Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1
 
Balicki Piotr Oleśnica1972Penny Gondek Team10 km  M 
2
 
Borysiuk ArkadiuszHosearcadio Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
3 Burnat-Szczęsna  Aneta Świnoujście 197010 km  K 
4 Bysiak Weronika Kamień Pomorski199810 km  K 
5 Charęza MarcinMarcin Szczecin1980Zawadzkiego Szczecin10 km  M 
6 Danielak Andrzej Świerzno197710 km  M 
7
 
Dębczyński MichałŁysy Szczecin1981Wild Horse Zürich10 km  MTak 
8 Filipowski DariuszSKYDAFI  Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
9
 
Gaja KrzysztofPANCERNIK Gryfice1985WŚCIEKLIZNA GG+10 km  MTak 
10 GRYTA JANINAJana MIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
11 Gryta DariuszDaron Międzyzdroje1961Biegacze świnoujście10 km  MTak 
12
 
Janowicz JoannaFraszka  Kamień Pomorski1963Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  K 
13 Jarema JacekJacusin Kamień Pomorski1971Klub biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
14 Konopski Paweł Kamień Pomorski197910 km  M 
15 Kopcewicz Henryk Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  M 
16
 
Kosiński MateuszMATEO Szczecin199010 km  M 
17
 
Kubiaczyk Ireneusz Mosty197710 km  MTak 
18 Kurkowska AngelikaKurka Moryń1985KB Moryń10 km  K 
19
 
Kurkowski Marcin Moryń1984KB HERMES Gryfino10 km  M 
20
 
Kwiatkowska AleksandraKwiatojka Kamień Pomorski1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
K 
21
 
Latuszek SebastianKotKojot Szczecin198810 km  M 
22 Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
23
 
Malinowski Rafał Szczecin1984Szczecin Biega10 km  MTak 
24 Nastarowicz Tomasz Szczecin197810 km  M 
25 Nowicz Konrad Żychlin198710 km  M 
26 Ostapko MateuszCaptain Mateusz Wysoka Kamieńska2000Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
27 Ostrowski WieslawOjciec  Szczecin1948Buildi10 km  M 
28 Otoka KasiaMagnesik ;) Szczecin197710 km  K 
29 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
30 Piwowarska Bogumiła Szczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
31 Piwowarski Darek Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
32 Poznańska LUCYNANina Kołczyn1974Postomia Kołczyn- Sulęcin10 km  K 
33 Prus Arkadiusz Kamien Pomorski198010 km  M 
34
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście198410 km  M 
35 Somska GosiaGosiak Świnoujście198010 km  KTak 
36 Szymczak Michał Szczecin198210 km  MTak 
37 Świtoń Magdalena Gryfice1985RunGryf Gryfice10 km  K 
38 Tulejski DanielDaniel Kamień Pomorski198110 km  M 
39 Wiśniewski Czesław Szczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  M 
40 Zawadzki MarcinMarcin Kamień pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
41 Żyluk  Bożena  Szczecin 1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
42
 
Żywicka  Barbara  Wołczkowo 197210 km  KTak