Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV BIEG NA MIEDZYNIU

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk AgnieszkaAga Nakło nad Notecią19825 km  KTak 
2 Adaszak KatarzynaKasia Bydgoszcz1981RUN PASJA5 km  KTak 
3 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz1937TKKF Kolejarz Bydgoszcz5 km  MTak 
4 Astukiewicz TomaszTOMAS.ASTI Bydgoszcz19705 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
5 Astukiewicz AgnieszkaJAGIENKA Bydgoszcz19685 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
KTak 
6 Białowąs DariuszDARECKI Bydgoszcz1973R2G5 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
7 Bilon-Molenda AlicjaALLYMCBILON Bydgoszcz1983CrossGym Bydgoszcz5 km  KTak 
8 Bogdanów Karolina Bydgoszcz1989Bydgoszcz na Start5 km  KTak 
9 Bokiej PawełPablo Bydgoszcz19875 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
10 Borkowski Rafał Bydgoszcz19905 km  MTak 
11 Borzyszkowski GrzegorzGRZE$ Bydgoszcz1981STARY FORDON5 km  MTak 
12 Brzykcy Karolina Bydgoszcz19865 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
13 Busse PiotrBussiDM Bydgoszcz19815 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
14 Chmiel PawełPawel Wrocław19825 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
15 Ciszewska EmiliaKtórędy do mety? Bydgoszcz19865 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
16 Cychowska Anna Bydgoszcz19825 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
K 
17 Czarnecki PiotrPiotr Bydgoszcz1979BRZOZA BIEGA5 km  MTak 
18 Czerwiakowski Sebastian Bydgoszcz19745 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
19 Dering HannaHania Bydgoszcz1981Bydgoskie Żółwie5 km  KTak 
20 Dębski ArkadiuszAriko Bydgoszcz19605 km  M 
21 Dobucka KatarzynaChoNaRower.pl Bydgoszcz1989ChoNaRower.pl5 km  K 
22 Draus ZuzannaZuzanna Bydgoszcz20055 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
23 Draus Kacper Bydgoszcz20055 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
24 Draus Tomasz Bydgoszcz19815 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
25 Droż KrzysztofKD Serwis  Bydgoszcz19645 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
M 
26 Dzieża RomaROMA RUN BDG Bydgoszcz1971RUN BYDGOSZCZ5 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
KTak 
27 Gackowski KrzysztofGacek Bydgoszcz19735 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
28 Gadomska Maria Bydgoszcz1952RUN BYDGOSZCZ5 km  KTak 
29 Golimowska AnnaANKA Bydgoszcz19785 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
K 
30 GOLIMOWSKA ANNAANNA BYDGOSZCZ19785 km  KTak 
31 GORDON ROMAN BYDGOSZCZ1956RUN BYDGOSZCZ5 km  MTak 
32 Graczykowski Andrzej Bydgoszcz1972Nadto się jadło5 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
33 Gralik Kacper Bydgoszcz1996Bydgoskie Okonie5 km  MTak 
34 Grobelna Angelika Niemcz19755 km  KTak 
35 Grobelny Eligiusz Niemcz19735 km  MTak 
36 Grochowski JakubGrochu Witosław1986JW15155 km  MTak 
37 Groskop GrzegorzGregorian Sępólno Krajeńskie1991Run Team Sępólno Krajeńskie5 km  MTak 
38 Grubich Damian Grudziądz19755 km  M 
39 Guździoł JarekJimas Solec Kujawski1978soleccy biegacze5 km  M 
40 Gzyl Mikolaj Bydgoszcz1983Janusze Triathlonu 'Exodus' Team5 km  M 
41 Hass Adam Bydgoszcz19815 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
M 
42 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz1990Bydgoskie Okonie5 km  MTak 
43 Janikowska Awa Bydgoszcz1990Czarne Stopy.SM5 km  KTak 
44 Januszkiewicz PiotrYanooszek Łochowo19825 km  M 
45 Kaczmarek AnnaAntek Bydgoszcz19825 km  K 
46 Kaliszewska AgnieszkaGusia ;) Bydgoszcz19825 km  K 
47 Kaliszewski GracjanKALI Bydgoszcz20055 km  M 
48 Kątnik DorotaDORI Bydgoszcz1988RUN PASJA5 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
49 Kędzia Sebastian Seba Bydgoszcz19835 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
50 Kędzia ErykEryk Bydgoszcz20065 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
51 Kilanowski PrzemyslawKilan Bydgoszcz19795 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
M 
52 Kitowski  Hubert Hubert  Bydgoszcz20015 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
53 Kliszewski DamianDamian Bydgoszcz1970Gwiazda Bydgoszcz5 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
54 Kliszewski AdamKlichu Bydgoszcz20025 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
55 Klonowska-Brzeska Marta  Bydgoszcz1981Bpk5 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
K 
56 Kopicki MariuszKOPI Bydgoszcz19775 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
57 Kowal Michał Nakło nad Notecią1978REC-STAL5 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
58 Kowalczyk TomaszTomeK Bydgoszcz1971Bydgoszcz na start5 km  MTak 
59 Krasiński Piotr Bydgoszcz19755 km  MTak 
60 Kucharski Adam Budzyń19655 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
61 Kwiatkowska Elżbieta  Bydgoszcz19705 km  K 
62 Leśniewski Tomasz Bydgoszcz19775 km  MTak 
63
 
Libera Sabina Bydgoszcz1972parkrun Bydgoszcz5 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
KTak 
64 Literska Marta Pruszcz Gdański1993Bydgoskie Okonie5 km  KTak 
65 Łasicka Katarzyna Bydgoszcz19775 km  KTak 
66 Łaz KamilŁasuch Bydgoszcz1983RUN BYDGOSZCZ5 km  MTak 
67 Łyszczarz BłażejBłażej Bydgoszcz19795 km  MTak 
68 Maćkowski MaciejMaciek Bydgoszcz19865 km  MTak 
69
 
Malczewska MirulaGabi Bydgoszcz1957Sport Faktory5 km  KTak 
70 Maliszewski Michał Bydgoszcz19905 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
71 Mazanowska Ewa Bydgoszcz1977Run-Pasja5 km  KTak 
72 Mazurek AnitaAni Maz Bydgoszcz19755 km  KTak 
73 Melwińska Paulina Bydgoszcz19815 km  KTak 
74 Meyer Maciej Bydgoszcz19915 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
75 Meyer  Marek Bydgoszcz 1969RUN BYDGOSZCZ 5 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
76 Mierzwa DamianDamiano  Sępólno Krajeńskie1988Run Team Sępólno Krajeńskie5 km  MTak 
77 Milewski Zbigniew  Bydgoszcz1970TKKF Kolejarz Bydgoszcz5 km  M 
78 Miłkowska MonikaMonika RUN BDG Bydgoszcz1978RUN Bydgoszcz5 km  KTak 
79 Modrakowska Ewelina Maksymilianowo19865 km  K 
80 Mruk TomaszCzarne Stopy Bydgoszcz1976Czarne Stopy.SM5 km  MTak 
81 Nagorzyski Arek Bydgoszcz1983Biegam Wspieram Motywuję5 km  M 
82 Napiórkowska Ewa Bydgoszcz1957Bydgoskie Żółwie5 km  KTak 
83 Nowak PaulinaPaulina  Bydgoszcz19985 km  K 
84 Nowakowska Patrycja Murowaniec19915 km  K 
85 Nowakowska Sylwia Bydgoszcz19785 km  KTak 
86 Nowakowski TomaszChudy Bydgoszcz19835 km  MTak 
87 Nowk Mariola Bydgoszcz19705 km  K 
88 Ożga AgnieszkaAgusiek Bydgoszcz19885 km  KTak 
89 Palacz Wioletta Bydgoszcz19785 km  KTak 
90 Paliga MateuszMatti Sępólno Krajeńskie1995Run Team Sępólno Krajeńskie5 km  MTak 
91 Paliga AntoniAntek Sępólno Krajeńskie1967Run Team Sępólno Krajeńskie5 km  MTak 
92 Pankowska Edyta Bydgoszcz19895 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
93 Pawłowski RadosławRadzioPaw67 Zielonka1967JFTC SU5 km  MTak 
94 Pawłowski Tomasz Zielonka19935 km  MTak 
95 Perczyński Bogdan Łochowo1959nie zrzeszony5 km  M 
96 Piasecki RadosławPIASEK Bydgoszcz19945 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
97 Pietkun Ryszard Bydgoszcz19585 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
98 Pietraszak  TomaszRUN BYDGOSZCZ TOMEK Białe Błota 1971RUN BYDGOSZCZ5 km  MTak 
99 Pikies Patrycja Bydgoszcz19965 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
100 Pikies AleksandraOla Bydgoszcz19845 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
101 Pikies Agnieszka Warszawa19855 km  KTak 
102 Pikulik NataliaNatalia Bydgoszcz19835 km  K 
103 Pisanko MarcinMarcin Bydgoszcz19835 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
104 Połeć Marek Bydgoszcz19705 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
105 POPOWSKA BARBARA"Basia" BYDGOSZCZ1955RUN BYDGOSZCZ5 km  KTak 
106 Popowski Zbigniew"zbyszek" Bydgoszcz1955RUN BYDGOSZCZ5 km  MTak 
107 Porzych RafałRafson Niemcz1998Rafson.TV5 km  MTak 
108 Potrzebowska AgataDEAF_AGATA Bydgoszcz19855 km  KTak 
109 Potrzebowski MarekTwix83 Bydgoszcz19835 km  MTak 
110 Przybylska GrażynaDrażetka Bydgoszcz19645 km  KTak 
111 Przybylski MariuszMARIO Bydgoszcz19625 km  MTak 
112 Raczycki TomaszTom Pawlowek19775 km  MTak 
113 Ratz Rafał Bydgoszcz19705 km  M 
114 Sapa OskarOSKI Bydgoszcz1995Bydgoskie Żółwie5 km  M 
115 Sendrowicz Mariusz Bydgoszcz19815 km  MTak 
116 Skarwecki Remigiusz Łabiszyn19845 km  MTak 
117 Smuczyński Wojciech Bydgoszcz19885 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
118 Sobczak Marcin Bydgoszcz1983Czarne Stopy.SM5 km  MTak 
119 Staszkiewicz LucynaSTASHKY TEAM Bydgoszcz1967STASHKY TEAM5 km  K 
120 Staszkiewicz JakubSTASHKY TEAM Bydgoszcz2001STASHKY TEAM5 km  M 
121 Staszkiewicz Radosław  Bydgoszcz1968STASHKY TEAM5 km  M 
122 Stępkowska Izabela Bydgoszcz19745 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
KTak 
123 Stróżyk Grażyna Bydgoszcz20175 km  KTak 
124 Studzińska Ilona Bydgoszcz19885 km  KTak 
125 Studziński Krzysztof Bydgoszcz19885 km  MTak 
126 Szenk MartaMarta Bydgoszcz19805 km  KTak 
127 Szmelter MichałMichał Bydgoszcz19725 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
128 Szulc Małgorzata Bydgoszcz19775 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
129 Tessa Justyna Bydgoszcz19765 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
K 
130 Tomecki Wojciech  Kcynia19705 km  MTak 
131 Topczewski GracjanThe Hulk Bydgoszcz1976Trispace/ Bydgoszcz Triathlon Team5 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
132 Tuczyński Sylwester Leon Bydgoszcz1992Bydgoskie Okonie5 km  MTak 
133 Tymosiak KamilaBABY ON BOARD Ciele1988Grupa biegowa Spójnia Białe Błota5 km  KTak 
134 TYMOSIAK Mateusz Białe Błota1990SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA5 km  MTak 
135 Tymosiak Bernardeta Białe Błota19655 km  KTak 
136 Ujazdowska Magdalena Bydgoszcz19915 km  KTak 
137 Walenciak Jarosław Bydgoszcz1969STASHKY TEAM5 km  M 
138 Wawiernia BogdanBoguś Piła20175 km  MTak 
139 Winowiecki  PrzemysławWino Siedlisko 2000Run Team Sępólno Krajeńskie5 km  M 
140 Wiśniewska MarcjannaMarcysia BYDGOSZCZ 19905 km  K 
141 Wiśniewska Ewa Mrocza19685 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
KTak 
142 Wiśniewska MilenaWiśnia :) Białe Błota19965 km  KTak 
143 Włoch SylwesterOjciec i syn Bydgoszcz196319635 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
144 Włoch MateuszMati Bydgoszcz20045 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
145 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz1964 5 km  MTak 
146 Wojciechowski Grzegorz( ͡° ͜ʖ ͡°) Bydgoszcz1992Atos Bydgoszcz5 km  MTak 
147 Woźniakowska AgataAGATKA Bydgoszcz1984RUN BYDGOSZCZ5 km  KTak 
148 Wójcik Anna Bydgoszcz19815 km  KTak 
149 Zachwieja Piotr Bydgoszcz19855 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
150 Zapałowska Joanna Bydgoszcz1987Audioriver runner5 km  K 
151 Zygler ZbigniewPOLISH AIR FORCE Bydgoszcz197022.ODN5 km  MTak 
152 Żaroń MaciejŻARO Bydgoszcz19835 km  M 
153 Żaroń Sławomir Bydgoszcz19615 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
154 Żeglicz MarekMarko Białe Błota1995Spójnia Białe Błota5 km  MTak