L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrukonis | Anna | Nowogródek Pom. | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
2 | Andrzejczak | Ela | Debno | 1967 | AVOCADO CLUB | Bieg 10 km | K | Tak | |||
3 | Andrzejczak | Jessica | Chojna | 1997 | Bieg 10 km | K | |||||
4 | Balc-Teodorczyk | Bogusz | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | |||||
5 | Baran | Jacek | Chojna | 1962 | Bike &Run Team Chojna | Bieg 10 km | Strażacy | M | |||
6 | Baranowski | Wojciech | Szczecin | 1985 | Team Kopeć | Bieg 10 km | M | Tak | |||
7 | Barański | Przemysław | P. BARAŃSKI | Trzebiatów | 1993 | KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów | Bieg 10 km | Strażacy | M | ||
8 | Bartosiak | Maciej | Myślibórz | 1988 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | ||||
9 | Bartosik | Maciej | Barlinek | 1986 | HRmax BARLINEK | Bieg 10 km | M | ||||
10 | Bartosik | Przemysław | Barlinek | 1976 | Bieg 10 km | M | |||||
11 | Bartosz | Marcin | Barlinek | 1977 | KRAJ-ZEGA BARLINEK | Bieg 10 km | M | ||||
12 | Baryczko | Damian | Czechów | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
13 | Batóg | Iwona | Dębno | 1981 | Bieg 10 km | K | |||||
14 | Batrak | Nataliia | Nataliia Batrak | Kharkow | 1988 | Bieg 10 km | K | ||||
15 | Bątkiewicz | Bogusław | Płoty | 1965 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
16 | Będkowska | Agata | Gryfino | 1998 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | K | Tak | |||
17 | Bęgowski | Marek | Nogi z Kamienia | Kamień Pomorski | 1975 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | M | |||
18 | Białous | Jan | Wiesław | Myślibórz | 1996 | fol-tech team pl | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | ||
19 | Bielaczyc | Dariusz | BIAŁY | Gorzów Wielkopolski | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
20 | Bielańska | Paulina | Stargard | 1994 | Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | K | Tak | |||
21 | Bielański | Mirosław | Stargard | 1960 | Stargard | Bieg 10 km | M | Tak | |||
22 | Biernacki | Andrzej | Mostkowo | 1976 | Epidemiasportu.pl | Bieg 10 km | M | Tak | |||
23 | Błoch | Agnieszka | Choszczno | 1986 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
24 | Bobińska | Maria | Maria | Barlinek | 1971 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
25 | BOMBA | PRZEMYSLAW | SZCZECIN | 1979 | Fizjobiegacze Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
26 | Borek | Jakub | Borek | Barlinek | 1990 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
27 | Bożek | Marek | Marek | Gralewo | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
28 | Budziak | Zbigniew | BENO | GRYFICE | 1972 | Bieg 10 km | M | ||||
29 | Bukiel | Krzysztof | Kostrzyn nad Odrą | 1961 | Bieg 10 km | M | |||||
30 | Cedro | Anna | Gorzów Wlkp. | 1975 | Bieg 10 km | Strażacy | K | ||||
31 | Chmielewska | Agnieszka | Police | 1974 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | K | Tak | |||
32 | Chmielewski | Janusz | Police | 1954 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | M | Tak | |||
33 | Chmurzewski | Piotr | Chmura | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
34 | Chowański | Bartosz | Lipiany | 1979 | CJS Tłumaczenia Myślibórz | Bieg 10 km | M | Tak | |||
35 | Chrzanowska | Emilia | Krzemlin | 1982 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | |||
36 | Chrzuszcz | Anna | Gorzów wlkp | 1985 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
37 | Cichoń | Grzegorz | Dębno | 1978 | Balsa Team Dębno | Bieg 10 km | K | Tak | |||
38 | Cieślukowski | Wojciech | Szczecin | 1974 | TT Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
39 | Ciszewski | Marek | Www.szczecindlaciebie.pl | Szczecin | 1978 | NCDC Polska S.A. | Bieg 10 km | M | Tak | ||
40 | Cynarski | Dawid | Myslibórz | 2001 | Gimnazjum im H.Sienkiewicza | Bieg 10 km | M | Tak | |||
41 | Czajczyńska | Klaudia | Szczecin | 1996 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
42 | Czosnowski | Krzysztof | GRYFINO | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
43 | Czynsz | Piotr | Szczecin | 1980 | Bieg 10 km | M | |||||
44 | Czyrny | Łukasz | Karnice | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
45 | Czystowska | Wiktoria | Wiki | Gorzów Wielkopolski | 2000 | Bieg 10 km | K | ||||
46 | Czystowska | Magdalena | Magda | Gorzów Wlkp | 1977 | Bieg 10 km | K | ||||
47 | DARUL | Artur | Stargard Szczeciński | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
48 | Dawidowska | Magdalena | Daria313 | Nowogard | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
49 | Dawidowski | Michał | Nowogard | Nowogard | 1978 | ENDORFINA Nowogard | Bieg 10 km | Strażacy | M | ||
50 | Dłubek | Grzegorz | Gorzów Wielkopolski | 1968 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
51 | Dmytryk | Łukasz | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
52 | Draczyński | Zygmunt | Łobez | 1948 | Bieg 10 km | M | |||||
53 | Drozdek | Iwona | Kobylanka | 1968 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
54 | Drozdek | Włodek | Kobylanka | 1968 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
55 | Drozdek | Kacper | Kacpi | Kobylanka | 1998 | charty | Bieg 10 km | M | Tak | ||
56 | Drozdek | Magdalena | Szczecin | 1998 | charty | Bieg 10 km | K | Tak | |||
57 | Drzewiecka | Maria | Barlinek | 1962 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
58 | Drzewiecki | Waldemar | Barlinek | 1959 | Bieg 10 km | M | |||||
59 | Dul | Magdalena | MAGDA | Nowe Czarnowo | 1977 | Bieg 10 km | K | ||||
60 | Dyląg | Robert | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | |||||
61 | Dziedzina | Milena | Nowogródek Pomorski | 1989 | Klub Sportowy Fitness | Bieg 10 km | K | Tak | |||
62 | Dziedzina | Grzegorz | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
63 | Feldhahn | Denny | Denny | Schoeneiche | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
64 | Filipiak | Łukasz | CZARNY | Nowogródek Pomorski | 1980 | Łukasz Filipiak "BLACK TEAM" | Bieg 10 km | M | Tak | ||
65 | Filipowski | Dariusz | SKYDAFI | Szczecin | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
66 | Frycz | Szymon | Szczecin | 1988 | Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
67 | Gałamaga | Radosław | Radek LoveLas | Police | 1978 | Bieg 10 km | M | ||||
68 | GAPINSKI | Rafał | RAFAŁ | Szczecin | 1975 | ProGdar Marathon Team | Bieg 10 km | M | |||
69 | Gawrysiak | Przemysław | Przemek-Włodarka | Włodarka | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
70 | Gerlecki | Piotr | Picu | Barlinek | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
71 | GIBA | JACEK | ŚWINOUJŚCIE | 1970 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | |||
72 | Głębicki | Lech | LEON | Gorzów Wlkp. | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
73 | Gospodarczyk | Zbigniew | Myślibórz | 1960 | Bez klubu | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
74 | Goździcka | Agnieszka | Strzelce Krajeńskie | 1974 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
75 | Górecki | Adam | Barlinek | 1967 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
76 | Góreczny | Karol | Góral | Szczecin | 1986 | Drużyna Śmierci | Bieg 10 km | M | |||
77 | Górka | Piotr | Myślibórz | 1970 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |||
78 | Górski | Bernard | Mierno | 1962 | - | Bieg 10 km | M | Tak | |||
79 | Gradys | Konrad | Misiek | Choszczno | 1984 | Bieg 10 km | M | ||||
80 | Gredka | Klaudia | Klaudia | Smogóry | 1998 | Bieg 10 km | K | ||||
81 | Gredka | Krzysztof | Krzysztof | Ośno lubuskie | 1972 | Bieg 10 km | M | ||||
82 | Grzegorczyk | Jaroslaw | Jarecki | Wolczkowo | 1978 | Wierzbicki Running Project | Bieg 10 km | M | Tak | ||
83 | Grzegorczyk | Maja | Maja | Wolczkowo | 1978 | Wierzbicki Running Project | Bieg 10 km | K | Tak | ||
84 | Hatowski | Ryszard | Gryfino | 1953 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
85 | Henkelman | Marcin | MARCIN | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
86 | Hennig | Bartłomiej | WUJEK HENIU | Gorzów Wielkopolski | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
87 | Herba | Zbigniew | Zbyszek | Stargard | 1953 | Holstar | Bieg 10 km | M | Tak | ||
88 | Hryciuk | Łukasz | Dębno | 1986 | Bieg 10 km | M | |||||
89 | Hulewicz | Michał | Gorzów Wielkopolski | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
90 | Huryń | Ewa | Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
91 | Huszcza | Bernardeta | BENIA | Dębno | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
92 | Jadach | Łukasz | Łukasz | Świnoujście | 1986 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | ||
93 | Jankowski | Zbigniew | ZIBI | Chojna | 1989 | Active Chojna | Bieg 10 km | M | |||
94 | Jankowski | Dariusz | Lipiany | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
95 | Jankowski | Grzegorz | Grzegorz | Gorzów Wielkopolski | 1985 | Bieg 10 km | M | ||||
96 | Jarmoliński | Piotr | JARMOL | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | ||||
97 | Jaruszek | Daniel | PINGIEL | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | |||
98 | Judek | Krzysztof | Mierzyn | 1953 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
99 | Jurgiewicz | Bartosz | Szczecin | 1990 | MKL Szczecin/12BDow | Bieg 10 km | M | Tak | |||
100 | Kaczmarek | Aldona | Moczydło | 1976 | Bieg 10 km | K | |||||
101 | Kaczmarek | Marcin | Moczydło | 1976 | Bieg 10 km | M | |||||
102 | Kaczmarek | Jan | Mieszkowice | 1947 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
103 | Kaczorowski | Jan | Jan | Dębno | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
104 | Kaczyński | Artur | KACZOR | Pilchowo | 1970 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
105 | Kałuzny | Ryszard | Ryszard | Mostkowo | 1955 | KB Mostkowo - Lipiany | Bieg 10 km | M | Tak | ||
106 | Kaźmierczak | Krzysztof | Gryfino | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
107 | Kępka | Waldemar | Santocko | 1953 | Bieg 10 km | M | |||||
108 | Kijo | Patryk | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
109 | KISŁY | Kamil "Młody" | Młody | Myślibórz | 1982 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | |||
110 | Kisły | Aneta | Myślibórz | 1975 | Myśliborski Klub Pływacki | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | |||
111 | Klentak | Wojciech | WOJTEK | Gorzów Wlkp | 1980 | Bieg 10 km | M | ||||
112 | Klimas | Pawel | Przewóz | 1983 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |||
113 | Klimkowski | Tomasz | Choszczno | 1966 | Bieg 10 km | M | |||||
114 | Kluczkiewicz | Wojciech | Głubczyce | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
115 | KLUCZYŃSKI | ZBIGNIEW | Zybi | KOSTRZYN NAD ODRĄ | 1964 | BEZ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
116 | Koch | Piotr | Gorzów Wlkp. | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
117 | KOŁACZYK | JERZY | MORYŃ | 1954 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
118 | Kołucki | Arkadiusz | Gryfino | 1984 | 12 Brygada Zmechanizowana | Bieg 10 km | M | Tak | |||
119 | Komarnicka | Izabela | Witnica | 1994 | Bieg 10 km | K | |||||
120 | Kondela | Paweł | Kornel1006_ZCH | Choszczno | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
121 | Kopcewicz | Henryk | HENIEK | Goleniów | 1954 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
122 | Kopienka | Radosław | Radzix | Gorzów Wielkopolski | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
123 | Korczyc | Grzegorz | Gorzów Wielkopolski | 1982 | MORS ESKIMO & DZDIETA | Bieg 10 km | M | ||||
124 | Korzeniewski | Jarosław | Gorzów Wielkopolski | 1975 | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | |||
125 | Kosiński | Mateusz | MATI | Szczecin | 1990 | Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | M | Tak | ||
126 | Kotarski | Wiesław | Police | 1956 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
127 | Kowalczuk | Anna | Gorzow Wlkp | 1976 | Bieg 10 km | K | |||||
128 | Kowalczyk | Mateusz | Matulcia | Dębno | 1998 | Netto Grupa Biegowa Dębno 42,195 | Bieg 10 km | M | |||
129 | Kowalewska | Sylwia | TOŚKA | Strzelce Krajeńskie | 1973 | Biegacze do Żabki | Bieg 10 km | K | Tak | ||
130 | Kowalik | Dawid | Police | 1984 | Bieg 10 km | M | |||||
131 | Kowalik | Wojciech | Myślibórz | 1979 | Gimnazjum Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
132 | Kowalski | Tomasz | KOWAL | Dębno | 1985 | Bieg 10 km | M | ||||
133 | Kozar | Łukasz | SIWY | Myśliborz | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
134 | Kraszewski | Jakub | Gorzów Wielkopolski | 1983 | Bieg 10 km | M | |||||
135 | Krawczak | Oskar | Stargard | 1998 | Bieg 10 km | M | |||||
136 | Krawczyk | Katarzyna | GRYFINO | 1980 | Klub Biegacza Hermes Gryfino | Bieg 10 km | K | Tak | |||
137 | Królak | Beata | Police | 1962 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
138 | Krumplewski | Witold | Gorzów Wielkopolski | 1972 | Bieg 10 km | M | |||||
139 | Kryszak | Maja | Majka | Myślibórz | 2006 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | |||
140 | Kryszkowski | Czarek | GRYFINO | 1966 | ZADYSZKA TEAM GRYFINO | Bieg 10 km | M | ||||
141 | Księżak | Piotr | Gorzów Wlkp. | 1977 | Bieg 10 km | M | |||||
142 | Kubicka | Karolina | Nowogard | 1987 | Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | K | Tak | |||
143 | Kubik | Krystian | Gryfice | 1993 | Bieg 10 km | M | |||||
144 | KUCHARSKA | ANNA | Ania | DĘBNO | 1982 | Bieg 10 km | K | ||||
145 | Kula | Dominik | Kuleczka | Wierzbnica | 2001 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
146 | Kulbicki | Grzegorz | Dębno | 1978 | Bieg 10 km | M | |||||
147 | Kulig | Krzysztof | Dołgie | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
148 | Kupczyk | Marta | Nic nie muszę ewentualnie mogę ;) | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | ||||
149 | Kupisz | Joanna | Gorzów Wlkp. | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
150 | Kuźmitowicz | Paulina | Ściechów | 1987 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | ||||
151 | Kwak | Sławomir | Kwaczek | Dąbroszyn | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
152 | Kwaśnik | Mariusz | MARIUSZ+OLIWIA | Gorzów wlkp. | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
153 | Langiewicz | Jacek | Police | 1957 | MKJ Police | Bieg 10 km | M | Tak | |||
154 | Lebowski | Ryszard | Szczecin | 1963 | Szczecin | Bieg 10 km | M | ||||
155 | Lenartowicz | Agnieszka | Moczydło | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
156 | Leśniak | Mateusz | Mateuszek | Choszczno | 1991 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
157 | Lew | Piotr | Szczecin | 1970 | Atak Logistik | Bieg 10 km | M | ||||
158 | Lewandowski | Sebastian | Dolice | 1988 | amator | Bieg 10 km | M | ||||
159 | Lewandowski | Leszek | Leszek | Myślibórz | 1963 | MYŚLIBÓRZ | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | ||
160 | Łachacz | Irmina | Irmina | Szczecin | 1983 | - | Bieg 10 km | K | Tak | ||
161 | Łangowski | Mateusz | T1M4T1 T4M0Y4 | Chroościk | 1976 | _^_ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
162 | Łukaszewski | Sebastian | Sebastian | Stargard | 1979 | SZWLA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
163 | Mackowiak | Pawel | Pelczyce | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
164 | Makowski | Dariusz | Chojna | 1968 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | ||||
165 | Maliszewski | Piotr MALI | MALI | Szczecin | 1981 | RAZ Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | ||
166 | Marciniak | Kasia | Kasiek | Dębno | 1980 | Bieg 10 km | K | ||||
167 | Margol | Artur | Słubice | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
168 | Markowski | Krzysztof | Myślibórz | 1978 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | ||||
169 | Marszał | Michał | Szczecin | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
170 | Martynowicz | Andrzej | Gryfino | 1977 | Z1 JINKS | Bieg 10 km | M | Tak | |||
171 | Masłowski | Marcin | Marcin | Gorzów | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
172 | Mazur | Anna | TravelAnQa | Gorzów Wielkopolski | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
173 | Mazur | Kamil | Świnoujście | 1984 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | |||
174 | Michalak | Magdalena | Dobiegniew | 1984 | Biegacze do Żabki | Bieg 10 km | K | Tak | |||
175 | Minko | Arkadiusz | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
176 | Młynarski | Grzegorz | Rzeplino | 1971 | Pyrzycki Klub Olimpijczyka | Bieg 10 km | M | ||||
177 | Molska | Małgorzata | Małgosia | Kłodawa | 1968 | BBL Gorzów | Bieg 10 km | Strażacy | K | Tak | |
178 | Morawiak | Krzysztof | KRZYSZTOF MORAWIAK | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
179 | Najkowska | Kasia | Kasiek | Dębno | 1985 | Mamy-Biegamy | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | |
180 | Naranowicz | Łukasz | Łukasz | Dargomyśl | 1000 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
181 | Niewiadomski | Konrad | AC MILAN | Dębno | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
182 | NOWAK | WIESŁAW | "VASLIK" | SZCZECIN | 1949 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
183 | Nowak-Ciesielska | Paulina | Paula | Kołbacz | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
184 | Nowicki | Damian | Barlinek | 1977 | Bieg 10 km | M | |||||
185 | Opulski | Wiesław | Myślibórz | 1966 | fol-tech team pl | Bieg 10 km | M | Tak | |||
186 | Ordon | Izabela | Gorzów Wielkopolski | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
187 | Osowski | Paweł | Dębno | 1986 | Bieg 10 km | M | |||||
188 | Ostolski | Marcin | Arnold | Myślibórz | 1978 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
189 | Owczarz | Krystyna | KRYSTYNKA | Barlinek | 1971 | Bieg 10 km | K | ||||
190 | Paduszyńska | Wioletta | Gorzów Wielkopolski | 1985 | Bieg 10 km | K | |||||
191 | Parniak | Katarzyna | Kasia | Głazów | 2001 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
192 | Pasternak | Rafał | Gryfino | 1982 | Team Odra Gryfino | Bieg 10 km | M | ||||
193 | Paszkiewicz | Krzysztof | Pniewo | 1972 | Modlitwa Biegania Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | |||
194 | Pawlik | Alicja | Gorzów Wielkopolski | 1986 | Bieg 10 km | K | |||||
195 | Peda | Leszek | Police | 1952 | Klub Biegowy Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | |||
196 | Pelczarska | Sylwia | Sylwia | Dębno | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
197 | Pełech | Krzysztof | Gorzów Wlkp. | 1979 | Bieg 10 km | M | |||||
198 | Pękalski | Tomasz | Gryfino | 1979 | Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | |||
199 | Piczak | Łukasz | Ł.PICZAK | Przynotecko | 1992 | SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND | Bieg 10 km | M | Tak | ||
200 | Piczak | Mateusz | M.PICZAK | Przynotecko | 1999 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
201 | Piechota | Andrzej | DZIADEK MAGDALENKI | Krzyż Wielkopolski | 1949 | Bieg 10 km | M | ||||
202 | Pietz | Leszek | Lecho | Poznań | 1956 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
203 | Pietz | Elżbieta | Balbina | Poznań | 1962 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
204 | Pilarczyk | Katarzyna | KSF Kaśka | Świątki | 1987 | Klub Sportowy Fitness | Bieg 10 km | K | |||
205 | Pilżys | Malwina | Recz | 1987 | Bieg 10 km | K | |||||
206 | PITURA | MAŁGORZATA | CHOJNA | 1982 | Bieg 10 km | K | |||||
207 | Pluciński | Damian | Warnice | 1994 | Bridgestone Stargard Runners | Bieg 10 km | M | Tak | |||
208 | PLUTA | GRZEGORZ | NOWE CZARNOWO | 1963 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | |||
209 | Płuciennik | Marcin | Gorzów Wlkp. | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
210 | Podleś | Rafał | MYSIOR | Nowogard | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
211 | Podolak | Mirosław | Gryfino | 1974 | KP PSP GRYFINO | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | ||
212 | Podolak | Izabela | Gryfino | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
213 | Podsada | Edyta | EDZIA | Gorzów Wlkp | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
214 | Połukord | Asia | Asia | Chojna | 1992 | chojna | Bieg 10 km | Strażacy | K | ||
215 | Poraziński | Przemysław | Gressil | Chojna | 1993 | Bieg 10 km | M | ||||
216 | Potaman-Turczyńska | Dorota | Gorzów Wielkopolski | 1974 | BBL Gorzów Wielkopolski | Bieg 10 km | K | Tak | |||
217 | Poznańska | LUCYNA | Nina | Kołczyn | 1974 | Postomia Kołczyn- Sulęcin | Bieg 10 km | K | |||
218 | Poździk | Radosław | RADEK | Barlinek | 1978 | BGK | Bieg 10 km | M | Tak | ||
219 | Pruszanow | Marcin | KB HERMES GRYINO-samuraj76 | Gryfino | 1976 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | Tak | ||
220 | Przelazły | Sylwester | Gorzów Wlkp. | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
221 | Przybyło | Leonard | Gorzów Wlkp. | 1973 | Stalowe Łydki | Bieg 10 km | M | ||||
222 | Przybysz | Rafał | Sekret | Gorzów WLKp | 1969 | Bieg 10 km | M | ||||
223 | Przygrodzki | Grzegorz | Grzegorz | Góralice | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
224 | Pyda | Przemysław | Stróżewo | 1988 | Bridgestone Stargard Runners | Bieg 10 km | M | Tak | |||
225 | Racinowski | Paweł | Gryfino | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
226 | Rawa | Donata | Dobra | 1974 | Bieg 10 km | K | |||||
227 | Rojewski | Mateusz | ROJEK | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
228 | Romej | Elżbieta | STRZAŁA ROMEJ! | Łobez | 1964 | ŁKB "TRUCHT" | Bieg 10 km | K | |||
229 | Rudzewicz | Mariusz | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | |||||
230 | Rudziński | Jacek | Jacek | Gryfino | 1969 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Strażacy | M | Tak | |
231 | Rusiecki | Henryk | Henryś | Szczecin | 1953 | Hermes Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | ||
232 | Rzepkowski | Adam | Adam | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | ||||
233 | Sadowska | Paula | Szczecin | 1988 | Bieg 10 km | K | |||||
234 | Sielawa | Dawid | Kierzków | 1996 | Bieg 10 km | M | |||||
235 | Sielawa | Kamil | Ryba | Kierzków | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
236 | Siemiernik | Dariusz | Kostrzyn nad odrą | 1975 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
237 | Skiba | Eugeniusz | Gorzów Wlkp. | 1946 | Bieg 10 km | M | |||||
238 | Skórski | Janusz | Krzeszyce | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
239 | Skwarna | Robert | Roberto | Myślibórz | 1984 | niezrzeszony | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |
240 | Skwarzyński | Jacenty | JACK | Gryfino | 1953 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | Strażacy | M | ||
241 | Slobodianiuk | Denis | Denis | Winnica | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
242 | Słomian | Marcin | Dębno | 1978 | Bieg 10 km | M | |||||
243 | Sobański | Arkadiusz | Myślibórz | 1974 | SCS Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
244 | Sobański | Tomasz | Myślibórz | 1976 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |||
245 | Sowa | Krzysztof | Szczecin | 1984 | Fundacja Hot-Point | Bieg 10 km | M | ||||
246 | Stanisławska | Marta | Trzcińsko-Zdrój | 1983 | Bieg 10 km | K | |||||
247 | Stankiewicz | Piotr | Dębno | 1984 | Bieg 10 km | M | |||||
248 | Stańczyk | Sławomir | SLAVKO | Stargard | 1988 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | M | Tak | ||
249 | Steczyńska | Magdalena | Szczecin | 1990 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
250 | STEFANIAK | Paweł | STEFAN "UnderArmour" | STARGARD | 1980 | 14 bUJ/2kpzmot | Bieg 10 km | M | |||
251 | Stefanowicz | Marcin | Dębno | 1985 | Bieg 10 km | M | |||||
252 | Stelczyk | Zbigniew | Zbigi | Dębno | 1971 | - | Bieg 10 km | M | Tak | ||
253 | Strzelczyk | Krzysztof | Karsko | 1977 | HRmax BARLINEK | Bieg 10 km | M | ||||
254 | Sutryk | Grzegorz | SultanMaharaja | Dębno | 1991 | dobropolski.com | Bieg 10 km | M | Tak | ||
255 | Szar | Aneta | Dębno | 1977 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
256 | Szarapanowski | Marcin | SZARY | Szczecin | 1977 | Świebodzińska Grupa Biegowa | Bieg 10 km | M | |||
257 | Szczecinski | Przemyslaw | Myślibórz | 1986 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | ||||
258 | Szczeciński | Roman | Gorzów Wlkp. | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
259 | Szczepański | Adam | Dasieq | Milanówek | 1981 | Albatrosy | Bieg 10 km | M | Tak | ||
260 | Szczerba | Michał | Barlinek | 1981 | Bieg 10 km | M | |||||
261 | SZCZERBIAK | KRZYSZTOF | SKWIERZYNA | 1967 | 35 drOP | Bieg 10 km | M | Tak | |||
262 | Szcześniak | Zenon | Police | 1970 | Bieg 10 km | M | |||||
263 | Szczota | Marcin | Marcin | Pomień | 1971 | Pomień | Bieg 10 km | M | Tak | ||
264 | Szczota | Mirela | Mirela | Pomień | 1995 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
265 | Szeląg | Tomasz | Tomasz | Lipiany | 1975 | KB 42.2 Lipiany | Bieg 10 km | M | Tak | ||
266 | Szurgocińska | Nikolina | Szalona Nikolina | Chojna | 1993 | KB Hermes Gryfino | Bieg 10 km | K | |||
267 | Szydełko | Janusz | Gorzów wlkp | 1971 | Bieg 10 km | M | |||||
268 | Szymanski | Wojciech | Gorzow Wlkp | 1980 | Bieg 10 km | M | |||||
269 | Szymańska | Katarzyna | Szczecin | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
270 | Szymczyk | Paulina | RUNNING MISS | Banie | 1985 | Wieczorne Bieganie w Gryfinie | Bieg 10 km | K | |||
271 | Szyszka | Henryk | Dębno | 1960 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
272 | Śliwa | Marek | PRZECŁAW | 1973 | NUTRILITE TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | |||
273 | Świgoń | Izabela | Izula | Suchań | 1970 | SZWLA Stargard | Bieg 10 km | K | Tak | ||
274 | Tarka | Marta | Gryfino | 1992 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
275 | Tarwid | Barbara | Gorzów Wielkopolski | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
276 | Terpiłowski | Łucjan | Gorzów Wlkp. | 1958 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
277 | Tomaszewski | Dawid | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | |||||
278 | Trojanowski | Karol | Oooooch Karol!! | Stargard | 1990 | Nie Bądź Jak Twój Stary! | Bieg 10 km | M | Tak | ||
279 | Turczyński | Wojciech | Gorzów Wielkopolski | 1973 | Wierzbicki Running Project | Bieg 10 km | M | Tak | |||
280 | Turowska | Ela | Gorzow wlkp | 1980 | BBL GORZÓW | Bieg 10 km | K | ||||
281 | Ura | Arkadiusz | Dębno | 1991 | Bieg 10 km | M | |||||
282 | Urbanowski | Tomasz | Myślibórz | 1978 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | |||
283 | Walentynowicz | Monika | Gorzów Wlkp. | 1981 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
284 | Waniewska | Monika | MONIKA | Gryfino | 1977 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | K | |||
285 | Waniewski | Marek | MAREK | Gryfino | 1972 | KB HERMES GRYFINO | Bieg 10 km | M | |||
286 | Wawrzyniuk | Mariusz | Mario | Skwierzyna | 1979 | KS Team Baryła Gorzów | Bieg 10 km | M | |||
287 | Wesołowski | Sławek | Vesolovski | Białcz | 1996 | Vesolovski Family Team | Bieg 10 km | M | |||
288 | Wesołowski | Adrian | Myślibórz | 1986 | KP PSP Myślibórz | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza Strażacy | M | |||
289 | Wiatrowska | Aneta | Dębno | 1981 | Bieg 10 km | K | |||||
290 | Winnicka | Beata | Beata | Dębno | 1965 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
291 | Winnicki | Dariusz | Darek | Dębno | 1961 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
292 | Winnicki | Stanisław | Rów | 1970 | brak | Bieg 10 km | M | Tak | |||
293 | Wiśniewski | Michał | Gorzów Wielkopolski | 1987 | Bieg 10 km | M | |||||
294 | Wojnach | Andrzej | ANDRZEJ | SZCZECIN | 1970 | Bieg 10 km | M | ||||
295 | Wójtowicz | Artur | Dołuje | 1971 | Bieg 10 km | M | |||||
296 | Wręczycka-Siarek | Alicja | Gorzów | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
297 | Wybacz | Grzegorz | Greg | Gorzów Wlkp. | 1978 | Fundacja ANACONDA Gorzów | Bieg 10 km | M | |||
298 | Zalewski | Mariusz | MARIO | Strzelce Krajeńskie | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
299 | Zapart | Krzysiek | Stare Polichno | 1992 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
300 | Zastawa-Schodowska | Paulina | Paula | Gorzów Wlkp. | 1987 | Schodowska ROWING Team | Bieg 10 km | K | |||
301 | Ziółkowska | Justyna | Trzcińsko-Zdrój | 1976 | Bieg 10 km | K | |||||
302 | Żok | Radosław | OKI - FALUBAZ | Sulechów | 1975 | OKI Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
303 | Żołyński | Łukasz | Smeges | Gorzow wlkp | 1981 | Bieg 10 km | M | ||||
304 | Żurkowska | Iwona | Myślibórz | 1968 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | K | Tak | |||
305 | Żurkowski | Tomasz | Tomek | Myślibórz | 1967 | Bieg 10 km | Mieszkaniec Myśliborza | M | Tak | ||
306 | ŻYŁA | Przemysław | CHOSZCZNO | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak |