Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Woodwaste Półmaraton o Złotego Lwa

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamski Michał Skwierzyna1993For Run Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
2 Andruszków MarekMARECKI  Skwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkppółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
3 Andrzejczak Ela Debno1967Akcja motywacja półmaraton  K 
4 Augustyniak Agnieszka Gorzów Wielkopolski1997półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
K 
5
 
Bandur GrzegorzGrzegorz Bandur Gorzów Wlkp.1988KB MANIAC POZNAŃpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
6 Biernacki Andrzej Mostkowo1976półmaraton  M 
7
 
Borkowska ElżbietaELCIA Ołobok1967Borkoś TEAMpółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
K 
8
 
Borkowski DamianKONIEC BIEGU Ołobok1988Borkoś TEAMpółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
9
 
Bożyk DamianRYŻU Skwierzyna1985STAL GORZÓWpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
10 Bury JacekGUCIO Strzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegaczepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
11 Bury MariannaPSZCZÓŁKA MAJA Strzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegaczepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
12 Cader Arkadiusz Zielona Góra1974Pip Industry Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
13 Chkhaberidze-Szczepański GiorgiGIORGI Zielona Góra1983Galloway Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
14 Chrzaszcz Andrzej Kostrzyn nad Odrą1975Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
15 Chrząszcz KatarzynaKasia Kostrzyn nad Odrą1973Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
16 Cieślak Łukasz OśnoLubuskie1979półmaraton  M 
17 Czarnecki Dariusz Jarnatów1974półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
18 Drzazga DariuszDarek Kłodawa1967amatorpółmaraton  M 
19 Filipienko MalgorzataMałgorzatka Strzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegaczepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
20
 
Fołta AdrianADRIAN Gorzów Wielkopolski 1983półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
21
 
Frączkiewicz-Sągajłło Wojciech Czechów1963Wierzbicki Running Projectpółmaraton  M 
22 Gaweł BarbaraBasiurek TROSZYN1979półmaraton  K 
23
 
Gaweł Tomasz Mieszkowice1978półmaraton  M 
24 Gąsior JanJahu Międzyrzecz1988półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
25
 
Grunt  Małgorzata  Berlin1980DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  K 
26 Hałka Justyna Łobez1980półmaraton  K 
27 Hałka Arkadiusz Łobez1976półmaraton  M 
28
 
Jabłoński ŁukaszApek Słońsk1982półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
29 Jackiewicz AgnieszkaSiwa Aga Kostrzyn nad Odrą1978Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
30 Jackiewicz ArturPrezes KKB Kostrzyn1980Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
31 Jasiewicz Tomasz  Zielona Góra1977Galloway Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
32 Jasiewicz WiolettaWiola Zielona Góra1980Galloway Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
K 
33 Jawin Jarosław JARO Kostrzyn nad Odrą1973Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  M 
34
 
Jaworski JakubSyberia Husky Team Krasowiec1990Syberia Husky Teampółmaraton  M 
35 Jeleniewska Barbara Gorzów Wielkopolski1981półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
36 Jurga Bartosz Gorzów Wlkp.1987Gorzowskie Bieganie Czwartkowepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
37 Kaczmarek ArturARTIX  Międzyrzecz1975EDI Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
38 Kaczorowski Jan Dębno1984Akcja Motywacja półmaraton  M 
39
 
Klentak WojciechWojtek Klentak Gorzów Wlkp1980półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
40 Kliczka Jan WITNICA "GORZOWSKA"1954Pionier Witnicapółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
41 Kłysz MaurycyMAURY Przyprostynia1986półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
42 Korniluk Izabela Zielona Góra1973półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
K 
43
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
44
 
Kosiński MateuszMATEO SURF Szczecin1990półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
45 Kotlenga Damian Skwierzyna1981półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
46 Kowalczuk LukaszLukasz Swiebodzin1979półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
47 Kożuch Dariusz Łagów1974półmaraton  M 
48 Krajewski  SebastianSebolcar.pl Gorzów Wlkp 1977półmaraton  M 
49 Kristel PiotrKENIJCZYK Strzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIEpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
50 Królak MarekMAREK KRÓLAK Strzelce Krajeńskie1974półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
51
 
Kucharska KingaPetarda Glinik gm. Deszczno1995 półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
52
 
Kucharski PiotrPiotr Kucharski Glinik gm. Deszczno1969amator - niezrzeszonypółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
53
 
Kupisz JoannaCekinowa Panienka Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wielkopolskipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
54 Kw Szymon Szczecin1977półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
55
 
Leszczyński Michał21x21 " OCZKO" Deszczno1978Syberian Husky Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
56 Linek Leszek Dębno1983Akcja motywacja półmaraton  M 
57
 
Lis DamianLISU Żelechów1999Mgła Jemiołówpółmaraton  M 
58 Lutostański AdamADAMEK Bobowicko1988KS Kasztelanka / Kb Piast Miedzyrzeczpółmaraton  M 
59 Łagowski PawełPaweł Łagowski Skwierzyna1987półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
60 Łuczka Zbigniew Kłodawa1959MKS Puszkinpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
61 Łukaszewicz Romuald Skwierzyna1967półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
62 Majłowska Irena Gorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
63 Matuszewski KrystianMatu Skwierzyna1992półmaraton  M 
64 Maziejuk SylwesterMAZI Międzyrzecz1982półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
65
 
Mądry BartłomiejDjbartq Gorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabkipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
66
 
Olejniczak Robert Gorzów Wlkp1978OLO-MEDpółmaraton  M 
67 Papuga Sebastian Gorzów Wlkp.1985półmaraton  M 
68 Pełech KrzysztofKrzysiek Gorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowepółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
69 PIOTROWSKI JAROSŁAW ZIELONA GÓRA1979Ob.Leśni Team Zielona Górapółmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
70 Poczaj-Bil MONIKAMoniczka  Skwierzyna1976półmaraton  K 
71
 
Podsada EdytaEDZIA Gorzów Wlkp1978półmaraton  K 
72
 
Pokrywiecki ŁukaszPzdr dla Skw! Boleszkowice1988Vest-Fiber Dębnopółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
73
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Stilon Gorzówpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
74 Przybyło Leonard Gorzów Wlkp.1973Stalowe Łydkipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
75
 
Przybysz RafałSEKRET Gorzów WLKp1969półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
76 Pura Paweł Baczyna1978półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
77 Pysiak Damian  Słubice1980półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
78 Rachlewicz Ryszard Gorzów Wielkopolski1962Chantrelpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
79 Rogala Tomasz  Pieski1986półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
80 Rusin KamilRUSEK  Brzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
81 Rzeczyńska Anna Gorzów Wielkopolski1974półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
82 Siemiatowska Elżbieta Świebodzin1985półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
K 
83
 
Sikorski KrzysztofKrzysiek Międzyrzecz1980 półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
84 Sikorski GrzegorzSikorek Ostrów1980półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
85 Sip Tomasz Gorzów Wielkopolski1979półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
86 Sitek PiotrSiciu Gorzów Wlkp.1978półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
87 Sobański Dawid Skwierzyna1991Algraf Race Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
88 Sobczynski AdamADACH Miedzychod1987półmaraton  M 
89
 
Solarek KrzysztofŻÓŁWIK Gorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  M 
90
 
Stefaniuk Tomasz Międzyrzecz 1982półmaraton  M 
91 Stoły- Truszczyńska Dagmara Czechów1974półmaraton  K 
92 Struska KatarzynaKasia Rzepin1976półmaraton  K 
93 Struski Stanisław Zielona Góra1947Niezrzeszonypółmaraton  M 
94
 
Suduł JarosławLeon Gorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project półmaraton  M 
95
 
Sztachelski ŁukaszEL SZTACHEL Gorzów Wielkopolski1982półmaraton  M 
96 Szulc Sebastian Szczepów1974MTS-Drużyna Szpiku KGHMpółmaraton  M 
97
 
Szurgocińska NikolinaSzalona Chojna1993KB Hermes Gryfinopółmaraton  K 
98 Szydełko Janusz Gorzów wlkp1971półmaraton  M 
99
 
SZYDLIK Krzysztof SKWIERZYNA1972półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
100 Śliwiński Daniel Witoszyn1985półmaraton Południe woj. lubuskiego
 
M 
101
 
Świerzko Artur Gorzów Wielkopolski1975OLO-MEDpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
102
 
Turbak PawełBziuniu Team Sulęcin1999Bziuniu Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
103 Turowski TomaszTuro Zielona Góra1976półmaraton  M 
104
 
Walentynowicz Monika Gorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wlkp.półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
105 Warszawski RadosławRadzik Gorzów Wielkopolski1987półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
106 Wasielewski WojciechWojtek Gorzów Wielkopolski1971półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
107 Wawrzyniuk MARIUSZ Skwierzyna1979KS Team Baryła Gorzówpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
108
 
Wesołowski SławekVesolovski Biega Białcz1996Vesolovski Biega Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
109 Wojtasik KasiaKatRUNia Debno1980półmaraton  K 
110 Wojtysiak AdamADAM Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piaseckipółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
111 Wręczycka-Siarek Alicja  Gorzów1979półmaraton  K 
112
 
Wujda MirosławErni  Dębno1975Erni Rulezpółmaraton  M 
113
 
ZABAGŁO LESZEK Gorzów Wielkopolski1966 półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
114 Zajączkowski PiotrSyberian Husky Gorzów Wlkp1972Syberian Husky Teampółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
115 Zakaszewska JolantaJOLA Witnica1966Rozbiegajmy Witnicępółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K 
116
 
ZDANOWSKI DARIUSZDARECKI KOSTRZYN NAD ODRĄ1978półmaraton Północ woj. lubuskiego
 
M 
117 Zerek Marcin Rzepin1989półmaraton  M 
118
 
Żurkowska IwonaKRÓLOWA Myślibórz1968WIERZBICKI RUNNING PROJECTpółmaraton Północ woj. lubuskiego
 
K