Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III BIEG NAŁĘCZA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Antoniewicz AgnieszkaSzczecin19735 km Nordic Walking
 
KTak 
2 Bagińska AgnieszkaTrzebiatów19825 km Nordic Walking
 
KTak 
3 Banach AndrzejGryfice1968RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking
 
MTak 
4 Banach AgnieszkaGryfice1972RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking
 
KTak 
5 Bednarz KatarzynaKołobrzeg19745 km  KTak 
6 Bielańska DorotaStargard1967Stargard5 km Nordic Walking
 
KTak 
7 Bielański MirosławStargard 1960Stargard5 km  MTak 
8 Bielański KrzysztofSTARGARD1958Stargard5 km  MTak 
9 Bożek MarekGralewo19815 km  M 
10 Braun  Grzegorz Gryfice 1970RunGryf Gryfice 5 km  M 
11 Bzdak ArkadiuszTrzebiatów 2001MLUKS Trzebiatów5 km  M 
12 Bzdak AgataTrzebiatów1983Aktywny Trzebiatów5 km  K 
13 Domańska DorotaTrzebiatów19805 km  K 
14 Drozdek JoannaSzczecin1974Kompas Team5 km Nordic Walking
 
KTak 
15 Dudek PaulinaKołobrzeg2000KTC Kołobrzeg5 km  KTak 
16
 
Gaja KrzysztofGryfice1985 5 km  MTak 
17 Galewski ArielChojnice1986Road2Ironman5 km  MTak 
18 Gałka MarcinTrzebiatów 19785 km  M 
19 Gałka DominikTrzebiatów 20065 km  M 
20 Gawrysiak PrzemysławWłodarka19775 km  MTak 
21
 
Gładzik AleksanderSzczecin1970Kompas Team5 km Nordic Walking
 
MTak 
22 Gołębiowski GabrielPyrzyce19895 km  MTak 
23 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  M 
24 Guster AnnaŚwierzno19895 km  KTak 
25
 
Heller ZdzisławKoszalin1956niezrzeszony5 km  MTak 
26 Hołub KamilTrzebiatów1980MLUKS trzebiatów5 km  M 
27 Hoppe BronislawKarnice1982JW3937 MRZEZYNO5 km  MTak 
28 Hoppe AnnaKarnice19835 km  KTak 
29 Iwaniuk  Małgorzata Szczecin 19825 km  K 
30 Jabłońska DanutaStargard1957Stargard5 km Nordic Walking
 
KTak 
31 JAKUBOWSKI MATEUSZTrzebiatów19975 km  M 
32 Janczewski KrzysztofGryfice19745 km Nordic Walking
 
MTak 
33 Jankowska MagdalenaTrzebiatów1981AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 5 km  K 
34 Jankowski RemigiuszKołobrzeg19825 km  MTak 
35 Jóźwicka AnetaSzczecin1973Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
36
 
Kaminski JakubGryfice1995RunGryf Gryfice5 km  M 
37 Karpińska AlicjaTrzebiatów19955 km Nordic Walking
 
K 
38 Kornak WiktoriaKędrzyno1999-5 km  KTak 
39 Kozłowski ArturGryfice19855 km  MTak 
40
 
Kuchta PiotrSzczecin1988KB Pionier Szczecin5 km  MTak 
41 Kupniewska AleksandraPolice1982Kompas Team5 km  KTak 
42 Kwocz HenrykGryfice1943RunGryf Gryfice5 km  MTak 
43 Lipka Radosław SZCZECIN19815 km  MTak 
44
 
Majka DariuszŚwinoujście1982Herr Dariusz5 km  MTak 
45
 
Makowiecki MarcinPłoty19815 km  MTak 
46 Mazurski PawełGryfice19895 km  M 
47 Michalak JacekSzczecin19635 km  MTak 
48 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno19875 km  MTak 
49
 
Migalska Stankiewicz  LucynaGryfice 19805 km  KTak 
50 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN5 km  MTak 
51 Mistelski KarolSzczecin19935 km  MTak 
52
 
Mruk AnnaNiechorze19785 km Nordic Walking
 
KTak 
53 Mruk SandraNiechorze2003Zołza Team5 km Nordic Walking
 
K 
54
 
Narożniak MarekGryfice1965RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking
 
MTak 
55 Niezgoda Mariusz AdamPolice1973Kompas Team5 km  MTak 
56 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN19495 km  MTak 
57 Nowak MarcinKołobrzeg19795 km  MTak 
58 Olejnik JanuszTrzebiatów19655 km  MTak 
59 Ostrowski WieslawSzczecin1948Buildi5 km  M 
60 Oświęcimska Ewelina Trzebiatów 19835 km  K 
61 Oświęcimski IgorTrzebiatów 20055 km  M 
62 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  KTak 
63
 
Pająk KrzysztofGryfice1961RunGryf Gryfice5 km  MTak 
64 Płażalska SylwiaBrojce1986RUNGRYF GRYFICE 5 km  K 
65 Polański DariuszMrzeżyno1968Mrzeżyno5 km  MTak 
66 Popiół IzabelaSzczecin1971-5 km  K 
67 Prośniewski MirosławGryfice1981RunGryf Gryfice5 km  M 
68 Rodziewicz KajaTrzebiatów20055 km  KTak 
69 Rybczyk PawełTrzebież1970Kompas Team5 km Nordic Walking
 
MTak 
70
 
Sieczkowski MichałSzczecin1983KB Pionier Szczecin5 km  MTak 
71 Sitek AlfredSzczecin1980SKB Dzik5 km  MTak 
72
 
Stefanicki MarekŚwinoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking
 
MTak 
73 Sztukin TatianaRewal19675 km Nordic Walking
 
KTak 
74 Szydłowski MichałRogowo19995 km  MTak 
75 Szymańska  JulitaBrojce19825 km  K 
76 Szymańska AgnieszkaCerkwica19745 km Nordic Walking
 
KTak 
77 Szymańska KatarzynaSzczecin19825 km  K 
78 Szymański Łukasz Pobierowo1989BaranSquad5 km  M 
79 Ściesińska BeataTrzebiatów1965AT- Aktywny Trzebiatów5 km  KTak 
80 Świrszcz KamilGorzów Wielkopolski19865 km  MTak 
81
 
Świtoń MagdalenaGryfice1985RunGryf Gryfice5 km  K 
82 Talarczyk KrzysztofRecz1980TALAR TEAM5 km  MTak 
83 Talarczyk MałgorzataRecz1979TALAR TEAM5 km  KTak 
84 Talarczyk OskarRecz20015 km  MTak 
85
 
Uldynowicz ŁukaszGryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty5 km  MTak 
86
 
Urbańczyk MarcinMierzyn1974HQ MNC NE5 km  MTak 
87 Warniełło AdrianaTrzebiatów1977AT-Aktywny Trzebiatów5 km  KTak 
88 Waszczuk TomaszSzczecin1980WASZCZUK TEAM5 km  M 
89 Woszczyk RenataSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
90
 
Wójciak Mirosław Gryfice1957RunGRYF GRYFICE5 km  MTak 
91
 
Wójcik DamianDarłowo1970Runnerswalde Darłowo5 km  M 
92 Wyroślak AgataStargard1992Stargard5 km  KTak 
93 Zacharczuk AlbinSłupsk1993Unia Hrubieszów5 km  MTak 
94 Zając MaciejŚwinoujście19885 km  MTak 
95
 
Zaremba KatarzynaSkalno1984AT-Aktywny Trzebiatów5 km  K 
96
 
Żywicka  Barbara Szczecin19725 km  KTak