Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. 2017/2018 - Bieg 3

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow5 km  M
2 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów5 km  M
3 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp5 km  M
4 Anikiej MaciejGorzów Wielkopolski19905 km  M
5 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
6 Babiszkiewicz MikołajGorzów Wlkp1977GAWRA5 km  M
7 Babiszkiewicz JakubGorzów Wlkp20055 km  M
8 Banicka AgataGorzów Wielkopolski19905 km  K
9 Baran Patryk Witnica (Białcz)1994Vesolovski Biega Team 5 km  M
10
 
Barański DamianGorzów Wlkp.1991Gorzów BIEGA5 km  M
11
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK5 km  M
12 Bartosik MaciejBarlinek1986HRmax BARLINEK5 km  M
13 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI19845 km  M
14 Bilińska MagdalenaGorzów Wlkp.1976Wiertconsulting 5 km  K
15 Bojanowski TomekGorzów Wlkp.19785 km  K
16 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek5 km  M
17 Bożek MarekGralewo19815 km  M
18
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW5 km  M
19 Broszko GabrielaGorzow wlkp19855 km  K
20 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
21
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable5 km  M
22 Celejewski KrzysztofLipki Wielkie19675 km  M
23 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp.19455 km  M
24 Chawawko TomaszDębno19745 km  M
25 Chilczuk PawełGorzów Wlkp.19735 km  M
26 Chojka KacperDeszczno1999Deszczno Warriors5 km  M
27 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp19855 km  K
28
 
Ciepliński RadosławOsiedle Poznańskie1974JANKES5 km  M
29 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
30 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.20005 km  M
31 Cyrwus  Andrzej Gorzów Wielkopolski 19815 km  M
32
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19625 km  M
33 Czerniawski JanGorzów Wlkp.19885 km  M
34 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19895 km  M
35 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975MTB TEAM GORZÓW5 km  M
36 Ćwirko-Gross AgnieszkaKłodawa1977DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
37 Dębski JarosławGorzów Wielkopolski19845 km  M
38 Dobrowolska IwonaDobiegniew1971Zmęczeni na Starcie Dobiegniew5 km  K
39 Dobrowolski GrzegorzDobiegniew1969Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  M
40 DOLATA ARTURGORZÓW WLKP.1972NIEZRZESZONY5 km  M
41 Domagalski  LeszekStrzelce Krajeńskie19755 km  M
42 Domaszewicz ŁukaszGorzów Wielkopolski19815 km  M
43 Dryszel PawełGorzów Wielkopolski19835 km  M
44 Drzewiecki  Kacper Gorzów wlkp 2003Pretorian Gorzów 5 km  M
45 Drzewiecki  Michał Łupowo2001Pretorian Gorzów 5 km  M
46 Drzewiecki  Sławomir Gorzów wlkp 1976Pretorian Gorzów 5 km  M
47
 
Dubiec HubertSkwierzyna19925 km  M
48 Dunal MateuszGorzów Wlkp.19865 km  M
49 Durbajło RobertGorzów1984Szkoła Orka5 km  M
50 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
51 Fila Małgorzata Myślibórz 19815 km  K
52
 
Filipiak ŁukaszNowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"5 km  M
53
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 19835 km  M
54 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  K
55
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project5 km  M
56 Fulara MaciejStrzelce Krajeńskie1992KB Pento Strzelce Krajeńskie5 km  M
57 Gaik MateuszBrzozowiec19955 km  M
58
 
Gajewski EugeniuszGorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km  M
59 Gawdziński ŁukaszJanczewo1981---5 km  M
60
 
Gerlecki PiotrBarlinek19875 km  M
61 Golec  Katarzyna Gorzów Wielkopolski 19905 km  K
62 Górecki FilipGorzów Wlkp.1986niezrzeszony5 km  M
63 Górny Sebastian Gorzów Wielkopolski19765 km  M
64
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
65 Gryz KazimierzSulęcin1972Bukovia Wielowieś 5 km  M
66 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project 5 km  M
67 Grzybowski MichałGorzów Wielkopolski19835 km  M
68
 
Hanczarek DariuszGorzów Wlkp.1976ZSTiO Gorzów Wlkp.5 km  M
69 Hulewicz MichałGorzów Wielkopolski1988Draczyński Team5 km  M
70
 
Jabłoński ŁukaszSłońsk19825 km  M
71 Jankowski GrzegorzGorzów Wielkopolski19855 km  M
72 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek19805 km  K
73 Juszczak MichałGorzów Wlkp.19835 km  M
74 Kaczmarek JanMieszkowice19475 km  M
75
 
Kalka JarosławGorzów Wielkopolski1984Kalqa Run5 km  M
76 Kaniewska Dorota Santocko1990Kania Team5 km  K
77 Kaniewski PiotrSantocko1987Kania Team5 km  M
78 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce19825 km  K
79 KARDASZ KAMILKRZESZYCE20035 km  M
80
 
Kazimierczak MarcinGorzów Wielkopolski1975Ludzie Dla Miasta5 km  M
81
 
Kazimierczak AgnieszkaGorzów Wielkopolski19765 km  K
82 Kępka WaldemarSantocko19535 km  M
83 Klej EwaGorzow Wlkp.19815 km  K
84 Klentak WiktorGorzów Wlkp20055 km  M
85
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp19805 km  M
86 Kłysz MaurycyPrzyprostynia19865 km  M
87 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974 5 km  M
88 Kompanowski MariuszLubiszyn19705 km  M
89 Kompanowski WojciechLubiszyn20005 km  M
90 Konieczny SławomirGorzów Wlkp.19755 km  M
91
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Project5 km  M
92 Kostrzewski BartekGorzów Wielkopolski20035 km  M
93 Kostyszak MarcinLubniewice 19895 km  M
94
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni na starcie Dobiegniew5 km  K
95
 
Kowalski MarekGowzów Wlkp.19655 km  M
96 Kowalski AdamGorzów Wlkp.20065 km  M
97 Kozajda TomaszDeszczno1982Deszczno Warriors5 km  M
98
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19775 km  M
99 Krajewski ArkadiuszGorzów Wielkopolski19875 km  M
100 Krzyżostaniak MonikaJanczewo19905 km  K
101 Księżak JoannaGorzó Wlkp.19775 km  K
102
 
Księżak PiotrGorzów Wlkp.19775 km  M
103
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!5 km  M
104 Kulik KarolinaSkwierzyna19945 km  K
105 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
106
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.19825 km  K
107 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970Biegnę bo chcę 5 km  M
108 Kurasz MartaLubniewice1993 5 km  K
109 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team5 km  K
110 Kuś AdamWysoka1997BE3/Cityzen_ Triathlon & Running Team5 km  M
111 Kuś ElżbietaWysoka19695 km  K
112
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM5 km  M
113 Lech RadosławŚwiebodzin1976BBL Świebodzin5 km  M
114
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
115 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19825 km  K
116 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.19805 km  M
117 Lorenc Lukasz Chwalecice19775 km  M
118
 
Łangowski MateuszChroościk1976Cookie Monsters5 km  M
119 Łobocki LeszekGorzów Wielkopolski19815 km  M
120 Magdziarek-Kostecka EwaGorzów Wlkp.19675 km  K
121
 
Marczewski TomaszGorzów Wlkp.19705 km  M
122 Markiewicz MariuszKarnin19755 km  M
123
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
124
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
125 Masiukiewicz  Jacek Skwierzyna19815 km  M
126 Masłowski MarcinGorzów19765 km  M
127 Mazur AnnaGorzów Wielkopolski19815 km  K
128 Mazur MarcinGorzów WLKP1982Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
129
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
130 Michalak  TomaszGorzów Wlkp19655 km  M
131 Michalak PaulinaSkwierzyna1994Zmęczeni na starcie Dobiegniew5 km  K
132 Michalik AndrzejGorzów 1964BBL GORZÓW5 km  M
133
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
134
 
Mikołajczyk MartaGorzow19855 km  K
135 Modelska JustynaStrzelce Krajeńskie19755 km  K
136 Modrzejewski MarcinChwalęcice19835 km  M
137 Myszczyński JakubSkwierzyna19935 km  M
138 Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
139 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
140 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19825 km  M
141 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19875 km  K
142 Nowakowski MarcinGorzów Wielkopolski19845 km  M
143 Nowicki RobertWawrów19745 km  M
144 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19715 km  K
145 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL GORZÓW5 km  K
146 Opłatkowski ZbigniewJenin19635 km  M
147 Osowski TomekDębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno5 km  M
148 Oszmałek AndrzejGorzów Wielkopolski19775 km  M
149 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K
150 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  K
151 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
152
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
153
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
154 Paradowski DarekGorzów1973Szkoła Podstawowa w Krzeszycach5 km  M
155 Parkoła KrzysztofGorzów Wlkp.19795 km  M
156 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski19865 km  K
157 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
158
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992FSD RUN DREZDENKO5 km  M
159
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km  M
160 Pierzchlewicz AgnieszkaGorzów Wielkopolski1989KDK5 km  K
161 Pigłowski DawidSantocko1982Kania Team5 km  M
162
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project5 km  M
163 Pikuła GrzegorzRóżanki19855 km  M
164 Płoński JakubStargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
165
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp19785 km  K
166
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19865 km  M
167
 
Potaman-Turczyńska DorotaGorzów Wielkopolski1974BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
168 Prażanowski GrzegorzDeszczno1983Deszczno Warriors5 km  M
169
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.19805 km  M
170
 
Przybysz RafałGorzów WLKp19695 km  M
171 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel5 km  M
172 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19785 km  K
173 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
174 Rybarczyk MichałGorzów Wielkopolski19785 km  M
175 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski19745 km  K
176 Sawicka IzabelaGorzów Wlkp1983Parkrun5 km  K
177 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW / #motywacjaidoprzodu5 km  M
178 Sawicki Mateusz Skwierzyna1989MMA Devil Miedzychòd5 km  M
179 Sip TomaszGorzów Wielkopolski19795 km  M
180 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
181 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
182 Skrodzki TomaszBaczyna19765 km  M
183 Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
184
 
Słowiński PrzemyławGorzów1977FITMANIA TEAM GORZÓW5 km  M
185 Socha JoannaGorzów Wielkopolski1996Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  K
186 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 1974Parkrun Żary5 km  K
187 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 19745 km  K
188 Stachnik SabinaBarlinek1975Barlinek5 km  K
189 Starczewska IazbelaSwiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN 5 km  K
190 Stefański GrzegorzDeszczno19915 km  M
191
 
Stępiński MateuszStrzelce Krajeńskie1990#motywacjaidoprzodu5 km  M
192
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 5 km  M
193 Szar AnetaDębno19775 km  K
194 Szczeciński RomanGorzów Wlkp.19745 km  M
195
 
Szuca AgataStrzelce Krajeńskie1993KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  K
196 Szydełko JanuszGorzów wlkp19715 km  M
197
 
Szygęda PawełGorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowie5 km  M
198
 
Szygęda KacperGorzów Wielkopolski1999Masaż w Gorzowie5 km  M
199 Szymanski WojciechGorzow Wlkp19805 km  M
200 Szymczak JarekGorzów Wlkp.19795 km  M
201
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
202 Święty MikałajBari19705 km  M
203 Teclaw DanielStrzelce Krajenskie19795 km  M
204 Terpiłowski ŁucjanGorzow Wlkp.19585 km  M
205 Turczyński WojciechGorzów Wielkopolski1973BBL Gorzów Wielkopolski5 km  M
206 Tymecka AnnaPełczyce19865 km  K
207
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 5 km  M
208
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  K
209 Warszawski RadosławGorzów Wielkopolski19875 km  M
210
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 19735 km  K
211 Wawrzyniuk MARIUSZSkwierzyna1979KS Team Baryła Gorzów5 km  M
212 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
213 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team5 km  M
214 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984BBL Świebodzin5 km  M
215 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
216 WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 5 km  M
217
 
ZABAGŁO LESZEKGorzów Wielkopolski1966BBL Grzów Wlkp.5 km  M
218 Zajączkowski PiotrGorzów Wlkp1972Syberian Husky Team5 km  M
219 Zell JacekChwalęcice19645 km  M
220 Zerek MarcinRzepin19895 km  M
221 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin5 km  M
222 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)5 km  K
223
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M
224
 
Żywicka  Barbara Wołczkowo 19725 km  K