Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG TROPEM WILCZYM - Gorzów Wielkopolski

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow1963 m  M 
2 Adamczak OlaKiełpin gmina deszczno2000MTB TEAM GORZÓW1963 m  K 
3 Adamczak AlaKIEŁPIN GMINA DESZCZNO2008MTB TEAM GORZÓW1963 m  K 
4 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp1963 m  MTak 
5 Andryszczyk AnitaPolice19901963 m  K 
6 Augustyniak Bartosz Gorzów Wielkopolski19921963 m  MTak 
7 Augustyniak MałgorzataGorzów Wielkopolski19941963 m  KTak 
8 Baczyński Sebastianświebodzin19791963 m  MTak 
9
 
Bagińska EwelinaGórzyca19891963 m  KTak 
10
 
Banach MirosławGORZÓW wlkp19811963 m  MTak 
11 Banicka AgataGorzów Wielkopolski19901963 m  K 
12 Baran Patryk Witnica (Białcz)1994Vesolovski Biega Team 1963 m  M 
13 Bęcała MariuszGorzów Wielkopolski19901963 m  M 
14 Bicka BarbaraWawrów2001Najlepszy wujek to wujek Nowik1963 m  K 
15 Bicka EmilkaWawrów2005Najlepszy wujek to wujek Nowik1963 m  K 
16 Bielaczyc DariuszGorzów Wielkopolski19911963 m  M 
17 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI19841963 m  M 
18 Bilińska MagdalenaGorzów Wlkp.1976Wiertconsulting 1963 m  KTak 
19 Bojanowski TomekGorzów Wlkp.19781963 m  KTak 
20 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek1963 m  M 
21 Borek JacekGorzów Wielkopolski1981BBL1963 m  KTak 
22 Bożek MarekGralewo19811963 m  M 
23 Bubień TymoteuszGorzów Wielkopolski20011963 m  M 
24 Bury JacekStrzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze1963 m  MTak 
25 Bury MariannaStrzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegacze1963 m  KTak 
26 Cabaj MichałDębno1982Akcja Motywacja1963 m  MTak 
27 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19751963 m  K 
28
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable1963 m  MTak 
29 Chodzińska JustynaDrezdenko19941963 m  KTak 
30 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp19851963 m  K 
31 Cicha MałgorzataGorzów wlkp19781963 m  K 
32 Cieplak KamilaSulęcin19911963 m  KTak 
33 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984Gorzowskie Bieganie Czwartkowe1963 m  M 
34 Cuch KrzysztofMiędzyrzecz19701963 m  M 
35 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000MUKS PUSZKIN1963 m  MTak 
36 Cycak TomaszGorzów Wlkp.19811963 m  M 
37 Cycak AnnaGorzów Wlkp.19821963 m  K 
38 Cyrwus  Andrzej Gorzów Wielkopolski 19811963 m  M 
39
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19621963 m  M 
40 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19891963 m  M 
41 Czujko KarolinaDrezdenko19941963 m  KTak 
42 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975MTB TEAM GORZÓW1963 m  M 
43 Danił TomaszGorzów Wlkp.19921963 m  MTak 
44 Dołęga GabrielGorzów Wlkp20041963 m  M 
45 Dominiak KrzysztofGorzów Wielkopolski19851963 m  MTak 
46 Durbajło RobertGorzów1984Szkoła Orka1963 m  M 
47 Dylewska MonikaBarlinek19771963 m  K 
48 Dylewska LauraBarlinek20131963 m  K 
49 Dylewski AdrianBarlinek19701963 m  M 
50 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów1963 m  M 
51
 
Dziedzina MilenaNowogródek Pomorski1989Klub Sportowy Fitness1963 m  KTak 
52 Fabjańczyk PawełGorzów Wlkp2002230 GDH Rysie 1963 m  MTak 
53
 
Figura TomekGorzów Wlkp.1979OLO-MED1963 m  MTak 
54 Filipienko MalgorzataStrzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze1963 m  KTak 
55 Flaszyński MateuszWitnica1991Saiyan Team1963 m  MTak 
56 Franczuk  Dorota Kostrzyn nad Odrą19741963 m  K 
57 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19841963 m  KTak 
58 Frankowska EmilaGorzów Wielkopolski20111963 m  KTak 
59
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
60 Gabrys MarcinGorzów Wlkp.1986Stilon1963 m  M 
61 Gabryś NataliaGorzów Wielkopolski 19861963 m  K 
62 Gaik MateuszBrzozowiec19951963 m  MTak 
63 Gaweł BarbaraTROSZYN19791963 m  K 
64
 
Gaweł TomaszMieszkowice19781963 m  M 
65 Gawera  SzymonPyrzyce 198412bz 1963 m  MTak 
66 Gawera IgorPyrzyce2007 1963 m  MTak 
67 Głębicki LechGorzów Wlkp.19761963 m  M 
68 Golec  Katarzyna Gorzów Wielkopolski 19901963 m  K 
69 Gorączka MonikaSulęcin20001963 m  KTak 
70 Goździcka AgnieszkaStrzelce Krajeńskie1974BIEGAJĄCA STRZELECKA CZAROWNICA1963 m  K 
71 Górecki FilipGorzów Wlkp.1986niezrzeszony1963 m  M 
72 Górnicki RafałDrezdenko1978Smurfit Kappa Adventure Team Poland1963 m  M 
73 Grazewska-Nowicka BeataWawrów1975Nowik1963 m  K 
74
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
75 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
76 Grzegorczyk KrzysztofGorzow Wlkp19801963 m  M 
77 Grzegorczyk JuliaGorzow Wlkp20081963 m  K 
78 Grzegorczyk PaulinaGorzow Wlkp20001963 m  K 
79 Grześkowiak AdamOpalenica19601963 m  M 
80 Hołyński LeszekPrzecław1987Wieczorne bieganie w Szczecinie 1963 m  M 
81 Hornostaj GrzegorzGorzów Wielkopolski19911963 m  M 
82 Iwaniec OlgaGorzów Wielkopolski19891963 m  KTak 
83 Iwanowski ArkadiuszZwierzyn1975KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE1963 m  MTak 
84 Jagiełłowicz Kamil Gorzów19951963 m  M 
85 Jagła ŁukaszLubniewice19851963 m  MTak 
86 Jagła NataliaLubniewice19861963 m  KTak 
87 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  K 
88 Janasz - Durbajło AnnaJeniniec19851963 m  K 
89
 
Jankowski ZbigniewChojna1989Active Chojna1963 m  M 
90 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek19801963 m  K 
91
 
Kalka JarosławGorzów Wielkopolski1984Kalqa Run1963 m  M 
92 Kałek JagodaOpalenica1994Dirty Sparrows1963 m  K 
93 Kaniewska Dorota Santocko1990Kania Team1963 m  K 
94 Kaniewski PiotrSantocko1987Kania Team1963 m  M 
95 Kantarska CelinaGorzów Wlkp.19821963 m  KTak 
96 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce19821963 m  K 
97 KARDASZ KAMILKRZESZYCE20031963 m  M 
98
 
Karski PawełGorzów Wielkopolski19781963 m  M 
99 Karski MateuszGorzów Wielkopolski 2007Sp 151963 m  M 
100 Klaś BarbaraGorzów Wlkp.19791963 m  K 
101
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp19801963 m  M 
102 Klentak WiktorGorzów Wlkp20051963 m  M 
103 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski19801963 m  K 
104 Kniat NataliaPodjenin20011963 m  K 
105 Kocimska MartaGorzow Wlkp19871963 m  K 
106 Kompanowski WojciechLubiszyn20001963 m  M 
107 Kompanowski MariuszLubiszyn19701963 m  M 
108
 
Koperek MarcinGorzów Wielkopolski19881963 m  M 
109 Kopienka Radosław Gorzów Wielkopolski 19771963 m  M 
110 Korczak RobertBarlinek1963Amicus AR1963 m  MTak 
111 Korczak MirosławaBarlinek1963Amicus AR1963 m  KTak 
112 Koryzna ŁukaszGorzów Wlkp.19831963 m  MTak 
113 Korzeniewska JustynaGorzów Wlkp.1976KW PSP Gorzów Wlkp.1963 m  KTak 
114
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
115 Kowalczuk Artur Ciecierzyce1978DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
116
 
Kowalczyk DawidGorzów Wielkopolski19811963 m  M 
117
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew1963 m  KTak 
118 Kozłowska  MarzenaJenin19831963 m  KTak 
119
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19771963 m  MTak 
120 Krajewski ŁukaszSulęcin19831963 m  MTak 
121 Kraska KornelJanczewo20039kmZ91963 m  M 
122
 
Kristel PiotrStrzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE1963 m  M 
123 Kropiński Robert Drezdenko 1982FSD RUN DREZDENKO1963 m  MTak 
124 Kruk KatarzynaGorzów Wlkp.19921963 m  K 
125 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski19721963 m  M 
126 Krzemień EmiliaBaczyna19851963 m  K 
127 Krzyżostaniak MonikaJanczewo19901963 m  K 
128
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Deszczno Warriors1963 m  M 
129 Kucharski JakubGlinik1998JD1963 m  MTak 
130 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów1963 m  K 
131
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982BBL GORZÓW1963 m  KTak 
132 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team1963 m  K 
133 Kusińska KarolinaStare Polichno1970Polichno Team1963 m  K 
134 Kusińska KatarzynaStare Polichno2007Polichno Team1963 m  K 
135 Kusiński JakubStare Polichno2005Polichno Team1963 m  M 
136 Kuziak AdamGorzów Wlkp19821963 m  M 
137
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM1963 m  MTak 
138 Kwiatkowski JacekGorzów Wielkopolski19881963 m  M 
139 Laskowski MarcinGorzów Wielkopolski 19771963 m  MTak 
140
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe1963 m  M 
141 Lewandowska KamilaGorzów Wlkp.19831963 m  K 
142 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19821963 m  K 
143 Lewandowska IwonaGorzów19821963 m  K 
144 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.19801963 m  M 
145 Lewandowski GabrielGorzów Wlkp.20091963 m  M 
146 Lewandowski LeszekMyślibórz1963MYŚLIBÓRZ1963 m  M 
147 Lisowska  Klaudia Cychry 20011963 m  K 
148 Lutostański AdamBobowicko1988KB PIAST MIEDZYRZECZ1963 m  MTak 
149 łukaszuk DorotaGorzów wlkp19841963 m  K 
150 łukaszuk MarcinGorzów wlkp19821963 m  M 
151 łukaszuk WiktoriaGorzów wlkp20071963 m  K 
152 Maciaszek MateuszWawrów20031963 m  M 
153
 
Maciejewska-Suduł BeataGorzów Wlkp.19761963 m  KTak 
154 Macioszek SebastianGorzów Wielkopolski19771963 m  M 
155 Markiewicz MariuszKarnin19751963 m  MTak 
156
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  K 
157
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19851963 m  K 
158 Maziejuk EdytaMiędzyrzecz19871963 m  KTak 
159
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki1963 m  MTak 
160 Mądry AlicjaGorzów Wlkp.2006Biegacze do Żabki1963 m  KTak 
161 Melinis PiotrGorzów Wlkp.19791963 m  M 
162 Michalak PaulinaSkwierzyna1994Zmęczeni na starcie Dobiegniew1963 m  KTak 
163 Michalak  TomaszGorzów Wlkp19651963 m  M 
164
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
165
 
Mikołajczyk MartaGorzow19851963 m  KTak 
166
 
Mirosević GrażynaGorzów Wlkp.1960VOTUM S.A.1963 m  K 
167 Miśków AleksandraSulęcin19901963 m  KTak 
168 Myszczyński JakubSkwierzyna19931963 m  M 
169
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice19781963 m  MTak 
170 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19921963 m  M 
171 Niewiadomski MateuszGorzów Wlkp.19901963 m  M 
172 Nowakowski MarcinGorzów Wielkopolski19841963 m  M 
173 Nowicki RobertWawrów19741963 m  M 
174 Nowicki JędrzejWawrów2006Nowik1963 m  M 
175 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19711963 m  KTak 
176 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.1949BBL Gorzów Wlkp.1963 m  MTak 
177 Olszowiak AnnaSulęcin79811963 m  KTak 
178
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski1978Rebellion Of Free Runners1963 m  K 
179 Owczarz KrystynaBarlinek19711963 m  K 
180 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam1963 m  K 
181 Pankowska AnnaSulęcin19831963 m  KTak 
182 Paradowski DarekGorzów1973Szkoła Podstawowa w Krzeszycach1963 m  M 
183 Parol GrzegorzSzczecin19771963 m  M 
184
 
Pawlicka KasiaGorzów Wlkp.19991963 m  K 
185 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski19861963 m  K 
186 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe1963 m  MTak 
187
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND1963 m  MTak 
188
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO1963 m  MTak 
189
 
Pietek MariuszGorzów Wlkp19731963 m  MTak 
190 Plutowska MajaWitnica19981963 m  K 
191
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp19781963 m  KTak 
192
 
Popielecka PaulinaDobiegniew1988Green Way Team1963 m  K 
193 Popyk TomaszGorzów Wlkp.19821963 m  M 
194 Postemska JustynaMZK GORZÓW WIELKOPOLSKI19911963 m  K 
195
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19861963 m  MTak 
196 Postemski KrzysztofGorzów Wlkp.19611963 m  MTak 
197 Prętki AndrzejKłodawa1973Mumin Team1963 m  MTak 
198
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.19801963 m  M 
199
 
Przelazły SylwiaGorzów Wlkp.19801963 m  K 
200
 
Przelazły JuliaGorzów Wlkp.20061963 m  K 
201 Przybysz AgataGorzów Wielkopolski19921963 m  K 
202 Przybysz-Koryzna MartaGorzówBatali Wlkp.19821963 m  KTak 
203 Rajczakowska AmeliaSarbinowo19991963 m  K 
204 Rąblewski MarcinWitnica1983Rozbiegajmy Witnicę1963 m  M 
205 Rąblewski KacperWitnica2004Rozbiegajmy Witnicę1963 m  M 
206 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19781963 m  KTak 
207 Rojek OlaGorzów Wielkopolski2000Azs awf Gorzów Wielkopolski1963 m  K 
208 Różański KarolGorzów Wielkopolski19851963 m  M 
209 Rzepecka ZofiaGorzów Wlkp20051963 m  KTak 
210
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-1963 m  MTak 
211 Sabiłło MartaGorzów Wlkp19721963 m  K 
212 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW / #motywacjaidoprzodu1963 m  MTak 
213 Seredyńska MagdalenaGorzów Wielkopolski19821963 m  K 
214 Siemiernik DariuszKostrzyn nad odrą19751963 m  M 
215 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19781963 m  M 
216 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.19461963 m  M 
217 Skowrońska DariaGorzów Wlkp.19871963 m  K 
218 Skórski JanuszKrzeszyce19741963 m  M 
219 Skórski BogdanKrzeszyce19651963 m  M 
220 Skrodzka JoannaBaczyna19771963 m  K 
221 Skrodzki TomaszBaczyna19761963 m  M 
222 Smolarczyk AleksGorzów Wlkp.2000SPORTY WALKI GORZÓW1963 m  M 
223
 
Sobstyl PiotrGorzów Wielkopolski1975Gorzowskie Bieganie Czwartkowe1963 m  M 
224 Socha NikolettaBarlinek19971963 m  K 
225 Socha KlaudiaBarlinek20011963 m  K 
226 Sokołowski SebastianGorzów Wielkopolski19811963 m  MTak 
227 Sondej KarolinaGorzów Wlkp.19861963 m  KTak 
228 Sondej RomanGorzów Wlkp.19631963 m  MTak 
229 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 19741963 m  KTak 
230 Stańczyk KazimierzLipki Wielkie19661963 m  M 
231 Starczewska IazbelaSwiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN 1963 m  K 
232 Stefaniuk PaulinaMiędzyrzecz 19871963 m  KTak 
233 Stefański GrzegorzDeszczno19911963 m  MTak 
234
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 1963 m  MTak 
235 Szmyt IzabelaGorzów Wlkp.19771963 m  K 
236
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów1963 m  M 
237 Szymański RobertGorzów Wlkp.1977 1963 m  M 
238 Szymczak JarekGorzów Wlkp.19791963 m  M 
239
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  K 
240
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski19751963 m  M 
241
 
Świryd  EwelinaGorzów Wlkp. 1978Ewelina Gorzów Wlkp.1963 m  K 
242 Tapper MichałGorzów Wielkopolski19821963 m  M 
243 Teclaw DanielStrzelce Krajenskie19791963 m  M 
244 Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner1963 m  M 
245 Tuzinek KamilaMoryń 19871963 m  K 
246 Tymecka AnnaPełczyce19861963 m  K 
247
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 1963 m  M 
248 Uhlendorf JuliaMiędzyrzecz20011963 m  K 
249 Warszawski RadosławGorzów Wielkopolski19871963 m  M 
250
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,19731963 m  K 
251
 
Wesołowski SławekBiałcz1996Vesolovski Biega Team1963 m  M 
252 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów1963 m  MTak 
253 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team1963 m  M 
254 Wierzbicka Emilia BarbaraGorzów Wielkopolski19831963 m  KTak 
255 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984BBL Świebodzin1963 m  M 
256
 
Wilczyńska  Urszula Gorzów wlkp.19851963 m  K 
257 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19871963 m  MTak 
258
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 1963 m  M 
259 Wybacz AndrzejGorzów Wlkp.1952Clio Team1963 m  MTak 
260 Wybacz TeresaGorzów Wlkp.1955Clio Team1963 m  KTak 
261
 
Wybacz GrzegorzGorzów Wlkp.1978Fundacja ANACONDA Gorzów1963 m  MTak 
262 Wykowska IrenaGorzów wlkp19651963 m  K 
263 Zaleski TomaszGorzów Wlkp.19871963 m  M 
264
 
Zalewski MariuszStrzelce Krajeńskie19691963 m  M 
265 Zamrzycki LeszekGorzów Wlkp1957BBL Gorzów Wlkp1963 m  MTak 
266 Zell JacekChwalęcice19641963 m  M 
267 Zell MonikaChwalęcice19881963 m  K 
268 Zerek MarcinRzepin19891963 m  MTak 
269 Zielińska-Stecyna HannaKłodawa20071963 m  KTak 
270
 
Zieliński-Stecyna PawelKłodawa19771963 m  MTak 
271 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin1963 m  MTak 
272 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)1963 m  KTak 
273
 
Żmija LilianaZwierzyn1990KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE1963 m  KTak 
274 Żmija JerzyZwierzyn1950KB Pento Strzelce Krajeńskie1963 m  MTak 
275
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE1963 m  M