Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG TROPEM WILCZYM - Gorzów Wielkopolski

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczak Jozef Kiełpin1978gorzow1963 m  MTak 
2 Adamczak AlaKIEŁPIN GMINA DESZCZNO20081963 m  KTak 
3 Adamowicz AdamGorzów Wlkp.1971Hornet Gorzów1963 m  MTak 
4 Adamski Adam Gorzów Wlkp.19791963 m  MTak 
5 Andruszków MarekSkwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkp1963 m  MTak 
6 Antczak BartekGorzów Wlkp.19861963 m  M 
7 ANTONIK HLEBGorzów Wlkp.19871963 m  MTak 
8 Antonowicz KatarzynaDrezdenko19751963 m  KTak 
9 Augustyniak AgnieszkaGorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project1963 m  KTak 
10 Augustyniak Bartosz Gorzów Wielkopolski1992Wierzbicki Running Project 1963 m  MTak 
11 Augustyniak MałgorzataGorzów Wielkopolski1994Wierzbicki Running Project 1963 m  KTak 
12
 
Bagińska EwelinaGórzyca19891963 m  K 
13
 
Banach MirosławGORZÓW wlkp19811963 m  MTak 
14 Baran Patryk Witnica 1994Rozbiegajmy Witnicę1963 m  MTak 
15 Baranowska PaulinaGorzów Wlkp.19971963 m  KTak 
16 Baranowska NataliaGorzów Wlkp.20031963 m  KTak 
17 Baranowska RenataGorzów Wlkp.19771963 m  KTak 
18 Baranowski TomaszGorzów Wlkp.19731963 m  MTak 
19 Bejnarowicz PawełGorzów Wlkp19701963 m  MTak 
20 Beresiński KrystianGorzów Wielkopolski19881963 m  M 
21 Białaszczyk MonikaGorzów Wielkopolski19851963 m  KTak 
22 Białaszczyk JarosławGorzów Wielkopolski19821963 m  M 
23 Bielaczyc DariuszGorzów Wielkopolski1991BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  MTak 
24 Bielawski KamilGORZOW WIELKOPOLSKI19841963 m  MTak 
25 Bieńko  TomaszGorzów Wlkp19731963 m  MTak 
26 Bilińska HannaGorzów Wlkp.2006Polichno Team 1963 m  KTak 
27 Blacharski ArkadiuszTorzym19921963 m  MTak 
28 Bojanowski TomekGorzów Wlkp.19781963 m  K 
29 Bonderowicz DanutaGorzów Wlkp1962WETERYNARIA - MANHATTAN1963 m  KTak 
30 Bosiacki JakubGorzow wlkp20121963 m  MTak 
31 Bosiacki DanielGorzow wlkp19741963 m  MTak 
32 Bożek MarekGralewo19811963 m  MTak 
33 Brożek  MirosławKarsko19851963 m  M 
34 Brożyński MateuszWitnica19961963 m  MTak 
35
 
Brudnicki KrzysztofGorzów Wlkp.1978Biegacze do Żabki1963 m  MTak 
36 Brudnicki IgorGorzów Wielkopolski2010Biegacze do żabki1963 m  MTak 
37 Bruździak JakubMiędzyrzecz199617 WBZ1963 m  MTak 
38 Brzeska EwaStrzelce Krajeńskie1992Wieczorne bieganie w Szczecinie1963 m  KTak 
39 Buczek MateuszTomaszów Lubelski19881963 m  MTak 
40 Bury MariannaStrzelce Krajeńskie1972wyluzowani biegacze1963 m  KTak 
41 Bury JacekStrzelce Krajeńskie1969wyluzowani biegacze1963 m  MTak 
42 Cedro AnnaGorzów Wlkp.19751963 m  K 
43 Ceglarek MarcinMiędzyrzecz19891963 m  M 
44 Celejewski AdamDeszczno20011963 m  M 
45 Chechła AnnaGorzów Wielkopolski19821963 m  KTak 
46 Chłopecki MateuszGorzów Wielkopolski1988SP.Z O.O. 1963 m  MTak 
47 Chmielewski EmilianGorzów Wielkopolski1994SP ZOO1963 m  MTak 
48 Chorbot ŁukaszStrzelce Krajeńskie1980Bobrówko Biega1963 m  MTak 
49 Chrzuszcz AnnaGorzów wlkp19851963 m  KTak 
50 Cielecki Emil Gorzów Wielkopolski 19901963 m  M 
51 Cinka MaciejGorzów Wlkp.19861963 m  M 
52 Cwojdziński FilipGorzów Wlkp.2000MKS Puszkin1963 m  MTak 
53 Cycak TomaszGorzów Wlkp.19811963 m  M 
54 Cycak AnnaGorzów Wlkp.19821963 m  K 
55 Czapski SławomirGorzów Wielkopolski19851963 m  MTak 
56 Czarnak DariaCychry20061963 m  KTak 
57 Czekajło PrzemekDrezdenko1996Stowarzyszenie Stare Kurowo militaria1963 m  MTak 
58 Czerwińska AgnieszkaDeszczno19721963 m  K 
59 Czupryniak MariuszGorzów Wlkp1975 1963 m  MTak 
60 Czyrka WiolettaWITNICA19781963 m  KTak 
61
 
Danił TomaszGorzów Wlkp.19921963 m  M 
62 Daszewski LechDębno1963Jare Staruchy1963 m  MTak 
63 Dąbrowski Michał Gorzów Wielkopolski19991963 m  MTak 
64 Dekowski KarolGorzów Wlkp.19921963 m  MTak 
65 DETTOMA MAŁGORZATA Gorzów Wielkopolski1983Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki1963 m  KTak 
66
 
Dołęga GabrielGorzów Wlkp2004230 GDH "Rysie"1963 m  M 
67 Dominiak KrzysztofGorzów Wielkopolski19851963 m  MTak 
68 Dopierała Piotr Gorzów19911963 m  M 
69 Dopierała AleksandraGorzów19911963 m  K 
70 DRUZYŃSKI  SŁAWEK SKWIERZYNA1987ULICA1963 m  M 
71 Drzewiecki  Michał Łupowo2001Pretorian Gorzów 1963 m  MTak 
72 Drzewiecki  Sławomir Gorzów wlkp 1976Pretorian Gorzów 1963 m  MTak 
73 Drzewiecki  Kacper Gorzów wlkp 2003Pretorian Gorzów 1963 m  MTak 
74 Drzymała MartaDrezdenko19961963 m  KTak 
75 Dubiel MagdaGorzów Wielkopolski20021963 m  K 
76 Dylewska MonikaBarlinek19771963 m  KTak 
77 Dylewski AdrianBarlinek19881963 m  MTak 
78 Dymel PawełChełmsko19631963 m  MTak 
79 Dymianowska  Katarzyna Gorzow19851963 m  MTak 
80 Działek Czesław Stare Polichno1975Dzikie Dziki Gorzów1963 m  MTak 
81 Dziubak FilipGorzów19921963 m  M 
82 Dziubak MichałDeszczno1995Catch the Dreams-Dogonić Marzenia1963 m  MTak 
83 Dzwonkowska  MałgorzataGorzów Wielkopolski 19881963 m  KTak 
84 Fabian  IgorGorzów Wlkp 19931963 m  MTak 
85 Faron Magdalena Gorzów Wielkopolski 1984Zawarcie 1963 m  KTak 
86 Faszcza ŁukaszKostrzyn nad Odra19861963 m  MTak 
87 Faszcza DagmaraKostrzyn nad Odra19891963 m  KTak 
88
 
Figura TomekGorzów Wlkp.19791963 m  MTak 
89 Fijołek MonikaGorzów Wielkopolski19761963 m  KTak 
90 Filipienko MalgorzataStrzelce Krajeńskie1967wyluzowani biegacze1963 m  KTak 
91 Findlik MateuszDębno19971963 m  MTak 
92 Franczak TomaszGorzów wlkp19991963 m  MTak 
93 Frankowska Karolina Gorzów Wielkopolski19841963 m  KTak 
94 Frankowska EmilaGorzów Wielkopolski20111963 m  KTak 
95
 
Frączkiewicz-Sągajłło WojciechCzechów1963Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
96 Gabrys MarcinGorzów Wlkp.19861963 m  MTak 
97 Gaik MateuszBrzozowiec19951963 m  MTak 
98
 
Gajewski EugeniuszGorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ1963 m  MTak 
99 Gałek AnnaGorzów Wlkp1980Enea Gorzów1963 m  KTak 
100 Garnowski MateuszBarlinek19801963 m  M 
101 Gibowska PaulinaKostrzyn nad Odrą19921963 m  KTak 
102 Glura PatrykLubiszyn19911963 m  MTak 
103 Glura Józef Lubiszyn19631963 m  MTak 
104 Glura AdriannaGorzów Wlkp 19931963 m  KTak 
105 Głębicki LechGorzów Wlkp.19761963 m  M 
106 Głuchy JerzyGorzów Wlkp.19691963 m  M 
107
 
Gnitecka JoannaGorzów Wlkp.19831963 m  KTak 
108 Gonerski PiotrGorzów Wlkp..19901963 m  MTak 
109 Gonerski KrzysztofGorzów Wlkp.1963Nie jestem członkiem żadnego klubu.1963 m  MTak 
110 Górecki FilipGorzów Wlkp.19861963 m  MTak 
111 Górecki MateuszGorzów Wielkopolski1992SP.Z O.O. 1963 m  MTak 
112 Górecki  Michał Gorzów Wielkopolski 19891963 m  MTak 
113 Górniak  TomaszStrzelce Krajeńskie19731963 m  MTak 
114 Górniak MartaWawrów19821963 m  KTak 
115 Graś AnnaDrezdenko19881963 m  KTak 
116 Grazewska-Nowicka BeataWawrów1975Nowik1963 m  KTak 
117
 
Grobelski DawidGorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  MTak 
118 Grzegolec GrzegorzGorzów Wlkp.1986Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
119 Grzegorczyk EmiliaGorzów Wlkp.19861963 m  KTak 
120 Grzegorczyk JuliaGorzow Wlkp20081963 m  KTak 
121 Grzegorczyk PaulinaGorzow Wlkp20001963 m  KTak 
122 Grzelczyk SylwiaKłodawa1982IMC PRO TEAM1963 m  KTak 
123 Grzesiak BartłomiejGorzów Wielkopolski19981963 m  MTak 
124 Gugała MonikaGorzów Wlkp.19801963 m  KTak 
125 Gutt SebastianGorzów Wlkp.1977PUE TEAM1963 m  MTak 
126 Gutt MarlenaGorzów Wlkp.1977Mali Gorzowiacy1963 m  KTak 
127 Hajnrych KatarzynaBiałcz19781963 m  KTak 
128 Hirsch RadosławGądków Wielki19871963 m  MTak 
129 Hornostaj GrzegorzGorzów Wielkopolski1991IMC PRO TEAM1963 m  MTak 
130 Hornostaj EwelinaGorzów Wielkopolski 19911963 m  KTak 
131 Horodecka MonikaDeszczno1994Sporty Walki Gorzów1963 m  K 
132 Hruszowiec DamianGorzów Wielkopolski19941963 m  MTak 
133
 
Jabłoński ŁukaszSłońsk1982Wybieganie na Pompownie1963 m  M 
134 Jagodziński ŁukaszGorzów1983STILON1963 m  MTak 
135 Jakś MariuszGorzów Wielkopolski1981Alpimade Team1963 m  MTak 
136 Jakubik  EwaGorzów Wielkopolski 19801963 m  KTak 
137
 
Jałowski MarcinGorzów Wielkopolski1983 1963 m  MTak 
138 Jasik  Daria Gorzów Wielkopolski 19921963 m  KTak 
139 Jeger JustynaGorzów Wlkp.19781963 m  KTak 
140 Jeleniewska BarbaraGorzów Wielkopolski19811963 m  KTak 
141 Kałużna MagdalenaGorzów Wlkp.19791963 m  K 
142 Kamieniczna MonikaTulce19931963 m  KTak 
143 Kamiński  JacekGorzow 1978NIKE RUN TEAM GORZOW1963 m  M 
144 Kamrad PaulinaGorzów Wielkopolski19991963 m  KTak 
145 Kaniewski PiotrSantocko1987Kania Team1963 m  MTak 
146 Kantarska CelinaGorzów Wielkopolski19821963 m  KTak 
147 Karbowiak  Renata Gronów 19751963 m  KTak 
148 Kardasz AgnieszkaKrzeszyce1982Rozbiegajmy Witnicę1963 m  KTak 
149
 
Karski PawełGorzów Wielkopolski19781963 m  MTak 
150 Karski MateuszChwalęcice2007Sp 151963 m  MTak 
151 KASPRZAK ERYKWITNICA19761963 m  M 
152 KASPRZAK JOANNAWITNICA19801963 m  K 
153
 
Kaźmierczak JoannaGorzów Wielkopolski19921963 m  KTak 
154 Kina MateuszGorzów19921963 m  KTak 
155 Kisiel Patryk Gorzów Wielkopolski 20011963 m  MTak 
156 Klaś BarbaraGorzów Wlkp.19791963 m  KTak 
157
 
Klaus RafałGorzów Wlkp.1962Morsy Eskimo 1963 m  MTak 
158 Klentak KatarzynaGorzów Wielkopolski1980BBL Gorzów1963 m  KTak 
159 Klepaczewska  Iwona Gorzów Wielkopolski 19841963 m  KTak 
160 Kobiałka PrzemekGorzów Wielkopolski 19771963 m  MTak 
161 Kolej MonikaGorzow Wlkp.1976DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  KTak 
162 Kołodziejczak AnnaMyślibórz20001963 m  KTak 
163 Kołodziejczyk JoannaGorzów Wlkp19871963 m  KTak 
164 Kompanowski MariuszLubiszyn19701963 m  MTak 
165 Kompanowski WojciechLubiszyn20001963 m  MTak 
166 Konieczny KonradGorzów Wlkp19881963 m  MTak 
167
 
Korczyc Grzegorz Gorzów Wielkopolski1982MZK1963 m  MTak 
168 Korewo MarcinGorzów Wielkopolski1976WKURW_TEAM1963 m  MTak 
169 Kortyla  Eryk Przytoczna 20051963 m  M 
170
 
Korzeniewski JarosławGorzów Wielkopolski19751963 m  MTak 
171 Kotecki PawełGorzów Wielkopolski19901963 m  MTak 
172 Kowalczyk AgnieszkaGorzów Wlkp.19801963 m  KTak 
173 Kowalczyk MałgorzataWawrów1981Fitness Grupa Gmina Santok 1963 m  K 
174
 
Kowalewska SylwiaStrzelce Krajeńskie1973Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew1963 m  KTak 
175 Kowalicka KatarzynaGorzów Wlkp.19831963 m  KTak 
176 Kozłowska  MarzenaJenin19831963 m  KTak 
177 Kozłowski  TomaszJenin19821963 m  MTak 
178 Krajewska MarzenaGorzów Wlkp1984Rebelion Of Frre Runers1963 m  KTak 
179 Krajewska NataliaWitnica20011963 m  KTak 
180 Krajewska KamilaGorzów Wlkp20001963 m  KTak 
181 Krajewski ŁukaszSulęcin19831963 m  M 
182
 
Krajewski  SebastianGorzów Wlkp 19771963 m  MTak 
183 Król PawełGorzów Wielkopolski1986Stilon Gorzów1963 m  MTak 
184 Krumplewski WitoldGorzów Wielkopolski19721963 m  MTak 
185 Krupka KonradMyślibórz20001963 m  MTak 
186 Krzemińska AnnaSzczecin19751963 m  KTak 
187 Ksiazek EmiliaGorzów wlkp19781963 m  K 
188
 
Kubasik JacekStare Polichno19851963 m  MTak 
189
 
Kucharski PiotrGlinik gm. Deszczno1969Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę!1963 m  MTak 
190 Kucharski Kacper Gorzów Wlkp20021963 m  MTak 
191 Kuciński AndrzejGorzów Wlkp.19821963 m  MTak 
192 Kuczyńska WiktoriaGorzów Wlkp.19991963 m  KTak 
193 Kufel MartaGorzow Wlkp1986BBKTS1963 m  KTak 
194 Kulewska KatarzynaGorzów Wielkopolski1993SP. Z O.O.1963 m  KTak 
195 Kunik IwonaGorzów Wielkopolski1987Dzikie Dziki Gorzów1963 m  KTak 
196 Kunik ArturGorzów Wielkopolski19761963 m  MTak 
197
 
Kupisz JoannaGorzów Wlkp.19821963 m  KTak 
198 Kuprijańczyk AndrzejGorzów Wielkopolski1970WATAHA - łączy nas bieganie.1963 m  M 
199 Kusińska AlicjaStare Polichno1975Polichno Team1963 m  K 
200 Kusińska KatarzynaStare Polichno2007Polichno Team1963 m  KTak 
201 Kwiatkowska AgnieszkaGorzów wlkp.19831963 m  KTak 
202 Kwiatkowski ŁukaszGorzów Wielkopolski19841963 m  MTak 
203 Kwiatkowski KamilGorzów Wielkopolski19911963 m  MTak 
204 Laskowski MarcinGorzów Wielkopolski 19771963 m  MTak 
205
 
Leciejewski DawidGorzów Wielkopolski2000 1963 m  MTak 
206 Lewandowska AnnaGorzów Wlkp19821963 m  KTak 
207 Lipka SebastianChorzów19871963 m  MTak 
208 Lisowska KlaudiaCychry20011963 m  KTak 
209
 
Listewnik SebastianGorzów Wielkopolski1977Polacy biegają w UK 1963 m  MTak 
210 Łagoda AdrianGorzów Wielkopolski19901963 m  MTak 
211
 
Łangowski MateuszChroościk1976Ivolt Team1963 m  MTak 
212 Maciejczyk AnnaGorzów Wielkopolski20021963 m  KTak 
213
 
Maciejewska-Suduł BeataGorzów Wlkp.19761963 m  KTak 
214 Maćkowska JoannaGorzów Wlkp1986Portal Gorzów Nieruchomości 1963 m  KTak 
215 Maćkowski MaciejGorzow Wlkp.1984Portal Gorzów Nieruchomości 1963 m  MTak 
216 Magdziarek-Kostecka EwaGorzów Wlkp.1967BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  KTak 
217 Majewski BogusławDrezdenko19691963 m  MTak 
218 Makarewicz GrzegorzGorzów Wielkopolski19741963 m  MTak 
219 Malitowska KatarzynaMiędzyrzecz19881963 m  KTak 
220 Malitowska MichalinaMiędzyrzecz20121963 m  KTak 
221 Malitowski PrzemysławMiędzyrzecz19831963 m  MTak 
222 Mamczys RobertKostrzyn nad Odrą 19791963 m  MTak 
223 Markiewicz MariuszKarnin19751963 m  MTak 
224 Markuszka MateuszGorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolski1963 m  MTak 
225 Marysiok ErwinBaczyna2000Puszkin Biega1963 m  KTak 
226
 
MARZEC KAROLINADESZCZNO1979DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  KTak 
227
 
Matusiak MartaGorzów Wlkp19851963 m  KTak 
228 Matusik MareczekSlonsk1980agrafka chartow1963 m  MTak 
229 Matusik KrystynaSlonsk1972agrafka chartow1963 m  KTak 
230 Matusik JanuszSlonsk1971agrafka chartow1963 m  MTak 
231 Maziejuk SylwesterMiędzyrzecz19821963 m  MTak 
232
 
Mądry BartłomiejGorzów Wielkopolski1978Biegacze do Żabki1963 m  MTak 
233 Meller KamilaGorzów wielkopolski19851963 m  KTak 
234 Michalak MagdalenaDobiegniew1984Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew1963 m  KTak 
235 Michalak  TomaszGorzów Wlkp19651963 m  M 
236 Michalska  Natalia Hedel19851963 m  KTak 
237
 
Mikołajczak JoannaStaw19851963 m  KTak 
238
 
Mikołajczyk MartaGorzów Wielkopolski19851963 m  KTak 
239
 
Mirosević GrażynaGorzów Wlkp.1960VOTUM S.A.1963 m  KTak 
240 Miśków AleksandraSulęcin19901963 m  KTak 
241 Młynarczyk SylwiaGorzów Wielkopolski19821963 m  KTak 
242 Mroczek MartaPoznań1976Wierzbicki Running Project1963 m  KTak 
243 Mrozowicz AgnieszkaGorzów Wielkopolski19901963 m  KTak 
244 Najdora PawełGorzów Wielkopolski19921963 m  M 
245 Napieralski KrzysztofGorzów Wlkp.19821963 m  M 
246 Nauman MariolaGorzów WLKP19761963 m  KTak 
247 Nauman DorotaGorzów wlkp20051963 m  KTak 
248 Noszczyńska KatarzynaSulęcin19801963 m  KTak 
249 Nowacka OliwiaGralewo20001963 m  K 
250 Nowacki DamianStare Łysogórki 19921963 m  M 
251 Nowak AnnaGorzów Wielkopolski19871963 m  KTak 
252 Nowak KarolinaGorzów Wlkp.19851963 m  KTak 
253 Nowak MariuszRóżanki19891963 m  MTak 
254 Nowak AdrianGorzów wlkp.19901963 m  M 
255
 
Nowicki RobertWawrów1974nowik1963 m  MTak 
256 Nowicki JędrzejWawrów2006Nowik1963 m  MTak 
257 Ogaza MagdalenaŚwiebodzin1972niezrzeszony1963 m  M 
258 Okonek KazimierzGorzów Wlkp.1949 1963 m  MTak 
259 Okonek IzabelaGorzów Wlkp.19711963 m  KTak 
260 Olek MarcinKostrzyn nad Odrą19791963 m  MTak 
261 Olszak AlicjaSosny19991963 m  KTak 
262 Oporska AnetaGorzów Wielkopolski 19941963 m  KTak 
263
 
Ossowicz MarcinBarlinek19861963 m  M 
264 Ostrycharz MonikaGorzów Wlkp.19741963 m  KTak 
265 Owczarz KrystynaBarlinek19711963 m  K 
266 Pałys RadosławGorzów Wielkopolski19801963 m  M 
267
 
Pawlicka KasiaGorzów Wlkp.19991963 m  KTak 
268
 
Pawlicka ŻanetaGorzów Wlkp.19771963 m  KTak 
269 Pawlik AlicjaGorzów Wielkopolski19861963 m  K 
270 Pełech KrzysztofGorzów Wlkp.1979 1963 m  MTak 
271 Perchuć JoannaGorzów Wlkp19911963 m  KTak 
272 Piątkowski PrzemysławKarnin1978Team Kopeć1963 m  MTak 
273
 
Piątkowski MichałDębno1982IMC PRO TEAM1963 m  MTak 
274
 
Piczak MateuszPrzynotecko1999FSD RUN DREZDENKO1963 m  MTak 
275
 
Piczak ŁukaszPrzynotecko1992SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND1963 m  MTak 
276 Pieksza MichałJenin1994Browar Jenin1963 m  MTak 
277 Pijarowski KrzysztofGorzów Wlkp.1958Parkrun Gorzów1963 m  MTak 
278
 
Pikaus ŁukaszWitnica1990 1963 m  MTak 
279 Piotrowiak PawełGorzów Wlkp19761963 m  MTak 
280 Plutowska MajaWitnica19981963 m  KTak 
281
 
Podsada EdytaGorzów Wlkp19781963 m  K 
282 Popyk TomaszGorzów Wlkp.19821963 m  MTak 
283
 
Porwich  TomaszGorzów Wielkopolski20001963 m  MTak 
284
 
Postemski DawidGorzów Wielkopolski19861963 m  MTak 
285 Postemski KrzysztofGorzów Wlkp.19611963 m  MTak 
286 Poźniak AleksandraGorzów Wlkp.1987ŚLĘZAK TEAM1963 m  KTak 
287
 
Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project 1963 m  MTak 
288
 
Przelazły SylwiaGorzów Wlkp.19801963 m  KTak 
289 Przybylak MarcinGorzów Wielkopolski 1983Gdzie nogi poniosą...1963 m  M 
290 Przybyła  Agnieszka Gorzów Wielkopolski 19861963 m  KTak 
291 Przybysz Aleksandra Drezdenko19971963 m  KTak 
292 Przybysz-Koryzna MartaGorzów Wlkp.19821963 m  KTak 
293 Raczycki-Sieniawski AdamStare Kurowo19671963 m  MTak 
294 Rajchel PawełGorzow Wlkp.19851963 m  MTak 
295 Rodzicz DorotaGorzów Wlkp19781963 m  KTak 
296 Rojek OlaGorzów Wielkopolski2000Azs awf Gorzów Wielkopolski1963 m  KTak 
297 Rojek RafałGorzów Wlkp.19761963 m  MTak 
298
 
Rozmaryniewicz MarcinGorzów Wlkp.1980KOZARYN ACTIVE TRUCKERS1963 m  MTak 
299 Rusin KamilBrzozowiec1987DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  MTak 
300 Rzepecka ZofiaGorzów Wlkp20051963 m  KTak 
301 Rzepecka AntoninaGorzów Wlkp20121963 m  KTak 
302 Rzepecka MartaGorzów Wlkp19821963 m  KTak 
303
 
Rzepecki PatrykGorzów Wlkp1980-1963 m  MTak 
304 Sabiłło MartaGorzów Wlkp19721963 m  KTak 
305 Sacharczuk AndrzejDrezdenko19691963 m  MTak 
306 Sadowski RadosławGorzów Wlkp1976Kozaryn Active Truckers1963 m  MTak 
307 Sadowski PawełKostrzyn nad odrą19811963 m  K 
308 Sawicki BartoszGorzów Wielkopolski1991DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
309 Sedlaczek AnnaGorzów Wlkp.19841963 m  KTak 
310 Seń JolantaGorzów Wlkp.1982Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki1963 m  K 
311
 
Serafiński PrzemekGorzów Wielkopolski19701963 m  MTak 
312
 
Seredyńska MagdalenaGorzów Wielkopolski1982 1963 m  KTak 
313 Siemiernik DariuszKostrzyn nad odrą19751963 m  MTak 
314 Siemiernik TymoteuszKostrzyn nad odrą2009TYMO1963 m  MTak 
315
 
Sikora MariuszGorzów Wielkopolski1990FSD RUN1963 m  MTak 
316 Sitek PiotrGorzów Wlkp.19781963 m  MTak 
317 Skapska SylwiaGorzów Wielkopolski 19921963 m  KTak 
318 Skóra SebastianKrzeszyce1995Wasyl Team1963 m  M 
319 Skrodzka JoannaBaczyna19771963 m  KTak 
320 Skrodzki TomaszBaczyna19761963 m  MTak 
321 Skrzypacz TymoteuszGorzów Wlkp.20101963 m  MTak 
322 Skrzypnik  Krzysztof Chartów 1973SSP Agrafka Chartów 1963 m  M 
323 Skrzypnik Martyna Słońsk20001963 m  KTak 
324 Skrzypnik  Mariusz Słońsk 19841963 m  MTak 
325 Slabbert RyanOsiedle Poznańskie20081963 m  M 
326 Sławińska MartynaGorzów Wielkopolski1994SP. Z O.O.1963 m  KTak 
327
 
Smolak Anna Gorzów Wielkopolski19931963 m  KTak 
328 Smolik MarianGorzów wlkp.1955WETERYNARIA - MANHATTAN1963 m  MTak 
329 Sobczyńska AnitaGorzów Wlkp.19771963 m  KTak 
330 Socha KlaudiaBarlinek20011963 m  KTak 
331 Sokołowska AnnaGorzów Wlkp. 1974parkrun Gorzów 1963 m  KTak 
332 Sokołowski SebastianGorzów Wielkopolski19811963 m  MTak 
333 Sokołowski AntoniRóżanki20021963 m  MTak 
334 Solarczyk MateuszGorzów Wielkopolski20021963 m  MTak 
335 Sondej KarolinaGorzów Wlkp.19861963 m  KTak 
336
 
Sosnowski MarcinGorzów Wielkopolski19911963 m  M 
337 Sowińska AnettaGorzów Wielkopolski 1974 1963 m  K 
338 Stasiak MarekGorzów Wielkopolski19931963 m  MTak 
339 Staszewska Katarzyna Gorzów Wielkopolski 19771963 m  KTak 
340 Staszewski PiotrGorzówWielkopolski19831963 m  MTak 
341 Stefański GrzegorzDeszczno19911963 m  MTak 
342 Stelmach WiolettaWitnica1995Rozbiegajmy Witnicę1963 m  K 
343 Stępień GrzegorzGorzów Wlkp.19881963 m  MTak 
344
 
Stolarz MariuszGorzów Wielkopolski1973 1963 m  MTak 
345
 
Strzelczyk KrzysztofKarsko1977HRmax BARLINEK1963 m  M 
346 STYBEL ANNAGorzow Wlkp19861963 m  KTak 
347
 
Suduł JarosławGorzów wlkp1972Wierzbicki Running Project 1963 m  MTak 
348 Szamotulski BartłomiejGorzów Wielkopolski1993brak1963 m  MTak 
349 Szamotulski BogusławGorzów Wielkopolski1965FC Ponalewce1963 m  MTak 
350 Szczuka-Wróblewska AnnaGorzów Wlkp.19761963 m  KTak 
351
 
Szerment ErykGorzów1980Wierzbicki Running Project1963 m  MTak 
352
 
Szerment MagdalenaGorzów1981 1963 m  KTak 
353
 
Szpila RobertGorzów Wielkopolski1976BBL Gorzów1963 m  M 
354 Szydełko JanuszGorzów wlkp1971DZIKIE DZIKI GORZÓW1963 m  M 
355 Szymanski WojciechGorzow Wlkp19801963 m  M 
356 Szymańska EwaGorzów Wlkp.19811963 m  KTak 
357 Szymańska MaritaGorzów Wlkp.19851963 m  K 
358 Szymański RobertGorzów Wlkp.19771963 m  MTak 
359 Szymański KamilGorzów Wlkp.20061963 m  M 
360 Śliwińska UrszulaGorzów Wlkp.1981Dzikie Dziki Gorzów1963 m  KTak 
361
 
Świątkowska JoannaGorzów Wlkp.1985BBL Gorzów Wielkopolski1963 m  K 
362
 
Świerzko ArturGorzów Wielkopolski1975BBL Gorzów Wlkp.1963 m  MTak 
363 Tokarska AlicjaDrezdenko19961963 m  KTak 
364
 
Trembo DanielGorzów Wlkp.1980AmateurRunner1963 m  MTak 
365 Turek PiotrGorzow1979amator1963 m  MTak 
366 Turowska ElaGorzow wlkp1980BBL GORZOW WLKP1963 m  K 
367 Tuzinek KamilaMoryń 19871963 m  K 
368 Ugorek KornelGorzów Wlkp.2010Team Baryła1963 m  MTak 
369 Ugorek JarosławGorzów Wlkp.1975Team Kopeć1963 m  MTak 
370 Uhlendorf JuliaMiędzyrzecz20011963 m  KTak 
371 Urbanowicz JacekGorzów19791963 m  M 
372 Wasiak DawidGorzów Wielkopolski1990 1963 m  MTak 
373 Wasilewski SebastianGorzów Wlkp19841963 m  MTak 
374
 
Waszak MałgorzataGorzów Wlkp,19731963 m  KTak 
375 Wierzbicka Emilia BarbaraGorzów Wielkopolski19831963 m  KTak 
376 Wierzbicki  Krzysztof Świebodzin 1984Wierzbicki Running Project 1963 m  MTak 
377
 
Wilczyńska  Urszula Gorzów wlkp.19851963 m  K 
378 Wiśniewski MichałGorzów Wielkopolski19871963 m  M 
379 Witkowska GosiaGorzów Wielkopolski19771963 m  KTak 
380 Wojciechowska AnnaWITNICA1979Rozbiegajmy Witnicę1963 m  KTak 
381 Wojciechowska MartaGorzów Wlkp.1992IMC PRO TEAM1963 m  KTak 
382 Wojciechowski HubertSulęcin19841963 m  MTak 
383 Wojciechowski JacekGorzów wlkp19911963 m  MTak 
384
 
Wojtaś AgataKrzeszyce20001963 m  K 
385 Wojtysiak OlaLubno19851963 m  KTak 
386 Wojtysiak AdamGorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki1963 m  MTak 
387 Wolak MaciejGądków Wielki19921963 m  MTak 
388 Woźniak AlicjaGorzów Wlkp. 20001963 m  K 
389
 
Woźnicka-Strus JulitaGorzów Wlkp.19711963 m  KTak 
390
 
WRÓBEL PAWEŁGORZÓW WLKP1982Stilon Gorzów 1963 m  MTak 
391 Wróblewska MałgorzataStare Polichno19731963 m  KTak 
392 Wróblewska KingaGorzów Wlkp.19851963 m  KTak 
393
 
Wróblewski MarcinGorzów Wlkp.19831963 m  MTak 
394
 
Wróblewski PawełGorzów Wlkp.19861963 m  MTak 
395 Wróblewski RadosławStare Polichno19811963 m  MTak 
396 Wróblewski KsaweryGorzów Wlkp.20061963 m  MTak 
397
 
ZABAGŁO LeszekGorzów Wielkopolski1966BBL Gorzów1963 m  MTak 
398 Zell JacekChwalęcice19641963 m  MTak 
399 Zell MonikaChwalęcice19881963 m  KTak 
400 Zerek MarcinRzepin1989Rzepin1963 m  MTak 
401 Zielinski JakubGorzow wlkp19831963 m  M 
402 Zieliński DawidGorzów Wielkopolski 19911963 m  MTak 
403 Ziemba GrzegorzGorzów Wielkopolski19891963 m  MTak 
404 Ziombra PrzemekRzepin1988Rzepin1963 m  MTak 
405 Zosiuk PawełGorzów Wielkopolski19911963 m  MTak 
406 Zosiuk MilenaGorzów Wielkopolski19901963 m  KTak 
407 Zwierzyńska AnnaGorzów Wlkp.19851963 m  KTak 
408 Zygalska AnetaGorzów Wlkp19761963 m  KTak 
409
 
Żminkowski JarosławGorzów Wlkp1969ZAWARCIE1963 m  MTak 
410 Żołędziejewska AnnaGorzów Wielkopolski19921963 m  KTak 
411
 
Żurkowska IwonaMyślibórz1968KLUB RODZINNY1963 m  K 
412
 
Żurkowski TomaszMyślibórz1967KLUB RODZINNY1963 m  M