Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEGOWEGO GRAND PRIX GORZOWA WLKP. 2018/2019 - BIEG 4

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow5 km  M
2 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów5 km  M
3 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp5 km  M
4 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 5 km  K
5 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę5 km  M
6 Bartczak JustynaTrzcinna19795 km  K
7 Bilik Mateusz Nowiny Wielkie 19965 km  M
8 Bilińska MagdalenaGorzów Wlkp.19765 km  K
9 Biniarz JarekGorzów Wielkopolski1980AmateurRunner5 km  M
10 Blacharski ArkadiuszTorzym19925 km  M
11 Bobińska MariaBarlinek19715 km  K
12
 
Borkowska ElżbietaOłobok1967Borkoś TEAM5 km  K
13
 
Borkowski DamianOłobok1988Borkoś TEAM5 km  M
14 Brzoski ŁukaszTrzebiszewo1983GMINA SKWIERZYNA5 km  M
15 Butrymowicz KamilaBarlinek19855 km  K
16 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19755 km  K
17
 
Cejba JanGorzów Wlkp1976Unbreakable / VTQ5 km  M
18 Celejewski MarcinLipki Wielkie1992Mydełko Team5 km  M
19 Chechła AnnaGorzów Wielkopolski19825 km  K
20 Chorbot ŁukaszStrzelce Krajeńskie1980Bobrówko Biega5 km  M
21
 
Cierach AgnieszkaGorzów Wielkopolski1983BBL GORZÓW5 km  K
22 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000MKS Puszkin5 km  M
23
 
Czerniawska JolantaGorzów Wlkp.19625 km  K
24
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski19625 km  M
25 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975MTB TEAM GORZÓW5 km  M
26
 
Danielewicz DamianGorzów Wlkp19895 km  M
27
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.19925 km  M
28 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski1983MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI5 km  K
29 Doktór MaciejGorzów Wielkopolski19985 km  M
30 DOLATA ARTURGORZÓW WLKP.1972NIEZRZESZONY5 km  M
31 Dołmat EdwardGorzów Wlkp.19625 km  M
32 Domaszewicz ŁukaszGorzów Wielkopolski1981Monosuisse run5 km  M
33 Domżał AnnaGorzów Wlkp.19905 km  K
34 Dudziak ŁukaszGorzów WLkp19815 km  M
35 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
36 Dzwonkowska  MałgorzataGorzów Wielkopolski 19885 km  K
37 Fedoryga KazimierzGorzów Wielkopolski1964PKP Cargo Gorzów Wagony5 km  M
38 Fieńko KatarzynaPełczyce1989KaDarki5 km  K
39 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki5 km  M
40 Fijołek MonikaGorzów Wielkopolski19765 km  K
41
 
Fołta AdrianGorzów Wielkopolski 19835 km  M
42 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19845 km  K
43
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project5 km  M
44 Gaik MateuszBrzozowiec19955 km  M
45
 
Gajewski EugeniuszGorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km  M
46 Gałęcka AgnieszkaGorzów Wielkopolski19775 km  K
47
 
Gerlecki PiotrBarlinek19875 km  M
48 Głębicki LechGorzów Wlkp.19765 km  M
49 Górecki FilipGorzów Wlkp.19865 km  M
50 Hornostaj GrzegorzGorzów Wielkopolski1991IMC PRO TEAM5 km  M
51
 
Jabłoński ŁukaszSłońsk1982Wybieganie na Pompownie5 km  M
52 Jagiełłowicz Kamil Gorzów19955 km  M
53 Jakś MariuszGorzów Wielkopolski1981Alpimade Team5 km  M
54 Jakś GrzegorzInowrocław1978Alpimade Team5 km  M
55
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983 5 km  M
56 Jankowska KatarzynaGorzów Wlkp.19765 km  K
57 Jankowska MonikaGorzów Wielkopolski19895 km  K
58 Jankowski DariuszGorzów Wlkp.19735 km  M
59 Jedyński MichałGorzów Wielkopolski1990I. M. C Pro TEAM5 km  M
60 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski19815 km  K
61
 
Jodko AdamGorzów Wlkp.19775 km  M
62 Kalicki RafałGorzów Wlkp.1974BBL Gorzów5 km  M
63 Kałużna MagdalenaGorzów Wlkp.19795 km  K
64 Kamiński  JacekGorzow 1978NIKE RUN TEAM GORZOW5 km  M
65 Karbowiak JulitaGorzów Wielkopolski19875 km  K
66 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce1982Rozbiegajmy Witnicę5 km  K
67 Kępka WaldemarSantocko19535 km  M
68
 
Klentak WojciechGorzów Wlkp1980BBL Gorzów5 km  M
69 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski1980BBL Gorzów5 km  K
70 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 19775 km  M
71 Koch PiotrGorzów Wlkp.1974ZrobimTo.pl5 km  M
72 Kopański PatrykGorzów Wlkp.2000JUK5 km  M
73
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MZK5 km  M
74 Kortyla  Eryk Przytoczna 20055 km  M
75 Kot BartłomiejWieliczka19945 km  M
76 Kot AnnaGorzów Wielkopolski19945 km  K
77 Kowalczyk MałgorzataWawrów1981Fitness Grupa Gmina Santok 5 km  K
78 Kozłowska AgnieszkaLipki Wielkie19775 km  K
79 Krajewska MarzenaGorzów Wlkp1984Rebelion Of Frre Runers5 km  K
80
 
Kristel PiotrStrzelce Krajeńskie1978KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE5 km  M
81 Krzyżostaniak MonikaJanczewo19905 km  K
82 Ksiazek EmiliaGorzów wlkp19785 km  K
83
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!5 km  M
84 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
85 Kunik ArturGorzów Wielkopolski19765 km  M
86 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970Biegnę bo chcę 5 km  M
87 Kuraszkiewicz DawidGorzów Wielkopolski1991parkrun Gorzów5 km  M
88 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team5 km  K
89 Kuś AdamWysoka1997UKS Cityzen_/BE35 km  M
90 Kutereba EmilianGorzów Wielkopolski1977NEW BALANCE ESKA TEAM5 km  M
91
 
Kwaśnik MariuszGorzów wlkp.1978OLIWKA TEAM5 km  M
92 Kwiatkowski ŁukaszGorzów Wielkopolski19845 km  M
93 Lebiecki ArturGorzów Wielkopolski19785 km  M
94 Lebowski ArturGorzów Wlkp.19915 km  M
95
 
Lewandowska  Anna GORZÓW WIELKOPOLSKI19895 km  K
96
 
Listewnik SebastianGorzów Wielkopolski1977Polacy biegają w UK 5 km  M
97 Łuczka ZbigniewKłodawa1959MKS Puszkin5 km  M
98 Łyczko JustynaGorzów Wielkopolski19825 km  K
99 Małecki WiesławGorzów Wlkp.19485 km  M
100 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski5 km  M
101 Marysiok ErwinBaczyna2000Puszkin Biega5 km  K
102
 
Masewicz GrzegorzGorzów Wlkp.1980KB Zofanna Gorzów Wlkp.5 km  M
103 Masłowska MagdalenaGORZÓW WLKP19755 km  K
104 Masłowski MarcinGorzów1976parkrun Gorzów5 km  M
105
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19855 km  K
106
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki5 km  M
107 Meller KamilaGorzów wielkopolski19855 km  K
108
 
Michalak PiotrGorzów Wlkp.1988Friendly Fire5 km  M
109
 
Mikołajczak JoannaStaw19855 km  K
110 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19825 km  K
111 Modrzejewski MarcinChwalęcice1983parkrun Gorzów 5 km  M
112
 
Molska MałgorzataKłodawa1968BBL Gorzów5 km  K
113 Mroczek MartaPoznań1976Wierzbicki Running Project5 km  K
114 Musiał ŁukaszSłońsk1999Runners Słońsk5 km  M
115 Myszczyński JakubSkwierzyna19935 km  M
116
 
Nadolski GrzegorzChwalęcice19785 km  M
117 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19925 km  M
118 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19825 km  M
119 Nauman MariolaGorzów WLKP19765 km  K
120 Nieborak MaciejGorzów Wlkp.1990Bar Brothers5 km  M
121 Nowacki DamianStare Łysogórki 19925 km  M
122 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19875 km  K
123 Nowakowska WiesławaGorzów Wielkopolski19585 km  K
124 Nowakowski MarcinGorzów Wielkopolski19845 km  M
125 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.1949BBL Gorzów Wlkp.5 km  M
126 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19715 km  K
127 Olechnowicz MagdaGorzów Wlkp.19755 km  K
128 Oleszczuk TeresaBarlinek1965BBL BVarlinek5 km  K
129 Opłatkowski ZbigniewJenin1963Drużyna z Jenina5 km  M
130
 
Ordon IzabelaGorzów Wielkopolski1978Rebellion Of Free Runners5 km  K
131 Oszmałek MikołajGorzów Wlkp.2006parkrun Gorzów5 km  M
132 Otoka KasiaSzczecin19775 km  K
133 Owczarz KrystynaBarlinek19715 km  K
134 Padjasek SławomirBarlinek19765 km  M
135 Padjasek JakubBarlinek20075 km  M
136 Palczarski MarcinGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
137
 
Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp.1982Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
138
 
Paplicki MichałGorzów Wlkp.1982DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
139 Parkoła KrzysztofGorzów Wlkp.19795 km  M
140 Pawlak HenrykStrzelce Kraj1962BBL Gorzów Wlkp.5 km  K
141
 
Pawlicka ŻanetaGorzów Wlkp.19775 km  K
142 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów Wlkp.5 km  M
143 Piątek ZdzisławMarwice19655 km  M
144
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992FSD RUN DREZDENKO5 km  M
145
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO5 km  M
146 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.1958Parkrun Gorzów5 km  M
147
 
Pikuła SebastianGorzów Wielkopolski1982Wierzbicki Running Project5 km  M
148 Pikuła RyszardWojcieszyce19865 km  M
149 Płoński JakubStargard1983Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
150 Poliszewski  BartoszGorzów Wlkp.19845 km  M
151 Pranica DanielGorzów Wielkopolski19905 km  M
152
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project 5 km  M
153
 
Przybysz RafałGorzów WLKp19695 km  M
154 Przybyszewska Katarzyna Miedzyrzecz19955 km  K
155 Pura RobertGorzów Wielkopolski1977Dzikie Dziki Gorzów5 km  M
156 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19785 km  K
157
 
Rozmaryniewicz MarcinGorzów Wlkp.1980KOZARYN ACTIVE TRUCKERS5 km  M
158 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
159 Rybarczyk MichałGorzów Wielkopolski19785 km  M
160 Rzeczyńska AnnaGorzów Wielkopolski19745 km  K
161
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-5 km  M
162 Sacharczyk DanielSkwierzyna19765 km  M
163 Sadowski RadosławGorzów Wlkp1976Kozaryn Active Truckers5 km  M
164 Samulska AgataGorzów Wielkopolski19685 km  K
165 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI5 km  K
166
 
Sikora MariuszGorzów Wielkopolski1990FSD RUN5 km  M
167 Sip TomaszGorzów Wielkopolski19795 km  M
168 Skrodzka JoannaBaczyna19775 km  K
169 Skrodzki TomaszBaczyna19765 km  M
170
 
Słaby TomaszGorzów Wlkp.1972Dziki z Górczyna5 km  M
171 Słaby MałgorzataGorzów Wlkp.1980Dziki z Górczyna5 km  K
172
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19935 km  K
173 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN5 km  M
174
 
Sobstyl PiotrGorzów Wielkopolski197515 km  M
175 Sochan MaciejGorzów Wielkopolski19755 km  M
176
 
Solarek KrzysztofGorzów Wielkopolski1987DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
177 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 19745 km  K
178 Stachnik SabinaBarlinek1975Barlinek5 km  K
179
 
Staszak RadosławGorzów Wielkopolski1979BBL GORZÓW5 km  M
180 Stec SławomirGorzów Wlkp19695 km  M
181 Stefaniak TomaszGorzów Wlkp.19775 km  M
182 Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973BBL Gorzów Wlkp.5 km  M
183 STYBEL ANNAGorzow Wlkp19865 km  K
184
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 5 km  M
185 Swinder-Gasperowicz KarinaGorzów WLKP19765 km  K
186
 
Szerment MagdalenaGorzów1981 5 km  K
187
 
Szerment ErykGorzów1980Wierzbicki Running Project5 km  M
188
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów5 km  M
189 Szydełko JanuszGorzów wlkp1971DZIKIE DZIKI GORZÓW5 km  M
190
 
Szygęda KacperGorzów Wielkopolski1999Masaż w Gorzowie5 km  M
191
 
Szygęda PawełGorzów Wlkp.1972Masaż w Gorzowie5 km  M
192 Szymanski WojciechGorzow Wlkp19805 km  M
193 Szymańska MaritaGorzów Wlkp19855 km  K
194 Szymański KamilGorzów Wlkp.20065 km  M
195 Śliwińska UrszulaGorzów Wlkp.1981Dzikie Dziki Gorzów5 km  K
196
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski5 km  K
197
 
Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner5 km  M
198
 
Tytus PiotrGorzów Wlkp.1985P.A.K.T 5 km  M
199 Warachowski HubertMyślibórz20005 km  M
200 Wasilewski SebastianGorzów Wlkp19845 km  M
201
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,19735 km  K
202 Waścińska MalgorzataGorzów Wlkp19855 km  K
203 Wesołowski KarolSantocko1980BBL Gorzów5 km  M
204
 
Węgierski ŁukaszSłonice1981Kozaryn Active Truckers 5 km  M
205 Wieczorek MateuszMurzynowo1996Algraf Race Team5 km  M
206 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984Wierzbicki Running Project 5 km  M
207 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19875 km  M
208 Wiśniewski  Tomasz Gorzów Wielkopolski 1976Kozaryn Active Truckers5 km  M
209 Witkowska GosiaGorzów Wielkopolski19775 km  K
210 Wojciechowski HubertSulęcin19845 km  M
211 Wojtusciszyn RafałŚwierkocin19985 km  M
212 Wojtusciszyn NataliaSwierkocin 19935 km  K
213 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki5 km  M
214
 
Wota AdamGorzów Wlkp.19705 km  M
215
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 5 km  M
216
 
Wróblewski MarcinGorzów Wlkp.19835 km  M
217 Wróblewski KsaweryGorzów Wlkp.20065 km  M
218
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów5 km  M
219 Zaleski TomaszGorzów Wlkp.19875 km  M
220 Zamrzycki LeszekGorzów Wlkp1957BBL Gorzów Wlkp5 km  M
221 Zell JacekChwalęcice19645 km  M
222 Zyskowska EwelinaChoszczno1986Nie bój się spocić :)5 km  K
223 Żabierek TomekGorzów Wlkp.19785 km  M
224 Żmijewska JoannaLubniewice19805 km  K
225
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE5 km  M
226
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968KLUB RODZINNY5 km  K
227
 
Żurkowski TomaszMyślibórz1967KLUB RODZINNY5 km  M