Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG TROPEM WILCZYM - Skwierzyna

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp1963 m  M 
2 Balcerek RadosławMiędzyrzecz1987EU Trucking1963 m  M 
3 Baszynski JakubSkwierzyna1999Skwierzyna1963 m  M 
4 Baszyński MichałSkwierzyna20021963 m  M 
5 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI19841963 m  M 
6
 
Bożyk DamianSkwierzyna1985STAL GORZÓW1963 m  M 
7 Bożyk ŁUKASZSkwierzyna1986Stal Gorzów 1963 m  M 
8 Budnik SławomirGorzów Wielkopolski19731963 m  M 
9 Chełstowski RobertSkwierzyna196935 drOP1963 m  M 
10 Chełstowski JanSkwierzyna1998Zespół szkół technicznych Skwierzyna1963 m  M 
11 Chmielewska MagdalenaSkwierzyna19681963 m  K 
12 Chmielewski PiotrSkwierzyna19661963 m  M 
13 Chodzińska MarzenaPrzytoczna1982FSD RUN1963 m  K 
14 Chodziński KrzysztofDrezdenko1981 1963 m  M 
15 Czarnecki DariuszSKWIERZYNA19791963 m  M 
16 Czernicki RyszardMiedzyrzecz19551963 m  M 
17 Dawidowicz AndrzejBledzew1954SAMSEBIEGAM1963 m  M 
18 Gluz MarikaSkwierzyna19911963 m  K 
19 Gotfrydziak SzymonMiędzyrzecz1980amatorka team1963 m  M 
20 Grel GrażynaSkwierzyna19801963 m  K 
21
 
Grzesiak KrzysztofMiedzyrzecz198317 WBZ Miedzyrzecz1963 m  M 
22 Gwóźdź SebastianSkwierzyna1988EU Trucking1963 m  M 
23 Hablicer AdamSkwierzyna19851963 m  M 
24 Jeleński SzymonMiędzyrzecz1998Klub Sportowy Kasztelanka1963 m  M 
25 Kaczmarek GrzegorzPszczew1986KP PSP MIĘDZYRZECZ1963 m  M 
26 Kaczmarek MalwinaMiędzyrzecz19871963 m  K 
27 Karczmarski MateuszSkwierzyna1987Algraf Team1963 m  M 
28 Kaszkowiak DawidSkwierzyna19771963 m  M 
29 Kotlenga DamianSkwierzyna19811963 m  M 
30 Kozimor MarcinSkwierzyna19871963 m  M 
31 Krzyżaniak KarolinaSkwierzyna19811963 m  K 
32 Kubik  MichałMiędzyrzecz1991Klub Biegacza "Piast" Międzyrzecz1963 m  M 
33
 
Leszczyński MichałDeszczno1978Syberian Husky Team1963 m  M 
34 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19821963 m  K 
35 Maciąg KarolBielsko199117 WBZ1963 m  M 
36 Maciejewski RafałSkwierzyna19811963 m  M 
37 Masiukiewicz  Jacek Skwierzyna19811963 m  M 
38 Myszczyński JakubSkwierzyna19931963 m  M 
39 Nawrot WiesławSKWIERZYNA19611963 m  M 
40 Nir-Skibski BartekNietoperek1983KPPSP Międzyrzecz1963 m  M 
41 Pura MarekSkwierzyna19781963 m  M 
42 Roszkowiak StanisławMiędzyrzecz1983Międzyrzecz1963 m  M 
43 Seniuk KatarzynaSkwierzyna19841963 m  K 
44 Sikorska IzabelaMiędzyrzecz19811963 m  K 
45
 
Sikorski KrzysztofMiędzyrzecz1980Klub Sportowy Kasztelanka Międzyrzecz1963 m  M 
46
 
Sikorski GrzegorzOstrów1980Klub Sportowy Kasztelanka Międzyrzecz1963 m  M 
47 Strzelczyk NorbertSkwierzyna1976Kibole w biegu1963 m  M 
48 Sznurowski KacperMiędzyrzecz19961963 m  M 
49 Szudra AdamMiędzyrzecz19851963 m  M 
50 Szymczak CzesławSkwierzyna19571963 m  M 
51 Śliwiński KacperSkwierzyna2002Skwierzyna1963 m  M 
52 Tarazewicz EwelinaSkwierzyna19861963 m  K 
53 Wasilewski DariuszMiędzyrzecz1970KP PSP MIĘDZYRZECZ1963 m  M 
54 Wawrzyniuk MARIUSZSkwierzyna1979KS Team Baryła Gorzów1963 m  M 
55 Witamborska MonikaSkwierzyna 19911963 m  K 
56 Ziętek ArturSkwierzyna19771963 m  M