Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu II PÓŁMARATON ŚWIEBODY I SULECHA

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamowycz Bogusław Bojadła1963Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
2 Antkowiak  Mirosław  Krosno Odrzańskie 1964półmaraton  M 
3 Bartkiewicz PawełMAŁY Nowa Sól1971NOWOSOLANINpółmaraton  M 
4 Baworowski Marcin Zielona Góra1976półmaraton  M 
5 Biłan Paweł GUBIN1974półmaraton  M 
6 Blacharski Arkadiusz Torzym1992półmaraton  M 
7
 
BOHAREWICZ PAWEŁBOHAR ZIELONA GÓRA1980BOHAR PALETY RUNNERSpółmaraton  M 
8 Bohdanowicz Sylwia Sulechów1982półmaraton  K 
9
 
Borkowska ElżbietaELCIA Ołobok1967Borkoś TEAMpółmaraton  K 
10 Borkowska Bożena SULECHÓW1968Sulma Sulechówpółmaraton  K 
11
 
Borkowski Damian Ołobok1988Borkoś TEAMpółmaraton  M 
12 Borkowski PawełBorek99 Sulechów1994Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  M 
13 Borkowski Piotr SULECHÓW1962Sulma Sulechówpółmaraton  M 
14 Borówczak Grzegorz Bojadła1984Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
15 Chrustek EwaŻółwik Zielona Góra1968półmaraton  K 
16 Chylińska - Kasza  Julita Julita Łęgowo 1981półmaraton  K 
17 Dąbrowski Marcin Międzyrzecz1984półmaraton  M 
18 Gandecka Beata Międzyrzecz1974zalatane.mczpółmaraton  K 
19 Gembara AndrzejGEMBUŚ Zielona Góra1976półmaraton  M 
20
 
Grobelski DawidGROBELSKI Gorzów Wielkopolski1988DZIKIE DZIKI GORZÓWpółmaraton  M 
21 Grosicka Justyna Sulechów1989półmaraton  K 
22 Grybko MariuszGrypek5 Międzyrzecz1989półmaraton  M 
23
 
Grydziuszko MarcinMarcin Marcinowice Marcinowice1975Marcin Marcinowicepółmaraton  M 
24 Hetner Robert Nowa Sol1981KB Wikonpółmaraton  M 
25 Hetner Teresa Nowa Sol1982KB Wikonpółmaraton  K 
26
 
Jabłoński ŁukaszApek Słońsk1982Wybieganie na Pompowniepółmaraton  M 
27 Jabłoński Krzysztof Zielona Góra1990Tempo Raculapółmaraton  M 
28 Jackiewicz AgnieszkaSiwa Kostrzyn nad Odrą1978Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  K 
29 Jackiewicz ArturPrezes KKB Kostrzyn1980Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  M 
30 Janicka-Tomiak Eliza Sulechów1973półmaraton  K 
31 Jasiewicz Tomasz  Zielona Góra1977Galloway Team Zielona Górapółmaraton  M 
32 Jasiewicz WiolettaWIOLA Zielona Góra1980Galloway Team Zielona Górapółmaraton  K 
33 Jasiński Łukasz Świebodzin1982półmaraton Drużyna Świebodzina
 
M 
34 Kaczmarczyk MartaMarta Świebodzin1978półmaraton  K 
35 Kaczmarek Mateusz Gorzów wielkopolski1988półmaraton  M 
36 Kałużna Marta Nowa Sól1981KB Wikon Nowa Sólpółmaraton  K 
37 Kałużny Paweł Nowa Sól1978KB WIKON Nowa Sól/Szymanowski Teampółmaraton  M 
38
 
KARKUCIŃSKI PiotrKAREL Międzyrzecz1974MARUDERZY ANTI RACING TEAMpółmaraton  M 
39 Klemke  Dawid  Zbąszyń1983Stol-art półmaraton  M 
40 Kluczyński ZbigniewZbyszek KOSTRZYN N./O.1964Kostrzyński Klub Biegaczapółmaraton  M 
41 Konieczny Krzysztof Sulechów1977półmaraton  K 
42 Korniluk Izabela Zielona Góra1973półmaraton  K 
43
 
Korzeniewski JarosławJarek Gorzów Wielkopolski1975Team Kopećpółmaraton  M 
44 Kosarzycka  Asia Łęgowo1978półmaraton  K 
45 Krakowian Zdzisław Zbąszynek1976półmaraton  M 
46 Krzesiński RadosławRADEK Świebodzin1977półmaraton Drużyna Świebodzina
 
M 
47
 
Kupisz Joanna Gorzów Wlkp.1982półmaraton  K 
48 Kwaśniewski Tomasz Sulechów1973Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  M 
49 Lubieniec MateuszMatek Sulechów1980półmaraton  M 
50 Łabędzki MichałŁabi Sulechów1991półmaraton  M 
51 Machlowiec Paweł Iłowa1980półmaraton  M 
52 Machlowiec Dominika Iłowa1980półmaraton  K 
53 Marcinkowski Paweł  Świebodzin1982półmaraton  M 
54 Marczak Mariusz Zielona Góra1970półmaraton  M 
55 Matuk MariuszICT Poland Górzyca1977ICT Polandpółmaraton  M 
56 MAZUREK ZBIGNIEW BOBOWICKO1970Biegam bo lubiępółmaraton  M 
57 Mączka LechMączuś Międzyrzecz1970półmaraton  M 
58 Medejszo Mariusz  Nowa Sól1975nowosolska grupa biegowapółmaraton  M 
59 MENDERA GRAŻYNABotula SULECHÓW1976Sulechowska Grupa Biegowapółmaraton  K 
60
 
Michalak Piotr Gorzów Wlkp.1988Friendly Firepółmaraton  M 
61
 
Michałowski Paweł Zbąszyń1979Chłodna TEAMpółmaraton  M 
62 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie1992Husaria Race Teampółmaraton  K 
63
 
Mikołajczak JoannaASIA  Staw1985półmaraton  K 
64 Mileszko Wojciech Świebodzin1988Adient Świebodzinpółmaraton  M 
65 Modrzejewski Marcin Chwalęcice1983parkrun Gorzów półmaraton  M 
66 Moszka Dariusz Wolsztyn1971półmaraton  M 
67 Mroziński PiotrMrozu Zielona Góra1989Bohar Palety Runnerspółmaraton  M 
68 Mroziński RomanRomek Zielona Góra1979półmaraton  M 
69 Niedźwiecki RobertRoberto Świebodzin 1970półmaraton  M 
70 Niewęgłowska BernadetaBENIA Skąpe1969-półmaraton  K 
71 Nowik KamilKamil Świebodzin1974SECO/WARWICKpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
M 
72 Oleszek Norbert Świebodzin1982półmaraton Drużyna Świebodzina
 
M 
73 Opłatkowski Zbigniew Jenin1963Drużyna z Jeninapółmaraton  M 
74 Ostrówka Mariusz Zielona Góra1975półmaraton  M 
75
 
Oszczyk Marcin Zielona Góra1980półmaraton  M 
76
 
Pawelec Mariusz Zielona Góra1970KB Forrest Gumppółmaraton  M 
77 Pawlik Piotr Slubice1987KPP SŁUBICEpółmaraton  M 
78
 
Pawliński PiotrGrupa Azoty POLICE Police1985GRUPA AZOTY POLICEpółmaraton  M 
79 Pelaczyk  Paweł Sulechów1982Grupa MTB Sulechowpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
M 
80 Piosik ŁukaszPiesiec Zielona Góra1981Maruderzy Anty Racing-Teampółmaraton  M 
81 Pochranowicz Barbara Dębno1977STOWARZYSZENIE MARATON DĘBNOpółmaraton  K 
82 Pruś MieczysławMIETEK WYGRA Sulechów1988półmaraton  M 
83
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project półmaraton  M 
84 Przybylska WioletaWioleta Żodyń1978półmaraton  K 
85 Przyworski  Kamil Sulechow19915 lpapółmaraton  M 
86 Pytko Ryszard Zielona Góra1953Zielona Góro Zacznij Biegaćpółmaraton  M 
87 RATAJCZAK DOROTA"DORA" Zielona Góra1977TRIO FORTISpółmaraton  K 
88
 
Rau UrszulaRaulka Wolsztyn1986półmaraton  K 
89 Redziak Janusz Bledzew1970półmaraton  M 
90 Rogacka Agnieszka  Sulechów 1976półmaraton  K 
91 Roman Wójcik Bojadła1973Bojadelska Brać Biegowapółmaraton  M 
92 Roślik JakubRosół Świebodzin1987półmaraton  M 
93 RYCHŁA BarbaraBarbara SULECHÓW1978Sulechowska Grupa biegowapółmaraton  K 
94 Salmanowicz Zdzisław Zielona Góra1951Runplanet Team / Bractwo biegaczy Zielona Górapółmaraton  M 
95 Semkło DariuszHYLOBI Kije1972półmaraton  M 
96 Sidorowicz Ireneusz Świebodzin1964Świebodzińska Grupa Biegowapółmaraton  M 
97
 
Sikorski KrzysztofKRZYSIEK Międzyrzecz1980SIKORKI RUNpółmaraton  M 
98
 
Sikorski GrzegorzWujuniusia Ostrów1980Klub Sportowy Kasztelanka Międzyrzeczpółmaraton  M 
99 Skonieczny MarekMarek Zielona Góra1982półmaraton  M 
100 Stępniak  Grzegorz Słubice1978KPP Słubicepółmaraton  M 
101 Szaferski MaciejMACIEK Zbąszyń1981Chłodna TEAMpółmaraton  M 
102 Szatkowska Lucyna Zielona Góra1965półmaraton  K 
103 Szczepuła Stanislawa Sulechów1975półmaraton  K 
104 Szcześniak Leszek Gubin1981półmaraton  M 
105 Szmańda KatarzynaKatarzyna Wroniawy1977Wolsztyński Klub Biegowy półmaraton  K 
106 Szustak Aneta Sulechów1975półmaraton  K 
107 Szymańska Joanna Zielona Góra1978Galloway Team Zielona Górapółmaraton  K 
108 Szymkiewicz RobertTREBOR Miedzyrzecz1968Miedzyrzeczpółmaraton  M 
109
 
Świerzko ArturArczi Gorzów Wielkopolski1975BBL Gorzów Wlkp.półmaraton  M 
110
 
Tecław RobertRobert  Jasień1969Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiberpółmaraton  M 
111 Terlikowski  PiotrTERLIK  Sulechów 1985półmaraton  M 
112 Tkaczewski Szymon Opalenica2001półmaraton  M 
113 Tomaszewski Ryszard Rzepin1984półmaraton  M 
114 Tomaszewski Tomasz Rzepin1973półmaraton  M 
115 TOMCZAK KATARZYNATOMCZAK SULECHÓW1981Zabiegany Sulechówpółmaraton  K 
116 Trojanowski MarcinCinek Zielona Góra1992alkoteampółmaraton  M 
117
 
Turkowska Basia Zielona Góra1975Biegam bo muszę półmaraton  K 
118 Uruski Jan Nowa Sól1956Nowosolska Grupa Biegowapółmaraton  M 
119
 
Walentynowicz Monika Gorzów Wlkp.1981półmaraton  K 
120 Walkowiak Jacek Zielona Góra1972 półmaraton  M 
121 Woch Agnieszka Czerwieńsk1973półmaraton  K 
122 Wojtasik KasiaKasiek Dębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębnopółmaraton  K 
123
 
Woźniak Piotr Obłotne1982półmaraton  M 
124 Wysocki Tomasz Toporów1997półmaraton  M 
125 Zając PawełKICAJ Nowy Tomysl1983półmaraton  M 
126
 
Zapała BogdanBOGDAN ZAPAŁA Sulechów1970Oki TeamSulechówpółmaraton  M 
127 Zboralski RadosławPRYMUS Świebodzin1969półmaraton  M 
128 Zerek MarcinPAZER Rzepin1989Rzepinpółmaraton  M 
129 Ziombra Przemek Rzepin1988Rzepinpółmaraton Drużyna Świebodzina
 
M 
130 Ziółkowski Damian Sulechów1980TEAM ULANIECpółmaraton Drużyna Sulechowa
 
M