Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu Radunka Run - 50km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk Tomasz Wolomin1977Rock&Run50 km  MTak 
2 Augustyniak Mirosława Gdynia1976Mamy To - Biega i pomaga50 km  KTak 
3 Augustyniak Radosław Gdynia197350 km  M 
4 Baranowska Agnieszka Gdańsk198950 km  KTak 
5 Baranowski Adam Gdańsk19882h59min.pl50 km  MTak 
6 Bartkowski Artur Legionowo1080Bravehearts Legionowo50 km  M 
7 Bogdanowicz RobertRobert z Moreny Gdańsk197650 km  MTak 
8
 
Bolewski AdamDragon Gdańsk1979Foto Web50 km  MTak 
9 Borc Marzanna Grudziądz1969Akademia Biegania Grudziądz50 km  KTak 
10 Borc Piotr Grudziądz1970Akademia Biegania Grudziądz.50 km  MTak 
11 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia197250 km  KTak 
12 Butryn Nikodem Bydgoszcz196950 km  M 
13 Chelkowski  HenrykHenas  Grudziądz 1975Akademia Biegania Grudziądz 50 km  MTak 
14 Ciesielski Witold Gdansk197350 km  M 
15 Czaja  Łukasz  Bytonia198850 km  MTak 
16 Czapliński Michał Ostrołęka197850 km  MTak 
17 Czechanowska LucynaLucy Tczew1980Biegający Tczew 50 km  KTak 
18 Czechanowski PiotrCzechan Tczew1980Biegający Tczew50 km  MTak 
19 Czechowski Szymon Czechu Kolbudy 200750 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
20 Czerwińska  Agnieszka  Gdansk1977Ekipa Zryw50 km  K 
21 Czuk TomaszTomasz Szczecinek1967Samodzielna Grupa Operacyjno-Rozrywkowa Górale z Branadenbur50 km  M 
22 Czyż Dominik_DoMeL_ Serock1983Ultra Pasterze50 km  MTak 
23 Damps SylwekSlaj Gowino197650 km  M 
24 Dombrowski Maciej  Przemyśl198950 km  MTak 
25 Dorsz Beata Sopot197250 km  KTak 
26 Dziuma ArkadiuszAREK Sopot1981Świnka Raćka Team50 km  M 
27 Etmański PiotrEtman CHWASZCZYNO1969Bunga Bunga Team50 km  M 
28 Fijołek Damian Gdańsk1994Izerska Grupa Biegowa50 km  MTak 
29
 
Furmaniak PiotrFRUTIS Malbork1976KOCZAJ TEAM50 km  MTak 
30 Gadamska-Kabata PaulinaMakrofag Gdańsk198250 km  KTak 
31 Gajdus WiktorPiękny Wiktor Gdańsk1982DCT Drużyna Biegowa50 km  MTak 
32 Garstka Małgorzata Rusocin1970AbiegA50 km  KTak 
33 Gdaniec SławomirSław Tczew196650 km  MTak 
34 Gering MariuszHerman Gdańsk1983DCT DRUŻYNA BIEGOWA 50 km  M 
35 Głodowski Michał Gdańsk198050 km  M 
36 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz197350 km  KTak 
37 GRABIAS ALEKSANDRAALEKSANDRA GDAŃSK198850 km  K 
38 Grabowska-Lesisz AnetaANETA Koszalin197850 km  K 
39 Gurbowicz Jarosław Tczew1972Biegający Tczew50 km  MTak 
40 Guzinski Jacek Tczew 1968Biegają y Tczew50 km  MTak 
41 Hinc Janusz Gdynia1978Apteka Gemini Team50 km  MTak 
42 Jabłońska Anita Nakło nad Notecia1981 50 km  KTak 
43 JABŁOŃSKI ADRIANJabłonka Nakło nad Notecią198450 km  MTak 
44 Janik Andrzej Chojnice1981Komputronik Chojnice50 km  M 
45 Janik Andrzej Chojnice1981Komputronik Chojnice50 km  MTak 
46 Janowska Urszula Grudziądz1976Akademia Biegania Grudziądz50 km  KTak 
47 Janowski Mariusz Grudziądz1976Akademia Biegania Grudziądz50 km  MTak 
48 Januszewski KarolJanuszewski Grodziczno1984Biegam U Kolesi50 km  MTak 
49 Jaworek Justyna YoustkaYoustka Yá Raramuri Trzciany1977Rebellion of Free Runners50 km  KTak 
50 Jaworska-Nizioł Magdalena GRUDZIĄDZ1981Akademia Biegania Grudziądz50 km  KTak 
51 Jaworski TomaszTomek Elbląg197950 km  MTak 
52 Jędrzejewski Roman Grudziądz197350 km  MTak 
53 Kaczmarek Arkadiusz Elbląg196750 km  MTak 
54 Kanigowski Grzegorz Gdańsk198050 km  MTak 
55 Karczewski Grzegorz Hel1964LKS Błękitni Żeglce50 km  MTak 
56 Karnicki Paweł Bytów1976NzN Noga za Nogą50 km  M 
57 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź196250 km  MTak 
58 Kłosek Jacek Racibórz198950 km  MTak 
59 Kmieć JacekJack  Malbork1977Grupa Malbork50 km  MTak 
60 Kokociński DariuszDarek Gdańsk197550 km  MTak 
61 Kołacka MartynaLucy Wodzisław Śląski1989Go Aptiv!50 km  K 
62 Konkol Kazimierz Somonino197450 km  MTak 
63 Kopacz Mirosław Poznań195550 km  MTak 
64 Korpalski Tomasz Gdańsk1981Biegaj z Głowà50 km  K 
65 Kos Sławomir Nowy Dwór Gdański/Orłowo1970DCT drużyna biegowa 50 km  MTak 
66 Kościński PatrykKościński Pozezdrze199650 km  MTak 
67 Kotwa Paweł Gołębiewo Wielkie1992Tumboteam50 km  M 
68 Kowalska MałgorzataMargot Toruń198250 km  KTak 
69 Kowalska IwonaIwcia Mosty1981Wymiatacze50 km  KTak 
70 Kowalski BogusławBodziu Toruń1969Klub Wysokogórski w Toruniu50 km  MTak 
71
 
Koźmiński Piotr Działdowo1971Rozbiegane Działdowo50 km  MTak 
72 Król Michał Sopot198850 km  M 
73 Kruczyk Damian Pasym199250 km  M 
74 Kubiak Jagoda Wejherowo198550 km  KTak 
75
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993RunGryf Gryfice50 km  M 
76 Kujawa AlinaAlina Kujawa Gdańsk197150 km  KTak 
77 Kukuć-Kwapiszewska AnnaKukułka Elbląg197850 km  KTak 
78 Kwiatkowski  Radosław  Działdowo 197950 km  MTak 
79 Landowski Pawel Rumia199050 km  MTak 
80 Landowski Piotr Kolbudy198450 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
81 Lemańczyk WojciechLema Gdynia1982KDATP50 km  MTak 
82 Leśniewski MichałLEŚNY Gdańsk1987NzN Noga za Nogą50 km  MTak 
83 Leśny  Kacper Kacper  Działdowo 1979Rozbiegane Działdowo 50 km  MTak 
84 Lewandowski Tomasz Gdańsk197450 km  MTak 
85 Lipinski Rafał  Legbąd1970Paczka w Ruchu50 km  M 
86 Lipiński IreneuszIruś Grudziądz1968Akademia Biegania Grudziądz50 km  MTak 
87 Luto Pawel Gdansk1982DCT50 km  MTak 
88 Łabudzki PiotrKitruch Starogard Gdański198550 km  KTak 
89 Łucka Anna Grudziądz1976Akademia Biegania Grudziądz50 km  K 
90 ŁUCKI MIROSŁAW Grudziądz197350 km  M 
91 Małowińska Małgorzata Bydgoszcz196750 km  KTak 
92 Małowiński Artur Bydgoszcz196550 km  MTak 
93 Manias MichałMajkel Pruszcz Gdański197950 km  MTak 
94 Michna OskarOSKAR Radunica1978RadunicaRun50 km  M 
95 Mika Damian Raciborz1969Eko- okna. runners50 km  MTak 
96 Mongird Anna Gdańsk198350 km  KTak 
97 Mroczkowski TomaszTomalance Malbork1981Grupa Malbork50 km  MTak 
98 Mroziński DariuszZłomek Działdowo1975Rozbiegane Działdowo50 km  MTak 
99 Niemiałkowski Aleksander Gdansk199250 km  MTak 
100 Niewiadomski Aleksander Gdańsk198250 km  MTak 
101 Nita WiesławWIENIO PIECEWO197150 km  MTak 
102 Nita KatarzynaKASIA Piecewo1972Village punk run50 km  KTak 
103 Nuż JacekJACA Pruszcz Gdański197550 km  MTak 
104 Okła PatrycjaGienia Malenia Buszkowy1983Wild Crew50 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
105 Olechnowicz SławomirSławo Słupsk1975Stopa Słupsk50 km  MTak 
106 Orzechowski  Mariusz  Kowale197050 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
107 Ossowski Leszek  Pruszcz Gdański 197850 km  MTak 
108 Pepliński GrzegorzGRZECH Gdańsk197650 km  MTak 
109
 
Pękała Piotr Koszalin197150 km  MTak 
110 Pielecki BartekBartek Pielecki Banino1984KS Gepard Żukczyn50 km  K 
111 Pobłocki Jan Gdańsk1957Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom50 km  MTak 
112 Podczarska IzabelaZAJĄC Kolbudy1971KOLBUDY TEAM50 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
KTak 
113 Podczarski TomekTOMEK Kolbudy1970KOLBUDY TEAM50 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
114 Polska Joanna Grudziądz1972Akademia Biegania Grudziądz50 km  KTak 
115 Polski Jacek Grudziądz1970Akademia Biegania Grudziądz50 km  MTak 
116 Potoczek Andrzej Lichnowy1980Press Glass Biegamy i wspieramy/Nowy Staw biega50 km  M 
117 PURWIN BEATA GRUDZIĄDZ196950 km  KTak 
118 PURWIN Piotr GRUDZIĄDZ1969AKADEMIA BIEGANIA50 km  MTak 
119 Reginia PiotrPiotr Gdańsk1983RumRunners50 km  MTak 
120 Reglińska JoannaJOASIA Bytów198850 km  KTak 
121 Rompczyk  Andrzej  Gdańska 197450 km  MTak 
122 Rożek Paulina Kaliska199150 km  KTak 
123 Rudziński  Radosław Rudy  Białogard 1980Trygław Tychowo 50 km  MTak 
124 Rudźko WOJCIECH Wejherowo196850 km  MTak 
125 Rutkowski NarekMarek rutkowski Bydgoszcz197950 km  M 
126 Rychter Krzysztof Gdańsk1978Aktywny #GPnS50 km  M 
127 Siedlecki MarcinMarcin Siedlecki Gdańsk197850 km  MTak 
128 Sierocin Agata Gdynia198550 km  KTak 
129 Skonka Aleksander Gdańsk1978Olo Team50 km  MTak 
130 Słoniewski RafałSłoniu Gdynia198250 km  MTak 
131 Sonti Venkatesh Warszawa1992Muay running team Warszawa50 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
MTak 
132 Sosnowska  Bożena  Tczew 1972Biegający Tczew 50 km  KTak 
133 Sowinski Patryk  Tczew1996Press Glass Biegamy i Wspieramy/ Reebok Run Crew/ AZS DYM Ol50 km  K 
134 Starzyński AdamSTARZYNSKI.COACH Nieporęt197650 km  M 
135 Stefaniak MaciejSTEFAN Poznań1988gRUNwald Team Poznań50 km  MTak 
136 Strzelecki Jacek Gdańsk1979bez klubu50 km  MTak 
137 Susmarska EwaPączek Ewa Poznań1996Muay Running Team50 km  KTak 
138 Sypniewska Hanna Gdynia1954Spartanie Dzieciom50 km  KTak 
139 Szpunar Maciej Gdynia1973RobiętoDlaSiebie50 km  MTak 
140
 
Szumlas MarcinSzumi Połchowo1980#szumiteam50 km  MTak 
141 Szymańska Ewa Szczecinek197050 km  K 
142 Szymańska KatarzynaKasia Szczecin1982Biegam dla siebie.....50 km  KTak 
143 Szymański Jarosław Szczecinek1969Team Biegowy Szczecinek50 km  M 
144 Trzeciak BartłomiejPROROCK Gdańsk1979SZTAFETA NADZIEI50 km  MTak 
145 Wawryk SławekSławek Kolbudy196850 km Mieszkaniec Gminy Kolbudy
 
M 
146 Weiland Adrian Słupsk1984Night Wolves Słupsk50 km  MTak 
147 Wierzba Krzysztof Gdańsk1970W&WMC50 km  MTak 
148 Wilk PawełBudda Gdansk199450 km  M 
149 Wilkowski KrzysztofFOR-REST-RUN Koszalin1979FOR-REST-RUN KOSZALIN50 km  MTak 
150 Wiśniewski Michał Gdańsk197750 km  MTak 
151 Witfer JacekŚwieżak :)  Gdansk1977BigYellowFoot Adventure Team50 km  MTak 
152 Witkowski MichalDeckard Torun1974Scopedome Team50 km  MTak 
153 Witos Rafał Białystok1990Nazwa drużyny50 km  MTak 
154 Wojnowska KatarzynaKACHA Dolna Grupa1977Across the River Team50 km  KTak 
155 Wolański Tomasz Rumia1976OIRP Gdańsk50 km  MTak 
156 Woźniak Piotr Straszyn1976Przerębel50 km  M 
157 Zagalski JakubXGUZIKx JC/HC Gdańsk198550 km  M 
158 Zakrzewski  Maciej  Rumia1973Parkrun Rumia 50 km  M 
159 Zawadzki Dawid Gdańsk199250 km  MTak 
160 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdansk1979Apteka Gemini Team50 km  KTak 
161 Żmijewski Paweł Działdowo1976Rozbiegane Działdowo50 km  MTak 
162 ŻUKOTYŃSKA  JULITAJULITA GRUPA198050 km  KTak