Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu V Bieg Mikołajkowy

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1  Błasika MateuszSzczecin1987Run expert Team10 km Powiat Police
 
M 
2  Stachewicz  HenrykPolice194910 km  M 
3  Tarczyński JarosławPolice197310 km  M 
4
 
Adamowicz SylwiaBezrzecze1976Torpedy 10 km Powiat Police
 
KTak 
5
 
Adamowicz DanielSzczecin1984KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
6 Adrian-Czaboryk MonikaBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  KTak 
7 Akacka MalwinaSzczecin198910 km  KTak 
8 Andryszczyk AnitaPolice199010 km Powiat Police
 
KTak 
9 Andrzejczak ElaDebno1967Akcja motywacja 10 km  KTak 
10 Andrzejczak MaciejSzczecin1963niezrzeszony10 km  M 
11 Angielska AnnaSzczecin198510 km  KTak 
12 Anioła PiotrSzczecin197310 km  MTak 
13
 
Antoniak AdrianŚwinoujście1993Albatrosy10 km  M 
14 Antoniak MarcinŚwinoujście1982Albatrosy10 km  M 
15 Anyszewski Dominik Police1987UKL "Ósemka" Police10 km Powiat Police
 
MTak 
16
 
Apiecionek MateuszPolice1991UKL "Ósemka" Police10 km Powiat Police
 
MTak 
17 Arlukiewicz GrzegorzPolice198910 km Powiat Police
 
MTak 
18 Babicz WojtekSzczecin1979BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
19 Babiński SławekSzczecin1974Hanmon.pl10 km  MTak 
20 Bachmatiuk HonorataSzczecin1978RAZ SZCZECIN10 km  KTak 
21 Bagińska MonikaSzczecin197610 km  K 
22 Balcarczyk MarcinDębno198410 km  M 
23 Banaś MarcinSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
24 Baniak JoannaStargard199110 km  KTak 
25 Banucha Agata BanuchaSZCZECIN1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
26 Bany MirelaDrawsko Pomorskie1988ZDRun 10 km  KTak 
27 Barczak IreneuszPrzecław197410 km  MTak 
28 Barczak AnnaPrzecław197410 km  KTak 
29 Bargiel BartoszStara Dąbrowa198910 km  MTak 
30 Bartkiewicz MalgorzataSzczecin198710 km  K 
31
 
Bartkowiak MarianResko196210 km  MTak 
32
 
Bartnicka BeataStargard1986Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
33
 
Bartnik JarosławSzczecin1975NordicAnia Team10 km  MTak 
34 Bartoiński PiotrSzczecin1964RAZ Szczecin10 km  MTak 
35 Bartosik MaciejBarlinek1986HRmax BARLINEK10 km  MTak 
36
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK10 km  MTak 
37 Baszak KrzysiaSzczecin198110 km Powiat Police
 
K 
38 Baszuro  Magdalena Szczecin 198810 km  KTak 
39 Batorowicz MariolaWolin198110 km  K 
40 Batóg Iwona Dębno198110 km  K 
41 Bawtro-Rosiak KarolinaBerlin198310 km  K 
42 Bąbel OktawianSzczecin197610 km  MTak 
43 Bączyk  Monika Szczecin1978MoniaGym10 km  KTak 
44 Bączyk AdamSZCZECIN1977MoniaGym10 km  MTak 
45 Bebko DanielSzczecin198310 km  MTak 
46 Berdzik MarcelaPyrzyce198510 km  K 
47 Berezowski PiotrWolin198810 km  MTak 
48 Będkowski PiotrSzczecin199010 km  MTak 
49 Białasik MariaTrzcianka198610 km  KTak 
50 Białczak TomaszNowogard1984Nie Powiem10 km  M 
51 Białek BeataŻarczyn1976biegam bo lubię10 km  KTak 
52 Białkowska KatarzynaSiadło Dolne197710 km  KTak 
53 Białkowska GabrielaSzczecin1986Łowcy Kilometrów10 km  KTak 
54 Bichta KatarzynaStare Czarnowo1984Monia Gym10 km  KTak 
55 Bielańska DorotaStargard1967Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
56 Bielańska Paulina Stargard 1994"Stargard ja się nie ścigam"10 km  KTak 
57 Bielański MirekStargard 1960Stargard10 km  MTak 
58 Bielański KrzysztofSTARGARD1958Stargard10 km  MTak 
59 Bielecka Elżbieta Szczecin198310 km  KTak 
60 Bielinowicz BartoszPrzecław 197310 km Powiat Police
 
MTak 
61
 
Bielski SebastianNowogard1993Team Iskierka10 km  M 
62 Biełowiec Adrianna Szczecin1992Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
63 Bieniek KamilPolice1984Stop Wycince Drzew10 km Powiat Police
 
MTak 
64
 
Biernaczyk MałgorzataSzczecin 198010 km  K 
65 Bizunowicz KrystianGoleniów1978Rozbiegany Goleniów10 km  M 
66 Błachnio KrzysztofSzczecin1965RAZ Szczecin10 km  MTak 
67 BŁAŻ ANNABarlinek197510 km  KTak 
68 BŁAŻ ANDRZEJBARLINEK197110 km  MTak 
69 Błaż MarcinBarlinek 197810 km  M 
70 Bochenko MonikaMierzyn197810 km  K 
71 Bocianowska-Niemczyk PaulinaSzczecin198810 km  KTak 
72 Bodys JacekSzczecin198610 km  MTak 
73 Bogacka MałgorzataPolice198110 km Powiat Police
 
KTak 
74 Bogdańska KatarzynaSzczecin199110 km  K 
75 Bogusław ŁukaszWałcz199010 km  M 
76 Bojarski KamilChojna199610 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
77 Bokszczanin AnetaSzczecin1980SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
78 Borek NataliaSzczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  K 
79 Borek JoannaPolice199110 km Powiat Police
 
KTak 
80 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek10 km  MTak 
81 Borkowska MonikaStargard199110 km  KTak 
82
 
Borkowski AndrzejStargard1989BS Family Team10 km  MTak 
83 Borowska KarolinaPuciceGoleniów198610 km  KTak 
84 BOROWSKA KAROLINASZCZECIN198010 km  KTak 
85 Borowski TomaszSzczecin2000SKS HUSARIA10 km  M 
86 Bratko PrzemysławSzczecin199210 km  MTak 
87 Bratowska MartaBobolin gm. Kołbaskowo198710 km Powiat Police
 
KTak 
88 Braun  Grzegorz Gryfice 1970RunGryf Gryfice 10 km  M 
89 Brenda JarosławSzczecin1967Unity Line Runners Team10 km  MTak 
90 Brenda GrzegorzSzczecin1993Unity Line 10 km  MTak 
91 Brewka JoannaBezrzecze197910 km  KTak 
92 Brodzik AdamPolice197910 km Powiat Police
 
M 
93 Bronicka Małgorzata Gryfino1970Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
94 Brusiłowicz DagmaraSzczecin1974Wieczorne bieganie10 km  K 
95 Brykczyński BłażejSzczecin1977Fizjobiegacze Szczecin 10 km  M 
96
 
Brząkała WaldemarKamień pomorski1970Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
97 Brzeska MagdalenaSzczecin198810 km  K 
98 Brzezicka KorneliaWolin198310 km  K 
99 Brzezińska AnnaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
100 Brzoza MaciekPolice197910 km Powiat Police
 
MTak 
101 Brzychcy IzabelaGorzów Wlkp.198010 km  KTak 
102 Brzychcy  DariuszGorzów wlkp197410 km  MTak 
103 Budziński ŁukaszSobieradz199510 km  MTak 
104 Bujalska AnnaSzczecin197910 km  KTak 
105 Bukartyk KacperGorzów Wlkp.199610 km  M 
106 Buksik SławomirSzczecin197910 km  MTak 
107 Bulasińska IrenaPolice196710 km Powiat Police
 
KTak 
108 Bulikowski TomaszSzczecin1979BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
109
 
Bułatowicz BartekPolice1991UKL "Ósemka" Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
110 Burda ŁukaszSzczecin1982Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
111 Burnat-Szczęsna  AnetaŚwinoujście 197010 km  KTak 
112 Bury DanielStargard1984Stargard Ja się nie scigam10 km  M 
113
 
Butryn KrzysztofChoszczno1976Choszczno - Ja się nie ścigam !10 km  M 
114 Byner RafałSzczecin197510 km  MTak 
115 Byner KasiaSzczecin197910 km  KTak 
116 Bzdak MariuszSzczecin1984Biegiem na służbę10 km  MTak 
117 Bzdawka JoannaŚwinoujście1976Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
118 Całka BarbaraPrzecław197110 km Powiat Police
 
KTak 
119
 
Cebeńko MariaNowe czarnowo1968Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  K 
120
 
Cel EdytaOstoja1970OSTOJA10 km Powiat Police
 
KTak 
121 Ceniuch MagdalenaSzczecin199710 km  KTak 
122 Ceniuch SylwesterPolice1969Sklep mięsny "U Doroty " w Policach10 km Powiat Police
 
MTak 
123 Chabros JacekSzczecin1967Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
124 Chamier-Ciemińska JustynaSzczecin198310 km  KTak 
125 Charęza MarcinSzczecin1980Zawadzkiego Szczecin10 km  MTak 
126 Charif MagdalenaSzczecin198410 km  KTak 
127 Charlej IreneuszMierzyn197210 km  MTak 
128 Chawziuk MagdalenaSzczecin1969Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
129 Chełminiak SławomirCzarna Łąka1979Biegam Sobie 10 km  MTak 
130 Chlebowski HubertPłoty198810 km  MTak 
131 Chłapowska SaraSzczecin200010 km  KTak 
132 Chłapowski JacekSzczecin196910 km  MTak 
133 Chmielewska AgnieszkaPolice1974Chmielewski Team-BBL Police10 km Powiat Police
 
KTak 
134 Chmielewska KatarzynaPolice195810 km  KTak 
135 Chmielewska - Usewicz EwaPolice197810 km Powiat Police
 
KTak 
136 Chmielewski TomaszSzczecin198510 km  MTak 
137 Chmielowiec KarolinaPolice198510 km  K 
138 Chodyniecki TomaszWarzymice198310 km  MTak 
139 Chomont MagdalenaGoleniów1978No Gravity10 km  KTak 
140 Chomont RafałGoleniów1978No Gravity10 km  M 
141 Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km  MTak 
142 Choynacka-Sańka AlicjaSzczecin198110 km  KTak 
143 Chrobak AnnaPolice198310 km  KTak 
144 Chrobocińska ElżbietaSzczecin196610 km  KTak 
145 Chrzan PiotrSzczecin1973Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM10 km  MTak 
146 Chrzanowska EmiliaKrzemlin198210 km  KTak 
147 Chrzanowska AgnieszkaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
148 Chudobski PiotrNowe Worowo198810 km  M 
149 Chudzik AnnaPolice197910 km  KTak 
150 Chudzik WojciechPolice197410 km  MTak 
151 Chwiej AgataŚwinoujście1982Agasia biega10 km  KTak 
152 Chwiej MarcinŚwinoujście1982MISIEK BIEGA10 km  MTak 
153 Cicha MałgorzataGorzów wlkp197810 km  KTak 
154 Cichocka MartaSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
155 Cichocki JakubSzczecin1978HKS Skaut Szczecin10 km  MTak 
156 Cichomski KrzysztofPolice198010 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
157 Cichowicz DawidMierzyn1984TPM10 km Powiat Police
 
MTak 
158
 
Ciemcioch PawelUxbridge197910 km  MTak 
159
 
Ciemna JoannaWolin197410 km  KTak 
160 Ciemna ReginaŚwinoujście194910 km  KTak 
161 Ciemny Tadeusz Swinoujscie195010 km  MTak 
162 CIEPŁUCHA MARCINSZCZECIN1976Szczecin Bukowe10 km  M 
163 Ciereszko EwaSzczecin1976RAZ Szczecin10 km  KTak 
164 Cierpiszewski TomaszSzczecin198310 km  MTak 
165
 
Cieśla BeataGoleniów1963Rozbiegany Goleniów10 km  KTak 
166 Cieślak HelenaGryfino196410 km  KTak 
167 Cieślak AdamGryfino1962wieczorne bieganie gryfino10 km  MTak 
168 Cybulski TomaszSzczecin198610 km  M 
169 Cynowski PatrykSzczecin198710 km  MTak 
170 Czajkowska DianaSzczecin1983Zespół Niespokojnych Nóg10 km  K 
171 Czapiewski JarosławSzczecin197910 km  M 
172 Czapiewski PawełBydgoszcz1978choszczeńska dziesiątka 10 km  MTak 
173 Czapla TomaszSzczecin198110 km  MTak 
174 Czarnecka TeresaSzczecin198410 km  KTak 
175 Czarnecka AgnieszkaSzczecin1973Wieczorne bieganie Szczecin10 km  KTak 
176 Czarnecka BarbaraSzczecin198410 km  K 
177 Czerkawski JarosławSzczecin196710 km  MTak 
178 Czerniawska MalwinaKostrzyn nad Odrą198510 km  K 
179 Czerwińska AgnieszkaKołobrzeg1992SZ-KG10 km  K 
180 Czerwiński DariuszPolice1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach10 km Powiat Police
 
MTak 
181 Czyż AdamSzczecin197510 km  MTak 
182 Czyżewski MateuszSzczecin198410 km  MTak 
183 Daronin PavloGoleniow198110 km  MTak 
184 Daronin AndriiGoleniów196810 km  MTak 
185 Daszewski FilipDębno1998Husaria Race Team10 km  MTak 
186 Daszewski LechDębno1963Jare Staruchy10 km  MTak 
187 Dawidowski MichałNowogard1978ENDORFINA Nowogard10 km  M 
188 Dąbroś MałgorzataSzczecin1984UKL Ósemka Police10 km  KTak 
189 Dąbrowski JerzySzczecin1950szczecin10 km  MTak 
190 Dąbrowski ŁukaszSzczecin1989Kongsberg Maritime Poland10 km  MTak 
191 Dąbrowski SławekDobra197210 km Powiat Police
 
MTak 
192 Dąbrowski WiktorSzczecin1991Państwo Dąbrek10 km  MTak 
193 Dąbrowski MateuszDrawsko Pomorskie198610 km  MTak 
194
 
Dejnak MariolaGryfice195910 km  KTak 
195 Deląg DanielaChojna1984Active Chojna10 km  KTak 
196 Dembowski MagdalenaLubeka197710 km  KTak 
197 Depa BogusławaSzczecin1975Snupi i Przyjaciele10 km  KTak 
198 Derenowska StefaniaGryfice196710 km  KTak 
199 Derenowska-Bober  AnnaDębno197110 km Powiat Police
 
KTak 
200
 
DEREŃ GRZEGORZŚWIDWIN1976K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
201
 
Dębczyński MichałSzczecin1981Wild Horse Zürich10 km  MTak 
202 Dmochowska PatrycjaSzczecin199310 km  KTak 
203 Dmytryk ŁukaszGryfino1985AMPIO TEAM10 km  M 
204
 
Dobaczewska EwaBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  KTak 
205 Dobrek IzabelaSzczecin1991Państwo Dąbrek10 km  KTak 
206 Dobrek WojciechSzczecin1966Wieczorne bieganie10 km  M 
207 Dobrycki PiotrSzczecin1976BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
208 Dolatowski DominikKamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km  MTak 
209 Doleżan DominikaDrawsko Pomorskie1973ZDRun Extreme10 km  KTak 
210 Dołżańska SandraPolice1984UKL ,,Ósemka,, Police10 km Powiat Police
 
K 
211 Domalewska TeresaŚwinoujście1959KS Uznam10 km  KTak 
212 Dominiak TomaszSzczecin197910 km  M 
213 Domżalska AnetaSzczecin197510 km  K 
214 Domżalski NorbertSzczecin197210 km  M 
215 Dorawa BarbaraChoszczno197610 km  KTak 
216 Dorawa RobertChoszczno197310 km  MTak 
217 Drabarek AgataŚwinoujście1989Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
218 Drabarz MichałSzczecin1977Zawadzkiego Szczecin10 km  MTak 
219 Drabarz RadosławSzczecin1982Zawadzkiego10 km  M 
220 Draczyński ZygmuntŁobez1948LŁKB TRUCHT10 km  MTak 
221 Drzewiecka AgnieszkaŚwinoujście1971Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
222
 
Drzewiecki ArkadiuszŚwinoujście1966Biegacze Świnoujście10 km  M 
223 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
224
 
Dudczak AndrzejPolice198510 km  MTak 
225 Dudka RobertSzcecin198910 km  MTak 
226 Dudzik AnnaSZCZECIN198010 km Powiat Police
 
KTak 
227 Dul MagdalenaNowe Czarnowo1977Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
228 Dunaj  PrzemekSzczecin197510 km  MTak 
229 Duraj MariaBanie1981Banie10 km  K 
230 Duraj BartoszBanie1980Duraj Team10 km  M 
231 Durczak AnetaGryfino1974Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  K 
232 Duszkiewicz DominikaŚwinoujście1985BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
233 Dybus Thomas HenriHelgoland1971Rozbiegany Goleniów10 km  M 
234 Dydyński  Daniel Szczecin198410 km  M 
235 Dziadecka JoannaŁĘGI1970Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
236 Dźwigał MagdalenaSzczecin198210 km  KTak 
237
 
Elbińska Krawczuk MonikaŚwinoujście1977Ks Uznam Świnoujście10 km  KTak 
238 Elert MariuszSzczecin1988Paprykarze10 km  MTak 
239 Fafuła BartłomiejPolice198510 km Powiat Police
 
MTak 
240 Falkiewicz AgnieszkaSzczecin198310 km  KTak 
241 Falkiewicz PawełSzczecin197010 km  MTak 
242 Fałowski BartoszPolice200110 km  MTak 
243
 
Fałowski KamilSzczecin1981GVT10 km  MTak 
244 Farana EmiliaSzczecin198010 km  KTak 
245 Fąferek PiotrSzczecin1987SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
246 Ferenc MalgorzataSzczecin197810 km  KTak 
247 Fidosz LidiaStargard1975JA SIĘ NIE ŚCIGAM STARGARD10 km  K 
248 Fiedorowicz Patrycja Szczecin197710 km  KTak 
249 Fiedorowicz DamianSzczecin197510 km  MTak 
250 Filipowski DariuszSzczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
251 Firlik MirosławMiędzywodzie1966KB Kamień Pomorski10 km  MTak 
252 Fleszar DariuszSzczecin1971RAZ Szczecin10 km  MTak 
253 Flis Danuta Choszczno196710 km  KTak 
254 Flis MirosławChoszczno196310 km  MTak 
255 Frąckowiak HannaPolice1982UKL Ósemka Police10 km Powiat Police
 
KTak 
256 Frydryszak  WojciechChojna 19821bpzmot 12 BZ10 km  M 
257 Fudro EdwardPolice1958JEJ Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
258 Furmański MarcinSzczecin1986Green Essence10 km  MTak 
259 Gabor KrzysztofGryfino1984Gryfino10 km  MTak 
260 Gajek Anna Morzyczyn1982Morzyczyn10 km  KTak 
261 Galant PiotrChojna197010 km  MTak 
262 Gałązka AnnaPolice1986 10 km  KTak 
263 Gancarczyk JacekWarzymice197210 km Powiat Police
 
MTak 
264 Garbacz KrzysztofGoleniów197010 km  MTak 
265
 
Garbicz PawełPolice199410 km Powiat Police
 
M 
266 Gasiewicz AnnaGolice1967Król Gór10 km  KTak 
267 Gasiewicz RomanGolice1965Król Gór10 km  MTak 
268 Gaszewski PatrykNowogard1984Nie Powiem10 km  MTak 
269 Gawera  SzymonPyrzyce 198412bz 10 km  M 
270
 
Gąciarski KrystianSzczecin1990FIZJOBIEGACZE SZCZECIN10 km  MTak 
271 Gągalski ArkadiuszSzczecin1981 10 km  MTak 
272 Gębala PiotrPolice198510 km Powiat Police
 
MTak 
273 Gębicka Agata.gebicka@gmail.comStargard1989STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM !10 km  KTak 
274 Gębski ŁukaszSzczecin198310 km  MTak 
275
 
Gibas-Jastrzębska IwonaSzczecin1970Wieczorne Bieganie w Szczecine10 km  KTak 
276 Gidelska MichalinaPolice198810 km  KTak 
277 Gierchowska MonikaSzczecin1992BBL Police10 km  KTak 
278 Giermakowski MaciejSzczecin198310 km  MTak 
279 Głazek SewerynSzczecin1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
280 Głogowska AgnieszkaGoleniów197510 km  K 
281 Głuchowska AnitaPolice198610 km Powiat Police
 
KTak 
282 Głuszczak BartekSzczecin199210 km  M 
283 Gocał AnitaPolice198910 km Powiat Police
 
KTak 
284 Godek CezarySzczecin198410 km  MTak 
285 Goliński KrzysztofSzczecin1981K.B. "SPRINT" Świdwin10 km  MTak 
286 Goluch IlonaPyrzyce1978Pyrzyce biegają10 km  K 
287 Gołąbiowski JarekŚwinoujscie1968Biegacze Świnoujście10 km  MTak 
288 Gołębiewska MonikaMarianowo1983SZWLA10 km  KTak 
289 Gonerko JoannaSzczecin197910 km  KTak 
290 Gordon RadoslawSzczecin1973Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  M 
291 Gorska  Magdalena Szczecin 1978MNC NE10 km  K 
292 Goworski JerzySzczecin199010 km  MTak 
293 Góra KatarzynaNowe Brynki1982Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
294 Górniak JoannaJęczydół1968Runners from Jęczydół10 km  KTak 
295 Górniak DariuszJęczydół1967Runners from Jęczydół 10 km  MTak 
296 Górniak PrzemysławJęczydół199312 BZ10 km  M 
297
 
Górska AnnaŚwinoujście1974MKL Maraton Świnoujście10 km  KTak 
298 Górski ŁukaszSzczecin199110 km  MTak 
299 Grabkowski KrystianŚwinoujście198810 km  M 
300 Grabowska PaulinaSzczecin1988Błękitny Delfinek10 km  K 
301 Gradys KonradChoszczno198410 km  M 
302 Graf ArturŚwinoujście1974Bikers Świnoujście10 km  M 
303 Gralak JoannaSzczecin198210 km  KTak 
304 Gralak GrzegorzSzczecin197010 km  MTak 
305 Grudzińska EwaMierzyn1988TDP10 km  KTak 
306 Grużewski WacławStargard1950Stargard ja się nie ścigam.10 km  MTak 
307 Gryckiewicz JanDrawsko Pomorskie200110 km  MTak 
308
 
Grygielewicz LeszekBezrzecze196310 km  MTak 
309 Grygorcewicz WładysławPolice195410 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
310 Grygorcewicz JanPolice196310 km Powiat Police
 
MTak 
311 GRYTA JANINAMIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
312 Grzesiek AlicjaSzczecin198310 km  K 
313 Grzesiuk RafałSzczecin197410 km  MTak 
314 Grzesiuk AniaSzczecin197610 km  KTak 
315 GRZESZCZYK SEBASTIANSZCZECIN197510 km  MTak 
316 GUGAŁKA ALEKSANDRASZCZECIN198010 km  K 
317 Gumienny AndrzejSzczecin1957Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
318 Gumowski DanielPolice197910 km  MTak 
319 Gutowski SebastianŚwidwin1977GucioR-Run10 km  MTak 
320
 
Guzikiewicz MirosławGoleniów1972Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
321 Hajdukiewicz JarekPolice196910 km  MTak 
322 Halski WaldemarSzczecin196610 km  M 
323 Hałada MarcinSzczecin197610 km  M 
324 Hapka AleksandraSzczecin198110 km  K 
325 Harasimowicz SławekGoleniów1978NO GRAVITY10 km  MTak 
326 Haściło KrzysztofSzczecin1977Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  M 
327 Hatowski RyszardGryfino1953KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
328 HAWROT SYLWESTERGOLENIÓW1968CROWN GOLENIÓW10 km  M 
329 Hawrylak MarcinSzczecin1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach10 km  MTak 
330 Helbik JoannaSzczecin199010 km  KTak 
331 Henke AgataSzczecin199010 km  KTak 
332
 
HERCZYŃSKI RomanSzczecin1965Wielgowo Rowerowo10 km  MTak 
333 Hertel-Ochota MarlenaStargard1976Stargard. Ja się nie ścigam.10 km  K 
334
 
Hetmański ArekPolice1982LoveLasy10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
335 Hinnel GrzegorzSzczecin194810 km  M 
336 Hoffmann MartaStargard1988Stargard ja się nie ścigam!10 km  KTak 
337 Hołyński LeszekPrzecław1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
338 Horanin Karolina Szczecin1992SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
339 Hoszczaruk AnnaStargard198810 km  KTak 
340 Hrynkiewicz-Pawłaszek AnnaSzczecin198110 km  KTak 
341 Hurnowicz JoannaUniemyśl199310 km Powiat Police
 
K 
342 Huszcza BernardetaDębno1979Akcja motywacja 10 km  KTak 
343 Iskra AngelikaSzczecin200010 km  K 
344 Iszczak KazimierzSzczecin197410 km  MTak 
345 Iwanowski ArkadiuszZwierzyn1975KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE10 km  MTak 
346 Izmajłowicz MartaSzczecin1985SSC Dansk Supermarked. 10 km  KTak 
347 Jabłońska AgnieszkaChojna1974Active Chojna10 km  KTak 
348 Jadczyszyn AgataSzczecin198910 km  KTak 
349
 
Jadrysiewicz KrzysztofChoszczno198010 km  MTak 
350 Jagiełłowicz Kamil Gorzów199510 km  M 
351 Jaguszewski DominikSzczecin1981Mobica10 km  M 
352
 
Jaksina AnnaSz-n197710 km  K 
353 Jakubczyk PaulinaSzczecin198710 km  KTak 
354 Jakubczyk PawełSzczecin198510 km  MTak 
355 Jakubiak AnnaSzczecin1969RAZ Szczecin10 km  KTak 
356 Jakubowska JoannaWolczkowo197510 km  KTak 
357 Jakubowska AnnaSzczecin198310 km  KTak 
358
 
Jakubowski JanSzczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo10 km  M 
359 Janas KacperSzczecin198710 km  MTak 
360 Janczarek RafałSzczecin198510 km  MTak 
361 Janiak JoannaSzczecin199110 km  KTak 
362
 
Janiak PiotrSzczecin1985MKL Maraton Świnoujście10 km  MTak 
363 Janicki PawełSzczecin1991SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
364 Janka JoannaTanowo197410 km Powiat Police
 
KTak 
365 Janke EwaSzczecin1983ZS CrossFit Szczecin10 km  KTak 
366 Janke ŁukaszSzczecin1984ZS CrossFit Szczecin10 km  MTak 
367 Jankowska MonikaTrzebież198010 km  K 
368 JANOWICZ AGNIESZKASZCZECIN1982 10 km  K 
369 Janukowicz TomaszBierzwnik1987Runner's Bierzwnik10 km  M 
370 Janulewicz  Jolanta Police197510 km Powiat Police
 
K 
371 Janus GrzegorzSzczecin198410 km  M 
372 Jarczewski DamianPolice198810 km Powiat Police
 
MTak 
373 Jarema JacekKamień Pomorski1971Klub biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
374 Jarocki BartoszSzczecin199110 km  MTak 
375 Jarosławska SandraGoleniów199010 km  KTak 
376 Jarosławska JowitaSzczecin198610 km  KTak 
377
 
Jaroszewicz GrzegorzPolice1973SKLEP MIĘSNY U DOROTY W POLICACH10 km Powiat Police
 
MTak 
378 Jaroszewicz Aleksandra Police1998PARKRUN SZCZECIN10 km Powiat Police
 
K 
379 Jaruszewska JagodaŚwinoujście1999Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
380 Jasiecki  Przemysław Świnoujscie 197410 km  MTak 
381 Jasik Agnieszka Police197710 km  KTak 
382 Jasina LeszekSzczecin197310 km  MTak 
383 Jasińska NataliaSzczecin198210 km  KTak 
384 Jasiński MichałSzczecin199010 km  MTak 
385 Jasiuchna AleksandraŚwinoujście1988Pieczarkowe Łapki Świnoujście10 km  KTak 
386 Jasiuchna MarekŚwinoujście1983Pieczarkowe Łapki Świnoujście10 km  MTak 
387 Jasiukiewicz  EleniPolice198510 km Powiat Police
 
KTak 
388 Jastrzebski DanielSzczecin197710 km  MTak 
389 Jastrzębska KamilaLubięcin199510 km  KTak 
390 Jaszczyk ŁukaszSzczecin198810 km  MTak 
391 Jaśkiewicz KatarzynaSzczecin1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
392 Jaśkiewicz KlaudiaSzczecin199310 km  K 
393 Jaz AnetaChojna1999Active Chojna10 km  KTak 
394 Jaz IwonaChojna1974Active Chojna10 km  KTak 
395 Jaz JustynaChojna1999Active Chojna10 km  KTak 
396 Jaz PaulinaChojna1997Active Chojna10 km  KTak 
397 Jeleński GrzegorzTrzebież199210 km  M 
398 Jerzyk-Szamałek BogusławaSzczecin1969Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
399 Jesswein FilipSzczecin198910 km  MTak 
400 Jeziorek AgnieszkaBanie197710 km  KTak 
401 JĘDRUCH RAFAŁSZCZECIN197610 km  M 
402 Jędrzejak MaciejŚwinoujście197610 km  MTak 
403 Jonasik JoannaPyrzyce1988Pyrzyce Biegają10 km  K 
404 Jonasik TomaszPyrzyce198410 km  M 
405 Jóźwiak MagdalenaSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
406 Jóźwicka AnetaSzczecin197310 km  KTak 
407 Judek KrzysztofMierzyn195310 km  MTak 
408 Jurkiewicz DamianSzczecin197610 km  M 
409 Jurys ElzbietaSzczecin197010 km  KTak 
410 Juszkiewicz MałgorzataSzczecin197110 km  KTak 
411 Kacalska ZuzannaSzczecin1987Decathlon Prawobrzeze10 km  KTak 
412 Kaczkowski RomanSzczecin197010 km  MTak 
413 Kaczmarek BeataBezrzecze1975torpedy10 km Powiat Police
 
KTak 
414 Kaczmarek ArturBezrzecze1970Torpedy10 km  MTak 
415 Kaczmarek Jakub Stargard1997Stargard. Ja się nie ścigam 10 km  M 
416 Kaczmarek ŁukaszSzczecin198610 km  M 
417 Kaczmarkiewicz PawełSzczecin198910 km  MTak 
418 Kaleczyc MaciejSzczecin1994TEAM DECATHLON USTOWO10 km  MTak 
419 Kaliciak MartaGryfino1982Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
420 Kalinowska Karolina Szczecin198710 km  KTak 
421 Kalinowski SylwesterMoskorzyn198810 km  MTak 
422 Kalinowski DanielMoskorzyn197410 km  MTak 
423
 
Kaminski JakubGryfice1995RunGryf Gryfice10 km  M 
424 Kamiński ARturDrawsko Pomorskie1988ZDRun Extreme10 km  M 
425 Kamola MaciejChoszczno198610 km  MTak 
426 Kanicki MarcinStargard Szczeciński197710 km  MTak 
427 Karcz KamilaSzczecin197810 km  K 
428 Karczmarek BartłomiejŚwinoujście198210 km  MTak 
429
 
Karol SławekPolice196210 km  MTak 
430 Karpinski MaciejSzczecin196710 km Powiat Police
 
M 
431 Karpiński TomaszGoleniów197510 km  MTak 
432 Karwan EwaSzczecin197810 km  K 
433 Karwowski ZygmuntSzczecin198310 km  MTak 
434 Kasperowicz MarcinKurów197610 km  MTak 
435 Kasperowicz  Aleksandra Kurów1983Vege Runners10 km  K 
436 Kasprowicz KatarzynaKoszalin1998Bałtyk Koszalin10 km  KTak 
437 Kasprzak ElaPolice1956Run Expert Team10 km Powiat Police
 
KTak 
438 Kasprzak MarekSzczecin196110 km  MTak 
439 Kasprzak ArturMierzyn1976Run Expert10 km Powiat Police
 
M 
440 Kaźmierczak KrzysztofGryfino1972KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
441 Kedzierska DariaSzczecin198510 km  K 
442 Kedzierski MieczysławSzczecin1959Wieczorne Bieganie w SZczecinie10 km  MTak 
443 Kelar ŁukaszSzczecin1991KB Pionier szczecin10 km  MTak 
444 Kędzielewski LukaszSzczecin1981Zawadzkiego Szczecin10 km  M 
445 Kędzierski SebastianStargard1980Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
446 Kępka WojciechSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
447 KĘPKA MirosławŚWIDWIN1970K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
448 Kielbratowska KalinaSzczecin1982Drink Team10 km  K 
449 Kielczyk KasiaSzczecin1977Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  K 
450 Kieliszek AnnaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
451 Kierszka AgnieszkaSzczecin197610 km  KTak 
452 Kieszek KarolinaSzczecin199210 km  K 
453 Kijana KarolinaSzczecin198210 km  K 
454 Klaban SzymonWąbrzeźno197910 km  MTak 
455 Klapouch KarolinaSzczecin198710 km  K 
456 Klejber MaciejSzczecin198710 km  MTak 
457 Knap CzarekSzczecin1968Hoża Team10 km  MTak 
458 Knez MarekStargard1974BRIDGESTONE STARGARD10 km  MTak 
459 Kocur JoannaSZCZECIN1976Dream Team10 km  KTak 
460 Kolasa AgnieszkaPolice197410 km  KTak 
461 Kolczyński PawełBydgoszcz1990TEAM DECATHLON USTOWO10 km  MTak 
462 Kołodziejczyk BARTOSZPiła1985OnionRunners10 km  MTak 
463
 
Kołodziejski PatrykSzczecin1980Szczecin10 km  MTak 
464 Kołtuniak MalwinaGoleniów 198710 km  KTak 
465 Kołtuniak HubertGoleniów197810 km  M 
466
 
Kołucki ArkadiuszGryfino198412 Brygada Zmechanizowana10 km  M 
467 Komarowski SebastianDębno197310 km  MTak 
468 Kondela PawełChoszczno197510 km  MTak 
469 Konieczna AgnieszkaSzczecin196610 km  KTak 
470 KONIECZNA PAULINACHOSZCZNO198610 km  KTak 
471 Konieczna KingaBezrzecze197410 km  K 
472 Koniewski JarosławStargard1986"Stargard ja się nie ścigam"10 km  MTak 
473 Konopczyński PiotrSzczecin198010 km  MTak 
474 Kopacka KatarzynaSzczecin198910 km  KTak 
475 Kopacki JakubSzczecin198810 km  MTak 
476
 
Kopaniecki MariuszPolice1981BBL POLICE10 km Powiat Police
 
M 
477 Kopcewicz HenrykGoleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
478 Kopcewicz RobertGoleniów196610 km  MTak 
479 Kornel MajaSzczecin198010 km  KTak 
480 Korniejew PiotrPyrzyce1980BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
481 Kosińska MałgorzataSzczecin196310 km  K 
482
 
Kosiński MateuszSzczecin199010 km  M 
483 Kosmaczewska AgnieszkaSzczecin198910 km  KTak 
484 Kosmaczewski RyszardSzczecin198910 km  MTak 
485 Kosmalska MagdalenaSzczecin1978SKS Husaria10 km  K 
486 Kosmalski JarosławSzczecin1979SKS Husaria10 km  MTak 
487 Kosmowska AlicjaSzczecin1989SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
488 Kostrzeba EwaMyślibórz199310 km  KTak 
489 Kościńska ElżbietaBezrzecze197910 km  KTak 
490 Kościński JacekBezrzecze197310 km  MTak 
491 Kościuczuk KatarzynaSzczecin199210 km  KTak 
492 Kotarski WiesławPolice1956Grupa Azoty Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
493 Kotarski BartłomiejSzczecin1978Łowcy Kilometrów10 km  MTak 
494 Kotlarz MateuszStargard1988Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
495
 
KOTOWSKA IWONARECZ198610 km  KTak 
496 Kotowski DominikPolice1987KSW TEAM POLICE10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
497 Kowalczyk TomaszSzczecin1980Coral Reef Team10 km  MTak 
498 Kowalczyk MirosławaŁozice196610 km  KTak 
499
 
Kowalczyk PawełŁobez1976HOŻA TEAM SZCZECIN10 km  MTak 
500
 
Kowalczyk KingaŁobez1978HOŻA TEAM SZCZECIN10 km  KTak 
501 Kowalczyk JanStolec197710 km  MTak 
502 Kowalczyk MarcinWałcz198610 km  MTak 
503 Kowalewska EwaSzczecin197410 km  KTak 
504 Kowalska RoksanaGryfino1988Wieczorne Bieganie w Gryfinie 10 km  KTak 
505 Kowalska BarbaraSzczecin198310 km  KTak 
506 Kowalska DorotaKamien Pomorski196510 km  KTak 
507 Kowalski ZdzisławKamien Pomorski196210 km  MTak 
508 Kowiel MariuszSzczecin198410 km  K 
509 Kozak MartaDrawsko Pomorskie1982ZDRun Extreme10 km  KTak 
510 Kozanecka IwonaSzczecin195910 km  KTak 
511 Kozłowska  Paulina Nowogard 1979Za-biegane Babeczki Nowogard 10 km  KTak 
512 Kozłowski AdamSzczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
513 Koźmic RyszardPolice1953WSAP10 km  MTak 
514
 
Kramer KrzysztofSzczecin1985SKB Dzik10 km  MTak 
515
 
Krasnodębski KonradNowe Warpno1977LoveLasy10 km  MTak 
516 Krawczyk KrzysztofBierzwnik1978Runner's Bierzwnik10 km  M 
517 Kroehnke ArturSzczecin197510 km  M 
518 Kropidłowski Florian Police193510 km  M 
519 KRÓL MaciejŚwinoujście197210 km  MTak 
520 Król Gerard Police197210 km  M 
521 Królak BeataPolice196210 km Powiat Police
 
KTak 
522 Królak AleksandraPolice1990UKL Ósemka Police10 km Powiat Police
 
KTak 
523 Królikowska MartaSzczecin1977EM Team10 km  K 
524 Krówka AnnaGryfino1982Gryfino10 km  KTak 
525
 
Kruczek MonikaPyrzyce1984Pyrzyce biegają10 km  KTak 
526 Krukowska - Świątek  Joanna Szczecin 1980SKS Husaria10 km  K 
527 Kruzynski DariuszPolice1971BBL TEAM POLICE 10 km Powiat Police
 
MTak 
528 Krygier MonikaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
529 Kryński AndrzejStargard1960Stargard. Ja się nie ścigam.10 km  MTak 
530 Krywald RafalDobra197710 km Powiat Police
 
MTak 
531 Krzemień IreneuszŚwinoujście196610 km  MTak 
532
 
Kubiaczyk IreneuszMosty197710 km  MTak 
533 Kubiak-Wolna MałgorzataMierzyn197610 km Powiat Police
 
KTak 
534
 
Kubicka KarolinaNowogard1987Drużyna Szpiku10 km  KTak 
535
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice10 km  MTak 
536 Kubisiak DamianWolin198110 km  M 
537
 
Kubisztal WojtekDrawno1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
538
 
Kubler AndrzejBezrzecze1982RDLP w Szczecinie10 km Powiat Police
 
MTak 
539 KUCHARSKA ANNADĘBNO1982Akcja motywacja 10 km  K 
540 Kucharz ŁukaszMinehead1982Happiness10 km  MTak 
541 Kuchta PiotrWałcz197210 km  MTak 
542
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
543 Kucier KatarzynaSzczecin198810 km  KTak 
544 Kuciński TomaszSzczecin19723:33 Team10 km  M 
545 Kudra GrażynaSzczecin195910 km  KTak 
546 Kujawa EwelinaNowogard1978Za - Biegane Babeczki. Nowogard10 km  KTak 
547 Kujawa JoannaSZCZECIN199010 km  K 
548 Kulig KrzysztofDołgie1977modlitwa biegania gryfino10 km  MTak 
549 Kulpa KrzysztofSzczecin197610 km  M 
550 Kupiński MieczysławGryfino1977MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  M 
551 Kurlapska Agnieszka Nowogard198410 km  KTak 
552 KUROWSKA IZABELABERKANOWO1978FitOska10 km  K 
553 Kurpiewski PiotrKołobrzeg1993SZ-KG10 km  M 
554
 
Kustra TomaszKłodzino1977KERMI Polska10 km  MTak 
555 Kuszyk MałgorzataSzczecin1977Autonomiczna Akademia Aikido10 km  K 
556 Kuśmierska LuizaSzczecin198910 km  KTak 
557 Kutera MarcinSzczecin198210 km  MTak 
558 Kuźnik WeronikaSzczecin198710 km  KTak 
559 Kwaśniewski MarcinPolice1979TDP10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
560 Kwaśniewski MariuszStargard1987SZWLA Stargard10 km  MTak 
561
 
Kwiatkowska AleksandraSZCZECIN1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
562 Kwiatkowski MarcinSzczecin1999TeamDecathlonUstowo10 km  MTak 
563 Kwiatkowski DariuszGryfino1964Modlitwa Biegania Gryfino10 km  M 
564
 
Kwiecień  Magda Szczecin 1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
565 Kwieciński KrzysztofSzczecin1984SMT Szczecin10 km  MTak 
566 Kwintal JanekKrępsko197310 km  MTak 
567 Labuda KoraliaŻarnowo198710 km  KTak 
568 Lackorzyńska AlaSzczecin198910 km  K 
569 Lal MonikaGryfice1964RunGryf Gryfice10 km  KTak 
570 Lamorski MateuszSzczecin1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
571 Langiewicz JacekPolice1957MKJ Police10 km Powiat Police
 
MTak 
572 Lasek AnnaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
573 Lasota JakubOkonek198610 km  M 
574
 
Latuszek SebastianSzczecin198810 km  M 
575 Lączak JustynaSzczecin 1979Asseco Active Team10 km  KTak 
576 Lemiński ArturPrzecław1977Uro/Run10 km Powiat Police
 
M 
577 Leszczyński MariuszSzczecin198110 km  MTak 
578 Leszko MonikaPrzybiernów197610 km  KTak 
579
 
Leśniak DariuszSzczecin1968Szczecin10 km  MTak 
580 Lewandowska AnnaSzczecin198310 km  KTak 
581 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  MTak 
582 Lewandowski GrzegorzGoleniów197510 km  MTak 
583 Lewandowski KrzysztofSzczecin198110 km  MTak 
584
 
Lewandowski PiotrPolice1980Klub Biegowy Dzik10 km Powiat Police
 
MTak 
585 Lewandowski SebastianDolice1988amator10 km  M 
586 Lewikowska PatrycjaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
587 LIGOCKA AnetaSzczecin197710 km  KTak 
588 Ligocki TomaszSzczecin197410 km  MTak 
589 Linkiewicz  WiolettaBielice198110 km  K 
590
 
Lipertowicz AdriannaGryfice1973RunGryf Gryfice10 km  KTak 
591 Lipertowicz Sebastian Police198310 km Powiat Police
 
M 
592 Lipińska SylwiaSzczecin199010 km  KTak 
593 Lipkiewicz MartynaSzczecin198810 km  KTak 
594 Lis JanGoleniów196610 km  MTak 
595 Lis ŁukaszKamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
596 Lis ArkadiuszPolice198610 km  MTak 
597 Lisiecki JakubSzczecin2008zanosisiem10 km  M 
598 Lisiecki  ErnestStargard1982102BOCHR BWD WKP-W10 km  MTak 
599 Lorent  AgnieszkaGryfino 1983Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  K 
600 Lubczyńska MartaKrąpiel198010 km Powiat Police
 
KTak 
601 Lubczyński MarekŁOBEZ1976Łobeski Klub Biegacza Trucht10 km  MTak 
602 Łachacz IrminaSzczecin1983-10 km  K 
603 Łapa-Suski KrzysiekSzczecin1986SUSfit.pl10 km  MTak 
604 Łapko AnnaŚwidwin198610 km  KTak 
605 Ława BartoszSzczecin197910 km  MTak 
606 Ławniczak Sebastian Police 197710 km Grupa AZOTY
 
MTak 
607
 
Łazaronek PrzemysławSzczecin1977Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team10 km  MTak 
608 Łazarz  MartaStargard1970"Stargard ja się nie ścigam"10 km  K 
609 Łebiński WojciechSzczecin197710 km  MTak 
610 Łocman DanielSzczecin197610 km  MTak 
611 Łogin ŁukaszSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
612
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976Wieczorne Bieganie Gryfino10 km  K 
613 Łukaszczuk PawełSzczecin198410 km  MTak 
614 Łużyńska KatarzynaSzczecin1979RAZ Szczecin10 km  KTak 
615 Łużyńska Patrycja Szczecin2000MKL Szczecin10 km  KTak 
616 Łużyński TomaszSzczecin1976TT Szczecin10 km Powiat Police
 
MTak 
617 Machowicz-Rasmussen AgnieszkaSzczecin198510 km  K 
618 Machowska AnnaSzczecin1964VOCALIS Szczecin10 km  KTak 
619 Maciaszczyk ZbigniewSzczecin1950SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  MTak 
620 Maciejewska GrażynaMarianowo1958SZWLA10 km  KTak 
621
 
Maciejewski HenrykMarianowo1940SZWLA i Stargardzki Klub Morsów"Miedwianie"10 km  MTak 
622 Maciejuk Marta Gryfino198810 km  K 
623 Maciołek JarekSzczecin1976HJC10 km  MTak 
624 Maciupa KingaSzczecin1994SMT Szczecin10 km  KTak 
625
 
Mackiewicz MagdalenaSzczecin1979Fizjobiegacze Szczecin10 km  KTak 
626
 
Mackiewicz ArturSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
627 Mackojć AgnieszkaGryfice1970RunGryf10 km  KTak 
628 MACKOWICZ ANETASZCZECIN1974REHABILITACJA WOMP SZCZECIN10 km  KTak 
629 Maćkowiak PiotrŚwinoujście198310 km  MTak 
630 Madaj RafalKowanówko198010 km  MTak 
631 Madej AnnaSZCZECIN1988Ukl Ósemka Police10 km  KTak 
632 Madera KrzysztofChojna1984Active Chojna10 km  MTak 
633 Madrak AnnaPolice1976POLICE10 km Powiat Police
 
K 
634 Magierska  HonorataGryfino1984Wieczorne Bieganie w Gryfinie/ Drużyna Szpiku 10 km  KTak 
635 Maj AnnaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
636 Maj KrzysztofSzczecin200010 km  MTak 
637 Majewska AgnieszkaSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
638 Majewski MariuszŚwinoujście197710 km  M 
639 Majka DariuszŚwinoujście1982Herr Dariusz10 km  MTak 
640 Majłowska IrenaGorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.10 km  K 
641 Maksymiak AnnaSzczecin197910 km  KTak 
642 Malec MariuszStargard Szczeciński1973Stargardzki klub morsów Miedwianie10 km  M 
643 Malicki KrzysztofPolice196710 km Grupa AZOTY
 
M 
644 Malinowska MałgorzataŚwidwin1961KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  KTak 
645 Malinowska MałgorzataSzczecin199010 km  KTak 
646 Malinowska-Wasikuk AgnieszkaSzczecin197710 km  K 
647
 
Malinowski RafałSzczecin1984Szczecin Biega10 km  MTak 
648 Maliszewskii PawełSzczecin198310 km  MTak 
649 Maluga PatrykSzczecin1990SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
650 Małecka MalwinaStargard1990Bridgestone Stargard Runners10 km  KTak 
651 Małecka AnnaSzczecin197810 km  KTak 
652 Małecka KarolinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
653 Małecki SebastianSzczecin198110 km  MTak 
654 Małecki ArturStargard1978Stargard10 km  MTak 
655
 
Małocha MariuszŚwinoujście197410 km  MTak 
656 Małocha AdamŚwinoujście200610 km  MTak 
657 Małocha KlaudynaŚwinoujście200310 km  KTak 
658 Małocha SylwiaŚwinoujście197510 km  KTak 
659 Małolepsza Malwina Suchań 199310 km  KTak 
660 Mańke KarolinaPolice198710 km  KTak 
661 Markiewicz DawidSzczecin1984Nadrensee10 km  M 
662 Markiewicz AgniuszkaSzczecin197810 km  KTak 
663
 
Markow WitoldSzczecin1979www.nadmorze.pl10 km  MTak 
664 Markun MartaSzczecin199110 km  K 
665 Marszał  MichałSzczecin 197710 km  MTak 
666 Martuszewski RyszardWałcz1972 10 km  MTak 
667 Masłowska BarbaraStargard197310 km  KTak 
668 Masłowski ArturStargard197510 km  MTak 
669 Masłowski MarcinGorzów197610 km  MTak 
670 Mataj MaciejGryfino1978100 % Ekipa Gryfino10 km  M 
671 Matejski MarekSzczecin1980Wieczorne Bieganie 10 km  MTak 
672 Matul HannaStargard1980Kalmar Runners10 km  KTak 
673
 
Matuła MagdalenaŁobez1984Hoża Team10 km  KTak 
674 Matusiak RafałSzczecin1994Biegiem na służbę10 km  MTak 
675 Matusiak HubertStargard198910 km  MTak 
676 Matuszak AnitaSzczecin1975Mango Gatki Team10 km  KTak 
677 Matuszak PiotrWołczkowo197610 km Powiat Police
 
MTak 
678 Matwiejczyk MichałStargard200710 km  MTak 
679 Matwiejczyk JakubStargard200510 km  MTak 
680 Matwiejczyk PiotrStargard197510 km  MTak 
681 Matwiejczyk ElwiraStargard197410 km  KTak 
682 Matyjaszczyk Małgorzata Rurzyca1962Rozbiegany Goleniow10 km  KTak 
683 Mazur KonradGoleniów199010 km  M 
684 Mazurek  IzabelaSzczecin 199310 km  KTak 
685 Mazurek DorotaSzczecin199410 km  KTak 
686 Mazurek  Grzegorz Moracz 197410 km  MTak 
687 Mazurkiewicz AndrzejSzczecin197910 km  MTak 
688 Mazurkiewicz MarcinSzczecin1980Coral Reef Team10 km  M 
689 Mażul DominikaPolice199110 km  K 
690 Mądrzyk MagdalenaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
691 Mąka MonikaChojna198910 km  KTak 
692 Mechliński RadosławSzczecin198710 km  MTak 
693 Michalak JacekSzczecin196310 km  MTak 
694 Michalak AnnaSzczecin197910 km  KTak 
695 Michalak-Świeczkowska KatarzynaSzczecin197810 km  KTak 
696 Michalczyk PatrycjaSzczecin198810 km  KTak 
697 Michalik-Cały KasiaWarzymice198510 km  KTak 
698 Michallek DamianDrawno1988-10 km  MTak 
699 Michałowski MarcinSzczecin1980Szczeciński klub rowerowy GRYFUS10 km  M 
700 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno1987AT Aktywny Trzebiatów10 km  M 
701 Mielniczuk MarcinSzczecin198610 km  MTak 
702
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 198010 km  K 
703
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000 10 km  MTak 
704 MIKOŁAJCZYK KAROLINAKRZEMLIN198410 km  KTak 
705 Mikoś JustynaSzczecin198910 km  KTak 
706 Mikoś MałgorzataSzczecin198410 km  KTak 
707 Miksza SebastianStargard1987Dzicy Amatorzy10 km  M 
708
 
Mikulska Agnieszka MikulskaPolice1983UKL "Ósemka" Police10 km  KTak 
709 Mikulska GabrielaPolice200110 km  K 
710 Milanowicz MaciejWołczkowo1985BRIDGESTONE RUNNERS10 km  MTak 
711 Milchert-Leszczyńska MartaSzczecin201610 km  KTak 
712 MILER MAŁGORZATAGRYFINO198010 km  KTak 
713 Minda AgataNowogard1978Za-Biegane Babeczki10 km  KTak 
714 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN10 km  M 
715 Mirowski BlazejPolice1986UKL "Ósemka" Police10 km Powiat Police
 
MTak 
716
 
Misiura MichałGryfice1987RunGryf Gryfice10 km  M 
717
 
Miszczuk MałgorzataZŁOCIENIEC198710 km  K 
718 Miśnik ŁukaszDołuje1976Dołuje10 km  MTak 
719 Miśnik ZofiaDołuje 198010 km  KTak 
720 Mizgalska JoannaWęgorzyno1981Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS10 km  KTak 
721 Mizgalski KrzysztofSzczecin1962Wieczorne boegenie Szczecin10 km  MTak 
722 Mizgalski WojtekWęgorzyno1980Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus 10 km  MTak 
723 Mleczek RomanSzczecin197210 km  MTak 
724 Młynarski GrzegorzRzeplino1971Pyrzycki Klub Olimpijczyka10 km  MTak 
725 Moczulska UrszulaSzczecin1985TEAM DECATHLON USTOWO10 km  KTak 
726 Mofina PiotrPolice199010 km Powiat Police
 
MTak 
727 Mokrzuńska-Łukaszczuk MartaSzczecin198410 km  KTak 
728 Molenda MarikaSzczecin198610 km  K 
729 Molka KamilNowogard1991Nowogard10 km  MTak 
730
 
Morgiewicz PiotrGryfice1966RunGryf Gryfice10 km  MTak 
731 Mosiński MichałSzczecin198510 km  M 
732 Moskwa GrzegorzSzczecin197010 km  MTak 
733 Moskwa MartynaSzczecin199410 km  K 
734 Mròz DariuszGryfino1975Modlitwa Biegania10 km  MTak 
735 Mrozik  MikołajPrzecław200110 km  MTak 
736 MROZIK MONIKAPRZECŁAW197510 km  KTak 
737 MROZIK IRENEUSZPRZECŁAW197310 km  MTak 
738
 
Mucha PiotrSzczecin1979Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
739 Mucha NataliaTomaszów Mazowiecki199110 km  KTak 
740 Mucha MartynaPolice199210 km  K 
741 Mulkowska BarbaraSzczecin198410 km  KTak 
742 Murawska MonikaŚwinoujście197810 km  KTak 
743
 
Murawska WiolettaSzczecin196910 km  KTak 
744 Murawska NikolaSzczecin200010 km  KTak 
745 Murawska WiolettaPolice1966KB DZIK POLICE10 km Powiat Police
 
KTak 
746 Murawski KubaSzczecin199910 km  MTak 
747 Murawski WaldemarSzczecin195210 km  M 
748 Musiał RobertStargard199310 km  MTak 
749 Muszyńska RoksanaStargard199110 km  KTak 
750 Myszak TomaszSzczecin1991TEAM DECATHLON USTOWO10 km  MTak 
751 Myszczyński JakubSkwierzyna199310 km  M 
752 Nadolna MonikaSzczecin197810 km  KTak 
753 Narejko PawelChojna199210 km  MTak 
754 Nawojowski AdamSzczecin1967brak10 km  MTak 
755 Neryng AdamSzczecin1987BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
756 Nicińska AgnieszkaSzczecin198910 km  K 
757 Niechwiadowicz ŁukaszŚwidwin199110 km  MTak 
758 Niećko AdrianaBarlinek1986SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
759
 
Niedlich AnnaTanowo1980KSW Team Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
K 
760 Niełacna EwelinaKrajnik1980Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
761 Niemczynow AnnaMierzyn198210 km  KTak 
762 Niemczynow PrzemekMierzyn1976Koko Dżambo i do przodu!10 km  MTak 
763 Niemierko  MagdalenaSzczecin 1977SKB Dzik10 km  KTak 
764 Niescier Dorota Police197710 km Powiat Police
 
K 
765 Niewiada  Marek Świnoujście 198010 km  M 
766 Niewiadomska MagdaWarzymice1980 10 km  KTak 
767 Niewolin TomaszSzczecin198910 km  MTak 
768 Nogal AnnaSzczecin1982WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  KTak 
769 Nowacki TomaszSzczecin1975Optima10 km  M 
770 Nowacki DamianStare Łysogórki 199210 km  M 
771 Nowak ZbigniewPolice1953Klub Biegowy Dzik10 km  MTak 
772
 
Nowak MałgorzataDobra1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
773 Nowak MartaPolice199110 km  KTak 
774
 
Nowak DanielGoleniów1982Rozbiegany Goleniów10 km  M 
775
 
Nowak KlaudiaGoleniów1983Rozbiegany Goleniów10 km  K 
776 Nowak RobertStargard198510 km  MTak 
777 Nowakiewicz MartaSzczecin199010 km  KTak 
778 Nurska EwaWarzymice1991TDP10 km  K 
779 Ochal KamilaPolice198910 km  KTak 
780 Ochał ArturSzczecin1967Gryfici-team10 km  MTak 
781 Ochmańska MartaChoszczno1990Motywator10 km  K 
782 Ogłoza RemigiuszPyrzyce1995SPARTAKUS PYRZYCE10 km  M 
783 Olczyk BłażejDolice199610 km  MTak 
784 Olejniczak Agnieszka Szczecin1982RAZ Szczecin 10 km  KTak 
785 Olejniczak MarcinPyrzyce197910 km  MTak 
786 Olejnik PrzemekSzczecin1969niezrzeszony10 km  MTak 
787 Olejnik MarzenaSzczecin196810 km  KTak 
788 Olejnik IgorSowno198110 km  MTak 
789 Oleszek KrzysztofStargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
790 Olędzka MonikaSzczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
791 Opas AdamSzczecin1980RAZ SZCZECIN10 km  MTak 
792 Opas - Zajdlewicz IzaSzczecin2014RAZ SZCZECIN10 km  KTak 
793 Opowicz RafałSzczecin197810 km  MTak 
794 Orchowska IzabelaSZCZECIN198410 km  KTak 
795
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski197810 km  KTak 
796 Orecka AnnaSzczecin198510 km  KTak 
797 Orłowski PawełMierzyn1977Paweł Orłowski10 km  MTak 
798 Orzechowska AnnaChoszczno198210 km  K 
799 Orzepowska JoannaDrawsko Pomorskie1983ZDRun Extreme10 km  K 
800 Osiadacz Aleksandra Stargard198210 km  K 
801 Osman TomekPolice1986FC Żyrafiaki10 km Powiat Police
 
MTak 
802 Osowski TomekDębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno10 km  MTak 
803 Ossolińska KatarzynaGoleniów1983Rozbiegany Goleniów10 km  K 
804 Ossowska PatrycjaPolice197910 km Powiat Police
 
KTak 
805 Ostapko MateuszWysoka Kamieńska2000Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
806 Ostrowski WieslawSzczecin1948BULDI SZCZECIN10 km  MTak 
807 Ostrowski MirosławSzczecin197010 km  MTak 
808 Owczarz KrystynaBarlinek197110 km  KTak 
809 Pacholska JustynaGoleniów1981Rozbiegany Goleniów10 km  KTak 
810 Pacholska AgnieszkaGoleniów 197910 km  K 
811 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam10 km  KTak 
812 Pagel KatarzynaSzczecin198710 km  KTak 
813 Pagórek Radosław Police197210 km  M 
814 PAJĄK KAROLINASZCZECIN1978Run expert Team10 km  K 
815 Pakos MartaChoszczno198710 km  K 
816 Paluchniak MichalMiedzyzdroje198010 km  M 
817 Paluszyńska  Małgorzata Szczecin196910 km  KTak 
818 Paluszyński PrzemysławSzczecin196810 km  MTak 
819
 
Pałosz DanielWolin197310 km  M 
820 Pańczyk TomaszSzczecin198812 Brygada Zmechanizowana10 km  MTak 
821 Pańko AndrzejWiduchowa199310 km  MTak 
822 Paprocki MarcinDołuje1976Run expert Team10 km Powiat Police
 
M 
823
 
Paradowska  EwelinaNowogard 1984Za - Biegane Babeczki. Nowogard10 km  KTak 
824 Pasławska KatarzynaKliniska Wielkie198210 km  KTak 
825 Pasławska MagdalenaSzczecin198310 km  KTak 
826 Paszkiewicz AnnaSzczecin198510 km  KTak 
827 Paszkiewicz BartoszPolice1988FC Żyrafiaki10 km Powiat Police
 
MTak 
828 Paszkiewicz KrzysztofPniewo1972Modlitwa Biegania Gryfino10 km  M 
829 Pasztor AniaKołobrzeg199010 km  KTak 
830 Pawelski GrzegorzSzczecin197410 km  MTak 
831
 
Pawliński PrzemysławPolice199510 km Powiat Police
 
MTak 
832
 
Pawliński PiotrPolice1985UKL Ósemka Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
833 Pawluś TomaszTanowo198010 km Powiat Police
 
MTak 
834 Pawłaszek LechSzczecin198110 km  MTak 
835 Pawłowski DarosławGryfino196210 km  MTak 
836 Peda KamilaPolice198010 km Powiat Police
 
KTak 
837 Peda LeszekPolice195210 km Powiat Police
 
MTak 
838 Pelc MarekSzczecin 198310 km  MTak 
839 Pendrak KamilStargard198810 km  M 
840 Perłakowski KarolBierzwnik1990Runner's Bierzwnik10 km  M 
841 Perrot MagdalenaSzczecin1979SIS10 km  KTak 
842 Piasecka RenataSzczecin197510 km  KTak 
843 Piasecki KrzysztofSzczecin1988Intive10 km  MTak 
844
 
Piątkowska IzabelaSzczecin1984Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
845 Piątkowski Mariusz `Mierzyn1979Moryń10 km Powiat Police
 
MTak 
846 Pieczyński KrzysztofSzczecin195610 km  MTak 
847 Pietrowicz DariuszStargard1987Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
848 Piętak AgnieszkaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
849 Pikula MałgorzataŻarnowo198210 km  KTak 
850 Pilawski PiotrPolice199210 km  MTak 
851 Pilżys MalwinaRecz198710 km  K 
852 Piotrowska PaulinaGryfice199310 km  KTak 
853 Pirecki MarcinPolice1983BBL Police10 km Grupa AZOTY
 
MTak 
854 Piwowarczyk BarbaraPolice197310 km  KTak 
855 Piwowarska BogumiłaSzczecin197810 km  KTak 
856 Piwowarski DarekSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
857
 
Pląsek SylwesterPolice1971LoveLasy10 km Powiat Police
 
MTak 
858 Pluciński DamianWarnice1994Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
859 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
860 Pluto-Prądzyński PiotrSzczecin1986W pogoni do ULTRA10 km  MTak 
861 Płachta Monika Warzymice197610 km  K 
862 Płosa MonikaSzczecin198110 km  KTak 
863 Płuska MichałPolice 199910 km Powiat Police
 
MTak 
864 Podciwiński TomaszPolice198210 km  M 
865 Podlecki ŁukaszPolice198310 km Powiat Police
 
M 
866 Podolak MirosławGryfino1974KP PSP GRYFINO10 km  MTak 
867 Podolak IzabelaGryfino197510 km  KTak 
868 Podolak JuliaGryfino2004Delf Gryfino10 km  K 
869 Podporska IzabelaSzczecin1970Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
870
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp1978BBL Gorzów Wielkopolski10 km  K 
871 Podyma  MarekPolice 197310 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
K 
872 Pokrzywiński KrzysztofPolice1962BBL Police10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
MTak 
873 Pokrzywiński KrzysztofPolice1962Grupa Azoty10 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
M 
874 Polański NorbertŚwidwin197521 Blt10 km  M 
875 Polechonski KamilUniemyśl197910 km Powiat Police
 
M 
876 Policzkiewicz MaciejWarzymice198310 km Powiat Police
 
MTak 
877 Policzkiewicz AnetaWarzymice197910 km Powiat Police
 
KTak 
878 Połać IlonaCzaplinek198710 km  K 
879 Poniatowska-Tarkowska EdytaSzczecin1979Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
880 Popczyk MariuszSzczecin199410 km  MTak 
881 Popczyk SebastianSzczecin199110 km  MTak 
882 Popiół IzabelaSzczecin1971-10 km  K 
883 Posiła MarcinChoszczno1979choszczeńska dziesiątka 10 km  MTak 
884 Poszumska GabrielaSzczecin199310 km  KTak 
885
 
Pośniak KatarzynaChojna1999ACTIVE Chojna10 km  KTak 
886 Potrząsaj KrzysztofSzczecin198710 km  M 
887 Potrzebowska IwonaSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
888
 
PRAWDA SEBASTIANSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
889 Prędkowski PiotrCedynia1987Active Chojna10 km  MTak 
890 Prieditis MaciejSzczecin197910 km  MTak 
891 Prociak KrzysztofSzczecin1983SKB Dzik10 km  MTak 
892 Prokocka AsiaSzczecin198610 km  KTak 
893 Prokop GrzegorzDębno197410 km  MTak 
894 Prokopowicz Grzegorz Gryfino1973Modlitwa Biegania Gryfino10 km  M 
895 Prostecka-Siwy IzabelaSzczecin197410 km  K 
896 Pruss KasiaSzczecin1977wkurw_team10 km  KTak 
897 Pruss SławomirSzczecin197710 km  MTak 
898 Przedpełska SylwiaSzczecin1978 10 km  KTak 
899 Przedpełska LauraSzczecin200010 km  KTak 
900 Przedpełski RemigiuszSzczecin197910 km  MTak 
901
 
Przekopowicz BartoszStargard1992102. Batalion Ochrony10 km  M 
902 Przybylski DamianSzczecin199010 km  MTak 
903 Przybyła IlonaSzczecin198610 km  KTak 
904 Przybysławska NataliaPolice199110 km  KTak 
905 Przybysz KatarzynaSzczecin198310 km  KTak 
906 Przystupa EdytaSzczecin198010 km  K 
907 Ptak PatrycjaGOLCZEWO1984GOLCZEWO10 km  K 
908
 
Ptak DanielGOLCZEWO1981GOLCZEWO10 km  M 
909 Puch KrzysztofBezrzecze1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
910 Pupek MałgorzataDOBRA198110 km  K 
911 Racinowska Sylwia Gryfino199410 km  K 
912 Racinowski PawełGryfino196310 km  MTak 
913 Raczyński RobertChoszczno1984Choszczeńska Dziesiątka10 km  MTak 
914 Radomiński  PiotrTanowo 197210 km Powiat Police
 
MTak 
915 Radożycki RadosławSzczecin197510 km  MTak 
916 Rajchel MarcinPolice198810 km  M 
917 Rajfur JoannaGryfino1983No Logo10 km  K 
918 RAKOWSKI PIOTRPOLICE196210 km Powiat Police
 
MTak 
919 Rasiak KatarzynaSzczecin199210 km  KTak 
920 Raszewski DamianSzczecin198110 km  M 
921 Ratajewska AgnieszkaŚwidwin1981FitOski Team10 km  K 
922 Ratajewski ArkadiuszŚwidwin198010 km  M 
923 Rawa DonataDobra1974Mango Gatki Team10 km  KTak 
924 Regulińska KamilaPolice1978torresbike 10 km  KTak 
925 REINHOLZ ELŻBIETASZCZECIN197910 km  KTak 
926 Rejman KatarzynaSzczecin198910 km  KTak 
927 Rejniak WojciechSzczecin1986SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
928 Rekowska DanutaBezrzecze196110 km  KTak 
929 Robak IzabelaGRYFINO1994MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  K 
930 Roczniak PiotrDziwnów198410 km  M 
931 Rodak MałgorzataSzczecin1972Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
932 Rodak MichałSzczecin199510 km  MTak 
933 RODAK-JEZIAK ADRIANASZCZECIN197710 km  KTak 
934
 
Rogalski MarcinSzczecin1965VOCALIS Szczecin10 km  MTak 
935 Rogulska NataliaWarzymice198710 km  KTak 
936
 
Rojewski MateuszSzczecin198710 km  MTak 
937 Rolla MagdalenaWarzymice197610 km Powiat Police
 
KTak 
938 Romańska KarolinaŚwinoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  K 
939 Romej ElżbietaŁobez1964ŁKB "TRUCHT"10 km  KTak 
940 Ropiak RenataSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
941 Rosiak JacekBerlin196310 km  M 
942 Rosiak EwelinaSzczecin1987SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
943 Rosiak MarcinSZCZECIN1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
944 Rosik JoannaSzczecin1956SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  K 
945 Rosik SebastianSzczecin198010 km  MTak 
946 Rosow AnnaSzczecin198210 km  KTak 
947 Rostkowski MateuszSzczecin198710 km  M 
948
 
Rostrygin KatarzynaSzczecin198110 km  KTak 
949 Roszak KrystynaPolice1964Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS10 km Powiat Police
 
K 
950 Roszatycki ŁukaszSzczecin1981Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
951 Roszatycki CezarySzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
952 Rot AgnieszkaStargard 1981Stargard. Ja się nie ścigam.10 km  K 
953
 
Rózga ZbigniewSzczecin1977Viking 8810 km  MTak 
954 Rózga JerzySzczecin1975Viking 8810 km Powiat Police
 
MTak 
955 Rudkowski GrzegorzSzczecin198010 km  MTak 
956
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście198410 km  MTak 
957 Rudziewicz MichałSzczecin198110 km  MTak 
958 Rudziewicz UrszulaSzczecin1983Fizjobiegacze Szczecin 10 km  KTak 
959 Rudzińska  Marlena Białogard 1987Tychowo Team 10 km  K 
960 Rudziński  Radosław Białogard 198010 km  M 
961 Rumian  Agnieszka Grzędzice1981Mango Gatki Team10 km  KTak 
962 Rumowska AgnieszkaDobra198510 km  KTak 
963 Rumowski TomaszSzczecin197710 km  MTak 
964 RUPIŃSKI MICHAŁSZCZECIN1991JW 453110 km  MTak 
965 Rupniak ŁukaszLubin198910 km  MTak 
966 Rusinek RadosławSzczecin197810 km  MTak 
967
 
Rutkowska PaulinkaPolice200010 km  K 
968 Rutkowski KrzysztofSzczecin1985Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak 
969 Rydzyńska SandraSzczecin1997NTS NEXELO JF DUET10 km  K 
970 Rzepiela AnnaPolice198710 km  K 
971 Rzepkowski AdamSzczecin197810 km  M 
972 Sacewicz MarekSzczecin1974Run Expert Team10 km  M 
973 Sacharski BartłomiejSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
974 Sadowska BeataSzczecin196810 km  K 
975 Sadowska PaulaSzczecin198810 km  KTak 
976 Sadowski DanielSzczecin197510 km  MTak 
977 Sadowski MariuszSzczecin1968Aga Team MTB10 km  M 
978 Salamon BożenaSzczecin196410 km  KTak 
979 Sanetra DawidPolice198710 km Powiat Police
 
MTak 
980 Saniewski DarekPolice1981UKL Ósemka Police10 km Grupa AZOTY
 
MTak 
981 Sankowski HenrykSzczecin1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
982 Sańka PawełSzczecin197710 km  MTak 
983 Sapikowski MariuszGoleniów1975Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
984 Sarabura MagdalenaPolice1978 10 km  KTak 
985 Sawa MalwinaSzczecin1988Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
986 Sawicka AniaSzczecin198610 km  KTak 
987 Sawińska AnnaSzczecin1980NordicAnia Team10 km  KTak 
988 Sądel KrzysztofSzczecin197010 km  MTak 
989 Schneider AleksandraSzczecin198710 km  KTak 
990 Seweryn KasiaSzczecin198310 km  KTak 
991
 
Siadak JustynaKołbaskowo197710 km Powiat Police
 
K 
992
 
Sidorczuk TomaszTrzebież1980Klub Biegających Leśników10 km Powiat Police
 
MTak 
993 Sidorkiewicz AnnaMiedzywodzie 197110 km  K 
994 Siemaszko SebastianSzczecin1988łowcy kilometrów10 km  MTak 
995 Sieniawski ArturSzczecin198510 km  MTak 
996 Sitek AlfredSzczecin198010 km  MTak 
997 Sitko RafałŚwinoujście198310 km  M 
998 Siwek ArletaMaszewo1981Gwiezdna Flota Maszewo10 km  K 
999
 
Siwek JarekSZCZECIN1972RAZ Szczecin10 km  MTak 
1000 Siwek PiotrPolice197610 km  MTak 
1001 Siwicka AleksandraPyrzyce1981Pyrzyce biegają10 km  KTak 
1002 Siwy RobertSzczecin197410 km  M 
1003 Skalski MateuszPolice198610 km Powiat Police
Grupa AZOTY
 
M 
1004 SKAŁECKI RobertŚwidwin196910 km  MTak 
1005 Skiba-Stefaniak Sylwia Police197810 km  K 
1006 SKONECZNY PRZEMYSŁAWSZCZECIN198510 km  MTak 
1007
 
Skowyra WiolettaBarkowo1973RunGryf10 km  KTak 
1008 Skowyra ArkadiuszBarkowo1981RunGryf10 km  MTak 
1009 Skrzypkowska AnnaSzczecin198910 km  KTak 
1010
 
Skrzypkowski ŁukaszSzczecin198010 km  MTak 
1011 Smiatacz AnnaSzczecin199110 km  KTak 
1012 Sobczyk AndrzejBezrzecze197110 km  MTak 
1013 Sobczyk MiłoszBezrzecze200210 km  MTak 
1014
 
Sobieraj AnnaWolin199610 km  KTak 
1015 Sobolewska-Szwed EwelinaMierzyn1976Mango Gatki Team10 km Powiat Police
 
K 
1016 Sobota TomaszSzczecin1986Coolbike.pl10 km  MTak 
1017 Socha  Marlena Szczecin1987Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  KTak 
1018 Sodnomgombo AlimaaSzczecin1962Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
1019 Soiński KamilBezrzecze197310 km Powiat Police
 
MTak 
1020 Sokołowska MagdalenaSzczecin198510 km  KTak 
1021 Sokólski MateuszGryfino1990Team Decathlon Ustowo 10 km  MTak 
1022 Sokół MirosławDębno1969Król Gór10 km  MTak 
1023 Sokół KatarzynaDębno Lubuskie1972Król Gór10 km  KTak 
1024 Sowa KrzysztofSzczecin1984Zwiedzanie przez bieganie10 km  MTak 
1025 Sowisz CezarySzczecin196710 km  MTak 
1026 Sowisz DanutaSzczecin197110 km  KTak 
1027 Spiczko MałgorzataSzczecin1984ZS Crossfit Szczecin10 km  KTak 
1028
 
Sroka RobertTrzebiatów197610 km  MTak 
1029 Sroka RobertGorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe10 km  MTak 
1030 Stachowicz-Maciołek KamilaSzczecin198110 km  KTak 
1031
 
Stachowski AndrzejSzczecin196810 km  MTak 
1032 Stanasiuk EdytaOkonek1986Fizjobiegacze Szczecin10 km  KTak 
1033 Staniszczak ŁukaszSzczecin1993Staniszczak TEAM10 km  MTak 
1034 Staniszczak PawełSzczecin 1989Staniszczak TEAM10 km  MTak 
1035 Staniszczak ZenonWarzymice1963STANISZCZAK TEAM10 km Powiat Police
 
MTak 
1036 Staniszewski SławomirSzczecin197110 km Powiat Police
 
MTak 
1037 Stańczyk SławomirStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
1038
 
Staruch DariuszChoszczno1970CH1010 km  M 
1039 Staszewska JustynaGryfino199110 km  KTak 
1040 Staszewski TomaszGryfino198810 km  MTak 
1041 Staszynska MariannaBialogard1956BTC,,ORZEŁ"BIAŁOGARD10 km  KTak 
1042 Stattler ArkadiuszSzczecin198110 km  MTak 
1043 Stefaniak MichałSzczecin1986Puszczyk Bukowy10 km  M 
1044
 
STEFANIAK PawełSTARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  M 
1045 Stefaniak ŁukaszSzczecin197810 km  MTak 
1046 Stefankiewicz BeataStargard197710 km  KTak 
1047 Stefankiewicz WojciechStargard197610 km  MTak 
1048 Steglińska WeronikaPolice199710 km  K 
1049 Stelmaszyk EwaWarzymice1964BZWBK Runners Team10 km  KTak 
1050 Sterna MagdalenaPolice199210 km  KTak 
1051 Stępień  Dariusz Barnisław 197310 km  MTak 
1052
 
STĘPNIAK GRZEGORZKamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
1053
 
Stępnik RobertSzczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1054 Strąk  IzabelaSzczecin 1975wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  K 
1055 Stroisz AgnieszkaSzczecin1987wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1056 Strojna DorotaSzczecin1973Puszczyk Bukowy10 km  KTak 
1057 Stronikowski KamilSzczecin197910 km  MTak 
1058 Strzałkowska BarbaraSzczecin1985Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1059
 
Strzelec KonradSzczecin1989Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team10 km  M 
1060
 
Strzelec TomaszGryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  MTak 
1061 Studenna JoannaGryfino1978Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak 
1062 Sulżyńska-Kowalczyk IzabellaSzczecin1980Coral reef team10 km  KTak 
1063 Suski Piotr Świnoujście1974Biegacze Świnoujście10 km  M 
1064 Suwała MariuszSzczecin198710 km  M 
1065 Swat AgataStargard198010 km  K 
1066 Sychel MagdalenaPolice198010 km  KTak 
1067 Szadokierska Anna Szczecin198310 km  KTak 
1068 Szadokierski MichałSzczecin198010 km  MTak 
1069 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  KTak 
1070 Szałkowski MariuszSzczecin197410 km  MTak 
1071 Szamocka PaulinaSzczecin199010 km  KTak 
1072
 
Szarmach DariuszSzczecin197410 km  MTak 
1073
 
Szatanek EwaDobra1976wieczorne bieganie szczecin10 km  KTak 
1074 Szawaryńska AnnaSzczecin 198110 km  KTak 
1075 Szczepaniak SEBASTIANSZCZECIN197410 km  MTak 
1076 Szczepaniak IzabelaWłocławek1990RAZ Szczecin10 km  KTak 
1077 Szczepankiewicz LauraGolina199210 km  K 
1078 Szczepankiewicz PiotrGolina 198910 km  M 
1079 Szczepanowski AndrzejSzczecin197210 km  MTak 
1080 Szczetyńska KarolinaDrawsko Pomorskie1987ZDRun Extrem 10 km  KTak 
1081 Szczukiewicz AnetaPolice199010 km  KTak 
1082 Szczuko DianaRzędziny198910 km  KTak 
1083 Szczuko KarolDobra k. Szczecina198210 km  MTak 
1084
 
Szczupaczyński ArkadiuszGRYFICE1963RUNGRYF10 km  MTak 
1085 Szczygielska DorotaResko198510 km  K 
1086
 
Szczygielski RadosławKołobrzeg1985Team Decathlon Ustowo 10 km  MTak 
1087 Szczypek OlaSzczecin1985SMT10 km  K 
1088
 
Szekieta ArkadiuszGryfice1969RunGryf Gryfice10 km  MTak 
1089
 
Szepitowski ZbigniewSzczecin198010 km  MTak 
1090 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak 
1091 Szlarb PawełSzczecin1964RAZ SZCZECIN10 km  M 
1092
 
Szmyt MariuszSzczecin197610 km  MTak 
1093 Szopiak MichałDolice199210 km  MTak 
1094 Szostak EdytaSzczecin198510 km  KTak 
1095 Szota RobertZałom1988SMT Szczecin10 km  MTak 
1096 Szotkowski AdamSzczecin198110 km  MTak 
1097 Szotowicz AdamStargard1990Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
1098 Sztandera MałgorzataStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
1099 Szudera KamilaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1100
 
Szulc GrzegorzSzczecin1984Klub Biegowy Dzik10 km  MTak 
1101 Szulc KatarzynaSzczecin1986Klub Biegowy Dzik10 km  KTak 
1102 Szulc HelenaPolice1986SMT10 km Powiat Police
 
K 
1103
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino10 km  K 
1104
 
Szurmiej PiotrOśno Lubuskie1987"Debeściaki" Ośno Lubuskie10 km  M 
1105 Szwed AleksanderMierzyn197510 km Powiat Police
 
M 
1106 Szwedo JakubSzczecin198410 km  MTak 
1107 Szydłowski NorbertNowogard197210 km  M 
1108 Szymanski AndrzejStargard1969BS Family Team10 km  M 
1109 Szymańska KatarzynaSzczecin198210 km  K 
1110 Szymańska AnnaGoleniów1958 10 km  KTak 
1111 Szymańska KarolinaChociwel2001BS Family Team10 km  KTak 
1112 Szymańska EwaPolice197710 km Powiat Police
 
KTak 
1113 Szymańska JolantaMosty198210 km  KTak 
1114
 
Szymański MarekKamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
1115 Szymański PiotrStargard1997BS Family Team10 km  MTak 
1116 Szymański ArturChociwel1976BS Family Team10 km  MTak 
1117 Szymański SławomirSzczecin198110 km  MTak 
1118 Szymański Łukasz Pobierowo198910 km  M 
1119 Szymański PawełSzczecin198610 km  MTak 
1120 Szymkiewicz RobertMiedzyrzecz1968Miedzyrzecz10 km  MTak 
1121 Szymkowiak KrzysztofPęzino1977"Stargard ja się nie ścigam"10 km  MTak 
1122 Szyszka KonradSzczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
1123 Szyszkowska KatarzynaSzczecin198710 km  KTak 
1124 Ślesicka  Beata Szczecin 197910 km  KTak 
1125 Śliwińska IlonaStargard1986Ja się nie ścigam 10 km  KTak 
1126 Śliwiński MarcinChojna1983Chojna10 km  M 
1127 Śliwka MałgorzataŚwinoujście197110 km  K 
1128 Śliżewski MarcinSzczecin196910 km  M 
1129
 
Ślubowski DariuszSzczecin1976RAZ SZCZECIN10 km  MTak 
1130 Śluzar KarolinaMierzyn199510 km  KTak 
1131 ŚMIEJA BARTOSZSZCZECIN197610 km  MTak 
1132 Śmigiel KamilNowogard199710 km  MTak 
1133 Śpiewak KonradSzczecin198510 km  M 
1134 Świątek KubaSzczecin1977SKS Husaria10 km  M 
1135 Świgoń  IzabelaSuchań 1970SZWLA Stargard10 km  KTak 
1136 Świst JoannaGryfino1985Running Queen/Drużyna Szpiku10 km  KTak 
1137 Świtalska EdytaSzczecin197810 km  KTak 
1138 Talarek AgataStargard197710 km  K 
1139 Talarek MagdalenaStargard1979Provident10 km  K 
1140 Tarczyńska WandaSzczecin 198610 km  K 
1141 Tarnowska JoannaSzczecin1985Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  K 
1142
 
Tarnowski KrzysztofŚwinoujście198410 km  M 
1143 Tatarowicz AgnieszkaSzczecin198010 km  KTak 
1144
 
Tatoń KamilaSzczecin198910 km  KTak 
1145 Tijewska EdytaSzczecin197710 km  KTak 
1146 TIJEWSKI MACIEJSZCZECIN197710 km  MTak 
1147
 
Tokarczyk MartaSzczecin1978WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  KTak 
1148 Tokarczyk KatarzynaPolice198310 km  K 
1149 Tokarska Natalia Szczecin 1992SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
1150 Tokarski RafałSzczecin1967RAZ Szczecin10 km  MTak 
1151 Tokarz JoannaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1152 Tomaszewski DominikSzczecin1987Łowcy Kilometrów10 km  MTak 
1153 TOMCZYK FERDYNANDGRYFINO1963MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  M 
1154 Tomin ŁukaszSzczecin198310 km  M 
1155 Tomska NataliaSzczecin199010 km  KTak 
1156 Traczyk ElżbietaSzczecin197910 km  K 
1157 Trejgis RobertSzczecin1987Runner's Bierzwnik10 km  M 
1158 Trochimiuk JustynaMoryń1979ACTIVE CHOJNA10 km  K 
1159 Trojanowska JuliaSzczecin199010 km Powiat Police
 
KTak 
1160 Truszkowska AleksandraStargard1991Dzicy Amatorzy10 km  KTak 
1161 TUREK AgataSzczecin1969 10 km  KTak 
1162
 
Turzyński LechSzczecin1971HQ MNC NE10 km  MTak 
1163 Twarogal KamilSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1164
 
Twarowska AlinaSzczecin1979TT Szczecin10 km  K 
1165 Twór SławomirSzczecin197810 km  MTak 
1166
 
Tymul JakubSzczecin1978Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1167 Ulass Agnieszka Mierzyn197410 km  KTak 
1168 Ulass RobertMierzyn1974brak10 km  MTak 
1169 Ulatowski TomaszSzczecin198210 km  M 
1170 Ułanowicz Katarzyna Szczecin197810 km  KTak 
1171 Ułanowicz TomaszSzczecin197110 km  MTak 
1172 Usewicz MaciejPolice1981Browarek Team Police10 km Powiat Police
 
MTak 
1173 Uszpolewicz PatrykBezrzecze1979BQ TEAM10 km  MTak 
1174 Wahn PrzemysławSzczecin198310 km  MTak 
1175 Walas MagdalenaSzczecin1988SSC Dansk Supermarked10 km  KTak 
1176 Walczak TadeuszPolice196710 km Grupa AZOTY
 
MTak 
1177 Walczak AgnieszkaSzczecin1978Puszczyk Bukowy10 km  K 
1178 WALTROWSKA MartaSzczecin1981RAZ Szczecin10 km  K 
1179 Waltrowski PawełSzczecin197810 km  M 
1180 Waluch KonradSzczecin1989SSC Dansk Supermarked10 km  MTak 
1181 Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197610 km  MTak 
1182
 
Wardyn JarosławSzczecin197610 km  M 
1183 Warkoczyński  Marcin Szczecin 1975DlaEluni10 km  M 
1184 Warnicki TomaszSzczecin198210 km  MTak 
1185
 
Warych EdytaSzczecin1984Rebellion Of Free Runners10 km  K 
1186 Warysz DominikGryfice1984RunGryf Gryfice10 km  MTak 
1187 Wasek PrzemekBezrzecze1973Mango Gatki Team10 km  M 
1188 Wasielewska KatarzynaSzczecin199010 km  KTak 
1189
 
Wasil RafałSzczecin198710 km  MTak 
1190 Wasilewski AndrzejSzczecin197810 km  MTak 
1191 WASNER GRZEGORZSZCZECIN1983RAZ SZCZECIN10 km  MTak 
1192 Wasylów KatarzynaSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1193 Waszczuk TomaszSzczecin1980WASZCZUK TEAM10 km  MTak 
1194 Waszek MarzenaŚwidwin1978FitOski10 km  K 
1195 Weglinski RadosławMaszewo198410 km  MTak 
1196 Wenz MichałPrzecław1992TEAM DECATHLON USTOWO10 km  MTak 
1197 Wereszka MartynaSzczecin199110 km  KTak 
1198 Weryk JadwigaBezrzecze1971Na Wzgórzu10 km  K 
1199 Węgierek  HubertLubiatowo 1987W K B 102 rem-run_team10 km  MTak 
1200 Wiaderek BeataSzczecin1970Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1201 Wiaderek KrzysztofSzczecin1969Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1202 Wiatrowska AnetaDębno1981akcja motywacja10 km  K 
1203 Widuch AnnaSzczecin198610 km  K 
1204
 
WIECZORKIEWICZ RYSZARDSTARGARD 1946Ryś Banda10 km  MTak 
1205 Wiedro MarcinSzczecin198010 km  MTak 
1206 Wieliczko-Solinska AnnaSzczecin198910 km  K 
1207 Wieligórka HelenaGryfino197410 km  K 
1208
 
Wieliński KrzysztofGryfino1950KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
1209 Wiencis MałgorzataSzczecin1977RAZ SZCZECIN10 km  KTak 
1210 Wierzba PiotrPrzecław1982Dream Team10 km  MTak 
1211 Wierzba EwaPrzecław1980Dream Team10 km  KTak 
1212 Wierzbicki ŁukaszSzczecin198210 km  M 
1213 Wierzbowski JakubSzczecin1989SSC Dansk Supermarked 10 km  MTak 
1214 Wierzchowski  Arkadiusz Stargard1976Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
1215 Wierzycka KingaSzczecin1976BBL Szczecin10 km  KTak 
1216 Wietrzyńska AgnieszkaPyrzyce198910 km  K 
1217 Więcławski MieszkoSłupsk199210 km  M 
1218 Wika MartaTrzebież199010 km  KTak 
1219 Wiklak NataliaDolice199210 km  KTak 
1220 Wiktorski SebastianSkarbimierzyce198110 km  MTak 
1221 Wilczyński KrzysztofWarzymice198710 km Powiat Police
 
M 
1222 Wilczyński GrzegorzNowogard1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1223 Wilczyński KrzysztofDziwnów198610 km  MTak 
1224
 
Wiliński MarekŚwidwin1961K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
1225 Wilk AndrzejPolice198510 km  MTak 
1226 Wilk JustynaKosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza ENDORFINA10 km  KTak 
1227 Wilk Adrian Police1998Ks Ironman cs Polska10 km Powiat Police
 
M 
1228 Wilk AnnaSzczecin199210 km  KTak 
1229 Wiśniewska Monika Szczecin198610 km  K 
1230 Wiśniewska MagdalenaDrawsko Pomorskie198310 km  K 
1231 Wiśniewska MałgorzataSzczecin198910 km  K 
1232 Wiśniewska-Drabarz IsmenaSzczecin1982Zawadzkiego10 km  K 
1233 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
1234 Wiśniewski PiotrSzczecin1979MTR SZCZECIN TEAM10 km  MTak 
1235 Wiśniowski KrzysztofSzczecin1979WIECZORNE BIEGANIE10 km  MTak 
1236 Witek ErykSzczecin1979 10 km  MTak 
1237 Witek MałgorzataSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1238 Witkoś Tomasz Police197510 km  M 
1239 Witkowska KamilaPolice198310 km  KTak 
1240 WŁODARCZAK PawełSZCZECIN196210 km  M 
1241 Wochowska IzabelaSzczecin1975Klub biegacza 366 Witunia10 km  KTak 
1242
 
Wodnicka EwaGryfice1968RunGryf Gryfice 10 km  K 
1243 Wojciechowski ArturPolice1985BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
1244 Wojciechowski MarcinSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1245 Wojdak ŻanetaPolice198710 km  KTak 
1246
 
Wojdan Mirek2017GDYNIA1970Boot Camp Polska Gdynia10 km  M 
1247 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  MTak 
1248
 
Wojszczyk MichałSzczecin1984Bridgestone Stargard Runners10 km  MTak 
1249 Wojtasik KasiaDebno198010 km  K 
1250 Wojtysiak MałgorzataWarzymice198710 km Powiat Police
 
KTak 
1251 Wolak PaulinaSzczecin198110 km  K 
1252 Wolny WojtekMierzyn196610 km Powiat Police
 
MTak 
1253 Wolski TomaszSzczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1254 Wołczak IwonaSzczecin198410 km  K 
1255 Woszczyk RenataSzczecin197810 km  KTak 
1256 Woźniak StanisławKołobrzeg194910 km  MTak 
1257 Woźniak PiotrSzczecin1989Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
1258 Woźniak MagdalenaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1259 Woźny AnnaStargard197910 km  K 
1260 Wójcik KrzysztofBanie198210 km  MTak 
1261 Wójcik KatarzynaPolice1982Fizjobiegacze Szczecin 10 km Powiat Police
 
KTak 
1262 Wraga MariuszSzczecin197310 km  MTak 
1263 Wrona ZdzisławSzczecin196610 km  MTak 
1264 Wronska SandraStargard1991Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
1265
 
Wroński JulianStargard 1985BRIDGESTONE STARGARD RUNNERS10 km  MTak 
1266
 
Wróbel PawełZłocieniec1986Byle Do Mety10 km  MTak 
1267 Wróblewski JarosławSzczecin1973RAZ Szczecin10 km  MTak 
1268 Wróblewski EmilPolice199110 km Grupa AZOTY
 
M 
1269 Wrzochal DariuszDołuje1986DPD Polska10 km  MTak 
1270
 
Wujda MirosławDębno1975Erni Rulez10 km  MTak 
1271 Wyglądacz AlicjaSzczecin1975Hawajskie Rekiny10 km  K 
1272 Wyglądacz ArkadiuszSzczecin197410 km  M 
1273 Wyroślak AgataStargard1992Stargard10 km  KTak 
1274 Wysocka  Jolanta Smoleń 198510 km  K 
1275
 
Zabdyr MartaSzczecin1974Mango Gatki Team10 km  KTak 
1276 Zaborowska  Dagmara Szczecin198410 km  KTak 
1277 Zaborski LeszekSzczecin1987Jatubaht Muay Thai Szczecin10 km  MTak 
1278 Zadróżna MarzenaNowogard1978Za - biegane babeczki. Nowogard10 km  KTak 
1279 Zagrocka MirosławaSzczecin198710 km  KTak 
1280 Zair SzadiSzczecin199510 km  MTak 
1281 Zając MichałSzczecin198610 km  MTak 
1282 Zając MaciejŚwinoujście198810 km  MTak 
1283 Zając WiolettaGryfice1970RunGryf Gryfice10 km  K 
1284 Zając TomaszKamień Pomorski1993#rusz4litery10 km  MTak 
1285 Zajda TomaszSzczecin198410 km Powiat Police
 
M 
1286 Zaleska BeataSzczecin1967Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1287 Zamożny AnnaSzczecin198310 km  KTak 
1288 Zapłacki TomaszSzczecin198210 km  MTak 
1289 Zarosa KarolGryfice196910 km  M 
1290 Zawadzka MartaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
1291 Zawlik TomaszSzczecin197810 km  MTak 
1292 Zazulak AndrzejChojna196310 km  MTak 
1293 Zboralski TomaszPolice198810 km Powiat Police
 
MTak 
1294 Zelek MariuszSzczecin197510 km  MTak 
1295 Zelek DarekPolice197410 km  M 
1296 Zelek-Pałosz MagdalenaWolin197610 km  K 
1297 Zemankiewicz ŁukaszSzczecin1981Kanał 6 am10 km  MTak 
1298
 
Zerzut JarosławSzczecin1968Puszczyk Bukowy10 km  MTak 
1299
 
Zgliński DobiesławSzczecin19811bpzmot/12bz10 km  MTak 
1300 Zgutka TomaszSzczecin1973Husaria Race Team10 km  MTak 
1301 Ziarkiewicz AnetaTrzebież199010 km Powiat Police
 
KTak 
1302 Zielazek  Sandra Gryfino 1987Wieczorne Bieganie w Gryfinie 10 km  K 
1303 Zieniuk BeataSzczecin1985OSOM!Runners10 km  KTak 
1304 Zięciak MarekStargard195610 km  MTak 
1305 Ziobrowski DawidSzczecin198310 km  MTak 
1306 Ziółko EwelinaDobra199110 km Powiat Police
 
K 
1307 Zrobek MateuszPolice199210 km  M 
1308 Żak DominikaSzczecin198510 km  KTak 
1309 Żak  KarolinaSzczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
1310 Żarnicki KamilTurka1986Stay Insane10 km  MTak 
1311 Żarnicki KacperDuniewo199810 km  MTak 
1312
 
Żmija LilianaZwierzyn1990KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE10 km  KTak 
1313
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968WIERZBICKI RUNNING PROJECT10 km  KTak 
1314
 
Żurkowski TomaszMyślibórz196710 km  MTak 
1315 Żyluk  Bożena Szczecin 1971 10 km  KTak 
1316
 
ŻYŁA PrzemysławCHOSZCZNO198210 km  MTak 
1317 Żyrek Jarosław Przybiernów198410 km  MTak 
1318
 
Żywicka  Barbara Wołczkowo 197210 km  KTak