Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Radunka Run - 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Abramik Maria Gdańsk197310 km  K 
2 Bach Maciej Pruszcz Gdański1987LOTOS Running Team10 km  MTak 
3 Banasiak Krzysztof Gdańsk198410 km  MTak 
4 Baumgart MichałMichał Straszyn198310 km  M 
5 Bawor KacperMaturzysta Bielkówko200010 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
6 Benke  Adam Gdańsk199310 km  M 
7 Biczkowski KonradKOBIK Straszyn1984Jeppesen Running Team10 km  MTak 
8 Boza Beata"Betty" Gdynia1973Greif Team Władysławowo10 km  K 
9 Brac-Walczyk Małgorzata Dolna Grupa1958Akademia Biegania Grudziądz10 km  KTak 
10
 
Brzozowski Paweł Bielkowo197710 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
11 Chrustowski MichalCHRUSTEK Kolbudy198910 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
12 Chylińska  Paulina  Kleszczewo199010 km  KTak 
13 Cieszyński ArturArtur Gdańsk197510 km  MTak 
14 Cirzon Michał Gdańsk197910 km  MTak 
15 Czaiński Kamil Kowale1993Ostróżki Running Team10 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
16 Czaplińska Wioletta Ostrołęka197910 km  KTak 
17 Czerski Krzysztof"Krzyś" Chłapowo1976Greif Team Władysławowo10 km  M 
18 Czerwińska  Agnieszka  Gdansk1977Ekipa Zryw10 km  KTak 
19 Czerwińska MartynaMYCZKO Gdańsk198910 km  K 
20 Dahm Beata Gniew197510 km  K 
21 Dąbrowski MaciejJestem 90' Łomża199010 km  MTak 
22 Dydymska Monika Rumia197410 km  KTak 
23 Dydymski Krzysztof Rumia197410 km  MTak 
24 Dziekan IwonaIwonka Grudziądz1969Akademia Biegania Grudziądz10 km  KTak 
25 Etmańska MagdaMag CHWASZCZYNO197410 km  K 
26
 
Fabiszak JacekJACK K360 Gdansk1975Highly Protected Runners10 km  MTak 
27 Fijał MagdaMagda Gołębiewo Wielkie1984Tumboteam10 km  K 
28 Fijołek Jarosław GDAŃSK196610 km  M 
29 Frączyk PatrykPopek Brodnca1991JezuUfamTobie10 km  MTak 
30 Frąś JacekBambak Lublewo Gdańskie1977Bambaki10 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
31 Garska Joanna Bytów1974Świat Płytek u Kryspina10 km  K 
32 Garski Kryspin Bytów1976Świat Płytek u Kryspina10 km  M 
33 Głombiowska ZuzannaZuzka Gdynia1996Runpassion.pl TEAM10 km  KTak 
34 Głombiowski Bartosz Gdańsk1983AIC Team 10 km  MTak 
35 Głowacka Marta Gdańsk198610 km  K 
36 Gołubowski QbasQBAS Lublewo Gdańskie198210 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
37 Goździewska MartaMarta i Fox Lisewiec198810 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
38 GRABIAS ALEKSANDRAALEKSANDRA GDAŃSK198810 km  KTak 
39 Grabowska Marta Gdańsk199310 km  KTak 
40 Grabowski Maciej Kartuzy199010 km  K 
41 Granacka KasiaKasiagranasia Gdańsk198710 km  KTak 
42 Grucza AdamAdamski Gdańsk198110 km  M 
43 Grzegorczyk Dorota Kowale1977Taka RYBA, TUMBOteam10 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
K 
44 Gulcz Katarzyna Banino1977Kujawscy S7 Runners10 km  KTak 
45 Halman Leszek Bielkówko197310 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
46 Hejzner Arkadiusz Gdańsk198410 km  MTak 
47 Hoffmann Daniel Zblewo1981KS Sokół Zblewo10 km  MTak 
48 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice199010 km  MTak 
49 Iwan Małgorzata Gdańsk1984Maja Team10 km  KTak 
50 Iwan Paweł Gdańsk1982MajaTeam10 km  MTak 
51 Janulewicz  Karolina Połchowo 197710 km  K 
52 Januszewska IzabelaIzka Grodziczno1984Biegam U Kolesi10 km  K 
53 Jasinkiewicz AnnaAnnie Jankowo Gdańskie197510 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
54 Jażdżewski SebastianSEBA Ugoszcz1981Klub Biegacza GOCH Bytów10 km  MTak 
55 Jeleniewska Barbara Gorzów Wielkopolski198110 km  K 
56 Jędrzejewska Aleksandra Grudziądz197410 km  KTak 
57 Jóźwik Rafał Kowale197610 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
58 Jurzynek AndrzejJasiu Gdansk1974RAKIETY WITOSA10 km  MTak 
59 Kaczyński DanielKaczy Starogard Gdański1987Aktywni Kociewiacy10 km  MTak 
60 Kasyna Rafał Gdańsk197010 km  M 
61 Kinowski IreneuszIrek Lisewiec195310 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
62 Knosowska SylwiaKURA Warszawa1973HEKI TEAM10 km  KTak 
63 Knosowski SławomirSł@w Warszawa1971HEKI TEAM10 km  MTak 
64 Kołakowski RafałPajączek Działdowo1977Rozbiegane Działdowo10 km  MTak 
65 Kołc PawełPavulon Gdańsk19833W Team10 km  MTak 
66 Komarnicki MarekKomi Gdańsk198610 km  MTak 
67 Kosmala Aleksandra Szczeglino198410 km  K 
68
 
Kościelski Mariusz Gdynia196610 km  MTak 
69 Kotłowska MarlenaMarlenaK Kwidzyn1978Kwidzyn Biega10 km  KTak 
70 Kotłowski Marek Gdynia198010 km  MTak 
71 KOWALSKA AGNIESZKAMAŁA MI DZIAŁDOWO1980ROZBIEGANE DZIAŁDOWO10 km  KTak 
72 Kowalski  Waldemar VALDI Borkowo198510 km  M 
73 Kowalski Marcin Gdańsk198210 km  MTak 
74 Kozioł Krzysztof Kozi Gdańsk1979Team Kozi Koziołek 10 km  M 
75 Kozlowski GaryDrChill Jankowo Gdanskie1979Yodeling Jachas10 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
76 Kozłowski Jan Gdańsk198810 km  MTak 
77 Kroczak Rafał Pruszcz Gdański198910 km  MTak 
78 Król Michał Sopot198810 km  MTak 
79 Krysiak Kasia Bielkówko199410 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
K 
80
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993RunGryf Gryfice10 km  M 
81 Kucharska Małgorzata Kolbudy199910 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
K 
82 Kulczykowski Jacek Gdynia198910 km  MTak 
83 Kurkowski Marek Starogard gdański1968Starogard gdański10 km  M 
84 Kuźma Mateusz Kowale198410 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
85 Leszczyński Tomek Sztum198110 km  M 
86 Lipinski Rafał Legbąd1970Paczka w Ruchu10 km  MTak 
87 Lipinski Rafał  Legbąd1970Paczka w Ruchu10 km  M 
88 Lipińska ŻanetaŻanetka Grudziądz1969Akademia Biegania Grudziądz10 km  KTak 
89 Lisowski Aleksander Łódź1986Rossbiegani / Razem Trenujemy Sport10 km  MTak 
90 Lojewski JarekJar Gdansk1975Biegacze i Morsy z Gdanska10 km  M 
91 Malek AndrzejAndreas Kościerzyna1951atlas running team10 km  MTak 
92 Marciniak Izabela Banino1977Kujawscy S7 Runners10 km  KTak 
93 Marcinkiewicz Jerzy Elbląg196410 km  MTak 
94 Mielczarski DawidRumcajs Gdańsk198610 km  M 
95 Mieloch Tamara Podkowa Lesna197710 km  K 
96 Mikiciuk Słoma Izabela Iziak Rumia1980Baltic Seals10 km  K 
97 MIKOŁAJCZYK ANNA ROTMANKA198210 km  KTak 
98 Mistelski Karol Szczecin199310 km  M 
99 Mollin Bartłomiej Strzelno1978Nordowe Morsy10 km  M 
100 Mroczkowska JoannaJoanna Kwidzyn196810 km  K 
101 Niedzwiadek Magdalena Gdańsk1973Lufthansa Systems Poland ACTIVE!10 km  KTak 
102 Niemczyk Igor Gdansk199910 km  M 
103 Nieznane  Nieznane  Nieznane 201810 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
K 
104 Okła PatrycjaGienia Buszkowy198310 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
K 
105 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe1980Morsy Stężyca, Metrożercy10 km  KTak 
106 Osiecki AdamADAM Gdańsk197510 km  MTak 
107 Otoka Kasia Szczecin1977FANI FORMY10 km  KTak 
108 Paszkowski Paweł Gdańsk198610 km  MTak 
109 Patocki WojtekWojtas Gdańsk1979Rakiety Witosa10 km  MTak 
110 Pawłowska Anna Pruszcz Gdański199010 km  KTak 
111 Pawłowska Karolina Gdańsk199310 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
K 
112 Pędziszewski Piotr Gdańsk1984VAI ALTO10 km  MTak 
113 Piwońska MagdalenaMADZIA Gdynia198310 km  KTak 
114 Popolis JanDRIX Lublewo Gdańskie200610 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
115 Radosław Szlas TUCHOM1977Studio S7 Banino10 km  M 
116 Ramutkowski ZbigniewZiiBii Chojnice198310 km  MTak 
117 Rombel Kasia Kleszczewo197010 km  KTak 
118 Rozmus Katarzyna Gdańsk1982LPP Team10 km  K 
119 Rutkiewicz Michał Gdańsk198010 km  M 
120 Rutkowski MarekMarek Bydgoszcz197910 km  MTak 
121 Rybarczyk JacekJacek Gdańsk1968Good Luck Club10 km  MTak 
122 Saluk MarcinMARCIN Banino199110 km  M 
123 Sarach  Natalia  Żukowo 198210 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
124 Schutz TomaszTumek Gdynia197210 km  M 
125 Sobczyk Hubert Bąkowo199010 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
126 Sowa RenataRENI Elbląg197310 km  K 
127 Sowa Sylwester Elbląg1976 10 km  M 
128 Spychalski Konrad Złotoria199910 km  M 
129 Stasinski Rafał Gdansk1990Run Beach Morning10 km  M 
130 Stępień KatarzynaAqq Chroberz199210 km  K 
131 Stypuła Zbigniew Ostróżki197810 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
132 Sykut Mariusz Ząbrowo198910 km  MTak 
133 Szabłowska Iwona Juszkowo1984Straszyn Ultra Team 10 km  KTak 
134 Szczęch Zdzisław Pręgowo1952emeryt10 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
135 Szczykutowicz TomaszGdański Biegacz Gdansk1989Szalony Gdańsk Biega10 km  MTak 
136 Szubert KatarzynaKaśka Grubaśka Siwiałka1985Skl Filippides10 km  K 
137 Szumlas Anna#szumiann Połchowo1981TriLoszki10 km  KTak 
138 Szydłowska Joanna Kowale197110 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
139 Szymański  Adam Lębork 1973Lębork Biegacze 10 km  M 
140 Śmigasiewicz Katarzyna Gdańsk198510 km  K 
141
 
Świerk PiotrŚWIERQ Kwidzyn198610 km  MTak 
142
 
Tatrocki DanielDaniel Gdynia1977197710 km  MTak 
143 TAŹBIERSKI TOMASZ Gdańsk1979RAKIETY WITOSA10 km  MTak 
144 Terman Dariusz Lubowidz197910 km  M 
145 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański198910 km  K 
146 Tobolska GrażynaGrażka Grudziądz1953Akademia Biegania Grudziądz10 km  KTak 
147 Tomaszkiewicz Piotr Gdańsk198310 km  MTak 
148 Tracz Michał Gdańsk197710 km  M 
149 Trzcińska  JolantaJolcia Grudziądz 1986Akademia Biegania Grudziądz 10 km  KTak 
150
 
Walczak ROBERTROBERT BRANIEWO197449BLot10 km  KTak 
151 Wawryk SławekSławek Kolbudy196810 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
152 Weiland Karina Sopot197710 km  K 
153 Wendt Patryk Kościerzyna1985Wencik Team10 km  MTak 
154 Wesołek  DawidKruk Kowale199010 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
155 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański1988Pruszcz Biega 10 km  MTak 
156 Wieczorek Andrzej Banino1965BaninoBiega10 km  MTak 
157 Wieczorek Małgorzata Banino1968BaninoBiega10 km  KTak 
158 Wilkus NorbertNORCZYSŁAW Gdańsk1976BiegamWspieramMotywuję10 km  M 
159 Wiloch Radoslaw Gdansk1982Thunder Runner - team10 km  M 
160 Wiśniewska AgnieszkaGroszek Warszawa1981Muay running team10 km  KTak 
161 Wiśniewski  Arkadiusz  Kowale 197610 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
162 Wiśniewski JanuszJanekWu Warszawa1979Muay running team10 km  KTak 
163 Witkowska Anna Toruń197510 km  KTak 
164 Wojnowski CezarySIWYBYK Dolna Grupa1975Across the River Team10 km  MTak 
165 Zagalski Jakub Gdańsk198510 km  MTak 
166 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk198410 km  KTak 
167 Zawadzka Aleksandra Pręgowo198410 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
168 Zawaluk MarcinARSEN KANONIER Jankowo Gdańskie1976(RT) Runholik Team10 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
169 Zazula Agnieszka Kowale197810 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
170
 
ZIEŃCZUK PIOTR GDAŃSK1976GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE10 km  MTak