Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. 2017/2018 - Bieg 1

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow5 km  M
2 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów5 km  M
3 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp5 km  M
4 Andrzejczak ElaDebno1967Akcja motywacja 5 km  K
5 Anikiej MaciejGorzów Wielkopolski19905 km  M
6 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
7 Banicka AgataGorzów Wielkopolski19905 km  K
8 Barabasz GrzegorzGorzów Wielkopolski19845 km  M
9 Baran PatrykBiałcz1994Vesolovski Biega Team5 km  M
10
 
Barański DamianGorzów Wlkp.1991Gorzów BIEGA5 km  M
11
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK5 km  M
12 Bartosik MaciejBarlinek1986HRmax BARLINEK5 km  M
13 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI19845 km  M
14 Bis MarcinGorzów Wlkp.1989BBL GORZÓW5 km  M
15 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek5 km  M
16 Bossy JacekGorzów Wielkopolski 1962brak5 km  M
17
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW5 km  M
18
 
Brudnicki KrzysztofGorzów Wlkp.1978Biegacze do Żabki5 km  M
19 Brzoski ŁukaszTrzebiszewo1983GMINA SKWIERZYNA5 km  M
20 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
21 Cedro KarolinaGorzów Wielkopolski 20005 km  K
22
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable / VTQ5 km  M
23 Celejewski KrzysztofLipki Wielkie19675 km  M
24 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp.19455 km  M
25 Chilczuk PawełGorzów Wlkp.19735 km  M
26 Cieluch MartynaWędrzyn1989MOLEX TEAM5 km  K
27
 
Ciepliński RadosławOsiedle Poznańskie1974JANKES5 km  M
28 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
29
 
Cierach AgnieszkaGorzów Wielkopolski1983 5 km  K
30 Cyrwus  Andrzej Gorzów Wielkopolski 19815 km  M
31
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19625 km  M
32 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19895 km  M
33 Czerniawski JanGorzów Wlkp.19885 km  M
34 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp19755 km  M
35 Dębski JarosławGorzów Wielkopolski19845 km  M
36 DOLATA ARTURGORZÓW WLKP.1972NIEZRZESZONY5 km  M
37 Domagalski  LeszekStrzelce Krajeńskie19755 km  M
38 Domicewicz JustynaGorzów Wlkp.19895 km  K
39 DRUZYŃSKI  SŁAWEK SKWIERZYNA1987ULICA5 km  M
40 Drzewiecki  Kacper Gorzów wlkp 2003Pretorian Gorzów 5 km  M
41 Drzewiecki  Michał Łupowo2001Pretorian Gorzów 5 km  M
42 Drzewiecki  Sławomir Gorzów wlkp 1976Pretorian Gorzów 5 km  M
43
 
Dubiec HubertSkwierzyna19925 km  M
44 Duchnowski RadosławGorzów Wielkopolski1975MKS PUSZKIN5 km  M
45 Dudziak ŁukaszGorzów WLkp19815 km  M
46 Dunal MateuszGorzów Wlkp.19865 km  M
47 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
48
 
Filipiak ŁukaszNowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"5 km  M
49 Florczak MaciejGorzów Wielkopolski20055 km  M
50
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 19835 km  M
51 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  K
52
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project5 km  M
53 Fulara MaciejStrzelce Krajeńskie1992KB Pento Strzelce Krajeńskie5 km  M
54 Gaik MateuszBrzozowiec19955 km  M
55 Galant MarcinGorzów Wlkp1988niezrzeszony5 km  M
56 Gawdziński ŁukaszJanczewo1981---5 km  M
57
 
Gerlecki PiotrBarlinek19875 km  M
58 Górny Sebastian Gorzów Wielkopolski19765 km  M
59 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.19865 km  M
60 Grzybowski MichałGorzów Wielkopolski19835 km  M
61 Grzywacz MarlenaGorzów Wlkp.19845 km  K
62 Haleczko PawełStrzelce Kraj.1993#motywacjaidoprzodu5 km  M
63
 
Hanczarek DariuszGorzów Wlkp.1976ZSTiO Gorzów Wlkp.5 km  M
64 Hulewicz MichałGorzów Wielkopolski1988 5 km  M
65 Jach TomaszBrzozowiec19845 km  M
66 Jach AndrzejGorzów Wlkp.19575 km  M
67 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.19925 km  K
68 Jakóbczyk  Magdalena Gorzów Wlkp 20015 km  K
69 Jarmasz AdamGorzów Wlkp.19905 km  M
70
 
Jaworski JakubKrasowiec1990Syberian Husky Team5 km  M
71 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski19815 km  K
72
 
Jodko AdamGorzów Wlkp.19775 km  M
73 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek19805 km  K
74 Kaczmarek JanMieszkowice1947Kaczmarek Team 5 km  M
75 Kaniewska Dorota Santocko1990Kania Team5 km  K
76 Kaniewski PiotrSantocko1987Kania Team5 km  M
77 Karczmarski MateuszSkwierzyna1987Algraf Team5 km  M
78 Kępka WaldemarSantocko19535 km  M
79
 
Klaus RafałGorzów Wlkp.1962Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
80 Klej EwaGorzow Wlkp.19815 km  K
81
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL GORZÓW5 km  M
82 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski19805 km  K
83 Klentak WiktorGorzów Wlkp20055 km  M
84 Kłysz MaurycyPrzyprostynia19865 km  M
85 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974 5 km  M
86 KOMENDA PRZEMYSLAWSkwierzyna1983ALGRAF TEAM5 km  M
87 Kondratowski Marek.kondratowski@o2.plGorzów WLKP1991Dzikie Dziki Gorzów 5 km  M
88 Konieczka  Ewelina Gorzów Wielkopolski 2001KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski 5 km  K
89 Konieczny SławomirGorzów Wlkp.19755 km  M
90 Kopczany MarcinGorzów Wielkopolski19795 km  M
91 Korczak RobertBarlinek1963Amicus AR5 km  M
92 Koreńczuk KatarzynaGorzów Wlkp.19885 km  K
93
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski19755 km  M
94 Kostrzewski GrzegorzGorzów Wlkp.19755 km  M
95 Kostyszak MarcinŚwierczów1989Świerszczów5 km  M
96 Kowalczuk Artur Ciecierzyce1978DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
97
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  K
98 Kowalewski WaleryKostrzyn nad odra19575 km  M
99
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19775 km  M
100
 
Księżak PiotrGorzów Wlkp.19775 km  M
101 Księżak JoannaGorzó Wlkp.19775 km  K
102
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice5 km  M
103
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!5 km  M
104
 
Kucharski TomaszGorzów Wielkopolski1974Wierzbicki Running Project5 km  M
105 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
106
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.19825 km  K
107 Kurasz MartaLubniewice1993 5 km  K
108 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team5 km  K
109 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977 5 km  M
110
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.19785 km  M
111 Lech MartaŚwiebodzin19895 km  K
112 Lech RadosławŚwiebodzin19765 km  M
113
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
114 Lewandowska  Anna GORZÓW WIELKOPOLSKI19705 km  K
115 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19825 km  K
116 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.19805 km  M
117
 
Łangowski MateuszChroościk1976QQRuqQuu5 km  M
118 Łobocki LeszekGorzów Wielkopolski19815 km  M
119 Łuczyński MaciejKłodawa1975GAWRA5 km  M
120 Macioszek SebastianGorzów Wielkopolski19775 km  M
121 Magdziarek-Kostecka EwaGorzów Wlkp.19675 km  K
122 Majłowska IrenaGorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.5 km  K
123
 
Marczewski TomaszGorzów Wlkp.19705 km  M
124
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
125
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
126 Masłowski MarcinGorzów19765 km  M
127
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
128 Michalak MagdalenaDobiegniew1984Zmęczeni na starcie Dobiegniew5 km  K
129 Michalak PaulinaSkwierzyna19945 km  K
130
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
131
 
Mikołajczyk MartaGorzow19855 km  K
132 Mistak PaulaGorzów Wlkp19895 km  K
133 Modelska JustynaStrzelce Krajeńskie19755 km  K
134
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  K
135
 
Muda MaciejWojcieszyce19995 km  M
136 Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
137 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
138 Nauman MariolaGorzów WLKP19765 km  K
139 Niewolin TomaszSzczecin19895 km  M
140 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19875 km  K
141 Nowakowski MarcinGorzów Wielkopolski19845 km  M
142 Nowicki RobertWawrów19745 km  M
143
 
Nowicki DamianBarlinek1977HRmax BARLINEK5 km  M
144 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19715 km  K
145 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.1949BBL Gorzów Wlkp.5 km  M
146 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL GORZÓW5 km  K
147 Opłatkowski ZbigniewJenin19635 km  M
148 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K
149 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  K
150 Pakula KonradGorzów Wielkopolski1985Dzikie Dziki / Motywacji i do przodu5 km  M
151 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
152 Pałys RadosławGorzów Wielkopolski19805 km  M
153
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
154
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
155 Paradowski DarekGorzów19735 km  M
156 Paron  PaulaGorzów Wielkopolski 19865 km  K
157 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski19865 km  K
158 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
159
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992FSD RUN DREZDENKO5 km  M
160
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km  M
161
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project5 km  M
162 Piotrowski TomaszGorzów Wielkopolski19775 km  M
163
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp19785 km  K
164
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19865 km  M
165
 
Potaman-Turczyńska DorotaGorzów Wielkopolski19745 km  K
166 Poznańska LUCYNAKołczyn1974Postomia Kołczyn- Sulęcin5 km  K
167
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980 5 km  M
168 Przybylak MarcinGorzów Wielkopolski 1983Gdzie nogi poniosą...5 km  M
169 Przybyło LeonardGorzów Wlkp.1973Stalowe Łydki5 km  M
170
 
Przybysz RafałGorzów WLKp19695 km  M
171 Pura RobertGorzów Wielkopolski1977Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
172 Pura PawełBaczyna19785 km  M
173 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel5 km  M
174 Rodzicz DorotaGorzów Wielkopolski 19785 km  K
175
 
Rosiński MarcinSulęcin1979Biegające Roski 5 km  M
176 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
177 Rydzyńska MartaGorzów Wielkopolski19865 km  K
178 Rymorz-Januszewska  AnnaGorzów Wlkp.1980VTQ PL5 km  K
179 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski19745 km  K
180
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-5 km  M
181 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
182 Sawicki Mateusz Skwierzyna1989MMA Devil Miedzychòd5 km  M
183 Sip TomaszGorzów Wielkopolski19795 km  M
184 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
185
 
Skiba  Krzysztof Gorzów Wielkopolski 1982Krzysztof&mariusz 5 km  M
186 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
187 Skrodzki TomaszBaczyna19765 km  M
188 Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
189
 
Słowiński PrzemyławGorzów1977FITMANIA TEAM GORZÓW5 km  M
190 Sobański DawidSkwierzyna1991Algraf Race Team/Elite-Sports5 km  M
191 Socha JoannaGorzów Wielkopolski19965 km  K
192 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 19745 km  K
193
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
194 Sroka RobertGorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
195 Stańczyk KazimierzLipki Wielkie19665 km  M
196 Stasiowski PiotrBrzóza Królewska1986Nowosarzyńska Grupa Biegowa/STAJNIA BALONA5 km  M
197
 
Staszak RadosławGorzów Wielkopolski1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
198 Stefański GrzegorzDeszczno19915 km  M
199
 
Stępiński MateuszStrzelce Krajeńskie1990#motywacjaidoprzodu5 km  M
200 Strychanin GrzegorzWawrów19735 km  M
201
 
Strzelczyk KrzysztofKarsko1977HRmax BARLINEK5 km  M
202
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 5 km  M
203 Surowiec RobertGorzów Wielkopolski1971Gorzowskie bieganie czwartkowe5 km  M
204 Surowiec MajaKłodawa2005Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  K
205 Surowiec IgaKłodawa2005Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  K
206 Szar AnetaDębno19775 km  K
207 Szczeciński RomanGorzów Wlkp.19745 km  M
208 Szczuciński PrzemysławGorzów Wielkopolski1974Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
209
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski19825 km  M
210 Szydełko JanuszGorzów wlkp19715 km  M
211 Szymański RobertGorzów Wlkp.19779kmZ95 km  M
212 Szymczak JarekGorzów Wlkp.19795 km  M
213
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
214 Terpiłowski ŁucjanGorzow Wlkp.19585 km  M
215 Turbański MateuszGorzów20045 km  M
216 Turczyński WojciechGorzów Wielkopolski1973 5 km  M
217
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 5 km  M
218 Ugorek JarosławGorzów Wlkp.19755 km  M
219 Uller GracjanGorzów Wlkp.19835 km  M
220 Walczak PiotrGorzów Wlkp.1990Valczakos Team5 km  M
221
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.19815 km  K
222
 
Wałcerz IwonaGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
223 Warszawski RadosławGorzów Wielkopolski19875 km  M
224
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 19735 km  K
225 Wawrzyniak Elżbieta Karnin19685 km  K
226 Wawrzyniuk MARIUSZSkwierzyna1979KS Team Baryła Gorzów5 km  M
227 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
228
 
Wesołowski SławekBiałcz1996Vesolovski Family Team5 km  M
229 Wesołowski ŁukaszBiałcz1999Vesolovski Family Team5 km  M
230 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team5 km  M
231 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984BBL Świebodzin5 km  M
232 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19875 km  M
233 Witkowski AndrzejGorzow wlkp19675 km  M
234 Wojak KatarzynaKrzeszyce1984MOLEX TEAM5 km  K
235 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
236 Wołczecka  Michalina Gorzów Wielkopolski 19875 km  K
237 Wróbel KrzysztofGorzów Wlkp.19785 km  M
238 Wybacz GrzegorzGorzów Wlkp.1978KOZAK MMA Gorzów Wlkp.5 km  M
239
 
ZABAGŁO LESZEKGorzów Wielkopolski1966BBL Grzów Wlkp.5 km  M
240 Zajączkowski PiotrGorzów Wlkp1972Syberian Husky Team5 km  M
241 Zamrzycki LeszekGorzów Wlkp1957BBL Gorzów Wlkp5 km  M
242 Zell JacekChwalęcice19645 km  M
243 Zerek MarcinRzepin19895 km  M
244 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin5 km  M
245 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)5 km  K
246 Żabierek TomekGorzów Wlkp.1978Wierzbicki Running Project 5 km  M
247
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M
248
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968 5 km  K
249
 
Żurkowski TomaszMyślibórz19675 km  M
250
 
Żywicka  Barbara Wołczkowo 19725 km  K