Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VIII OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY im. BRACI MIKRUTÓW

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andrzejczak Natalia Kcynia199210 km  KTak 
2 Andrzejewski Ryszard  Bydgoszcz1948Wzgórze Wolności10 km  MTak 
3 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz1937TKKF Kolejarz Bydgoszcz10 km  MTak 
4 Arndt TomaszTomek Nakło nad Notecią197910 km  MTak 
5 Bąk Oskar Mąkowarsko198310 km  MTak 
6 Bąkowski Marek  Więcbork196610 km  M 
7 Bednarek Marta Wtelno1978Czarne Stopy.SM10 km  KTak 
8 Biały Dawid Lucim1991GKS Spójnia Białe Błota10 km  MTak 
9 Biernacka Anna Bydgoszcz197910 km  KTak 
10 BINDEK Łukasz Kęsowo198110 km  MTak 
11 Błachewicz Marcin Wrocław197510 km  MTak 
12 Błażejak KrzysztofaRUDA Bydgoszcz1978RUN BYDGOSZCZY10 km  KTak 
13 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN1985BBL Szubin10 km  KTak 
14 Brymora Andrzej Bydgoszcz197510 km  MTak 
15 Brząkała Maciej Bieskowo2001Klub sportowy Mikrut Koronowo10 km  M 
16 Brzoskowski Jarosław Świekatowo195810 km  MTak 
17 BUDNIK Bartosz INOWROCŁAW200210 km  M 
18 Cholewiński Dariusz Bydgoszcz1974Huragan Miedzyń10 km  MTak 
19 Chudzyński Olgierd Poznań1982brak10 km  MTak 
20 Cichońska- Bazak Marzena Bydgoszcz1973Czarne Stopy .SM10 km  KTak 
21 Cichowicz Marcin Gąsawa1977Gąsawa Run Team10 km  M 
22
 
Cimachowski Jakub Solec Kujawski1980CimaTech10 km  MTak 
23 Cyron Bogumił Śliwice1965Biegające Śliwice10 km  MTak 
24 Czeczinska Pamela Świecie199110 km  KTak 
25 Czerwiński Dariusz Police1969LoveLasy10 km  M 
26 Czubkowski SebastianANGEL Sępólno Krajeńskie1970Run Team Sępólno Krajeńskie10 km  MTak 
27 Dabrowski Michał Koronowo1983RUN DMB10 km  MTak 
28 Dacio Darek Szubin1990Szubin10 km  MTak 
29 Dobosz Maciej Nakło nad Notecią198010 km  M 
30 Dolatowski Łukasz Koronowo198010 km  MTak 
31
 
Durczak JerzyJuras Białe Błota1980Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
32 Dziennik Maciej Świecie1979The runners Świecie10 km  MTak 
33 Florek PawełFlorasPL Bydgoszcz1986runaddicts10 km  MTak 
34 Frydrych Bożena Warszawa1957-------------10 km  KTak 
35 Gabrych Maciej Bydgoszcz1980Czarne Stopy.SM10 km  M 
36 GAŁUSZKA DOROTA Grudziądz197910 km  KTak 
37 Gatner Adam  Serock1957LUKS Serock10 km  MTak 
38 Gawin Rafał Kościerzyna197410 km  M 
39 Glaziński PawełPaweł Koronowo198410 km  MTak 
40 Gliszczyński Paweł Koronowo198910 km  MTak 
41 Głogowski Krzysztof Koronowo1977KORONOWO NA BIEGOWO10 km  MTak 
42 Górak Marcin  Sadki197910 km  MTak 
43 GÓRSKI KRZYSZTOF DĄBRÓWKA N1974OSOWA TEAM10 km  MTak 
44 Grochowski JakubGrochu Witosław1986JW151510 km  MTak 
45 Grucki Adam Sitowiec199210 km  MTak 
46 Grzywiński GrzegorzGRZYWA Bydgoszcz1977RUN BYDGOSZCZ10 km  MTak 
47 Gzyl Mikolaj Bydgoszcz1983Janusze Triathlonu 'Exodus' Team10 km  MTak 
48 Hapke TomaszBlejk Wilkowo1977Traktor Team Gmina Kwidzyn10 km  MTak 
49 Haus KatarzynaKasia Szubin1976BBL SZUBIN10 km  KTak 
50 Ignaczak Piotr Bydgoszcz1973TriSpace10 km  M 
51 Izbaner Paulina Koronowo198010 km  KTak 
52 Izbaner Piotr Koronowo197810 km  MTak 
53 Izbaner Monika Monika Koronowo197710 km  K 
54 Izdebski Paweł Koronowo197910 km  M 
55 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz1990Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
56 Jakubowski Adam Więcbork199410 km  MTak 
57 Janczukowicz Ryszard Koronowo1971Żyj-zdrowo.com10 km  MTak 
58 Januszewska KrystynaKrystyna Sliwice1975Biegajace Śliwice 10 km  KTak 
59 Jasiniewski Sławomir Jasiu  świecie196910 km  MTak 
60 JAŻDZIEWSKI DAWIDLOCZEK  CHOJNICE199310 km  M 
61 Jędrzejczyk Mikołaj Występ197010 km  M 
62 Jurek Piotr Szubin1967BBL Szubin10 km  MTak 
63 Kaliszewska MałgorzataGosia Tryszczyn197710 km  KTak 
64 Kamiński Paweł Murowaniec197210 km  MTak 
65 Kłyza AleksanderAlex 04 Koronowo199210 km  M 
66 Knop KrzysztofKRIS Stronno1973Stronno10 km  MTak 
67 Kochański Dariusz  Bukowiec196610 km  MTak 
68 Koloskowski  Adam  Chojnice1986JW151510 km  MTak 
69 Koniarski DanielKoniu  Koronowo1984Brak 10 km  MTak 
70 Kortas Robert Koronowo197910 km  M 
71 Kowalska MałgorzataMargaretka Bydgoszcz197610 km  KTak 
72 Kowalska Angelika Przyłęki1981TriSpace10 km  K 
73 Kowalski Tomasz Bydgoszcz1987Bank Spółdzielczy w Koronowie10 km  M 
74 Krolik Roman  Koronowo197310 km  M 
75
 
Król IreneuszDr Ireneusz Bydgoszcz 1957Partia Pokoju - prezes doktor Ireneusz Król10 km  M 
76 Kruk Anna  Chojnice1981Służba Więzienna10 km  K 
77
 
Kryger Agnieszka Bagienica199510 km  K 
78 Kryger Martyna Bagienica199710 km  K 
79 Kryske Bartosz BIALE BŁOTA1985SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA10 km  MTak 
80 Krzemiński BartoszŚlimak Bydgoszcz1981Run Pasja10 km  M 
81 Kubanek ŁukaszKuban Niemcz1983TEAMOCHAL10 km  MTak 
82 Kułakowski KrzysztofSpoon Bydgoszcz1985RUN PASJA10 km  MTak 
83 Kuźma AnnaAnia Świecie1978The Runners Świecie10 km  KTak 
84 Laskowski Michal Bydgoszcz1980ZS nr 5 MS/XV LO Bydgoszcz10 km  MTak 
85 Lau Bartosz Białe Błota1979Law Family10 km  MTak 
86 Lewandowski RafałLewy Potulice1980NKB10 km  MTak 
87 Lipkowska Magdalena Śliwice1981Biegające Śliwice10 km  KTak 
88 Łaz KamilŁasuch Bydgoszcz1983RUN BYDGOSZCZ10 km  MTak 
89 Łobocki Krzysztof Bydgoszcz198410 km  MTak 
90 Łyszczarz Błażej Bydgoszcz197910 km  MTak 
91 Maciejewska JoannaUltra Asia Bydgoszcz1977Służba więzienna10 km  KTak 
92 Maćkowski MaciejMaćko UPS Bydgoszcz198610 km  MTak 
93 Madej Agnieszka Strzelce Krajeńskie198310 km  KTak 
94 Magdziarz Jakub Bydgoszcz1980Kancelaria - HMM10 km  MTak 
95 Magdziarz Katarzyna Bydgoszcz1981Kancelaria HMM10 km  KTak 
96 Majewska Monika Lucim198210 km  K 
97 MALICKI GRZEGORZ NOWY KAZANÓW197010 km  MTak 
98 Małecki Jakub Bydgoszcz19791 Pomorska Brygada Logistyczna10 km  MTak 
99 Małkowski SebastianSEBA Potulice198410 km  MTak 
100 Marek Henryk Warszawa1947-----------------10 km  M 
101 Mierzwa DamianDamiano  Sępólno Krajeńskie1988Run Team Sępólno Krajeńskie10 km  MTak 
102 Mitkowska PiotrMitek Wtelno1978LKT Wyczół Gościeradz10 km  MTak 
103 Mitkowska Natalia Natalia Goscieradz198510 km  KTak 
104 Moskal PawełMOSKAL Kurzętnik199710 km  M 
105 Motoczyński WojciechWojciech Bydgoszcz1986TKKF Kolejarz Bydgoszcz10 km  M 
106 Musiał Piotr Wierzchucin Król198910 km  MTak 
107 Musiał Marek Bydgoszcz196610 km  M 
108 Nagow Michał Bydgoszcz197410 km  MTak 
109 NAWROCKI SLAWOMIRSŁAW KORONOWO198210 km  MTak 
110 Nitka Łukasz Potulice198210 km  M 
111 Nitka Ireneusz Nakło nad Notecią197310 km  MTak 
112 Nowak JacekJacko Koronowo1977Victoria Koronowo10 km  M 
113 Nowak Andrzej Koronowo195510 km  MTak 
114 Nowak-Maciejewska Eliza Koronowo198210 km  KTak 
115 Nowicka Weronika Koronowo199910 km  KTak 
116 Nowogórski Mariusz Koronowo198310 km  MTak 
117 Obrębski Grzegorz Bydgoszcz1977BiegaSie10 km  M 
118 Pacek Mirosław Serock196410 km  MTak 
119 Paczkowska PatrycjaPatrycja Nowy Jasiniec1992 10 km  KTak 
120 Pakulski Rafał Bydgoszcz197110 km  MTak 
121 Palacz Wioletta Bydgoszcz197810 km  KTak 
122 Pawlaczyk SzymonSzymS Bydgoszcz1985TriSpace10 km  MTak 
123 Pawłowska Dorota Kurzętnik1980ZAMEK Kurzętnik10 km  K 
124 Pawłowski RadosławRadzioPaw67 Zielonka1967JFTC SU10 km  MTak 
125 Pawłowski Tomasz Zielonka199310 km  MTak 
126 Perlik Grzegorz Bydgoszcz1955miałem szczęście...10 km  MTak 
127 Pękała Aleksandra Bydgoszcz1984Run Pasja10 km  KTak 
128 Piszczek JakubDotykMaroka.pl Poznań1979Astoria Bydgoszcz10 km  MTak 
129 POPOWSKA BARBARA BYDGOSZCZ1955RUN BYDGOSZCZ10 km  KTak 
130 Popowski Zbigniew Bydgoszcz1955RUN BYDGOSZCZ10 km  MTak 
131 Pozorska Joanna Lińsk1981Biegające Śliwice10 km  KTak 
132 Pozorski Adam Lińsk1980Biegające Śliwice10 km  MTak 
133 PROCEK DARIAProcek ŚLIWICE1988Biegające Śliwice10 km  KTak 
134 Quaas  Łukasz Lukaszqua Bydgoszcz 1979 10 km  MTak 
135 Retecki KrzysztofKRIS Ostromecko1974Bogmar/Presto Ostromecko10 km  MTak 
136 Sarron Jeremie Bydgoszcz198110 km  MTak 
137 Sawicki MarcinMarcin Bydgoszcz1983TEAMOCHAL10 km  MTak 
138 Sawiński Łukasz Kcynia199110 km  MTak 
139 Sendrowicz MariuszTooFast4You Bydgoszcz198110 km  MTak 
140 Sieja GrzegorzGRISZA Kazin197610 km  MTak 
141 Sikorski Jarek Bydgoszcz197710 km  M 
142 Skrzypczyk Andrzej Zamość197010 km  M 
143 Smolinski KrzysztofKrzysztof  BYDGOSZCZ198610 km  M 
144 Sobczak Marcin Żołędowo1975TriSpace10 km  MTak 
145 SYNAKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ1981BANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIĄ10 km  M 
146 Szarmach Stanisław Gródek1952Pawel Electric10 km  MTak 
147 Szarmach Kacper Gródek1989Pawel Electric10 km  MTak 
148 Szatkowska Beata Unisław197410 km  KTak 
149 Szatten Dawid Bydgoszcz198310 km  MTak 
150 Szczerba Szymon Koronowo198910 km  MTak 
151 Szmelter Michał Bydgoszcz197210 km  M 
152 Sztejka JolantaJola Bydgoszcz1978BenefitKSO10 km  KTak 
153 Sztejka Damian Bydgoszcz1976BenefitKSO10 km  MTak 
154 Ślusarski PrzemysławPRZEMEK BYDGOSZCZ1984RUN PASJA10 km  MTak 
155 Tatulińska Aleksandra Bydgoszcz1978TriSpace/ocotubiega.pl10 km  K 
156 TOMASIK JUSTYNATOMSIA TORUŃ1989TG SOKÓŁ GNIEWKOWO10 km  KTak 
157 TOMASIK PIOTR Toruń1986TG Sokół Gniewkowo10 km  MTak 
158 Tomkiewicz Martyna Płock1993Atos Bydgoszcz10 km  K 
159 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz 1992Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
160 Turowska Patrycja Mąkowarsko198210 km  K 
161 URBAŃSKI MARCINMARCIN GRUDZIĄDZ1976AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ10 km  MTak 
162 Urbański Tomasz Bydgoszcz197910 km  MTak 
163 Van Tol Karin Świecie1959The Runners Świecie10 km  KTak 
164 Van Tol Rob Świecie1957The Runners Świecie10 km  MTak 
165 Wachowski Piotrt Koronowo197010 km  MTak 
166 Walda  Łukasz  Bydgoszcz 198510 km  MTak 
167 Warczak KubaKuba Bydgoszcz1983TEAMOCHAL10 km  MTak 
168 Waszak Ireneusz  Więcbork197010 km  MTak 
169 Wenda Dawid Bydgoszcz199010 km  MTak 
170 Wesiora MariuszMarian Drzycim1970Biegam bo chce10 km  MTak 
171 Wiącek Piotr Nowy Jasiniec196210 km  MTak 
172
 
Wilk Łukasz Bydgoszcz1983LuckyWolfs10 km  MTak 
173 Winiarska Marta Koronowo1999Klub sportowy Mikrut Koronowo 10 km  K 
174 Winiarski GrzegorzBoski Apollo Świecie1979The Runners Świecie10 km  M 
175 Winiarski GrzegorzGrzegorz Świecie1979The Runners Świecie10 km  MTak 
176 Wiśniewska MarcjannaMarcysia BYDGOSZCZ 199010 km  K 
177 Witczak Renata Poznań198110 km  K 
178 Włoch Sylwester Bydgoszcz1963196310 km  M 
179 Włodarczyk WojciechWojtek Bydgoszcz1964Czarne Stopy .SM10 km  MTak 
180
 
Wojciechowski DawidWiechu  Koronowo199010 km  MTak 
181 Woźniakowska AgataAGATKA Bydgoszcz1984RUN BYDGOSZCZ10 km  KTak 
182 Wrzeszcz AdamWrzeszczyk Więcbork198710 km  MTak 
183 Zaborowska BeataBea Drzycim1970Biegam bo lubie10 km  KTak 
184 Zadrużyński KacperKACQERSKI Koronowo199710 km  MTak 
185 Zalewska RenataRENIFER Poznań197610 km  KTak 
186 Zborała DawidDAWID#ANIA#KUBA Bydgoszcz199010 km  MTak 
187 Zięba Hanna Bydgoszcz1976Trispace10 km  K 
188 ZIÓŁKOWSKI MIECZSŁAW JANIKOWO1965 10 km  MTak 
189 Zygarowicz Janusz Koronowo197310 km  M 
190 Żmich TomaszTomaszek Bydgoszcz 197810 km  MTak