Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II PÓŁMARATON ŚWIEBODY I SULECHA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowycz Bogusław Bojadła1963Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
2 Andruszków MarekMARECKI Skwierzyna1986KM PSP Gorzów Wlkppółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
3 Antkowiak  Mirosław  Krosno Odrzańskie 1964półmaraton  MTak 
4
 
Bachorski RemigiuszKapitan Ciosaniec1984Zabiegani Sławapółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
5
 
Bachorski SławomirBrat Kapitana Sława1979półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
6 Baer  Tomasz Tomasz  Babimost 1968KolecTEAM Zbąszynekpółmaraton  MTak 
7 Bajer Krzysztof\m/kszyh\m/ Grodzisko gm. Poniec1980półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
8 BANACH ARTUR POLKOWICE1976NSZZ "Solidarność" Volkswagen Motor Polska półmaraton  MTak 
9 Bartczak Justyna Trzcinna1979półmaraton  KTak 
10 Bartkiewicz PawełMAŁY Nowa Sól1971NOWOSOLANINpółmaraton  MTak 
11 Batóg Iwona  Dębno1981Dębnowskie Człapakipółmaraton  KTak 
12 Baworowski Marcin Zielona Góra1976półmaraton  MTak 
13 BĄBELEK MARIUSZ MIĘDZYRZECZ1991KS Kasztelanka MMS Team Triathlonpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
14 Bąk PrzemysławPrzemysław Świebodzin1986półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
15 Bednorz Andrzej Radoszyn1972Bednorze biegająpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
16 Bekisz MarcinBEKON Świebodzin1983półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
17 Bezak PawełPawełek Wilkowo1986Mrówka Świebodzinpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
18 Białobrzycki  Mariusz Sulechów 1977Zabiegany Sulechówpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
19 Bilawa KarolinaINA Międzyrzecz1995Wolsztyńska Akademia Biegowa półmaraton  KTak 
20 Biłan Paweł GUBIN1974półmaraton  MTak 
21 Blacharski Arkadiusz Torzym1992półmaraton  MTak 
22
 
BOHAREWICZ PAWEŁBOHAR ZIELONA GÓRA1980BOHAR PALETY RUNNERSpółmaraton  MTak 
23 Bohdanowicz Sylwia Sulechów1982półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
24 Bordych Jacek Kożuchów1969BOREL Marathon Teampółmaraton  MTak 
25
 
Borkowska ElżbietaELCIA Ołobok1967Borkoś TEAMpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
26 Borkowska Bożena SULECHÓW1968Sulma Sulechówpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
27
 
Borkowski Damian Ołobok1988Borkoś TEAMpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
28 Borkowski PawełBorek99 Sulechów1994Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
29 Borkowski Piotr SULECHÓW1962Sulma Sulechówpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
30 Borkowski DawidDawid Borkwski Choszczno1984CH10półmaraton  MTak 
31 Borówczak Grzegorz Bojadła1984Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
32 Bronczak Tomasz Zbąszyń1976półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
33 Bruździak JakubJakub Bruździak Międzyrzecz199617 WBZpółmaraton  MTak 
34
 
Cal PiotrPiotr Cal Świebodzin1969Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walkipółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
35 Ceglarek Tomasz Wolsztyn1977półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
36 Chowaniec WojciechHoeazz187 Świebodzin1988półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
37 Chrustek EwaŻółwik Zielona Góra1968półmaraton  KTak 
38 Chwin SławomirQuino Sulechów1983półmaraton  MTak 
39 Ciesielski ZbigniewZIBI Świebodzin1988półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
40
 
Ciesielski GrzegorzGRZENIU RZEPIN1975półmaraton  MTak 
41 Czarnecki Dariusz Jarnatów1974półmaraton  MTak 
42 Dankowski AmadeuszAMAN Zielona Góra1990półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
43 Dawid  NinaJurek Sulechów1970półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
44 Dąbrowski Marcin Międzyrzecz1984półmaraton  MTak 
45 Dolatowski Marek Świebodzin1987półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
46 Drogosz Maciej Międzyrzecz1970półmaraton  MTak 
47 DRUZYŃSKI  SŁAWEK Sławek  SKWIERZYNA1987ULICApółmaraton  MTak 
48 DUDKA ZENON ZIELONA GORA1969KLUB SPORTOWY CROSS SYRENKApółmaraton  MTak 
49 Dziewulski Andrzej Tarnowskie Góry1984półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
50 Franski  Łukasz Nowy Tomyśl 1976Klub biegacza Chyży półmaraton  MTak 
51 Frąckiewicz Weronika Świebodzin1985półmaraton  KTak 
52 Fudali BartoszRewers Medalu Wolsztyn1987Wolsztyński Klub Biegowy / Rewers Medalupółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
53 GACEK PRZEMYSŁAWGacuś ŚWIEBODZIN1989półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
54 Galek WojciechWojtas Łagów1990półmaraton  MTak 
55 Galica Maciej Marcinowice1981półmaraton  MTak 
56
 
Gałamaga RadosławRadek Police1978LoveLasypółmaraton  MTak 
57 Gandecka Beata Międzyrzecz1974zalatane.mczpółmaraton  KTak 
58 Giel Jarosław Nowy Tomyśl1986NKB Chyżypółmaraton  MTak 
59 Gieruszynski Marek Skape1948półmaraton  MTak 
60 Golański MaciejPathfinder Świebodzin1975Pozruniacypółmaraton  MTak 
61 Gostyński Bogumił SULECHÓW1962Zabiegany Sulechówpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
62 Gracz Paweł Zbąszynek1983półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
63 Gracz Artur Świebodzin1974półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
64 Grosicka Justyna Sulechów1989półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
65 Grybko MariuszGrypek5 Międzyrzecz1989półmaraton  MTak 
66
 
Grydziuszko MarcinMarcin Marcinowice Marcinowice1975Marcin Marcinowicepółmaraton  MTak 
67 Grześkowiak MarcinBigger Świebodzin1981DigitalAgencjapółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
68 Guzik OlaGuziczek Słubice1994Mrówka Świebodzinpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
69 Hajdukiewicz Rafał Hajduk Świebodzin1988Wierzbicki Running Projectpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
70 Hetner Robert Nowa Sol1981KB Wikonpółmaraton  MTak 
71 Hetner Teresa Nowa Sol1982KB Wikonpółmaraton  KTak 
72 Hołyński KamilKamil Zbąszynek1975półmaraton  MTak 
73
 
Jabłoński ŁukaszApek Słońsk1982Wybieganie na Pompowniepółmaraton  MTak 
74 Jabłoński Krzysztof Zielona Góra1990Tempo Raculapółmaraton  MTak 
75 Jackiewicz AgnieszkaSiwa Kostrzyn nad Odrą1978Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  KTak 
76 Jackiewicz ArturPrezes KKB Kostrzyn1980Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  MTak 
77 Jagodziński Michał Rogoziniec1976półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
78 Janicka-Tomiak Eliza Sulechów1973półmaraton  KTak 
79 Jankowski KamilKamil Świebodzin1984półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
80 Jasiewicz Tomasz  Zielona Góra1977Galloway Team Zielona Górapółmaraton  MTak 
81 Jasiewicz WiolettaWIOLA Zielona Góra1980Galloway Team Zielona Górapółmaraton  KTak 
82 Jasiński Łukasz Świebodzin1982półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
83 Jastrzębski Łukasz  Świebodzin 1978półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
84
 
Jędrczak Grzegorz Wilkowo1974półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
85 Józefowski  Tomasz  Świebodzin1972półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
86 Juszkiewicz TomaszTomek77 Świebodzin1977półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
87 Kaczmarczyk MartaMarta Świebodzin1978półmaraton  KTak 
88 Kaczmarek Mateusz Gorzów wielkopolski1988półmaraton  MTak 
89 Kaczmarek KrzysztofKrzysztof Babimost1975Babimojski Klub Biegowy Bakcylpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
90 Kaczor PiotrPiotr Kotowice1976TiM-TiRpółmaraton  MTak 
91 Kaczor MarcinDuck Święciechowa 1975półmaraton  MTak 
92 Kaliszewicz Piotr Chwarszczany1982Maliny Kalinypółmaraton  MTak 
93
 
KARKUCIŃSKI PiotrKAREL Międzyrzecz1974MARUDERZY ANTI RACING TEAMpółmaraton  MTak 
94 Kazimirow AleksandrKazimir Kalisz1982półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
95 Kierzek PrzemysławKS Biegun K Zielona Góra1979KS Biegun Kpółmaraton  MTak 
96 Klemke  Dawid  Zbąszyń1983Stol-art półmaraton  MTak 
97 Kluczynski KrzysztofKrzysztof Kalsk1970Aktywny Kalskpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
98 Kluczyński ZbigniewZbyszek KOSTRZYN N./O.1964Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  MTak 
99 Kłysz MaurycyMauri Przyprostynia1986TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
100 Kny Teresa Zbąszynek1973półmaraton  KTak 
101 Konieczny Krzysztof Sulechów1977półmaraton  KTak 
102 Konstańczak Przemysław Karsko1980półmaraton  MTak 
103 Korniluk Izabela Zielona Góra1973półmaraton  KTak 
104
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975Team Kopećpółmaraton  MTak 
105 Kosarzycka  Asia Łęgowo1978półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
106 Kosiński Zbigniew Poznań1975żabka teampółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
107 Kowalczyk Dorota Świebodzin1975półmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
108 Kozłowski DariuszDARIO SULECHOW1964SuPeKom Sulechówpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
109 Kożuch Dariusz Łagów1974półmaraton  MTak 
110 Krakowian Zdzisław Zbąszynek1976półmaraton  MTak 
111 Król Krzysztof Krzysiek  Babimost 1959półmaraton  MTak 
112 Krzesiński RadosławRADEK Świebodzin1977półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
113 Krzywiecki Krzysztof Nądnia1980TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃpółmaraton  MTak 
114 Krzyżyk Agnieszka"AGA" Zielona Góra1980półmaraton  KTak 
115
 
Kupisz Joanna Gorzów Wlkp.1982półmaraton  KTak 
116 Kurzacz OrfeuszOrfi Piła19724 Run Team Piłapółmaraton  MTak 
117 Kwaśniewski Tomasz Sulechów1973Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
118 Lacroix Wiesław Zielona Góra1984półmaraton  MTak 
119 Lech JacekJacek Świebodzin1978ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
120 Lepka Dariusz Sulechów1994półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
121 Lewandowski Marek Zielona Gora1971TiM-TiRpółmaraton  MTak 
122 Lubieniec MateuszMatek Sulechów1980półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
123 Łabędzki MichałŁabi Sulechów1991półmaraton  MTak 
124 Łukomski Dariusz Sulechów1969półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
125 Macherski Paweł Zielona Góra1969półmaraton  MTak 
126 Machlowiec Paweł Iłowa1980półmaraton  MTak 
127 Machlowiec Dominika Iłowa1980półmaraton  KTak 
128
 
MAIER KRZYSZTOF CHOSZCZNO1971półmaraton  MTak 
129 Makles PawełPawcio Gubin1997TEAM GIANT GUBINpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
130 Marchlewski Adrian Strzyżewo1988TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ półmaraton  MTak 
131 Marciniak  KasiaKasiek Dębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębnopółmaraton  KTak 
132 Marciniak DamianJedz i Trenuj  Świebodzin1988Jedz i Trenujpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
133 Marcinkowski Paweł  Świebodzin1982półmaraton  MTak 
134 Marczak Mariusz Zielona Góra1958Runplanet Zielona Górapółmaraton  MTak 
135 Markuszka MateuszWariacik Gorzów Wlkp.1997KM PSP Gorzów Wielkopolskipółmaraton  MTak 
136 Matuk MariuszICT Poland Górzyca1977ICT Polandpółmaraton  MTak 
137 Matusiak MariuszMARIO EM Zielona Góra1972Zielona Góro Zacznij Biegaćpółmaraton  MTak 
138 Matusiak MateuszMATIAS Zielona Góra1999Zielona Góro Zacznij Biegaćpółmaraton  MTak 
139 MAZUREK ZBIGNIEW BOBOWICKO1970Biegam bo lubiępółmaraton  MTak 
140 Mazurek RafałRAFAELLO Zielona Góra1989półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
141 MĄKOWSKI DARIUSZDaro ZIELONA GÓRA1977Bohar Palety Runnerspółmaraton  MTak 
142 Melinski Wojciech  Zielona Gora1954Bractwo Biegaczypółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
143 Menzel Zofia Lubrza1958Ultra Diabły Team Lubrza półmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
144 MIASKOWSKI DAWIDMIASEK LESZNO1980MIASEK TEAMpółmaraton  MTak 
145
 
Michalak Piotr Gorzów Wlkp.1988Friendly Firepółmaraton  MTak 
146 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie1992Husaria Race Teampółmaraton  KTak 
147 MIGDAŁ JANJANEK Zbąszynek1959TKKF ŁABĘDŻ ZBĄSZYŃpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
148
 
Mikołajczak JoannaASIA  Staw1985półmaraton  KTak 
149 Mileszko Wojciech Świebodzin1988Adient Świebodzinpółmaraton  MTak 
150 Modrzejewska AnnaAnia Gorzów Wlkp1985DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
151 Modrzejewski Marcin Chwalęcice1983parkrun Gorzów półmaraton  MTak 
152 Moszka Dariusz Wolsztyn1971półmaraton  MTak 
153 Mozolewski DanielDaniel Stary Raduszec1985Bojadelska Brać Biegowapółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
154 Mroziński PiotrMrozu Zielona Góra1989Bohar Palety Runnerspółmaraton  MTak 
155 Mroziński RomanRomek Zielona Góra1979półmaraton  MTak 
156 Naglacki Grzegorz Szczecin1972RAZ Szczecinpółmaraton  MTak 
157 Nawrocka AleksandraOLA Zielona Góra1980TRIO FORTISpółmaraton  KTak 
158 Niedźwiecki RobertRoberto Świebodzin 1970półmaraton  MTak 
159 Niewęgłowska BernadetaBENIA Skąpe1969-półmaraton  KTak 
160 Nowak MariuszMario Różanki1989półmaraton  MTak 
161 Nowakowska ElaEla Świebodzin1967półmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
162 Nowakowski Bogdan  Świebodzin1967półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
163 Nowicka Beata Karpicko1971Wolsztyński Klub Biegowypółmaraton  KTak 
164 Nowik KamilKamil Świebodzin1974SECO/WARWICKpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
165 Obuchowski PiotrPiotrek świebodzin1977SECO/WARWICK Running Team półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
166 Olechnowicz MagdaMagda Gorzów Wlkp.1975Biegam Bo Lubię Gorzów Wlkp.półmaraton  KTak 
167 OLESIAK ROMAN KROSNO ODRZAŃSKIE197342 KMB Krosno Odrzańskiepółmaraton  MTak 
168 Oleszek Norbert Świebodzin1982półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
169 Osowski TomekDomel Dębno1988NETTO Grupa Biegowa 42,195 Dębnopółmaraton  MTak 
170
 
Ossowicz MarcinRychu Barlinek1986półmaraton  MTak 
171 Ostrówka Mariusz Zielona Góra1975półmaraton  MTak 
172
 
Oszczyk Marcin Zielona Góra1980półmaraton  MTak 
173 Ożarowski MariuszOżar Gorzów Wielkopolski1985półmaraton  MTak 
174 Paduszyńska Wioletta Gorzów Wielkopolski1985Wierzbicki Running Projectpółmaraton  KTak 
175 Panyło Mieczysław Świebodzin1947półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
176 Panyło MałgorzataGoha Świebodzin1976półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
177 PANYŁO JACEK Kępsko1978półmaraton  MTak 
178 Parzybut JanJan Pniewy1965Postep teampółmaraton  MTak 
179 Pasik TomaszPsik Wolsztyn1979Wolsztynpółmaraton  MTak 
180
 
Pawelec Mariusz Zielona Góra1972KB Forrest Gumppółmaraton  MTak 
181 Pawlik Piotr Slubice1987KPP SŁUBICEpółmaraton  MTak 
182
 
Pawliński PiotrGrupa Azoty POLICE Police1985GRUPA AZOTY POLICEpółmaraton  MTak 
183 Pelaczyk  Paweł Sulechów1982Grupa MTB Sulechowpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
184 Petters Klaudia Bolesławiec1999Romet Factory Teampółmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
185 Pilarczyk KatarzynaKAŚKA KSF Nowogródek Pomorski1987Klub Sportowy Fitnesspółmaraton  KTak 
186 Piosik ŁukaszPiesiec Zielona Góra1981Maruderzy Anty Racing-Teampółmaraton  MTak 
187 Piwkowski JakubKuba Piła1983półmaraton  MTak 
188 Podemski Wojciech<<>> Opalewo1981półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
189 Pracuk Krzysztof Gorzów Wielkopolski1970BBL GORZÓWpółmaraton  MTak 
190 Pruś MieczysławMIETEK WYGRA Sulechów1988półmaraton  MTak 
191 Przybylska WioletaWioleta Żodyń1978półmaraton  KTak 
192 Przyworski  Kamil Sulechow19915 lpapółmaraton  MTak 
193 Puda ArturArturczik67 Zielona Góra1967półmaraton  MTak 
194 Pyta Grzegorz Grodzisk Wielkopolski1960niezrzeszonypółmaraton  MTak 
195 Pytko Ryszard Zielona Góra1953Zielona Góro Zacznij Biegaćpółmaraton  MTak 
196 RATAJCZAK DOROTA"DORA" Zielona Góra1977TRIO FORTISpółmaraton  KTak 
197
 
Rau UrszulaRaulka Wolsztyn1986półmaraton  KTak 
198 Redziak Janusz Bledzew1970półmaraton  MTak 
199 Rogacka Agnieszka  Sulechów 1976półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
200 Roślik JakubRosół Świebodzin1987półmaraton  MTak 
201 RUDNICKA KATARZYNAKASIA BABIMOST1973Babimojski Klub Biegowy BAKCYLpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
202 RUDNICKI ANDRZEJANDRZEJ BABIMOST1973Babimojski Klub Biegowy BAKCYLpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
203
 
Rutkowski MaciejMaćko Sulęcin1993KB Piast Międrzyrzeczpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
204 RYCHŁA BarbaraBarbara SULECHÓW1978Sulechowska Grupa biegowapółmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
205 Rzeczyńska Anna Gorzów Wielkopolski1974półmaraton  KTak 
206 Rzywucka  Jolanta Jolcia Piła 1977półmaraton  KTak 
207 Sadowski KamilKamil Świebodzin1982półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
208 Sala AdrianSalik Nowa Sól1991Żagańska Grupa Biegowapółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
209 Sarbowski RobertZIMNOLUBNY TEAM Kargowa1979półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
210 Semkło DariuszHYLOBI Kije1972półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
211 Sidorowicz Ireneusz Świebodzin1964Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
212 Siedlarz MariuszMariusz Chrośnica1984półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
213 Siedlarz Anna Anna Chrośnica1983półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
214 Siemoniak Krzysztof Łagów1990półmaraton  MTak 
215 Siewruk Daria Świebodzin1993półmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
216
 
Sikorski KrzysztofKRZYSIEK Międzyrzecz1980SIKORKI RUNpółmaraton  MTak 
217
 
Sikorski GrzegorzWujuniusia Ostrów1980Klub Sportowy Kasztelanka Międzyrzeczpółmaraton  MTak 
218 Skobelski RobertSkobel Zielona Góra1968półmaraton  MTak 
219 Skonieczny MarekMarek Zielona Góra1982półmaraton  MTak 
220
 
Słaby TomaszTeSla Gorzów Wlkp.1972Mistrzowskie Rowery Lech Piaseckipółmaraton  MTak 
221 Słowikowski DanielSłowik Swiebodzin1976półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
222 Sobczak Sebastian Nowa Sól1975Team Draczynskipółmaraton  MTak 
223 Sobolewski Dariusz Kożuchów1984półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
224
 
Stadnicki RobertRobert Lubin1971Biegająca Kasta Miedziowego Miastapółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
225 Starczewski KrzysztofMichal świebodzin1971ultra diabły team lubrzapółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
226 Sternik Fabian Bytom Odrzański1992Team Draczyńskipółmaraton  MTak 
227 Stępniak  Grzegorz Słubice1978 półmaraton  MTak 
228 Szaferski MaciejMACIEK Zbąszyń1981Chłodna TEAMpółmaraton  MTak 
229 Szarapanowski MarcinSZARY Szczecin1977ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
230
 
Szarapanowski DamianYowY Nowa Wioska1978półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
231 Szatkowska Lucyna Zielona Góra1965półmaraton  KTak 
232 Szczepuła Stanislawa Sulechów1975półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
233 Szcześniak Leszek Gubin1981półmaraton  MTak 
234 Szczotka Paweł Kostrzyn nad Odrą1977półmaraton  MTak 
235 Szmańda KatarzynaKatarzyna Wroniawy1977Wolsztyński Klub Biegowy półmaraton  KTak 
236 Szukalski ArturArtur Zbąszynek1964półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
237 Szumski Zbigniew Świebodzin1964półmaraton  MTak 
238 Szustak Aneta Sulechów1975półmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
239 Szymańska Joanna Zielona Góra1978Galloway Team Zielona Górapółmaraton  KTak 
240 Szymczak Marcin ZIELONA GÓRA19798/TEAM DRACZYŃSKIpółmaraton  MTak 
241 Szymkiewicz RobertTREBOR Miedzyrzecz1968Miedzyrzeczpółmaraton  MTak 
242 Śledź AdamPff.. treningowo Babimost1995I-Sport/ BKB Bakcylpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
243 Śliwa Paweł Świebodzin1980półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
244 Świerk Przemysław Świebodzin1977ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZApółmaraton  MTak 
245
 
Świerzko ArturArczi Gorzów Wielkopolski1975BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  MTak 
246 Świgło HenrykHenryk Raków1960półmaraton  MTak 
247 Tajchert Marcin Wolsztyn1978Wolsztyński Klub Biegowypółmaraton  MTak 
248
 
Tecław RobertRobert  Jasień1969Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiberpółmaraton  MTak 
249 Terlikowski  PiotrTERLIK  Sulechów 1985półmaraton  MTak 
250 Tkaczewski Szymon Opalenica2001półmaraton  MTak 
251 Tomaszewski Ryszard Rzepin1984półmaraton  MTak 
252 Tomaszewski Tomasz Rzepin1973półmaraton  MTak 
253 TOMCZAK KATARZYNATOMCZAK SULECHÓW1981Zabiegany Sulechówpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
254 Tomiak-Rozynek SylwiaSYLWIA  Wolsztyn1972Wolsztyński Klub Biegowypółmaraton  KTak 
255 Tratwal Adrian Świebodzin199417 WBZpółmaraton  MTak 
256 Trojanowski MarcinCinek Zielona Góra1992alkoteampółmaraton  MTak 
257
 
Turkowska Basia Zielona Góra1975Biegam bo muszę półmaraton  KTak 
258 Uchman-Golik Joanna Świebodzin1982półmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
259 Uruski Jan Nowa Sól1956Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  MTak 
260 Wachowska Patrycja Grójec Mały1986TKKF "Łabędź" Zbąszyńpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
KTak 
261 Walentowski PawełWALUŚ Strzyżewo1976STRABAG TEAMpółmaraton  MTak 
262
 
Walentynowicz Monika Gorzów Wlkp.1981półmaraton  KTak 
263 Walkusz Artur Świebodzin1989półmaraton  MTak 
264 Wasilewski SebastianWasyl Gorzów Wlkp1984półmaraton  MTak 
265 WASILEWSKI MARCINMaster ZIELONA GÓRA1987półmaraton  MTak 
266 Wawrzyniuk Mariusz Skwierzyna1979Algraf Race Teampółmaraton  MTak 
267 Wencel-Bąk MonikaMoni Świebodzin1987półmaraton Drużyna Świebodzina
 
KTak 
268 Wiatrowska AnetaWiatrosia Dębno1981Dębnowskie Człapakipółmaraton  KTak 
269 Wierzbicki MichałKapitan Łyda Świebodzin1991półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
270 WIETECHA KATARZYNAKachna Gubin1995półmaraton  KTak 
271 Więckowski  MarekFILIP  Sulechów 1976CompuTec Team półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
272
 
Wiktorowicz Daniel#rozbieganeradowice Radowice1978RozbieganeRadowicepółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
273 Wituła MichałJunior Zielona Góra1987półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
274 Woch Agnieszka Czerwieńsk1973półmaraton  KTak 
275 Wojciechowski MateuszLeo Świebodzin1986półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
276 Wojciechowski  Robert Robert Strzelce Krajeńskie 1989półmaraton  MTak 
277 Wojtysiak AdamAdam Gorzów Wlkp. 1969Mistrzowskie Rowery Lech Piaseckipółmaraton  MTak 
278 Wosko AnnaAnka Zbąszyń1981półmaraton  KTak 
279
 
Woźniak Piotr Obłotne1982półmaraton  MTak 
280 Wójcik Roman Bojadła1973Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  MTak 
281 Wróbel Marzena PSZCZEW1980półmaraton  KTak 
282 Wygralak Piotr Poznań1986Drużyna Szpikupółmaraton  MTak 
283 Wysocki Tomasz Toporów1997półmaraton  MTak 
284 WYTRYKOWSKI GRZEGORZ ZIELONA GÓRA1970półmaraton  MTak 
285
 
ZABAGŁO Leszek Gorzów Wielkopolski1966BBL Gorzówpółmaraton  MTak 
286 Zając PawełKICAJ Nowy Tomysl1983półmaraton  MTak 
287
 
Zalewski MariuszMARIO Strzelce Krajeńskie1969Fizjoterapia Dziecięca D. Zalewskipółmaraton  MTak 
288
 
Zapała BogdanBOGDAN ZAPAŁA Sulechów1970Oki TeamSulechówpółmaraton  MTak 
289 Zboralski RadosławPRYMUS Świebodzin1969półmaraton  MTak 
290 Zerek MarcinPAZER Rzepin1989Rzepinpółmaraton  MTak 
291 Ziombra Przemek Rzepin1988Rzepinpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
292 Ziółkowska KarolinaKarolina  Bobrówko1995Bobrówko Biegapółmaraton  KTak 
293 Ziółkowski Damian Sulechów1980TEAM ULANIECpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
294 Złamański Przemysław Sulechów1999półmaraton Drużyna Sulechowa
 
MTak 
295 Zyskowska EwelinaZytka :) Choszczno1986Nie bój się spocić :)półmaraton  KTak 
296 Zywert Mateusz Rokitnica1987półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak 
297 Żytkiewicz Jacek ŚWIEBODZIN1968półmaraton Drużyna Świebodzina
 
MTak