Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XVIII BIEG INTEGRACYJNY O PUCHAR RADY SOŁECKIEJ - Mężczyźni

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1
 
Adamowicz DanielSzczecin1984   M
2 Andrzejczak JanMoryn1949 Gmina Moryń
 
M
3 Andrzejczak ElaDebno1967Akcja motywacja  K
4 Bałachowski TomaszChojna1966  M
5 Banasiewicz ZbyszekStargard1983  M
6 Barczyk BeataChojna1991Chojna  K
7 Bartyszak JarosławPrzyjezierze1973 Gmina Moryń
 
M
8 Batóg Iwona Dębno1981Akcja motywacja   K
9 Blicharz AngelikaKrzymów1991  K
10 Bobrowska-Chwat AleksandraSzczecin1986Wieczorne Bieganie w Szczecinie  K
11 Bocianowska DorotaMoryń1987 Gmina Moryń
 
K
12 Bogusz GrzegorzMyślibórz1976  M
13 Borek JakubBarlinek1990   M
14 Bosak Katarzyna Przyjezierze1982niezrzeszonaNordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
K
15 Burek JustynaMoryń1991 Gmina Moryń
 
K
16 Bykowski PiotrGryfino1982KB HERMES GRYFINO  M
17 Cetera JanuszDziwnówek1959Ekspedycja Nordic Team SzczecinNordic Walking – 5 km  M
18 Chawawko TomaszDębno1974  M
19 Chomont  WiesławMoryń1956Niezrzeszony Gmina Moryń
 
M
20
 
Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz  M
21 Cibor MałgorzataDobra k. Szczecina1979   K
22 Cichowska JadwigaLisie Pola1990Polne lisy  K
23 Cichowski Mieczysław Lisie Pole1987Polne lisy  M
24 Cieślak Adam Gryfino1962  M
25 Cieślak AdamGryfino1962 Gmina Moryń
 
M
26 Cieślukowski WojciechSzczecin1974TT Szczecin  M
27 Ciołek GrzegorzDębno1985Akcja Motywacja  M
28 Ciołek KatarzynaDębno1980Akcja Motywacja  K
29 Cytrynowicz ArkadiuszDębno1990  M
30 Cytrynowicz MagdalenaDębno1977  K
31
 
Czekalski TomaszChojna1980Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna  M
32 Czekalski KrzysztofChojna1976A G B NYGUS Chojna  M
33 Czosnowski KrzysztofGRYFINO1978KB HERMES GRYFINO  M
34 Delag DanielaChojna1984Active Chojna  K
35 Denisiuk KrzysztofSzczecin1957  M
36 Dolak MadelinaKostrzyn nad Odrą1995  K
37 Drozdowicz MarianPrzyjezierze1955Nordic Walking – 5 km  M
38 Drozdowicz MarianPrzyjezierze1952Nordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
M
39 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO  M
40 Duda PiotrSzczecin1982  M
41 Duraj MariaBanie1981Banie  K
42 FLORCZAK MARCINStare Objezierze1978Karate Kyokushin Moryń Gmina Moryń
 
M
43
 
Gałamaga RadosławPolice1978   M
44 Gontarz KarolTrzcińsko-Zdrój1999  M
45 Gospodarczyk ZbigniewMyślibórz1960Bez klubu  M
46 Górski Bernard Mierno 1962- Gmina Moryń
 
M
47 Grzelczak GrzegorzChojna1981  M
48 Grzelczak MartaChojna1982  K
49 Gutowska JustynaChojna1982  K
50 Hachuła Benedykta Chojna1970niezrzeszonaNordic Walking – 5 km  K
51 Hałka ArkadiuszŁobez1976  M
52 Hałka JustynaŁobez1980  K
53
 
Hryciuk ŁukaszDębno1986Netto Grupa Biegowa 42, 195 Dębno  M
54 Jaz KrzysztofMieszkowice1970KM TEAM Mieszkowice  M
55 Jaz Małgorzata Mieszkowice1970KM TEAM Mieszkowice  K
56 Jaz JustynaChojna1999   K
57 Jaz AnetaChojna1999   K
58 Jaz PaulinaChojna1997Active Chojna  K
59 Jaz IwonaChojna1974   K
60 Jeziorska-Ziętek DorotaChojna1965Udział w Nordic Walking na dystansie 5 kmNordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
K
61
 
Jordan MarekDębno1970   M
62 Kaczorowski JanDębno1984   M
63
 
Kamińska AgnieszkaGryfino1980   K
64
 
Kamiński AdamGryfino1980   M
65 Kasia BarbaraChojna1982  K
66 Kaźmierczak KrzysztofGryfino1972KB HERMES GRYFINO  M
67 Klęczar MiroslawMoryń1960 Gmina Moryń
 
M
68 Klonowska LidiaMoryń1987Nordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
K
69 Kochanowska WiesławaChojna1954niezrzeszonaNordic Walking – 5 km  K
70
 
Kołucki ArkadiuszGryfino198412 Brygada Zmechanizowana  M
71 Kompanowski MariuszLubiszyn1970Nkb Chyży Nowy Tomyśl/Drużyna Jezusa  M
72 Kompanowski WojciechLubiszyn2000ZSTiO Gorzów Wlkp.  M
73 Konopka KarolinaChojna1999KP Błękitni Stargard   K
74 Kos BożenaMoryń1958Moryń Gmina Moryń
 
K
75 Kowalczyk HalinaMoryń1960Nordic Walking – 5 km  K
76
 
Kowalski TomaszDębno1985Zmęczony Sezonem   M
77 Koziel JacekGryfino1979  M
78 Koziniec KrystianSzczecin1978  Gmina Moryń
 
M
79
 
KOZIOŁ BOGUSŁAWDOBRA1970TROFEA SPORTOWE - WWW.BOKOSPORT.PL  M
80 Krzychowiec AgataSZCZECIN1976Ekspedycja Nordic Team SzczecinNordic Walking – 5 km  K
81 Kucharska AnnaDębno 1982Akcja motywacja   K
82 KUCHARSKA ANNADĘBNO1982   K
83 Kulbicka KarolinaRóżańsko1983Akcja Motywacja  K
84 Kulbicki GrzegorzDębno1978   M
85 Kulig KrzysztofDołgie1977   M
86
 
Kustra TomaszStargard1977KERMI Polska  M
87 Kustra MałgorzataStargard1979Nordic Walking – 5 km  K
88
 
Kustra PatrycjaKłodzino2004Nordic Walking – 5 km  K
89 Kwak SławomirDąbroszyn1976  M
90 Kwaśniewski DanielŻelichów1986  M
91 Lechowska TeresaWitnica1961Nordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
K
92
 
LEMCZAK PAWEŁBOLESZKOWICE1982   M
93 Lewandowska KamilaGorzów Wlkp.1983LEWANDOWSKI TEAM  K
94 Lewandowski LeszekMyślibórz1963MYŚLIBÓRZ  M
95 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.1980  M
96 Lipertowicz Sebastian Police1983  M
97 Lubasiński TomaszStargard1977  M
98 Łukojć BernadettaSzczecin1971 Nordic Walking – 5 km  K
99 Łukojć KorneliaSzczecin1996 Nordic Walking – 5 km  K
100 Łysoń AndrzejStargard1980ATR Agrohandel  M
101 Machała PaulinaGryfino1994  K
102 Madera KrzysztofChojna1984   M
103 Madrak AnnaPolice1976POLICENordic Walking – 5 km  K
104 Majłowska IrenaGorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.  K
105 Makowski DariuszChojna1968KB HERMES GRYFINO  M
106 Marciniak  KasiaDębno1980   K
107 Mataj MaciejGryfino1978100% EKIPA GRYFINO  M
108 Matuszczyk GrażynaStare Objezierze1962Nordic Walking – 5 km  K
109 Miecznikowski PatrykBanie1994  M
110 Mikołajczyk AlicjaTrzcińsko-Zdrój1984  K
111 Minko ArkadiuszSzczecin1988   M
112 Mościcka BarbaraChojna1988Nordic Walking – 5 km  K
113 Naglacki GrzegorzSzczecin1972RAZ Szczecin  M
114 Nika RobertChojna1986Nordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
M
115 NOSAL ANNAPRZYJEZIERZE1982Zooland  K
116 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.1949   M
117 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.1971  K
118 Olszewski DawidKostrzyn nad Odrą1991  M
119 Osowski TomekDębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno  M
120 Osowski PawełDębno1986   M
121 Otoka KasiaSzczecin1977  K
122 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW  M
123 Paszkiewicz KrzysztofPniewo1972Modlitwa Biegania Gryfino  M
124 Pawlewski KrzysztofKrzywin Gryfiński1975A G B NYGUS Chojna  M
125 Pawlik MichałGdańsk1983 Gmina Moryń
 
M
126 Peda LeszekPolice1952  M
127 Pejska-Babińska JustynaGryfino1981  K
128 Pigłowski DawidGorzów Wlkp.1982S-Ultra  M
129 Piskor MarikaStargard1989Nordic Walking – 5 km  K
130 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO  M
131 Pochranowicz BarbaraDębno1977  K
132 Pogorzelska SylwiaSzczecin1981Nordic Walking – 5 km  K
133 Pogorzelski  Daniel Szczecin 1979PGB Sportowa Paczka  M
134
 
Pośniak KatarzynaChojna1999Active Chojna  K
135 Potacki DianaBerlin1960Nordic Walking – 5 km  K
136 Pruszanow MarcinGryfino1976KB HERMES GRYFINO  M
137 Raciborski MarekGryfino1971TRUCHTowo / Drużyna Szpiku   M
138 Ratańczuk AgnieszkaChojna1974Nordic Walking – 5 km  K
139 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp1978  K
140
 
Rojewski MateuszSzczecin1987  M
141 Romas CzesławGorzów Wlkp.1950 Gmina Moryń
 
M
142 Rożko SebastianGryfino1983  M
143 Rudkiewicz-Surmacz AnnaChojna1980  K
144
 
Sakowska MagdalenaChojna1970Active Chojna  K
145
 
Sakowski GrzegorzChojna1966Active Chojna  M
146 Siemiernik DariuszKostrzyn nad odrą1975  M
147 Sikora ARTURWołczkowo197112BZ Gmina Moryń
 
M
148 SIWIŃSKI ZENONWitnica1969Pionier Witnica  M
149 Skiba EugeniuszGorzów Wlkp.1946  M
150 Skibińska-Mizgier BarbaraChojna1971niezrzeszonaNordic Walking – 5 km  K
151 Smoliga BeataMoryń1969Nordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
K
152
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW  M
153 Sołoducha BarbaraMoryń1972niezrzeszonaNordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
K
154 Stańczyk KazimierzLipki Wielkie1966  M
155 Stec Radosław Chojna1964Active Chojna  M
156 Stefanowicz MarcinDębno1985  M
157 STRELCZUK MariuszMoryń1976   M
158 Strzelczyk ZbigniewBoleszkowice1956Nordic Walking – 5 km  M
159
 
Strzelec TomaszGryfino1975   M
160 Studenna JoannaGryfino1978Wieczorne Bieganie w Gryfinie  K
161 Suleja  Joanna Stargard 1960Nordic Walking – 5 km  K
162 Surdacki PiotrSzczecin1976  M
163 Szar AnetaDębno1977  K
164 Szaruga KamilaGryfino1985Wieczorne Bieganie w Gryfinie  K
165 Szkuciak JoannaMoryń1968niezrzeszonaNordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
K
166 Szmigiel TomekKostrzyn nad Odrą1985  M
167
 
Szostak MarcinSzczecin1988   M
168
 
Szurgocińska NikolinaChojna1993KB Hermes Gryfino  K
169 Szurgociński PiotrChojna1973A G B NYGUS Chojna  M
170
 
Szymański MarekKamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski  M
171 Szymański RobertGorzów Wlkp.1977   M
172 Szymczak JarekGorzów Wlkp.1979  M
173 Szyszka HenrykDębno1960Balsa Team Dębno  M
174 ŚLESICKI SEWERYNDĘBNO1977  M
175 Śliwiński MarcinChojna1983   M
176 Tomaszewski MichałKostrzyn1988  M
177 Trochimiuk AndrzejMoryń1978Active Chojna Gmina Moryń
 
M
178 Trochimiuk JustynaMoryń1979  Gmina Moryń
 
K
179 Tuzinek KamilaMoryń 1987 Gmina Moryń
 
K
180 Waniewska MonikaGryfino1977KB HERMES GRYFINO  K
181 Waniewski MarekGryfino1972KB HERMES GRYFINO  M
182 Waszczuk TomaszSzczecin1980WASZCZUK TEAM  M
183 Wilk AnnaOgnica1992  K
184
 
Wujda MirosławDębno1975Erni Rulez  M
185 Wydra JózefCychry1953Cychry  M
186 Zalewska NataliaMoryń1986Miasto Moryń Gmina Moryń
 
K
187 Zazulak AndrzejChojna1963niezrzeszony  M
188 ZEMBIK GRZEGORZGRYFINO1967KB HERMES GRYFINO  M
189 Ziętek AleksandraChojna1996Nordic Walking – 5 km Gmina Moryń
 
K
190 Żołno MagdaGorzów Wlkp.1966Ekspedycja Nordic Team SzczecinNordic Walking – 5 km  K
191 Żyjewski HenrykRóżańsko1966  M