Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III BIEG NAŁĘCZA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Banach AndrzejGryfice1968RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking
 
M 
2 Banach AgnieszkaGryfice1972RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking
 
K 
3 Bielańska DorotaStargard1967Stargard5 km Nordic Walking
 
KTak 
4 Bielański MirekStargard 1960Stargard5 km  MTak 
5 Bielański KrzysztofSTARGARD1958Stargard5 km  MTak 
6 Bożek MarekGralewo19815 km  M 
7 Bzdak ArkadiuszTrzebiatów 2001MLUKS Trzebiatów5 km  M 
8 Drozdek JoannaSzczecin1974Kompas Team5 km Nordic Walking
 
K 
9
 
Gaja KrzysztofGryfice1985WŚCIEKLIZNA GG+5 km  M 
10 Gałka MarcinTrzebiatów 19785 km  M 
11 Gałka DominikTrzebiatów 20065 km  M 
12 Gładzik AleksanderSzczecin1970Kompas Team5 km Nordic Walking
 
MTak 
13 Gołębiowski GabrielPyrzyce19895 km  M 
14 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
15 Guster AnnaŚwierzno19895 km  K 
16 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów5 km  M 
17 Iwaniuk  Małgorzata Szczecin 19825 km  K 
18 Jabłońska DanutaStargard1957Stargard5 km Nordic Walking
 
KTak 
19 Janczewski KrzysztofGryfice19745 km Nordic Walking
 
M 
20 Jankowski RemigiuszKołobrzeg19825 km  M 
21
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin5 km  M 
22 Kupniewska AleksandraPolice1982Kompas Team5 km  KTak 
23
 
Makowiecki MarcinPłoty19815 km  M 
24 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno19875 km  M 
25
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 19805 km  K 
26
 
Mruk AnnaNiechorze19785 km Nordic Walking
 
K 
27 Niezgoda Mariusz AdamPolice1973Kompas Team5 km  MTak 
28 Olejnik JanuszTrzebiatów19655 km  MTak 
29 Ostrowski WieslawSzczecin1948Buildi5 km  M 
30 Oświęcimska Ewelina Trzebiatów 19835 km  K 
31 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  KTak 
32 Płażalska SylwiaBrojce1986RUNGRYF GRYFICE 5 km  K 
33 Popiół IzabelaSzczecin1971-5 km  K 
34 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice5 km  M 
35 Rybczyk PawełTrzebież1970Kompas Team5 km Nordic Walking
 
MTak 
36
 
Stefanicki MarekŚwinoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking
 
M 
37 Sztukin TatianaRewal19675 km Nordic Walking
 
K 
38
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty5 km  MTak 
39
 
Urbańczyk MarcinMierzyn1974HQ MNC NE5 km  M 
40 Wodnicka EwelinaGryfice1965RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking
 
K 
41 Wodnicki Jacek Gryfice1965WK PTTK,,WAGANT'' TRZEBIATÓW5 km Nordic Walking
 
M 
42
 
Wójciak Mirosław Gryfice1957RunGRYF GRYFICE5 km  M 
43 Wyroślak AgataStargard1992Stargard5 km  KTak 
44 Zacharczuk AlbinSłupsk1993Unia Hrubieszów5 km  M 
45
 
Zaremba KatarzynaSkalno1984AT-Aktywny Trzebiatów5 km  K 
46
 
Żywicka  Barbara Wołczkowo 19725 km  KTak