Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I Gorzowski Duathlon

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andruszków MarekMARECKI Skwierzyna1986KM PSP Gorzów WlkpStart INDYWIDUALNY  MTak 
2 Antczak BartoszBartosz  Plewiska1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
3 Babiszkiewicz Mikołaj Gorzów Wlkp1977GAWRAStart INDYWIDUALNY  MTak 
4 Bagiński Bogusz Szczecin1989Start INDYWIDUALNY  MTak 
5 Balcerzak Marta Gorzow Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiStart INDYWIDUALNY  KTak 
6 Biedny Szymon Leszno1985Start INDYWIDUALNY  MTak 
7
 
Bielęda BartłomiejBJELIK Gorzów Wielkopolski1982Gorzowskie Bieganie CzwartkoweStart INDYWIDUALNY  MTak 
8 Blahodir YuriyRadosław Cimander Ostrów Wielkopolski1981KS Team Baryła GorzówSztafeta MĘSKA  MTak 
9
 
Boboryk Piotr Gorzów Wielkopolski1985Start INDYWIDUALNY  MTak 
10 Celejewski MarcinKrzysztof Celejewski Lipki Wielkie1992-Sztafeta RODZINNA  MTak 
11 Ceniuch SylwesterMagda Ceniuch Police1969skoda pehamotSztafeta RODZINNA  MTak 
12 CHIU SHAN-MINZack Taipei1985Start INDYWIDUALNY  MTak 
13 Chromiński Maciej Gorzów Wlkp.1978brakStart INDYWIDUALNY  MTak 
14
 
Chudziak Tomasz Gorzów Wlkp.1980Start INDYWIDUALNY  MTak 
15 Ciechanowski Bartłomiej Wrocław1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
16 CYRKO MariuszCYRO Gorzów Wielkopolski1973 Start INDYWIDUALNY  MTak 
17 Czyrny Łukasz Karnice1981Start INDYWIDUALNY  MTak 
18 Ćwirko-Gross AgnieszkaJulita Jażdzewska Kłodawa1977DZIKIE DZIKI GORZÓWSztafeta DAMSKA  KTak 
19 Degler Piotr Gorzów Wielkopolski1980Start INDYWIDUALNY  MTak 
20 Drzewiecki  Sławomir Qattro-Opony  Gorzów wlkp 1976Pretorian Gorzów Start INDYWIDUALNY  MTak 
21 Dunal MateuszHudini Gorzów Wlkp.1986Start INDYWIDUALNY  MTak 
22
 
Dyczyński LeszekSebastian Rosik Szczecin1981MTR Team SzczecinSztafeta MĘSKA  MTak 
23 Dymek MalwinaKacper Wójciak Chełst1996KS Team Baryła GorzówSztafeta MIESZANA  KTak 
24 Flaszyński MateuszMati Witnica1991Saiyan TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
25
 
Fołta BARBARAEdyta Podsada Gorzów1978Sztafeta DAMSKA  KTak 
26 Gadomska Agnieszka  Zielona Góra 1996Start INDYWIDUALNY  KTak 
27 Gaik MateuszMateusz Brzozowiec1995Start INDYWIDUALNY  MTak 
28 Głębicki LechLEON Gorzów Wlkp.1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
29 Gołaś ZbigniewRadosław Szachnowski Gorzów Wlkp.1983Zibi i RadzioSztafeta MĘSKA  MTak 
30 Górecka MilenaMilka Wronki1987Start INDYWIDUALNY  KTak 
31 Górnicki ŁukaszŁUKASZ Skwierzyna1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
32
 
Grobelski DawidHOSSE Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓWStart INDYWIDUALNY  MTak 
33 Grudziecka Ula SZCZECIN1977Fizjobiegacze SzczecinStart INDYWIDUALNY  KTak 
34 Grzybczyński DariuszDarek Gorzów Wlkp1970Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiStart INDYWIDUALNY  MTak 
35 Halas DenisHALAS Mursko Sredisce1980Start INDYWIDUALNY  MTak 
36 Hałada Marcin Szczecin1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
37 Jach Mateusz Gorzów Wlkp.1987Start INDYWIDUALNY  MTak 
38
 
Jałoszyński WojciechWOJTINECK Skwierzyna1974Start INDYWIDUALNY  MTak 
39 Janiszewski TomaszWolanin Adrian Lubniewice1970Garmin Lubniewice TeamSztafeta MĘSKA  MTak 
40 Jankowski Bartosz Gorzów Wlkp.1984Powiat GorzowskiStart INDYWIDUALNY  MTak 
41
 
Jaroszewicz GrzegorzRafał Kapral  Police1973skoda pehamotSztafeta MĘSKA  MTak 
42 JASIONEK TadeuszRobert Surowiec PRZYTOCZNA1958ISKRA PRZYTOCZNASztafeta MĘSKA  MTak 
43 Jaworski PawełKargul Cedynia1989West Sports TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
44
 
Jaworski JakubPiotr Zajączkowski Krasowiec1990Syberian Husky TeamSztafeta MĘSKA  MTak 
45 Jesiołkiewicz Mirosław MirekJes Kłodawa1976Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiStart INDYWIDUALNY  MTak 
46 Kaiser ErnestTomasz Łukawski Gorzów Wielkopolki1977POWOLNIACYSztafeta MĘSKA  MTak 
47
 
Kalka JarosławKalka Gorzów Wielkopolski1984Kalqa RunStart INDYWIDUALNY  MTak 
48 Karmelita Łukasz Zielona Góra1979LUG TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
49 Karska JoannaKinga Budny Gorzów Wielkopolski1979Sztafeta DAMSKA  KTak 
50
 
Karski PawełMarek Budny Gorzów Wielkopolski1978Sztafeta MĘSKA  MTak 
51 Karzkowiak Kacper Zielona Góra1993LUG TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
52 Kasperowicz Marcin Kurów1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
53 Kaszubska BarbaraMarek Mantura Kożuchów1983Nowosolska GrupaBiegowaSztafeta MIESZANA  KTak 
54
 
Kaszyński  TomaszTomek Luboń 1978Start INDYWIDUALNY  MTak 
55 KISŁY Kamil "Młody"MŁODY Myślibórz1982Myśliborski Klub PływackiStart INDYWIDUALNY  MTak 
56
 
Klaus RafałNajdora Paweł  Gorzów Wlkp.1962Gorzowskie Bieganie CzwartkoweSztafeta MĘSKA  MTak 
57 Klebowski Hubert C.Dawid Wróbel Stadtsteinach1979Kombajn ŁęgowoSztafeta MĘSKA  MTak 
58
 
Kmita Bartosz Gorzów Wielkopolski1985Powiat GorzowskiStart INDYWIDUALNY  MTak 
59
 
Korzeniewski JarosławJustyna Korzeniewska Gorzów Wielkopolski1975Sztafeta RODZINNA  MTak 
60 Kos Tomasz Gorzów Wlkp.1982Start INDYWIDUALNY  MTak 
61 Kosior Michał Łódź1992KS Team Baryła Gorzów/ CelironmanStart INDYWIDUALNY  MTak 
62 Kozłowski MikołajMiki Gorzów wlkp 1970Start INDYWIDUALNY  MTak 
63 Krajczyński RafałAndrzej Krajczyński Gorzów Wlkp.2017Sztafeta RODZINNA  MTak 
64 Krzywak AniaAnia Gorzów1979Start INDYWIDUALNY  KTak 
65
 
Księżak Piotr Gorzów Wlkp.1977Start INDYWIDUALNY  MTak 
66
 
Kucharski TomaszLech Piasecki Gorzów Wielkopolski1974MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKISztafeta MĘSKA  MTak 
67
 
Kucharski Piotr Glinik gm. Deszczno1969 Start INDYWIDUALNY  MTak 
68 Kukorowski Grzegorz Ośno Lubuskie1975Morsy Ośno LubuskieStart INDYWIDUALNY  MTak 
69 Kulpa JarosławMariusz Jakubiszyn Gorzów Wielkopolski1972MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKISztafeta MĘSKA  MTak 
70 Kupczyński Marek Barlinek1969Start INDYWIDUALNY  MTak 
71
 
Kupisz JoannaJACEK BOREK Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów WielkopolskiSztafeta RODZINNA  KTak 
72 Kurcin DamianJacek Masiukiewicz Skwierzyna 1977Bendzi teamSztafeta MĘSKA  MTak 
73 Kuś Adam Wysoka1997BE3/CITYZEN_Start INDYWIDUALNY  MTak 
74 Kutereba RafałEmilian Kutereba Gorzów Wielkopolski1972BraciakiSztafeta MĘSKA  MTak 
75 Kwaśniewska Monika"Mona" Szczecin1970Start INDYWIDUALNY  KTak 
76
 
Lasecki JakubAnna Lasecka Gorzów Wlkp1977Sztafeta RODZINNA  MTak 
77 Laskowski MarcinGLADIATOR Gorzów Wielkopolski 1977Start INDYWIDUALNY  MTak 
78 Lasota Krzysztof Gorzów Wlkp.1982Start INDYWIDUALNY  MTak 
79 Lasota Jakub Wrocław1985Start INDYWIDUALNY  MTak 
80
 
Leszczyński MichałWeronika Leszczyńska Deszczno1978Syberian Husky TeamSztafeta RODZINNA  MTak 
81 Lizura  Sławomir Slavko Szczecin 1983Hawajskie Rekiny Start INDYWIDUALNY  MTak 
82
 
Łangowski MateuszRobert Suszczyński Chroościk1976Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiSztafeta MĘSKA  MTak 
83 Łuczyński Maciej Kłodawa1975GAWRAStart INDYWIDUALNY  MTak 
84
 
Maciejkiewicz SylwiaLaura Maciejkiewicz Gorzów Wlkp.1975FHU MaciejkiewiczSztafeta RODZINNA  KTak 
85 Makara DanielKrzysztof Chudziak Gorzów Wlkp1973MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKISztafeta MĘSKA  MTak 
86
 
Malinowski BartoszHubert Jażdżewski Santocko1979panzerFAUstSztafeta MĘSKA  MTak 
87 Malinowski MariuszMalina Gorzów wlkp1976Start INDYWIDUALNY  MTak 
88 Marciniak TomaszTOMASZ SIP Gorzów wielkopolski 1971MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKISztafeta MĘSKA  MTak 
89 Marcinkiewicz MaciejRabin Gorzów Wielkopolski1982 Start INDYWIDUALNY  MTak 
90
 
Mądry BartłomiejMaciej Iwko Gorzów Wielkopolski1978Biegacze do ŻabkiSztafeta MĘSKA  MTak 
91 Michalak  TomaszTKM Gorzów Wlkp1965Start INDYWIDUALNY  MTak 
92 MIELCZAREK DANIELDaniel KARNIN1979Start INDYWIDUALNY  MTak 
93 Misjan Rafał STRZELCE KRAJEŃSKIE1993KS Team Baryła GorzówStart INDYWIDUALNY  MTak 
94 Mitruk Marcin Waliszewski Marcin Gorzów Wielkopolski1977Wierzbicki Running Project Sztafeta MĘSKA  MTak 
95 Muchowicz PawelMucha Poznan1974Dziki z MoraskaStart INDYWIDUALNY  MTak 
96 Nadolski GrzegorzGrzegorz Chwalęcice1978 Start INDYWIDUALNY  MTak 
97 Niewiadomski Mateusz Gorzów Wlkp.1990Start INDYWIDUALNY  MTak 
98
 
Odej DariuszDarek Gorzów Wlkp.1989Start INDYWIDUALNY  MTak 
99 Olechnowicz MagdaSebastian Romaniszyn Gorzów Wlkp.1975Sztafeta MIESZANA  KTak 
100 Oszmałek Andrzej Gorzów Wielkopolski1977Start INDYWIDUALNY  MTak 
101 Palczarski MarcinKrzysztof Pniewski Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓWSztafeta MĘSKA  MTak 
102 Paluch TomaszTomcio Paluszek Gorzów Wlkp1973Start INDYWIDUALNY  MTak 
103 Papiewski DamianPAPIU  Krosno Odrzańskie1980Start INDYWIDUALNY  MTak 
104 Paradowski DarekRobert.D Gorzów1973Sztafeta MĘSKA  MTak 
105 Parchimowicz RafałŁUKASZ PIOSIK Kłodawa1972Sztafeta MĘSKA  MTak 
106 Parkoła Krzysztof Gorzów Wlkp.1979Start INDYWIDUALNY  MTak 
107 Parszewski Remigiusz Kłodawa1983KP PSP Strzelce Kraj.Start INDYWIDUALNY  MTak 
108
 
Piczak ŁukaszMATEUSZ PICZAK Przynotecko1992ZORZA PRZYNOTECKOSztafeta RODZINNA  MTak 
109
 
Piekutowski IreneuszIrek Drawiny1993Start INDYWIDUALNY  MTak 
110
 
Pietek Mariusz Gorzów Wlkp1973Start INDYWIDUALNY  MTak 
111 Piżecki Piotr Gorzów Wlkp1973Start INDYWIDUALNY  MTak 
112 Płoński Jakub Stargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓWStart INDYWIDUALNY  MTak 
113 Poznańska LUCYNASebastian Woźniak Kołczyn1974Kulturalne Bieganie GOK KrzeszyceSztafeta MIESZANA  KTak 
114 Pronin Tomasz Santocko1977panzerFAUstStart INDYWIDUALNY  MTak 
115
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980 Start INDYWIDUALNY  MTak 
116 Przybylak MarcinBursztyn Gorzów Wielkopolski 1983Gdzie nogi poniosą...Start INDYWIDUALNY  MTak 
117
 
Przybysz Rafał Gorzów WLKp1969Start INDYWIDUALNY  MTak 
118 Rachlewicz Ryszard Gorzów Wielkopolski1962ChantrelStart INDYWIDUALNY  MTak 
119 Rolbiecki KarolRolbi Pyrzyce1980Pyrzyce biegająStart INDYWIDUALNY  MTak 
120
 
Rosiak DariuszSebastian Walentynowicz Gorzów Wlkp.1969DarekSebastianSztafeta MĘSKA  MTak 
121 Rusin KamilRUSEK  Brzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓWStart INDYWIDUALNY  MTak 
122 Rychel GrzegorzGrys Luboń1980Zgrupka TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
123 Rzeczyńska Anna Gorzów Wielkopolski1974Start INDYWIDUALNY  KTak 
124 Sanocki Grzegorz Gorzów Wlkp.1977Start INDYWIDUALNY  MTak 
125 Sikora Krzysztof Pyrzyce1955Stowarzyszenie Rowerowe PyrzyceStart INDYWIDUALNY  MTak 
126
 
Skiba  Krzysztof Mariusz kwaśnik  Gorzów Wielkopolski 1982Krzysztof&mariusz Sztafeta MĘSKA  MTak 
127 Słaby TomaszNajsłabszy Gorzów Wlkp.1972Dziki z GórczynaStart INDYWIDUALNY  MTak 
128 Sobański Tomasz Myślibórz1976epidemiasportu.plStart INDYWIDUALNY  MTak 
129 Socha JoannaFilip Socha Gorzów Wielkopolski1996Sztafeta RODZINNA  KTak 
130
 
Solarek KrzysztofSebastian Andrzejczak Gorzów Wielkopolski1987BEL-POL GORZÓW WLKP.Sztafeta MĘSKA  MTak 
131 Sopata PatrykPiłkarz Drezdenko1995Salon Fryzjerski Styl DrezdenkoStart INDYWIDUALNY  MTak 
132 Sroka Robert Gorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie CzwartkoweStart INDYWIDUALNY  MTak 
133 Stanasiuk EdytaEWELINA KOWALIK Okonek1986Fizjobiegacze SzczecinSztafeta DAMSKA  KTak 
134 Stec Sławek Gorzow wlkp1969Start INDYWIDUALNY  MTak 
135 Stepien Hubert Szczecin1986Start INDYWIDUALNY  MTak 
136 Strychanin Grzegorz Wawrów1973Start INDYWIDUALNY  MTak 
137 Szczęsny PawełPAJĄK Gorzów Wlkp.1987AutoKluczPomocStart INDYWIDUALNY  MTak 
138 Szufranowicz Mirosław Szczecin1978Klub biegacza SantanderStart INDYWIDUALNY  MTak 
139
 
Szygęda PawełMasaż w Gorzowie Gorzów Wlkp.1972Masaż w GorzowieStart INDYWIDUALNY  MTak 
140 Szymczak Jarek Gorzów Wlkp.1979Start INDYWIDUALNY  MTak 
141 Szymczak Maciek Gorzow Wlkp1979OlomedStart INDYWIDUALNY  MTak 
142 Szymczak Anna Gorzów Wlkp1979Olo-medStart INDYWIDUALNY  KTak 
143 Śliwian Piotr Gorzów Wlkp1971Start INDYWIDUALNY  MTak 
144
 
Świątkowska JoannaPiotr Kopczyński Gorzów Wlkp.1985J & PSztafeta MIESZANA  KTak 
145 Tatała Maciej Kostrzyn nad Odrą1971Start INDYWIDUALNY  MTak 
146 Trociński Arkadiusz Gorzów Wlkp.1966Start INDYWIDUALNY  MTak 
147
 
Tymul JakubJakub  Szczecin1978Wieczorne bieganie w SzczecinieStart INDYWIDUALNY  MTak 
148
 
Tytus Piotr Gorzów Wlkp.1985P.A.K.T Start INDYWIDUALNY  MTak 
149 Walaszczyk Bartosz Barlinek1978Start INDYWIDUALNY  MTak 
150 Waliszewska KatarzynaMarcin Chwalencki Bronowice1982Sztafeta MIESZANA  KTak 
151 WĄTROBIŃSKI PRZEMYSŁAW BARLINEK1981Start INDYWIDUALNY  MTak 
152
 
Wesołowski SławekVesolovski Biega Białcz1996Vesolovski Biega TeamStart INDYWIDUALNY  MTak 
153 Wierzbiński ArkadiuszAnna Kisielewicz Lubniewice1976Team LubniewiceSztafeta MIESZANA  MTak 
154 Wojtysiak Adam Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech PiaseckiStart INDYWIDUALNY  MTak 
155 Wostal AleksanderArkadiusz Pawłowski Szprotawa1992Sztafeta MĘSKA  MTak 
156 Woźniak Karina Szczecin1998KS Team Baryła GorzówStart INDYWIDUALNY  KTak 
157 Wróblewski Bolesław bolo. Gorzów wielkopolski1951niezrzeszonyStart INDYWIDUALNY  MTak 
158 Wyglądacz ArkadiuszSoyer Szczecin1974Start INDYWIDUALNY  MTak 
159 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Hawajskie RekinyStart INDYWIDUALNY  KTak 
160 Zamrzycki Leszek Gorzów Wlkp1957Start INDYWIDUALNY  MTak 
161 Zbik Krzysztof Gorzów Wlkp.1977Start INDYWIDUALNY  MTak