Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. 2017/2018 - Bieg 5

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczyk MaksymGorzow Wlkp1997AZS - AWF Gorzow Wlkp5 km  M
2 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp5 km  M
3 Anikiej MaciejGorzów Wielkopolski19905 km  M
4 ANTONIK HLEBGorzów Wlkp.19875 km  M
5 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
6 Babiszkiewicz MikołajGorzów Wlkp1977GAWRA5 km  M
7 Babiszkiewicz JakubGORZÓW WLKP20055 km  M
8
 
Bandur GrzegorzGorzów Wlkp.1988KB MANIAC POZNAŃ5 km  M
9 Banicka AgataGorzów Wielkopolski19905 km  K
10 Baran Patryk Witnica (Białcz)1994Vesolovski Biega Team 5 km  M
11
 
Barański DamianGorzów Wlkp.1991Gorzów BIEGA5 km  M
12
 
Bartosik PrzemysławBarlinek1976HR max BARLINEK5 km  M
13 Bartosik MaciejBarlinek1986HRmax BARLINEK5 km  M
14 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI19845 km  M
15 Bilińska MagdalenaGorzów Wlkp.19765 km  K
16 Borek JakubBarlinek1990Tim Borek5 km  M
17 Borek JacekGorzów Wielkopolski1981BBL5 km  K
18 Bossy JacekGorzów Wielkopolski 1962brak5 km  M
19
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW5 km  M
20
 
Brudnicki KrzysztofGorzów Wlkp.1978Biegacze do Żabki5 km  M
21 Bukiel KrzysztofKostrzyn nad Odrą19615 km  M
22 Bździon KamilKostrzyn nad Odrą1989Fit Foxy5 km  M
23 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
24 Celejewski KrzysztofLipki Wielkie19675 km  M
25 Celejewski MarcinLipki Wielkie19925 km  M
26 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp.19455 km  M
27 Chawawko TomaszDębno19745 km  M
28
 
Chciuk RafalKostrzyn Nad Odrą 1987Kostrzyn 5 km  M
29 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp19855 km  K
30
 
Ciepliński RadosławOsiedle Poznańskie1974JANKES5 km  M
31 Cierach LeszekGorzów Wielkopolski1984Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
32 Cieslak EmilKostrzyn n/o19815 km  M
33 Cyrwus  Andrzej Gorzów Wielkopolski 19815 km  M
34
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19625 km  M
35 Czerniawski JanGorzów Wlkp.19885 km  M
36 Czerniawski LechGorzów Wlkp.19895 km  M
37 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975MTB TEAM GORZÓW5 km  M
38 Doberschuetz PiotrGorzów Wlkp19775 km  M
39 Dobrowolska IwonaDobiegniew1971Zmęczeni na Starcie Dobiegniew5 km  K
40 Dobrowolski GrzegorzDobiegniew1969Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  M
41 Domagalski  LeszekStrzelce Krajeńskie19755 km  M
42 Drozd MaciejGorzów19755 km  M
43 DRUZYŃSKI  SŁAWEK SKWIERZYNA1987ULICA5 km  M
44 Dryszel PawełGorzów Wielkopolski19835 km  M
45 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
46
 
Filipiak ŁukaszNowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"5 km  M
47
 
Fleszer NatanKostrzyn nad Odrą1993Kostrzyński Klub Karate Shotokan5 km  M
48 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  K
49 Fulara MaciejStrzelce Krajeńskie1992KB Pento Strzelce Krajeńskie5 km  M
50 Gaik MateuszBrzozowiec19955 km  M
51
 
Gajewski EugeniuszGorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km  M
52 Gałęcka AgnieszkaGorzów Wielkopolski19775 km  K
53
 
Gerlecki PiotrBarlinek19875 km  M
54 Górecki FilipGorzów Wlkp.1986niezrzeszony5 km  M
55 Górny Sebastian Gorzów Wielkopolski19765 km  M
56 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project5 km  M
57 Hajdukiewicz RafałŚwiebodzin1988 5 km  M
58
 
Hanczarek DariuszGorzów Wlkp.1976ZSTiO Gorzów Wlkp.5 km  M
59
 
Jabłoński ŁukaszSłońsk19825 km  M
60 Jagiełłowicz Kamil Gorzów19955 km  M
61 Jakóbczyk EwelinaGorzów Wlkp.1992BBL GORZÓW5 km  K
62 Jankowski GrzegorzGorzów Wielkopolski19855 km  M
63 Jarmasz AdamGorzów wlkp19905 km  M
64 Jewiarz MargaretaWawrów1993Stargard ja się nie ścigam5 km  K
65 Jońca-Kulpa MariolaBarlinek19805 km  K
66 Kaczmarek JanMieszkowice19475 km  M
67
 
Kalka JarosławGorzów Wielkopolski1984Kalqa Run5 km  M
68 Kamiński  JacekGorzow 19785 km  M
69 Kaniewska Dorota Santocko1990Kania Team5 km  K
70 Kaniewski PiotrSantocko1987Kania Team5 km  M
71 Karczmarski MateuszSkwierzyna1987Algraf Team5 km  M
72 KARDASZ KAMILKRZESZYCE20035 km  M
73 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce19825 km  K
74
 
Kazimierczak AgnieszkaGorzów Wielkopolski19765 km  K
75 Klej EwaGorzow Wlkp.1981parkrun Gorzów 5 km  K
76
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL GORZÓW5 km  M
77 Kłysz MaurycyPrzyprostynia19865 km  M
78 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974ZrobimTo.pl5 km  M
79 Kompanowski MariuszLubiszyn19705 km  M
80 Kompanowski WojciechLubiszyn20005 km  M
81 Kopczany MarcinGorzów Wielkopolski19795 km  M
82
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Project5 km  M
83 Kostrzewski BartekGorzów Wielkopolski20035 km  M
84 Kostrzewski GrzegorzGorzów Wlkp.19755 km  M
85 Kostyszak MarcinLubniewice 19895 km  M
86
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew5 km  K
87
 
Kowalski PiotrGorzów Wielkopolski19975 km  M
88 Kozajda TomaszDeszczno1982Deszczno Warriors5 km  M
89
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19775 km  M
90
 
Kristel PiotrStrzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  M
91 Krzyżostaniak MonikaJanczewo19905 km  K
92
 
Księżak PiotrGorzów Wlkp.19775 km  M
93
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Deszczno Warriors5 km  M
94 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
95
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.19825 km  K
96 Kurasz MartaLubniewice19935 km  K
97 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team5 km  K
98 Kuś AdamWysoka1997BE3/Cityzen_ Triathlon & Running Team5 km  M
99 Kuś ElżbietaWysoka19695 km  K
100 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM5 km  M
101
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM5 km  M
102 Lech MartaŚwiebodzin19895 km  K
103 Lech RadosławŚwiebodzin1976BBL ŚWIEBODZIN 5 km  M
104
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
105 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19825 km  K
106
 
Łangowski MateuszChroościk1976Ivolt Team5 km  M
107 Łobocki LeszekGorzów Wielkopolski19815 km  M
108 Madzelan AgataJenin19905 km  K
109
 
Marczewski TomaszGorzów Wlkp.19705 km  M
110
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  K
111
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
112 Masłowski MarcinGorzów19765 km  M
113 Mazur AnnaGorzów Wielkopolski19815 km  K
114
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
115 Michalak PaulinaSkwierzyna1994Zmęczeni na starcie Dobiegniew5 km  K
116 Michalik AndrzejGorzów 1964BBL GORZÓW5 km  M
117
 
Mikołajczuk JacekGorzów Wielkopolski2000DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
118 Modelska JustynaStrzelce Krajeńskie19755 km  K
119 Modrzejewski MarcinChwalęcice19835 km  M
120 Myszczyński JakubSkwierzyna19935 km  M
121
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
122 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
123 Nowakowski MarcinGorzów Wielkopolski19845 km  M
124
 
Nowicki RobertWawrów19745 km  M
125 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.1975BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
126 Opłatkowski ZbigniewJenin19635 km  M
127 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K
128 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  K
129
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
130
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
131 Paradowski DarekGorzów1973Szkoła Podstawowa w Krzeszycach5 km  M
132 Parkoła KrzysztofGorzów Wlkp.19795 km  M
133 Pawlak BogusławKolczyn1970Postomia_Kolczyn5 km  M
134 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski19865 km  K
135 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979 5 km  M
136
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992FSD RUN DREZDENKO5 km  M
137
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km  M
138 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.19585 km  M
139
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project5 km  M
140 Pikuła GrzegorzRóżanki19855 km  M
141 Płoński JakubStargard1983DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
142
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19865 km  M
143 Prażanowski GrzegorzDeszczno1983Deszczno Warriors5 km  M
144
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Stilon Gorzów5 km  M
145 Przybylak PawełGorzów Wlkp19775 km  M
146 Przybyło LeonardGorzów Wlkp.1973Stalowe Łydki5 km  M
147
 
Przybysz RafałGorzów WLKp19695 km  M
148 Pura RobertGorzów Wielkopolski1977Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
149 Rachlewicz RyszardGorzów Wielkopolski1962Chantrel5 km  M
150 Roztajewska PatrycjaPoznań19885 km  K
151 Różański KarolGorzów Wielkopolski19855 km  M
152 Różański KonradGorzów Wielkopolski19755 km  M
153 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
154 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski19745 km  K
155 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991 5 km  M
156 Sip TomaszGorzów Wielkopolski19795 km  M
157 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19785 km  M
158 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
159 Skrodzki TomaszBaczyna19765 km  M
160 Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
161 Socha JoannaGorzów Wielkopolski19965 km  K
162 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 1974parkrun Gorzów 5 km  K
163
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
164 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 19745 km  K
165 Stachnik SabinaBarlinek1975Barlinek5 km  K
166 Stańczyk KazimierzLipki Wielkie19665 km  M
167 Starczewska IazbelaSwiebodzin1970BBL ŚWIEBODZIN 5 km  K
168
 
Staszak RadosławGorzów Wielkopolski1979Gorzowskie Bieganie Czwartkowe5 km  M
169
 
Stępiński MateuszStrzelce Krajeńskie1990#motywacjaidoprzodu5 km  M
170
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 5 km  M
171 Szar AnetaDębno19775 km  K
172
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów5 km  M
173
 
Szuca AgataStrzelce Krajeńskie1993KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  K
174 Szydełko JanuszGorzów wlkp19715 km  M
175
 
Szygęda PawełGorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowie5 km  M
176 Szymanski WojciechGorzow Wlkp19805 km  M
177 Szymański RobertGorzów Wlkp.19775 km  M
178 Szymański RafałGorzów Wielkopolski19775 km  M
179 Szymczak JarekGorzów Wlkp.19795 km  M
180 Ślęzak MariuszDobra19855 km  M
181
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
182
 
Tatara MarekKostrzyn nad Odrą1975Kostrzyńska Grupa Biegowa5 km  M
183 Terpiłowski ŁucjanGorzow Wlkp.19585 km  M
184 Tymecka AnnaPełczyce19865 km  K
185
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 5 km  M
186
 
Walentynowicz MonikaGorzów Wlkp.1981BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
187 Warszawski RadosławGorzów Wielkopolski19875 km  M
188
 
Waszak  MałgorzataGorzów Wlkp 19735 km  K
189 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
190 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team5 km  M
191 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19875 km  M
192
 
Wojtaś AgataKrzeszyce20005 km  K
193 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
194 Woźniak AlicjaGorzów Wlkp. 2000MUKS PUSZKIN5 km  K
195
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 5 km  M
196 Wróbel KrzysztofGorzów Wlkp.19785 km  M
197 Zajączkowski PiotrGorzów Wlkp1972Syberian Husky Team5 km  M
198 Zaleski TomaszGorzów Wlkp.19875 km  M
199 Zamrzycki LeszekGorzów Wlkp1957BBL Gorzów Wlkp5 km  M
200
 
ZDANOWSKI DARIUSZKOSTRZYN NAD ODRĄ19785 km  M
201 Zell JacekChwalęcice19645 km  M
202 Zerek MarcinRzepin19895 km  M
203 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin5 km  M
204 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)5 km  K