Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Trzech Mostów w Kamieniu Pomorskim

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr  Świnoujście 197710 km  MTak 
2 Antkowiak Krystian Dachowa198510 km  MTak 
3 Balinowski KornelKornel Nowa Sól198210 km  M 
4 Bekier Szymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
5 Bogusz PawełPaweł Kraków198010 km  MTak 
6 Bzdak MariuszMa Rio Szczecin1984Biegiem Na Służbę 10 km Powiat Kamień
Mundurowi
 
M 
7
 
Cel EdytaLADY BIRD Ostoja1970OSTOJA10 km Mundurowi
 
KTak 
8 Charowski Marcin Stargard198010 km  M 
9 Dolatowski DominikDolatowski Kamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
Mundurowi
 
M 
10
 
Dyczyński LeszekDLA HANII Szczecin1981MTR Szczecin Team10 km Mundurowi
 
M 
11 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
12 Głuszczak Kazimierz Świnoujście1974TEAM KOPEĆ10 km Mundurowi
 
M 
13 Harendarz Zbigniew Obora1969mSport RCS Team Lubin10 km  M 
14 Jacyna Miroslaw Szczecin Dabie1964Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus10 km  MTak 
15 JAŚKIEWICZ JAKUBKUBA Parczew197710 km  MTak 
16
 
Jędruch Kasia Szczecin1986KMP Świnoujście10 km Mundurowi
 
KTak 
17 Kaczyński Henryk Gryfice195310 km  M 
18 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
19 Kopcewicz Robert Goleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km  M 
20 Kośmiński PawełPaweł Szczecin197810 km  M 
21 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
K 
22 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962KB Kamień Pom.10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
M 
23 Kubiś Kamil Gryfino19775K10 km Mundurowi
 
M 
24 Kuźmińska MajaPscola Szczecin1982MoniaGym10 km  K 
25
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Szczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
KTak 
26 Lahatski AndreiANDREI SZCZECIN199710 km  M 
27 Lal Monika Gryfice196410 km  KTak 
28 Lasocki ŁukaszLukaszwBiegu.pl Aleksandrów Łódzki1981Mocni w Duchu - Zabiegani10 km  M 
29
 
Lewandowski MarekLewy 72 Zbąszyń1972TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIE10 km  M 
30 Ling Robert Goleniów1976IKEA Industry PDC Goleniów10 km  MTak 
31
 
Lipertowicz AdriannaADA Gryfice1973RunGryf Gryfice10 km  K 
32 Lipertowicz Sebastian Kogucik Police1983LoveLasy10 km  M 
33
 
Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
M 
34
 
Magalski Tomasz Kamień Pomorski1988Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
MTak 
35 Majewski DawidCzacza Wysoka Kamieńska1994Wysoka Kamieńska10 km Powiat Kamień
Mundurowi
 
M 
36 Matuszewski DanielMATUSZEWSKI Chomino199610 km Powiat Kamień
 
M 
37 MICKIEWICZ ADAMMICEK  Mrzeżyno198710 km Mundurowi
 
M 
38
 
Migalska Stankiewicz  Lucyna Gryfice 198010 km  K 
39 Miklaszewicz Szerment MagdalenaMADZIA BWM Gorzów1981BWM Team10 km  K 
40
 
Morgiewicz Piotr Gryfice1966RunGryf Gryfice10 km  M 
41 Muraszow DanielDla Grzesia Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
Mundurowi
 
MTak 
42 Myślicki RafałMyśliwy Świerzno198910 km Powiat Kamień
 
M 
43 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN194910 km  M 
44 Nowicka Ewa Szczecin198110 km  K 
45 Olejnik Janusz Trzebiatów196510 km  MTak 
46 Oleszek Krzysztof Stargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
47 Ostrowski WieslawOjciec  Szczecin1948Buildi10 km  M 
48 Otoka Kasia Szczecin197710 km  K 
49 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
50 Paczyńska Joanna Goleniów1986 10 km  KTak 
51 Panasiuk Krzysztof Stargard198110 km Mundurowi
 
M 
52 Piechaczek IzabelaPiecholina Goczałkwoice-Zdrój198410 km  K 
53 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony10 km  MTak 
54 Przemyślak WiktoriaWIKUSIA Lubawka2001 10 km  KTak 
55 Przemyślak WeronikaWERONISIA Lubawka2001 10 km  KTak 
56 Radzki Wojciech Goleniów 198510 km  MTak 
57
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście198410 km  M 
58
 
Saja PrzemysławPrzemo Nowogard1984Nowogardzki Klub Biegacza "ENDORFINA"10 km  M 
59 Skuza GrzegorzGreg Szczecin1971niezrzeszony10 km  MTak 
60
 
Sobieraj Anna Wolin1996KB Pionier Szczecin10 km Powiat Kamień
 
K 
61 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
62
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Gmina Kamień
Powiat Kamień
 
M 
63 Suleja  Joanna Gegra5  Stargard 1960SZWLA Stargard10 km  K 
64 Szadowiak JakubKapok Kamień Pomorski1993Energy Gold Team10 km Gmina Kamień
 
M 
65
 
SZCZĘCH MariuszSZCZĘCH Świnoujście198410 km Mundurowi
 
M 
66 Szerment ErykERYK BWM Gorzów1980BWM Team10 km  M 
67 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
68 Szpeyer Sławomir Kraków196410 km  MTak 
69 Szymańska KatarzynaKasia Szczecin198210 km  K 
70 Szymański Łukasz Łukasz Pobierowo198910 km  M 
71
 
Świtoń MagdalenaMagda Gryfice198510 km  K 
72
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
73
 
Trawiński KrzysztofRun_trawka76 Kamienna Góra1976KS SZORTY10 km  M 
74
 
Uldynowicz ŁukaszUldyn Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  MTak 
75 Wiśniewski Czesław Szczecin1951Maratończyk Szczecin10 km  MTak 
76
 
WUJTAK DOMINIKDominik LUBIN1983KGHM ZG RUN10 km  MTak 
77
 
Zawadzki Adrian Trzebiatów1996Trzebiatoff Biega10 km  M 
78 Zielińska Bogumił Mieroszów1963Grupa Biegowa Mieroszów10 km  MTak 
79
 
Zielińska RenataRenia Bielice196710 km  K 
80 Zimny Tomasz Szczecin195610 km  MTak 
81 Żebrowska  Agnieszka  Stargard 198810 km  K 
82
 
Żywicka  Barbara Jamajka Szczecin197210 km  KTak 
83
 
Żywicki Janusz Szczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  MTak