Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr  Świnoujście 197710 km  MTak 
2
 
Adamowicz DanielDani Szczecin1984KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
3 Androwiak TymoteuszTYMON Świdwin198110 km  MTak 
4 Babiński RobertBabka Gryfino1978Running Sappers10 km  MTak 
5 Baczulis Magdalena Szczecin1977KOS BnO Szczecin10 km  K 
6
 
Balicki Piotr Oleśnica1972Penny Gondek Team10 km  MTak 
7 Bang Peter  Fredericia1973FREDERICIA LØBEKLUB10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
8 Bednarz Katarzyna Kołobrzeg197410 km  KTak 
9 Białek Beata Żarczyn1976biegam bo lubię10 km  KTak 
10
 
Bogdanowicz PrzemysławBodzio  Szczecin1984Zmęczeni na starcie Dobiegniew10 km  MTak 
11
 
Borysiuk ArkadiuszHosearcadio Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
12 Broziński Krzysztof Rudna1975E-10 ZG LUBIN10 km  M 
13 Buca Jakub Szczecin196710 km  M 
14 Budzińska  Agnieszka  Ujazd1978Budziki Ujazd10 km  KTak 
15 Budziński Paweł Ujazd1972Budziki Ujazd10 km  MTak 
16 Burnat-Szczęsna  Aneta Świnoujście 197010 km  KTak 
17 Buzalski Robert Bydgoszcz1974Orange Polska10 km  MTak 
18 Bysiak Weronika Kamień Pomorski199810 km  KTak 
19
 
Cal PiotrKocham Elunię:) Świebodzin1969Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walki10 km  M 
20 Caruk DamianDamian Caruk  Kamień Pomorski197510 km  MTak 
21
 
Celoch Marta Kamień Pomorski198210 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
22 Charęza MarcinMarcin Szczecin1980Zawadzkiego Szczecin10 km  MTak 
23 Charlej IreneuszIRENEUSZ Mierzyn1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
24
 
Chlebowski Hubert Wicimice198810 km  MTak 
25 Ciemna ReginaRegina Świnoujście194910 km  KTak 
26 Czynszak KrystianKRYSTIAN Stargard1979Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
27 Czyrny ŁukaszŁukasz Karnice198110 km  M 
28
 
Danak Przemysław Bumbarasz Kostrzyn nad Odrą 1976KGB10 km  MTak 
29 Danielak Andrzej Świerzno197710 km  M 
30 Danielewski  Damian Stargard 198110 km  M 
31 Dembina Andrzej Suchy Las196210 km  M 
32 Denisiuk Krzysztof Szczecin1957Szczecin10 km  MTak 
33
 
Dębczyński MichałŁysy Szczecin1981Wild Horse Zürich10 km  MTak 
34 Dmytryk Łukasz Szczecin1985AMPIO TEAM10 km  MTak 
35 Dobak Stefan Szamotuły194610 km  MTak 
36 Dolatowski DominikDolatowski Kamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
37 Drabarek Agata Świnoujście1989Biegacze Świnoujście10 km  K 
38 Drabarz Michał Szczecin197710 km  M 
39 Duchowski Robert100%EG Gryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
40
 
DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA1948FITNESS WORLD Jelenia Góra10 km  M 
41 Dudziak Łukasz Gorzów WLkp198110 km  MTak 
42 Fajok Mariusz Oborniki196910 km  MTak 
43 Ferenc DanielFERY Kamień Pomorski197710 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
44 Ferenc ElżbietaElusia Kamień Pomorski197610 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
45 Filipowski DariuszSKYDAFI  Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
46 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966KB.Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
47 Franczak MariuszMARIO :) Księginice1977ŚLĘZAK TEAM / DTR Biega10 km  MTak 
48
 
Gaja KrzysztofPANCERNIK Gryfice1985 10 km  MTak 
49 Gałecki JacekKarlino Biegaj Karlino1968Karlino biegaj10 km  MTak 
50 Gawrysiak PrzemysławPrzemek 77 Włodarka197710 km  MTak 
51
 
GIBA Jacek Świnoujście1970MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
52 Głuszczak Kazimierz Świnoujście1974TEAM KOPEĆ10 km  MTak 
53 Gmińska Natalia Golczewo198910 km Powiat Kamieński
 
KTak 
54 Gosławska Sylwia Łobez197710 km  K 
55 Gosławski MichałMichumaster Łobez200110 km  MTak 
56 Grabkowski KrystianGrabek Świnoujście198810 km  MTak 
57 Grabsztunowicz Robert"GRABI" Szczecin1975TT Szczecin10 km  MTak 
58 Grabsztunowicz Małgorzata "TOSIA" Szczecin1980Niezrzeszona 10 km  KTak 
59 Granat JaroslawJarek Gorzow196310 km  MTak 
60 Granops PrzemysławPrzemo Piła197110 km  MTak 
61 Granops Kajetan Piła200210 km  MTak 
62 GRYTA JANINAJana MIĘDZYZDROJE196410 km Powiat Kamieński
 
KTak 
63 Gryta DariuszDaron Międzyzdroje1961Biegacze świnoujście10 km  MTak 
64 Guster Łukasz Kamień Pomorski1990KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
65 Hajduk  Maciej Maciek Szczecin 197710 km  MTak 
66 Harasimowicz Sławek Goleniów1978NO GRAVITY10 km  MTak 
67 Hoppe BronislawBronek Karnice1982JW3937 MRZEZYNO10 km  MTak 
68
 
Jabłoński Tomasz Czarna Łąka196310 km  MTak 
69 Jakubowski Łukasz Kamien Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
70 Jamroziak Grzegorz Kamień Pomorski1981Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
71 Jamroziak Paweł Golczewo195610 km Powiat Kamieński
 
MTak 
72 Jankowski Jarosław Sadlno1969AT Aktywny Trzebiatów10 km  M 
73
 
Janowicz JoannaFraszka  Kamień Pomorski196310 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
74 Jarema JacekJacusin Kamień Pomorski1971Klub biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
75 Kaczmarek Piotr FACIMIECH1980Kaczmarek Team10 km  MTak 
76 Kajzler Magdalena Szczecin198410 km  KTak 
77 Kauża Jacek Jacuś Wrocław197710 km  M 
78 Keplin Aleksandra Choszczno198810 km  K 
79 Kisz Przemysław PRZEMYSŁAW Szczecin1975KB.PIONIER SZCZECIN10 km  MTak 
80 Klim EwelinaEwela Kołobrzeg 198710 km Gmina Kamień Pomorski
 
K 
81 Kłak Ewa Swarzędz197910 km  KTak 
82 Kobus KasiaKasia Pyrzyce1977Pyrzyce biegają10 km  K 
83 Kolasiński RafałKOLAŚ Golczewo199610 km Powiat Kamieński
 
M 
84 Kołomański Hubert Hubert Szczecin198510 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
85 Konopski Paweł Kamień Pomorski197910 km  M 
86 Kopcewicz Henryk Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
87 Kopcewicz RobertRob Goleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
88
 
Kosiński MateuszMATEO Szczecin199010 km  MTak 
89 Kosztowny AgataAgata Kosztowny Szczecin1987Szczeciński Klub Sportowy Głuchych "Korona"10 km  KTak 
90 Kośmiński Paweł Szczecin197810 km  M 
91 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
92 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962KB Kamień Pom.10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
93 Kozioł AniaAnia KRAKÓW1978Poranny Patrol10 km  KTak 
94 Kozłowksi Maciej Trzebiatów197510 km  MTak 
95 Kozłowski Leszek Świnoujście195810 km  MTak 
96 Kraszewski DamianKraszak Szczecin199110 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
97 Kraus Damian Gryfice1996Chrobry Gryfice10 km  M 
98 Krawczyk-Danak Marta Kostrzyn nad Odra1982KGB 10 km  K 
99 Krukowska Natalia Łęknica199110 km  K 
100
 
Kubiaczyk Ireneusz Mosty197710 km  MTak 
101 Kubiak Mateusz Kamień Pomorski198410 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
102
 
Kubicka Karolina Nowogard1987Drużyna Szpiku10 km  KTak 
103 Kuciński TomaszKUCINA Szczecin19723:33 Team10 km  M 
104 Kuczera Damian Trzebiel198810 km  MTak 
105 Kukowska Magdalena Szczecin1991AMPIO TEAM10 km  KTak 
106 Kulińska Justyna Kamień Pomorski197910 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
K 
107 Kurek Zbigniew Dziwnów1951CEKIN10 km Powiat Kamieński
 
M 
108 KURIATA ROBERTROBERT  Złotoryja1966ZLB ZŁOTORYJA10 km  MTak 
109 Kurkowska AngelikaKurka Moryń1985KB Moryń10 km  K 
110
 
Kurkowski Marcin Moryń1984KB HERMES Gryfino10 km  M 
111 Kurys  Agnieszka  Radom 197910 km  KTak 
112
 
Kwiatkowska AleksandraKwiatojka Kamień Pomorski1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
113
 
Lahatski AndreiANDREI SZCZECIN199710 km  M 
114
 
Latuszek SebastianKotKojot Szczecin198810 km  M 
115 Lączak JustynaTINA Szczecin 1979Asseco Active Team10 km  KTak 
116 Ling Robert Goleniów1976IKEA Industry PDC Goleniów10 km  MTak 
117 Lipertowicz Sebastian KOGUCIK Police1983LoveLasy10 km  M 
118
 
Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
119 LOBA Jerzy Dziwnów194810 km Powiat Kamieński
 
MTak 
120 Łapińska AnnaAnija Przemyśl1980Przemyski Klub Biegacza/biegusiem.pl10 km  KTak 
121 łaskarzewska KamilaBiegam bo lubię Swierzno197810 km  KTak 
122 Łobos  Anna Szczecin1990Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  K 
123 Maciejewska GrażynaGrazia Marianowo1959SZWLA i Stargardzki Klub Morsów"Miedwianie"10 km  KTak 
124
 
Maciejewski HenrykBaran Marianowo1940SZWLA10 km  MTak 
125
 
Mackiewicz ArturArtur M. Szczecin1975Długobieganie10 km  MTak 
126
 
Mackiewicz Magdalena Szczecin1979Fizjobiegacze Szczecin10 km  KTak 
127
 
Magalski Tomasz Kamień Pomorski1988Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
128 Magierska  HonorataHonia  Gryfino1984Wieczorne Bieganie w Gryfinie/ Drużyna Szpiku 10 km  K 
129 Majewski DawidCzacza Wysoka Kamieńska1994Wysoka Kamieńska10 km Powiat Kamieński
 
M 
130
 
Majka DariuszHerr Dariusz :) Świnoujście1982Herr Dariusz10 km  MTak 
131 Makaś Sebastian Goleniów198610 km  MTak 
132 Malinowska  Magdalena Madzia  Wrocław1967WKS Wilczyce 10 km  K 
133
 
Malinowski Rafał Szczecin1984 10 km  MTak 
134 Marczak AdamAdam Szczecin198610 km  MTak 
135 Materka Jolanta Jarszewo1963KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
136 Materka Grzegorz Jarszewo1965KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
137 Matusiak RafałMatuś Szczecin1994Biegiem na służbę10 km  MTak 
138 Matuszewski DanielMATUSZEWSKI Chomino199610 km Powiat Kamieński
 
M 
139 Matysiak Dariusz Tarnowo Podgórne19615 Minut Dystansu10 km  MTak 
140 Mądrzyk MagdalenaMagda Mi Szczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
141 MICKIEWICZ ADAMMICEK Mrzeżyno198710 km  M 
142 Mikiewicz Magdalena Świnoujście1989BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
143 Miklaszewicz Szerment MagdalenaMADZIA BWM Gorzów1981BWM Team10 km  K 
144 Miner ArturArtmin Szczecin197910 km  MTak 
145 Młodziejewska Iwona Drzonowo197310 km  K 
146 Młodziejewski Krzysztof Drzonowo197010 km  M 
147 Mormul PrzemekPrzemek Wysoka1980Panalpina10 km  M 
148 Możdżeń PawełMOZDZEN  Mieszkowice 198510 km  MTak 
149 Mrówczyńska Izabela Kamień Pomorski196010 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
K 
150 Mruk Magdalena MAMA KAROLA :O)  Oława 197810 km  K 
151 Mucha Martyna Police199210 km  K 
152 Muraszow Daniel Kamień Pomorski198610 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
153 Nadolny PrzemysławPrzemek Szczecin1977INTER-COPY Szczecin10 km  MTak 
154 Nakoneczna Dominika Stargard198710 km  K 
155 Nastarowicz Tomasz Szczecin197810 km  MTak 
156 Nawrocki PiotrPiotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
157 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN194910 km  M 
158 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa1947Klub Biegacza GOCH10 km  MTak 
159 Nowicz Konrad Żychlin198710 km  M 
160 Odwrot Hubert Trzcianka19713:33 TEAM10 km  MTak 
161 Olejnik Przemek Szczecin196910 km  MTak 
162 Olejnik Marzena Szczecin196810 km  KTak 
163 Oleszek Krzysztof Stargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
164 Osiński Paweł Gliwice1979Biegaj z Trenerami10 km  MTak 
165 Ostapko MateuszCaptain Mateusz Wysoka Kamieńska2000Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
166 Ostrowski WieslawOjciec  Szczecin1948Buildi10 km  MTak 
167 Otoka Kasia3 zakres Szczecin1977Fani Formy10 km  KTak 
168 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
169 Paczyńska Joanna Goleniów1986 10 km  KTak 
170 Pająk GrzegorzSpiderman Kędzierzyn-Koźle197510 km  MTak 
171 Panasiuk Krzysztof Stargard198110 km  MTak 
172 Patyk Joanna Szczecin198610 km  KTak 
173 Pawlaczyk PawełKatalonczyk06 Kamien Pom197810 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
174 Pawlaczyk AnnaAnnapaw0606 Kamien Pom198310 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
175 Pawluk Piotr  Kozielice198110 km  MTak 
176 Pejska-Babińska JustynaJusta  Gryfino198110 km  KTak 
177 Piątkowski Przemysław Gorzów Wielkopolski1978Team Kopeć10 km  MTak 
178 Pietruszka Artur Szczecin198410 km  M 
179 Piwowarska Bogumiła Szczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
180 Piwowarski Darek Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
181 Pluto-Prądzyński PiotrPPP_1986 Szczecin1986W pogoni do ULTRA10 km  M 
182 Podporska IzabelaIza Szczecin1970Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  K 
183 Polewczak Zbigniew Gliwice1955Saint-Gobain SQUAD10 km  MTak 
184 Poznańska LUCYNANina Kołczyn1974Postomia Kołczyn- Sulęcin10 km  K 
185
 
PRAWDA SEBASTIANSelfik Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
186 Prus Arkadiusz Kamien Pomorski198010 km  M 
187 Prymelski Jaroslaw Szczecin198710 km  M 
188 Przybysz MichałMichał Maszewo1984Gwiezdna Flota Maszewo10 km  M 
189 Pytel RenataReNatka Ciechanów1969Mazovia ProActiv10 km  KTak 
190 Pyzik TomaszMojacukrzyca.pl Gliwice1975Drużyna mojacukrzyca.pl10 km  MTak 
191 Radzki Wojciech Goleniów 198510 km  MTak 
192 Rak Grzegorz ZIELONA GÓRA197910 km  MTak 
193 Romańska Karolina Świnoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
194
 
Rozłąkowski Piotr Smolec197410 km  MTak 
195 Rózga Michał Szczecin198110 km  MTak 
196
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście198410 km  MTak 
197 Rudziński JacekJACEK KB HERMES Gryfino1969KB HERMES GRYFINO10 km  M 
198
 
Saja PrzemysławPrzemek Nowogard1984Nowogardzki Klub Biegacza "ENDORFINA"10 km  MTak 
199 Sell Ewa Goleniów 197810 km  K 
200 Sędzik AleksanderAlek  Bytom196810 km  M 
201 Sieminska Kamila Kołczewo198310 km Powiat Kamieński
 
K 
202
 
Sioła DanutaZiutka Gryfice1973GRA Runners10 km  K 
203
 
Siwicka Aleksandra Pyrzyce198110 km  K 
204 Skuza GrzegorzGreg Szczecin1971niezrzeszony10 km  MTak 
205 SOBKOWIAK ROBERTSopel ŚWINOUJŚCIE196810 km  M 
206
 
Soczówka Roman Choszczno197110 km  MTak 
207 Somska GosiaGosiak Świnoujście198010 km  KTak 
208 Sowa KrzysztofCancer Buster Szczecin1984Zwiedzanie przez bieganie10 km  MTak 
209
 
Staliś RobertRobo Trzebiatów1984AT Trzebiatów10 km  M 
210 Stanek Bartosz Śmigiel198810 km  M 
211 Stanek Fabian Szczecin1975Szczecin10 km  M 
212
 
STEFANIAK PawełSTEFAN STARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  M 
213
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
214
 
Strzelec TomaszA-TOMEK Gryfino1975Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  M 
215 Suleja  Joanna Gegra5  Stargard 1960SZWLA Stargard10 km  K 
216 Sych Zbigniew Kamień Pomorski1972KB Kamień Pom.10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
217 Sych Małgorzata Kamień Pomorski1975KB Kamień Pom.10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
218 Szadowiak JakubKapok Kamień Pomorski1993Energy Gold Team10 km Gmina Kamień Pomorski
 
M 
219 Szar Aneta Dębno197710 km  KTak 
220 Szcześniak Zenon Police1970SKB DZIK Police10 km  MTak 
221
 
SZCZĘCH MariuszMariusz Szczęch  Świnoujście198410 km  MTak 
222 Szerment ErykERYK BWM Gorzów1980BWM Team10 km  M 
223 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
224
 
Szulgo Mirek MIRO Mierzyn1966MierzyN RunnerS®10 km  MTak 
225 Szymańska KatarzynaKasia  Szczecin198210 km  K 
226 Szymański Łukasz Łukasz  Pobierowo198910 km  M 
227 Szymański PawełPaweł Szczecin198610 km  MTak 
228 Szymczak Michał Szczecin198210 km  MTak 
229 Szymczak Małgorzata  Kartlewo198310 km  KTak 
230 Szyszka Konrad Szczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
231
 
Świtoń Magdalena Gryfice1985RunGryf Gryfice10 km  K 
232 Talarczyk KrzysztofKRISTO BIEGA Recz1980TALAR TEAM10 km  M 
233 Talarczyk MałgorzataMAŁGOSIA Recz1979TALAR TEAM10 km  K 
234
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
235
 
Tatara MarekMarko Kostrzyn nad Odrą1975Kostrzyńska Grupa Biegowa10 km  MTak 
236 Tecław RobertRobert Jasień1969niezrzeszony10 km  M 
237 Towiański Patryk Szczecin198010 km  MTak 
238 Tulejski DanielDaniel Kamień Pomorski198110 km  M 
239 Tulejski Daniel Kamień Pomorski198110 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
240 Twarogal KamilTwarek Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
241 Tyrka-Kaczmarek KarolinaKarolkaOlka Wielkie Drogi198410 km  K 
242
 
Urbańczyk MarcinUrbik Mierzyn197410 km  M 
243 Uruski Jan Nowa Sól1956Nowosolska Grupa Biegowa10 km  MTak 
244 Wieckowska EmiliaEMILIA Maszewo198210 km  KTak 
245
 
Wieliński Krzysztof Gryfino1950KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
246 Wijas Mariusz Kraków197310 km  MTak 
247 Winiarska MagdaMadziula Someren197010 km  KTak 
248 Winnicka Beata Dębno196510 km  KTak 
249 Winnicki Dariusz Dębno1961Fanklub Eda Whitlocka10 km  MTak 
250 Wiśniewska Monika Kamień Pomorski198810 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
251 Wiśniewski Czesław Szczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
252 Wlaź Lucjan Stepnica197210 km  MTak 
253 Wojdałowicz EwaEwa Szczecin1981Biegaczki Pijaczki10 km  KTak 
254 Wolf JanWolf Kamień Pomorski1952KB Kamień Pomorski10 km  MTak 
255 Wróblewski KrzysztofKrzysztof Kamień Pomorski1993Wiking Wolin10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
256 Wyczołek JacekJACEK Warszawa196110 km  MTak 
257 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km  M 
258 Zając MaciejKicaj Świnoujście198810 km  MTak 
259
 
Zalewski MariuszMARIO Strzelce Krajeńskie196910 km  MTak 
260
 
Zaremba Katarzyna Skalno1984AT-Aktywny Trzebiatów10 km  K 
261 Zawadzki MarcinMarcin Kamień pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
262
 
Zawadzki AdrianDziudzia  Trzebiatów1996Trzebiatoff Biega10 km  M 
263 Zgraja Katarzyna Kasia  Świnoujście1972parkrun Świnoujście10 km  KTak 
264 Zienkiewicz Jan Świnoujście1976Biegacze Świnoujście10 km  M 
265 Zięba MarcinGustav Kraków1978Poranny Patrol10 km  MTak 
266 Zięba ArturSivy 1975 Kraków197510 km  MTak 
267 Zimny Tomasz Szczecin1956 10 km  MTak 
268 Złotnik Paweł Szczecin1970szczecin10 km  M 
269 Zubel AgnieszkaKiteGirl Szczecin199110 km  K 
270 Zusel KarolinaINKA Kamień Pomorski198510 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
271 Żarkowski Marcin Szczecin198010 km  M 
272 Żarnicki Kacper Duniewo199810 km Powiat Kamieński
 
MTak 
273 Żurek Łukasz Świebodzin199110 km  M 
274 Żyluk  Bożena  Szczecin 1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
275
 
Żywicka  Barbara  Szczecin197210 km  KTak