Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I Bieg Korczaka - BIEGI DZIECI

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Balcerzak CyprianPolice200711 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  MTak 
2 Bartczak GrzegorzSzczecin2013brak5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
3 Bortacki AntonioPolice2006ampio team11 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  MTak 
4 Bujacz AngelikaSzczecin1970Ampio Team8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  K 
5 Bujacz JakubSzczecin2010Ampio Team8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
6 Butryn ZuzannaBabinek20088 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
7 Czerwińska IgaPolice2010SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
8 Czerwiński RafałPolice2008SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
9 Dylewska LauraBarlinek20135 - 7 lat (2013-2011) - 200m  K 
10 Gaszewski PatrykNowogard1984Nowogard5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
11 Gazińska AntoninaPolice20115 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
12 Gazińska AlicjaPolice200511 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
13
 
Głowacka LauraSzczecin2013Leon Team Run5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
14 Goliszewska HelenaPolice2010UKL Ósemka Police8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
15 Grodek ŁukaszSzczecin200611 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  MTak 
16 Grzegorczyk ZosiaWołczkowo2008Wierzbicki Running Project8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
17 Grzegorczyk HelenkaWołczkowo2010Wiezrbicki Running Project8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
18 Hajdukiewicz AnnaSZCZECIN19808 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
19 Hajdukiewicz MateuszSZCZECIN20105 - 7 lat (2013-2011) - 200m  M 
20 Indrunas OliwiaSzczecin20088 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
21 Jakubowski DominikTrzcińsko-Zdrój2008 11 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  MTak 
22 Janczara SebastianStargard19828 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
23 Jasińska-Detrois ZuzannaSzczecin2010Wieczorne Bieganie w Szczecinie8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
24 JASNOWSKA MARTYNASZCZECIN20098 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
25 Jaśkiewicz MarcinSzczecin2010Pogoń Szczecin8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
26 Jaśkiewicz Wojciech Szczecin20108 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
27 Jatczak NataliaPolice2005 11 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
28 Jatczak KarolinaPolice2006UKL Ósemka11 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  K 
29 Jones VictorSzczecin20115 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
30 Kania JuliaPolice20108 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
31 Kielsznia MichałMierzyn2010AP Pogoń8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
32 Klich ZuziaSzczecin2012Biegohollica5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
33 Klich KacperSzczecin2010Biegohollica8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  M 
34 Klimczyk AgataKoszalin20098 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
35 Kłonowska EmiliaTrzcińsko- Zdrój2006Trzcińskie Wieczorne Bieganie11 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
36 Kłonowska MajaTrzcińsko-Zdrój2008Trzcińskie Wieczorne Bieganie8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
37 Kolasa MichalinaPolice20115 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
38 Korabiusz OliwierPolice2012Stare Police5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  M 
39 Kościuczyk OlekSzczecin20115 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
40 Kozłowska AlicjaSzczecin20108 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
41 KRUCZKOWSKI KACPERPOLICE20108 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
42 Krysiak JanSzczecin2010DHJŁ8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
43 Lewiński JakubSzczecin20115 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
44 Majewska EmiliaGryfino20098 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
45 Michalak PaulinaSzczecin200611 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
46 Modliborski MikałajBezrzecze20098 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  M 
47
 
Morawiak KrzysztofSzczecin19818 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
48 Murawski NikodemPolice20088 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
49 Nekanda-Trepka HonorataDołuje198111 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
50 Niemiro JagodaPolice2010UKL Ósemka Police8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
51 Niemiro KalinaPolice2013Jagodowo- Kalinowy TEAM5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
52 Nowicka AmeliaPolice20088 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
53 Opas SzymonSzczecin2009UKL Ósemka Police8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
54 Orszulak FilipSzczecin20125 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
55 Ostrowski JakubSzczecin20088 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
56 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam11 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
57 Piotrowski RafałSzczecin2007AMPIO TEAM11 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  MTak 
58 Piwońska OliwiaPolice2006UKL "Ósemka" Police11 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
59 Piwoński KacperPolice20098 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
60 Prokop WojciechSzczecin20115 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
61 Radczuk Martyna Police20125 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
62 Ratajczyk WojtekPolice2010SP 8 Police8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  K 
63 Ratajczyk WojciechPolice20108 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  M 
64 Rydzewski MateuszPolice20125 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
65 Rydzewski  BrunoPolice20125 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
66 Siara WiktoriaSzczecin200511 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
67 Sitek AlfredSzczecin1980SKB Dzik8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
68 Szymańska MagdaSzczecin2010Biegamy dla mamy8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  K 
69 Szymański JanSzczecin20088 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  M 
70 Szymański DawidSzczecin2012Biegamy dla mamy5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  M 
71 Ściesiek KrzysztofSzczecin20108 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
72 Ślęzak JakubDobra2013Dobra Szczecińska5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
73 Urban Malada MarcelinaSzczecin200711 – 13 lat (2007 - 2005) – 600 m  KTak 
74 Widuch AnielaSzczecin2015Monia Gym5 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
75
 
WIŚNIEWSKA MARTASZCZECIN19765 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
76 Witkowski KacperPolice20088 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  KTak 
77 Wojdak MateuszPolice20115 - 7 lat (2013-2011) - 200m  MTak 
78 Wójcik LauraBanie20125 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
79 Ziemiński OskarSzczecin2008ampio team8 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak 
80 Żabska HannaWarzymice20115 - 7 lat (2013-2011) - 200m  KTak 
81 Żabski JanWarzymice20098 – 10 lat (2010 - 2008) – 400 m  MTak