Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu III Gryf Arena RUN

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Andrzejewski JózefJoseph Płoty19665 km  MTak 
2 Awiżycz WładekGlinomes Szczecin1998KONOXA5 km  MTak 
3 Bagińska  MartaMarta Trzebiatow1981AT-Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
4 Bagińska Agnieszka Trzebiatów1982Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
5 Bagiński JarosławPinio Trzebiatów19745 km Powiat Gryfice
 
MTak 
6 Bakinouski IvanBOGATYR Szczecin 2000KONOXA5 km  MTak 
7 Banach AndrzejAndrzej Gryfice1968RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
8 Barański PrzemysławP. BARAŃSKI  Trzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
9 Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin19485 km  MTak 
10 Braun  Grzegorz  Gryfice 1970RunGryf Gryfice 5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
11 Caban Tomasz Kozielice1982UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska5 km  MTak 
12 Chabera Paulina Białokury19905 km  K 
13 Chabera KrzysztofKrzysztof Chabera Białokury19845 km  M 
14 Chlebowska Julia Wicimice20095 km Powiat Gryfice
 
KTak 
15
 
Chlebowski Hubert Wicimice1988RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
16 Ciszewski Krzysztof Łobez19865 km  MTak 
17 Cygiel PiotrZENEK Szczecin1977Klub Przyjaciół RM5 km  MTak 
18
 
Czerniawska JolantaJola Gorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek5 km  KTak 
19
 
Czerniawski MarekMarek Gorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek5 km  MTak 
20 Czerniawski JanJanek Gorzów Wlkp.1988Biegamy na wszelki wypadek5 km  MTak 
21 Czerniawski Lech Gorzów Wlkp.1989Biegamy na wszelki wypadek5 km  MTak 
22 Daniel TomaszDaniel's Gryfice19925 km Powiat Gryfice
 
M 
23 Dejnak  Mariola Gryfice19595 km Powiat Gryfice
 
KTak 
24 Dębicka Iga ZUZIA Nowogard19935 km  KTak 
25 Domańska-Bamber MartaMarta Mierzyn19815 km  K 
26
 
Dunaj AleksandraAdele Choszczno19985 km  K 
27 Dunaj AgnieszkaAgulek Szczecin1984Szczecin5 km  KTak 
28
 
Dyczyński LeszekHANULKA Szczecin1981MTR Szczecin Team5 km  M 
29 Dylewska MonikaMonika Barlinek19775 km  KTak 
30 Dylewski AdrianDylof Barlinek19885 km  MTak 
31 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska2000Zespół Szkoł Łączności Szczecin5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
32 Fedeńczak Rafał Żabowo19705 km  MTak 
33 Fido MonikaMONIKA Gryfice19775 km Powiat Gryfice
 
KTak 
34 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966KB.Kamień Pomorski5 km  MTak 
35 Frąckowiak Janusz Nowogard1959Świat Płytek u Kryspina5 km  MTak 
36 Garbacz Krzysztof Goleniów19705 km  MTak 
37 Gawrysiak PrzemysławPrzemek 77 Włodarka19775 km Powiat Gryfice
 
MTak 
38 Giza PiotrGizol Brojce19845 km Powiat Gryfice
 
MTak 
39
 
Gładzik Anna Anna Kompas Team Szczecin1982Kompas Team5 km  KTak 
40 Gonerska EwaEwa Świerzno19665 km  KTak 
41 Gonerska MartaMarta ŚWIERZNO19935 km  KTak 
42 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 5 km  MTak 
43 Grela Jagoda Dziwnówek19965 km  KTak 
44 Grodzińska AgnieszkaAgniecha Stargard Szczeciński1978SKM MIEDWIANIE5 km  K 
45 Grzesiak  Magdalena  Gościno18915 km  K 
46 Guster AnnaANA Świerzno19895 km  KTak 
47 Guster Łukasz Kamień Pomorski1990KB Kamień Pomorski5 km  MTak 
48 Gwardiak BartłomiejBartek Goleniów1992Prime Cargo Poland5 km  MTak 
49
 
Heller ZdzisławJohann Koszalin1956niezrzeszony5 km  MTak 
50 Hoc Dariusz Kołobrzeg19735 km  MTak 
51 Hołub Kamil Trzebiatów1980MLUKS trzebiatów5 km  M 
52 Janicka Emilia"Emilia" Szczecin19855 km  K 
53 Jankowska MagdalenaBIEGAM BO LUBIĘ  Trzebiatów1981AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
54 Jankowski Marcin Trzebiatów19795 km  MTak 
55 Jarczewska Renata Renata Goleniów 19675 km  KTak 
56 Kachniarz AnnaAnia Gorawino19835 km  KTak 
57 Kaczyński Henryk Gryfice19535 km Powiat Gryfice
 
MTak 
58
 
Kaminski Jakub Gryfice1995RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
59 Karcz Artur Mrzeżyno19795 km Powiat Gryfice
 
MTak 
60 Karpiński Marcin Kamień Pomorski19915 km  MTak 
61 Kasiorkiewicz Sławomir Trzebiatów19735 km Powiat Gryfice
 
MTak 
62 Kobylak Janusz Kołobrzeg19755 km  MTak 
63 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW5 km  MTak 
64
 
Kotowicz TomaszKOCUR Szczecin19825 km  MTak 
65 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI5 km  KTak 
66 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962KB Kamień Pomorski5 km  MTak 
67 Kryczka Adam Police19825 km  MTak 
68 Krynicka-Grzyb Małgorzata Gosia :) Trzebiatów19875 km Powiat Gryfice
 
KTak 
69 Kucharczyk RobertKLAKIER 13 Gryfice1970RunGryf5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
70
 
Kuchta Piotr#WaszPacemaker Szczecin1988KB Pionier Szczecin5 km  MTak 
71 Kuczyński RadosławKiki Trzebiatów19895 km  M 
72 Kujawa Justyna Zielin19875 km  KTak 
73 Kupniewska Aleksandra Police1982Kompas Team5 km  KTak 
74
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Kamień Pomorski1991Wieczorne bieganie w Szczecinie5 km  K 
75 Kwidziński Michał Białogard1988rozbiegany Michał5 km  M 
76 Kwocz HenrykHENIUTEK Gryfice1943RunGryf Gryfice5 km  MTak 
77
 
Lahatski AndreiAndrei  Szczecin19975 km  MTak 
78 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają5 km  K 
79 Landowska EwelinaEWELINKA & TOMUŚ Police19875 km  K 
80 Lendo TomaszTomasz Trzebiatów19695 km  MTak 
81 Lepa Monika Siemyśl19835 km  KTak 
82 Lewandowska KamilaMamaiIneska Gorzów Wlkp.19835 km  KTak 
83 Lewandowski WaldemarWaldi Gorzów Wlkp.19805 km  MTak 
84 Lewandowski GabrielGabryś Gorzów Wlkp.2009SP Mistrzostwa Sportowego nr 3 w Gorzowie Wlkp.5 km  MTak 
85 Ling Robert Goleniów1976 5 km  MTak 
86
 
Lipertowicz AdriannaAda Gryfice1973RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
87 Lipertowicz Sebastian CZUPUREK 83 Police1983LoveLasy5 km  MTak 
88 Lipka Radosław Radzio Lipek SZCZECIN19815 km  MTak 
89
 
Lis ŁukaszFox Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km  MTak 
90 Lubecka Judyta Judi ♥ Gryfice2005Nic5 km Powiat Gryfice
 
K 
91 Majewski DawidCZACZA Wysoka Kamieńska1994Wysoka Kamieńska5 km  MTak 
92
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty19815 km Powiat Gryfice
 
MTak 
93 MATYSIAK LESZEK Trzebiatów19685 km  MTak 
94 Mazurski PawełMazi Gryfice19895 km Powiat Gryfice
 
MTak 
95 Mehal KarolKarol Gryfice20025 km Powiat Gryfice
 
MTak 
96 MICKIEWICZ ADAMMICEK  Mrzeżyno1987JW 3937 Mrzeżyno5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
97
 
Migalska Stankiewicz  Lucyna Gryfice 19805 km Powiat Gryfice
 
KTak 
98 Mikulin MarcinMIKI Gryfice1980Move4uGryfice5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
99 Mila Przemysław Płoty19805 km Powiat Gryfice
 
M 
100 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin 19945 km  KTak 
101 Minko Arkadiusz Szczecin1988MKL SZCZECIN5 km  MTak 
102
 
Misikonis KamilKierownik Gryfice1985ZGY Bike Team5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
103
 
Mistelski KarolKolorowyJednorożec Szczecin19935 km  MTak 
104 Molka KamilKamil Molka Nowogard1991Nowogard5 km  MTak 
105 Mucha Martyna Police19925 km  KTak 
106 Muraszow DanielKocham Żonkę :) Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km  MTak 
107 Musiał BartekBartek Wysoka Kamieńska19835 km  MTak 
108 Musiał ElaKracia Wysoka Kamieńska19825 km  KTak 
109
 
MYDLO RADOSLAW Ginawa19785 km  M 
110 Niemczyk MartaMarta Gryfino1989Wieczorne Bieganie w Gryfinie5 km  KTak 
111 Niewiada  Marek Marek  Świnoujście 19805 km  MTak 
112 Niewiadomski PawełX. PAULUS Gryfice19855 km  MTak 
113 Niezgoda Mariusz Adam Police1973Kompas Team5 km  MTak 
114 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski5 km  MTak 
115 Olejnik Janusz Trzebiatów19655 km  MTak 
116 Otoka KasiaCiśnij Misiek  Szczecin1977FANI FORMY5 km  KTak 
117 Pacyna RenataRenata Kozielice  Kozielice1973husariafigchtteam5 km  K 
118 Paczyńska Joanna Goleniów19865 km  KTak 
119 Padok Magdalena Szczecin19795 km  K 
120 Pawełczyk OlafOlaf Wysoka Kamieńska2004UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska5 km  MTak 
121 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony5 km  MTak 
122 Pinczewski KrzysztofKrzysztof Stargard19835 km  M 
123 Płażalska SylwiaSylwia Brojce1986Husaria Race Team5 km  KTak 
124
 
Płażalski Przemysław Brojce1980Husaria Race Team5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
125 Polański Dariusz Mrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
126 Popiół Izabela Szczecin1971-5 km  KTak 
127 Radzki Wojciech Goleniów 19845 km  MTak 
128 Rębisz Magdalena Siemyśl19805 km  KTak 
129 Rojek KatarzynaPszczoła Szczecin1983RunGryf Gryfice5 km  KTak 
130
 
Rojewski MateuszROJEK Szczecin19875 km  MTak 
131
 
Romanowicz PiotrPitek Resko 1977Run Gryf Gryfice5 km  M 
132 Rudzik Gabriela Szczecin19805 km  KTak 
133 Sawaryn DamianMysza Szczecin19975 km  MTak 
134 Sawaryn MałgorzataMałgosia Szczecin19735 km  KTak 
135 Sell EwaSELLek-WOMAN Goleniów 19785 km  K 
136 Semianiuk Leanid XA4 Szczecin1997KONOXA5 km  MTak 
137 Sidorkiewicz Anna Miedzywodzie 19715 km  K 
138
 
Sioła DanutaWikcia Gryfice1973 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
139
 
Skowyra Wioletta Barkowo1973RunGryf5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
140 Skrzypczak EmiliaEmili@ :)  Gryfice19865 km  KTak 
141
 
Słotwińska Joanna  Białokury 19875 km Powiat Gryfice
 
KTak 
142 Socha KlaudiaKaja Barlinek20015 km  KTak 
143
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km  M 
144
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km  MTak 
145 Strażyński Paweł PAWEŁ  Wolin Pomorski 19885 km  MTak 
146 Szczerba AgnieszkaAga  Grzybowo19855 km  KTak 
147 Szczerba ŁukaszŁukasz Grzybowo19845 km  MTak 
148 Szczerba Paulina Grzybowo19855 km  KTak 
149 Szczęsny PatrykSynek Świerzno19825 km  MTak 
150 SZCZYPEK Sławomir Mosty-Osiedle19765 km  MTak 
151 Szpeciński Przemek Rymań1995Gmina Rymań5 km  MTak 
152 Szymański Łukasz Szymek Pobierowo19895 km Powiat Gryfice
 
MTak 
153 Ściesińska Beata Trzebiatów1965AT- Aktywny Trzebiatów5 km  K 
154 Śliwińska Justyna  Goleniów19915 km  KTak 
155
 
Świtoń MagdalenaMagda Gryfice19855 km Powiat Gryfice
 
KTak 
156
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście19845 km  MTak 
157 Tomiałojć-Biwojno Ewelina 519825 km  KTak 
158 Tworek JacekJacek Grzybowo19805 km  MTak 
159
 
Uldynowicz ŁukaszULDYN Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
160 Wadas Natalia  Gryfice 19895 km  KTak 
161 Wajs AgnieszkaAga Ploty19805 km Powiat Gryfice
 
K 
162
 
Wałęga KrystianMłody  Gryfice2002 5 km Powiat Gryfice
 
M 
163 Warniełło AdrianaADA Trzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
164 Warniełło RomanROMAN Trzebiatów19715 km Powiat Gryfice
 
MTak 
165 Warysz DominikBoberek Gryfice1984RunGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
MTak 
166 Wasilewski AndrzejWasylek Szczecin19785 km  MTak 
167
 
WASZCZUK TOMASZWASZCZUNIU SZCZECIN1980WASZCZUK TEAM5 km  M 
168 Wąsowicz ANNAMALEŃKA Kołobrzeg/stramnica 2919815 km  KTak 
169 Werner JoannaAśkaWer Nowogard19835 km Powiat Gryfice
 
K 
170 Wilk Justyna Kosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina 5 km  KTak 
171 Wodnicki Krzysztof Gryfice1986RynGryf Gryfice5 km Powiat Gryfice
 
M 
172 Wodoracki DariuszPrzecław  Szczecin 1961Klub Samotnych Serc 5 km  MTak 
173
 
Woźniak IwonaMisia Resko1977RunGryf Gryfice5 km  K 
174
 
Wójcik Damian Darłowo19705 km  MTak 
175 Zaborowska Małgorzata Żyleta Gryfice1988OSP Płoty5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
176 Zając Wioletta Gryfice19705 km Powiat Gryfice
 
KTak 
177
 
Zaremba Katarzyna Skalno1984AT-Aktywny Trzebiatów5 km Powiat Gryfice
 
K 
178
 
Zawadzki AdrianZawadzki Trzebiatów 19965 km  M 
179 Zawadzki MarcinMarcin  Kamień pomorski1980Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km  M 
180 Zboralski TomaszKocham Cię misiu  Police19885 km  M 
181 ZHYVATOU DZMITRYDIMASIK Szczecin1998KONOXA5 km  M 
182
 
Zielińska Renata Wrzosowo1967Willa Rubin5 km  KTak 
183 Ziomecka AnettaZiomka Goleniów1984Zabiegani Goleniów5 km  K 
184 Zubrewicz PiotrekPiotrek  Trzebiatow19785 km  MTak 
185 Żupińska Anna Gryfice1981Run Gryf5 km Powiat Gryfice
 
KTak 
186
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin19725 km  KTak