Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu X BIEG KU PAMIĘCI ŚW. JANA PAWŁA II

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Ambrosiewicz HenrykAmbro Jelenia gora19496,8 km  M
2 Barszcz Radosław Głogów 197710,2 km  M
3 Belgrau Tobiasz Lubin19976,8 km  M
4 Botuszyn Elżbieta Grodowiec197010,2 km  K
5 Cieślak Filip Gaworzyce1995Lepsze Jutro Team10,2 km  M
6 Czaja AdrianDUMNY Z TYMKA Lubin1983Biegająca Kasta Miedziowego Miasta10,2 km  M
7 Dorosławski Dawid"TATUŚ AGATKI" :) Polkowice1983Wybiegani Polkowice10,2 km  M
8 Drzewiecki PrzemekPrzemek Przemkow199010,2 km  M
9 Espenschied AdamEspeed Polkowice1992ESPPED10,2 km  M
10 Fedorowicz Dariusz Góra1985BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA10,2 km  M
11 Flak TadeuszTadek Radwanice1956Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji6,8 km  M
12 Gacek Renata Piotr  Przemkow1982Aby do mety 10,2 km  K
13 Gacek PiotrPiotr Przemkow1979Aby do mety 10,2 km  M
14 Gandecka MarzannaBBL Głogów Głogów2017Biegam bo Lubię Głogów6,8 km  K
15 Garliński Łukasz WIELOWIEŚ199610,2 km  M
16 Gosciewicz Sara Przemków1985Aby do mety6,8 km Pakiet z koszulka (10zł w biurze zawodów)
 
K
17 HUCALUK MONIKAMONIA GAIKI 19753,4 km  K
18 Janas Andrzej Radwanice198010,2 km  M
19 Kosiorek Leszek Przemków1983Aby Do Mety - Przemków10,2 km  M
20 Kosmala JarosławLemur Radwanice199010,2 km  M
21 Kowalczyk  Marta Przemków19923,4 km  K
22 Krawczyk Adriana Adriana Trzmielów 19886,8 km  K
23 Krawczyk  Agnieszka Agnieszka  Trzmielów 1971Aks wybiegani polkowice 6,8 km  K
24 Krzysztof ZbigniewKrzysztof Zielona Góra1970Bieganie jest fajne10,2 km  M
25 Kuchczyński Krzysztof Lubin1992Biegająca Kasta Miedziowego Miasta10,2 km  M
26 Łukawska Izabela  Oleśnica19803,4 km  K
27 Łukawski Piotr Oleśnica198010,2 km  M
28 Maćkowiak MaciejMaciek Przemków198410,2 km  M
29 Majewska SylwiaSylwiaM Lubin1980Biegająca Kasta Miedziowego Miasta10,2 km  K
30 Maślak Joanna Szczepanów19973,4 km Pakiet z koszulka (10zł w biurze zawodów)
 
K
31 Miązek AnnaAnna Mk Lubin1982Biegająca Kasta Miedziowego Miasta10,2 km  K
32 MOROZ WIKTOR CHOCIANÓW19886,8 km  M
33 Opłatkowski ZbigniewZIBI Jenin19636,8 km  M
34 Piotrowska Małgorzata Ruszowice19866,8 km  K
35 Piotrowski Paweł Ruszowice198510,2 km  M
36 Piskorowska DanutaNuta Wrocław1980Team-Luks Żórawina-Wrocław10,2 km  K
37 Poławska EwaEwa Szczepów19856,8 km  K
38
 
Przybysz ŁukaszLuki Gryfice1989Chrobry Gryfice3,4 km  M
39 Ragan Wojciech Wrocław198710,2 km Pakiet bez koszulki
 
M
40 Różycki JANJanek RADWANICE196410,2 km  M
41 Steciąg Kacper Radwanice199210,2 km  M
42 Stocki Piotr Lubin198410,2 km  M
43 SUDOMLAK KRZYSZTOFWolly SIEKIERCZYN1973KARKONOSZ RUNNING TEAM6,8 km Pakiet z koszulka (10zł w biurze zawodów)
 
M
44 Ściubidło  Adrian Adi  Chocianów 1990ZG Lubin 10,2 km  M
45 Tesarski PatrykMAŁY Radwanice 19956,8 km  M
46 Tkacz Łukasz Przemków1990 10,2 km  M
47 Wojtowicz Piotr Przemków1989Aby Do Mety - Przemków6,8 km Pakiet bez koszulki
 
M
48 Zahorski Piotr Głogów196810,2 km Pakiet bez koszulki
 
M