Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. 2017/2018 - Bieg 1

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów5 km  M
2 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp5 km  M
3 Banicka AgataGorzów Wielkopolski19905 km  K
4 Barabasz GrzegorzGorzów Wielkopolski19845 km  M
5
 
Barański DamianGorzów Wlkp.1991Gorzów BIEGA5 km  M
6
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK5 km  M
7 Bis MarcinGorzów Wlkp.1989BBL GORZÓW5 km  M
8 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek5 km  M
9
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW5 km  M
10 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
11 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp.19455 km  M
12
 
Ciepliński RadosławOsiedle Poznańskie1974JANKES5 km  M
13 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
14
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19625 km  M
15 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19895 km  M
16 Dębski JarosławGorzów Wielkopolski19845 km  M
17 Domagalski  LeszekStrzelce Krajeńskie19755 km  M
18 Domicewicz JustynaGorzów Wlkp.19895 km  K
19
 
Dubiec HubertSkwierzyna19925 km  M
20 Dudziak ŁukaszGorzów WLkp19815 km  M
21 Dunal MateuszGorzów Wlkp.19865 km  M
22 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
23
 
Filipiak ŁukaszNowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"5 km  M
24
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 19835 km  M
25
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project5 km  M
26 Fulara MaciejStrzelce Krajeńskie1992KB Pento Strzelce Krajeńskie5 km  M
27 Gaik MateuszBrzozowiec19955 km  M
28 Galant MarcinGorzów Wlkp1988niezrzeszony5 km  M
29 Gawdziński ŁukaszJanczewo1981---5 km  M
30
 
Gerlecki PiotrBarlinek19875 km  M
31 Grzybowski MichałGorzów Wielkopolski19835 km  M
32 Grzywacz MarlenaGorzów Wlkp.19845 km  K
33
 
Hanczarek DariuszGorzów Wlkp.1976ZSTiO Gorzów Wlkp.5 km  M
34 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski19815 km  K
35 Kępka WaldemarSantocko19535 km  M
36
 
Klaus RafałGorzów Wlkp.1962Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
37
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL GORZÓW5 km  M
38 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski19805 km  K
39 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974KOCHfotografia5 km  M
40 Kondratowski Marek.kondratowski@o2.plGorzów WLKP1991Dzikie Dziki Gorzów 5 km  M
41 Kopczany MarcinGorzów Wielkopolski19795 km  M
42 Korczak RobertBarlinek1963Amicus AR5 km  M
43 KOREŃCZUK KATARZYNAGORZÓW WLKP.19885 km  K
44
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski19755 km  M
45 Kostrzewski GrzegorzGorzów Wlkp.19755 km  M
46 Kowalczuk Artur Ciecierzyce1978DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
47
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  K
48 Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19775 km  M
49
 
Księżak PiotrGorzów Wlkp.19775 km  M
50 Księżak JoannaGorzó Wlkp.19775 km  K
51
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice5 km  M
52
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!5 km  M
53
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.19825 km  K
54 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team5 km  K
55 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977Braciaki5 km  M
56
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.19785 km  M
57 Lech MartaŚwiebodzin19895 km  K
58 Lech RadosławŚwiebodzin19765 km  M
59 Lewandowska  Anna GORZÓW WIELKOPOLSKI19705 km  K
60 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19825 km  K
61 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.19805 km  M
62 Łuczyński MaciejKłodawa1975GAWRA5 km  M
63 Macioszek SebastianGorzów Wielkopolski19775 km  M
64
 
Marczewski TomaszGorzów Wlkp.19705 km  M
65
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
66 Masłowski MarcinGorzów19765 km  M
67
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
68 Michalak MagdalenaDobiegniew1984Zmęczeni na starcie Dobiegniew5 km  K
69 Michalak PaulinaSkwierzyna19945 km  K
70 Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
71
 
Mikołajczyk MartaGorzow19855 km  K
72 Modelska JustynaStrzelce Krajeńskie19755 km  K
73
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  K
74
 
Muda MaciejWojcieszyce19995 km  M
75 Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
76 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
77 Nauman MariolaGorzów WLKP19765 km  K
78 Nowakowski MarcinGorzów Wielkopolski19845 km  M
79 Nowicki RobertWawrów19745 km  M
80 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL GORZÓW5 km  K
81 Opłatkowski ZbigniewJenin19635 km  M
82 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K
83 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  K
84 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
85
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
86
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
87 Paradowski DarekGorzów19735 km  M
88 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
89
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992FSD RUN DREZDENKO5 km  M
90
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km  M
91
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project5 km  M
92
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp19785 km  K
93
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19865 km  M
94
 
Potaman-Turczyńska DorotaGorzów Wielkopolski19745 km  K
95
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980 5 km  M
96 Przybyło LeonardGorzów Wlkp.1973Stalowe Łydki5 km  M
97 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel5 km  M
98 Rodzicz DorotaGorzów Wielkopolski 19785 km  K
99 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
100 Rydzyńska MartaGorzów Wielkopolski19865 km  K
101 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski19745 km  K
102 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
103 Sip TomaszGorzów Wielkopolski19795 km  M
104 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
105
 
Skiba  Krzysztof Gorzów Wielkopolski 1982Krzysztof&mariusz 5 km  M
106 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
107 Skrodzki TomaszBaczyna19765 km  M
108 Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
109 Socha JoannaGorzów Wielkopolski19965 km  K
110 Sroka RobertGorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
111
 
Staszak RadosławGorzów Wielkopolski1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
112 Stępiński MateuszStrzelce Krajeńskie1990#motywacjaidoprzodu5 km  M
113 Strychanin GrzegorzWawrów19735 km  M
114
 
Strzelczyk KrzysztofKarsko1977HRmax BARLINEK5 km  M
115
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 5 km  M
116 Surowiec RobertGorzów Wielkopolski1971Gorzowskie bieganie czwartkowe5 km  M
117 Surowiec MajaKłodawa2005Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  K
118 Surowiec IgaKłodawa2005Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  K
119 Szczeciński RomanGorzów Wlkp.19745 km  M
120
 
Sztachelski ŁukaszGorzów Wielkopolski19825 km  M
121 Szydełko JanuszGorzów wlkp19715 km  M
122
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
123 Terpiłowski ŁucjanGorzow Wlkp.19585 km  M
124 Turczyński WojciechGorzów Wielkopolski1973Wierzbicki Running Team5 km  M
125
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 5 km  M
126 Ugorek JarosławMilicz19755 km  M
127 Uller GracjanGorzów Wlkp.19835 km  M
128
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.19815 km  K
129
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 19735 km  K
130 Wawrzyniak Elżbieta Karnin19685 km  K
131 Wawrzyniuk MARIUSZSkwierzyna1979KS Team Baryła Gorzów5 km  M
132 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
133 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team5 km  M
134 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984BBL Świebodzin5 km  M
135 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19875 km  M
136 Wróbel KrzysztofGorzów Wlkp.19785 km  M
137
 
ZABAGŁO LESZEKGorzów Wielkopolski1966BBL Grzów Wlkp.5 km  M
138 Zamrzycki LeszekGorzów Wlkp1957BBL Gorzów Wlkp5 km  M
139 Zell JacekChwalęcice19645 km  M
140
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M
141
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968WIERZBICKI RUNNING PROJECT5 km  K
142
 
Żurkowski TomaszMyślibórz19675 km  M