L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowicz | Daniel | Szczecin | 1984 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
2 | Adrian-Czaboryk | Monika | Bezrzecze | 1973 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | |||
3 | Agaciak | Zuzanna | Szczecin | 2000 | Bieg 10 km | K | ||||
4 | Andrzejczak | Monika | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
5 | Andrzejewski | Krzysztof | Stargard Szczeciński | 1990 | Stargard Ja Się Nie Ścigam | Bieg 10 km | M | |||
6 | Anyszewski | Dominik | Police | 1987 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
7 | Apiecionek | Mateusz | Police | 1991 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
8 | Bandkowski | Marek | Szczecin | 1952 | Puszczyk Bukowy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
9 | Banucha | Agata Banucha | SZCZECIN | 1969 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
10 | Barszczewska | Katarzyna | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | K | ||||
11 | Bereś | Sylwester | Dobra | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
12 | Bieniek | Kamil | Police | 1984 | Stop Wycince Drzew | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
13 | Biernaczyk | Małgorzata | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
14 | Błoch | Agnieszka | Choszczno | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
15 | Bochen | Izabela | Bezrzecze | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
16 | BOMBA | PRZEMYSLAW | SZCZECIN | 1979 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
17 | Borkowska | Monika | Stargard | 1991 | Bieg 10 km | K | ||||
18 | Bożek | Marcin | Dołuje | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
19 | Bratko | Przemysław | Szczecin | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
20 | Brodzik | Adam | Police | 1979 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
21 | Budziak | Zbigniew | GRYFICE | 1972 | Bieg 10 km | M | ||||
22 | Bujnowska | Anita | Police | 1990 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
23 | Bziukiewicz | Marcin | Police | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
24 | Cackowska | Magdalena | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | K | ||||
25 | Cel | Edyta | Ostoja | 1970 | OSTOJA | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
26 | Ceniuch | Sylwester | Police | 1969 | Sklep mięsny "U Doroty " w Policach | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
27 | Charlej | Ireneusz | Mierzyn | 1972 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
28 | Charowski | Marcin | Stargard | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
29 | Chawawko | Tomasz | Dębno | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
30 | Chmielewska | Agnieszka | Police | 1974 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
31 | Chmielewska - Usewicz | Ewa | Police | 1978 | Browarek Team Police | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
32 | Chmielewski | Janusz | Police | 1954 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
33 | Chmielewski | Marcin | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
34 | Chowański | Bartosz | Lipiany | 1979 | CJS Tłumaczenia Myślibórz | Bieg 10 km | M | Tak | ||
35 | Cieślukowski | Wojciech | Szczecin | 1974 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
36 | Cybulski | Grzegorz | Police | 1958 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
37 | Czapiewski | Jarosław | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
38 | Czarnecka | Barbara | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | ||||
39 | Czarnecka | Agnieszka | Szczecin | 1973 | Wieczorne bieganie Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
40 | Czerwiński | Dariusz | Police | 1969 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
41 | Czynsz | Piotr | Szczecin | 1980 | Fizjoline Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
42 | Czyż | Adam | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | ||||
43 | Daleszyński | Jacek | Szczecin | 1977 | Szczecin Pogodno | Bieg 10 km | M | |||
44 | Daleszyński | Michał | Szczecin | 1980 | Łękno | Bieg 10 km | M | Tak | ||
45 | Daronin | Pavlo | Goleniow | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
46 | Dąbrowska | Agnieszka | Nowa Wieś | 1983 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | K | Tak | |
47 | Dąbrowska | Karolina | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | ||||
48 | Dąbrowski | Jerzy | Szczecin | 1950 | szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
49 | Dejnak | Mariola | Gryfice | 1959 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
50 | Denisiuk | Krzysztof | Szczecin | 1957 | Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
51 | Denkiewicz | Tomasz | Szczecin | 1978 | Parkrun Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
52 | Dołżańska | Sandra | Police | 1984 | UKL ,,Ósemka,, Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | K | Tak | |
53 | Duchowski | Robert | Gryfino | 1973 | 100% EKIPA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
54 | Duda | Monika | Szczecin | 1978 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
55 | Duda | Bartosz | Szczecin | 1977 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
56 | DUSZA | ANNA | SZCZECIN | 1969 | NORDICLUB SZCZECIN | Bieg 10 km | K | |||
57 | Dymowski | Paweł | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
58 | Dzbanuszek | Krzysztof | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
59 | Dżugan | Tomasz | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
60 | Fajer | Markus | DOBRA SZCZECIŃSKA | 1948 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
61 | Filipowski | Dariusz | Szczecin | 1972 | ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
62 | Fudro | Edward | Police | 1958 | JEJ Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | ||
63 | Gackowski | Marcin | Marianowo | 1984 | BRACIAKTRANS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
64 | Gałamaga | Radosław | Police | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
65 | Garbicz | Paweł | Police | 1994 | UKL Ósemka Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
66 | Gembicka | Małgorzata | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
67 | Gębski | Łukasz | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | ||||
68 | Głazek | Seweryn | Szczecin | 1977 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
69 | Głazek | Julia | Szczecin | 1998 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
70 | Głuchowska | Anita | Police | 1986 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
71 | Gocał | Anita | Police | 1989 | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | K | Tak | ||
72 | Gordon | Radoslaw | Szczecin | 1973 | Wieczorne Bieganie Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
73 | Gordon | Eryk | Szczecin | 2000 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
74 | Grodek | LUKASZ | Szczecin | 2006 | Wieczorne Bieganie Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
75 | Gruszka | Adam | Szczecin | 1966 | METRO-SERVICES | Bieg 10 km | M | Tak | ||
76 | Grzanka | Anna | Police | 1994 | Bieg 10 km | UKL Ósemka Police | K | Tak | ||
77 | Grzesik | Izabela | Pilchowo | 1972 | BinGo | Bieg 10 km | K | |||
78 | GRZESZCZYK | SEBASTIAN | SZCZECIN | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
79 | Guzanek | Łukasz | Szczecin | 1986 | ... | Bieg 10 km | M | Tak | ||
80 | Hałada | Marcin | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | ||||
81 | Hałka | Justyna | Łobez | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
82 | Hałka | Arkadiusz | Łobez | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
83 | Hawrylak | Marcin | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
84 | Helbik | Joanna | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
85 | Hetmański | Arek | Police | 1982 | LoveLasy | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
86 | Huszcza | Bernardeta | Dębno | 1979 | Akcja motywacja | Bieg 10 km | K | |||
87 | Izak | Katarzyna | Stargard | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
88 | Jackiewicz | Monika | Lubawa | 1992 | Bieg 10 km | K | ||||
89 | Jaksina | Anna | Sz-n | 1977 | Bieg 10 km | K | ||||
90 | Jakubowska | Anna | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
91 | Jakubowski | Jan | Szczecin | 1955 | Grupa Szczecin-Bukowo | Bieg 10 km | M | Tak | ||
92 | Janka | Joanna | Tanowo | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
93 | Jarczewski | Damian | Police | 1988 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
94 | Jarosławska | Sandra | Police | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
95 | Jasińska | Natalia | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | ||||
96 | Jastrzebski | Daniel | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
97 | Kaczmarek | Artur | Bezrzecze | 1970 | Torpedy | Bieg 10 km | M | |||
98 | KAJTOWSKI | Daniel | WARZYMICE | 1977 | HQ MNCNE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
99 | Kajzler | Magdalena | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | ||||
100 | Kalinowska | Karolina | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | K | ||||
101 | Karcz | Kamila | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
102 | Kasperowicz | Marcin | Kurów | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
103 | Kasperowicz | Aleksandra | Kurów | 1983 | Vege Runners | Bieg 10 km | K | Tak | ||
104 | Kasprzak | Marek | Szczecin | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
105 | Katrycz | Zbigniew | świerczyna | 1963 | Bieg 10 km | M | ||||
106 | Kijo | Patryk | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
107 | Koch | Małgorzata | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
108 | Kołodziejski | Patryk | Szczecin | 1980 | Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
109 | Kołucki | Arkadiusz | Gryfino | 1984 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | M | |||
110 | Komsta | Sandra | Police | 1993 | Bieg 10 km | Policzanie | K | |||
111 | Kopeć | Michał | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | M | ||||
112 | Kosiński | Mateusz | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | ||||
113 | Kosobucki | Michal | Madryt | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
114 | Kowalczyk | Paweł | Radziszewo | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
115 | Kowalczyk | Paweł | Radziszewo | 1983 | Bieg 10 km | K | ||||
116 | Kowalik | Dawid | Police | 1984 | Bieg 10 km | Policzanie Niepełnosprawni | M | |||
117 | Kowalska | Barbara | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
118 | Kozak | Dariusz | Dobra | 1959 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
119 | Kozanecka | Iwona | Szczecin | 1959 | Grupa Szczecin-Bukowo | Bieg 10 km | K | Tak | ||
120 | KOZIEŁ | WIESŁAW | NIEBOROWO | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
121 | Kroczyńska | Kinga | Kołobrzeg | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
122 | Kroehnke | Artur | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
123 | Kropidłowski | Florian | Police | 1935 | UKL ÓSEMKA Police | Bieg 10 km | M | Tak | ||
124 | Kruszewski | Piotr | Szczecin | 1974 | Armetcar | Bieg 10 km | M | |||
125 | Kruzynski | Dariusz | Police | 1971 | BBL Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | ||
126 | Krysztofik | Joanna | Niekłończyca | 1974 | Bieg 10 km | K | ||||
127 | Kubicka | Karolina | Nowogard | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
128 | Kubik | Krystian | Gryfice | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
129 | Kuchta | Piotr | Szczecin | 1988 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
130 | Kuczyński | Paweł | Police | 1976 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
131 | Kuśmierska | Luiza | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
132 | Kuźbik | Jakub | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
133 | Kuźmicz | Tomasz | Dołuje | 1979 | Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus | Bieg 10 km | M | |||
134 | Kwintal | Janek | Krępsko | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
135 | Langiewicz | Jacek | Police | 1957 | MKJ Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
136 | Lasota | Jakub | Okonek | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
137 | Latkowska-Wimonć | Anna | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
138 | Lebiedziewski | MACIEJ | Przecław | 1986 | Szczeciński Klub Wysokogórski | Bieg 10 km | M | |||
139 | Lech | Jarek | Dołuje | 1975 | Bieg 10 km | M | ||||
140 | Leśniewski | Sebastian | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
141 | Lew | Piotr | Szczecin | 1970 | Atak Logistik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
142 | Lewandowski | Piotr | Police | 1980 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
143 | Lewicka | Agata | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
144 | LIGOCKA | Aneta | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
145 | Lipertowicz | Sebastian | Police | 1983 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
146 | Liśkiewicz | Kasia | Police | 1980 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
147 | Liśkiewicz | Marcin | Police | 1978 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
148 | Lubecki | Michał | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
149 | Łuc | Andrzej | Szczecin | 1978 | POLSKA Running Team | Bieg 10 km | M | |||
150 | Maciaszczyk | Zbigniew | Szczecin | 1950 | SZYBCIEJ NIE MOGĘ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
151 | Madej | Anna | Szczecin | 1988 | Ukl Ósemka Police | Bieg 10 km | UKL Ósemka Police | K | ||
152 | Maksymiak | Anna | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
153 | Malinowski | Rafał | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
154 | Maliszewski | Piotr MALI | Szczecin | 1981 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
155 | Małecka | Karolina | Szczecin | 1984 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
156 | MANIA | PIOTR | Szczecin | 1955 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
157 | Mańke | Karolina | Police | 1987 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
158 | Marciniak | Kasia | Dębno | 1980 | Bieg 10 km | K | ||||
159 | Markiewicz | Agniuszka | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
160 | Markowicz | Marcin | Gryfice | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
161 | Marks | Maciej | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | ||||
162 | Marks | Katarzyna | Dołuje | 1975 | Bieg 10 km | Policzanie | K | |||
163 | Marynowski | Marcin | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
164 | Matejski | Marek | Szczecin | 1980 | Wieczorne Bieganie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
165 | Matunin | Dawid | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
166 | Matusiak | Rafał | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
167 | Mazur | Mira | Police | 1957 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
168 | Mazurek | Paweł | Lipiany | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
169 | Michalak | Jacek | Szczecin | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
170 | Michalik-Cały | Kasia | Warzymice | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
171 | Michoński | Bogdan | Szczecin | 1954 | szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
172 | MICKIEWICZ | ADAM | Mrzeżyno | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
173 | Migalska Stankiewicz | Lucyna | Gryfice | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
174 | Mikulska | Gabriela | Police | 2001 | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | K | Tak | ||
175 | Minko | Arkadiusz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
176 | Mirowski | Blazej | Police | 1986 | UKL "Ósemka" Police | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | |
177 | Miziński | Kuba | Szczecin | 1998 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
178 | Młynarczyk | Tatiana | Police | 1984 | Husaria Race Team | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | |
179 | Mofina | Piotr | Police | 1990 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
180 | Morawiak | Krzysztof | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
181 | Moskwa | Martyna | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | K | ||||
182 | Murawska | Wioletta | Police | 1966 | Bieg 10 km | Policzanie | K | |||
183 | Murawska | Wioletta | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
184 | Murawski | Paweł | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
185 | Murawski | Waldemar | Szczecin | 1952 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
186 | Nadolny | Przemysław | Szczecin | 1977 | INTER-COPY Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
187 | Niećko | Adriana | Barlinek | 1986 | SSC Dansk Supermarked | Bieg 10 km | K | |||
188 | Niedlich | Anna | Tanowo | 1980 | KSW TEAM POLICE | Bieg 10 km | K | Tak | ||
189 | Niewiadomska | Magda | Warzymice | 1980 | Bieg 10 km | K | ||||
190 | Niewolin | Tomasz | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
191 | NOWAK | WIESŁAW | SZCZECIN | 1949 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
192 | Nowak | Małgorzata | Dobra | 1980 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | |||
193 | Nowosad | Wojciech | Szczecin | 1967 | Wieczorne Bieganie Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
194 | Ogłoza | Remigiusz | Pyrzyce | 1995 | Bieg 10 km | M | ||||
195 | Okruta | Bartłomiej | Szczecin | 1986 | Profiactive / Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
196 | Olejnik | Przemek | Szczecin | 1969 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | ||
197 | Oleszek | Krzysztof | Stargard | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
198 | Olszewska | Magdalena | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | ||||
199 | Olszewski | Jacek | Szczecin | 1951 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
200 | Orlon | Barbara | Szczecin | 1970 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
201 | Orłowski | Marcin | Szczecin | 1995 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
202 | Osak | Adam | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | ||||
203 | Ostrowski | Wieslaw | Szczecin | 1948 | BULDI SZCZECIN | Bieg 10 km | M | Tak | ||
204 | Ożarowski | Andrzej | Trzcińsko-Zdrój | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
205 | Panasiuk | Krzysztof | Stargard | 1981 | kwsp/1bpzmot/12BZ | Bieg 10 km | M | |||
206 | Pasławska | Katarzyna | Bezrzecze | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
207 | Pawlik | Ewa | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
208 | Pawliński | Przemysław | Police | 1995 | Bieg 10 km | Policzanie | M | |||
209 | Pawliński | Piotr | Police | 1985 | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | M | Tak | ||
210 | Peda | Leszek | Police | 1952 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
211 | Pelc | Marek | Szczecin | 1983 | 12 BZ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
212 | Pendrak | Kamil | Stargard | 1988 | Bieg 10 km | M | ||||
213 | Petersburski | Robert | Mierzyn | 1974 | Bieg 10 km | UKL Ósemka Police | M | Tak | ||
214 | Pękalski | Tomasz | Gryfino | 1979 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
215 | Pietkiewicz | Paweł | Szczecin | 1983 | 12 BZ Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
216 | Piwoński | Krzysztof | Police | 1982 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
217 | Piwowarczyk | Wojciech | Pyrzyce | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
218 | Plata | Tadeusz | Szczecin | 1951 | Maratończyk Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
219 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
220 | Podporska | Izabela | Szczecin | 1970 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
221 | Polechonski | Kamil | Uniemyśl | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
222 | Popiół | Izabela | Szczecin | 1971 | - | Bieg 10 km | K | Tak | ||
223 | Potasznik | Artur | Szczecin | 1972 | Maratończyk Team Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
224 | Prabucka | Karolina | Police | 1979 | UKL ÓSEMKA POLICE | Bieg 10 km | Policzanie UKL Ósemka Police | K | Tak | |
225 | Prendecki | Marcin | Wałcz | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
226 | Prendecki | Marcin | Wałcz | 1977 | Bieg 10 km | M | ||||
227 | Prociak | Krzysztof | Szczecin | 1983 | SKB Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
228 | Prośniewski | Mirosław | Gryfice | 1981 | RUN GRYF GRYFICE | Bieg 10 km | M | |||
229 | Przybylski | Damian | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
230 | Przystupa | Edyta | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
231 | Pypa | Joanna | Police | 1979 | Bieg 10 km | Policzanie | K | Tak | ||
232 | Raciborski | Łukasz | Gryfino | 1996 | Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | M | |||
233 | Rajchel | Marcin | Police | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
234 | Rajfur | As | Daleszewo | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
235 | Rogalski | Marcin | Szczecin | 1965 | VOCALIS Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
236 | Rogiewicz | Remigiusz | Szczecin | 1978 | KS Ironman C/S Polska | Bieg 10 km | M | Tak | ||
237 | Rogowski | Robert | Szczecin | 1969 | skrzywienigoście | Bieg 10 km | M | Tak | ||
238 | Rogowski | Krystian | SZCZECIN | 2001 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
239 | Rosik | Sebastian | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
240 | Rózga | Zbigniew | Szczecin | 1977 | Viking 88 | Bieg 10 km | M | Tak | ||
241 | Rutkowski | Lucjan | Trzcianka | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
242 | Rybakowicz | Piotr | Szczecin | 1973 | MNCNE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
243 | Sadowska | Paula | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
244 | Samotyj | Marcin | Jugowice | 1978 | Lece bo chce | Bieg 10 km | M | |||
245 | Sanetra | Dawid | Police | 1987 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
246 | Sidorczuk | Tomasz | Trzebież | 1980 | Klub Biegających Leśników | Bieg 10 km | M | |||
247 | Siwek | Magdalena | Bezrzecze | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
248 | Sobczak-Czynsz | Anna | Police | 1985 | Fizjoline Szczecin | Bieg 10 km | K | Tak | ||
249 | Sobecki | Filip | Bezrzecze, Poland | 1976 | KS Ironman Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
250 | Sobociński | Maksymilian | Police | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
251 | Sobolewska-Szwed | Ewelina | Mierzyn | 1976 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | |||
252 | Sobota | Edyta | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | ||||
253 | Sprogis | Joanna | SZczecin | 1977 | Tricarbon.pl | Bieg 10 km | K | |||
254 | Spunda | Maciej | Szczecin | 1983 | MKS Olimpia Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
255 | Stachowski | Andrzej | Szczecin | 1968 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
256 | Stachurska | Agnieszka | Kołobrzeg | 1980 | Aga80 | Bieg 10 km | K | Tak | ||
257 | Stanek | Fabian | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | ||||
258 | Staszynska | Marianna | Bialogard | 1956 | BTC,,ORZEŁ"BIAŁOGARD | Bieg 10 km | K | Tak | ||
259 | Stepien | Hubert | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | ||||
260 | Stępień | Paulina | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
261 | Stojanowski | Dariusz | Szczecin | 1978 | HOŻA TEAM - Parkrun Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
262 | Sujak | Grzegorz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | ||||
263 | Szalewicz | Małgorzata | Szczecin | 1966 | SZYBCIEJ NIE MOGĘ | Bieg 10 km | K | Tak | ||
264 | Szar | Aneta | Dębno | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
265 | Szczukiewicz | Aneta | Police | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
266 | Szkudlarek | Krzysztof | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
267 | Szota | Robert | Załom | 1988 | SMT Szczecin | Bieg 10 km | M | |||
268 | Sztukin | Tatiana | Rewal | 1967 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
269 | Szurgocińska | Nikolina | Chojna | 1993 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | K | ||
270 | Szwed | Aleksander | Mierzyn | 1975 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | M | |||
271 | Szycik | Damian | Police | 1975 | Follow the dreams | Bieg 10 km | M | Tak | ||
272 | Szycik | Aleksandra | Police | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
273 | Szymańska | Katarzyna | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | ||||
274 | Szymańska | Anna | Goleniów | 1958 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | K | |||
275 | Szymański | Jarosław | Załom | 1974 | Trybon | Bieg 10 km | M | Tak | ||
276 | Szymański | Paweł | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
277 | Szymczak | Michał | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
278 | Szyszka | Henryk | Dębno | 1960 | Balsa Team Dębno | Bieg 10 km | M | |||
279 | Śliwiński | Marcin | Chojna | 1983 | Bieg 10 km | M | ||||
280 | ŚWIERCZ | Ewa | Dobra | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
281 | Tabisz | Marcin | Police | 1975 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
282 | Talarczyk | Robert | Szczecin | 1977 | Talar Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
283 | Tokarczyk | Marta | Szczecin | 1978 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | Bieg 10 km | K | Tak | ||
284 | Tokarz | Joanna | Szczecin | 1978 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
285 | Tomczyk | Jan | Szczecin | 1991 | FC AQUILA SZCZECIN | Bieg 10 km | M | |||
286 | Trojanowska | Julia | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
287 | Ulanowski | Paweł | Police | 1993 | Ascalon | Bieg 10 km | M | |||
288 | Uldynowicz | Łukasz | Gryfice | 1983 | MLUKS Mokasyn Płoty | Bieg 10 km | M | Tak | ||
289 | Ułanowicz | Katarzyna | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
290 | Ułanowicz | Tomasz | Szczecin | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
291 | Usewicz | Maciej | Police | 1981 | Browarek Team Police | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
292 | Waldon | Anna | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | K | ||||
293 | Walkowiak | Karolina | Szczecin | 1997 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
294 | WALTROWSKA | Marta | Szczecin | 1981 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | K | |||
295 | Warchalowski | Arkadiusz | Dobra | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
296 | Wardyn | Jarosław | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
297 | Warysz | Dominik | Gryfice | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
298 | Warzuchowski | Janusz | Szczecin | 1988 | Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
299 | Wasil | Rafał | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
300 | Wasilewski | Andrzej | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
301 | Wasylów | Katarzyna | Szczecin | 1969 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
302 | Wdowiak | Michał | Police | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
303 | Wiktorski | Sebastian | Skarbimierzyce | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
304 | Wirwicka | Natalia | Trzebież | 1993 | Bieg 10 km | UKL Ósemka Police | K | Tak | ||
305 | Wiśniewski | Czesław | Szczecin | 1951 | Maratończyk Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
306 | Wiśniewski | Marcin | Szczecin | 1976 | Maratończyk Team Szczecin | Bieg 10 km | Niepełnosprawni | M | ||
307 | Wojciechowski | Krzysztof | Police | 1972 | Torres Bike Team | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
308 | Wojnach | Andrzej | SZCZECIN | 1970 | Bieg 10 km | M | ||||
309 | Wolski | Tomasz | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
310 | WOŁYŃSKI | Artur | Police | 1990 | Atak Logistik | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
311 | Woźniak | Stanisław | Kołobrzeg | 1949 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
312 | Woźniak | Piotr | Szczecin | 1989 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | |||
313 | Wróblewski | Krzysztof | Pełczyce | 1989 | Ziomki z jednej łąki | Bieg 10 km | M | Tak | ||
314 | Wydra | Józef | Cychry | 1953 | Cychry | Bieg 10 km | M | Tak | ||
315 | Wyglądacz | Alicja | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
316 | Wyglądacz | Arkadiusz | Szczecin | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
317 | Wypych | Rafał | Gryfino | 1975 | Wieczorne Bieganie w Gryfinie | Bieg 10 km | M | |||
318 | Wyrozębski | Łukasz | Police | 1982 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
319 | Wyszkowski | Michał | Szczecin | 1986 | ... | Bieg 10 km | M | Tak | ||
320 | Zabdyr | Marta | Szczecin | 1974 | Mango Gatki Team | Bieg 10 km | K | |||
321 | Zaczko | Jacek | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
322 | Zajas | Krzysztof | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
323 | ZAJĄC | ŁUKASZ | SZCZECIN | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
324 | Zajda | Tomasz | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
325 | Zakrzewska | Sylwia | Szczecin | 1986 | FSD RUN | Bieg 10 km | K | Tak | ||
326 | Zamożny | Anna | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
327 | Zawisza | Tomasz | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
328 | Zboralski | Tomasz | Police | 1988 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
329 | Zduńczyk | Daniel | Police | 1984 | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | ||
330 | Zgliński | Dobiesław | Szczecin | 1981 | 1bpzmot/12bz | Bieg 10 km | Policzanie | M | Tak | |
331 | Zielińska-Maciąg | Agnieszka | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
332 | Zieliński | Marcin | Nowogard | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
333 | Zieniuk | Beata | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
334 | Zygoń | Artur | Stargard Szczeciński | 1987 | Iron Insane | Bieg 10 km | M | |||
335 | Żuk | Dariusz | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | ||||
336 | Żukowski | Andrzej | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
337 | Żyluk | Bożena | Szczecin | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
338 | Żywicka | Barbara | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | K |