Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXIX "10-tka Myśliborska"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andrzejczak Jessica Chojna199710 km  KTak 
2
 
Andrzejczak Monika Szczecin1985Miejski Klub Lekkoatletyczny Szczecin10 km  KTak 
3 Babij Krzysztof Kostrzyn nad Odrą1981Biegiwpolsce.pl10 km  MTak 
4
 
Bagińska EwelinaKLUSKA  Górzyca198910 km  KTak 
5 Bałdyga Sławek Szczecin197310 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
6 Batrak Nataliia Kharkow 198810 km  K 
7 Bekier Szymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
8 BERNACKI MARIUSZ GRYFINO1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  MTak 
9 Białek Beata Żarczyn1976biegam bo lubię10 km  KTak 
10 Bielańska Paulina PAULINA Stargard 199410 km  K 
11 Bielański MirosławBielański Mirosław Stargard 1960Stargard10 km  MTak 
12 Bielański KrzysztofBielański CRONIMET.PL Stargard1958CRONIMET.PL10 km  MTak 
13 Bodnar ZbigniewZbyszek Szczecin194810 km  MTak 
14 Borowska KarolinaKAROLA PuciceGoleniów1986Puszczyk bukowy 10 km  KTak 
15 Budziak ZbigniewBENO GRYFICE197210 km  M 
16 Bukiel Krzysztof Kostrzyn nad Odrą196110 km  M 
17 Bury MariannaMAJKA Strzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegacze10 km  KTak 
18 Bury JacekJACEK Strzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze10 km  MTak 
19 Bykowski PiotrBYKU MISTRZ Gryfino1982KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
20
 
Chciuk RafalCiuku Kostrzyn Nad Odrą 1987Kostrzyn 10 km  M 
21 Chmielewski JanuszJanusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  MTak 
22
 
Chowańska ANNA Lipiany1992CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km  K 
23 Chowański Bartosz Lipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km  MTak 
24
 
Ciepliński RadosławBETON Osiedle Poznańskie1974JANKES10 km  MTak 
25 Ciesielski GrzegorzGrzeniu RZEPIN197510 km  MTak 
26 Cyga-Rutkowska Julita Myślibórz1974Mieszkanka Myśliborza10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
27 Czosnowski Krzysztof GRYFINO1978KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
28
 
Czynsz PiotrCzynszu Szczecin1980Fizjoline Szczecin10 km  MTak 
29 Czyrny Łukasz Karnice198110 km  M 
30 Daraż Marcin Stargard198110 km  MTak 
31
 
Dłubek Grzegorz Gorzów Wielkopolski196810 km  MTak 
32 Dmytryk Łukasz Szczecin1985AMPIO TEAM10 km  MTak 
33 Doskonała Alina Barlinek198410 km  K 
34
 
Doskonały Łukasz Barlinek198210 km  M 
35 Draczyński Zygmunt Łobez1948LŁKB TRUCHT10 km  MTak 
36 Droździel Magdalena Gryfino1986KB Hermes Gryfino10 km  KTak 
37 Dylewska MonikaMONIKA Barlinek197710 km  K 
38 Dylewski AdrianDYLOF Barlinek197010 km  M 
39
 
Dziedzina MilenaRoX Nowogródek Pomorski1989Klub Sportowy Fitness10 km  KTak 
40 Dziedzina Grzegorz Szczecin197710 km  MTak 
41 Dzyganowicz EwaEwa Chwarszczany1979Maliny Kaliny10 km  KTak 
42 Fila MałgorzataGosua Myślibórz198110 km  K 
43
 
Filipiak ŁukaszCZARNY Nowogródek Pomorski1980Łukasz Filipiak "BLACK TEAM"10 km  M 
44 Filipienko MalgorzataMAŁGORZATKA Strzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze10 km  KTak 
45 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  M 
46 Flaszyński Mateusz Witnica1991Saiyan Team10 km  MTak 
47 Furmański Marcin Szczecin1986Green Essence10 km  MTak 
48
 
Gerlecki PiotrPicu Barlinek198710 km  M 
49 Głębicki Lech"LEON" Gorzów Wlkp.197610 km  MTak 
50 Górka Piotr Myślibórz197010 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
51 Górski Bernard  Mierno 1962-10 km  MTak 
52 Grzegolec Grzegorz Gorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project10 km  MTak 
53 Grzesik Eugeniusz Koszalin1966STRAŻAK SAM10 km Strażacy
 
MTak 
54 Gula Paweł PAWEŁ Bierzwnik1996Runner's Bierzwnik10 km  MTak 
55 Herba ZbigniewZbyszek Stargard1953Holstar10 km  MTak 
56
 
Hnat Rafał Wałcz1972WAŁECKA ŚCIEMA10 km Strażacy
 
MTak 
57 Hołyński LeszekHOŁEK Przeclaw1987Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km Strażacy
 
MTak 
58 Hulewicz Michał Gorzów Wielkopolski1988Draczyński Team10 km  M 
59 Huszcza BernardetaBenia Dębno1979Akcja motywacja 10 km  KTak 
60 Jakubiszyn MariuszJakmar77 Myślibórz1977Klub Tenisa Ziemnego Open Myślibórz10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
61 Janczula Artur Dębno197410 km  M 
62 Janczura WiolettaWiola Dębno197610 km  KTak 
63
 
Jankowski ZbigniewZBYSZEK Chojna1989Active Chojna10 km  MTak 
64
 
Jemczura Rafał Dębno1991Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno10 km  M 
65 Judek Krzysztof Mierzyn195310 km  MTak 
66 Kaczmarek JanJan Kaczmarek Mieszkowice194710 km  MTak 
67 Kaczorowski JanJan Dębno1984Akcja Motywacja 10 km  M 
68 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo197010 km  MTak 
69 Kaliszewicz PiotrPIECIA Chwarszczany1982Maliny Kaliny10 km  MTak 
70 Kardasz Agnieszka Krzeszyce198210 km  K 
71 Kasprzak MarekMareczek Szczecin196110 km  MTak 
72 Kasprzyk Bogdan Mścice1973JRG 2 Koszalin10 km Strażacy
 
MTak 
73 Kaszewski ZbigniewKasza Bytów1992KM PSP KOSZALIN 10 km Strażacy
 
MTak 
74 Kawałek  MarekMaras Międzyrzecz198210 km  MTak 
75 Kądys Marcin Szczecin1978Drink Team Majowe10 km  MTak 
76 Kompanowski MariuszPOLandROCK Lubiszyn1970NKB Chyży Nowy Tomyśl10 km  MTak 
77 Kompanowski WojciechWojtek Lubiszyn200010 km  MTak 
78
 
Konieczny Sławomir Gorzów Wlkp.197510 km  M 
79 Korczak RobertRobi AMICUS AR Barlinek1963Amicus AR10 km  M 
80
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975Wierzbicki Running Project10 km Strażacy
 
MTak 
81 Kosmalski MaciejKOSA Szczecin19825 Pułk Inżynieryjny10 km  MTak 
82 Kostur Jacek Szczecin196210 km  MTak 
83 Kraus Damian Gryfice1996Chrobry Gryfice10 km  M 
84 Krawczyk Katarzyna GRYFINO1980Klub Biegacza Hermes Gryfino10 km  KTak 
85 Królak Beata Police1962SP 8 Police10 km  KTak 
86
 
Kubicka KarolinaCicha  Nowogard198710 km  KTak 
87 Kubiś Kamil Gryfino19775K10 km  MTak 
88 KUCHARSKA ANNASmerfeta DĘBNO198210 km  K 
89 Kuchowicz Joanna Drezdenko 198110 km  KTak 
90 Kufel Dariusz Pyrzyce1962Pyrzyce Biegają10 km  MTak 
91 Kulig KrzysztofKRZYCHO Dołgie1977modlitwa biegania gryfino10 km  MTak 
92 Kunik IwonaEMKA Gorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów10 km  K 
93
 
Kupisz JoannaRunner Girl Gorzów Wlkp.1982BBL Gorzów Wielkopolski10 km  KTak 
94 Kwak SławomirKwaczek Dąbroszyn197610 km  MTak 
95
 
Kwaśnik Mariusz!MANIEK ! Gorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM10 km  MTak 
96 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają10 km  KTak 
97 Langiewicz Jacek Police1957MKJ Police10 km  MTak 
98 LENDZION PRZEMYSŁAWLEMONL OSTROWIEC197510 km  MTak 
99 Lendzion Mateusz OSTROWIEC200010 km  MTak 
100 Leszczyńska WeronikaSHT rządzi !!! Deszczno1985Syberian Husky Team10 km  KTak 
101
 
Leszczyński MichałSyberian Husky Team Deszczno1978Syberian Husky Team10 km  MTak 
102 Leśniak MateuszLeśniak  Choszczno199110 km  MTak 
103 Lewandowski Sebastian Dolice1988amator10 km  MTak 
104 Lewandowski WaldemarWaldi Gorzów Wlkp.198010 km  MTak 
105 Lewandowski Leszek Myślibórz1963MYŚLIBÓRZ10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
106 LIZAK ADRIAN DĘBNO1985PLUS :+)10 km  M 
107 Łachacz Irmina"Irmina" Szczecin1983artVentura10 km  KTak 
108 Łoboda Piotr Wałcz1977 10 km Strażacy
 
MTak 
109 Mackowiak Pawel Pelczyce1989SKB DZIK POLICE10 km  M 
110 Maduzia MarcinMarcin Pyrzyce1977Pyrzyce Biegają10 km  MTak 
111 Majewska Katarzyna Gryfino198610 km  KTak 
112 Majewska Małgorzata Gonia M.  Nowogródek 1973Klum Sprotowy Fitness10 km  KTak 
113 Majzel TomaszTomek Szczecin196510 km  MTak 
114 Malec MaciejMalletz Wałcz1985KP PSP WAŁCZ10 km Strażacy
 
MTak 
115 Małecki ArturSAHAR Stargard1978Stargard10 km  MTak 
116
 
Margol Artur Słubice198210 km  MTak 
117 Markanicz MarlenaNena Moskorzyn1982Stargard ja sie nie ścigam10 km  K 
118 Masalski Robert Szczecin197210 km  M 
119 Masłowski MarcinMarcin Masłowski Gorzów1976parkrun Gorzów10 km  MTak 
120 Maszczyk MartaMartucha Gryfino1982MoniaGym10 km  KTak 
121 Matul Hanna Stargard1980Kalmar Runners10 km  K 
122 Mazur AnnaTravelAnQa Gorzów Wielkopolski198110 km  KTak 
123 Mazur Emiliusz Darłowo197610 km Strażacy
 
MTak 
124 Mądzik AleksnadraPora na Majora Warszawa1981Albatrosy10 km  KTak 
125 Michalak Jagoda Myślibórz199710 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
126 Michalak Jacek Szczecin196310 km  MTak 
127 Michalak Sara Strzelce Krajeńskie199110 km  KTak 
128 Michałowski Jan Gryfino1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
129 Mielnik Grzegorz Szczecin197510 km  MTak 
130 Mikietyn Marek Dębno1980MM RUN10 km  MTak 
131 Miksza BartoszBartek Stargard199210 km  MTak 
132
 
Molska MałgorzataMałgosia Kłodawa1968BBL Gorzów10 km Strażacy
 
K 
133
 
Morawiak Krzysztof Szczecin198110 km  M 
134 Moszczyński Andrzej Gorzów Wlkp197510 km  MTak 
135 Mucha Rafał Gryfino1972KB Hermes Gryfino10 km  M 
136 MURAWSKI Zbigniew Szczecin1966MKL Szczecin10 km  MTak 
137 Najkowska KasiaKasiek Dębno1985Mamy-Biegamy10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
K 
138 Niewolin Tomasz Szczecin198910 km  MTak 
139 Nowacki DamianDamianek Stare Łysogórki 199210 km  M 
140 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  MTak 
141 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp.1949BBL Gorzów Wlkp.10 km  MTak 
142 Okoń GrzegorzOkoń Koszalin1988JRG 2 Koszalin10 km Strażacy
 
MTak 
143 Oleszczuk Teresa  Barlinek1965BBLBarlinek10 km  KTak 
144 Olszewski Dawid Kostrzyn nad Odrą199110 km  M 
145
 
Opulski WiesławWiech Myślibórz1966fol-tech team pl10 km  MTak 
146
 
Ordon IzabelaIzunia  Gorzów Wielkopolski197810 km  KTak 
147
 
Osetek SebastianSebula Gryfino1987RAZ Szczecin10 km  MTak 
148 Osowski TomekDOMEL Dębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębno10 km  MTak 
149 Osowski Paweł Dębno1986Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  M 
150 Ostrowski WieslawOjciec  Szczecin1948Buildi10 km  MTak 
151 Otoka Kasia Szczecin197710 km  KTak 
152 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  KTak 
153 Pańko Andrzej Widuchowa199310 km  MTak 
154 Pasławski ArkadiuszAro Gorzów Wielkopolski199610 km  M 
155 Pasternak Rafał Gryfino1982Team Odra Gryfino10 km  MTak 
156 Pawelczak CezaryCzarek Szczecin1969Calypso Runners Team10 km  MTak 
157
 
Pawliński PiotrPOLICE EC2 Police1985GRUPA AZOTY POLICE10 km  M 
158 Pawluś TomaszCZORT Tanowo198010 km  MTak 
159 Pelczarska SylwiaSylwia Dębno199110 km  KTak 
160
 
Piczak Łukasz Przynotecko1992FSD RUN DREZDENKO10 km  MTak 
161
 
Piczak Mateusz Przynotecko1999FSD RUN DREZDENKO10 km  MTak 
162 Pietrewicz KatarzynaKASIJJA Gorzów Wielkopolski199110 km  K 
163
 
Pilarczyk KatarzynaKAŚKA KSF Świątki1987Klub Sportowy Fitness10 km  K 
164 Piwowarczyk Wojciech Pyrzyce1994Europa Systems Sport Team/ CTS10 km  M 
165 PLUTA GRZEGORZ NOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
166
 
Potaman-Turczyńska Dorota Gorzów Wielkopolski1974BBL Gorzów Wielkopolski10 km  KTak 
167 Prokop Grzegorz Dębno197410 km  MTak 
168 Pruszanow MarcinKB HERMES GRYFINO Gryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
169
 
Przekopowicz Bartosz Stargard1992102. Batalion Ochrony10 km  MTak 
170
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Sylwester Runner Team10 km  MTak 
171 Przygrodzki GrzegorzGrzegorz Góralice198810 km  MTak 
172 Psiuk BenedyktBENEK Dębno197810 km  M 
173 Rękawiecki KrzysztofRĘKAW Słubice198210 km  MTak 
174 Rolbiecki KarolPyrzyce Biegają Pyrzyce1980Pyrzyce Biegają10 km  KTak 
175 Romej ElżbietaStrzała Ela Łobez1964ŁKB Trucht Łobez10 km  KTak 
176
 
Rosiński MarcinALA I JAŚ Sulęcin1979Biegające Roski 10 km  M 
177 Rudziński JacekJACEK KB HERMES Gryfino1969KB HERMES GRYFINO10 km Strażacy
 
MTak 
178 Rutkowska Emilia Myślibórz2001III LO Gdynia10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
179 Rzepkowski Adam Szczecin197810 km  MTak 
180 Sambor WaldemarPrzyszłeś Szczecin1993Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
181 Sielski Artur Barlinek1975 10 km  MTak 
182 Skórski JanuszJASIEK Krzeszyce1974MOLEX TEAM10 km  MTak 
183 Skuza GrzegorzGreg Szczecin1971niezrzeszony10 km  MTak 
184 Skwarna RobertRobcio Myślibórz1984niezrzeszony10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
185 Slobodianiuk Denis Winnica1987 10 km  M 
186 Socha JoannaAsia Gorzów Wielkopolski199610 km  K 
187 Stachnik SabinaBina Barlinek1975Barlinek10 km  KTak 
188 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
189 Stelczyk ZbigniewZbigi Dębno1971-10 km  MTak 
190 Strawa WeronikaSTRAWKA  Gorzów Wlkp.200110 km  K 
191 Strawa MagdalenaMAGDA STRAWA Gorzów Wlkp.200310 km  K 
192 Suska Sylwia Świnoujście197510 km  KTak 
193 Suski Piotr  Świnoujście197410 km  MTak 
194 Szar Aneta Dębno197710 km  KTak 
195
 
Szatanek EwaPędem do Mety  Dobra197610 km  KTak 
196 Szczeciński Roman Gorzów Wlkp.197410 km  MTak 
197 Szczepański AdamAdam Milanówek1981Albatrosy10 km  MTak 
198 Szczerba MichałMichał  Barlinek1981ulks10 km  MTak 
199 Szcześniak ZenonZeus Police1970SKB Dzik10 km  MTak 
200 Szewczuk Zbigniew  Dołgie1987Modlitwa Biegania Gryfino 10 km  MTak 
201 Szondelmajer Piotr Myślibórz197710 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
202 Szondelmajer Agnieszka Myślibórz197710 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
203
 
Sztachelski ŁukaszEL SZTACHEL Gorzów Wielkopolski198210 km  MTak 
204
 
Szurgocińska Nikolina Chojna1993KB Hermes Gryfino10 km  K 
205 Szydełko Janusz Gorzów wlkp1971DZIKIE DZIKI GORZÓW10 km  M 
206 Szymańska KatarzynaKasia Szczecin198210 km  KTak 
207 Szymański Robert"ROBERT" Gorzów Wlkp.197710 km  MTak 
208 Szymański Paweł Szczecin198610 km  MTak 
209 Szyszka Henryk Dębno1960Balsa Team Dębno10 km  MTak 
210 Ścierko DawidDawidos Mieszkowice199110 km  M 
211 Świercz DariuszDaro Wałcz1966WAŁECKA ŚCIEMA10 km Strażacy
 
MTak 
212 Terpiłowski Łucjan Gorzow Wlkp.195810 km  M 
213 Tessa Karol Lisi Ogon1981Bydgoszcz Fan Maraton10 km  MTak 
214 Tomaszewski TomaszTomiTom Rzepin197310 km  MTak 
215 Tomaszewski Ryszard Rzepin198410 km  MTak 
216 Truszkowska JuliaJULIA Warszawa1985ALBATROSY10 km  KTak 
217 Truszkowski Damian Warszawa198710 km  MTak 
218
 
Turbak PawełBziuniu Sulęcin1999Bziuniu Team10 km  M 
219 Turczyński Wojciech Gorzów Wielkopolski1973BBL Gorzów Wielkopolski10 km  MTak 
220 Urbanowski Tomasz Myślibórz197810 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
221 Urbanski Marek Marek Gryfino1975Spinning Reserve Gryfino10 km  MTak 
222 Wahn PrzemysławPrzemas Szczecin198310 km  MTak 
223 Waniewska MonikaMONISIA Gryfino1977KB HERMES GRYFINO10 km  KTak 
224
 
Warchalowski  Arkadiusz  Dobra 197610 km  MTak 
225 Warżała KarolSoldin Myślibórz200110 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
226 Wasilewski Krzysztof  Gryfino1981Modlitwa Biegania Gryfino10 km  M 
227
 
Waszak  Małgorzata Gorzów Wlkp 1973PARKRUN10 km  K 
228 Waszczuk TomaszWASZCZUNIU Szczecin1980WASZCZUK TEAM10 km  MTak 
229
 
Wieliński Krzysztof Gryfino1950KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
230
 
Wierzbicki SebastianWierzbik Gorzów Wielkopolski1987Wierzbicki Running Project10 km  MTak 
231 Wilczyński Krzysztof Warzymice1987Kalmar Runners10 km  MTak 
232 Winnicki Stanisław Rów1970brak10 km  MTak 
233 Wiśniewski MichałMichał  Gorzów Wielkopolski198710 km  M 
234 Witkoś Dariusz  Sanok1969niezrzeszony10 km  MTak 
235 Witorzęć Dariusz Łęgi197310 km  MTak 
236 Wodoracki DariuszPrzecław Wytrwały  Szczecin 1961 10 km  MTak 
237 Wojtkiewicz Michał Myślibórz199410 km Mieszkaniec Myśliborza
 
M 
238 Wojtysiak OlaOlcia  Lubno198510 km  KTak 
239 Wójcik KrzysztofWÓJCIO Banie198210 km  MTak 
240
 
Wójcik DamianVUJO Darłowo1970Runnerswalde Darłowo10 km  M 
241 Wróblewski Jarosław Szczecin1973RAZ Szczecin10 km  MTak 
242
 
Wybacz GrzegorzFundacjaANACONDA Gorzów Wlkp.1978KOZAK MMA Gorzów Wlkp.10 km  MTak 
243 Wyglądacz ArkadiuszSoyer Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km  M 
244 Wysocki BronisławBroniar Stargard196310 km  MTak 
245
 
Zalewski MariuszMARIO Strzelce Krajeńskie196910 km  M 
246 ZARZYCKI PIOTR SZCZECIN196810 km  M 
247 Zawłocki Dariusz Bezrzecze1981#rusz4litery 10 km  M 
248 Zelek Mariusz Szczecin1975MODLITWA BIEGANIA GRYFINO10 km  MTak 
249 ZEMBIK GRZEGORZKB HERMES GRYFINO GRYFINO1967KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
250 Ziółkowska KarolinaKAROLINA Bobrówko199510 km  KTak 
251
 
Żurkowska Iwona Myślibórz1968KLUB RODZINNY10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
KTak 
252
 
Żurkowski Tomasz Myślibórz1967KLUB RODZINNY10 km Mieszkaniec Myśliborza
 
MTak 
253
 
ŻYŁA Przemysław CHOSZCZNO198210 km  M 
254
 
Żywicka  Barbara  Szczecin197210 km  K