L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk | Piotr | Świnoujście | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
2 | Adamowicz | Daniel | Dani | Szczecin | 1984 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
3 | Androwiak | Tymoteusz | TYMON | Świdwin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
4 | Babiński | Robert | Babka | Gryfino | 1978 | Running Sappers | Bieg 10 km | M | Tak | ||
5 | Baczulis | Magdalena | Szczecin | 1977 | KOS BnO Szczecin | Bieg 10 km | K | ||||
6 | Balicki | Piotr | Oleśnica | 1972 | Penny Gondek Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
7 | Bang | Peter | Fredericia | 1973 | FREDERICIA LØBEKLUB | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | |||
8 | Bednarz | Katarzyna | Kołobrzeg | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
9 | Bialozyd | Andrzej | Andrzej | Wrocław | 1959 | Bieg 10 km | M | ||||
10 | Białek | Beata | Gryfino | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
11 | Białożyd | Bożena | Bożena | Wrocław | 1959 | Bieg 10 km | K | ||||
12 | Bogdanowicz | Przemysław | Bodzio | Szczecin | 1984 | Zmęczeni na starcie Dobiegniew | Bieg 10 km | M | Tak | ||
13 | Borysiuk | Arkadiusz | Hosearcadio | Kamień Pomorski | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
14 | Broziński | Krzysztof | Rudna | 1975 | E-10 ZG LUBIN | Bieg 10 km | M | ||||
15 | Buca | Jakub | Szczecin | 1967 | Bieg 10 km | M | |||||
16 | Budzińska | Agnieszka | Ujazd | 1978 | Budziki Ujazd | Bieg 10 km | K | Tak | |||
17 | Budziński | Paweł | Ujazd | 1972 | Budziki Ujazd | Bieg 10 km | M | Tak | |||
18 | Burnat-Szczęsna | Aneta | Świnoujście | 1970 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
19 | Buzalski | Robert | Bydgoszcz | 1974 | Orange Polska | Bieg 10 km | M | Tak | |||
20 | Bysiak | Weronika | Kamień Pomorski | 1998 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
21 | Cal | Piotr | Kocham Elunię:) | Świebodzin | 1969 | Bieg 10 km | M | ||||
22 | Caruk | Damian | Damian Caruk | Kamień Pomorski | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
23 | Celoch | Marta | Kamień Pomorski | 1982 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | |||
24 | Charęza | Marcin | Marcin | Szczecin | 1980 | Zawadzkiego Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
25 | Charlej | Ireneusz | IRENEUSZ | Mierzyn | 1972 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
26 | Chlebowski | Hubert | Wicimice | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
27 | Ciemna | Regina | Regina | Świnoujście | 1949 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
28 | Czynszak | Krystian | KRYSTIAN | Stargard | 1979 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | M | |||
29 | Czyrny | Łukasz | Łukasz | Karnice | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
30 | Danak | Przemysław | Bumbarasz | Kostrzyn nad Odrą | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
31 | Danielak | Andrzej | Świerzno | 1977 | Bieg 10 km | M | |||||
32 | Danielewski | Damian | Stargard | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
33 | Dembina | Andrzej | Suchy Las | 1962 | Bieg 10 km | M | |||||
34 | Denisiuk | Krzysztof | Szczecin | 1957 | Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
35 | Dębczyński | Michał | Łysy | Zürich | 1981 | Wild Horse Zürich | Bieg 10 km | M | Tak | ||
36 | Dmytryk | Łukasz | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
37 | Dobak | Stefan | Szamotuły | 1946 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
38 | Dolatowski | Dominik | Dolatowski | Kamień Pomorski | 1980 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |
39 | Drabarek | Agata | Świnoujście | 1989 | Biegacze Świnoujście | Bieg 10 km | K | ||||
40 | Drabarz | Michał | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | |||||
41 | Duchowski | Robert | 100%EG | Gryfino | 1973 | 100% EKIPA GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
42 | DUDEK | KAZIMIERZ | CHOJNÓW | 1948 | Bieg 10 km | M | |||||
43 | Dudziak | Łukasz | Gorzów WLkp | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
44 | Fajok | Mariusz | Oborniki | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
45 | Ferenc | Daniel | FERY | Kamień Pomorski | 1977 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
46 | Ferenc | Elżbieta | Elusia | Kamień Pomorski | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
47 | Filipowski | Dariusz | SKYDAFI | Szczecin | 1972 | ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
48 | Firlik | Mirosław | Międzywodzie | 1966 | KB.Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | ||
49 | Franczak | Mariusz | MARIO :) | Księginice | 1977 | ŚLĘZAK TEAM / DTR Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
50 | Gaja | Krzysztof | PANCERNIK | Gryfice | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
51 | Gałecki | Jacek | Karlino Biegaj | Karlino | 1968 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
52 | Gawrysiak | Przemysław | Przemek 77 | Włodarka | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
53 | GIBA | Jacek | Świnoujście | 1970 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | ||||
54 | GIBA | JACEK | ŚWINOUJŚCIE | 1970 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | ||||
55 | Głuszczak | Kazimierz | Świnoujście | 1974 | TEAM KOPEĆ | Bieg 10 km | M | Tak | |||
56 | Gmińska | Natalia | Golczewo | 1989 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | K | Tak | |||
57 | Gosławska | Sylwia | Łobez | 1977 | Bieg 10 km | K | |||||
58 | Gosławski | Michał | Michumaster | Łobez | 2001 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
59 | Grabkowski | Krystian | Grabek | Świnoujście | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
60 | Grabsztunowicz | Robert | "GRABI" | Szczecin | 1975 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
61 | Grabsztunowicz | Małgorzata | "TOSIA" | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
62 | Granat | Jaroslaw | Jarek | Gorzow | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
63 | Granops | Przemysław | Przemo | Piła | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
64 | Granops | Kajetan | Piła | 2002 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
65 | GRYTA | JANINA | Jana | MIĘDZYZDROJE | 1964 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | K | Tak | ||
66 | Gryta | Dariusz | Daron | Międzyzdroje | 1961 | Biegacze świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | ||
67 | Guster | Łukasz | Kamień Pomorski | 1990 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
68 | Hajduk | Maciej | Maciek | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
69 | Harasimowicz | Sławek | Goleniów | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
70 | Hoppe | Bronislaw | Bronek | Karnice | 1982 | JW3937 MRZEZYNO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
71 | Jabłoński | Tomasz | Czarna Łąka | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
72 | Jakubowski | Łukasz | Kamien Pomorski | 1980 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
73 | Jamroziak | Grzegorz | Kamień Pomorski | 1981 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
74 | Jamroziak | Paweł | Golczewo | 1956 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |||
75 | Jankowski | Jarosław | Sadlno | 1969 | Bieg 10 km | M | |||||
76 | Janowicz | Joanna | Fraszka | Kamień Pomorski | 1963 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
77 | Janusz | Michał | Nemantis | Szczecin | 1982 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | |||
78 | Jarema | Jacek | Jacusin | Kamień Pomorski | 1971 | Klub biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |
79 | Kaczmarek | Piotr | FACIMIECH | 1980 | Kaczmarek Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
80 | Kajzler | Magdalena | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
81 | Kauża | Jacek | Jacuś | Wrocław | 1977 | Bieg 10 km | M | ||||
82 | Keplin | Aleksandra | Choszczno | 1988 | Bieg 10 km | K | |||||
83 | Kępka | Karol | Kotini | Szczecin | 1993 | Lecę na Szczecin | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | ||
84 | Kisz | Przemysław | PRZEMYSŁAW | Szczecin | 1975 | KB.PIONIER SZCZECIN | Bieg 10 km | M | Tak | ||
85 | Klim | Ewelina | Ewela | Kołobrzeg | 1987 | Bieg 10 km | Gmina Kamień Pomorski | K | |||
86 | Kłak | Ewa | Swarzędz | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
87 | Kobus | Kasia | Kasia | Pyrzyce | 1977 | Pyrzyce biegają | Bieg 10 km | K | |||
88 | Kolasiński | Rafał | KOLAŚ | Golczewo | 1996 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | |||
89 | Kołomański | Hubert | Hubert | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | |||
90 | Konopski | Paweł | Kamień Pomorski | 1979 | Bieg 10 km | M | |||||
91 | Kopcewicz | Henryk | Goleniów | 1954 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
92 | Kopcewicz | Robert | Rob | Goleniów | 1966 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
93 | Kosiński | Mateusz | MATEO | Szczecin | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
94 | Kosztowny | Agata | Agata Kosztowny | Szczecin | 1987 | Szczeciński Klub Sportowy Głuchych "Korona" | Bieg 10 km | K | Tak | ||
95 | Kośmiński | Paweł | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | |||||
96 | Kowalska | Dorota | Kamień Pomorski | 2021 | KB Kamień Pom. | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
97 | Kowalska | Dorota | Kamien Pomorski | 1965 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
98 | Kozioł | Ania | Ania | KRAKÓW | 1978 | Poranny Patrol | Bieg 10 km | K | Tak | ||
99 | Kozłowksi | Maciej | Trzebiatów | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
100 | Kozłowski | Leszek | Świnoujście | 1958 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
101 | Kraszewski | Damian | Kraszak | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
102 | Kraus | Damian | Gryfice | 1996 | Bieg 10 km | M | |||||
103 | Krawczyk-Danak | Marta | Kostrzyn nad Odra | 1982 | KGB | Bieg 10 km | K | ||||
104 | Krukowska | Natalia | Łęknica | 1991 | Bieg 10 km | K | |||||
105 | Kubiaczyk | Ireneusz | Mosty | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
106 | Kubiak | Mateusz | Kamień Pomorski | 1984 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
107 | Kubicka | Karolina | Nowogard | 1987 | Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | K | Tak | |||
108 | Kuciński | Tomasz | KUCINA | Szczecin | 1972 | 3:33 Team | Bieg 10 km | M | |||
109 | Kuczera | Damian | Trzebiel | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
110 | Kukowska | Magdalena | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
111 | Kulińska | Justyna | Kamień Pomorski | 1979 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | ||||
112 | Kurek | Zbigniew | Dziwnów | 1951 | CEKIN | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | |||
113 | KURIATA | ROBERT | ROBERT | Złotoryja | 1966 | ZLB ZŁOTORYJA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
114 | Kurkowska | Angelika | Kurka | Moryń | 1985 | KB Moryń | Bieg 10 km | K | |||
115 | Kurkowski | Marcin | Moryń | 1984 | Bieg 10 km | M | |||||
116 | Kurys | Agnieszka | Radom | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
117 | Latuszek | Sebastian | KotKojot | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | ||||
118 | Lączak | Justyna | TINA | Szczecin | 1979 | Asseco Active Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
119 | Ling | Robert | Goleniów | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
120 | Lipertowicz | Sebastian | KOGUCIK | Police | 1983 | LoveLasy | Bieg 10 km | M | |||
121 | Lipertowicz | Aleksandra | Kwiatojka | Police | 1991 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | |
122 | Lis | Łukasz | FOX | Kamień Pomorski | 1983 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | ||
123 | LOBA | Jerzy | Dziwnów | 1948 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |||
124 | Łapińska | Anna | Anija | Przemyśl | 1980 | Przemyski Klub Biegacza/biegusiem.pl | Bieg 10 km | K | Tak | ||
125 | łaskarzewska | Kamila | Biegam bo lubię | Swierzno | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
126 | Łobos | Anna | Szczecin | 1990 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | ||||
127 | Maciejewska | Grażyna | Grazia | Marianowo | 1959 | SZWLA i Stargardzki Klub Morsów"Miedwianie" | Bieg 10 km | K | Tak | ||
128 | Maciejewski | Henryk | Baran | Marianowo | 1940 | SZWLA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
129 | Mackiewicz | Artur | Artur M. | Szczecin | 1975 | Długobieganie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
130 | Mackiewicz | Magdalena | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
131 | Magalski | Tomasz | Kamień Pomorski | 1988 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
132 | Magierska | Honorata | Honia | Gryfino | 1984 | Wieczorne Bieganie w Gryfinie/ Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | K | |||
133 | Majewski | Dawid | Czacza | Wysoka Kamieńska | 1994 | Wysoka Kamieńska | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | ||
134 | Majka | Dariusz | Herr Dariusz :) | Świnoujście | 1982 | Herr Dariusz | Bieg 10 km | M | Tak | ||
135 | Makaś | Sebastian | Goleniów | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
136 | Malinowska | Magdalena | Madzia | Wrocław | 1967 | WKS Wilczyce | Bieg 10 km | K | |||
137 | Malinowski | Rafał | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
138 | Marczak | Adam | Adam | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
139 | Materka | Grzegorz | Jarszewo | 1965 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
140 | Materka | Grzegorz | Jarszewo | 1965 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
141 | Matusiak | Rafał | Matuś | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
142 | Matuszewski | Daniel | MATUSZEWSKI | Chomino | 1996 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | |||
143 | Matysiak | Dariusz | Tarnowo Podgórne | 1961 | 5 Minut Dystansu | Bieg 10 km | M | Tak | |||
144 | Mądrzyk | Magdalena | Magda Mi | Szczecin | 1979 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | |||
145 | MICKIEWICZ | ADAM | MICEK | Mrzeżyno | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
146 | Mikiewicz | Magdalena | Świnoujście | 1989 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | Bieg 10 km | K | Tak | |||
147 | Miner | Artur | Artmin | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
148 | Młodziejewska | Iwona | Drzonowo | 1973 | Bieg 10 km | K | |||||
149 | Młodziejewski | Krzysztof | Drzonowo | 1970 | Bieg 10 km | M | |||||
150 | Mormul | Przemek | Przemek | Wysoka | 1980 | Panalpina | Bieg 10 km | M | |||
151 | Możdżeń | Paweł | MOZDZEN | Mieszkowice | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
152 | Mrówczyńska | Izabela | Kamień Pomorski | 1960 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | ||||
153 | Mruk | Magdalena | MAMA KAROLA :O) | Oława | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
154 | Mucha | Martyna | Police | 1992 | Bieg 10 km | K | |||||
155 | Muraszow | Daniel | Kamień Pomorski | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
156 | Nadolny | Przemysław | Przemek | Szczecin | 1977 | INTER-COPY Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
157 | Nakoneczna | Dominika | Stargard | 1987 | Bieg 10 km | K | |||||
158 | Nastarowicz | Tomasz | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
159 | Nawrocki | Piotr | Piotr | Szczecin | 1968 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
160 | NOWAK | WIESŁAW | VASLIK | SZCZECIN | 1949 | Bieg 10 km | M | ||||
161 | NOWAKOWSKI | Czeslaw | Warszawa | 1947 | Klub Biegacza GOCH | Bieg 10 km | M | Tak | |||
162 | Nowicz | Konrad | Żychlin | 1987 | Bieg 10 km | M | |||||
163 | Odwrot | Hubert | Trzcianka | 1971 | 3:33 TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | |||
164 | Olejnik | Przemek | Szczecin | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
165 | Olejnik | Marzena | Szczecin | 1968 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
166 | Oleszek | Krzysztof | Stargard | 1982 | Bieg 10 km | M | |||||
167 | Osiński | Paweł | Gliwice | 1979 | Biegaj z Trenerami | Bieg 10 km | M | Tak | |||
168 | Ostapko | Mateusz | Captain Mateusz | Wysoka Kamieńska | 2000 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |
169 | Ostrowski | Wieslaw | Ojciec | Szczecin | 1948 | Buildi | Bieg 10 km | M | Tak | ||
170 | Otoka | Kasia | 3 zakres | Międzyzdroje | 1977 | Fani Formy | Bieg 10 km | K | Tak | ||
171 | Pacyna | Renata | Renata Kozielice | Kozielice | 1973 | husariafigchtteam | Bieg 10 km | K | |||
172 | Pająk | Grzegorz | Spiderman | Kędzierzyn-Koźle | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
173 | Panasiuk | Krzysztof | Stargard | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
174 | Patyk | Joanna | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
175 | Pawlaczyk | Paweł | Katalonczyk06 | Kamien Pom | 1978 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
176 | Pawlaczyk | Anna | Annapaw0606 | Kamien Pom | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
177 | Pawluk | Piotr | Kozielice | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
178 | Pejska-Babińska | Justyna | Justa | Gryfino | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
179 | Piątkowski | Przemysław | Karnin | 1978 | Team Kopeć | Bieg 10 km | M | Tak | |||
180 | Pietruszka | Artur | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | |||||
181 | Piwowarska | Bogumiła | Szczecin | 1978 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
182 | Piwowarski | Darek | Szczecin | 1975 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
183 | Plesińska | Joanna | Goleniów | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
184 | Pluto-Prądzyński | Piotr | PPP_1986 | Szczecin | 1986 | W pogoni do ULTRA | Bieg 10 km | M | |||
185 | Podporska | Izabela | Iza | Szczecin | 1970 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | |||
186 | Polewczak | Zbigniew | Gliwice | 1955 | Saint-Gobain SQUAD | Bieg 10 km | M | Tak | |||
187 | Poznańska | LUCYNA | Nina | Kołczyn | 1974 | Postomia Kołczyn- Sulęcin | Bieg 10 km | K | |||
188 | PRAWDA | SEBASTIAN | Selfik | Szczecin | 1975 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
189 | Prus | Arkadiusz | Kamien Pomorski | 1980 | Bieg 10 km | M | |||||
190 | Prymelski | Jaroslaw | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | |||||
191 | Przybysz | Michał | Michał | Maszewo | 1984 | Gwiezdna Flota Maszewo | Bieg 10 km | M | |||
192 | Pytel | Renata | ReNatka | Ciechanów | 1969 | Mazovia ProActiv | Bieg 10 km | K | Tak | ||
193 | Pyzik | Tomasz | Mojacukrzyca.pl | Gliwice | 1975 | Drużyna mojacukrzyca.pl | Bieg 10 km | M | Tak | ||
194 | Radzki | Wojciech | Goleniów | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
195 | Rak | Grzegorz | ZIELONA GÓRA | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
196 | Romańska | Karolina | Świnoujście | 1985 | Biegacze Świnoujście | Bieg 10 km | K | Tak | |||
197 | Rozłąkowski | Piotr | Smolec | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
198 | Rózga | Michał | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
199 | Rudzewicz | Mariusz | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
200 | Rudziński | Jacek | JACEK KB HERMES | Gryfino | 1969 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | |||
201 | Runo | Ela | Stargard | 1980 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | K | ||||
202 | Saja | Przemysław | Przemek | Nowogard | 1984 | Nowogardzki Klub Biegacza "ENDORFINA" | Bieg 10 km | M | Tak | ||
203 | Sell | Ewa | Goleniów | 1978 | Bieg 10 km | K | |||||
204 | Sędzik | Aleksander | Alek | Bytom | 1968 | Bieg 10 km | M | ||||
205 | Sieminska | Kamila | Kołczewo | 1983 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | K | ||||
206 | Sioła | Danuta | Ziutka | Gryfice | 1973 | Bieg 10 km | K | ||||
207 | Siwicka | Aleksandra | Pyrzyce | 1981 | Bieg 10 km | K | |||||
208 | Skuza | Grzegorz | Greg | Szczecin | 1971 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | ||
209 | SOBKOWIAK | ROBERT | Sopel | ŚWINOUJŚCIE | 1968 | Bieg 10 km | M | ||||
210 | Soczówka | Roman | Stargard | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
211 | Somska | Gosia | Gosiak | Świnoujście | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
212 | Sowa | Krzysztof | Cancer Buster | Szczecin | 1984 | Zwiedzanie przez bieganie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
213 | Staliś | Robert | Robo | Trzebiatów | 1984 | AT Trzebiatów | Bieg 10 km | M | |||
214 | Stanek | Bartosz | Śmigiel | 1988 | Bieg 10 km | M | |||||
215 | Stanek | Fabian | Szczecin | 1975 | Bieg 10 km | M | |||||
216 | STEFANIAK | Paweł | STEFAN | STARGARD | 1980 | 14 bUJ/2kpzmot | Bieg 10 km | M | |||
217 | STĘPNIAK | GRZEGORZ | Kamień Pomorski | 1972 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
218 | Strzelec | Tomasz | A-TOMEK | Gryfino | 1975 | Bieg 10 km | M | ||||
219 | Suleja | Joanna | Gegra5 | Stargard | 1960 | SZWLA Stargard | Bieg 10 km | K | |||
220 | Sych | Zbigniew | Kamień Pomorski | 1972 | KB Kamień Pom. | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
221 | Sych | Małgorzata | Kamień Pomorski | 1975 | KB Kamień Pom. | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
222 | Szadowiak | Jakub | Kapok | Kamień Pomorski | 1993 | Energy Gold Team | Bieg 10 km | Gmina Kamień Pomorski | M | ||
223 | Szar | Aneta | Dębno | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
224 | Szcześniak | Zenon | Police | 1970 | SKB DZIK Police | Bieg 10 km | M | Tak | |||
225 | SZCZĘCH | Mariusz | Mariusz Szczęch | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
226 | Szerment | Eryk | ERYK BWM | Gorzów Wielkopolski | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
227 | Szerment | Magdalena | MADZIA BWM | Gorzów Wielkopolski | 1981 | Bieg 10 km | K | ||||
228 | Szkudlarek | Krzysztof | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
229 | Szulgo | Mirek | MIRO | Mierzyn | 1966 | MierzyN RunnerS® | Bieg 10 km | M | Tak | ||
230 | Szumska | Monika | Słupsk | 1980 | Night runners Słupsk | Bieg 10 km | K | ||||
231 | Szymańska | Katarzyna | Kasia | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | ||||
232 | Szymański | Łukasz | Łukasz | Pobierowo | 1989 | Bieg 10 km | M | ||||
233 | Szymański | Paweł | Paweł | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
234 | Szymczak | Michał | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
235 | Szymczak | Małgorzata | Kartlewo | 1983 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
236 | Szyszka | Konrad | Szczecin | 1980 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
237 | Śliwa | Marek | Śliwka XS | PRZECŁAW | 1973 | NUTRILITE TEAM | Bieg 10 km | M | |||
238 | Świtoń | Magdalena | Gryfice | 1985 | Bieg 10 km | K | |||||
239 | Talarczyk | Krzysztof | KRISTO BIEGA | Recz | 1980 | TALAR TEAM | Bieg 10 km | M | |||
240 | Talarczyk | Małgorzata | MAŁGOSIA | Recz | 1979 | TALAR TEAM | Bieg 10 km | K | |||
241 | Tarnowski | Krzysztof | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
242 | Tatara | Marek | Marko | Kostrzyn nad Odrą | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
243 | Tecław | Robert | Robert | Jasień | 1969 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | |||
244 | Towiański | Patryk | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
245 | Tulejski | Daniel | Daniel | Kamień Pomorski | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
246 | Tulejski | Daniel | Kamień Pomorski | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
247 | Twarogal | Kamil | Twarek | Szczecin | 1990 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
248 | Tyrka-Kaczmarek | Karolina | KarolkaOlka | Wielkie Drogi | 1984 | Bieg 10 km | K | ||||
249 | Urbańczyk | Marcin | Urbik | Mierzyn | 1974 | Bieg 10 km | M | ||||
250 | Uruski | Jan | Nowa Sól | 1956 | Nowosolska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | M | Tak | |||
251 | Wieckowska | Emilia | EMILIA | Maszewo | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
252 | Wieliński | Krzysztof | Gryfino | 1950 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
253 | Wijas | Mariusz | Kraków | 1973 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
254 | Winiarska | Magda | Madziula | Someren | 1970 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
255 | Winnicka | Beata | Dębno | 1965 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
256 | Winnicki | Dariusz | Dębno | 1961 | Fanklub Eda Whitlocka | Bieg 10 km | M | Tak | |||
257 | Wiśniewska | Monika | Kamień Pomorski | 1988 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | |||
258 | Wiśniewski | Czesław | Szczecin | 1951 | Maratończyk Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
259 | Wlaź | Lucjan | Stepnica | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
260 | Wojdałowicz | Ewa | Ewa | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
261 | Wolf | Jan | Wolf | Kamień Pomorski | 1952 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | Tak | ||
262 | Woźniak | Grzegorz | Fochmistrz85 | Krajenka | 1985 | Aktywna Krajenka | Bieg 10 km | M | |||
263 | Wróblewski | Krzysztof | Krzysztof | Kamień Pomorski | 1993 | Wiking Wolin | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |
264 | Wyczołek | Jacek | JACEK | Warszawa | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
265 | Wyglądacz | Arkadiusz | SOYER | Szczecin | 1974 | UKS 13 Szczecin Wielgowo | Bieg 10 km | M | |||
266 | Zając | Maciej | Kicaj | Świnoujście | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
267 | Zalewski | Mariusz | MARIO | Strzelce Krajeńskie | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
268 | Zaremba | Katarzyna | Skalno | 1984 | AT-Aktywny Trzebiatów | Bieg 10 km | K | ||||
269 | Zawadzki | Marcin | Marcin | Kamień pomorski | 1980 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | ||
270 | Zawadzki | Adrian | Dziudzia | Trzebiatów | 1996 | Bieg 10 km | M | ||||
271 | Zgraja | Katarzyna | Kasia | Świnoujście | 1972 | parkrun Świnoujście | Bieg 10 km | K | Tak | ||
272 | ZHYVATOU | DZMITRY | ANDREI | Szczecin | 1998 | Bieg 10 km | M | ||||
273 | Zienkiewicz | Jan | Świnoujście | 1976 | Biegacze Świnoujście | Bieg 10 km | M | ||||
274 | Zięba | Marcin | Gustav | Kraków | 1978 | Poranny Patrol | Bieg 10 km | M | Tak | ||
275 | Zięba | Artur | Sivy 1975 | Kraków | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
276 | Zimny | Tomasz | Szczecin | 1956 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
277 | Ziobro | Andrzej | Ziober | Szczecin | 1980 | 12 BZ | Bieg 10 km | M | |||
278 | Złotnik | Paweł | Szczecin | 1982 | szczecin | Bieg 10 km | M | ||||
279 | Zubel | Agnieszka | KiteGirl | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | K | ||||
280 | Zusel | Karolina | INKA | Kamień Pomorski | 1985 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
281 | Żarkowski | Marcin | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | |||||
282 | Żarnicki | Kacper | Duniewo | 1998 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |||
283 | Żurek | Łukasz | Świebodzin | 1991 | Bieg 10 km | M | |||||
284 | Żyluk | Bożena | Szczecin | 1971 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
285 | Żywicka | Barbara | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | K | Tak |