Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG TROPEM WILCZYM - Choszczno

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Amroży StanisławStargard1975102 Batalion Ochrony5 km  MTak 
2 AMROŻY BarbaraGrzędzice19771963 m  KTak 
3 Andrzejczyk KatarzynaLubieniòw19881963 m  K 
4 Angerman P.angerman@go2.plChoszczno2007Stowarzyszenie Aktywne Choszczno1963 m  KTak 
5 Arczyński GrzegorzChoszczno19735 km  MTak 
6 Baczulis MagdalenaSzczecin1977KOS BnO Szczecin5 km  K 
7 Balsam MateuszPajęczno19985 km  M 
8
 
Bartlewski EmilianChoszczno19825 km  MTak 
9 BERNACKI MARIUSZGRYFINO1976MODLITWA BIEGANIA GRYFINO5 km  MTak 
10 Bielatko MarcinDrawno19855 km  MTak 
11
 
Boch ŁukaszKamiennik19855 km  MTak 
12 Borkowski DawidChoszczno1984CH105 km  MTak 
13 Bruzgo AgataChoszczno19805 km  KTak 
14 Brzozowski RafałChoszczno19875 km  MTak 
15 Buchajczyk MartaChoszczno1988Agentki0075 km  KTak 
16 Burzyński JerzyChoszczno1980PSP Choszczno5 km  MTak 
17 Całka PrzemyslawRecz19701963 m  MTak 
18 Chachuła SylwiaDolice1983Dolice1963 m  KTak 
19 Chachuła WojciechDolice2003Dolice5 km  MTak 
20 Chmura JonaszChoszczno2002MOSW CHOSZCZNO5 km  MTak 
21 Choszczno ChoszcznoChoszczno2015Choszczeńska Dziesiątka5 km  M 
22 Czapiewski PawełChoszczno19785 km  MTak 
23 Czerniak KatarzynaChoszczno19851963 m  KTak 
24 Czerniak BartoszChoszczno19821963 m  MTak 
25 Dombek  Agnieszka Choszczno 19705 km  KTak 
26 Drobotko PiotrChoszczno1978AKTYWNE CHOSZCZNO1963 m  MTak 
27 Dubiel HubertChoszczno19825 km  MTak 
28 Dubiel HannaChoszczno20071963 m  KTak 
29
 
Dunaj AleksandraChoszczno19985 km  KTak 
30 Duplak RoksanaChoszczno2005Aktywne Choszczno1963 m  KTak 
31 Dybka KatarzynaChoszczno198312 BZ5 km  KTak 
32 Dziczkiewicz JakubChoszczno20051963 m  MTak 
33 Dziurzyńska MilenaChoszczno1985das/12BZ5 km  KTak 
34 Fiedorowicz OskarRzecko2005MOSW CHOSZCZNO1963 m  M 
35 Fieńko KatarzynaPełczyce1989KaDarki5 km  KTak 
36 Fieńko DariuszPełczyce1985KaDarki5 km  MTak 
37 Filipek MarcinRaduń1983OSP Raduń das/12BZ5 km  MTak 
38 Finster JoannaKołobrzeg19901963 m  KTak 
39 Flis Danuta Choszczno19675 km  KTak 
40 Flis MirosławChoszczno19635 km  MTak 
41 Gadzinski  MarcinChoszczno1982das 12 Bz5 km  MTak 
42 Głowacki AdrianŚwinoujście19885 km  MTak 
43 Goździcka AgnieszkaStrzelce Krajeńskie1974Strzelecka Biegająca Czarownica5 km  KTak 
44 Goździcki MarekStrzelce Krajeńskie1971ZDYSZANI NA MECIE5 km  MTak 
45 Górecki  Michał Gorzów Wielkopolski 1989SP.Z O.O. 1963 m  M 
46
 
Gradys KonradChoszczno19845 km  M 
47 Gromadzki Miłosz Choszczno2008MOSW Kajakarstwo Klasyczne1963 m  M 
48 Gula Paweł Bierzwnik1996Zmęczeni na Starcie Dobiegniew5 km  MTak 
49 Gwoździk  Barbara Choszczno 19765 km  KTak 
50 Hermanowicz PiotrChoszczno1978Kozaryn Active Truckers5 km  M 
51 Huszcza  PiotrNowielin 1978Pyrzyce biegają5 km  MTak 
52 ILNICKI DawidChoszczno2006Aktywne Choszczno1963 m  MTak 
53 IWANIEC  Maja Choszczno2007Aktywne Choszczno 1963 m  KTak 
54 Iwanowski ArkadiuszZwierzyn19755 km  MTak 
55 Janukowicz TomaszBierzwnik1987Runner's Bierzwnik5 km  MTak 
56 Jarmarkiewicz OlgaChoszczno2000Aktywne Choszczno1963 m  KTak 
57 KACZMARKIEWICZ IWONASTARGARD1980-5 km  K 
58
 
Kaleta TomekChoszczno19895 km  MTak 
59 Kałuża MarcinChoszczno19875 km  MTak 
60 Kedziora  SaraKolobrzeg 19885 km  K 
61 Klińska Agnieszka Choszczno1986Choszczno5 km  KTak 
62 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 19775 km  M 
63 Koniuszy IzaChoszczno19875 km  KTak 
64
 
Kotarski BartłomiejSzczecin1978Łowcy Kilometrów5 km  M 
65 Kowalczyk DariuszRECZ19685 km  M 
66 Kowalczyk JakubRecz20035 km  MTak 
67
 
Kozłowska AleksandraChoszczno1990Świat wg Rudzielca5 km  KTak 
68 KRZYŻANIAK WIKTORCHOSZCZNO19551963 m  MTak 
69 Krzyżaniak TeresaChoszczno19561963 m  KTak 
70 Kula JoannaZłocieniec19895 km  K 
71 Kula Zbigniew Wierzchowo19665 km  MTak 
72 Kulig KrzysztofDołgie1977 5 km  MTak 
73 Kuliński JuliuszChoszczno2010Aktywne Choszczno1963 m  MTak 
74 Kurek  Leszek Choszczno 1977Aktywne Choszczno 5 km  MTak 
75 Kwapis AnnaChoszczno19885 km  KTak 
76 Kwiatkowski Robert Choszczno1974aktywne choszczno1963 m  MTak 
77 Kwiatkowski GrzegorzCHOSZCZNO2008Aktywnechoszczno1963 m  M 
78 Lasek AsiaChoszczno2005MOSW KAJAKARSTWO 1963 m  K 
79 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19825 km  K 
80 Lewandowska KamilaGorzów Wlkp.19831963 m  KTak 
81 Lewandowski GabrielGorzów Wlkp.2009SP Mistrzostwa Sportowego nr 3 w Gorzowie Wlkp.1963 m  MTak 
82 Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.19805 km  MTak 
83 Maga TomaszPyrzyce1981 5 km  MTak 
84
 
Małkowska EdytaIńsko19855 km  K 
85
 
Małodobry KrzysztofBarlinek19665 km  MTak 
86 Markanicz MarlenaMoskorzyn1982Stargard ja sie nie ścigam5 km  K 
87 Markiewicz  Dariusz Choszczno 1970Aktywne Choszc1963 m  MTak 
88 Matias JoannaSzczecin 19745 km  K 
89
 
Mądraszek SebastianChoszczno19885 km  MTak 
90
 
Mądrzak TomaszChoszczno1976 5 km  MTak 
91 Medvediev YevhenChoszczno19805 km  MTak 
92 Mikiewicz MagdalenaŚwinoujście1989Biegacze Świnoujście5 km  KTak 
93 Mistelski KarolSzczecin19935 km  M 
94 Miszczak KacperChoszczno2007Aktywne Choszczno1963 m  MTak 
95 Młynarczyk ŁukaszChoszczno19875 km  MTak 
96 Młynarczyk  DawidChoszczno19851963 m  MTak 
97 Możdżyński MarcelChoszczno2006Aktywne Choszczno1963 m  M 
98 Muszyński BartoszStargard19795 km  MTak 
99
 
MYDLO RADOSLAWGinawa19785 km  M 
100
 
Niekorek SebastianNowielin1977Pyrzyce Biegają5 km  MTak 
101 Noszczyńska KatarzynaSulęcin19801963 m  K 
102 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19875 km  K 
103 Olejniczak DominikaChoszczno19955 km  K 
104 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  KTak 
105 Padjasek SławomirBarlinek19765 km  M 
106 Padjasek JakubBarlinek20075 km  M 
107 Pakos-Sosnowska GrażynaChoszczno19875 km  K 
108 Pawlak JuliaKrzęcin20045 km  KTak 
109 Pawlak KatarzynaChoszczno19905 km  KTak 
110 Pierzak KonradChoszczno2005Aktywne Choszczno1963 m  MTak 
111 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.1958Parkrun Gorzów5 km  M 
112 Piotrowiak-Żyła EwelinaChoszczno19785 km  KTak 
113 Pokorniecka KatarzynaChoszczno19805 km  KTak 
114 Pokorniecki MarekChoszczno19791963 m  MTak 
115 POLESZCZUK ZOFIAPiła20061963 m  KTak 
116 Posiła MarcinChoszczno1979Choszczeńska Dziesiątka5 km  MTak 
117 Raźniewska MonikaChoszczno1982AKTYWNE CHOSZCZNO1963 m  KTak 
118 Sawka PawełChoszczno1989das/12 BZ5 km  MTak 
119 Serediak HubertChoszczno 19935 km  MTak 
120 Serrut de Stadnik YenevietPełczyce19841963 m  KTak 
121 Skrobisz JustynaChoszczno19905 km  KTak 
122 Słapczyńska MartaKalisz Pomorski19922 Brygada Zmechanizowana Legionów5 km  KTak 
123 SŁOWIŃSKI MATEUSZŚWINOUJŚCIE2005ŚWINOUJSKA AKADEMIA KARATE KYOKUSHIN5 km  MTak 
124 Smolski TomaszChoszczno19865 km  MTak 
125 Stadnik AdamPełczyce 19835 km  M 
126 Stadnik  Małgorzata Pełczyce 19825 km  K 
127 Stanisławska-Iwaniec  Eliza CHOSZCZNO 19741963 m  KTak 
128
 
Staruch DariuszChoszczno1970Choszczno biega5 km  MTak 
129 Stetkiewicz PawełChoszczno19825 km  MTak 
130 Szczepankowska BiankaChoszczno19935 km  KTak 
131 Szczerba MichałBarlinek1981I. M. C Pro TEAM5 km  M 
132 Szczublewska EmiliaChoszczno2008MOSW Kajakarstwo Klasyczne1963 m  K 
133 Szott WiktoriaChoszczno2008MOSW Kajakarstwo Klasyczne1963 m  K 
134 Szyszkowski MarcinChoszczno1978AKTYWNE CHOSZCZNO1963 m  MTak 
135 Teśluk MarcinSzczecin19875 km  M 
136 Tomczyk SzymonChoszczno20061963 m  MTak 
137 Tomczyk PiotrekChoszczno2006Aktywne Choszczno1963 m  MTak 
138
 
Traczyk  Wojtek Recz1998TeamKamrat Recz5 km  MTak 
139 Turczyk MartaPełczyce19875 km  KTak 
140 Tuzinek GrzegorzChoszczno19735 km  MTak 
141 Ulikowski KrzysztofChoszczno19775 km  MTak 
142 Urwentowicz MartynaChoszczno2008MOSW Kajakarstwo Klasyczne1963 m  K 
143 Wejman JakubPłotno19945 km  MTak 
144 Węgielnik PaulaPławno19935 km  K 
145
 
Węgierski ŁukaszSłonice1981Kozaryn Active Truckers 5 km  M 
146 Wierzba PiotrChoszczno19825 km  MTak 
147 Wiktorska JoannaChoszczno1977Aktywne Choszczno1963 m  KTak 
148 Wiktorski TomaszChoszczno1978Aktywne Choszczno1963 m  MTak 
149 Wilk KlaudiaCzaplinek1988Agentki 0075 km  KTak 
150 Wiśniewski FilipChoszczno20035 km  MTak 
151 Wiśniewski PiotrChoszczno19855 km  MTak 
152 Władyczak MariolaRakowo19795 km  KTak 
153 Wojciechowski  Robert Strzelce Krajeńskie 19895 km  MTak 
154 Wojdak MartynaChoszczno2001MOSW5 km  KTak 
155 Wrona RobertCHOSZCZNO19915 km  MTak 
156 Wróbel JuliaChoszczno 20025 km  KTak 
157 Wróblewski KamilChoszczno1978Zachodniopomorski Urząd Skarbowy w Szczecinie5 km  M 
158 Zajas KrzysztofSzczecin19835 km  MTak 
159
 
Zalewski MariuszStrzelce Krajeńskie19695 km  MTak 
160 Zelek MariuszSzczecin1975MODLITWA BIEGANIA GRYFINO5 km  MTak 
161 Zielińska AgnieszkaChoszczno19905 km  KTak 
162 Ziółkowska KarolinaBobrówko1995Bobrówko Biega5 km  KTak 
163 Zubel JustynaStargard19885 km  KTak 
164 Zubel AgnieszkaSzczecin19915 km  KTak 
165 Zwoliński SebastianCHOSZCZNO19735 km  MTak 
166
 
Żmija LilianaZwierzyn19905 km  KTak 
167 Żmija JerzyZwierzyn19501963 m  MTak 
168
 
ŻYŁA PrzemysławCHOSZCZNO19825 km  MTak 
169
 
Żywicka  Barbara Szczecin19725 km  KTak