Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I Wielkanocny Bieg Zająca

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andrych Magdalena Gryfino1987Wieczorne Bieganie w Gryfinie3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
2 Andrych KamilGRYFINO19855km  MTak 
3 Bernacka RenataTrzcińsko- Zdrój1963Trzcińskie Wieczorne Bieganie3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
4 Białek BeataŻarczyn1976biegam bo lubię5km  KTak 
5 Białkowska KatarzynaSiadło Dolne1977Wieczorne Bieganie w Szczecinie5km  KTak 
6 Bielawska AnnaTrzcińsko Zdrój1984 3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
7 Błasiak PawełTrzcińsko-Zdrój19705km  MTak 
8 Bugajski PiotrTrzcińsko-Zdrój19645km  MTak 
9 Butryn  Agnieszka Babinek19803 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
10
 
Cebeńko MariaNowe czarnowo19685km  KTak 
11
 
Chowańska ANNALipiany1992CJS Tłumaczenia Myślibórz5km  KTak 
12 Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz5km  MTak 
13 Cieślak Helena Gryfino1964brak5km  KTak 
14 Cieślak AdamGryfino1962Pawre Szwec5km  MTak 
15 Czarnula  CzarnaGryfino1980Wieczorne bieganie w Gryfinie 5km  KTak 
16 Czekalski KrzysztofChojna1976A G B NYGUS Chojna5km  MTak 
17
 
Czekalski TomaszChojna1980Amatorska Grupa Biegowa NYGUS Chojna5km  MTak 
18 Czosnowski KrzysztofGRYFINO1978KB HERMES GRYFINO5km  MTak 
19
 
Długosz PawełSzczecin1973Wieczorne Bieganie Szczecin 5km  MTak 
20 Dul MagdalenaNowe Czarnowo1977Wieczorne Bieganie w Gryfinie5km  KTak 
21 Filip TadeuszMieszkowice19605km  MTak 
22 Gajda SebastianSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie5km  MTak 
23 Galas AnetaWitnica19745km  KTak 
24 Gaweł BarbaraTROSZYN19795km  KTak 
25
 
Gaweł TomaszMieszkowice19785km  MTak 
26 Górski Bernard Mierno 1962-5km  MTak 
27 Grzegorczyk JaroslawWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 5km  MTak 
28 Grzegorczyk MajaWolczkowo1978Wierzbicki Running Project 5km  KTak 
29 Gumienny AndrzejSzczecin1957Puszczyk Bukowy3 km z Łobuziakami (dziećmi)  MTak 
30
 
Hałas RenataSzczecin1969SZYBCIEJ NIE MOGĘ5km  KTak 
31 Imbra-Piątkowska MartaMierzyn19743 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
32 Jabłońska AgnieszkaChojna1974AGB NYGUS3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
33
 
Jankowski ZbigniewChojna1989Active Chojna5km  MTak 
34 Jarmoliński PiotrMierzyn1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie5km  MTak 
35
 
Jaroszewicz GrzegorzPolice1973POLICE RUN TEAM 5km  MTak 
36 Jasińska NataliaSzczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie5km  KTak 
37 Jaz JustynaChojna1999AGB NYGUS5km  KTak 
38 Jaz AnetaChojna1999AGB NYGUS5km  KTak 
39 Jaz PaulinaChojna1997AGB Nygus5km  KTak 
40 Jaz IwonaChojna1974AGB Nygus5km  KTak 
41 Jaz LeszekChojna19705km  MTak 
42 Jóźwicka AnetaSzczecin19735km  KTak 
43 JURKIEWICZ WIOLETTASZCZECIN1973WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
44 Kaźmierczak KrzysztofGryfino1972KB HERMES GRYFINO5km  MTak 
45 Kłonowska MonikaTrzcińsko- Zdrój1986Trzcińskie Wieczorne Bieganie3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
46 KOŁACZYK JERZY Moryń1954KB Hermes Gryfino5km  MTak 
47 Konarski WojciechMieszkowice19605km  MTak 
48 KUCHARSKA ANNADĘBNO19823 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
49 Kurowski SebastianTrzcińsko Zdrój1983MKS Orzeł T-Z5km  MTak 
50 Lasek AnnaSzczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
51 Lizak PatrycjaDebno19843 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
52 Lorent  AgnieszkaGryfino 19835km  KTak 
53
 
Łukasiewicz AgnieszkaGryfino1976Wieczorne Bieganie Gryfino5km  KTak 
54
 
Mackiewicz MagdalenaSzczecin1979Fizjobiegacze Szczecin5km  KTak 
55
 
Mackiewicz ArturSzczecin1975 5km  MTak 
56 Madera KrzysztofChojna1984PGB Sportowa Paczka5km  MTak 
57 Magierska  HonorataGryfino1984Wieczorne Bieganie w Gryfinie/ Drużyna Szpiku 5km  KTak 
58 Mikołajczyk AlicjaChojna19845km  KTak 
59 Minko ArkadiuszSzczecin1988MKL SZCZECIN5km  MTak 
60 Morawska Edyta Trzcińsko Zdrój 19753 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
61 Myszogląd PatrycjaChojna19915km  KTak 
62 Narejko PawelChojna19925km  MTak 
63 Narejko DagmaraChojna19895km  KTak 
64 Nowacki DamianStare Łysogórki 19925km  MTak 
65 Nowak DorotaSzczecin1983Wieczorne Bieganie w Szczecinie5km  KTak 
66 Nowicka EwaSzczecin19813 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
67 Olszewska ElzbietaGryfino19825km  KTak 
68 Osiak SławomirSzczecin19765km  MTak 
69 Ostrowski WieslawSzczecin1948Buildi5km  MTak 
70 Otoka KasiaSzczecin1977Fani Formy3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
71 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5km  KTak 
72 Pańko AndrzejWiduchowa19935km  MTak 
73 Paszkiewicz KrzysztofPniewo1972Modlitwa Biegania Gryfino5km  MTak 
74 Pawlewski KrzysztofKrzywin Gryfiński1975A G B NYGUS Chojna5km  MTak 
75
 
Piątkowska IzabelaSzczecin1984 3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
76 Piątkowski Mariusz `Mierzyn1979Moryń5km  MTak 
77 Pieróg ElizaTrzcińsko - Zdrój19863 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
78 Pilecka TeresaSzczecin19815km  KTak 
79
 
Pilecki RobertSzczecin19805km  MTak 
80 PLUTA GRZEGORZNOWE CZARNOWO19635km  MTak 
81 Poniatowska-Tarkowska EdytaSzczecin1979 3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
82 Pruszanow MarcinGryfino1976KB HERMES GRYFINO5km  MTak 
83 Raciborski MarekGryfino1971TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku 5km  MTak 
84 Raciborski ŁukaszGryfino1996Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku5km  MTak 
85 Rychłowska MarzenaSTARE KUROWO19755km  KTak 
86 Rychłowski RafałSTARE KUROWO1975FSD SPORT5km  MTak 
87
 
Sieczkowski MichałSzczecin1983KB Pionier Szczecin5km  MTak 
88 Skarżyńska AnnaChojna19935km  KTak 
89 Skarżyński SzymonChojna19975km  MTak 
90 SLODOWNIK  Konrad Chojna 19815km  MTak 
91 Słowik AdriannaTrzcińsko-Zrój19803 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
92 Stachnio TomaszMieszkowice19905km  MTak 
93 Strojna DorotaSzczecin19733 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
94 Sulik KrzysztofMiroslawiec1978OD AMATORA DO HARDCORA5km  MTak 
95 Surdacka JoannaGryfino19735km  KTak 
96
 
Surdacki  Jerzy Gryfino 1972DRUŻYNA SZPIKU 5km  MTak 
97 Surdacki JerzyGryfino20035km  MTak 
98 Surdacki PiotrGryfino19765km  MTak 
99 Szurgociński PiotrChojna1974A G B NYGUS Chojna5km  MTak 
100 Szymczyszyn LIDIA Gryfino1977KB HERMES GRYFINO5km  KTak 
101 Trochimiuk JustynaMoryń1979AGB NYGUS5km  KTak 
102 Trochimiuk AndrzejMoryń1978AGB NYGUS 5km  MTak 
103 Tuzinek KamilaMoryń 19875km  KTak 
104
 
Wierzbicki SebastianGorzów Wielkopolski1987Wierzbicki Running Project5km  MTak 
105
 
Wilklisz WojciechSzczecin1970 5km  MTak 
106 Wojciechowski Andrzej Trzcińsko-Zdrój19803 km z Łobuziakami (dziećmi)  MTak 
107 Woszczyk RenataSzczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie5km  KTak 
108 WOŹNIAK MariaTRZCIŃSKO-ZDRÓJ1968Trzcińskie Wieczorne Bieganie3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak 
109 Woźniakowski MateuszCzepino19855km  MTak 
110
 
Zerzut JarosławSzczecin1968Puszczyk Bukowy3 km z Łobuziakami (dziećmi)  MTak 
111 Zimny TomaszSzczecin1956 5km  MTak 
112 Żak DominikaSzczecin1985Puszczyk Bukowy3 km z Łobuziakami (dziećmi)  KTak