Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I Gorzowski Duathlon

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andruszków MarekMARECKI Skwierzyna1986KM PSP Gorzów WlkpStart INDYWIDUALNY  MTak 
2 Antczak BartoszBartosz  Plewiska1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
3 Babiszkiewicz Mikołaj Gorzów Wlkp1977GAWRAStart INDYWIDUALNY  MTak 
4 Badura Damian Gorzow wielkopolski1985Start INDYWIDUALNY  M 
5 Bagiński Bogusz Szczecin1989Start INDYWIDUALNY  MTak 
6 Balcerzak Marta Gorzow Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiStart INDYWIDUALNY  KTak 
7 Bezulski Michał Gorzów Wielkopolski1971CT CADET GORZÓWStart INDYWIDUALNY  M 
8 Biedny Szymon Leszno1985Start INDYWIDUALNY  MTak 
9
 
Bielęda BartłomiejBJELIK Gorzów Wielkopolski1982Gorzowskie Bieganie CzwartkoweSztafeta MĘSKA  MTak 
10 Blahodir YuriyRadosław Cimander Ostrów Wielkopolski1981KS Team Baryła GorzówSztafeta MĘSKA  MTak 
11
 
Boboryk Piotr Gorzów Wielkopolski1985Start INDYWIDUALNY  MTak 
12 Brucka AnnaŁukasz Wesołowski Gorzów Wlkp. 1985Sztafeta MIESZANA  K 
13 Celejewski MarcinKrzysztof Celejewski Lipki Wielkie1992-Sztafeta RODZINNA  MTak 
14 Ceniuch SylwesterMagda Ceniuch Police1969skoda pehamotSztafeta RODZINNA  MTak 
15 Chełstowski RobertJan Chełstowski Skwierzyna1969Sztafeta RODZINNA  M 
16 CHIU SHAN-MINZack Taipei1985Start INDYWIDUALNY  MTak 
17 Chromiński Maciej Gorzów Wlkp.1978brakStart INDYWIDUALNY  MTak 
18
 
Chudziak Tomasz Gorzów Wlkp.1980Start INDYWIDUALNY  MTak 
19 Chudziak Krzysztof Krzysiek Gorzów Wlkp.1980Sztafeta MĘSKA  MTak 
20 CYRKO MariuszCYRO Gorzów Wielkopolski1973 Start INDYWIDUALNY  MTak 
21 Czapiewski JarosławJarek Szczecin1979Start INDYWIDUALNY  M 
22 Czarnecki Krzysztof Gorzów Wielkpolski1989Start INDYWIDUALNY  M 
23 Czyrny Łukasz Karnice1981Start INDYWIDUALNY  MTak 
24 Ćwirko-Gross AgnieszkaJulita Jażdzewska Kłodawa1977DZIKIE DZIKI GORZÓWSztafeta DAMSKA  KTak 
25 Degler Piotr Gorzów Wielkopolski1980Start INDYWIDUALNY  MTak 
26 Dobrzanski Kuba Bogdaniec1992Start INDYWIDUALNY  M 
27 Dobrzańska Marta Gorzów Wlkp.1989Start INDYWIDUALNY  K 
28 Drzewiecki  Kacper Kapi  Gorzów wlkp 2003Pretorian GorzówStart INDYWIDUALNY  M 
29 Drzewiecki  Sławomir Qattro-Opony  Gorzów wlkp 1976Pretorian Gorzów Start INDYWIDUALNY  MTak 
30 Drzewiecki  Michał Qattro Cebula  Łupowo2001Pretorian Gorzów Start INDYWIDUALNY  M 
31 Dunal MateuszHudini Gorzów Wlkp.1986Start INDYWIDUALNY  MTak 
32 Duraj MariaMaryś Banie1981BanieStart INDYWIDUALNY  K 
33 Duraj BartoszBartez Banie1980Duraj TeamStart INDYWIDUALNY  M 
34
 
Dyczyński LeszekSebastian Rosik Szczecin1981MTR Team SzczecinSztafeta MĘSKA  MTak 
35 Dymek MalwinaKacper Wójciak Chełst1996KS Team Baryła GorzówSztafeta MIESZANA  KTak 
36 Flaszyński MateuszMati Witnica1991Saiyan TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
37
 
Fołta BARBARAEdyta Podsada Gorzów1978Sztafeta DAMSKA  KTak 
38 Gadomska Agnieszka  Zielona Góra 1996Start INDYWIDUALNY  KTak 
39 Gaik MateuszMateusz Brzozowiec1995Start INDYWIDUALNY  MTak 
40 Głębicki LechLEON Gorzów Wlkp.1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
41 Gołaś ZbigniewRadosław Szachnowski Gorzów Wlkp.1983Zibi i RadzioSztafeta MĘSKA  MTak 
42 Górecka MilenaMilka Wronki1987Start INDYWIDUALNY  KTak 
43 Górnicki ŁukaszŁUKASZ Skwierzyna1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
44 Greguła WojtekSTRAZAK Chojna1986KP PSP GRYFINOStart INDYWIDUALNY  M 
45
 
Grobelski DawidHOSSE Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓWSztafeta MĘSKA  MTak 
46 Grudziecka Ula SZCZECIN1977Fizjobiegacze SzczecinStart INDYWIDUALNY  KTak 
47 Grzybczyński DariuszDarek Gorzów Wlkp1970Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiStart INDYWIDUALNY  MTak 
48 Gucia Jacek Gorzów Wlkp.1984Kornelka TeamStart INDYWIDUALNY  M 
49 Gutowski TomaszGutek Stargard1970Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
50 Halas DenisHALAS Mursko Sredisce1980Start INDYWIDUALNY  MTak 
51 Halasz MarzenaMaziena Kwilcz1970Start INDYWIDUALNY  K 
52 Hałada Marcin Szczecin1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
53
 
Jabłoński Łukasz Słońsk1982Start INDYWIDUALNY  M 
54 Jach Mateusz Gorzów Wlkp.1987Start INDYWIDUALNY  MTak 
55 Jakś Mariusz Gorzów Wielkopolski1981Alpimade TeamStart INDYWIDUALNY  M 
56
 
Jałoszyński WojciechWOJTINECK Skwierzyna1974Start INDYWIDUALNY  MTak 
57 Janiszewski TomaszWolanin Adrian Lubniewice1970Garmin Lubniewice TeamSztafeta MĘSKA  MTak 
58
 
JANISZEWSKI MIECZYSŁAWMIECIU SZCZECIN1960Bulk Cargo Port SzczecinStart INDYWIDUALNY  M 
59 Jankowski Bartosz Gorzów Wlkp.1984Powiat GorzowskiStart INDYWIDUALNY  MTak 
60 Jankowski KrzysztofKnown, but no name Gorzów Wlkp.1981Start INDYWIDUALNY  M 
61
 
Jaroszewicz GrzegorzRafał Kapral  Police1973skoda pehamotSztafeta MĘSKA  MTak 
62
 
Jarząb Gosia GOGosia Go Szczecin1975TRI-LedżinsStart INDYWIDUALNY  K 
63 JASIONEK TadeuszRobert Surowiec PRZYTOCZNA1958ISKRA PRZYTOCZNASztafeta MĘSKA  MTak 
64 Jaworski PawełKargul Cedynia1989West Sports TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
65
 
Jaworski JakubPiotr Zajączkowski Krasowiec1990Syberian Husky TeamSztafeta MĘSKA  MTak 
66 Jesiołkiewicz Mirosław MirekJes Kłodawa1976Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiStart INDYWIDUALNY  MTak 
67 Kaiser ErnestTomasz Łukawski Gorzów Wielkopolki1977POWOLNIACYSztafeta MĘSKA  MTak 
68
 
Kalka JarosławKalka Gorzów Wielkopolski1984Kalqa RunStart INDYWIDUALNY  MTak 
69 Karmelita Łukasz Zielona Góra1979LUG TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
70 Karska JoannaKinga Budny Gorzów Wielkopolski1979Sztafeta DAMSKA  KTak 
71
 
Karski PawełMarek Budny Gorzów Wielkopolski1978Sztafeta MĘSKA  MTak 
72 Karzkowiak Kacper Zielona Góra1993LUG TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
73 Kasperowicz Marcin Kurów1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
74 Kaszubska BarbaraMarek Mantura Kożuchów1983Nowosolska GrupaBiegowaSztafeta MIESZANA  K 
75
 
Kaszyński  TomaszTomek Luboń 1978Start INDYWIDUALNY  MTak 
76 KISŁY Kamil "Młody"MŁODY Myślibórz1982Myśliborski Klub PływackiStart INDYWIDUALNY  MTak 
77
 
Klaus RafałRafał Gorzów Wlkp.1962Gorzowskie Bieganie CzwartkoweStart INDYWIDUALNY  MTak 
78 Klebowski Hubert C.Dawid Wróbel Stadtsteinach1979Kombajn ŁęgowoSztafeta MĘSKA  MTak 
79 Kliczka KamilKamyk Szczecin1968Sanprobi SzczecinStart INDYWIDUALNY  M 
80
 
Kmita Bartosz Gorzów Wielkopolski1985Powiat GorzowskiStart INDYWIDUALNY  MTak 
81 Koniewski JarosławJARO  Stargard1986"Stargard ja się nie ścigam"Sztafeta MIESZANA  M 
82 Kończak Arek Gorzów Wlkp.1975Sztafeta MĘSKA  M 
83
 
Korzeniewski JarosławJustyna Korzeniewska Gorzów Wielkopolski1975Sztafeta RODZINNA  MTak 
84 Kos Tomasz Gorzów Wlkp.1982Start INDYWIDUALNY  MTak 
85 Kosior Michał Łódź1992KS Team Baryła Gorzów/ CelironmanStart INDYWIDUALNY  MTak 
86 Kozłowski MikołajMiki Gorzów wlkp 1970Start INDYWIDUALNY  MTak 
87
 
Król MaciejKrólik  Gorzów Wielkopolski1986Start INDYWIDUALNY  M 
88 Krzywak AniaAnia Gorzów1979Start INDYWIDUALNY  KTak 
89
 
Księżak Piotr Gorzów Wlkp.1977Start INDYWIDUALNY  MTak 
90
 
Kucharski TomaszLech Piasecki Gorzów Wielkopolski1974Gorzowski DutahlonSztafeta MĘSKA  MTak 
91
 
Kucharski Piotr Glinik gm. Deszczno1969amator - niezrzeszonyStart INDYWIDUALNY  MTak 
92 Kukorowski Grzegorz Ośno Lubuskie1975Morsy Ośno LubuskieStart INDYWIDUALNY  MTak 
93 Kulpa JarosławMariusz Jakubiszyn Gorzów Wielkopolski1972MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKISztafeta MĘSKA  MTak 
94 Kupczyński Marek Barlinek1969Start INDYWIDUALNY  MTak 
95
 
Kupisz JoannaJACEK BOREK Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów WielkopolskiSztafeta RODZINNA  KTak 
96 Kurcin DamianJacek Masiukiewicz Skwierzyna 1977Bendzi teamSztafeta MĘSKA  MTak 
97 Kuś Adam Wysoka1997BE3/CITYZEN_Start INDYWIDUALNY  MTak 
98 Kutereba RafałEmilian Kutereba Gorzów Wielkopolski1972BraciakiSztafeta MĘSKA  MTak 
99 Kwaśniewska Monika"Mona" Szczecin1970Start INDYWIDUALNY  KTak 
100
 
Lasecki JakubAnna Lasecka Gorzów Wlkp1977Sztafeta RODZINNA  MTak 
101 Laskowski MarcinGLADIATOR Gorzów Wielkopolski 1977Start INDYWIDUALNY  MTak 
102 Lasota Krzysztof Gorzów Wlkp.1982Start INDYWIDUALNY  MTak 
103 Lasota Jakub Wrocław1985Start INDYWIDUALNY  MTak 
104 Lesiecka Justyna Szczecin1988KS Team Baryła GorzówStart INDYWIDUALNY  KTak 
105
 
Leszczyński MichałWeronika Leszczyńska Deszczno1978Syberian Husky TeamSztafeta RODZINNA  MTak 
106 Lizura  Sławomir Slavko Szczecin 1983Hawajskie Rekiny Start INDYWIDUALNY  MTak 
107
 
Łangowski MateuszRobert Suszczyński Gorzów Wlkp.1976Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSztafeta MĘSKA  M 
108 Łapkowski MarcinLapkos Gorzów Wielkopolski1990Start INDYWIDUALNY  K 
109 Łuczyński Maciej Kłodawa1975GAWRAStart INDYWIDUALNY  MTak 
110
 
Maciejkiewicz SylwiaLaura Maciejkiewicz Gorzów Wlkp.1975FHU MaciejkiewiczSztafeta RODZINNA  KTak 
111 Makara DanielKrzysztof Chudzik Gorzów Wlkp1973MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKISztafeta MĘSKA  MTak 
112 Malicki PawełWALKINATOR Gorzów Wielkopolski1980Start INDYWIDUALNY  M 
113
 
Malinowski BartoszHubert Jażdżewski Santocko1979panzerFAUstSztafeta MĘSKA  MTak 
114 Malinowski MariuszMalina Gorzów wlkp1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
115 Maliński JacekMalina Dębno1990Neonet DębnoStart INDYWIDUALNY  M 
116 Marciniak TomaszTOMASZ SIP Gorzów wielkopolski 1971MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKISztafeta MĘSKA  MTak 
117 Marcinkiewicz MaciejRabin Gorzów Wielkopolski1982 Start INDYWIDUALNY  MTak 
118 Marcinkowski Paweł Glizda Świebodzin1982Start INDYWIDUALNY  M 
119 Masłowski DanielDanny Masełko Szczecin1979Sztafeta MĘSKA  M 
120
 
Mądry BartłomiejDjbartq Gorzów Wielkopolski1978Biegacze do ŻabkiStart INDYWIDUALNY  MTak 
121 Michalak  TomaszTKM Gorzów Wlkp1965Start INDYWIDUALNY  MTak 
122 MIELCZAREK DANIELDaniel KARNIN1979Start INDYWIDUALNY  MTak 
123 Minko ArkadiuszKacper Szczepaniak Gorzów 2017wierzbicki running projectSztafeta MĘSKA  M 
124 Misjan Rafał STRZELCE KRAJEŃSKIE1993KS Team Baryła GorzówStart INDYWIDUALNY  MTak 
125 Mitruk Marcin Waliszewski Marcin Gorzów Wielkopolski1977Wierzbicki Running Project Sztafeta MĘSKA  MTak 
126 Muchowicz PawelMucha Poznan1974Dziki z MoraskaStart INDYWIDUALNY  MTak 
127 Muszyńska KasiaTOMASZ ŁAZAR GORZÓW WLKP1981Sztafeta MIESZANA  K 
128 Nadolski GrzegorzGrzegorz Chwalęcice1978KS WARTA GorzówStart INDYWIDUALNY  MTak 
129 Najdora PawełNAJDZIU Gorzów Wielkopolski1992Start INDYWIDUALNY  MTak 
130 Niewiadomski Mateusz Gorzów Wlkp.1990Start INDYWIDUALNY  MTak 
131 Nowicki Marcin Mierzyn1978Start INDYWIDUALNY  M 
132
 
Odej DariuszDarek Gorzów Wlkp.1989Start INDYWIDUALNY  MTak 
133 Ogrodowczyk Daria Łódź1994KS Team Baryła Gorzów/ CelironmanStart INDYWIDUALNY  K 
134 Olechnowicz MagdaSebastian Romaniszyn Gorzów Wlkp.1975Sztafeta MIESZANA  KTak 
135 Opłatkowski Zbigniew Jenin1963Start INDYWIDUALNY  M 
136 Oszmałek Andrzej Gorzów Wielkopolski1977Start INDYWIDUALNY  MTak 
137 Pakuła TomaszPan Brokuł Goleniów1984Pan Brokół TeamStart INDYWIDUALNY  M 
138 Palczarski MarcinKrzysztof Pniewski Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓWSztafeta MĘSKA  MTak 
139 Paluch TomaszTomcio Paluszek Gorzów Wlkp1973Start INDYWIDUALNY  MTak 
140 Papiewski DamianPAPIU  Krosno Odrzańskie1980Start INDYWIDUALNY  MTak 
141 Paradowski DarekRobert.D Gorzów1973Sztafeta MĘSKA  MTak 
142 Parchimowicz RafałŁUKASZ PIOSIK Kłodawa1972Sztafeta MĘSKA  MTak 
143 Parkoła Krzysztof Gorzów Wlkp.1979Start INDYWIDUALNY  MTak 
144 Parszewski Remigiusz Kłodawa1983KP PSP Strzelce Kraj.Start INDYWIDUALNY  MTak 
145
 
Piczak ŁukaszMATEUSZ PICZAK Przynotecko1992ZORZA PRZYNOTECKOSztafeta RODZINNA  MTak 
146
 
Piekutowski IreneuszIrek Drawiny1993Start INDYWIDUALNY  MTak 
147
 
Pietek Mariusz Gorzów Wlkp1973Start INDYWIDUALNY  MTak 
148 Piżecki Piotr Gorzów Wlkp1973Start INDYWIDUALNY  M 
149 Płoński Jakub Stargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓWStart INDYWIDUALNY  MTak 
150 Płóciennik KonradŻołnierze Radka Myślibórz1985Żołnierze RadkaStart INDYWIDUALNY  M 
151
 
Postemski DawidBartosz Jaszkul Gorzów Wielkopolski1986Sztafeta MĘSKA  M 
152 Poznańska LUCYNASebastian Woźniak Kołczyn1974Kulturalne Bieganie GOK KrzeszyceSztafeta MIESZANA  KTak 
153 Pronin Tomasz Santocko1977panzerFAUstStart INDYWIDUALNY  MTak 
154
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Stilon GorzówStart INDYWIDUALNY  MTak 
155 Przybylak MarcinBursztyn Gorzów Wielkopolski 1983Gdzie nogi poniosą...Start INDYWIDUALNY  MTak 
156
 
Przybysz Rafał Gorzów WLKp1969Start INDYWIDUALNY  MTak 
157 Rachlewicz Ryszard Gorzów Wielkopolski1962ChantrelStart INDYWIDUALNY  MTak 
158 Rafalski Maciej Marcinowice1973Marcinowice TeamSztafeta MĘSKA  M 
159 Rogulska Ania Gorzów Wielkopolski1970Start INDYWIDUALNY  K 
160 Rolbiecki KarolRolbi Pyrzyce1980Pyrzyce biegająStart INDYWIDUALNY  MTak 
161
 
Rosiak DariuszSebastian Walentynowicz Gorzów Wlkp.1969DarekSebastianSztafeta MĘSKA  MTak 
162 Rosik SebastianSEBASTIAN Szczecin1980Sztafeta MĘSKA  M 
163 Rusin KamilRUSEK  Brzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓWStart INDYWIDUALNY  MTak 
164 Rychel GrzegorzGrys Luboń1980Zgrupka TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
165 Rzeczyńska Anna Gorzów Wielkopolski1974Start INDYWIDUALNY  KTak 
166 Sanocki Grzegorz Gorzów Wlkp.1977Sztafeta MĘSKA  MTak 
167 Seta ErvinRafał Kowalski Gorzów Wielkopolski2000Fajni RowerzyściSztafeta MĘSKA  M 
168 Sikora Krzysztof Pyrzyce1955Stowarzyszenie Rowerowe PyrzyceStart INDYWIDUALNY  MTak 
169 Skiba  Krzysztof Mariusz kwaśnik  Gorzów Wielkopolski 1982Krzysztof&mariusz Sztafeta MĘSKA  MTak 
170 Słaby TomaszNajsłabszy Gorzów Wlkp.1972Dziki z GórczynaStart INDYWIDUALNY  MTak 
171 SMOLA MARCIN Gorzów Wielkopolski1975MTB4FUNStart INDYWIDUALNY  M 
172 Sobański Tomasz Myślibórz1976epidemiasportu.plStart INDYWIDUALNY  MTak 
173 Socha JoannaFilip Socha Gorzów Wielkopolski1996Sztafeta RODZINNA  KTak 
174
 
Solarek KrzysztofSebastian Andrzejczak Gorzów Wielkopolski1987BEL-POL GORZÓW WLKP.Sztafeta MĘSKA  MTak 
175 Sopata PatrykPiłkarz Drezdenko1995Salon Fryzjerski Styl DrezdenkoStart INDYWIDUALNY  MTak 
176 Sroka Robert Gorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie CzwartkoweStart INDYWIDUALNY  MTak 
177 Stachowski PawełStachowski Marek Międzyrzecz1982KOS Modrzew SkwierzynaSztafeta RODZINNA  M 
178 Stanasiuk EdytaEWELINA KOWALIK Okonek1986Fizjobiegacze SzczecinSztafeta DAMSKA  KTak 
179 Stec Sławek Gorzow wlkp1969Start INDYWIDUALNY  MTak 
180 Stepien Hubert Szczecin1986Start INDYWIDUALNY  M 
181 Struch JakubStachowski Rafał Sulęcin1991Sztafeta MĘSKA  M 
182 Strychanin Grzegorz Wawrów1973Start INDYWIDUALNY  MTak 
183 Szabat PrzemysławSzabo Gorzów Wlkp.1983Powiat GorzowskiStart INDYWIDUALNY  M 
184 Szablewski AdamSzabla Czarny Bor1979Start INDYWIDUALNY  M 
185 Szafrański AdamTadeusz Szafrański Lipki Wielkie1985Sztafeta MĘSKA  M 
186 Szczęsny PawełPAJĄK Gorzów Wlkp.1987AutoKluczPomocStart INDYWIDUALNY  MTak 
187 Szufranowicz Mirosław Szczecin1978Klub biegacza SantanderStart INDYWIDUALNY  MTak 
188
 
Szygęda PawełMasaż w Gorzowie Gorzów Wlkp.1972Masaż w GorzowieStart INDYWIDUALNY  MTak 
189 Szymczak Jarek Gorzów Wlkp.1979Start INDYWIDUALNY  MTak 
190 Szymczak Maciek Gorzow Wlkp1979OlomedStart INDYWIDUALNY  MTak 
191 Szymczak Anna Gorzów Wlkp1979Olo-medStart INDYWIDUALNY  KTak 
192 Szymoniak MirosławŻołnierze Radka Dębno1990Żołnierze RadkaStart INDYWIDUALNY  M 
193 Śliwian Piotr Gorzów Wlkp1971Start INDYWIDUALNY  MTak 
194
 
Świątkowska JoannaPiotr Kopczyński Gorzów Wlkp.1985J & PSztafeta MIESZANA  KTak 
195 Tatała Maciej Kostrzyn nad Odrą1971Start INDYWIDUALNY  MTak 
196 Tome del olmo Antonio TONIUTI Szczecin1977Start INDYWIDUALNY  M 
197 Trociński Arkadiusz Gorzów Wlkp.1966Start INDYWIDUALNY  MTak 
198
 
Tymul JakubJakub  Szczecin1978Wieczorne bieganie w SzczecinieStart INDYWIDUALNY  MTak 
199
 
Tytus Piotr Gorzów Wlkp.1985P.A.K.T Start INDYWIDUALNY  MTak 
200 Uchański  Jacek  Gorzów Wielkopolski 1986Sztafeta MĘSKA  M 
201 Walaszczyk Bartosz Barlinek1978Start INDYWIDUALNY  MTak 
202 Waliszewska KatarzynaMarcin Chwalencki Bronowice1982Sztafeta MIESZANA  K 
203 WĄTROBIŃSKI PRZEMYSŁAW BARLINEK1981Start INDYWIDUALNY  MTak 
204
 
Wesołowski SławekVesolovski Biega Białcz1996Vesolovski Biega TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
205 Wierzbiński ArkadiuszAnna Kisielewicz Lubniewice1976Team LubniewiceSztafeta MIESZANA  MTak 
206 Woch Agnieszka Czerwieńsk1973Start INDYWIDUALNY  K 
207 Wojtysiak Adam Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiStart INDYWIDUALNY  MTak 
208 Wostal AleksanderArkadiusz Pawłowski Szprotawa1992Sztafeta MĘSKA  MTak 
209 WRÓBEL PAWEŁ GORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów Start INDYWIDUALNY  M 
210 Wróblewski Bolesław bolo. Gorzów wielkopolski1951niezrzeszonyStart INDYWIDUALNY  MTak 
211 Wyglądacz ArkadiuszSoyer Szczecin1974Start INDYWIDUALNY  MTak 
212 Wyglądacz Alicja Szczecin1975 Start INDYWIDUALNY  KTak 
213 Zamrzycki Leszek Gorzów Wlkp1957Start INDYWIDUALNY  MTak 
214 Zbik Krzysztof Gorzów Wlkp.1977Sztafeta MĘSKA  MTak