Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Nowogardzki Bieg Uliczny Toyota Kozłowski

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk Adam Szczecin195510 km  MTak(Dotpay) 
2 Andryszczyk AnitaPolice199010 km  KTak(Dotpay) 
3
 
Andrzejczak MonikaSzczecin198510 km  KTak(Dotpay) 
4 Arcisz PrzemysławSzczecin198910 km  M 
5 Babiarczuk MarcinNowogard197710 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
6 Babińska MartaŚwinoujście198210 km  KTak(Dotpay) 
7 Babiński MaciejŚwinoujście197910 km  MTak(Dotpay) 
8 Baliński KarolDrawsko Pomorskie1988ZDRun Extreme10 km  M 
9 Bała MonikaSzczecin197910 km  KTak(Dotpay) 
10 Barszczewska KatarzynaSzczecin197610 km  K 
11 Bartkiewicz MalgorzataSzczecin198710 km  K 
12
 
Bartkowiak MarianResko196210 km  MTak(Dotpay) 
13 Barylak - Wierzganowska  PaulaSzczecin 198910 km  KTak(Dotpay) 
14 Basiński KamilDębice198512BZ10 km  MTak(Dotpay) 
15 Bątkiewicz BogusławPłoty196510 km  MTak(Dotpay) 
16
 
Berezowski MarianGolczewo1956Golczewska Grupa Sportowa10 km  MTak(Dotpay) 
17 Bialowolska ElwiraSzczecin198710 km  KTak(Dotpay) 
18 Białczak TomaszNowogard1984 10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
19 Biedrzycki Adam Stary Borek 1984CW FANZA KOŁOBRZEG10 km  MTak(Dotpay) 
20 Biedrzycki AndrzejStary Borek 1957OSP STARY BOREK 10 km  MTak(Dotpay) 
21 Bielańska Paulina Stargard 1994Drużyna Szpiku10 km  KTak(Dotpay) 
22 Bielański MirosławStargard 1960Stargard10 km  MTak 
23
 
Bielski SebastianNowogard1993 10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
24 Bieniek SławomirSzczecin195910 km  MTak(Dotpay) 
25 Bieniek KamilPolice1984Stop Wycince Drzew10 km  MTak(Dotpay) 
26 Biernacik MichałStargard198510 km  MTak(Dotpay) 
27
 
Biernaczyk MałgorzataSzczecin 198010 km  KTak(Dotpay) 
28 Błach PiotrSławoborze197910 km  M 
29 Błażewicz WojciechNowogard198010 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
30 Bokszczanin JarekSzczecin1976Boczek Team10 km  M 
31 Borkowska MonikaStargard199110 km  K 
32
 
Borowiec ŁukaszNowogard1983brak10 km  MTak(Dotpay) 
33 Borowska KarolinaPuciceGoleniów198610 km  KTak(Dotpay) 
34 Borzęcki NorbertKoszalin198010 km  MTak(Dotpay) 
35 Bronicka Małgorzata Gryfino1970Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak(Dotpay) 
36 Brzozowski WojciechSzczecin198510 km  MTak(Dotpay) 
37
 
Buderecki KrzysztofChociwel1978JKS Wieleń Pom.10 km  MTak(Dotpay) 
38 Burewicz TomaszNowogard1994Uniwersytet Pazdański10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
39
 
Chlebowski HubertWicimice198810 km  MTak(Dotpay) 
40 Chmielewski MarcinSzczecin197810 km  MTak(Dotpay) 
41 Chomont MagdalenaGoleniów1978No Gravity10 km  KTak(Dotpay) 
42 Chomont RobertKrępsko197810 km  MTak(Dotpay) 
43 Chomont RafałGoleniów1978No Gravity10 km  MTak(Dotpay) 
44 Chrobocinski DanielSzczecin199310 km  MTak(Dotpay) 
45 Chrobocińska ElżbietaSzczecin196610 km  KTak(Dotpay) 
46 Chrobociński JanSzczecin199110 km  MTak(Dotpay) 
47 Chruślak DawidNowogard198510 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
48 Chrzan PiotrSzczecin1973Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM10 km  MTak(Dotpay) 
49 Czarnecka Barbara Szczecin198410 km  KTak(Dotpay) 
50
 
Czynsz PiotrSzczecin1980Fizjoline Szczecin10 km  M 
51 Czyrny ŁukaszKarnice198110 km  M 
52 Daronin PavloGoleniow198110 km  MTak(Dotpay) 
53 Daronin AndriiGoleniów196810 km  MTak(Dotpay) 
54 Dawidowska MagdalenaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
55 Dawidowski MichałNowogard1978ENDORFINA Nowogard10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
56 Dąbrowski WiktorSzczecin1991Państwo Dąbrek10 km  MTak(Dotpay) 
57 Denisiuk MarcinStargard Szczeciński198010 km  MTak(Dotpay) 
58 Denisiuk IwonaStargard1980Stargard10 km  KTak(Dotpay) 
59 Deptuła TomaszMirosławiec198212 BBSP10 km  MTak(Dotpay) 
60 Dębska NataliaNowogard199010 km  KTak(Dotpay) 
61
 
Długosz PawełSzczecin1973 10 km  MTak(Dotpay) 
62 Dobrek IzabelaSzczecin1991Państwo Dąbrek10 km  KTak(Dotpay) 
63 Domagała SławomirBrzeżno1978KORYUKAN śWIDWIN 10 km  MTak(Dotpay) 
64 Drozdek TomaszSzczecin196910 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
65 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak(Dotpay) 
66 Dutko MichałNinikowo198810 km  MTak(Dotpay) 
67
 
Dyczyński LeszekSzczecin1981 10 km  M 
68 Dydyński  Daniel Szczecin198410 km  MTak(Dotpay) 
69 Dziadecka JoannaŁĘGI1970Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
70 Dzikowska JoannaGryfice1979GRA Runners10 km  K 
71 Dzikowski LukaszGryfice1979GRA Runners10 km  MTak(Dotpay) 
72 Fajer MarkusDOBRA SZCZECIŃSKA1948RAZ Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
73 Falgowski PawełBiałogard197910 km  MTak(Dotpay) 
74 Fecak GrzegorzNowogard1975brak10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
75 Feńczak PawełNowogard199910 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
76 FILUS AdamŚWINOUJŚCIE197810 km  M 
77 Florysiak KamilaNowogard1987Endorfina10 km Gmina Nowogard
 
K 
78 Fudro EdwardPolice1958JEJ Police10 km  MTak(Dotpay) 
79 Gabrysiak JacekNowogard198110 km  MTak(Dotpay) 
80 Gadowski PawełSzczecin198010 km  MTak(Dotpay) 
81 Gajdziński PrzemysławPłoty199410 km  MTak(Dotpay) 
82 Galicki RobertBobolice197610 km  MTak(Dotpay) 
83 Garbacz KrzysztofGoleniów197010 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
84 Garguliński AndrzejNowogard197410 km  MTak(Dotpay) 
85 Gaszewski PatrykNowogard1984Nie Powiem10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
86 Gawrysiak PrzemysławWłodarka197710 km  MTak(Dotpay) 
87 Gębski ŁukaszSzczecin198310 km  M 
88 GIBA JACEKŚWINOUJŚCIE1970MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
89 Głogowska AgnieszkaGoleniów197510 km  KTak(Dotpay) 
90 Gmińska NataliaGolczewo198910 km  KTak(Dotpay) 
91 Goluch IlonaPyrzyce1978Pyrzyce biegają10 km  KTak(Dotpay) 
92 Gordon RadoslawSzczecin1973Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
93 Gordon ErykSzczecin2000Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak(Dotpay) 
94 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak(Dotpay) 
95 Góra KatarzynaNowe Brynki1982Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  KTak(Dotpay) 
96 Grabowska PaulinaSzczecin1988Błękitny Delfinek10 km  KTak(Dotpay) 
97 GRĘDZIŃSKI ArturSzczecin1978Kolarze Z Górki"CIŚNIJ"TEAM10 km  MTak(Dotpay) 
98 Grodek JoannaSzczecin1968Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  K 
99 Grużewski WacławStargard1950Stargard ja się nie ścigam.10 km  MTak(Dotpay) 
100 Grzelak RyszardGryfino1977KB HERMES GRYFINO10 km  MTak(Dotpay) 
101 Grzesik EugeniuszKoszalin1966STRAŻAK SAM10 km  MTak(Dotpay) 
102 GRZESZCZYK SEBASTIANSZCZECIN197510 km  MTak(Dotpay) 
103 Guster ŁukaszKamień Pomorski199010 km  MTak(Dotpay) 
104 Hałka JustynaŁobez198010 km  KTak(Dotpay) 
105 Hałka ArkadiuszŁobez197610 km  MTak(Dotpay) 
106 Harasimowicz SławekGoleniów1978NO GRAVITY10 km  MTak(Dotpay) 
107 Haraszczuk JoannaSzczecin198810 km  KTak(Dotpay) 
108 Haraszczuk KrystianSzczecin198710 km  MTak(Dotpay) 
109 Haraszczuk JerzyZałom196510 km  MTak(Dotpay) 
110 Harner JacekPolice1986Panda i Banda10 km  MTak(Dotpay) 
111
 
Heller ZdzisławKoszalin1956niezrzeszony10 km  MTak(Dotpay) 
112 Hoffmann MartaStargard1988Stargard ja się nie ścigam!10 km  K 
113 Hołyński LeszekPrzeclaw198710 km  MTak(Dotpay) 
114 Hoppe BronislawKarnice1982JW3937 MRZEZYNO10 km  M 
115 Hoppe AnnaKarnice198310 km  K 
116 Jackowiak PawełNowogard1984Endorfina Nowogard10 km  MTak(Dotpay) 
117 Jadczyszyn AgataSzczecin198910 km  KTak(Dotpay) 
118 Jadwiżyc MarekDobra Nowogardzka1973 10 km  MTak(Dotpay) 
119 Jadwiżyc Konrad Dobra Nowogardzka199710 km  MTak(Dotpay) 
120 Jamroży RyszardIńsko1964Łobeski Klub Biegacza Trucht10 km  MTak(Dotpay) 
121 Jankowski PiotrSzczecin197610 km  MTak(Dotpay) 
122 Jarema JacekKamień Pomorski1971Klub biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak(Dotpay) 
123 Jarzyna RomanStargard1970SZWLA STARGARD10 km  MTak(Dotpay) 
124 Jasieniecki PiotrKoszalin197010 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
125 Jaskulska JustynaResko198210 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
126 Jerzyk-Szamałek BogusławaSzczecin1969Puszczyk Bukowy10 km  KTak(Dotpay) 
127 Jesionka  Jarosław Nowogard 197610 km  MTak(Dotpay) 
128 Jewiarz MargaretaStargard1993Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
129
 
Kaczmarek MaciejSzczecin1990Bros Team10 km  MTak(Dotpay) 
130 Kaczmarek KrzysztofSzczecin1992BrosTeam10 km  MTak(Dotpay) 
131 Kalinowski DanielMoskorzyn197410 km  MTak(Dotpay) 
132 Kalinowski SylwesterMoskorzyn198810 km  MTak(Dotpay) 
133 Kania-Jesionka AnnaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
134 Kanicki MarcinStargard Szczeciński197710 km  MTak(Dotpay) 
135 Karaźniewicz Agnieszka Szczecin 198710 km  KTak(Dotpay) 
136
 
Kazuba PiotrNowogard197010 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
137 Kaźmierczak AgnieszkaŚwidwin197710 km  KTak(Dotpay) 
138 Kędzielewski LukaszSzczecin1981Zawadzkiego Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
139 Kieliszek AnnaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
140 Klamerek DorotaJasin198410 km  KTak(Dotpay) 
141 Kluska MonikaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
142 Kłos TomaszKalisz Pomorski197010 km  KTak(Dotpay) 
143 Knap JoannaResko196910 km  KTak(Dotpay) 
144 Kobus KasiaPyrzyce1977Pyrzyce biegają10 km  KTak(Dotpay) 
145 Kołtuniak MalwinaGoleniów 198710 km  KTak(Dotpay) 
146 Konieczna AnkaKoszalin1969Rozbiegany Koszalin10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
147 Kopcewicz RobertGoleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km  M 
148 Kopcewicz HenrykGoleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak(Dotpay) 
149
 
Kosiński MateuszSzczecin199010 km  M 
150 Kot ArkadiuszBagna196912 BZ10 km  MTak(Dotpay) 
151 Kotarski WiesławPolice1956 10 km  MTak(Dotpay) 
152 Kownacki PawełŚwinoujście199510 km  M 
153 KOZIEŁ WIESŁAWSZCZECIN196310 km  MTak(Dotpay) 
154 Kozłowska  Paulina Nowogard 1979Za-biegane Babeczki Nowogard 10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
155 Kraus DamianGryfice1996Chrobry Gryfice10 km  MTak 
156 Krępa DanielDobra1976OldGTX10 km  M 
157 Krępa MałgorzataDobra k/Szczecina1977OldGTX10 km  K 
158 Kroczyńska KingaKołobrzeg 197910 km  KTak(Dotpay) 
159 Kropidłowski FlorianPolice1935UKL ÓSEMKA Police10 km  M 
160 Król MarcinReptowo198014 bUJ/2kpzmot10 km  MTak(Dotpay) 
161 Kruczek MałgorzataPyrzyce198310 km  KTak(Dotpay) 
162
 
Kruczek MonikaPyrzyce198410 km  KTak(Dotpay) 
163 Ksiądz PawełStargard1979Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak(Dotpay) 
164
 
Kubiaczyk IreneuszMosty197710 km  M 
165
 
Kubicka KarolinaNowogard198710 km Gmina Nowogard
 
K 
166
 
Kubisztal WojtekDrawno1983 10 km  MTak(Dotpay) 
167 Kuciński TomaszSzczecin197210 km  M 
168 Kujawa EwelinaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
169 Kula SamborŚwinoujście197510 km  MTak(Dotpay) 
170 Kulinicz TomaszNowogard197610 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
171 KUROWSKA IZABELABERKANOWO1978FitOska10 km  K 
172 Kuśmider Andrzej Czaplinek1983 10 km  M 
173 Kuźmicz TomaszDołuje1979Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  M 
174
 
Kwiatkowska AleksandraSzczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
175 Kwieciszewski DarekChoszczno197610 km  MTak(Dotpay) 
176 Labuda KoraliaŻarnowo198710 km  KTak(Dotpay) 
177
 
Lal MałgorzataPyrzyce1970Pyrzyce biegają10 km  KTak(Dotpay) 
178
 
Latuszek SebastianSzczecin198810 km  MTak(Dotpay) 
179 Lewandowska IzabelaSzczecin1976 10 km  KTak(Dotpay) 
180 Lewandowski MirosławGoleniów1960Rasch Polska Goleniów10 km  MTak(Dotpay) 
181 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  M 
182 Lewicka AgataSzczecin198010 km  K 
183 Lewiński MarekNowogard197710 km Gmina Nowogard
 
MTak 
184 LIGOCKA AnetaSzczecin197710 km  KTak(Dotpay) 
185
 
Limanowska LucynaNowogard196910 km  KTak(Dotpay) 
186 Ling RobertGoleniów197610 km  MTak(Dotpay) 
187 Lipertowicz Sebastian Police198310 km  MTak(Dotpay) 
188
 
Lisicki JanSzczecin1959Fundacja DZIKA OSTOJA10 km  MTak(Dotpay) 
189 Liszniański DanielPłoty1978 10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
190 Litarowicz AdamDrawsko Pomorskie195910 km  MTak(Dotpay) 
191 LUBASIŃSKI TomaszStargard197710 km  MTak(Dotpay) 
192 Lubczyński MarekŁOBEZ1976Łobeski Klub Biegacza Trucht10 km  MTak(Dotpay) 
193 Łachacz IrminaSzczecin1983-10 km  KTak(Dotpay) 
194 Łatka OliwiaNowogard197010 km  K 
195
 
Łazaronek PrzemysławSzczecin1977Mick o 'Amelika Huipû Triathlon Team10 km  MTak(Dotpay) 
196 Łubianek WaldemarKarlino1970Karlino Biegaj10 km  M 
197 Łysoń AndrzejStargard1980ATR Agrohandel10 km  MTak(Dotpay) 
198 Łysoń PiotrStargard198910 km  MTak(Dotpay) 
199 Maciaszczyk ZbigniewSzczecin1950SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  MTak(Dotpay) 
200 Majchrzak PawełKarlino1970Karlino Biegaj10 km  MTak(Dotpay) 
201
 
Makowiecki MarcinPłoty198110 km  MTak(Dotpay) 
202 Małecka AnnaSzczecin197810 km  KTak(Dotpay) 
203 Małecka DanutaStargard195910 km  KTak(Dotpay) 
204 Małecki ArturStargard1978Stargard10 km  MTak(Dotpay) 
205
 
Małkowska EdytaIńsko198510 km  KTak(Dotpay) 
206 Markowicz Marcin Gryfice198110 km  MTak(Dotpay) 
207 Markowska IwonaBiałogard197510 km  K 
208 Marszał  MichałSzczecin 197710 km  MTak(Dotpay) 
209 Masal DariuszNowogard198410 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
210 Masal EmiliaNowogard198710 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
211 Masłowska BarbaraStargard197310 km  KTak(Dotpay) 
212 Masłowski ArturStargard197510 km  MTak(Dotpay) 
213 Matuszewski DanielChomino199610 km  MTak(Dotpay) 
214 Mazurek RafałSzczecin1978IRONMAN C/S SZCZECIN10 km  MTak(Dotpay) 
215 Mazurek BarbaraKoszalin1979Babeczki Koszalin10 km  KTak(Dotpay) 
216 Mądrzyk MagdalenaSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
217 Michalak JacekSzczecin196310 km  MTak(Dotpay) 
218 Michallek DamianDrawno1988-10 km  MTak(Dotpay) 
219 Michałowski DanielŚwinoujście197510 km Gmina Nowogard
 
M 
220 Michałuszko BartłomiejNowogard1984Nowogard10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
221 Michałuszko MilenaNowogard1985Nowogard10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
222 Michniacki MichałSzczecin198210 km  MTak(Dotpay) 
223 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno1987AT Aktywny Trzebiatów10 km  M 
224 Mickiewicz BarbaraBudzieszewice197710 km  KTak(Dotpay) 
225 Mielniczuk MarcinSzczecin198610 km  MTak(Dotpay) 
226 MIKOŁAJCZYK KAROLINAKRZEMLIN198410 km  K 
227 Minda AgataNowogard1978Za-Biegane Babeczki10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
228 Molka KamilNowogard1991Nowogard10 km  MTak(Dotpay) 
229
 
Morawiak KrzysztofSzczecin198110 km  M 
230
 
Murawska WiolettaSzczecin196910 km  KTak(Dotpay) 
231 Murawska DorotaSzczecin196910 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
232 Murawski PawełSzczecin199010 km  MTak(Dotpay) 
233 MURAWSKI ZbigniewSzczecin1966MKL Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
234 Musiał ElaWysoka Kamieńska198210 km  KTak(Dotpay) 
235
 
MYDLO RADOSLAWGinawa197810 km  MTak(Dotpay) 
236
 
Nadkierniczny ZbigniewWęgorzyno1976 10 km  M 
237 Nadolny PrzemysławSzczecin1977INTER-COPY Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
238 Niewolin TomaszSzczecin198910 km  MTak(Dotpay) 
239 Nowosielska-Dębska AgnieszkaNowogard197210 km  KTak(Dotpay) 
240 Obolik MirosławRymań1963niezrzeszony10 km  MTak(Dotpay) 
241 Ogrodowicz JacekSzczecin1964Ale ... o co biega ?10 km  MTak(Dotpay) 
242 Okruta BartłomiejSzczecin1986Profiactive / Fizjobiegacze Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
243 Olejnik JanuszTrzebiatów196510 km  MTak(Dotpay) 
244 Oleksiuk PrzemysławGryfino1991Tteam10 km  MTak(Dotpay) 
245 Oleszczak RobertGryfice1974KP PSP GRYFICE10 km  MTak(Dotpay) 
246 Oleszek KrzysztofStargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak(Dotpay) 
247 Orłowski PawełMarszewo200110 km Gmina Nowogard
 
M 
248 Orłowski BolesławNowogard194710 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
249 Ostapko MateuszWysoka Kamieńska2000Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak(Dotpay) 
250 Ostrowski WieslawSzczecin1948BULDI SZCZECIN10 km  M 
251 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
252 Pacyna RenataKozielice1973Rusz4 litery10 km  KTak(Dotpay) 
253 Paczyńska JoannaWysoka Kamieńska198610 km  KTak(Dotpay) 
254 Papież- Pędziszczak KlaudiusSzczecin1965bezklubowicz10 km  MTak(Dotpay) 
255
 
Paradowska  EwelinaNowogard 1984Za - Biegane Babeczki. Nowogard10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
256 Parol GrzegorzSzczecin197710 km  M 
257 Pędziszczak MałgorzataNowogard198310 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
258 Pieczyński KrzysztofSzczecin195610 km  MTak(Dotpay) 
259 Pietrasik DawidSzczecin198110 km  MTak(Dotpay) 
260 Pietruczyk ArekNowogard1971niezrzeszony10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
261 Pietruszka SławomirSzczecin1965BBL Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
262 Pikula MałgorzataŻarnowo198210 km  KTak(Dotpay) 
263 Pilżys MalwinaRecz198710 km  KTak(Dotpay) 
264 Pinczewski KrzysztofStargard198310 km  M 
265 Piotrowicz PiotrMaszewo1978eprogres.pl10 km  M 
266 Piotrowska AnitaNowogard198910 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
267 Piskorz SzymonRymań1985KP PSP Gryfice10 km  MTak(Dotpay) 
268 Piwowarczyk WojciechPyrzyce1994Europa Systems Sport Team/ CTS10 km  MTak(Dotpay) 
269 Pluta TomaszSzczecin196410 km  MTak(Dotpay) 
270
 
Podleś RafałNowogard199410 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
271
 
POKORSKA KasiaGolczewo1982GOLCZEWO10 km  KTak(Dotpay) 
272
 
POKORSKI RafałGolczewo1979GOLCZEWO10 km  MTak(Dotpay) 
273 Polański NorbertŚwidwin197521 Blt10 km  MTak(Dotpay) 
274 Posacka KatarzynaSczecin198210 km  KTak(Dotpay) 
275 Posacka KarolinaNowogard1980Endorfina10 km  KTak(Dotpay) 
276 Przepióra AlicjaKołobrzeg198810 km  KTak(Dotpay) 
277
 
Przygodzki PawełSzczecin198210 km  MTak(Dotpay) 
278 Przystupa EdytaSzczecin198010 km  KTak(Dotpay) 
279 Ptak PatrycjaGOLCZEWO1984 10 km  KTak(Dotpay) 
280
 
Ptak DanielGOLCZEWO1981 10 km  MTak(Dotpay) 
281 Pysiak MarcinSzczecin1984Puszczyk Bukowy10 km  MTak(Dotpay) 
282 Radzki WojciechGoleniów 198510 km  MTak(Dotpay) 
283 Rałowiec AndrzejGryfice1961RunGryf Gryfice10 km  M 
284 Rączka TomaszNowogard197910 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
285 Rogala MagdaNowogard1981wkurw_team10 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
286 Rogala AdrianNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
287 Rozkowiński ŁukaszSzczecin198210 km  MTak(Dotpay) 
288 Rożek RafałNowogard1967ENDORFINA NOWOGARD10 km Gmina Nowogard
 
M 
289
 
RUMISTRZEWICZ ARTURŚWINOUJŚCIE1977Świnoujście10 km  MTak(Dotpay) 
290
 
Sieczkowski MichałSzczecin1983KB Pionier Szczecin10 km  MTak(Dotpay) 
291 Siedlecki RadosławNowogard198510 km Gmina Nowogard
 
M 
292 SKAŁECKI RobertŚwidwin196910 km  MTak(Dotpay) 
293 Słomka MaciejŚwierczyna197010 km  MTak(Dotpay) 
294
 
SMAGOWSKI WojtekRąbino\Swidwin1978KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak(Dotpay) 
295 Sobański Arkadiusz Myślibórz1974SCS Myślibórz10 km  MTak(Dotpay) 
296 Sobczak-Czynsz AnnaSzczecin1985Fizjoline Szczecin10 km  K 
297 Sobociński GrzegorzStargard1985Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
298 Sobolewska-Szwed EwelinaMierzyn1976Mango Gatki Team10 km  K 
299 Soroczyńska MonikaResko197710 km  KTak(Dotpay) 
300 Sowa MichałWarszawa1986Albatrosy10 km  MTak(Dotpay) 
301 Sowa KrzysztofSzczecin198410 km  MTak 
302 Stachowiak MariuszNowogard199110 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
303
 
Stachowski AndrzejSzczecin196810 km  MTak(Dotpay) 
304 Stachurska AgnieszkaKołobrzeg1980Aga8010 km  KTak(Dotpay) 
305
 
Staliś RobertTrzebiatów1984:)10 km  M 
306 Stańczyk SławomirStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak(Dotpay) 
307 Staszynska MariannaBialogard1956BTC,,ORZEŁ"BIAŁOGARD10 km  KTak(Dotpay) 
308 Steczyńska MagdalenaSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
309 Strąk  IzabelaSzczecin 1975wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  KTak(Dotpay) 
310 Strelcow KrzysztofSzczecin197510 km  MTak(Dotpay) 
311 Strojny SławomirNowogard198910 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
312
 
Strzelec TomaszGryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  M 
313 Suder PiotrSzczecin197810 km  MTak(Dotpay) 
314 Swat AgataStargard198010 km  KTak(Dotpay) 
315 Sych MałgorzataKamień Pomorski1975KB Kamień Pom.10 km  KTak(Dotpay) 
316 Szalewicz Małgorzata Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  KTak(Dotpay) 
317 Szamocka PaulinaSzczecin199010 km  KTak(Dotpay) 
318
 
Szatanek EwaDobra1976 10 km  KTak(Dotpay) 
319 Szczepański AdamMilanówek1981Albatrosy10 km  MTak(Dotpay) 
320
 
Szczupak AnnaNowogard197910 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
321 Szczygielska DorotaResko198510 km  KTak(Dotpay) 
322 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196610 km  MTak(Dotpay) 
323 Sztandera MałgorzataStargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak(Dotpay) 
324 Sztukin TatianaRewal196710 km  K 
325 Szubert BożenaStargard1986"Stargard ja się nie ścigam"10 km  KTak(Dotpay) 
326
 
Szulgo MirekMierzyn1966MierzyN RunnerS®10 km  M 
327
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino10 km  K 
328 Szwajkowska EwaCzaplinek197610 km  KTak(Dotpay) 
329 Szwarnóg JolaSzczecin199210 km  KTak(Dotpay) 
330 Szwed AleksanderMierzyn197510 km  M 
331 Szydłowski NorbertNowogard197210 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
332 Szymańska KatarzynaSzczecin198210 km  KTak(Dotpay) 
333 Szymańska AnnaGoleniów1958Rozbiegany Goleniów10 km  K 
334 Szymańska  JulitaBrojce198210 km  K 
335 Szymańska JolantaMosty1982ENDORFINA Nowogard10 km  KTak(Dotpay) 
336 Szymański Łukasz Pobierowo198910 km  MTak(Dotpay) 
337 Szymczak MichałSzczecin198210 km  MTak(Dotpay) 
338
 
Szyposzyński KamilŚwidwin1978MECENAS i przyjaciele10 km  MTak(Dotpay) 
339
 
Ślubowski DariuszSzczecin1976RAZ SZCZECIN10 km  M 
340 ŚWIĄTEK MarcinSzczecin198712BZ10 km  MTak(Dotpay) 
341 Świątek MonikaSzczecin198010 km  KTak(Dotpay) 
342 Talarczyk KrzysztofRecz1980TALAR TEAM10 km  MTak(Dotpay) 
343 Talarczyk MałgorzataRecz1979TALAR TEAM10 km  KTak(Dotpay) 
344 Tarnowska AnnaNowogard198710 km  KTak 
345
 
Tarnowski KrzysztofŚwinoujście198410 km  MTak(Dotpay) 
346 Teodorczuk AnnaCzaplinek198910 km  KTak(Dotpay) 
347 Tereszkiewicz AndrzejStargard1977Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
348
 
Tomczyk AlinaNowogard197810 km Gmina Nowogard
 
KTak(Dotpay) 
349 Tome del olmo Antonio Szczecin197710 km  MTak(Dotpay) 
350 Trojanowski KarolStargard1990Nie Bądź Jak Twój Stary!10 km  MTak(Dotpay) 
351 Trosniak PiotrBiałogard197210 Białogard10 km  MTak(Dotpay) 
352 Truszkowska JuliaWarszawa1985ALBATROSY10 km  KTak(Dotpay) 
353 Truszkowski DamianWarszawa1987Albatrosy10 km  MTak(Dotpay) 
354
 
Twarowska AlinaSzczecin1979TT Szczecin10 km  KTak(Dotpay) 
355 Urbański TomaszBiałogard1972Białogard10 km  MTak(Dotpay) 
356 Wacyk MariuszDrawsko pom197610 km  MTak(Dotpay) 
357 WALTROWSKA MartaSzczecin1981RAZ Szczecin10 km  KTak(Dotpay) 
358
 
Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197610 km  MTak(Dotpay) 
359 Warkoczyński  Marcin Szczecin 1975DlaEluni10 km  MTak(Dotpay) 
360 Warysz DominikGryfice1984RunGryf Gryfice10 km  M 
361 Waszczuk TomaszSzczecin1980WASZCZUK TEAM10 km  M 
362 Wawerek-Żak AgnieszkaStargard198810 km  K 
363 Wdowiak MichałPolice198410 km  MTak(Dotpay) 
364 Wiaderek PiotrWarszawa1985Pędzące Żółwie10 km  MTak(Dotpay) 
365
 
Wieczorkiewicz SylwesterStargard1972Ryś Banda10 km  MTak(Dotpay) 
366
 
WIECZORKIEWICZ RYSZARDSTARGARD 1946 10 km  MTak(Dotpay) 
367
 
Wieliński KrzysztofGryfino1950KB HERMES GRYFINO10 km  MTak(Dotpay) 
368
 
Więcław MateuszŁobez199310 km  MTak(Dotpay) 
369 Więsko  Magdalena Choszczno 197910 km  KTak(Dotpay) 
370 Wiklak NataliaDolice199210 km  KTak(Dotpay) 
371 Wilczyński GrzegorzSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
372 Wilk JustynaKosciuszki1986ENDORFINA Nowogard10 km  KTak(Dotpay) 
373 Winiarski MariuszStargard1973Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak(Dotpay) 
374 Wiśniewska MagdalenaDrawsko Pomorskie198310 km  KTak(Dotpay) 
375 Wiśniewski MichałNowogard199010 km  MTak(Dotpay) 
376 Witkiewicz ErykBiałogard197610 km  MTak(Dotpay) 
377 Witkiewicz MagdalenaBiałogard1978KB 10 Białogard10 km  KTak(Dotpay) 
378
 
Witt MichaelHasloh1969TuS Hasloh10 km Gmina Nowogard
 
MTak 
379 Włodarczyk PiotrNowogard198910 km  MTak(Dotpay) 
380 Wojtasik KasiaDębno198010 km  K 
381 Woźniak StanisławKołobrzeg194910 km  MTak(Dotpay) 
382 Woźny AnnaStargard197910 km  KTak(Dotpay) 
383 Wróblewski MichałGryfice1980GRA Runners10 km  MTak(Dotpay) 
384 Wyroślak AgataStargard1992Stargard10 km  KTak 
385 Zadrożny SzymonWałcz1978 10 km  M 
386 Zadróżna MarzenaNowogard1978Za - biegane babeczki. Nowogard10 km  KTak(Dotpay) 
387 Zamarlik TomaszSzczecin1980Myjnie BKF10 km  MTak(Dotpay) 
388 Zarobiak KatarzynaSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak(Dotpay) 
389 Zarobiak PiotrSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak(Dotpay) 
390 Zawisza TomaszSzczecin1980Tomasz Zawisza10 km  MTak(Dotpay) 
391 Zelek Mariusz Szczecin197510 km  MTak(Dotpay) 
392
 
Zerzut JarosławSzczecin1968Puszczyk Bukowy10 km  MTak(Dotpay) 
393 Zimnicki MarekTanowo198010 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
394 Zjadewicz  JoannaStargard1983"Stargard ja się nie ścigam"10 km  KTak 
395 Zygoń ArturStargard Szczeciński 1987Iron Insane 10 km  M 
396 Żelazowski TomaszNowogard196810 km Gmina Nowogard
 
MTak(Dotpay) 
397 Żurawska WiolettaSzczecin1976Kolarze Z Górki"CIŚNIJ"TEAM10 km  KTak(Dotpay) 
398
 
ŻYŁA PrzemysławCHOSZCZNO198210 km  MTak(Dotpay) 
399
 
Żywicka  Barbara Szczecin197210 km  KTak(Dotpay)