Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Bieg Wikinga im. Henryka Tomczaka

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr  Świnoujście 197710 km  M 
2
 
Adamowicz DanielDANI Szczecin1984KB Pionier Szczecin10 km  M 
3 Andryszczyk AnitaANTOSIA Police199010 km  K 
4 Bączyk Adam SZCZECIN1977MoniaGym10 km  M 
5 Bączyk  Monika  Szczecin1978MoniaGym10 km  K 
6 Bekier Szymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
7 Berezowski Piotr Wolin198810 km Gmina Wolin
 
M 
8 Bieniek Kamil Police1984 10 km  M 
9 Bober Kamil Szczecin198510 km  M 
10 Bogacka MałgorzataGOSIA Police198110 km  K 
11 Bogusz PawełPaweł Kraków198010 km  M 
12 Borowska KarolinaKAROLA PuciceGoleniów1986Puszczyk bukowy 10 km  K 
13 Brzezicka KorneliaKorcia biega :-) Wolin198310 km Gmina Wolin
 
K 
14 Bzdak MariuszMa Rio Szczecin1984Biegiem Na Służbę 10 km Gmina Wolin
 
M 
15 Bzdawka JoannaASIA Świnoujście1976BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  K 
16 Bzdawka Rafał Świnoujscie1975KPW ŚWINOUJSCIE10 km  M 
17 Chwałko Cyprian Warnowo1993przeChwałki10 km Gmina Wolin
 
M 
18 Ciemna ReginaRegina Świnoujście194910 km  K 
19 Ciemny Tadeusz  Swinoujscie195010 km  M 
20 Ciesielska  Agnieszka RUDA Świnoujście 197210 km  K 
21 Ciszewski Paweł Świnoujście198510 km  M 
22 Cybulska AnnaPANDZICA Police1989Panda i Banda10 km  K 
23 Daronin Pavlo Goleniow198110 km Gmina Wolin
 
M 
24
 
Derda RobertMarinero  Świnoujście1972TT Szczecin10 km  M 
25 Dolatowski DominikDolatowski Kamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km  M 
26
 
DOŁĘGOWSKI Marek Kołczewo1971BKS MANIAK WOLIN10 km Gmina Wolin
 
M 
27 Domiński Karol Turek1982Orki z Majorki10 km  MTak 
28 Drozd Michał Michał Szczecin 198710 km  M 
29
 
Drzewiecka AgnieszkaAgawa Świnoujście1971Biegacze Świnoujście10 km  K 
30
 
Drzewiecki ArkadiuszArkadio Świnoujście1966Biegacze Świnoujście10 km  M 
31 Dul Magdalena Nowe Czarnowo1977Wieczorne Bieganie w Gryfinie10 km  K 
32
 
Elbińska Krawczuk MonikaMonia Świnoujście197710 km  K 
33 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
34
 
GAPINSKI Rafał Szczecin1975ProGdar Marathon Team10 km  M 
35 GIBA JACEK ŚWINOUJŚCIE1970MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
36 Głowacki AdrianMagikkomputerowy Świnoujście198810 km  MTak 
37 Głuszczak Kazimierz Świnoujście1974TEAM KOPEĆ10 km  M 
38 Gołąbiowski JarekProchyra Świnoujscie1968Biegacze Świnoujście10 km  M 
39 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
40
 
Grobelski DawidHOSSE Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  M 
41 GRYTA JANINA MIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  K 
42 Guzowska IwonaIWA Świnoujście196510 km  K 
43 Harner Jacek Police1986Panda i Banda10 km  MTak 
44 Jabłonska Elzbieta Świnoujście1965parkrun Świnoujście10 km  K 
45 Jabłoński Mirosław  Świnoujście1963parkrun świnoujście10 km  M 
46 Jachira KrzysztofKRZYSIEK Świnoujście198410 km  M 
47 Janczara SebastianJastrząb Stargard198210 km  MTak 
48 Jarocki Bartosz Szczecin199110 km  M 
49 Jasiuchna Aleksandra Świnoujście1988Pieczarkowe Łapki Świnoujście10 km  K 
50 Jasiuchna Marek Świnoujście1983Pieczarkowe Łapki Świnoujście10 km  M 
51 Kelar ŁukaszŁukasz Szczecin1991KB Pionier szczecin10 km Gmina Wolin
 
M 
52 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
53 Kopcewicz RobertRob Goleniów196610 km  M 
54 Kopienka Radosław Radzix Gorzów Wielkopolski 1977wolny10 km  M 
55 Korbuszewska Milena Wolin1988Orki z Majorki10 km  KTak 
56 Kowaleczko MichałKowal Szczecin198210 km  M 
57
 
Kuchta PiotrWOLF FIGHTER Szczecin1988KB Pionier Szczecin10 km  M 
58 Kula Sambor Świnoujście1975Kulki team10 km  M 
59 Lange DamianImmortal Sailor Świnoujście 1985Synowie Posejdona10 km  M 
60
 
Latuszek SebastianKotKojot Szczecin198810 km  M 
61 Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
62 Ling Robert Goleniów1976IKEA Industry PDC Goleniów10 km  M 
63
 
Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
64 Liszniański Daniel Płoty1978CELOWY ZWIĄZEK GMIN R-XXI NOWOGARD10 km  M 
65 Lukaszewicz KatarzynaKasia London196710 km  K 
66 Łukaszewicz Hanna Wolin 1988Orki z Majorki10 km Gmina Wolin
 
KTak 
67 Maciejewska GrażynaGrażka Marianowo195910 km  KTak 
68
 
Maciejewski HenrykHeniutek Marianowo1940SZWLA10 km  MTak 
69 Maćkowiak Piotr Świnoujście198310 km  M 
70 Majewska Małgorzata GOSIEŃKA Poznań1956mm10 km  K 
71
 
Marchlewski ArsenArsen Szczecin1988Hasaj To!10 km Gmina Wolin
 
MTak 
72 Maszczyk MartaMartucha Gryfino1982MoniaGym10 km  K 
73 Mazurski PawełMazur Gryfice198910 km  M 
74 Michałowski Daniel Świnoujście197510 km  M 
75 Mikulska Gawle Karina  Świnoujście198010 km Gmina Wolin
 
K 
76
 
Mioduszewski ŁukaszMiodek Świnoujście1982MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
77 Mucha Martyna Police199210 km  K 
78 Murawska MonikaMonika Świnoujście197810 km  K 
79 Myślicki Rafał Świerzno198910 km  M 
80 Niewiadomski MateuszMałpa Gorzów Wlkp.199010 km Gmina Wolin
 
M 
81 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
82 Olejnik Janusz Trzebiatów196510 km  M 
83 Ostrowski WieslawOjciec  Szczecin1948Buildi10 km  M 
84 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
85 Paczyńska Joanna Goleniów198610 km  K 
86
 
Pałosz DanielDANIEL Wolin197310 km Gmina Wolin
 
M 
87 Parol Grzegorz Szczecin197710 km  M 
88 Peda Kamila Police198010 km  K 
89 Peda Leszek Police195210 km  M 
90 Pobiedzińska MagdalenaEYDA  Warzymice198210 km  K 
91 Pokrzywiński KrzysztofPOKRZYWIŃSKI Police1962BBL Police10 km  M 
92
 
Pokrzywiński ZbigniewPOKRZYWIŃSKI Police1987BBL Police10 km  M 
93 POZDROWICZ PAWEŁ Ińsko195510 km  MTak 
94 Puff Agata Police1986Panda i Banda10 km  K 
95 Pytko Mariusz Wolin196810 km Gmina Wolin
 
M 
96 Romańska Karolina Świnoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  K 
97
 
Rózga ZbigniewVALHALLA 88  Szczecin1977Viking 8810 km  MTak 
98 Rózga JerzyViking88 Szczecin197510 km  MTak 
99
 
Sobieraj Anna Wolin199610 km Gmina Wolin
 
K 
100 Somska GosiaGosiak Świnoujście198010 km  KTak 
101
 
STEFANIAK PawełSTEFAN STARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  M 
102
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście10 km  M 
103 Stelmach KonradKonrad Stargard1992Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"10 km  MTak 
104 Suska SylwiaSYLWIA Świnoujście197510 km  K 
105 Suski Piotr Papaj Świnoujście197410 km  M 
106 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
107
 
Szymański MarekPrezes Kamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
108 Ślusarz IwonaIwa Szczecin197410 km  KTak 
109 Średziński Michał Poznań195110 km  MTak 
110
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  M 
111 Tecław RobertRobert Jasień1969niezrzeszony10 km  M 
112 Uszpolewicz PatrykSZPULI Bezrzecze1979BQ TEAM10 km  M 
113 Waszczuk TomaszWASZCZUNIU Szczecin1980WASZCZUK TEAM10 km  M 
114 Weremij SławomirSŁAWEK Świnoujście1973MKL MARATON Świnoujście10 km  M 
115 Wlazły Anna Świnoujście1993przeChwałki10 km Gmina Wolin
 
K 
116 Wojciechowski Roman Świnoujście196710 km  M 
117 Wolińska Emilia Wolin197110 km Gmina Wolin
 
K 
118 Woliński Andrzej Wolin196710 km Gmina Wolin
 
M 
119
 
Wójcik DamianVUJO Darłowo197010 km  M 
120 Zabrocki Karol Świnoujście198010 km  MTak 
121 Zając MaciejKicaj Świnoujście198810 km  M 
122 Zelek-Pałosz MagdalenaMAGDALENA Wolin197610 km Gmina Wolin
 
K 
123
 
Zerzut JarosławJARECKI Szczecin1968Puszczyk Bukowy10 km  M 
124
 
Zielińska RenataRenia Bielice196710 km  K 
125 Zienkiewicz Jan Świnoujście197610 km  M 
126
 
Żywicka  Barbara Jamajka  Szczecin197210 km  K