Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II Bieg Niepodległości - Gorzów Wlkp.

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów11 km  M 
2 Adamski Adam Gorzów Wlkp.197911 km  MTak 
3 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp11 km  MTak 
4 Andrzejczak ElaDebno1967AVOCADO CLUB11 km  KTak 
5
 
Bagińska EwelinaGórzyca198911 km  KTak 
6
 
Banach MirosławGORZÓW wlkp198111 km  MTak 
7 Banicka AgataGorzów Wielkopolski199011 km  K 
8
 
Bartosz MarcinBarlinek1977KRAJ-ZEGA BARLINEK11 km  M 
9 Batóg Iwona Dębno1981Akcja motywacja 11 km  K 
10 Bielaczyc DariuszGorzów Wielkopolski199111 km  MTak 
11 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI198411 km  MTak 
12 Bis MarcinGorzów Wlkp.1989BBL GORZÓW11 km  M 
13 Bobińska MariaBarlinek197111 km  KTak 
14 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek11 km  M 
15 Bossy JacekGorzów Wielkopolski 1962brak11 km  M 
16
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW11 km  MTak 
17 Bury MariannaStrzelce Krajeńskie1972Lecę bo chcę...11 km  K 
18 Bury JacekStrzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze11 km  M 
19 Butrymowicz KamilaBarlinek198511 km  KTak 
20 Cedro AnnaGorzów Wlkp.197511 km  KTak 
21 Cedro KarolinaGorzów Wielkopolski 200011 km  K 
22
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable11 km  M 
23 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp.194511 km  MTak 
24 Chromiński MaciejGorzów Wlkp.1978brak11 km  MTak 
25 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp198511 km  K 
26
 
Ciepliński RadosławOsiedle Poznańskie1974JANKES11 km  MTak 
27
 
Cierach AgnieszkaGorzów Wielkopolski1983BBL Gorzów Wielkopolski11 km  KTak 
28 Czarnecka AnettaZielona Góra197211 km  KTak 
29 Czarnecki DariuszJarnatów197411 km  MTak 
30 Czyrwony MagdalenaOsiedle Poznańskie 198611 km  KTak 
31 Dąbrowski  Mateusz Gorzów Wlkp 199811 km  MTak 
32 Degler PiotrGorzów Wielkopolski1980Degler & Baranowska Nieruchomości11 km  MTak 
33 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski198311 km  KTak 
34 Dębski JarosławGorzów Wielkopolski198411 km  MTak 
35 Domaszewicz ŁukaszGorzów Wielkopolski198111 km  MTak 
36 Domicewicz JustynaGorzów Wlkp.198911 km  KTak 
37 Drzewiecka MariaBarlinek196211 km  KTak 
38 Drzewiecki WaldemarBarlinek195911 km  MTak 
39 Drzewiecki  Kacper Gorzów wlkp 2003Pretorian Gorzów 11 km  M 
40 Drzewiecki  Sławomir Gorzów wlkp 1976Pretorian Gorzów 11 km  M 
41 Drzewiecki  Michał Łupowo2001Pretorian Gorzów 11 km  M 
42 Duchnowski RadosławGorzów Wielkopolski1975MKS PUSZKIN11 km  M 
43 Durbajło RobertGorzów1984Szkoła Orka11 km  MTak 
44 Dzikowski LukaszGryfice1979GRA Runners11 km  M 
45
 
Filipiak ŁukaszNowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"11 km  M 
46 Filipienko MalgorzataStrzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze11 km  K 
47 Flaszyński MateuszWitnica1991Saiyan Team11 km  MTak 
48
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 198311 km  M 
49 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski198411 km  KTak 
50
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project11 km  MTak 
51 Fudro EdwardPolice1958JEJ Police11 km  M 
52 Gardy JarosławGorzów Wlkp.196911 km  MTak 
53
 
Gerlecki PiotrBarlinek198711 km  MTak 
54 Głażewska JustynaGorzów Wlkp198711 km  K 
55 Goluch IlonaPyrzyce1978Pyrzyce biegają11 km  KTak 
56 Greguła WojtekChojna1986KP PSP GRYFINO11 km  M 
57
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW11 km  M 
58 Grzywacz MarlenaGorzów Wlkp.198411 km  KTak 
59 Holka-Szopa MonikaGorzów Wlkp.1978Nautilus11 km  K 
60 Hulewicz MichałGorzów Wielkopolski1988 11 km  M 
61 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacja 11 km  K 
62
 
Jabłoński ŁukaszSłońsk198211 km  MTak 
63 Jackiewicz AgnieszkaKostrzyn nad Odrą1978Kostrzyński Klub Biegacza11 km  KTak 
64 Jackiewicz ArturKostrzyn1980Kostrzyński Klub Biegacza11 km  MTak 
65 Jagiełłowicz Kamil Gorzów199511 km  M 
66 Jankowska KatarzynaGorzów Wlkp.197611 km  KTak 
67 Jankowski BartoszGorzów Wlkp.1984Powiat Gorzowski11 km  M 
68 Jankowski DariuszGorzów Wlkp.197311 km  MTak 
69 Jawin Jarosław Kostrzyn nad Odrą1973KKB - Kostrzyński Klub Biegacza 11 km  MTak 
70
 
Jaworski JakubKrasowiec1990Syberian Husky Team11 km  MTak 
71 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski198111 km  KTak 
72 Jonasik JoannaPyrzyce1988Pyrzyce Biegają11 km  KTak 
73 Jonasik TomaszPyrzyce198411 km  MTak 
74 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek198011 km  K 
75 Kaczorowski JanDębno1984Akcja Motywacja 11 km  MTak 
76 Kaiser ErnestGorzów Wielkopolki1977POWOLNIACY11 km  M 
77
 
Kalka JarosławGorzów Wielkopolski1984Kalqa Run11 km  M 
78 Kazubowska MalgorzataGorzow Wlkp198011 km  K 
79 Kądziołka PatrycjuszGorzów wlkp198211 km  M 
80
 
Klaus RafałGorzów Wlkp.1962Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  MTak 
81
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp198011 km  MTak 
82 Klepaczewski MaciejGorzów Wielkopolski198311 km  M 
83 KLUCZYŃSKI ZBIGNIEWKOSTRZYN NAD ODRĄ1964BEZ11 km  MTak 
84
 
Kmita BartoszGorzów Wielkopolski1985Powiat Gorzowski11 km  M 
85 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974KOCHfotografia11 km  MTak 
86 Komarnicka IzabelaWitnica199411 km  KTak 
87 Kompanowski MariuszLubiszyn197011 km  MTak 
88 Kompanowski WojciechLubiszyn200011 km  MTak 
89 Konieczny SławomirGorzów Wlkp.197511 km  MTak 
90 Kopeć MonikaGorzów Wielkopolski198211 km  K 
91 Korczak RobertBarlinek1963Amicus AR11 km  M 
92
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MORS ESKIMO & DZDIETA 11 km  MTak 
93 Koreńczuk UrszulaChwalęcice197911 km  K 
94 Koreńczuk KatarzynaGorzów Wlkp.198811 km  KTak 
95
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski197511 km  MTak 
96 Kos TomaszGorzów Wlkp.198211 km  M 
97 Kostrzewski GrzegorzGorzów Wlkp.197511 km  M 
98 Kowalczuk Artur Ciecierzyce1978DZIKIE DZIKI GORZÓW11 km  M 
99 Kowalewski WaleryKostrzyn nad odra195711 km  M 
100 Kowalicka PaulinaStrzelce Krajeńskie1983Syberian Husky Team11 km  KTak 
101
 
Kowalski MarekGowzów Wlkp.196511 km  MTak 
102 Kowalski AdamPłock198111 km  MTak 
103 Kozajda TomaszDeszczno1982Deszczno Warriors11 km  M 
104 Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 197711 km  M 
105 Krajewski ArkadiuszGorzów Wlkp.1987Klub Sportowy ADMIRA11 km  M 
106 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski197211 km  M 
107 Krzyżański DanielWolsztyn1979niezrzeszony11 km  M 
108
 
Kucharska KingaGlinik gm. Deszczno1995 11 km  KTak 
109 KUCHARSKA ANNADĘBNO1982Akcja motywacja 11 km  K 
110
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969 11 km  MTak 
111 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów11 km  KTak 
112
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wielkopolski11 km  KTak 
113 Kurlowicz DanielGorzow Wlkp199811 km  M 
114 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM11 km  M 
115
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.197811 km  MTak 
116
 
Lal MałgorzataPyrzyce1970Pyrzyce biegają11 km  KTak 
117 Lech RadosławŚwiebodzin1976BBL ŚWIEBODZIN 11 km  MTak 
118 Lech MartaŚwiebodzin198911 km  K 
119
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  MTak 
120 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp198211 km  KTak 
121 Lewandowska MartaKostrzyn nad Odrą1990Saiyan Team11 km  KTak 
122 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.198011 km  MTak 
123 Lewandowski LeszekMyślibórz1963MYŚLIBÓRZ11 km  M 
124 Lubik MarcinGorzów Wielkopolski197611 km  M 
125 Lubik KacperGorzów Wielkopolski2004Kp Progres Gorzów Wielkopolski 11 km  M 
126 Lutostański AdamBobowicko1988KB PIAST MIEDZYRZECZ11 km  MTak 
127 Łagoda AdrianGorzów Wielkopolski199011 km  MTak 
128
 
Łangowski MateuszChroościk1976QQRuqQuu11 km  M 
129 Łuczka ZbigniewKłodawa1959MKS Puszkin11 km  MTak 
130 Łuczyński MaciejKłodawa1975GAWRA11 km  M 
131 łukaszuk MarcinGorzów wlkp198211 km  MTak 
132 Magdziarek-Kostecka EwaGorzów Wlkp.196711 km  K 
133 Marcinkiewicz MaciejGorzów Wielkopolski1982AdSport TriTeam11 km  MTak 
134 Markiewicz MariuszKarnin197511 km  MTak 
135 Markowicz Marcin Gryfice198111 km  M 
136 MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW11 km  KTak 
137
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.11 km  MTak 
138 MASŁOWSKA MAGDALENAGORZÓW WLKP197511 km  K 
139 Masłowski MarcinGorzów197611 km  MTak 
140
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp198511 km  KTak 
141 Maziejuk SylwesterMiędzyrzecz198211 km  MTak 
142 Mazur MarcinGorzów WLKP1982Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  M 
143 Mazur AniaWołczyn199411 km  K 
144
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki11 km  MTak 
145 Mądrzak  BogumiłRudnica1954Kosmos78 Rudnica11 km  MTak 
146
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski200011 km  MTak 
147
 
Mikołajczyk MartaGorzow198511 km  KTak 
148 Mistak PaulaGorzów Wlkp198911 km  K 
149
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów11 km  KTak 
150 Moroch RobertSzczecin199011 km  MTak 
151 Możejko IreneuszGorzów Wlkp197211 km  MTak 
152
 
Muda MaciejWojcieszyce1999MKS Puszkin11 km  MTak 
153 Muszyńska GabrielaOsiedle Poznańskie197011 km  KTak 
154 Myszczyński JakubSkwierzyna199311 km  M 
155 Najdora PawełGorzów Wielkopolski199211 km  MTak 
156 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.198211 km  MTak 
157 Niećko AdrianaBarlinek1986SSC Dansk Supermarked11 km  K 
158 Niewiadomski MateuszGorzów Wlkp.199011 km  MTak 
159 Nowak PiotrŚwiebodzin197711 km  MTak 
160 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL Gorzów Wielkopolski11 km  KTak 
161
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski197811 km  KTak 
162 Owczarz KrystynaBarlinek197111 km  K 
163 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam11 km  KTak 
164 Paradowski DarekGorzów197311 km  MTak 
165 Parszewski RemigiuszKłodawa1983KP PSP Strzelce Kraj.11 km  MTak 
166 Pawlak BogusławKolczyn1970Postomia_Kolczyn11 km  MTak 
167 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski198611 km  K 
168 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  MTak 
169 Pietrasik DawidSzczecin198111 km  MTak 
170
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project11 km  MTak 
171 Pituła WaldemarGorzów Wielkopolski197511 km  M 
172 Płóciennik KonradMyślibórz1985Żołnierze Radka11 km  M 
173
 
Płuciennik MarcinGorzów Wlkp.197811 km  MTak 
174
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp197811 km  KTak 
175
 
Pokrywiecki ŁukaszBoleszkowice1988Panorama Dębno11 km  M 
176
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski198611 km  MTak 
177
 
Potaman-Turczyńska DorotaGorzów Wielkopolski1974BBL GORZÓW11 km  KTak 
178 Prażanowski GrzegorzDeszczno1983Deszczno Warriors11 km  M 
179 Próchenko SebastianBrzozowiec199311 km  MTak 
180 Prüfer PawełGorzów Wielkopolski197211 km  MTak 
181
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980 11 km  M 
182 Przybylak MarcinGorzów Wielkopolski 1983Gdzie nogi poniosą...11 km  M 
183
 
Przybysz RafałGorzów WLKp196911 km  M 
184 Pura PawełBaczyna197811 km  M 
185 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel11 km  M 
186 Rudnicki JakubDrezdenko199111 km  MTak 
187 Rudziński JacekGryfino1969KB HERMES GRYFINO11 km  MTak 
188 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW11 km  MTak 
189 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski197411 km  KTak 
190 Serafin SebastianWitnica1987Saiyan Team11 km  M 
191 Sip TomaszGorzów Wielkopolski197911 km  M 
192 Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna11 km  MTak 
193
 
Słowiński PrzemyławGorzów1977FITMANIA TEAM GORZÓW11 km  MTak 
194 Smolarczyk AleksGorzów Wlkp.2000SPORTY WALKI GORZÓW11 km  M 
195
 
Snacka MariettaGorzów Wlkp.197311 km  KTak 
196 Socha JoannaGorzów Wielkopolski1996 11 km  KTak 
197 Sroka RobertGorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  MTak 
198 Starczewska IazbelaSwiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN 11 km  K 
199
 
Stefaniuk TomaszMiędzyrzecz 198211 km  M 
200 Stoły- Truszczyńska DagmaraCzechów1974BBL GORZÓW11 km  KTak 
201 Strychanin GrzegorzWawrów197311 km  M 
202 Strzelczyk PiotrMiędzyrzecz1955RTCK Wiktor Arrow11 km  M 
203
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 11 km  MTak 
204 Surowiec RobertGorzów Wielkopolski1971Gorzowskie bieganie czwartkowe11 km  M 
205 Szczerba MichałBarlinek1981ulks11 km  M 
206 Szczęsny PawełGorzów Wlkp.1987AutoKluczPomoc11 km  MTak 
207 Szczuciński PrzemysławGorzów Wielkopolski1974Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  MTak 
208 Szkwarek AnnaGorzów Wlkp.197611 km  K 
209
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski198211 km  MTak 
210
 
Szurmiej PiotrOśno Lubuskie1987"Debeściaki" Ośno Lubuskie11 km  M 
211 Szydełko JanuszGorzów wlkp1971Gorzowskie Bieganie Czwartkowe11 km  MTak 
212
 
Szygęda PawełGorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowie11 km  MTak 
213
 
Szygęda KacperGorzów Wielkopolski1999Masaż w Gorzowie11 km  MTak 
214 Szymczak AleksandraSantok199411 km  KTak 
215 Szymczak PatrykSantok199711 km  M 
216 Szymoniak MirosławDębno1990Żołnierze Radka11 km  M 
217
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski11 km  K 
218
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski197511 km  MTak 
219
 
Świryd  EwelinaGorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.11 km  K 
220 Terek PawełZielona Góra199111 km  M 
221 Turczyński WojciechGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Project 11 km  MTak 
222
 
Uchański JarekGorzów Wlkp1976WTÓRPOL GORZÓW11 km  MTak 
223 Warszawski RadosławGorzów Wielkopolski198711 km  M 
224 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów11 km  M 
225
 
Wesołowski SławekBiałcz1996Vesolovski Biega Team11 km  M 
226 Węgierek  HubertLubiatowo 1987W K B 102 rem-run_team11 km  MTak 
227 Wiatrowska AnetaDębno1981akcja motywacja11 km  K 
228 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 198411 km  M 
229 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski198711 km  MTak 
230 Witczak MaciejSantok199411 km  M 
231 Wojtasik KasiaDebno198011 km  KTak 
232 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki11 km  MTak 
233 Wołczecka  Michalina Gorzów Wielkopolski 1987BBL GORZÓW11 km  K 
234
 
Wota AdamGorzów Wlkp.197011 km  M 
235 Wręczycka-Siarek Alicja Gorzów197911 km  K 
236 Wróbel KrzysztofGorzów Wlkp.197811 km  M 
237 Wróblewski BolesławGorzów wielkopolski1951niezrzeszony11 km  MTak 
238
 
Wujda MirosławDębno1975Erni Rulez11 km  MTak 
239
 
ZABAGŁO LESZEKGorzów Wielkopolski1966 11 km  MTak 
240 Zakrzewski KrzysztofGorzów wlkp196711 km  M 
241 Zastawa-Schodowska PaulinaGorzów Wlkp.1987Schodowska ROWING Team11 km  K 
242 Zell JacekChwalęcice196411 km  MTak 
243
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE11 km  MTak 
244
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968WIERZBICKI RUNNING PROJECT11 km  K 
245
 
Żurkowski TomaszMyślibórz196711 km  M 
246
 
ŻYŁA PrzemysławCHOSZCZNO198211 km  MTak