Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG TROPEM WILCZYM - Gorzów Wielkopolski

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamski Adam Gorzów Wlkp.19791963 m  M 
2 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp1963 m  M 
3 Antczak BartekGorzów Wlkp.19861963 m  M 
4 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project1963 m  K 
5 Augustyniak Bartosz Gorzów Wielkopolski1992Wierzbicki Running Project 1963 m  M 
6 Augustyniak MałgorzataGorzów Wielkopolski1994Wierzbicki Running Project 1963 m  K 
7
 
Bagińska EwelinaGórzyca19891963 m  K 
8
 
Banach MirosławGORZÓW wlkp19811963 m  M 
9 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę1963 m  M 
10 Beresiński KrystianGorzów Wielkopolski19881963 m  M 
11 Bielaczyc DariuszGorzów Wielkopolski1991BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  M 
12 Bilińska HannaGorzów Wlkp.2006Polichno Team 1963 m  K 
13 Blacharski ArkadiuszTorzym19921963 m  MTak 
14 Bojanowski TomekGorzów Wlkp.19781963 m  K 
15 Bożek MarekGralewo19811963 m  M 
16 Brzeska EwaStrzelce Krajeńskie1992Wieczorne bieganie w Szczecinie1963 m  KTak 
17 Bury MariannaStrzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegacze1963 m  K 
18 Bury JacekStrzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze1963 m  M 
19 Chechła AnnaGorzów Wielkopolski19821963 m  K 
20 Chłopecki MateuszGorzów Wielkopolski1988SP.Z O.O. 1963 m  MTak 
21 Chmielewski EmilianGorzów Wielkopolski1994SP ZOO1963 m  M 
22 Cielecki Emil Gorzów Wielkopolski 19901963 m  M 
23 Cinka MaciejGorzów Wlkp.19861963 m  M 
24 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000MKS Puszkin1963 m  M 
25 Cycak TomaszGorzów Wlkp.19811963 m  M 
26 Cycak AnnaGorzów Wlkp.19821963 m  K 
27 Czapski SławomirGorzów Wielkopolski19851963 m  M 
28 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975MTB TEAM GORZÓW1963 m  M 
29
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.19921963 m  M 
30 Dekowski KarolGorzów Wlkp.19921963 m  MTak 
31 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski1983Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki1963 m  K 
32
 
Dołęga GabrielGorzów Wlkp2004230 GDH "Rysie"1963 m  M 
33 Dopierała Piotr Gorzów19911963 m  M 
34 Dopierała AleksandraGorzów19911963 m  K 
35 Dylewska MonikaBarlinek19771963 m  K 
36 Dylewski AdrianBarlinek19701963 m  M 
37 Dymianowska  Katarzyna Gorzow19851963 m  MTak 
38 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów1963 m  M 
39 Dziubak FilipGorzów19921963 m  M 
40 Dziubak MichałDeszczno1995Catch the Dreams-Dogonić Marzenia1963 m  MTak 
41 Dzwonkowska  MałgorzataGorzów Wielkopolski 19881963 m  K 
42 Faszcza ŁukaszKostrzyn nad Odra19861963 m  MTak 
43 Faszcza DagmaraKostrzyn nad Odra19891963 m  KTak 
44 Filipienko MalgorzataStrzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze1963 m  K 
45 Findlik MateuszDębno19971963 m  MTak 
46 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19841963 m  K 
47
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project1963 m  M 
48 Gaik MateuszBrzozowiec19951963 m  M 
49 Górecki FilipGorzów Wlkp.19861963 m  MTak 
50 Górecki MateuszGorzów Wielkopolski1992SP.Z O.O. 1963 m  MTak 
51 Górecki  Michał Gorzów Wielkopolski 19891963 m  MTak 
52 Górniak  TomaszStrzelce Krajeńskie19731963 m  MTak 
53 Grazewska-Nowicka BeataWawrów1975Nowik1963 m  K 
54
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
55 Horodecka MonikaDeszczno1994Sporty Walki Gorzów1963 m  K 
56 Hruszowiec DamianGorzów Wielkopolski19941963 m  M 
57
 
Jabłoński ŁukaszSłońsk1982Wybieganie na Pompownie1963 m  M 
58 Jagodziński ŁukaszGorzów1983STILON1963 m  M 
59
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983 1963 m  MTak 
60 Jasik  Daria Gorzów Wielkopolski 19921963 m  KTak 
61 Kamrad PaulinaGorzów Wielkopolski19991963 m  K 
62 Kantarska CelinaGorzów Wielkopolski19821963 m  KTak 
63 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce1982Rozbiegajmy Witnicę1963 m  K 
64
 
Karski PawełGorzów Wielkopolski19781963 m  M 
65 Karski MateuszChwalęcice2007Sp 151963 m  M 
66 KASPRZAK ERYKWITNICA19761963 m  M 
67 KASPRZAK JOANNAWITNICA19801963 m  K 
68 Kaźmierczak JoannaGorzów Wielkopolski19921963 m  K 
69 Kina MateuszGorzów19921963 m  K 
70 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 19771963 m  M 
71 Kołodziejczyk JoannaGorzów Wlkp19871963 m  KTak 
72 Kompanowski MariuszLubiszyn19701963 m  M 
73 Konieczny KonradGorzów Wlkp19881963 m  M 
74
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MZK1963 m  M 
75 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM1963 m  M 
76 Kortyla  Eryk Przytoczna 20051963 m  M 
77
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski19751963 m  MTak 
78
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew1963 m  K 
79 Kozłowska  MarzenaJenin19831963 m  K 
80 Kozłowski  TomaszJenin19821963 m  M 
81 Krajewska MarzenaGorzów Wlkp1984Rebelion Of Frre Runers1963 m  K 
82 Krajewski ŁukaszSulęcin19831963 m  M 
83
 
Kubasik JacekStare Polichno19851963 m  MTak 
84
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!1963 m  M 
85 Kuciński AndrzejGorzów Wlkp.19821963 m  M 
86 Kulewska KatarzynaGorzów Wielkopolski1993SP. Z O.O.1963 m  K 
87 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów1963 m  K 
88 Kunik ArturGorzów Wielkopolski19761963 m  M 
89
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.19821963 m  K 
90 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970WATAHA - łączy nas bieganie.1963 m  M 
91 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team1963 m  K 
92 Kusińska KatarzynaStare Polichno2007Polichno Team1963 m  K 
93 Kwiatkowski ŁukaszGorzów Wielkopolski19841963 m  M 
94 Kwiatkowski KamilGorzów Wielkopolski19911963 m  M 
95 Laskowski MarcinGorzów Wielkopolski 19771963 m  MTak 
96
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000Gorzowskie Bieganie Czwartkowe1963 m  M 
97 Lisowska KlaudiaCychry20011963 m  K 
98
 
Listewnik SebastianGorzów Wielkopolski1977Polacy biegają w UK 1963 m  MTak 
99 Łagoda AdrianGorzów Wielkopolski19901963 m  M 
100
 
Maciejewska-Suduł BeataGorzów Wlkp.19761963 m  K 
101 Maćkowska JoannaGorzów Wlkp1986Portal Gorzów Nieruchomości 1963 m  KTak 
102 Maćkowski MaciejGorzow Wlkp.1984Portal Gorzów Nieruchomości 1963 m  MTak 
103 Marysiok ErwinBaczyna2000Puszkin Biega1963 m  KTak 
104
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  K 
105
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19851963 m  K 
106
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki1963 m  M 
107 Meller KamilaGorzów wielkopolski19851963 m  K 
108 Michalak MagdalenaDobiegniew1984Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew1963 m  K 
109 Michalak  TomaszGorzów Wlkp19651963 m  M 
110 Michalska  Natalia Hedel19851963 m  KTak 
111
 
Mikołajczyk MartaGorzow19851963 m  KTak 
112 Miśków AleksandraSulęcin19901963 m  K 
113 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19821963 m  KTak 
114 Mroczek MartaPoznań1976Wierzbicki Running Project1963 m  K 
115 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19921963 m  M 
116 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19821963 m  M 
117 Nauman MariolaGorzów WLKP19761963 m  K 
118 Nowacki DamianStare Łysogórki 19921963 m  M 
119 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19871963 m  K 
120 Nowak KarolinaGorzów Wlkp.19701963 m  K 
121
 
Nowicki RobertWawrów1974nowik1963 m  M 
122 Nowicki JędrzejWawrów2006Nowik1963 m  M 
123 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.1949BBL Gorzów Wlkp.1963 m  MTak 
124 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19711963 m  KTak 
125 Olszak AlicjaSosny19991963 m  KTak 
126 Owczarz KrystynaBarlinek19711963 m  K 
127
 
Pawlicka KasiaGorzów Wlkp.19991963 m  KTak 
128
 
Pawlicka ŻanetaGorzów Wlkp.19771963 m  KTak 
129 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979BBL Gorzów Wlkp.1963 m  M 
130 Piątkowski PrzemysławGorzów Wielkopolski1978Team Kopeć1963 m  MTak 
131
 
Piątkowski MichałDębno1982IMC PRO TEAM1963 m  MTak 
132
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO1963 m  M 
133
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND1963 m  M 
134 Piotrowiak PawełGorzów Wlkp19761963 m  M 
135
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp19781963 m  K 
136 Popyk TomaszGorzów Wlkp.19821963 m  M 
137
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19861963 m  MTak 
138 Postemski KrzysztofGorzów Wlkp.19611963 m  MTak 
139 Poźniak AleksandraGorzów Wlkp.1987ŚLĘZAK TEAM1963 m  K 
140
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project 1963 m  M 
141
 
Przelazły SylwiaGorzów Wlkp.19801963 m  K 
142 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19781963 m  KTak 
143 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
144 Rzepecka ZofiaGorzów Wlkp20051963 m  K 
145 Rzepecka AntoninaGorzów Wlkp20121963 m  K 
146 Rzepecka MartaGorzów Wlkp19821963 m  K 
147
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-1963 m  M 
148 Sabiłło MartaGorzów Wlkp19721963 m  K 
149 Sadowski RadosławGorzów Wlkp1976Kozaryn Active Truckers1963 m  MTak 
150 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
151 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki1963 m  K 
152
 
Serafiński PrzemekGorzów Wielkopolski19701963 m  M 
153
 
Seredyńska MagdalenaGorzów Wielkopolski1982PMP241963 m  K 
154 Siemiernik DariuszKostrzyn nad odrą19751963 m  M 
155
 
Sikora MariuszGorzów Wielkopolski1990FSD RUN1963 m  M 
156 Skapska SylwiaGorzów Wielkopolski 19921963 m  K 
157 Slabbert RyanOsiedle Poznańskie20081963 m  M 
158 Sławińska MartynaGorzów Wielkopolski1994SP. Z O.O.1963 m  KTak 
159
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19931963 m  K 
160 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN1963 m  M 
161 Socha KlaudiaBarlinek20011963 m  K 
162 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 1974parkrun Gorzów 1963 m  KTak 
163 Sokołowski SebastianGorzów Wielkopolski19811963 m  MTak 
164 Sondej KarolinaGorzów Wlkp.19861963 m  KTak 
165 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 1974BBL Gorzów Wlkp.1963 m  K 
166 Staszewska Katarzyna Gorzów Wielkopolski 19771963 m  KTak 
167 Staszewski PiotrGorzówWielkopolski19831963 m  M 
168 Stępień GrzegorzGorzów Wlkp.19881963 m  MTak 
169 Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973BBL Gorzów Wlkp.1963 m  M 
170 STYBEL ANNAGorzow Wlkp19861963 m  K 
171
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 1963 m  M 
172
 
Szerment ErykGorzów1980Wierzbicki Running Project1963 m  M 
173
 
Szerment MagdalenaGorzów1981Wierzbicki Running Project1963 m  K 
174
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów1963 m  M 
175 Szymanski WojciechGorzow Wlkp19801963 m  M 
176 Śliwińska UrszulaGorzów Wlkp.1981Dzikie Dziki Gorzów1963 m  K 
177
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  K 
178
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975BBL Gorzów Wlkp.1963 m  M 
179 Tuzinek KamilaMoryń 19871963 m  K 
180 Ugorek KornelGorzów Wlkp.2010Team Baryła1963 m  MTak 
181 Ugorek JarosławGorzów Wlkp.1975Team Kopeć1963 m  MTak 
182 Urbanowicz JacekGorzów19791963 m  M 
183
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,19731963 m  K 
184 Wierzbicka Emilia BarbaraGorzów Wielkopolski19831963 m  K 
185 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984Wierzbicki Running Project 1963 m  M 
186 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19871963 m  M 
187 Witkowska GosiaGorzów Wielkopolski19771963 m  K 
188 Wojciechowska AnnaWITNICA1979Rozbiegajmy Witnicę1963 m  KTak 
189 Wojciechowski HubertSulęcin19841963 m  M 
190
 
Wojtaś AgataKrzeszyce20001963 m  K 
191 Wojtysiak OlaLubno19851963 m  KTak 
192 Woźniak AlicjaGorzów Wlkp. 20001963 m  K 
193
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 1963 m  M 
194 Wróblewska MałgorzataStare Polichno19731963 m  KTak 
195 Wróblewska KingaGorzów Wlkp.19851963 m  KTak 
196
 
Wróblewski MarcinGorzów Wlkp.19831963 m  MTak 
197
 
Wróblewski PawełGorzów Wlkp.19861963 m  MTak 
198 Wróblewski RadosławStare Polichno19811963 m  MTak 
199 Zell JacekChwalęcice19641963 m  M 
200 Zell MonikaChwalęcice19881963 m  K 
201 Zerek MarcinRzepin1989Rzepin1963 m  MTak 
202 Zieliński DawidGorzów Wielkopolski 19911963 m  MTak 
203 Ziemba GrzegorzGorzów Wielkopolski19891963 m  M 
204 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin1963 m  M 
205
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968KLUB RODZINNY1963 m  K 
206
 
Żurkowski TomaszMyślibórz1967KLUB RODZINNY1963 m  M