Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Nowogardzki Bieg Uliczny Toyota Kozłowski

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk Adam Szczecin195510 km  MTak(Dotpay) 
2 Andryszczyk AnitaPolice199010 km  KTak(Dotpay) 
3
 
Andrzejczak MonikaSzczecin198510 km  KTak(Dotpay) 
4 Arcisz PrzemysławSzczecin198910 km  M 
5 Babiarczuk MarcinNowogard197710 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
6 Baliński KarolDrawsko Pomorskie1988ZDRun Extreme10 km  M 
7 Bała MonikaSzczecin197910 km  KTak(Dotpay) 
8 Barszczewska KatarzynaSzczecin197610 km  K 
9 Bartkiewicz MalgorzataSzczecin198710 km  K 
10
 
Bartkowiak MarianResko196210 km  MTak(Dotpay) 
11 Bątkiewicz BogusławPłoty196510 km  MTak(Dotpay) 
12
 
Berezowski MarianGolczewo1956Golczewska Grupa Sportowa10 km  MTak(Dotpay) 
13 Bialowolska ElwiraSzczecin198710 km  KTak(Dotpay) 
14 Białczak TomaszNowogard1984Nie Powiem10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
15 Biedrzycki Adam Stary Borek 1984CW FANZA KOŁOBRZEG10 km  MTak(Dotpay) 
16 Bielańska Paulina Stargard 1994Drużyna Szpiku10 km  KTak(Dotpay) 
17 Bielański MirekStargard 1960Stargard10 km  MTak 
18
 
Bielski SebastianNowogard1993 10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
19 Bieniek SławomirSzczecin195910 km  MTak(Dotpay) 
20 Biernacik MichałStargard198510 km  MTak(Dotpay) 
21
 
Biernaczyk MałgorzataSzczecin 198010 km  KTak(Dotpay) 
22 Błach PiotrSławoborze197910 km  M 
23 Błażewicz WojciechNowogard198010 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
24 Bokszczanin JarekSzczecin1976Boczek Team10 km  M 
25 Borkowska MonikaStargard199110 km  K 
26
 
Borowiec ŁukaszNowogard1983brak10 km  MTak(Dotpay) 
27 Borowska KarolinaPuciceGoleniów198610 km  KTak(Dotpay) 
28 Borzęcki NorbertKoszalin198010 km  M 
29 Bronicka Małgorzata Gryfino1970Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak(Dotpay) 
30 Brzozowski WojciechSzczecin198510 km  MTak(Dotpay) 
31
 
Buderecki KrzysztofChociwel1978JKS Wieleń Pom.10 km  MTak(Dotpay) 
32 Burewicz TomaszNowogard1994Uniwersytet Pazdański10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
33 Chlebowski HubertPłoty198810 km  MTak(Dotpay) 
34 Chmielewski MarcinSzczecin197810 km  MTak(Dotpay) 
35 Chomont MagdalenaGoleniów1978No Gravity10 km  KTak(Dotpay) 
36 Chomont RobertKrępsko197810 km  M 
37 Chomont RafałGoleniów1978No Gravity10 km  MTak(Dotpay) 
38 Chrobocińska ElżbietaSzczecin196610 km  KTak(Dotpay) 
39 Chruślak DawidNowogard198510 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
40 Chrzan PiotrSzczecin1973Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM10 km  MTak(Dotpay) 
41 Czyrny ŁukaszKarnice198110 km  M 
42 Daronin PavloGoleniow198110 km  MTak(Dotpay) 
43 Daronin Daronin68@mail.ruGoleniów196810 km  MTak(Dotpay) 
44 Dawidowska MagdalenaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
45 Dawidowski MichałNowogard1978ENDORFINA Nowogard10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
46 Dąbrowski WiktorSzczecin1991Państwo Dąbrek10 km  M 
47 Denisiuk MarcinStargard Szczeciński198010 km  MTak(Dotpay) 
48 Denisiuk IwonaStargard1980Stargard10 km  KTak(Dotpay) 
49 Deptuła TomaszMirosławiec198212 BBSP10 km  MTak(Dotpay) 
50 Dębska NataliaNowogard199010 km  KTak(Dotpay) 
51 Długosz PawełSzczecin1973Biegaj Zdrowo10 km  MTak(Dotpay) 
52 Dobrek IzabelaSzczecin1991Państwo Dąbrek10 km  K 
53 Domagała SławomirBrzeżno1978KORYUKAN śWIDWIN 10 km  MTak(Dotpay) 
54 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak(Dotpay) 
55 Dutko MichałNinikowo198810 km  MTak(Dotpay) 
56
 
Dyczyński LeszekSzczecin1981MTR Team Szczecin10 km  M 
57 Dziadecka JoannaŁĘGI1970Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
58 Dzikowska JoannaGryfice1979GRA Runners10 km  K 
59 Dzikowski LukaszGryfice1979GRA Runners10 km  M 
60 Fajer MarkusDOBRA SZCZECIŃSKA1948RAZ Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
61 Falgowski PawełBiałogard197910 km  MTak(Dotpay) 
62 Fecak GrzegorzNowogard1975brak10 km Gmina Nowogard
 
M 
63 Feńczak PawełNowogard199910 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
64 FILUS AdamŚWINOUJŚCIE197810 km  M 
65 Florysiak KamilaNowogard1987Endorfina10 km Gmina Nowogard
 
K 
66 Fudro EdwardPolice1958JEJ Police10 km  MTak(Dotpay) 
67 Gabrysiak JacekNowogard198110 km  MTak(Dotpay) 
68 Gadowski PawełSzczecin198010 km  MTak(Dotpay) 
69 Gajdziński PrzemysławPłoty199410 km  MTak(Dotpay) 
70 Garguliński AndrzejNowogard197410 km  MTak(Dotpay) 
71 Gaszewski PatrykNowogard1984Nie Powiem10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
72 Gawrysiak PrzemysławWłodarka197710 km  MTak(Dotpay) 
73 Gębski ŁukaszSzczecin198310 km  M 
74 GIBA JACEKŚWINOUJŚCIE1970MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
75 Gmińska NataliaGolczewo198910 km  KTak(Dotpay) 
76 Goluch IlonaPyrzyce1978Pyrzyce biegają10 km  KTak(Dotpay) 
77 Gordon RadoslawSzczecin1973Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
78 Gordon ErykSzczecin2000Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak(Dotpay) 
79 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak(Dotpay) 
80 Góra KatarzynaNowe Brynki1982Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak(Dotpay) 
81 Grabowska PaulinaSzczecin1988Błękitny Delfinek10 km  KTak(Dotpay) 
82 GRĘDZIŃSKI ArturSzczecin1978Kolarze Z Górki"CIŚNIJ"TEAM10 km  MTak(Dotpay) 
83 Grodek JoannaSzczecin1968Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  K 
84 Grużewski WacławStargard1950Stargard ja się nie ścigam.10 km  MTak(Dotpay) 
85 Grzelak RyszardGryfino1977KB HERMES GRYFINO10 km  MTak(Dotpay) 
86 Grzesik EugeniuszKoszalin1966STRAŻAK SAM10 km  M 
87 GRZESZCZYK SEBASTIANSZCZECIN197510 km  MTak(Dotpay) 
88 Guster ŁukaszKamień Pomorski199010 km  MTak(Dotpay) 
89 Hałka JustynaŁobez198010 km  KTak(Dotpay) 
90 Hałka ArkadiuszŁobez197610 km  MTak(Dotpay) 
91 Harasimowicz SławekGoleniów1978NO GRAVITY10 km  MTak(Dotpay) 
92 Haraszczuk JoannaSzczecin198810 km  KTak(Dotpay) 
93 Haraszczuk KrystianSzczecin198710 km  MTak(Dotpay) 
94 Haraszczuk JerzyZałom196510 km  MTak(Dotpay) 
95 Harner JacekPolice1986Panda i Banda10 km  MTak(Dotpay) 
96
 
Heller ZdzisławKoszalin1956niezrzeszony10 km  MTak(Dotpay) 
97 Hoffmann MartaStargard1988Stargard ja się nie ścigam!10 km  K 
98 Hołyński LeszekPrzecław198710 km  MTak(Dotpay) 
99 Hoppe BronislawKarnice1982JW3937 MRZEZYNO10 km  M 
100 Hoppe AnnaKarnice198310 km  K 
101 Jackowiak PawełNowogard1984Endorfina Nowogard10 km  MTak(Dotpay) 
102 Jadczyszyn AgataSzczecin198910 km  KTak(Dotpay) 
103 Jadwiżyc MarekDobra Nowogardzka1973 10 km  MTak(Dotpay) 
104 Jankowski PiotrSzczecin197610 km  MTak(Dotpay) 
105 Jarema JacekKamień Pomorski1971Klub biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak(Dotpay) 
106 Jarzyna RomanStargard1970SZWLA STARGARD10 km  MTak(Dotpay) 
107 Jasieniecki PiotrKoszalin197010 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
108 Jerzyk-Szamałek BogusławaSzczecin1969Puszczyk Bukowy10 km  KTak(Dotpay) 
109 Jesionka  Jarosław Nowogard 197610 km  MTak(Dotpay) 
110 Kaczmarek MaciejSzczecin1990Bros Team10 km  MTak(Dotpay) 
111 Kaczmarek KrzysztofSzczecin1992BrosTeam10 km  MTak(Dotpay) 
112 Kalinowski DanielMoskorzyn197410 km  MTak(Dotpay) 
113 Kalinowski SylwesterMoskorzyn198810 km  MTak(Dotpay) 
114 Kania-Jesionka AnnaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
115 Karaźniewicz Agnieszka Szczecin 198710 km  KTak(Dotpay) 
116
 
Kazuba PiotrNowogard197010 km Gmina Nowogard
 
M 
117 Kaźmierczak AgnieszkaŚwidwin197710 km  KTak(Dotpay) 
118 Kieliszek AnnaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
119 Klamerek DorotaJasin198410 km  KTak(Dotpay) 
120 Kluska MonikaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
121 Kłos TomaszKalisz Pomorski197010 km  KTak(Dotpay) 
122 Knap JoannaResko196910 km  KTak(Dotpay) 
123 Kobus KasiaPyrzyce1977Pyrzyce biegają10 km  KTak(Dotpay) 
124 Kołtuniak MalwinaGoleniów 198710 km  KTak(Dotpay) 
125 Konieczna AnkaKoszalin1969Rozbiegany Koszalin10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
126 Kopcewicz RobertGoleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km  M 
127 Kopcewicz HenrykGoleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak(Dotpay) 
128
 
Kosiński MateuszSzczecin199010 km  M 
129 Kot ArkadiuszBagna196912 BZ10 km  MTak(Dotpay) 
130 Kotarski WiesławPolice1956TKKF TYTAN Police10 km  MTak(Dotpay) 
131 KOZIEŁ WIESŁAWSZCZECIN196310 km  M 
132 Kozłowska  Paulina Nowogard 1979Za-biegane Babeczki Nowogard 10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
133 Kraus DamianGryfice1996Chrobry Gryfice10 km  M 
134 Kroczyńska KingaKołobrzeg 197910 km  KTak(Dotpay) 
135 Kropidłowski FlorianPolice1935UKL ÓSEMKA Police10 km  M 
136 Król MarcinKobylanka198014 bUJ/2kpzmot10 km  MTak(Dotpay) 
137 Kruczek MałgorzataPyrzyce198310 km  K 
138 Ksiądz PawełStargard1979Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak(Dotpay) 
139
 
Kubiaczyk IreneuszMosty197710 km  M 
140
 
Kubicka KarolinaNowogard198710 km Gmina Nowogard
 
K 
141
 
Kubisztal WojtekDrawno1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak(Dotpay) 
142 Kuciński TomaszSzczecin197210 km  M 
143 Kujawa EwelinaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
144 Kula SamborŚwinoujście197510 km  MTak(Dotpay) 
145 KUROWSKA IZABELABERKANOWO1978FitOska10 km  K 
146 Kuśmider Andrzej Czaplinek1983WMLKS Pomorze Stargard10 km  M 
147 Kuźmicz TomaszDołuje1979Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  M 
148
 
Kwiatkowska AleksandraSZCZECIN1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
149 Kwieciszewski DarekChoszczno197610 km  MTak(Dotpay) 
150 Labuda KoraliaŻarnowo198710 km  KTak(Dotpay) 
151 Lal MałgorzataPyrzyce1970Pyrzyce biegają10 km  KTak(Dotpay) 
152
 
Latuszek SebastianSzczecin198810 km  MTak(Dotpay) 
153 Lewandowska IzabelaSzczecin1976OSOm!Runners 10 km  KTak(Dotpay) 
154 Lewandowski MirosławGoleniów1960Rasch Polska Goleniów10 km  MTak(Dotpay) 
155 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  M 
156 Lewicka AgataSzczecin198010 km  K 
157 LIGOCKA AnetaSzczecin197710 km  KTak(Dotpay) 
158
 
Limanowska LucynaNowogard196910 km  KTak(Dotpay) 
159 Lipertowicz Sebastian Police198310 km  MTak(Dotpay) 
160
 
Lisicki JanSzczecin1959Fundacja DZIKA OSTOJA10 km  MTak(Dotpay) 
161 Liszniański DanielPłoty1978 10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
162 Litarowicz AdamDrawsko Pomorskie195910 km  MTak(Dotpay) 
163 LUBASIŃSKI TomaszStargard197710 km  MTak(Dotpay) 
164 Lubczyński MarekŁOBEZ1976Łobeski Klub Biegacza Trucht10 km  MTak(Dotpay) 
165 Łachacz IrminaSzczecin1983-10 km  KTak(Dotpay) 
166
 
Łazaronek PrzemysławSzczecin1977Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team10 km  MTak(Dotpay) 
167 Łubianek WaldemarKarlino1970Karlino Biegaj10 km  M 
168 Łysoń AndrzejStargard1980ATR Agrohandel10 km  MTak(Dotpay) 
169 Łysoń PiotrStargard198910 km  MTak(Dotpay) 
170 Maciaszczyk ZbigniewSzczecin1950SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  M 
171 Majchrzak PawełKarlino1970Karlino Biegaj10 km  MTak(Dotpay) 
172
 
Makowiecki MarcinPłoty198110 km  MTak(Dotpay) 
173 Małecka AnnaSzczecin197810 km  KTak(Dotpay) 
174 Małecka DanutaStargard195910 km  KTak(Dotpay) 
175 Małecki ArturStargard1978Stargard10 km  MTak(Dotpay) 
176
 
Małkowska EdytaIńsko198510 km  KTak(Dotpay) 
177 Markowska IwonaBiałogard197510 km  K 
178 Marszał  MichałSzczecin 197710 km  MTak(Dotpay) 
179 Masal DariuszNowogard198410 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
180 Masal EmiliaNowogard198710 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
181 Masłowska BarbaraStargard197310 km  KTak(Dotpay) 
182 Masłowski ArturStargard197510 km  MTak(Dotpay) 
183 Matuszewski DanielChomino199610 km  MTak(Dotpay) 
184 Mazurek RafałSzczecin1978IRONMAN C/S SZCZECIN10 km  MTak(Dotpay) 
185 Mazurek BarbaraKoszalin1979Babeczki Koszalin10 km  KTak(Dotpay) 
186 Mądrzyk MagdalenaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
187 Michalak JacekSzczecin196310 km  MTak(Dotpay) 
188 Michallek DamianDrawno1988-10 km  MTak(Dotpay) 
189 Michałuszko BartłomiejNowogard1984Nowogard10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
190 Michałuszko MilenaNowogard1985Nowogard10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
191 Michniacki MichałSzczecin198210 km  MTak(Dotpay) 
192 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno1987AT Aktywny Trzebiatów10 km  M 
193 Mielniczuk MarcinSzczecin198610 km  MTak(Dotpay) 
194 MIKOŁAJCZYK KAROLINAKRZEMLIN198410 km  K 
195 Minda AgataNowogard1978Za-Biegane Babeczki10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
196
 
Morawiak KrzysztofSzczecin198110 km  M 
197
 
Murawska WiolettaSzczecin196910 km  K 
198 Murawski PawełSzczecin199010 km  MTak(Dotpay) 
199 MURAWSKI ZbigniewSzczecin1966MKL Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
200 Musiał ElaWysoka Kamieńska198210 km  KTak(Dotpay) 
201
 
MYDLO RADOSLAWGinawa197810 km  MTak(Dotpay) 
202 Nadkierniczny ZbigniewWęgorzyno1976Szczeciński Klub Rowerowy "Gryfus"10 km  M 
203 Nadolny PrzemysławSzczecin1977INTER-COPY Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
204 Niewolin TomaszSzczecin198910 km  MTak(Dotpay) 
205 Nowosielska-Dębska AgnieszkaNowogard197210 km  KTak(Dotpay) 
206 Obolik MirosławRymań1963niezrzeszony10 km  MTak(Dotpay) 
207 Ogrodowicz JacekSzczecin1964Ale ... o co biega ?10 km  MTak(Dotpay) 
208 Olejnik JanuszTrzebiatów196510 km  MTak(Dotpay) 
209 Oleksiuk PrzemysławGryfino1991Tteam10 km  MTak(Dotpay) 
210 Oleszczak RobertGryfice1974KP PSP GRYFICE10 km  MTak(Dotpay) 
211 Oleszek KrzysztofStargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak(Dotpay) 
212 Orłowski PawełMarszewo200110 km Gmina Nowogard
 
M 
213 Orłowski BolesławNowogard194710 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
214 Ostrowski WieslawSzczecin1948BULDI SZCZECIN10 km  M 
215 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
216 Pacyna RenataKozielice1973Rusz4 litery10 km  KTak(Dotpay) 
217 Paczyńska JoannaWysoka Kamieńska198610 km  KTak(Dotpay) 
218 Papież- Pędziszczak KlaudiusSzczecin1965bezklubowicz10 km  MTak(Dotpay) 
219
 
Paradowska  EwelinaNowogard 1984Za - Biegane Babeczki. Nowogard10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
220 Parol GrzegorzSzczecin197710 km  M 
221 Pieczyński KrzysztofSzczecin195610 km  MTak(Dotpay) 
222 Pietruczyk ArekNowogard1971niezrzeszony10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
223 Pietruszka SławomirSzczecin1965BBL Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
224 Pikula MałgorzataŻarnowo198210 km  KTak(Dotpay) 
225 Pilżys MalwinaRecz198710 km  KTak(Dotpay) 
226 Pinczewski KrzysztofStargard198310 km  M 
227 Piotrowicz PiotrMaszewo1978eprogres.pl10 km  M 
228 Piotrowska AnitaNowogard198910 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
229 Piskorz SzymonRymań1985KP PSP Gryfice10 km  MTak(Dotpay) 
230 Pluta TomaszSzczecin196410 km  MTak(Dotpay) 
231
 
Podleś RafałNowogard199410 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
232
 
POKORSKA KasiaGolczewo1982GOLCZEWO10 km  KTak(Dotpay) 
233
 
POKORSKI RafałGolczewo1979GOLCZEWO10 km  MTak(Dotpay) 
234 Polańska NorbertŚwidwin197521 Blt10 km  M 
235 Posacka KatarzynaSczecin198210 km  KTak(Dotpay) 
236 Posacka KarolinaNowogard1980Endorfina10 km  KTak(Dotpay) 
237
 
Przygodzki PawełSzczecin198210 km  MTak(Dotpay) 
238 Przystupa EdytaSzczecin198010 km  KTak(Dotpay) 
239 Ptak PatrycjaGolczewo1984GOLCZEWO10 km  K 
240 Pysiak MarcinSzczecin1984Puszczyk Bukowy10 km  MTak(Dotpay) 
241 Radzki WojciechGoleniów 198510 km  MTak(Dotpay) 
242 Rałowiec AndrzejGryfice1961RunGryf Gryfice10 km  M 
243 Rogala MagdaNowogard1981wkurw_team10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
244 Rogala AdrianNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
245 Rozkowiński ŁukaszSzczecin198210 km  MTak(Dotpay) 
246 Rożek RafałNowogard1967ENDORFINA NOWOGARD10 km Gmina Nowogard
 
M 
247
 
RUMISTRZEWICZ ARTURŚWINOUJŚCIE1977Świnoujście10 km  MTak(Dotpay) 
248
 
Sieczkowski MichałSzczecin1983KB Pionier Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
249 Siedlecki RadosławNowogard198510 km Gmina Nowogard
 
M 
250 SKAŁECKI RobertŚwidwin196910 km  MTak(Dotpay) 
251
 
SMAGOWSKI WojtekRąbino\Swidwin1978KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak(Dotpay) 
252 Sobański Arkadiusz Myślibórz1974SCS Myślibórz10 km  MTak(Dotpay) 
253 Sobolewska-Szwed EwelinaMierzyn1976Mango Gatki Team10 km  K 
254 Soroczyńska MonikaResko197710 km  KTak(Dotpay) 
255 Sowa MichałWarszawa1986Albatrosy10 km  MTak(Dotpay) 
256 Stachowiak MariuszNowogard199110 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
257
 
Stachowski AndrzejSzczecin196810 km  MTak(Dotpay) 
258 Stachurska AgnieszkaKołobrzeg1980Aga8010 km  KTak(Dotpay) 
259
 
Staliś RobertTrzebiatów1984:)10 km  M 
260 Stańczyk SławomirStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak(Dotpay) 
261 Steczyńska MagdalenaSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
262 Strelcow KrzysztofSzczecin197510 km  MTak(Dotpay) 
263
 
Strzelec TomaszGryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  M 
264 Suder PiotrSzczecin197810 km  MTak(Dotpay) 
265 Swat AgataStargard198010 km  KTak(Dotpay) 
266 Sych MałgorzataKamień Pomorski1975KB Kamień Pom.10 km  KTak(Dotpay) 
267 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  KTak(Dotpay) 
268 Szamocka PaulinaSzczecin199010 km  KTak(Dotpay) 
269
 
Szatanek EwaDobra1976wieczorne bieganie szczecin10 km  KTak(Dotpay) 
270 Szczepański AdamMilanówek1981Albatrosy10 km  MTak(Dotpay) 
271
 
Szczupak AnnaNowogard197910 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
272 Szczygielska DorotaResko198510 km  KTak(Dotpay) 
273 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak(Dotpay) 
274 Sztandera MałgorzataStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak(Dotpay) 
275 Sztukin TatianaRewal196710 km  K 
276 Szubert BożenaStargard1986"Stargard ja się nie ścigam"10 km  KTak(Dotpay) 
277
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino10 km  K 
278 Szwajkowska EwaCzaplinek197610 km  KTak(Dotpay) 
279 Szwarnóg JolaSzczecin199210 km  KTak(Dotpay) 
280 Szwed AleksanderMierzyn197510 km  M 
281 Szydłowski NorbertNowogard197210 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
282 Szymańska KatarzynaSzczecin198210 km  KTak(Dotpay) 
283 Szymańska AnnaGoleniów1958Rozbiegany Goleniów10 km  K 
284 Szymańska  JulitaBrojce198210 km  K 
285 Szymański Łukasz Pobierowo198910 km  M 
286 Szymczak MichałSzczecin198210 km  MTak(Dotpay) 
287
 
Szyposzyński KamilŚwidwin1978MECENAS i przyjaciele10 km  MTak(Dotpay) 
288
 
Ślubowski DariuszSzczecin1976RAZ SZCZECIN10 km  M 
289 ŚWIĄTEK MarcinSzczecin198712BZ10 km  MTak(Dotpay) 
290 Talarczyk KrzysztofRecz1980TALAR TEAM10 km  MTak(Dotpay) 
291 Talarczyk MałgorzataRecz1979TALAR TEAM10 km  KTak(Dotpay) 
292 Tarnowska AnnaNowogard198710 km  KTak 
293 Teodorczuk AnnaCzaplinek198910 km  KTak(Dotpay) 
294 Tomczyk AlinaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
295 Trojanowski KarolStargard1990Nie Bądź Jak Twój Stary!10 km  MTak(Dotpay) 
296 Truszkowska JuliaWarszawa1985ALBATROSY10 km  KTak(Dotpay) 
297 Truszkowski DamianWarszawa1987Albatrosy10 km  MTak(Dotpay) 
298
 
Twarowska AlinaSzczecin1979TT Szczecin10 km  KTak(Dotpay) 
299 Urbański TomaszBiałogard1972Białogard10 km  MTak(Dotpay) 
300 WALTROWSKA MartaSzczecin1981RAZ Szczecin10 km  KTak(Dotpay) 
301 Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197610 km  MTak(Dotpay) 
302 Warkoczyński  Marcin Szczecin 1975DlaEluni10 km  MTak(Dotpay) 
303 Warysz DominikGryfice1984RunGryf Gryfice10 km  M 
304 Waszczuk TomaszSzczecin1980WASZCZUK TEAM10 km  M 
305 Wawerek-Żak AgnieszkaStargard198810 km  K 
306 Wiaderek PiotrWarszawa1985Pędzące Żółwie10 km  MTak(Dotpay) 
307
 
Wieczorkiewicz SylwesterStargard1972Ryś Banda10 km  MTak(Dotpay) 
308
 
WIECZORKIEWICZ RYSZARDSTARGARD 1946 10 km  MTak(Dotpay) 
309
 
Wieliński KrzysztofGryfino1950KB HERMES GRYFINO10 km  MTak(Dotpay) 
310
 
Więcław MateuszŁobez199310 km  MTak(Dotpay) 
311 Więsko  Magdalena Choszczno 197910 km  KTak(Dotpay) 
312 Wiklak NataliaDolice199210 km  KTak(Dotpay) 
313 Wilczyński GrzegorzNowogard1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
314 Wilk JustynaKosciuszki1986ENDORFINA Nowogard10 km  KTak(Dotpay) 
315 Winiarski MariuszStargard1973Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak(Dotpay) 
316 Wiśniewska MagdalenaDrawsko Pomorskie198310 km  KTak(Dotpay) 
317 Wiśniewski MichałNowogard199010 km  MTak(Dotpay) 
318 Witkiewicz ErykBiałogard197610 km  M 
319 Witkiewicz MagdalenaBiałogard1978KB 10 Białogard10 km  K 
320
 
Witt MichaelHasloh1969TuS Hasloh10 km Gmina Nowogard
 
MTak 
321 Włodarczyk PiotrNowogard198910 km  MTak(Dotpay) 
322 Wojtasik KasiaDebno198010 km  K 
323 Woźniak StanisławKołobrzeg194910 km  MTak(Dotpay) 
324 Woźny AnnaStargard197910 km  KTak(Dotpay) 
325 Wyroślak AgataStargard1992Stargard10 km  K 
326 Zadrożny SzymonWałcz1978 10 km  M 
327 Zadróżna MarzenaNowogard1978Za - biegane babeczki. Nowogard10 km  KTak(Dotpay) 
328 Zarobiak KatarzynaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
329 Zarobiak PiotrSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak(Dotpay) 
330 Zelek Mariusz Szczecin197510 km  MTak(Dotpay) 
331
 
Zerzut JarosławSzczecin1968Puszczyk Bukowy10 km  MTak(Dotpay) 
332 Zjadewicz  JoannaStargard1983"Stargard ja się nie ścigam"10 km  K 
333 Zygoń ArturStargard Szczeciński 1987Iron Insane 10 km  M 
334 Żelazowski TomaszNowogard196810 km Gmina Nowogard
 
M 
335 Żurawska WiolettaSzczecin1976Kolarze Z Górki"CIŚNIJ"TEAM10 km  KTak(Dotpay) 
336
 
ŻYŁA PrzemysławCHOSZCZNO198210 km  MTak(Dotpay) 
337
 
Żywicka  Barbara Wołczkowo 197210 km  KTak(Dotpay)