Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. 2017/2018 - Bieg 4

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów5 km  M
2 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp5 km  M
3 Banicka AgataGorzów Wielkopolski19905 km  K
4 Baran Patryk Witnica (Białcz)1994Vesolovski Biega Team 5 km  M
5
 
Barański DamianGorzów Wlkp.1991Gorzów BIEGA5 km  M
6
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK5 km  M
7 Batóg Iwona Dębno19815 km  K
8 Bielaczyc DariuszGorzów Wielkopolski19915 km  M
9 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI19845 km  M
10 Bilińska MagdalenaGorzów Wlkp.1976Wiertconsulting 5 km  K
11 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek5 km  M
12 Borek JacekGorzów Wielkopolski1981BBL5 km  K
13 Bossy JacekGorzów Wielkopolski 1962brak5 km  M
14 Bury MariannaStrzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegacze5 km  K
15 Bury JacekStrzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze5 km  M
16 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
17
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable / VTQ5 km  M
18 Celejewski KrzysztofLipki Wielkie19675 km  M
19 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp.19455 km  M
20 Chawawko TomaszDębno19745 km  M
21 Chilczuk PawełGorzów Wlkp.19735 km  M
22 Chojka KacperDeszczno1999Deszczno Warriors5 km  M
23 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp19855 km  K
24 Chyży RadekSantocko19735 km  M
25
 
Ciepliński RadosławOsiedle Poznańskie1974JANKES5 km  M
26 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
27 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000MUKS PUSZKIN5 km  M
28 Cyrwus  Andrzej Gorzów Wielkopolski 19815 km  M
29
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19625 km  M
30 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19895 km  M
31 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975MTB TEAM GORZÓW5 km  M
32 Ćwirko-Gross AgnieszkaKłodawa1977DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
33 Dobrowolska IwonaDobiegniew1971Zmęczeni na Starcie Dobiegniew5 km  K
34 Dobrowolski GrzegorzDobiegniew1969Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  M
35 DOLATA ARTURGORZÓW WLKP.1972NIEZRZESZONY5 km  M
36 Domagalski  LeszekStrzelce Krajeńskie19755 km  M
37 Domańska PaulinaGorzów Wielkopolski19855 km  K
38 Domaszewicz ŁukaszGorzów Wielkopolski1981NSNP Gorzów Wielkopolski5 km  M
39 DRUZYŃSKI  SŁAWEK SKWIERZYNA1987ULICA5 km  M
40 Dryszel PawełGorzów Wielkopolski19835 km  M
41 Drzewiecki  Sławomir Gorzów wlkp 1976Pretorian Gorzów 5 km  M
42 Drzewiecki  Michał Łupowo2001Pretorian Gorzów5 km  M
43 Drzewiecki  Kacper Gorzów wlkp 2003Pretorian Gorzów 5 km  M
44
 
Dubiec HubertSkwierzyna19925 km  M
45 Dunal MateuszGorzów Wlkp.19865 km  M
46 Durbajło RobertGorzów1984Szkoła Orka5 km  M
47 Dytz-Ziernik AgnieszkaGorzów Wlkp.1973Mumin Team5 km  K
48 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
49
 
Filipiak ŁukaszNowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"5 km  M
50 Filipienko MalgorzataStrzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze5 km  K
51 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  K
52
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project5 km  M
53 Fulara MaciejStrzelce Krajeńskie1992KB Pento Strzelce Krajeńskie5 km  M
54 Gaca GosiaGorzów Wielkopolski19825 km  K
55
 
Gajewski EugeniuszGorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km  M
56 Gałęcka AgnieszkaGorzów Wielkopolski19775 km  K
57 Gawdziński ŁukaszJanczewo1981---5 km  M
58
 
Gerlecki PiotrBarlinek19875 km  M
59 Głębicki LechGorzów Wlkp.19765 km  M
60 Górecki FilipGorzów Wlkp.1986niezrzeszony5 km  M
61 Górny Sebastian Gorzów Wielkopolski19765 km  M
62
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
63 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project5 km  M
64
 
Hanczarek DariuszGorzów Wlkp.1976ZSTiO Gorzów Wlkp.5 km  M
65 Hulewicz MichałGorzów Wielkopolski1988Draczyński Team5 km  M
66 Iwanowski ArkadiuszZwierzyn1975KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  M
67 Jagiełłowicz Kamil Gorzów19955 km  M
68 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek19805 km  K
69 Juszczak MichałGorzów Wlkp.19835 km  M
70 Kaczmarek JanMieszkowice19475 km  M
71 Kaczorowski JanDębno1984Akcja Motywacja 5 km  M
72 Kaniewska Dorota Santocko1990Kania Team5 km  K
73 Kaniewski PiotrSantocko1987Kania Team5 km  M
74 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce19825 km  K
75 KARDASZ KAMILKRZESZYCE20035 km  M
76
 
Kazimierczak MarcinGorzów Wielkopolski1975Ludzie Dla Miasta5 km  M
77
 
Kazimierczak AgnieszkaGorzów Wielkopolski19765 km  K
78 Klej EwaGorzow Wlkp.1981parkrun Gorzów 5 km  K
79 Kłysz MaurycyPrzyprostynia19865 km  M
80 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974ZrobimTo.pl5 km  M
81 Kompanowski MariuszLubiszyn19705 km  M
82 Kompanowski WojciechLubiszyn20005 km  M
83 Kopczany MarcinGorzów Wielkopolski19795 km  M
84
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Project5 km  M
85 Kostrzewski BartekGorzów Wielkopolski20035 km  M
86 Kostrzewski GrzegorzGorzów Wlkp.19755 km  M
87
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni na starcie Dobiegniew5 km  K
88
 
Kowalski MarekGowzów Wlkp.19655 km  M
89 Kowalski AdamGorzów Wlkp.20065 km  M
90 Kozajda TomaszDeszczno1982Deszczno Warriors5 km  M
91 Kozak  AnnaGorzów Wielkopolski 19795 km  K
92
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19775 km  M
93 Krajewski ŁukaszSulęcin19835 km  M
94
 
Kristel PiotrStrzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  M
95 Krzyżostaniak MonikaJanczewo19905 km  K
96
 
Księżak PiotrGorzów Wlkp.19775 km  M
97 KUCHARSKA ANNADĘBNO1982Akcja motywacja 5 km  K
98
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Deszczno Warriors5 km  M
99
 
Kulczynski LukaszGorzów Wlkp.1982 5 km  M
100 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
101
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.1982BBL GORZÓW5 km  K
102 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team5 km  K
103 Kuś AdamWysoka1997BE3/Cityzen_ Triathlon & Running Team5 km  M
104 Kuś ElżbietaWysoka19695 km  K
105 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM5 km  M
106
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM5 km  M
107 Lech MartaŚwiebodzin19895 km  K
108 Lech RadosławŚwiebodzin19765 km  M
109
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
110 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19825 km  K
111 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.19805 km  M
112 Lisowski TadeuszGorzów Wielkoposlki19615 km  M
113 Lutostański AdamBobowicko1988KB PIAST MIEDZYRZECZ5 km  M
114
 
Łangowski MateuszChroościk1976Cookie Monsters5 km  M
115 Łobocki LeszekGorzów Wielkopolski19815 km  M
116 Macioszek SebastianGorzów Wielkopolski19775 km  M
117 Majłowska IrenaGorzów Wlkp.1953ks.Taem. Baryła5 km  K
118 Markiewicz MariuszKarnin19755 km  M
119
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
120
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
121 Masłowska MagdalenaGORZÓW WLKP19755 km  K
122 Masłowski MarcinGorzów19765 km  M
123 Mazur AnnaGorzów Wielkopolski19815 km  K
124
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
125 Michalak PaulinaSkwierzyna1994Zmęczeni na starcie Dobiegniew5 km  K
126 Michalak  TomaszGorzów Wlkp19655 km  M
127 Michalik AndrzejGorzów 1964BBL GORZÓW5 km  M
128
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
129
 
Mikołajczyk MartaGorzow19855 km  K
130 Misjan RafałSTRZELCE KRAJEŃSKIE1993KS Team Baryła Gorzów5 km  M
131 Miśków AleksandraSulęcin19905 km  K
132 Modelska JustynaStrzelce Krajeńskie19755 km  K
133 Modrzejewski MarcinChwalęcice19835 km  M
134
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  K
135 Mrozowicz AgnieszkaGorzów Wielkopolski19905 km  K
136 Myszczyński JakubSkwierzyna19935 km  M
137
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
138 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
139 Najdowski PawełGorzów19775 km  M
140 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19825 km  M
141 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19875 km  K
142 Nowakowski MarcinGorzów Wielkopolski19845 km  M
143 Nowicki RobertWawrów19745 km  M
144 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19715 km  K
145 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.1949BBL Gorzów Wlkp.5 km  M
146 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
147 Opłatkowski ZbigniewJenin19635 km  M
148 Osowski TomekDębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno5 km  M
149 Oszmałek AndrzejGorzów Wielkopolski19775 km  M
150 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K
151 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  K
152 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
153
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
154
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
155 Paradowski DarekGorzów1973Szkoła Podstawowa w Krzeszycach5 km  M
156 Parkoła KrzysztofGorzów Wlkp.19795 km  M
157 Pawlak KrzysztofGorzów wielkopolski19885 km  M
158 Pawlak  Henryk Sidlow1962BBL Gorzów Wielkopolski5 km  M
159 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski19865 km  K
160 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
161
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992FSD RUN DREZDENKO5 km  M
162
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km  M
163
 
Pietek MariuszGorzów Wlkp19735 km  M
164 Pigłowski DawidSantocko1982Kania Team5 km  M
165
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project5 km  M
166 Pikuła GrzegorzRóżanki19855 km  M
167 Płoński JakubStargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
168
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp19785 km  K
169 Postemska JustynaMZK GORZÓW WIELKOPOLSKI19915 km  K
170
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19865 km  M
171
 
Potaman-Turczyńska DorotaGorzów Wielkopolski1974BBL GORZÓW5 km  K
172 Prażanowski GrzegorzDeszczno1983Deszczno Warriors5 km  M
173 Prętka AgnieszkaKłodawa1972Mumin Team5 km  K
174 Prętki AndrzejKłodawa1973Mumin Team5 km  M
175
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Stilon Gorzów5 km  M
176 Przybylak PawełGorzów Wlkp19775 km  M
177 Pura RobertGorzów Wielkopolski1977Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
178 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel5 km  M
179 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19785 km  K
180 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
181 Ruszczak MarlenaGorzów Wielkopolski19935 km  K
182 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski19745 km  K
183 Samulska AgataGorzów Wielkopolski19685 km  K
184 Sawicka IzabelaGorzów Wlkp1983Parkrun5 km  K
185 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW / #motywacjaidoprzodu5 km  M
186 Sawicki Mateusz Skwierzyna1989MMA Devil Miedzychòd5 km  M
187
 
Sikora MariuszGorzów Wielkopolski1990Omega Reklama Drezdenko5 km  M
188 Sip TomaszGorzów Wielkopolski19795 km  M
189 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
190 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.19465 km  M
191 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
192 Skrodzki TomaszBaczyna19765 km  M
193 Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
194
 
Słowiński PrzemyławGorzów1977FITMANIA TEAM GORZÓW5 km  M
195 Smolarczyk AleksGorzów Wlkp.2000SPORTY WALKI GORZÓW5 km  M
196 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 1974parkrun Gorzów 5 km  K
197
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
198 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 19745 km  K
199 Sroka RobertGorzow Wielkopolski1985Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
200 Stachnik SabinaBarlinek1975Barlinek5 km  K
201 Stańczyk KazimierzLipki Wielkie19665 km  M
202 Starczewska IazbelaSwiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN 5 km  K
203
 
Staszak RadosławGorzów Wielkopolski1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
204 Stefański GrzegorzDeszczno19915 km  M
205
 
Stępiński MateuszStrzelce Krajeńskie1990#motywacjaidoprzodu5 km  M
206 Stoły- Truszczyńska DagmaraCzechów19745 km  K
207
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 5 km  M
208 Suliński PrzemysławGarby19875 km  M
209 Surowiec RobertGorzów Wielkopolski1971Gorzowskie bieganie czwartkowe5 km  M
210 Szar AnetaDębno19775 km  K
211
 
Szuca AgataStrzelce Krajeńskie1993KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  K
212 Szydełko JanuszGorzów wlkp19715 km  M
213
 
Szygęda PawełGorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowie5 km  M
214
 
Szygęda KacperGorzów Wielkopolski1999Masaż w Gorzowie5 km  M
215 Szymanski WojciechGorzow Wlkp19805 km  M
216 Szymczak JarekGorzów Wlkp.19795 km  M
217 ŚLESICKI SEWERYNDĘBNO19775 km  M
218
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
219
 
Tatara MarekKostrzyn nad Odrą1975Kostrzyńska Grupa Biegowa5 km  M
220 Teclaw DanielStrzelce Krajenskie19795 km  M
221 Terpiłowski ŁucjanGorzow Wlkp.19585 km  M
222 Turczyński WojciechGorzów Wielkopolski1973BBL GORZÓW5 km  M
223 Tymecka AnnaPełczyce19865 km  K
224
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 5 km  M
225 Wachowiak KasiaGorzów Wlkp19865 km  K
226
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
227
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,19735 km  K
228 Wawrzyniuk MARIUSZSkwierzyna1979KS Team Baryła Gorzów5 km  M
229 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
230
 
Wesołowski SławekBiałcz1996Vesolovski Biega Team5 km  M
231 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team5 km  M
232 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 19845 km  M
233 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19875 km  M
234 Witkowska AnnaGorzów Wlkp.19815 km  K
235 Witkowski MarekGorzów Wielkopolski19715 km  M
236 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
237 Woźniak AlicjaGorzów Wlkp. 2000MUKS PUSZKIN5 km  K
238
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 5 km  M
239
 
Wujda MirosławDębno1975Erni Rulez5 km  M
240
 
Wybacz GrzegorzGorzów Wlkp.1978KOZAK MMA Gorzów Wlkp.5 km  M
241 Zajączkowski PiotrGorzów Wlkp1972Syberian Husky Team5 km  M
242 Zaleski TomaszGorzów Wlkp.19875 km  M
243
 
Zalewski MariuszStrzelce Krajeńskie19695 km  M
244
 
ZDANOWSKI DARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ19785 km  M
245 Zell JacekChwalęcice19645 km  M
246 Zell MonikaChwalęcice19885 km  K
247 Zerek MarcinRzepin19895 km  M
248 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin5 km  M
249 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)5 km  K
250
 
Żmija LilianaZwierzyn1990KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  K
251
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M