Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - 5 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Afeltowicz Ania Łobez19865 km  KTak 
2 Andruszkiewicz Adrian Stargard2002"Stargard ja się nie ścigam"5 km  MTak 
3 Andruszkiewicz Damian Stargard2002"Stargard ja się nie ścigam"5 km  MTak 
4 Andryszczyk AnitaANTOSIA Police19905 km  K 
5 Baczulis Magdalena Szczecin1977KOS BnO Szczecin5 km  K 
6 Banach AndrzejAndrzej Gryfice1968RunGryf Gryfice5 km  MTak 
7 Barański PrzemysławBARAŃSKI Trzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów5 km  MTak 
8 Beile Andy Fredersdorf1969KSC Strausberg 5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
9 Berestecki  Patryk Strzegom1995OSP STRZEGOM5 km  M 
10 Bieć RobertROBERT Dziwnów1977STOP NOP5 km Powiat Kamieński
 
M 
11 Błażewicz Karolina Szczecin19855 km  KTak 
12 Błażewicz Marcin Szczecin19855 km  MTak 
13 Bobrowska KingaKinga Szczecin19955 km  KTak 
14 Bodnar ZbigniewZbyszek Szczecin19485 km  MTak 
15 Bogusz PawełPAWEŁ Kraków19805 km  MTak 
16 Bojko AnnaANNA Jasień19725 km  KTak 
17 Brzozowski Wojciech Szczecin1985RAZ Szczecin5 km  MTak 
18 BURDZY MIECZYSLAWNie STARGARD SZCZ1946SZWLA5 km  MTak 
19 Chwiej Agata Świnoujście1982Agasia biega5 km  KTak 
20 Dobiecka Joanna Stagard1983Stargard Ja Się Nie Ścigam5 km  KTak 
21 Dobrowolski Blazej Piaseczno19825 km  MTak 
22
 
DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA1948FITNESS WORLD Jelenia Góra5 km  MTak 
23 Dul Magdalena Nowe Czarnowo1977Wieczorne Bieganie w Gryfinie5 km  KTak 
24 Fałek PrzemysławPrzemo Szczecin19805 km  K 
25 Franczak Edyta Księginice19765 km  KTak 
26 Furmański Marcin Szczecin1986Green Essence5 km  MTak 
27 Galant GrzegorzGalo Szczecin19855 km  MTak 
28 Garbacz Krzysztof Goleniów19705 km  MTak 
29 Gawera  SzymonGvader  Pyrzyce 198412bz 5 km  MTak 
30 Gawera IgorSivy Pyrzyce2007SPARTAKUS PYRZYCE5 km  MTak 
31 Gibowski AdrianAdi Willich20015 km  MTak 
32 Gil Wojciech Warszawa19715 km  MTak 
33 Glina Rafał Suchań1979SZWLA/Stargardzki Klub Morsów5 km  MTak 
34 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  MTak 
35 Granat Jaroslaw Gorzow19635 km  M 
36 Grela JagodaJagoda Dziwnówek19965 km Powiat Kamieński
 
KTak 
37 Grużewski Wacław Stargard1950Stargard ja się nie ścigam.5 km  MTak 
38 GRZYWACZ ADRIAN Wolin19965 km  M 
39 Guster AnnaANA Świerzno19895 km Powiat Kamieński
 
KTak 
40 Hałka JustynaJustyna Łobez1980Łobeski Klub Biegacza Trucht5 km  K 
41 Hałka ArkadiuszArek Łobez1976Łobeski Klub Biegacza Trucht5 km  M 
42 Hołub KamilKamil Trzebiatów1980MLUKS trzebiatów5 km  MTak 
43 Horoszko -Klusek  OlaParasOlka  Kamień Pomorski 19785 km  K 
44 JAMRO LEOPOLD GORLICE19425 km  MTak 
45 Janczara SebastianJastrząb Stargard19825 km  MTak 
46 Jarocki Bartosz Szczecin19915 km  MTak 
47 Kankowski Łukasz Kamień Pomorski19815 km Gmina Kamień Pomorski
 
M 
48 Karasiewicz ŁukaszŁUKASZ Szczecin19885 km  MTak 
49 Karcz Artur Mrzeżyno19795 km  MTak 
50 Karwan Ewa Szczecin19785 km  K 
51 Kasperowicz  Aleksandra  Kurów1983Vege Runners5 km  K 
52 Kasprzak Monika Wolin19855 km  K 
53 Kawecka Anna  PRZECŁAW19815 km  KTak 
54 Klimczak Ela MarcjaMarcja Szczecin19855 km  KTak 
55 Koal Gerd Cottbus1952NLLB Cottbus5 km  MTak 
56 Koal Ingrid Cottbus1949NLLB Cottbus5 km  KTak 
57 Kobus KasiaKasia Pyrzyce1977Pyrzyce biegają5 km  KTak 
58 Korczak EdytaE.Korczak Szczecin19895 km  KTak 
59 Kosińska Małgorzata Szczecin19635 km  K 
60 Kosińska Małgorzata#bikefoka Szczecin19905 km  KTak 
61 Kosińska-Jankowiak Justyna Kołobrzeg19835 km  KTak 
62
 
Kosoń JarosławMaraton po Plaży Kołczewo1962Maraton po Plaży5 km Powiat Kamieński
 
MTak 
63 Kot ArkadiuszKOCUREK Bagna1969 5 km  MTak 
64 Krawczyk-Danak Marta Kostrzyn nad Odra1982KGB 5 km  KTak 
65 Krystosik PaulinaPaula Szczecin19945 km  KTak 
66 Krzysztoń MaciejBOLT Murowana Goślina1979GB Gepard Murowana Goślina5 km  MTak 
67 Krzyżanek Magdalena Opalenica19975 km  K 
68 Kubiak Tomasz Szczecin1981KW PSP Szczecin5 km  M 
69
 
Kuchta PiotrPiotruś Szczecin1988KB Pionier Szczecin5 km  MTak 
70
 
Kuchta EmiliaEmi Gryfice 1986RunGryf Gryfice5 km  KTak 
71 Kuczyński Paweł Police19765 km  MTak 
72 Kulińska Justyna Kamień Pomorski19795 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
73 Kulon AleksanderOlek Szczecin19925 km  MTak 
74 Kustra MałgorzataMAŁGOŚ K. Kłodzino19795 km  KTak 
75
 
Kustra Tomasz Kłodzino1977KERMI Polska5 km  MTak 
76 Kusyk AdrianAdrian Szczecin 19985 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
77 Linke Horst Hoyerswerda1932NLLB Cottbus5 km  MTak 
78 Lipertowicz Sebastian KOGUCIK Police1983LoveLasy5 km  MTak 
79 Lis WiktoriaWiki Kamień Pomorski 20075 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
80
 
Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
81 Liszka Kamil Jaroszów1981Strzegomska Dwunastka5 km  MTak 
82
 
Ławkiel NataliaNatalia  Szczecin19985 km  KTak 
83 Ławkiel PawełPablos Szczecin19665 km  MTak 
84 Madej AnnaAnia SZCZECIN1988Ukl Ósemka Police5 km  KTak 
85
 
Majewski KarolMaja  Kamień Pomorski19885 km  MTak 
86 Majzel Tomasz Szczecin1965Szczecin5 km  MTak 
87 Marcula Nikola Świnoujście19995 km  K 
88 Martyniuk OlgaOlczi Gryfino19925 km  K 
89 Masiak Karol15GBZ KOMPANIA ROZPOZNAWCZA Giżycko1997MMA FIGHTER GIŻYCKO 5 km  M 
90 Matysiak Iwona Tarnowo Podgórne19555 Minut Dystansu5 km  KTak 
91 Mazur ZbigniewZbyszek Zabrze19705 km  MTak 
92 MICKIEWICZ ADAMMICEK Mrzeżyno19875 km  M 
93 Mikulska Gawle Karina  Świnoujście19805 km  K 
94 Minda AgataAgaba Nowogard1978Za-Biegane Babeczki5 km  K 
95 Minorowicz Paweł Szczecin1988VTS Szczecin5 km  M 
96 Mrówczyńska Izabela Kamień Pomorski19605 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
97 Mucha Martyna Police19925 km  KTak 
98 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN19495 km  M 
99 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa1947Klub Biegacza GOCH5 km  MTak 
100 Nowicka Ewa Szczecin19815 km  KTak 
101 Olejnik Janusz Trzebiatów19655 km  MTak 
102 Oleksa ŁukaszŁUKASZ OLEKSA Krężoły19895 km  MTak 
103 Osiewicz Dawid Gryfice19925 km  MTak 
104 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam5 km  KTak 
105 Padzik Krzysztof Świerzno19975 km  M 
106
 
Pałosz DanielDANIEL Wolin1973WEGAS Wolin5 km Powiat Kamieński
 
MTak 
107 Patalas BartoszCzarny Szczecin19865 km  MTak 
108 Patalas JoannaAsia Szczecin19865 km  KTak 
109 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony5 km  M 
110 Pijarowski KrzysztofNa numerze startowym " K. PIJAROWSKI " Gorzów Wlkp.1958 5 km  MTak 
111 Pilawski Piotr Police19925 km  MTak 
112 Piotrowska DorotaDOROTA Szczecin1979Ampio Team5 km  KTak 
113 Piotrowska Marta Szczecin19895 km  K 
114 Pobiedzińska MagdalenaEYDA  Warzymice19825 km  K 
115 Polański Dariusz Mrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów5 km  MTak 
116 PRZYBYLSKI ARTURARTUR KAMIEŃ POMORSKI19855 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
117 Pytel AdriannaAdulka Ciechanów2001Mazovia ProActiv5 km  KTak 
118 Radke Karolina Połczyn Zdrój19815 km  KTak 
119 Ratajczyk PrzemysławPrzmeKostek Zakrzewo1993TKKF Radziejowianka5 km  MTak 
120 Raubo EmiliaEmilia Zgorzelec19835 km  KTak 
121 Rembacz Katarzyna Pniewy1988Pniewy biegają5 km  K 
122
 
Romanowicz PiotrPiter Prusim1977RunGryf Gryfice5 km  MTak 
123 Rudowicz MagdaMadzia Sulechów 19895 km  KTak 
124
 
Rybicki JanuszJAN Police1950SKB DZIK POLICE5 km  MTak 
125 Sarbiewski PrzemysławPRZEMEK Szczecin19805 km  MTak 
126
 
Siwicka AleksandraOla Pyrzyce19815 km  KTak 
127 Skąpski RyszardNie Stargard Szczeciński1946SZWLA Stargard5 km  MTak 
128 SŁADKIEWICZ EMILIA Police1974SKB DZIK Police5 km  K 
129
 
Staliś RobertRobo Trzebiatów1984:)5 km  M 
130 Stańko Agnieszka Grzędzice1985Stargard ja się nie ścigam5 km  KTak 
131 Stelmach KonradKonrad Stargard1992Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"5 km  MTak 
132 Stępień KatarzynaKaśka Pyrzyce1972Pyrzyce Biegają5 km  K 
133 Suleja  Joanna Gegra5  Stargard 1960SZWLA Stargard5 km  KTak 
134 Szafrańska Joanna Świnoujście19655 km  KTak 
135 Szcześniak ZenonEMIŚ Police1970SKB DZIK Police5 km  M 
136 Szelega Agnieszka Szczecin19835 km  KTak 
137 Szkwarek Anna Gorzów Wlkp.19765 km  KTak 
138 Szymańska KatarzynaKasia Szczecin19825 km  K 
139
 
Szymański MarekPrezes Kamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
140 Świtalska Edyta Szczecin19785 km  KTak 
141 Tober  Edyta Łobez19805 km  K 
142 TRYCH ARTUR BRUNONARTUR - JOLANTA SZCZECIN1951JOLANTA BOŻENA5 km  M 
143 URBAŃSKA-IZYDORCZYK Kinga Stagard1983Stargard Ja Się Nie Ścigam5 km  KTak 
144 Wahn PrzemysławPrzemek Szczecin19835 km  MTak 
145
 
WIECZORKIEWICZ RYSZARD STARGARD 1946Ryś Banda5 km  MTak 
146 Wiśniewska Monika Wiśnia  Szczecin19865 km  K 
147
 
WIŚNIEWSKA MARTA SZCZECIN19765 km  KTak 
148 Wiśniewski MarcinMarcin  Szczecin1976Maratończyk Team Szczecin5 km  MTak 
149 Witaszek Aleksandra Szczecin19815 km  K 
150 Wlaź Lucjan Stepnica19725 km  M 
151 Wlaź  Małgorzata  Stepnica 19825 km  KTak 
152 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE5 km  MTak 
153 Wojtysiak OlaOLCIA Lubno19855 km  K 
154
 
Woźniak IwonaMisia Resko1977RunGryf Gryfice5 km  KTak 
155 Woźny JarosławJarek Poznań1976Piątkowo na Biegowo5 km  MTak 
156 Wrobel Agata Gryfino19815 km  K 
157
 
Zaremba Katarzyna Skalno1984AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 5 km  K 
158
 
ZDANOWSKI DARIUSZDARECKI KOSTRZYN NAD ODRĄ19785 km  MTak 
159 Zdroik Joanna Świnoujście1967Biegacze Świnoujście5 km  K 
160 Zelek-Pałosz MagdalenaMAGDALENA Wolin1976WEGAS Wolin5 km Powiat Kamieński
 
KTak 
161
 
Zerzut JarosławJARECKI Szczecin1968Puszczyk Bukowy5 km  MTak 
162 Zgraja PiotrPiotr - HOL Świnoujście Świnoujście1968parkrun Świnoujście5 km  MTak 
163
 
Zielińska RenataRenzi Wrzosowo19675 km  KTak 
164 Zięciak KrystianKryzie Przybiernów19975 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak