Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu V Gryficka Dziesiątka

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Baginska MartaMarta Trzebiatow1981AT10 km  K 
2 Barański Bogusław Trzebiatów1958MLUKS Trzebiatów10 km Powiat Gryfice
 
M 
3
 
Bartkowiak Marian Resko196210 km  MTak 
4 Bączyk  Monika  Szczecin1978MoniaGym10 km  KTak 
5 Bączyk Adam SZCZECIN1977MoniaGym10 km  MTak 
6 Bątkiewicz Bogusław Płoty196510 km  M 
7 Bednarz Katarzyna Kołobrzeg197410 km  K 
8 Bernacka Renata Trzcińsko- Zdrój1963Kb Hermes Gryfino5 km Bieg +Nordic Walking   K 
9 Bogusz PawełPaweł Kraków198010 km  MTak 
10 Borek Olaf Szczecin2002Na Zdrowie Team5 km Bieg +Nordic Walking   M 
11 Borkowska -Kowalczyk DariaDaria Koszalin1981Rozbiegany Koszalin 10 km  K 
12 Boruczyński Dariusz"BORUTA" Police19715 km Bieg +Nordic Walking   MTak 
13 Brzóska EugeniuszEugen Gryfino1959KB Hermes Gryfino10 km  MTak 
14 Buczkowski Jacek Kołobrzeg197310 km  M 
15 Budziak ZbigniewBENO GRYFICE197210 km  M 
16 Buława Michał Buła Szczecin199210 km  K 
17 Ceniuch Magdalena Szczecin1997Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
18 Charowski MarcinMarcin Stargard198010 km  MTak 
19
 
Chlebowski Hubert Wicimice198810 km Powiat Gryfice
 
M 
20 Cynowski PatrykPatryś Szczecin198710 km  MTak 
21 Czyrny ŁukaszŁukasz Karnice198110 km Powiat Gryfice
 
M 
22 Danielewski  Damian Stargard 198110 km  M 
23 Dawidowski MichałDino Nowogard1978ENDORFINA Nowogard10 km  M 
24
 
Dejnak Mariola Gryfice195910 km Powiat Gryfice
 
KTak 
25
 
DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN1976K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
26 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966KB.Kamień Pomorski10 km  M 
27 Frąckowiak Jacek Niechorze198410 km  M 
28
 
Gałamaga Radosław Police1978LoveLasy10 km  M 
29
 
GAPINSKI RafałKojot Szczecin1975ProGdar Marathon Team10 km  M 
30 Gębski Łukasz Szczecin198310 km  M 
31 Gluszyk Joanna Szczecin1976Fizjobiegacze Szczecin10 km  K 
32
 
Gładkowska IrynaIra Szczecin19785 km Bieg +Nordic Walking   K 
33 Gocał AnitaAnitchen Police1989UKL Ósemka Police10 km  K 
34 GOLIŃSKI ŁukaszGOLUS Świdwin1979K.B. SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
35 Grzegorz TerlikowskiGRZANA Stargard Szczeciński198510 km  M 
36 Herba ZbigniewZbyszek Stargard1953Stargard. JA SIĘ NIE ŚCIGAM. HOLSTAR-Pęzino10 km  MTak 
37 Jarmoliński PiotrJarmoliński Mierzyn1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
38 Jarocki Bartosz Szczecin19915 km Bieg +Nordic Walking   M 
39 Jasińska NataliaNati Szczecin1982Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
40 Jędruch Beata Szczecin19775 km Bieg +Nordic Walking   KTak 
41 JĘDRUCH RAFAŁ SZCZECIN197610 km  MTak 
42 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM Szczecin5 km Bieg +Nordic Walking   KTak 
43 Karol Anna Szczecin1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
44 Karol Wojciech Szczecin1973Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  M 
45 Karolak ZbigniewZIBI Malanów196110 km  M 
46 Karolak MałgorzataGOSIA Malanów19625 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
K 
47
 
Kartosz MariuszBISHOP Gryfice1973RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
48 Karwan Ewa Szczecin19785 km Bieg +Nordic Walking   K 
49 Kępka Mirosław Mirek Świdwin197010 km  M 
50 Kłonowska MonikaMonia Trzcińsko- Zdrój1986Trzcińskie Wieczorne Bieganie5 km Bieg +Nordic Walking   K 
51 Knap Joanna Resko196910 km  KTak 
52 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN1972K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
53 Komisarczyk Ania Szczecin1987Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
54 Kornak Wiktoria Kędrzyno1999-10 km  KTak 
55 Kosińska Małgorzata Szczecin19635 km Bieg +Nordic Walking   K 
56
 
Kosiński MateuszMATEO Szczecin199010 km  M 
57
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin198210 km  M 
58 Kowalska BarbaraBajka Szczecin198310 km  KTak 
59 Królak Beata Police196210 km  KTak 
60 Kruza AnnaAnia Gryfice19775 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
K 
61 Krzysztofik SebastianSebastian Szczecin198610 km  M 
62 Kubiak TomaszTomek Jelcz-Laskowice19765 km Bieg +Nordic Walking   M 
63 Kucharczyk Robert13KLAKIER13 Gryfice1970RunGryf10 km  M 
64
 
Kuchta EmiliaEmi Gryfice 1986RunGryf Gryfice5 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
K 
65 Kulesza BogusławCzarny Gryfice198310 km Powiat Gryfice
 
MTak 
66 Kurasińska Dorota KurasińskaDorotka Szczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
67 KURIATA ROBERTROBERT  Złotoryja1966ZLB ZŁOTORYJA10 km  M 
68 Kustra MałgorzataGOSIA Kłodzino19795 km Bieg +Nordic Walking   K 
69
 
Kustra PatrycjaPy$ka Kłodzino20045 km Bieg +Nordic Walking   K 
70
 
Kustra Tomasz Kłodzino1977KERMI Polska10 km  M 
71
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Szczecin1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
72 Kwocz HenrykHeniutek Gryfice1943RunGryf Gryfice10 km  MTak 
73
 
Lal MałgorzataMałgosia Pyrzyce1970Pyrzyce biegają10 km  KTak 
74 Lal Monika Gryfice1964RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
75
 
Latuszek SebastianKotKojot Szczecin198810 km  M 
76
 
Lewandowska JoannaJoAsia Szczecin197810 km  KTak 
77 Ling Robert Goleniów1976IKEA Industry PDC Goleniów10 km  MTak 
78
 
Lipertowicz AdriannaADA  Gryfice1973RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
79 Lipertowicz Sebastian KOGUCIK Police1983LoveLasy10 km  M 
80
 
Lis ŁukaszFox Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
81
 
Łaska PiotrŁASKA Trzebiatów 19833 Batalion Zmechanizowany/MLUKS Trzebiatów 10 km  MTak 
82 Łysoń Piotr Stargard198910 km  MTak 
83 Łysoń Andrzej Stargard1980ATR Agrohandel10 km  MTak 
84
 
Magalski Tomasz Kamień Pomorski1988Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
85
 
Majka DariuszHerr Dariusz :) Świnoujście1982Herr Dariusz10 km  M 
86
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty198110 km Powiat Gryfice
 
M 
87
 
Małkowska EdytaEndorfinka  Ińsko19855 km Bieg +Nordic Walking   KTak 
88 Marynowski MarcinMARCIN Szczecin1973ENEA Szczecin10 km  MTak 
89 Michalski Krystian Kiełpino199310 km Powiat Gryfice
 
MTak 
90 MICKIEWICZ ADAMMICEK Mrzeżyno198710 km Powiat Gryfice
 
M 
91
 
Migalska Stankiewicz  Lucyna Gryfice 198010 km Powiat Gryfice
 
K 
92 Minda AgataAgaba Nowogard1978Za-Biegane Babeczki5 km Bieg +Nordic Walking   KTak 
93
 
Misiura Michał Gryfice1987RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
94
 
Morgiewicz Piotr Gryfice1966RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
95 Mormul PrzemekPrzemek Wysoka1980Panalpina10 km  M 
96
 
Mruk AnnaFoka Niechorze19785 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
KTak 
97 Mucha Martyna Police199210 km  KTak 
98 NOWAK WIESŁAWVASLIK SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
99 Nowicka Ewa Szczecin198110 km  KTak 
100 Oleszczak RobertOles Gryfice1974KP PSP GRYFICE10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
101 Oleszek Krzysztof Stargard1982Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
102 Osiak Sławomir Szczecin1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
103 Osiewicz DawidKRÓL ZUS Gryfice1992RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
104 Otoka KasiaŁobuziara Szczecin1977FANI FORMY10 km  KTak 
105 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  K 
106 Paczyńska Joanna Goleniów1986 10 km  KTak 
107 Peda Kamila Police198010 km  KTak 
108 Peda Leszek Police195210 km  MTak 
109
 
Pękała Piotr Koszalin1971SOSW Koszalin10 km  MTak 
110 Pietras Sylwia Zabrze1988Miechowicka Grupa Biegowa10 km  KTak 
111 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony10 km  M 
112 Piskor MarikaMARIKA Stargard19895 km Bieg +Nordic Walking   KTak 
113 Piwowarska BogumiłaPiwcio Szczecin1978Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
114 Piwowarski DarekPiwko Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
115
 
Pląsek SylwesterSylwester Police1971LoveLasy10 km  MTak 
116 Pleśniak JarosławJARAS SZCZECIN1981Bizon Team10 km  M 
117 Polański Dariusz Mrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów10 km Powiat Gryfice
 
M 
118 Prokop Elżbieta  Gliwice 1965Biegaj z trenerami 10 km  KTak 
119 Prośniewski MirosławMirek Gryfice1981RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
120 Pruszanow MarcinKB HERMES GRYFINO Gryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
121
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Sylwester Runner Team10 km  M 
122 Radzki Wojciech Goleniów 198510 km  MTak 
123 Rogala MagdaKaśka Nowogard1981wkurw_team10 km  KTak 
124 Rogala AdrianShohei Nowogard1978wkurw_team10 km  MTak 
125 Rojek KatarzynaPszczoła Szczecin1983RunGryf Gryfice10 km  K 
126 Roman Ewelina Szczecin 1985Monia Gym 10 km  K 
127
 
Romanowicz PiotrPiter Prusim1977RunGryf Gryfice10 km  MTak 
128 Rudziewicz UrszulaULA Szczecin1983Fizjobiegacze Szczecin 10 km  KTak 
129 Rudziński JacekJACEK KB HERMES Gryfino1969KB HERMES GRYFINO10 km  M 
130 Salera MarekMarek Krapkowice195810 km  MTak 
131 Salera Wiesław Niemodlin196610 km  MTak 
132 Skoneczny WaldemarWaldi Mrzezyno1967Mrzeżyno10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
133
 
SMAGOWSKI WojtekWojtek Rąbino\Swidwin1978KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  M 
134
 
Stachowski AndrzejDZONY  Szczecin1968MoniaGym10 km  M 
135 Staniszczak Paweł Szczecin 1989Staniszczak TEAM10 km  M 
136 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard1988Stargard. Ja się nie ścigam10 km  MTak 
137
 
Stępiński MirosławSteMir Gryfice1976Rungryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
138 Stępniak PaulinaPaula Szczecin198610 km  KTak 
139 STRZELCZAK HENRYK NOWA RUDA1958KS MARATON NOWA RUDA10 km  MTak 
140 Styma SławomirStyma Gryfice1975Husaria Race Team10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
141 Suleja  Joanna Gegra5  Stargard 1960SZWLA Stargard10 km  KTak 
142 SZATKOWSKA MAŁGORZATABromcysia SZCZECIN19795 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
KTak 
143 SZATKOWSKI WIESŁAWWiesław SZCZECIN19845 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
MTak 
144
 
Szczupaczyński Arkadiusz GRYFICE1963RUNGRYF10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
145
 
Szekieta ArkadiuszArek Gryfice1969RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
146 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
147 Szkudlarek Elżbieta Szczecin19635 km Bieg +Nordic Walking   KTak 
148 Szymańska Agnieszka Cerkwica19745 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
K 
149 Szymański Łukasz Nadia i Dawid  Pobierowo198910 km Powiat Gryfice
 
M 
150 Szyszkowski TomaszSzyszka Koszalin1981Rozbiegany Koszalin10 km  MTak 
151 Ślusarz IwonaIwa Szczecin197410 km  KTak 
152 Świtalska Edyta Szczecin19785 km Bieg +Nordic Walking   KTak 
153
 
Świtoń MagdalenaMada  Gryfice1985RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
K 
154
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
155 Terlikowska Alicja Zieleniewo198510 km  K 
156
 
Tomczyk AlinaAla ND Nowogard197810 km  KTak 
157 Twarogal KamilTwarek Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
158
 
Uldynowicz ŁukaszUldyn Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
159 Walczak Tadeusz Police196710 km  MTak 
160 Warysz DominikBoberek biega  Gryfice1984RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
161 Watkowski Edmund Resko19505 km Bieg +Nordic Walking   M 
162 Wąsowicz ANNAMAŁA MI Kołobrzeg/stramnica 29198110 km  KTak 
163 Wieckowska EmiliaEmilia Maszewo198210 km  K 
164 Wiliński Marek ŚWIDWIN1961K.B SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
165 Wilk Justyna Kosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza ENDORFINA10 km  K 
166 Wiśniewski Grzegorz Rzęskowo196710 km Powiat Gryfice
 
MTak 
167
 
Wodnicka EwaEw@ Gryfice1968RunGryf Gryfice 10 km Powiat Gryfice
 
K 
168 Wodnicka Ewelina Gryfice1965RunGryf Gryfice5 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
K 
169 Wodnicki Jacek  Gryfice19655 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
M 
170 Wodnicki Grzegorz Gryfice1995RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
171 Wodnicki Krzysztof Gryfice1986RynGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
172 WOŹNIAK MariaMARIA TRZCIŃSKO-ZDRÓJ1968KB Hermes Gryfino5 km Bieg +Nordic Walking   K 
173
 
Wójciak Mirosław  Gryfice1957RunGRYF GRYFICE5 km Bieg +Nordic Walking  Powiat Gryfice
 
M 
174
 
Wójcik DamianVUJO Darłowo197010 km  M 
175 WÓJCIK ARTUR GRYFICE197610 km  MTak 
176 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km Powiat Gryfice
 
M 
177 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Hawajskie Rekiny -Triathlon Team10 km  K 
178 Zając WiolettaWiola Gryfice197010 km Powiat Gryfice
 
K 
179
 
Zdanuk ArturRUTRA Przęsocin1971Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Bieg +Nordic Walking   M 
180 Złotnicka-Błaszczyk Marta GRYFICE/BORZYSZEWO198510 km Powiat Gryfice
 
K 
181 Żygieło Monika Choszczno1976choszczeńska dziesiątka 10 km  KTak 
182
 
Żywicka  Barbara Basia Szczecin197210 km  KTak