Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI Gryficka Dziesiątka - Bieg 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andryszkiewicz Przemyslaw Nowogard198410 km  M 
2 Andrzejewski Józef Płoty196610 km Powiat Gryfice
 
MTak 
3 Aramowicz SławomirSŁAWOMIR  Szczecin198210 km  M 
4
 
Augustyniak Grzegorz Świdwin197910 km  MTak 
5 Awiżycz WładKUVALDA E B A N Szczecin1998KONOXA10 km  MTak 
6 Baczulis Magdalena Szczecin1977KOS BnO Szczecin10 km  K 
7 Bagińska  MartaMarta Trzebiatow1981 10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
8 Bagiński JarosławPinio Trzebiatów1974 10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
9 Bajgert Robert Kołobrzeg1970KB WYGAN / VOLTAIX.PL10 km  MTak 
10 Balcarczyk Emilia Dębno1986Dębnowskie Człapaki10 km  KTak 
11 Balinowski Kornel Nowa Sól198210 km  MTak 
12
 
Banasiak AndrzejAndrew DM Szczecin1974Modlitwa Biegania Gryfino10 km  MTak 
13 Barański Bogusław Trzebiatów1958MLUKS Trzebiatów10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
14 Barański PrzemysławPrzemo Strażak  Trzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
15 Barczak Ireneusz Przecław197410 km  MTak 
16 Barczak Anna Przecław197410 km  KTak 
17 Bartczak RobertRobertLutynia Lutynia197010 km  MTak 
18 Batóg Iwona Iwoneczka Dębno1981Dębnowskie Człapaki10 km  K 
19 Bączyk  Monika  Szczecin1978MoniaGym10 km  KTak 
20 Bączyk Adam SZCZECIN1977MoniaGym10 km  MTak 
21 Bątkiewicz Bogusław Płoty196510 km  M 
22 Bielański KrzysztofKRZYSZTOF Stargard1958CRONIMET.PL10 km  MTak 
23
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin194810 km  MTak 
24 Bogusz PawełPaweł Kraków198010 km  MTak 
25
 
Bojko MarekMarek Stepnica197210 km  MTak 
26 Borkowska -Kowalczyk DariaRun for fun  Koszalin1981Rozbiegany Koszalin 10 km  K 
27 Borkowski Krzysztof GORZÓW WIELKOPOLSKI197710 km  MTak 
28 Braun  Grzegorz BRAUN Gryfice 1970RunGryf Gryfice 10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
29
 
Brząkała WaldemarWaldusin Kamień pomorski197010 km  MTak 
30 Budziak ZbigniewBENO GRYFICE197210 km Powiat Gryfice
 
MTak 
31 Bugowski AndrzejBUGI Warszawa197410 km  MTak 
32 BUTOWICZ ADAM Szczecinek196110 km  M 
33 Chmielewski Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
34 Chowański Bartosz Lipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km  MTak 
35 Ciborski SławomirSŁAWOMIR Kołobrzeg1975SŁAWOMIR10 km  M 
36 Cicha JudytaJudit Gryfice1986Life4fit10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
37 Cieluch  Paulina Paula Police 1990Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
38 Cieszyńska Marika Szczecin1991RAZ Szczecin10 km  K 
39 Cieślak AdamADZALA Gryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino10 km  MTak 
40 Cieślak HelenaMałgoś Gryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino10 km  KTak 
41 Cybulski Tomasz Szczecin198610 km  MTak 
42 Czyrny Łukasz Karnice198110 km Powiat Gryfice
 
M 
43 Dacyszyn Paulina Brzeg198610 km  K 
44 Daniel TomaszDaniel's Gryfice199210 km Powiat Gryfice
 
MTak 
45
 
Dejnak MariolaCZARNA PANTERA Gryfice195910 km Powiat Gryfice
 
K 
46 Demczuk AgataPudzian Szczecin198810 km  KTak 
47
 
DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN197621 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO10 km  MTak 
48 Dereń-Halczok Natasza Bytom197910 km  KTak 
49
 
Długosz Paweł Szczecin1973Wieczorne Bieganie Szczecin 10 km  M 
50 Dobrowolska ElżbietaEla Gryfice199410 km Powiat Gryfice
 
KTak 
51 Domański WaldemarWaldek Gryfice1981RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
52
 
Dunaj AleksandraAdele Choszczno199810 km  K 
53 Dziedzic MarekDZIDZIUŚ Nowogard198110 km  MTak 
54 Dziuba Bogdan Świnoujście195610 km  MTak 
55 Dziuba MonikaMonika Szczecin198210 km  KTak 
56 Dziuba Leszek Białogard195510 km  MTak 
57 Dziurdz Jacek Drawsko Pomorskie197910 km  MTak 
58 Emilianowicz  Emil Szczecin1975Atlas Runnig Team10 km  MTak 
59 Fajok Mariusz Oborniki196910 km  MTak 
60
 
Fido Adam Fiedzia Kołobrzeg1977Kołobrzeg Maraton Team10 km  MTak 
61 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966KB.Kamień Pomorski10 km  MTak 
62 Folkman Grzegorz Szczecin198810 km  MTak 
63 Gaik MateuszMateusz Brzozowiec199510 km  MTak 
64
 
Gałamaga RadosławRadogol78 Police1978LoveLasy10 km  MTak 
65 Gawrysiak PrzemysławPrzemek 77 Włodarka197710 km Powiat Gryfice
 
MTak 
66 Gess Mariusz Goleniów1977Czuby z Goleniowa 10 km  MTak 
67 Gębski Łukasz Szczecin198310 km  MTak 
68 Giza Piotr Grąd 198410 km  MTak 
69 Glina Rafał Suchań1979 10 km  M 
70 Głodowska MartaMarta Warszawa1991Żórawski Team10 km  KTak 
71 Głogowski JanJanek Szczecin196210 km  MTak 
72 Głowacki Włodzimierz Koszalin193810 km  MTak 
73 Gocał Anita Police198910 km  KTak 
74 Goliński KrzysztofKARAMBA Szczecin1981K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
75 GOLIŃSKI ŁukaszGolus Świdwin1979K.B. SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
76 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  M 
77 Gos MateuszMATEUSZ GOS Warka200210 km  MTak 
78 Goworski JerzyJERZYZWIERZ Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
79 Gruszka Adam"Adaś" Szczecin1966Swim2tri10 km  M 
80 Grzesik EugeniuszINVICTUS STRAŻAK Koszalin1966KM PSP Koszalin10 km  M 
81 Hajduk  Maciej  Szczecin 197710 km  M 
82 Halczok Dariusz Bytom198110 km  MTak 
83 Halec Paulina Paulineh Połczyn-Zdrój 198810 km  KTak 
84 Hałka Justyna Łobez1980Trucht Łobez 10 km  K 
85 Hałka Arkadiusz Łobez197610 km  M 
86 Hamulak Dariusz Białogard196410 km  MTak 
87
 
Heller Zdzisław Koszalin1956niezrzeszony10 km  MTak 
88 Herba ZbigniewZbyszek Stargard1953Stargard. JA SIĘ NIE ŚCIGAM. HOLSTAR-Pęzino10 km  M 
89 Herman Agnieszka Mrzeżyno197710 km Powiat Gryfice
 
KTak 
90 Herman Paweł Mrzeżyno197410 km Powiat Gryfice
 
MTak 
91 Hołownia Wojciech Bydgoszcz197010 km  M 
92 Hoppe BronislawBRONEK  Karnice1982JW3937 MRZEZYNO10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
93 Hulewicz MichałWww.biuro24h.pl Gorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team10 km  M 
94 Jakóbczyk EwelinaEwela Gorzów Wlkp.1992BBL Gorzów Wlkp.10 km  K 
95 Janas Kacper Szczecin1987Puszczyk Bukowy10 km  M 
96 Janicka Emilia"Emilia" Szczecin198510 km  K 
97 Janikowski Daniel Pilchowo198010 km  MTak 
98 Jankowski Piotrśw. Piotr Szczecin197610 km  MTak 
99 Jasinowski DariuszMroczny Wiesław Szczecin197910 km  MTak 
100
 
Jesionka  Jarosław Jarecki  Nowogard 1976Stowarzyszenie "Nasza Świerczyna"10 km  MTak 
101 Jędrzejczyk Beata Trzebiatów197910 km Powiat Gryfice
 
K 
102 Jędrzejczyk Franciszek Trzebiatów197110 km Powiat Gryfice
 
M 
103 Jusinska Anna Slawoborze 1971KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  K 
104 Juszczak LeszekMYSZA WARSZAWA1963Strzelec Żyrardów10 km  MTak 
105 Kaca JarosławStefanek  Szczecin1990SKB Dzik10 km  MTak 
106 Kachnowicz-Bukała Izabela Goleniów1974Rozbiegany Goleniów10 km  KTak 
107 Kacprzak Dominika Trzebiatów198410 km Powiat Gryfice
 
KTak 
108 Kaczorowski Jan Dębno1984Dębnowskie Człapaki10 km  MTak 
109 Kamiński Sławomir Trzebiatów1988 10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
110 Kamiński Antoni TRZEBIATÓW1959JW 3519 BIAŁYSTOK10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
111 Kamionka AndrzejANDRU Szczecin198310 km  MTak 
112 Kanicki MarcinMarcin  Stargard Szczeciński197710 km  M 
113 Karaś Daniel Daniel  Szczecin197210 km  M 
114
 
Karcz Artur Kołobrzeg197910 km  MTak 
115 Karnicki Zygmunt Koszalin1955 10 km  MTak 
116 Karol Wojciech Szczecin1973Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
117 Karol AnnaANQ Szczecin1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
118
 
Kartosz MariuszBISHOP Gryfice1973RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
119 Kasica ArkadiuszARKADIUSZ Międzyrzecz198010 km  MTak 
120 Kazmierski Andrzej Szczecin196410 km  KTak 
121 Kaźmierczak WładysławWłodi Gryfice195810 km Powiat Gryfice
 
MTak 
122 Kępka Mirosław  Świdwin1970K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
123 Klimas AgnieszkaMałaMi Gryfice198610 km Powiat Gryfice
 
KTak 
124 Knap Joanna Resko196910 km  KTak 
125 Kobylak Janusz Kołobrzeg197510 km  MTak 
126 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN1972K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
127 Kornel Maja Szczecin198010 km  KTak 
128
 
Kosiński Mateusz Szczecin199010 km  MTak 
129 Kostrzewska KonstancjaKonsti Szczecin1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
130 Kosztowny AgataSheepek Szczecin1987Szczeciński Klub Sportowy Głuchych "Korona"10 km  KTak 
131 Kośniak SławomirSŁAWOMIR Kalety1984O co biega w Kaletach10 km  M 
132 Kośniak BeataBEATKA Kalety1985O co biega w Kaletach10 km  K 
133
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin198210 km  MTak 
134 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI10 km  KTak 
135 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
136 Kraczowski MirosławYuki Szczecin197210 km  MTak 
137 Kraus Damian Gryfice1996 10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
138 Krawczyk MateuszMateusz Drawsko Pomorskie1991KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
139 Krawczyk JanWybiegamy_to Korsze1986wybiegamy_to10 km  MTak 
140 Królak Beata  Police196210 km  KTak 
141 Krysiak  Tomasz  Szczecin1983Wieczorne bieganie w Szczecinie 10 km  MTak 
142 Krześniowski MarcinMARCIN Szczecin1978 10 km  MTak 
143
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993 10 km Powiat Gryfice
 
M 
144
 
Kubisztal WojtekBorys & Hania DRAWNO1983KB PIONIER SZCZECIN10 km  M 
145
 
Kubler Andrzej Bezrzecze1982RDLP w Szczecinie10 km  MTak 
146 KUCHARSKA ANNASmerfeta DĘBNO1982Dębnowskie Człapaki10 km  K 
147 KUFEL DARIUSZDARIUSZ PYRZYCE196210 km  MTak 
148 Kulawiński Marek  Kołobrzeg197210 km  MTak 
149 Kuliberda DariuszDaro Kamień Pomorski197310 km  MTak 
150 Kunt Ireneusz Lębork195610 km  MTak 
151
 
Kurowski SebastianSEBA Gryfice1982JW 3937 Mrzeżyno10 km  MTak 
152
 
Kustra Tomasz Stargard1977KERMI Polska10 km  M 
153
 
Kwiatkowska Aleksandra Police1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
154 Kwidziński Michał Białogard1988rozbiegany Michał10 km  M 
155 Kwocz HenrykHENIUTEK Gryfice1943RunGryf Gryfice10 km  M 
156
 
Lahatski AndreiANDREI Szczecin1997KONOXA10 km  MTak 
157 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają10 km  K 
158 Lal Monika Gryfice1964RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
159 Lewandowska IzabelaSibeal Szczecin197610 km  KTak 
160 Lewandowski SebastianSebastian Dolice1988amator10 km  M 
161
 
Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
162 Lipertowicz Sebastian CZUPUREK 83 Police1983 10 km  MTak 
163
 
LIPIŃSKI PawełLIPA Gryfice1983 10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
164
 
Lis ŁukaszFox Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
165 Liszniański Daniel Płoty1978CELOWY ZWIĄZEK GMIN R-XXI NOWOGARD10 km  MTak 
166 LOBA Jerzy Dziwnów1948LUKS BAŁTYK Dziwnów10 km  MTak 
167 Lubczyński Marek ŁOBEZ1976Łobeski Klub Biegacza Trucht10 km  MTak 
168
 
Łaska PiotrŁASKA Trzebiatów 19833 Batalion Zmechanizowany/MLUKS Trzebiatów 10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
169 Łokucjewski PawełPol-Bud Police Police198710 km  MTak 
170
 
Łukasiewicz AgnieszkaAgnieszka  Gryfino1976KB Hermes Gryfino 10 km  K 
171 Łysoń Piotr Stargard198910 km  MTak 
172 Mackojć KrzysztofEL-MACKOJĆ Kołobrzeg1973EL-MACKOJĆ10 km  MTak 
173 Mackojć AgnieszkaAGA Gryfice1970RunGryf10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
174
 
Majka DariuszHerr Dariusz Świnoujście1982Herr Dariusz10 km  MTak 
175 Makaś Sebastian Goleniów198610 km  MTak 
176
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty198110 km Powiat Gryfice
 
MTak 
177 Malicki KrzysztofKris  Trzebiatow1970AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 10 km Powiat Gryfice
 
M 
178 Malinowska Małgorzata Świdwin1961KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  KTak 
179 Mandat Janek Oleśnica1959KB Lupus Oleśnica10 km  M 
180 Marchiel LenaLenka Szczecin196710 km Powiat Gryfice
 
KTak 
181 Marszałek Paweł Marszał Dębno1975Dębnowskie Człapaki10 km Powiat Gryfice
 
M 
182 Marynowski Marcin Szczecin1973ENEA Szczecin10 km  MTak 
183 Marzec ŁukaszZabiegany82 Koszalin198210 km  MTak 
184 MATYSIAK LESZEK Trzebiatów196810 km  MTak 
185 Mazurski PawełMazi Gryfice198910 km Powiat Gryfice
 
MTak 
186 Micerski TomekTOMO Koszalin1976TKKF Koszalin10 km  M 
187 Michalczyk KatarzynaMynia Police1982SKB DZIK10 km  KTak 
188 Michałowski Jakub Gryfice198410 km Powiat Gryfice
 
MTak 
189
 
Migalska Stankiewicz  LucynaLuśka Gryfice 198010 km Powiat Gryfice
 
KTak 
190
 
Mikos Paweł Szczecin198610 km  MTak 
191 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin 199410 km  K 
192
 
Misikonis KamilKierownik Gryfice1985ZGY Bike Team10 km  MTak 
193
 
Misiura Michał Gryfice1987RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
194
 
Mistelski Karol*TęczowyJednorożec* Szczecin199310 km  MTak 
195 MISZCZYSZYN Bartosz ŚWIDWIN198310 km  MTak 
196
 
Morgiewicz Piotr Gryfice1966RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
197 Mormul PrzemekPrzemek Wysoka1980Panalpina10 km  MTak 
198 Mucha Martyna Police199210 km  K 
199
 
Murawska WiolettaWiola Szczecin196910 km  KTak 
200 Musiał Ela Wysoka Kamieńska198210 km  KTak 
201
 
MYDLO RADOSLAW Ginawa197810 km  M 
202 Nadolny Przemysław Szczecin1977Parkrun Szczecin10 km  MTak 
203 Narożniak MariuszMARIUSZ Gryfice1982RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
204 Nasiłowski Marcin Szczecin1979Wicher Warszewo10 km  MTak 
205 Niewiada  Marek  Świnoujście 198010 km  M 
206 Nowacki MariuszMaryś Bydgoszcz1977ZFCI10 km  MTak 
207 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  MTak 
208 Olejnik Janusz Trzebiatów196510 km  MTak 
209 Orlikowski  Robert Połczyn Zdrój 1986Połczyn biega10 km  MTak 
210 Orłowski BolesławBoluś Nowogard194710 km  M 
211
 
Orszulska Magdalena Szczecin1978Wieczorne Bieganie Szczecin10 km  K 
212 Osobniak Ryszard Koszalin195610 km  MTak 
213 Otoka KasiaCiśnij Misiek  Szczecin1977FANI FORMY10 km  KTak 
214
 
Pająk Krzysztof Gryfice1961 10 km Powiat Gryfice
 
M 
215 Pałaszewska Karolina Gościno1990SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM10 km  KTak 
216 PAPRZYCKI SŁAWOMIR  Otok198310 km Powiat Gryfice
 
MTak 
217 Pater Kamil Sokoliniec1982SOKOLINIEC10 km  MTak 
218 Pawłowski Marcin Szczecin197810 km  MTak 
219 Peda Leszek Police195210 km  MTak 
220 Pertkiewicz Rafał  Nowogard199910 km  M 
221
 
Pękała Piotr Koszalin197110 km  MTak 
222
 
Piątkowski Michał Dębno1982IMC PRO TEAM10 km  M 
223
 
Piczak Mateusz"Mati"  Przynotecko1999FSD RUN DREZDENKO10 km  M 
224
 
Piekarski KamilKamil Piekarski Skarbimierzyce198910 km  MTak 
225 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony10 km  MTak 
226 Pinczewski KrzysztofKrzysztof Stargard198310 km  MTak 
227 Piwowarczyk WojciechWojtek Pyrzyce1994Europa Systems Sport Team/ CTS10 km  M 
228 PLUTA GRZEGORZ NOWE CZARNOWO1963KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
229
 
Płaskowicz AnnaANKA PE-tarda  Szczecin1975Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
230
 
Płażalski Łukasz Brojce1982Husaria Race Team10 km  M 
231 Pokorski Daniel Szczecin200510 km  MTak 
232 Polański DariuszSTRUŚ PĘDZIWIATR Mrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
233 Poteralski Radosław Radosław Poteralski  Swinoujscie1975JOGGING ŚWINOUJŚCIE10 km  MTak 
234 Prasal ArturArturu 10k Łódź1975ReebokRunCrew LDZ10 km  MTak 
235
 
Prokop AgataAgata Szczecin198910 km  K 
236 Prokop Elżbieta  Gliwice 1965Biegaj z trenerami 10 km  KTak 
237 Prośniewski MirosławMIREK Gryfice1981RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
238 Pruszanow MarcinSamuraj76 Gryfino1976KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
239 Przybylska Aleksandra Lipiany1986CJS Tłumaczenia Myślibórz10 km  KTak 
240 Przybył ElżbietaELA Radzionków197810 km  K 
241 Przybył RafałRAFFAELLO Radzionków197810 km  M 
242 Radzki Wojciech Goleniów 198410 km  M 
243 Rogala AdrianShohei Nowogard1978wkurw_team10 km  MTak 
244 Rojek KatarzynaPszczoła Szczecin1983RunGryf Gryfice10 km  KTak 
245 Rojek Michał Trzygłów19803-GŁÓW TEAM10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
246 Roman Ewelina Szczecin 1985Monia Gym 10 km  KTak 
247 Romaniuk Wojciech Kołobrzeg1970ROM-KOL-RUN10 km  MTak 
248
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście198410 km  MTak 
249 Rudziewicz UrszulaULA Szczecin1983Fizjobiegacze Szczecin 10 km  KTak 
250
 
Runo Ela Stargard1980Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
251 Rusiecki Jarosław Gryfice198110 km Powiat Gryfice
 
MTak 
252 Rusiecki Henryk Szczecin1953KB HERMES10 km  MTak 
253 Salera Wiesław Wiesław  Niemodlin196610 km  MTak 
254 Salera Marek Krapkowice195810 km  MTak 
255 Sarbiewski Przemysław Szczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo10 km  M 
256 SAWICKI GRZEGORZ ZARĘBA 1971EDI TEAM ZGORZELEC10 km  MTak 
257 Sawicki Andrzej GRYFICE197710 km Powiat Gryfice
 
MTak 
258
 
Schulz MagdalenaMagdalena Szczecin199710 km  KTak 
259 Sell EwaSELLekWOMAN  Goleniów 197810 km  K 
260
 
Semaszczuk StanisławAPRO Barlinek Kostrzyn nad Odrą1972Kostrzyn nad Odrą10 km  MTak 
261 Senger Michał Gąsawa1981Pałuki Running Team10 km  MTak 
262 Serwonska KlaudiaKlaudia Trzebiatów199010 km Powiat Gryfice
 
KTak 
263 Sęk MarcinKÉSU Szczecin198710 km  MTak 
264 Sidorkiewicz Anna Miedzywodzie 197110 km  KTak 
265 Sikora Robert Barlinek196210 km  MTak 
266
 
Sioła DanutaZiutka Gryfice1973 10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
267 Skoneczny WaldemarWaldi Mrzezyno196710 km Powiat Gryfice
 
MTak 
268
 
Skowyra Wioletta Barkowo1973RunGryf10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
269 Skowyra ArkadiuszSKowyrny Barkowo1981RunGryf10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
270 Skrzypczak EmiliaEmilia Gryfice198610 km  KTak 
271 Skwarek HubertEV3 Celestynów198610 km  M 
272
 
SMAGOWSKI WojtekWojtas78 Rąbino\Swidwin1978KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
273 Somer Piotr Szczecin198310 km  M 
274 Sowisz Danuta Szczecin1971SOWISZ TEAM10 km  KTak 
275
 
Sowisz Adrianna Szczecin199510 km  KTak 
276 Sowisz Cezary Szczecin196710 km  MTak 
277
 
Stachowski Andrzej Szczecin1968MoniaGym10 km  MTak 
278 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard198810 km  MTak 
279 Starczewska MałgorzataBieGośka Świerzno195810 km  KTak 
280 Starego Adam Bolesławiec1958klub biegacza bolesławiec10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
281
 
STEFANIAK PawełSTEFAN STARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  MTak 
282 Stempień BarbaraBaśka Szczecin1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
283
 
Stępiński MirosławSteMir Gryfice1976Rungryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
M 
284
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
285 Strzelczak Henryk Nowa Ruda1958KS Maraton Nowa Ruda10 km  MTak 
286 Styma SławomirStyma  Gryfice1975Husaria Race Team10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
287 Suleja  Joanna GEGRA5 Stargard 1960SZWLA Stargard10 km  KTak 
288
 
Surdacki  Jerzy Jurek S-cki Gryfino 1972DRUŻYNA SZPIKU / Royal Runners Team10 km  MTak 
289 Suska Sylwia Świnoujście197510 km  KTak 
290 Suski Piotr Papaj Świnoujście1974WKU Świnoujście10 km  MTak 
291 Szarko Maciej Elbląg1977DRUŻYNA PIERŚCIENIA10 km  MTak 
292
 
Szczupaczyński Arkadiusz GRYFICE1963RUNGRYF10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
293
 
Szekieta Arkadiusz Gryfice1969RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
294 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
295 Szmeling GrzegorzGrzesiek świnoujście198210 km  MTak 
296 Szostak Daniel Szczecin197510 km  MTak 
297
 
Szymański MarekPrezes Kamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
298 Szymański Łukasz POBIEROWO JEST OK Pobierowo198910 km Powiat Gryfice
 
MTak 
299 Szyszka Konrad Szczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
300 Szyszkowski TomaszSzyszka Koszalin198110 km  MTak 
301 Śmigielski Tomasz Gryfice199510 km Powiat Gryfice
 
M 
302 Świetlik TomaszŚWIETLIK Koszalin196010 km  MTak 
303 Tarnowska Klaudia Szczecin199710 km  KTak 
304
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
305 Telatyńska SylwiaAKTYWNE CHOSZCZNO Choszczno1977AKTYWNE CHOSZCZNO10 km  KTak 
306 Tokarczyk Mariusz Legnica197310 km  M 
307
 
Tomczyk Alina Nowogard1978AlaNd10 km  KTak 
308 Twarogal KamilTwarek Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
309 Uznańska Agata Kołobrzeg1964Kołobrzeg Biega10 km  KTak 
310 Uznański Ryszard Kołobrzeg1971Kołobrzeg Biega10 km  MTak 
311 Wahn PrzemysławPrzemek Szczecin198310 km  MTak 
312 Warniełło AdrianaAdusia Trzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
313 Warysz DominikBoberek Gryfice1984RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
314 Wasilewska Martyna Marti Bydgoszcz 1983AMS Bydgoszcz 10 km  K 
315 Wasilewska-Michalak Agata Bydgoszcz198110 km  K 
316 Wąsowicz ANNAMAŁA MI Kołobrzeg/stramnica 29198110 km  KTak 
317
 
Wieliński KrzysztofKrzysztof Gryfino1950KB HERMES GRYFINO10 km  MTak 
318 Wika Marta Trzebież1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
319
 
Wiliński Marek Świdwin1961K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
320 Wilk Justyna Kosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina 10 km  K 
321
 
WIŚNIEWSKA MARTA SZCZECIN1976Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
322 Wiśniewski Grzegorz Rzęskowo196710 km Powiat Gryfice
 
MTak 
323 Witkiewicz Eryk Białogard1976KB 10 Białogard10 km  MTak 
324
 
Wodnicka Ewa Gryfice1968RunGryf Gryfice 10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
325 Wodnicki Grzegorz Gryfice1995RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
326 Wodnicki Krzysztof Gryfice1986RynGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
MTak 
327 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  MTak 
328 Wojtkun Waldemar TRZEBIATÓW196010 km Powiat Gryfice
 
MTak 
329 Wojtoniszak Łukasz  Chociwel198810 km  MTak 
330 Wojtysiak Marcin Goleniów199210 km  MTak 
331 Wolna DorotaKRÓLOWA  Szczecin1983Royal Runners Team10 km  KTak 
332 Wójtowicz MarcinMarcinPS Gryfice199910 km Powiat Gryfice
 
MTak 
333
 
Wróblewska Anna Wrzosowo1983KB Kamień Pomorski 10 km  K 
334
 
Wujda MirosławErni  Dębno1975Erni Rulez10 km  MTak 
335 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg1945KB WYGAN10 km  K 
336 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km  MTak 
337 Wyglądacz Alicja Szczecin1975Hawajskie Rekiny -Triathlon Team10 km  KTak 
338 Zaborowska Małgorzata Żyleta Gryfice1988OSP Płoty10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
339 Zagórny Marcin Radnica1988Tomato Krosno Odrzańskie10 km  M 
340 Zając WiolettaRun Gryfice1970RunGryf Gryfice10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
341 Zając Maciej Świnoujście198810 km  MTak 
342 Zając Bożena Daleszewo1962legendary power szewc10 km  KTak 
343
 
Zaremba Katarzyna Skalno1984AT-Aktywny Trzebiatów10 km Powiat Gryfice
 
K 
344 Zawadzki MarcinMarcin Kamień pomorski1980Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  M 
345 Zemankiewicz ŁukaszFaza Szczecin1981Kanał 6 am10 km  MTak 
346 Zubrewicz Piotr Trzebiatow197810 km  MTak 
347 Żupińska Anna Gryfice1981Run Gryf10 km Powiat Gryfice
 
KTak 
348 Żygieło Monika Choszczno1976choszczeńska dziesiątka 10 km  KTak 
349
 
ŻYŁA PrzemysławPRZEMO CHOSZCZNO198210 km  MTak 
350
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin197210 km  K 
351
 
Żywicki Janusz Szczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  MTak