Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I PÓŁMARATON ŚWIEBODY I SULECHA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1
 
Sztegner BarbaraBARBARA Swiebodzin1978TRANSFITMACJApółmaraton  K 
2 Adamowycz Bogusław Bojadła1963Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
3 Andrzejewska  WiktoriaWiki Sulechów 1992półmaraton  K 
4 ANTOŃCZAK KRZYSZTOF ŚWIEBODZIN1968Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  M 
5 BAGIŃSKI KRZYSZTOF LUBIN1978półmaraton  M 
6 Bagrowski AndrzejAndrzej "a19b09" Poznań1982Charty Chartowopółmaraton  M 
7 Bajer Krzysztof\m/kszyh\m/ Grodzisko gm. Poniec1980zayebiści Grodziskopółmaraton  M 
8 Bałenkowska ElwiraElwira Świebodzin1979Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  K 
9 Bałenkowski MarcinBalon Świebodzin1979Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  M 
10
 
Bartosik Przemysław Barlinek1976HR max BARLINEKpółmaraton  M 
11 Białobrzycki  Mariusz Sulechów 1977półmaraton  M 
12 Bieszczak IrekIraszek Sulechów2000SCAiRpółmaraton  M 
13 Bilon Bogdan Sulechów1951Zbrojownia Sulechówpółmaraton  M 
14
 
BOHAREWICZ PAWEŁBOHAR ZIELONA GÓRA1980BOHAR PALETY RUNNERSpółmaraton  M 
15 Bohdanowicz SylwiaSylwia Sulechów1982półmaraton  K 
16 Borkowska Bożena SULECHÓW1968Sulma Sulechówpółmaraton  K 
17
 
Borkowski DamianDAMIAN Ołobok1988Borkoś TEAMpółmaraton  M 
18 Borkowski PawełBorek99 Sulechów1994Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  M 
19 Borkowski Piotr SULECHÓW1962Sulma Sulechówpółmaraton  M 
20 Borówczak Grzegorz Bojadła1984Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
21 Brychcy-Nowak Paulina Strzyżewo1982TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃpółmaraton  K 
22
 
Cal PiotrPIOTR CAL Świebodzin1969Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walkipółmaraton  M 
23 Chkhaberidze-Szczepański GiorgiGruzin Zielona Góra1983Galloway Team Zielona Górapółmaraton  M 
24 Chrustek EwaŻółwik Zielona Góra1968półmaraton  K 
25 Chylińska - Kasza  Julita Julita Łęgowo 1981półmaraton  K 
26 Cuch KrzysztofKrzysztof Międzyrzecz1970półmaraton  M 
27 Cukiernik PrzemekCUKIER Zielona Góra1982HARPAGAN ZGpółmaraton  M 
28 Czarnecki Dariusz Jarnatów1974półmaraton  M 
29 Czyż Paweł Świebodzin1975Seco Warwickpółmaraton  M 
30 Dankowski AmadeuszAMCIU Zielona Góra1990półmaraton  M 
31 Davidge UrszulaUrszul Świebodzin1978półmaraton  K 
32 DĄBROWSKA URSULAUrszula LUBIN1973BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTApółmaraton  K 
33 DĄBROWSKI DANIELDaniel LUBIN1977BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTApółmaraton  M 
34 Dąbrowski Marcin Międzyrzecz1984półmaraton  M 
35 DRGAS ROMAN WIELICHOWO1982PKO Bank Polskipółmaraton  M 
36 Dziemieszkiewicz PatrykDzeme Świebodzin1982półmaraton  M 
37 Fimiński Bartosz Nądnia1979TKKF "Łabędź" Zbąszyńpółmaraton  M 
38 Fligier Katarzyna Zielona Góra1972Nowe Granicepółmaraton  K 
39
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechOgarPolski Czechów1963Wierzbicki Running Projectpółmaraton  M 
40 GACEK PRZEMYSŁAWGacuś ŚWIEBODZIN1989półmaraton  K 
41 Galek Wojciech Łagów1990Adient Świebodzinpółmaraton  M 
42 Ganczarek MateuszMateusz Zbąszyń1986TKKF ŁABĘDŹ Zbąszyńpółmaraton  M 
43 Gąsior Marcin Świebodzin1999LO ŚWIEBODZIN TEAMpółmaraton  M 
44 Gostyński Bogumił SULECHÓW1962Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  M 
45 Gościniak Łukasz Zbąszyń1981półmaraton  M 
46 GOZDEK TOMASZGOZDINIO LUBIN1978HARPAGAN ZGpółmaraton  M 
47 Gracz ArturArtur Świebodzin1974ŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWApółmaraton  M 
48 Grącikowski Tadeusz Nowa Sól1974półmaraton  M 
49 Grydziuszko Marcin Krosno Odrzańskie1975Marcin Marcinowicepółmaraton  M 
50 Grześkowiak MarcinGRZEŚKOWIAK Żary1979Żary Runners Teampółmaraton  M 
51 Harasim Krystian Grodziszcze1993Padre Teampółmaraton  M 
52 Hetka Magda  Wolsztyn1991Niagara Fitness Klubpółmaraton  K 
53 Hetner RobertRabi Nowa Sol1981KB Wikonpółmaraton  M 
54 Hetner TeresaTere Nowa Sol1982KB Wikonpółmaraton  K 
55 Horwat  Agnieszka Sulechów 1986półmaraton  K 
56 Jamioł Tomasz Sulechów1981półmaraton  M 
57 JANICKI Kamil KamilJanicki Zarzyń1982półmaraton  M 
58 Janik Mateusz Lubrza1987Adient Świebodzinpółmaraton  M 
59 Jankowski Kamil Wilkowo1984półmaraton  M 
60 Jasiewicz Tomasz  Zielona Góra1977Galloway Team Zielona Górapółmaraton  M 
61 Jasiewicz WiolettaWIOLA Zielona Góra1980Galloway Team Zielona Górapółmaraton  K 
62 Kaczmarczyk MartaMarta Świebodzin1978BBL ŚWIEBODZIN półmaraton  K 
63 Kaczmarek Krzysztof Babimost1975Babimojski Klub Biegowy Bakcylpółmaraton  M 
64 Kaczmarek MaciejTurboLopi Nowy Tomysl1990półmaraton  M 
65 Kałużny Paweł Nowa Sól1978Klub Biegowy WIKON Nowa Sólpółmaraton  M 
66 Klecha Izabela Sulechów1978półmaraton  K 
67 Klemke  Dawid Edi Zbąszyń1983Stol-art półmaraton  M 
68 Kluczyński Krzysztof Kalsk1973półmaraton  M 
69 Kłysz MaurycyMAURI Przyprostynia1986półmaraton  M 
70 Kochaniak  Jowita Jowita  Sulechów 1975półmaraton  K 
71 Kolecki DamianKOLEC Zbaszynek1976półmaraton  M 
72 Konieczny KrzysztofKK77 Stary Kisielin1977KKoniecznypółmaraton  M 
73 Korytek Piotr Świebodzin1979Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  M 
74
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Projectpółmaraton  M 
75 Kosarzycka  Joanna Asia  Sulechów 1978półmaraton  K 
76 Kotwicki MikołajMiki Zielona Góra1984półmaraton  M 
77 Kowalewska  Marta Nowa Sól 1981KB WIKON Nowa Sól półmaraton  K 
78 Kowalicka Paulina Strzelce Krajeńskie1983Syberian Husky Teampółmaraton  K 
79 Koziołek Marcin Wolsztyn1975Wolsztyński Klub Biegowypółmaraton  M 
80 Kozłowski RafałFafix Krosno Odrzańskie1993półmaraton  M 
81 Kożuch Dariusz Łagów1974półmaraton  M 
82 Krysmalski Maciej Wolsztyn1979półmaraton  M 
83 Krzywiecki Krzysztof Nądnia1980TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃpółmaraton  M 
84 Książek Sebastian Sulechów1979Runner sam po lesiepółmaraton  M 
85
 
Kucharski PiotrPetro Kucharius Glinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!półmaraton  M 
86 Kuchta IzabealaIZUTA Radomia1978półmaraton  K 
87
 
Kupisz JoannaKOTEK Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wielkopolskipółmaraton  K 
88 Kuriata Rafał Sulechów1990półmaraton  M 
89 Kwaśniewski Tomasz Sulechów1973Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  M 
90 Latos Joanna Zielona Góra1973półmaraton  K 
91 Lech JacekJacek Świebodzin1978Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  M 
92 Lehmann Paweł Zbąszyń1975półmaraton  M 
93 Lelito JakubJakubL Sulechów1991półmaraton  M 
94 Leszczyńska Weronika Deszczno1985Syberian Husky Teampółmaraton  K 
95 Lisiewicz Marcin Sulechów1975Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  M 
96 Lutka Grzegorz Świebodzin1987półmaraton  M 
97 Lutka JanJohnny Krosno Odrzańskie1957półmaraton  M 
98 Lutostański AdamAdamek Bobowicko1988KB PIAST MIEDZYRZECZpółmaraton  M 
99 Łabędzki Michał Sulechów1991Sulechów Runnerspółmaraton  M 
100 ŁOWEJKO MONIKA ZIELONA GÓRA1981HARPAGAN ZGpółmaraton  K 
101 Łowejko Łukasz Zielona Góra1982HARPAGAN ZGpółmaraton  M 
102 Łukaszewicz Marek Świebodzin1980Adient Świebodzinpółmaraton  M 
103 Machlowiec Paweł Iłowa1980półmaraton  M 
104 Makaryk AndrzejAndrew Bojadła1968Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
105 Makles Paweł Gubin1997Biegam Bo Lubię Gubin półmaraton  M 
106 Marzec Piotr Sulechów1979półmaraton  M 
107
 
MARZEC KAROLINA DESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  K 
108 Mączka LechMączuś Międzyrzecz1970półmaraton  M 
109 Mądry Alicja Gorzów Wlkp.2006Biegacze do Żabkipółmaraton  K 
110
 
Mądry Bartłomiej Gorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabkipółmaraton  M 
111 Medejszo Mariusz  Nowa Sól1975półmaraton  M 
112 Melinski Wojciech  Zielona Gora1954Bractwo Biegaczypółmaraton  M 
113 MENDERA GRAŻYNA SULECHÓW1976półmaraton  K 
114 Menzel Zofia Lubrza1958BBL Świebodzinpółmaraton  K 
115 Michałowski PawełPaweł Zbąszyń1979Tkkf Łabędziepółmaraton  M 
116 Mileszko WojciechECO SMOKE Świebodzin1988Adient Świebodzinpółmaraton  M 
117 Miłek Izabela Cibórz1977półmaraton  K 
118
 
Mirosević Grażyna Gorzów Wlkp.1960VOTUM S.A.półmaraton  K 
119 Mnich ArkadiuszMnich Babimost1987BKB BAKCYLpółmaraton  K 
120 Mroczek MartaMarta Poznań1976BBL Świebodzin półmaraton  K 
121 Narkun Ewa Iłowa1983półmaraton  K 
122 Nowacki MarianManiek  Gorzów Wlkp1971BBL GORZÓWpółmaraton  M 
123 Nowak Piotr Świebodzin1977półmaraton  M 
124 Nowakowski Bogdan  Świebodzin1967BBL Świebodzinpółmaraton  M 
125 Nowicka Beata Karpicko1971Wolsztyński Klub Biegowypółmaraton  K 
126 NOWOROLNIK ADAM ZIELONA GÓRA1977SYMPATYCY ZGZBpółmaraton  M 
127
 
Noworyta Radosław Nowa Wioska1975Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  M 
128 OLESIAK ROMAN KROSNO ODRZAŃSKIE197342 KMB Krosno Odrzańskiepółmaraton  M 
129 Oleszek Norbert Świebodzin1982półmaraton  M 
130 Ostaszewska KatarzynaPooshek Międzyrzecz1989KB Piast Międzyrzeczpółmaraton  K 
131 Pacholak MariuszMario Sulechów1975Cantina teampółmaraton  M 
132 Peno Krzysztof Zbigniew Zielona Góra1970Bieganie jest fajnepółmaraton  M 
133 Peron AnitaAnita Zielona Góra1987półmaraton  K 
134 Płóciennik Michał Zielona Góra 1988FatRunnerspółmaraton  M 
135 POPŁAWSKI JACEK ŚWIEBODZIN1976ŚGBpółmaraton  M 
136 Poznańska LUCYNANina Kołczyn1974Postomia Kołczyn- Sulęcinpółmaraton  K 
137 Pracuk Krzysztof Gorzów Wielkopolski1970BBL GORZÓWpółmaraton  M 
138 Pretki Radoslaw Swiebodzin1986półmaraton  M 
139 Pruś MieczysławMietek Sulechów1988półmaraton  M 
140 Przybyło Leonard Gorzów Wlkp.1973Stalowe Łydkipółmaraton  M 
141 Ptaszkiewicz EwaEWA Zielona Góra1971Zielona Góro Zacznij Biegaćpółmaraton  K 
142 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp.1960niezrzeszonypółmaraton  M 
143 Pytko Ryszard Zielona Góra1953Zielona Góro Zacznij Biegaćpółmaraton  M 
144 Rachlewicz RyszardCHANTREL Gorzów Wielkopolski1962Chantrelpółmaraton  M 
145 Raszeja PawełSydney Wrocław1973Sporting Wrocław Runnerspółmaraton  M 
146 Rau Urszula Wolsztyn1986półmaraton  K 
147 Redziak JanuszZwierzak Bledzew1970SIKORKI RUNpółmaraton  M 
148 Rogacka Agnieszka Sulechów1976Sulechowska grupa biegowapółmaraton  K 
149 Rokicki  Marcin Rocky Świebodzin1986Adient Świebodzinpółmaraton  M 
150 Roman Wójcik Bojadła1973Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
151 Rozumek Adam Gubin1977półmaraton  M 
152 Rutkowski Wojciech Międzyrzecz1987półmaraton  M 
153 Rutkowski MaciejMaćko Sulęcin1993KB Piast Międrzyrzeczpółmaraton  M 
154 Rybak  KrystianTEAM RYBAK  Nowa sól 1990TEAM RYBAK półmaraton  M 
155 RYCHŁA Barbara SULECHÓW1978Sulechowska Grupa biegowapółmaraton  K 
156 SADOWSKI MICHALSadolll ŚWIEBODZIN1988półmaraton  M 
157 Salmanowicz ZdzisławZdzisław Zielona Góra1951Runplanet Team / Bractwo biegaczy Zielona Górapółmaraton  M 
158 Sawczuk Robert  Nowa Wioska1981półmaraton  M 
159 Sawczuk JustynaJustyna Lubrza1989Ultra Diabły Team Lubrzapółmaraton  K 
160 Sidorowicz Ireneusz Świebodzin1964Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  M 
161 Siedlarz Anna  Chrośnica1983półmaraton  K 
162 Siedlarz Mariusz Chrośnica1984półmaraton  M 
163 Sielicki Tomasz Świebodzin1989PRO Świebodzin Running Teampółmaraton  K 
164 Siemiatowska Elżbieta Świebodzin1985półmaraton  K 
165
 
Sierewicz Zbigniew Świebodzin1983SECO/WARWICKpółmaraton  M 
166 Siergiejewicz  Grzegorz  Wolsztyn 1977Wolsztyński Klub Biegowy półmaraton  M 
167
 
Sikorski Krzysztof Międzyrzecz1980SIKORKI RUNpółmaraton  M 
168
 
Sikorski GrzegorzSikor Ostrów1980SIKORKI RUNpółmaraton  M 
169 Siodła Michał Świebodzin1990SECO/WARWICKpółmaraton  M 
170 Skrzypczak Łukasz Świebodzin1984PSP Świebodzinpółmaraton  M 
171 Sługocki Paweł  Zielona góra1985półmaraton  M 
172 Sobczak Sebastian Nowa Sól1975Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  M 
173 Sołtowski  Robert Sołtys ZIELONA GÓRA1983Green Hill Runners Zielona Góra półmaraton  M 
174 SOMMER TOMASZ WIEN1979Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  M 
175 Stachowski  Marcin  Wolsztyn1979wolsztyńska akademia biegowapółmaraton  M 
176
 
Stadnicki Robert Lubin1971MTS-Drużyna Szpiku KGHMpółmaraton  M 
177 Starczewska Iazbela Swiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN półmaraton  K 
178
 
Stefaniuk Tomasz Międzyrzecz 1982półmaraton  M 
179 Szałęga Kasia Zielona Góra 1980półmaraton  K 
180 Szarach Łukasz Zielona Góra1986półmaraton  M 
181
 
Szarapanowski DamianYowY Nowa Wioska1978półmaraton  M 
182 Szczeciński Piotr Zbąszyń1979półmaraton  M 
183 Szczepaniuk Marek Sulechów1962Zbrojownia Sulechówpółmaraton  K 
184 Szczepuła Stanislawa Sulechów1975półmaraton  K 
185 Szlachcikowski ArkadiuszSprottau Runner Szprotawa1985Drużyna Chrobrego / JW 5430półmaraton  M 
186 Szustak Aneta Sulechów1975półmaraton  K 
187 Szymanowski Dominik Zielona Góra1983ekantor.plpółmaraton  M 
188 Śliwczyński Damian Świebodzin1984Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  M 
189 Świerk Przemysław Świebodzin1977Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton  M 
190 Terlikowski  PiotrTerlik Wolsztyn1985półmaraton  M 
191 TOMCZAK KATARZYNAKASIA T SULECHÓW1981półmaraton  K 
192 Tomiak-Rozynek Sylwia Wolsztyn1972Wolsztyński Klub Biegowypółmaraton  K 
193 Tycner Tomasz Nowa Sól 1977Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  M 
194 Uruski Jan Nowa Sól1956Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  M 
195
 
Usakowski Norbert Świebodzin1999półmaraton  M 
196 Wachowska Patrycja Grójec Mały1986TKKF "Łabędź" Zbąszyńpółmaraton  K 
197 Walczak PiotrPiotr Sulechów1978SGBpółmaraton  M 
198 Walczak AnnaAnia Sulechów1980SGBpółmaraton  K 
199 Walczak Ryszard Zielona góra1950bractwo biegaczypółmaraton  M 
200
 
Walentynowicz Monika Gorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  K 
201 Wałecka AgnieszkaWałeta Sulechów1974SuPeKom TEAMpółmaraton  K 
202 Wasińska MagdalenaMagdalenka Sulechów1980półmaraton  K 
203 Wesseli Sławomir Świebodzin1980Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  M 
204 WIETECHA KATARZYNAKasieńka Gubin1995półmaraton  K 
205
 
Wiktorowicz Daniel Radowice1978RozbieganeRadowicepółmaraton  M 
206 Wiśniewski Łukasz Zielona Góra1980Team Draczyńskipółmaraton  M 
207 Witkiewicz Elżbieta Nowa Sól1966Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  K 
208 Witlicki KacperKACPER WITLICKI Krosno Odrzańskie1994półmaraton  M 
209 Wojciechowski MateuszLEO Świebodzin1986półmaraton  M 
210 Wojtkiewicz Piotr Viking Nowa Sól 1987półmaraton  M 
211 Wołczek  Malgorzata  Sulechów 1988półmaraton  K 
212
 
Woźniak Piotr Obłotne1982półmaraton  M 
213 Woźny Radosław"Biegnę dla Niny" Wolsztyn1987PMFpółmaraton  M 
214 Wróbel MarcinMarcin Zbąszyń1982półmaraton  M 
215 Wróbel Marzena PSZCZEW1980półmaraton  K 
216 Zapała BogdanBogdan Zapała Sulechów1970Oki TeamSulechówpółmaraton  M 
217 Zarzecki MaciejMatii Długie1985Runner team byle nie pod górkę Żagańpółmaraton  M 
218 Zboralski Radosław Świebodzin1969półmaraton  M 
219
 
Zborowski BartoszZBORO Zielona Góra1984BOHAR PALETY RUNNERSpółmaraton  M 
220 Zdyb Grzegorz Leśniów Wielki1973Boharpaetypółmaraton  M 
221 Ziółkowski Damian Sulechów1980TEAM ULANIECpółmaraton  M 
222 Zywert MateuszMateusz Rokitnica1987półmaraton  M 
223 Żok RadosławOKI Sulechów1975OKI Team Sulechówpółmaraton  M 
224 Żurek GrzegorzSwiebodzinskibiegacz.pl Świebodzin1989półmaraton  M 
225
 
Żyża  Mirosław MIREK Świebodzin 1971BBL Świebodzinpółmaraton  M