Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II Bieg Niepodległości - Gorzów Wlkp.

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów11 km  M 
2 Adamski Adam Gorzów Wlkp.197911 km  MTak 
3 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp11 km  MTak 
4 Andrzejczak ElaDebno1967AVOCADO CLUB11 km  KTak 
5 Banicka AgataGorzów Wielkopolski199011 km  K 
6 Batóg Iwona Dębno1981Akcja motywacja 11 km  K 
7 Bielaczyc DariuszGorzów Wielkopolski199111 km  M 
8 Cedro AnnaGorzów Wlkp.197511 km  K 
9 Cedro KarolinaGorzów Wielkopolski 200011 km  K 
10
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable11 km  M 
11 Chromiński MaciejGorzów Wlkp.1978brak11 km  MTak 
12 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp198511 km  K 
13
 
Cierach AgnieszkaGorzów Wielkopolski1983BBL Gorzów Wielkopolski11 km  K 
14 Czarnecka AnettaZielona Góra197211 km  KTak 
15 Czarnecki DariuszJarnatów197411 km  M 
16 Czyrwony MagdalenaOsiedle Poznańskie 198611 km  K 
17 Drzewiecka MariaBarlinek196211 km  K 
18 Drzewiecki WaldemarBarlinek195911 km  M 
19 Durbajło RobertGorzów1984Szkoła Orka11 km  M 
20
 
Filipiak ŁukaszNowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"11 km  M 
21 Flaszyński MateuszWitnica1991Saiyan Team11 km  MTak 
22
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 198311 km  M 
23 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski198411 km  K 
24
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project11 km  MTak 
25 Fudro EdwardPolice1958JEJ Police11 km  M 
26
 
Gerlecki PiotrBarlinek198711 km  M 
27
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW11 km  M 
28 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacja 11 km  K 
29
 
Jabłoński ŁukaszSłońsk198211 km  M 
30 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski198111 km  K 
31 Kaiser ErnestGorzów Wielkopolki1977POWOLNIACY11 km  M 
32 Kądziołka PatrycjuszGorzów wlkp198211 km  M 
33
 
Klaus RafałGorzów Wlkp.1962Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  MTak 
34
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp198011 km  M 
35 Klepaczewski MaciejGorzów Wielkopolski198311 km  M 
36 Korczak RobertBarlinek1963Amicus AR11 km  M 
37
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MORS ESKIMO & DZDIETA 11 km  M 
38
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski197511 km  M 
39 Kowalczuk Artur Ciecierzyce1978DZIKIE DZIKI GORZÓW11 km  M 
40 Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 197711 km  M 
41 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski197211 km  M 
42
 
Kucharska KingaGlinik gm. Deszczno1995 11 km  KTak 
43
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wielkopolski11 km  K 
44
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  M 
45 Lutostański AdamBobowicko1988KB PIAST MIEDZYRZECZ11 km  MTak 
46 Łuczka ZbigniewKłodawa1959MKS Puszkin11 km  M 
47 Magdziarek-Kostecka EwaGorzów Wlkp.196711 km  K 
48 Marcinkiewicz MaciejGorzów Wielkopolski1982AdSport TriTeam11 km  M 
49 MASŁOWSKA MAGDALENAGORZÓW WLKP197511 km  K 
50 Masłowski MarcinGorzów197611 km  M 
51
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp198511 km  K 
52 Maziejuk SylwesterMiędzyrzecz198211 km  MTak 
53 Mazur MarcinGorzów WLKP1982Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  M 
54
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki11 km  MTak 
55
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów11 km  K 
56 Najdora PawełGorzów Wielkopolski199211 km  M 
57 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.198211 km  M 
58 Niećko AdrianaBarlinek1986SSC Dansk Supermarked11 km  K 
59 Niewiadomski MateuszGorzów Wlkp.199011 km  MTak 
60
 
Ordon  Izabela Gorzów Wielkopolski 197811 km  KTak 
61 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam11 km  K 
62 Paradowski DarekGorzów197311 km  M 
63 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  MTak 
64
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project11 km  M 
65 Pituła WaldemarGorzów Wielkopolski197511 km  M 
66
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp197811 km  K 
67
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski198611 km  M 
68 Próchenko SebastianBrzozowiec199311 km  MTak 
69 Prüfer PawełGorzów Wielkopolski197211 km  MTak 
70
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Stilon Gorzów11 km  M 
71
 
Przybysz RafałGorzów WLKp196911 km  M 
72 Pura PawełBaczyna197811 km  M 
73 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel11 km  M 
74 Rudziński JacekGryfino1969KB HERMES GRYFINO11 km  M 
75 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW11 km  M 
76 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski197411 km  K 
77 Serafin SebastianWitnica1987Saiyan Team11 km  M 
78 Sip TomaszGorzów Wielkopolski197911 km  M 
79 Smolarczyk AleksGorzów Wlkp.2000SPORTY WALKI GORZÓW11 km  M 
80 Socha JoannaGorzów Wielkopolski1996 11 km  K 
81
 
Stefaniuk TomaszMiędzyrzecz 198211 km  M 
82 Stoły- Truszczyńska DagmaraCzechów1974BBL GORZÓW11 km  K 
83
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 11 km  M 
84 Szkwarek AnnaGorzów Wlkp.197611 km  K 
85
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski198211 km  MTak 
86
 
Szurmiej PiotrOśno Lubuskie1987"Debeściaki" Ośno Lubuskie11 km  M 
87 Szydełko JanuszGorzów wlkp1971Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  M 
88
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski11 km  K 
89
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski197511 km  M 
90
 
Świryd  EwelinaGorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.11 km  K 
91 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów11 km  M 
92
 
Wesołowski SławekBiałcz1996Vesolovski Biega Team11 km  M 
93 Węgierek  HubertLubiatowo 1987W K B 102 rem-run_team11 km  MTak 
94 Wiatrowska AnetaDębno1981akcja motywacja11 km  K 
95 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski198711 km  M 
96 Wojtasik KasiaDebno198011 km  K 
97 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki11 km  MTak 
98 Wołczecka  Michalina Gorzów Wielkopolski 1987BBL GORZÓW11 km  K 
99
 
Wota AdamGorzów Wlkp.197011 km  M 
100 Wręczycka-Siarek Alicja Gorzów197911 km  K 
101 Wróblewski BolesławGorzów wielkopolski1951niezrzeszony11 km  MTak 
102
 
Wujda MirosławDębno1975Erni Rulez11 km  MTak 
103
 
ZABAGŁO LESZEKGorzów Wielkopolski1966 11 km  MTak 
104 Zakrzewski KrzysztofGorzów wlkp196711 km  M 
105 Zastawa-Schodowska PaulinaGorzów Wlkp.1987Schodowska ROWING Team11 km  K 
106
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE11 km  M 
107
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968WIERZBICKI RUNNING PROJECT11 km  K 
108
 
Żurkowski TomaszMyślibórz196711 km  M