Dzik10 km Policzanie
 
MTak 
142 Lewicka AgataSzczecin198010 km  KTak 
143 LIGOCKA AnetaSzczecin197710 km  KTak 
144 Lipertowicz Sebastian Police198310 km Policzanie
 
MTak 
145 Liśkiewicz KasiaPolice198010 km Policzanie
 
KTak 
146 Liśkiewicz MarcinPolice197810 km Policzanie
 
MTak 
147
 
Lubecki MichałSzczecin197510 km  MTak 
148
 
Łuc AndrzejSzczecin1978POLSKA Running Team10 km  M 
149 Maciaszczyk ZbigniewSzczecin1950SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  MTak 
150 Madej AnnaSZCZECIN1988Ukl Ósemka Police10 km UKL Ósemka Police
 
K 
151 Maksymiak AnnaSzczecin197910 km  KTak 
152
 
Malinowski RafałSzczecin198410 km  MTak 
153 Maliszewski Piotr MALISzczecin1981RAZ Szczecin10 km  M 
154 Małecka KarolinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
155 MANIA PIOTRSzczecin195510 km  MTak 
156 Mańke KarolinaPolice198710 km Policzanie
 
KTak 
157 Markiewicz AgniuszkaSzczecin197810 km  K 
158 Markowicz Marcin Gryfice198110 km  MTak 
159 Marks MaciejSzczecin197510 km  M 
160 Marks KatarzynaDołuje197510 km Policzanie
 
K 
161 Marynowski MarcinSzczecin197310 km  MTak 
162 Matejski MarekSzczecin1980Wieczorne Bieganie 10 km  MTak 
163 Matunin DawidSzczecin199010 km  MTak 
164 Matusiak RafałSzczecin1994Biegiem na służbę10 km  MTak 
165 Mazur MiraPolice195710 km Policzanie
 
KTak 
166 Mazurek PawełLipiany198710 km  M 
167 Michalak JacekSzczecin196310 km  MTak 
168 Michalik-Cały KasiaWarzymice198510 km  KTak 
169 Michoński BogdanSzczecin1954szczecin10 km  MTak 
170 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno1987AT Aktywny Trzebiatów10 km  M 
171
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 198010 km  KTak 
172
 
Mikulska Agnieszka MikulskaPolice1983UKL "Ósemka" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
173 Mikulska GabrielaPolice2001 10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
174 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN10 km  MTak 
175 Mirowski BlazejPolice1986UKL "Ósemka" Police10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
176 Miziński KubaSzczecin1998Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
177 Młynarczyk TatianaPolice1984Husaria Race Team10 km Policzanie
 
KTak 
178 Mofina PiotrPolice199010 km Policzanie
 
MTak 
179
 
Morawiak KrzysztofSzczecin198110 km  M 
180 Moskwa MartynaSzczecin199410 km  K 
181 Murawska WiolettaPolice1966KB DZIK POLICE10 km Policzanie
 
K 
182
 
Murawska WiolettaSzczecin196910 km  KTak 
183 Murawski PawełSzczecin199010 km  MTak 
184 Murawski WaldemarSzczecin195210 km  MTak 
185 Nadolny PrzemysławSzczecin1977INTER-COPY Szczecin10 km  MTak 
186 Niećko AdrianaBarlinek1986SSC Dansk Supermarked10 km  K 
187
 
Niedlich AnnaTanowo1980KSW TEAM POLICE10 km  KTak 
188 Niewiadomska MagdaWarzymice1980 10 km  K 
189 Niewolin TomaszSzczecin198910 km  MTak 
190 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN194910 km  MTak 
191
 
Nowak MałgorzataDobra1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
192 Nowosad WojciechSzczecin1967Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  MTak 
193 Ogłoza RemigiuszPyrzyce199510 km  M 
194 Okruta BartłomiejSzczecin1986Profiactive / Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
195 Olejnik PrzemekSzczecin1969niezrzeszony10 km  MTak 
196 Oleszek KrzysztofStargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
197 Olszewska MagdalenaSzczecin198010 km  K 
198 Olszewski JacekSzczecin195110 km  MTak 
199 Orlon BarbaraSzczecin197010 km  KTak 
200 Orłowski MarcinSzczecin199510 km  MTak 
201 Osak AdamSzczecin199010 km  M 
202 Ostrowski WieslawSzczecin1948BULDI SZCZECIN10 km  MTak 
203 Ożarowski Andrzej Trzcińsko-Zdrój197910 km  MTak 
204 Panasiuk KrzysztofStargard1981kwsp/1bpzmot/12BZ10 km  M 
205 Pasławska KatarzynaKliniska Wielkie198210 km  KTak 
206 Pawlik EwaSzczecin199310 km  KTak 
207
 
Pawliński PrzemysławPolice199510 km Policzanie
 
M 
208
 
Pawliński PiotrPolice1985UKL ÓSEMKA POLICE10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
MTak 
209 Peda LeszekPolice195210 km Policzanie
 
MTak 
210 Pelc MarekSzczecin 198312 BZ10 km  MTak 
211 Pendrak KamilStargard198810 km  M 
212
 
Petersburski RobertMierzyn1974UKL "ÓSEMKA" POLICE10 km UKL Ósemka Police
 
MTak 
213 Pękalski TomaszGryfino1979KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
214
 
Pietkiewicz Paweł Szczecin198312 BZ Szczecin10 km  M 
215 Piwoński Krzysztof Police198210 km Policzanie
 
MTak 
216 Piwowarczyk WojciechPyrzyce1994Europa Systems Sport Team/ CTS10 km  MTak 
217 Plata TadeuszSzczecin1951Maratończyk Team10 km  MTak 
218 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
219 Podporska IzabelaSzczecin1970Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
220 Polechonski KamilUniemyśl197910 km  M 
221 Popiół IzabelaSzczecin1971-10 km  KTak 
222 Prabucka KarolinaPolice1979UKL ÓSEMKA POLICE10 km Policzanie
UKL Ósemka Police
 
KTak 
223 Prendecki MarcinWałcz197710 km  MTak 
224 Prendecki MarcinWałcz197710 km  M 
225 Prociak KrzysztofSzczecin1983SKB Dzik10 km  MTak 
226 Prośniewski MirosławGryfice1981 RUN GRYF GRYFICE10 km  M 
227 Przybylski DamianSzczecin199010 km  MTak 
228 Przystupa EdytaSzczecin198010 km  KTak 
229 Pupek MałgorzataDOBRA198110 km  KTak 
230 Pypa JoannaPolice197910 km Policzanie
 
KTak 
231 Raciborski ŁukaszGryfino1996Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku10 km  M 
232 Rajchel MarcinPolice198810 km  MTak 
233 Rajfur JoannaGryfino1983No Logo10 km  KTak 
234
 
Rogalski MarcinSzczecin1965VOCALIS Szczecin10 km  MTak 
235 Rogiewicz RemigiuszSzczecin1978KS Ironman C/S Polska10 km  MTak 
236 Rogowski RobertSzczecin1969skrzywienigoście10 km  MTak 
237 Rogowski KrystianSZCZECIN200110 km  MTak 
238 Rosik SebastianSzczecin198010 km  M 
239
 
Rózga ZbigniewSzczecin1977Viking 8810 km  MTak 
240 Rutkowski LucjanTrzcianka196110 km  MTak 
241 Rybakowicz PiotrSzczecin 1973MNCNE10 km  MTak 
242 Sadowska PaulaSzczecin198810 km  KTak 
243 Samotyj MarcinJugowice1978Lece bo chce10 km  M 
244 Sanetra DawidPolice 1987Error 10 km Policzanie
 
KTak 
245
 
Sidorczuk TomaszTrzebież1980Klub Biegających Leśników10 km  M 
246 Siwek MagdalenaBezrzecze198310 km  KTak 
247 Smoliński StanisławSzczecin1953Maratończyk Team Szczecin10 km  MTak 
248 Sobczak-Czynsz AnnaSzczecin1985Fizjoline Szczecin10 km  KTak 
249 Sobecki FilipBezrzecze, Poland1976KS Ironman Szczecin10 km  MTak 
250 Sobociński MaksymilianPolice197810 km  MTak 
251 Sobolewska-Szwed EwelinaMierzyn1976Mango Gatki Team10 km  K 
252 Sprogis JoannaSZczecin1977Tricarbon.pl10 km  K 
253 Spunda MaciejSzczecin1983MKS Olimpia Szczecin10 km  MTak 
254
 
Stachowski AndrzejSzczecin196810 km  MTak 
255 Stachurska AgnieszkaKołobrzeg1980Aga8010 km  KTak 
256 Stanasiuk EdytaOkonek1986Fizjobiegacze Szczecin10 km  K 
257 Stanek FabianSzczecin197510 km  M 
258 Starachowska NataliaTrzebież199310 km UKL Ósemka Police
 
KTak 
259 Staszynska MariannaBialogard1956BTC,,ORZEŁ"BIAŁOGARD10 km  KTak 
260 Stepien HubertSzczecin198610 km  M 
261 Stępień PaulinaSzczecin199410 km  KTak 
262 Stojanowski DariuszSzczecin1978HOŻA TEAM - Parkrun Szczecin 10 km  MTak 
263
 
Sujak GrzegorzSzczecin198410 km  M 
264 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  KTak 
265 Szar AnetaDębno197710 km  KTak 
266
 
Szatanek EwaDobra1976wieczorne bieganie szczecin10 km  KTak 
267 Szczukiewicz AnetaPolice199010 km  KTak 
268 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak 
269 Szota RobertZałom1988SMT Szczecin10 km  M 
270 Sztukin TatianaRewal196710 km  KTak 
271
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino10 km Niepełnosprawni
 
K 
272 Szwed AleksanderMierzyn1975Mango Gatki Team10 km  M 
273 Szycik DamianPolice1975Follow the dreams10 km  MTak 
274 Szymańska KatarzynaSzczecin198210 km  K 
275 Szymańska AnnaGoleniów1958Rozbiegany Goleniów10 km  K 
276 Szymański JarosławZałom1974Trybon 10 km  MTak 
277 Szymański PawełSzczecin198610 km  MTak 
278 Szymczak MichałSzczecin198210 km  MTak 
279 Szyszka HenrykDębno1960Balsa Team Dębno10 km  M 
280 Śliwiński MarcinChojna1983Chojna10 km  M 
281
 
Tabisz MarcinPolice197510 km Policzanie
 
MTak 
282 Talarczyk RobertSzczecin 1977Talar Team 10 km  MTak 
283
 
Tokarczyk MartaSzczecin1978WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  KTak 
284 Tokarz JoannaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
285 Tomczyk JanSzczecin1991FC AQUILA SZCZECIN10 km  M 
286 Trojanowska JuliaSzczecin199010 km  KTak 
287 Ulanowski PawełPolice1993Ascalon10 km  M 
288
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  MTak 
289 Ułanowicz Katarzyna Szczecin197810 km  KTak 
290 Ułanowicz TomaszSzczecin197110 km  MTak 
291 Usewicz MaciejPolice1981Browarek Team Police10 km Policzanie
 
MTak 
292 Waldon AnnaSzczecin199010 km  K 
293 Walkowiak KarolinaSzczecin199710 km  KTak 
294 WALTROWSKA MartaSzczecin1981RAZ Szczecin10 km  K 
295 Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197610 km  MTak 
296
 
Wardyn JarosławSzczecin197610 km  MTak 
297 Warysz DominikGryfice198410 km  MTak 
298 Warzuchowski JanuszSzczecin1988Szczecin10 km  MTak 
299
 
Wasil RafałSzczecin198710 km  MTak 
300 Wasilewski AndrzejSzczecin197810 km  MTak 
301 Wasylów KatarzynaSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
302 Wdowiak MichałPolice198410 km  MTak 
303 Wiktorski SebastianSkarbimierzyce198110 km  MTak 
304 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
305 Wiśniewski MarcinSzczecin1976Maratończyk Team Szczecin10 km Niepełnosprawni
 
M 
306 Wojciechowski KrzysztofPolice1972Torres Bike Team10 km Policzanie
 
MTak 
307 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  M 
308 Wojtasik KasiaDebno198010 km  K 
309 Wolski TomaszSzczecin197210 km  MTak 
310 WOŁYŃSKI ArturPolice1990Atak Logistik 10 km Policzanie
 
MTak 
311 Woźniak StanisławKołobrzeg194910 km  MTak 
312 Woźniak PiotrSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
313 Wróblewski KrzysztofPełczyce1989Ziomki z jednej łąki10 km  MTak 
314 Wydra JózefCychry1953Cychry10 km  MTak 
315 Wyglądacz AlicjaSzczecin1975Hawajskie Rekiny10 km  KTak 
316 Wyglądacz ArkadiuszSzczecin197410 km  MTak 
317 Wypych RafałGryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  M 
318
 
Wyrozębski ŁukaszPolice198210 km Policzanie
 
MTak 
319 Wyszkowski MichałSzczecin1986...10 km  MTak 
320
 
Zabdyr MartaSzczecin1974Mango Gatki Team10 km  K 
321 Zaczko JacekSzczecin197810 km  MTak 
322 Zajas KrzysztofBrzeszcze198310 km  MTak 
323 ZAJĄC ŁUKASZSZCZECIN197910 km  M 
324 Zajda TomaszSzczecin198410 km  MTak 
325 Zakrzewska SylwiaSzczecin1986FSD RUN10 km  KTak 
326 Zamożny AnnaSzczecin198310 km  KTak 
327 Zawisza TomaszSzczecin1980Tomasz Zawisza10 km  M 
328 Zboralski TomaszPolice198810 km Policzanie
 
MTak 
329 Zduńczyk DanielPolice198410 km Policzanie
 
MTak 
330
 
Zgliński DobiesławSzczecin19811bpzmot/12bz10 km Policzanie
 
MTak 
331 Zielińska-Maciąg AgnieszkaSzczecin197810 km  KTak 
332 Zieliński MarcinNowogard198410 km  MTak 
333 Zieniuk BeataSzczecin1985OSOM!Runners10 km  KTak 
334 Zygoń ArturStargard Szczeciński 1987Iron Insane 10 km  M 
335 Żuk DariuszSzczecin198310 km  M 
336 Żukowski AndrzejSzczecin198010 km  MTak 
337 Żyluk  Bożena Szczecin 1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
338
 
Żywicka  Barbara Wołczkowo 197210 km  K