Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI Gryficka Dziesiątka - 5 km Nordic Walking

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Bielańska DorotaDorotka Stargard1967PACZOCZIKEJKOS5 km Nordic Walking  K 
2 Bielański MirosławMIROSŁAW Stargard 1960PACZOCZIKEJKOS5 km Nordic Walking  M 
3
 
Bielecka MonikaMONIA TT TEAM :) Stargard1978TupTup Team5 km Nordic Walking  K 
4 Boruczyński Dariusz"BORUTA" Police19715 km Nordic Walking  MTak 
5 Boruta Dominik Szczecin19795 km Nordic Walking  MTak 
6 Brzozowska ZofiaSophie Gryfice19655 km Nordic Walking  KTak 
7 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin19555 km Nordic Walking  K 
8
 
Chojnacki PawełCHOJNAŚ Mierzyn1971GEBERIT TEAM5 km Nordic Walking  M 
9 Damas EdytaEDI Nowogard1975Za-biegane Babeczki Nowogard5 km Nordic Walking  KTak 
10
 
DOŁĘGOWSKI Marek Kołczewo19715 km Nordic Walking  M 
11 Durkowska LucynaLucynka Nowogard1957Za - Biegane Babeczki. Nowogard5 km Nordic Walking  K 
12
 
Giniewski PiotrPiotr Police19755 km Nordic Walking  MTak 
13
 
Gładkowska IrynaIra Szczecin19785 km Nordic Walking  KTak 
14
 
Gładzik AleksanderCzArNy O L O Szczecin1984Kompas Team5 km Nordic Walking  M 
15 Guzikowski Tomasz Szczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking  MTak 
16 Horba Agnieszka Mierzyn19815 km Nordic Walking  K 
17 Jabłońska DanutaDANA Stargard1957Paczoczikejkos5 km Nordic Walking  K 
18 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking  KTak 
19 KARAPUDA AGNIESZKAZA-BIEGANA JA! NOWOGARD1970ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARD5 km Nordic Walking  KTak 
20 Karwan Robert Szczecin19755 km Nordic Walking  M 
21
 
Kaźmierczak NorbertNorbert TT TEAM Stargard1976TupTup Team 5 km Nordic Walking  M 
22 Kolanko Anna Gryfice1967RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  K 
23 Kosiński Tomasz Szczecin19625 km Nordic Walking  M 
24 Kruza Anna Gryfice19775 km Nordic Walking  K 
25 Krzychowiec Agata SZCZECIN1976Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  K 
26
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice19935 km Nordic Walking  MTak 
27 Lal MałgorzataDla Dorotki Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają5 km Nordic Walking  K 
28 Lubawiński JerzyBiegacz56 Świdwin1956Face Nordic Walking Team5 km Nordic Walking  M 
29 Łuka AleksandraPOLA MONOLA  Nowogard1970ZA-BIEGANE BABECZKI 5 km Nordic Walking  KTak 
30 Maik Magdalena Dobra1971DKS Poziomkowa5 km Nordic Walking  K 
31 Mehal KarolKarol Gryfice20025 km Nordic Walking  MTak 
32 Mikołajczyk MarlenaMarleszka Nowogard1978Za-Biegane Babeczki5 km Nordic Walking  KTak 
33
 
Mruk Anna Niechorze19785 km Nordic Walking  K 
34 Piątek Władysław aWladzia  Stargard 1970SZWLA Stargard5 km Nordic Walking  KTak 
35 Piskor MarikaMarika Stargard19895 km Nordic Walking  KTak 
36 Płażalska Justyna Gryfice19845 km Nordic Walking  KTak 
37 Połum Agnieszka Agnes Gryfice 19785 km Nordic Walking  K 
38 Puchta  Anna Police1983Kompas team5 km Nordic Walking  K 
39 Reliszka AgnieszkaAgnieszka RP Łódź19735 km Nordic Walking  KTak 
40
 
Skowroń-Giniewska KatarzynaKatarzyna Police19775 km Nordic Walking  KTak 
41
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
42 Strzebońska Joanna Pogorzelica1980RSC Bałtyk Rewal5 km Nordic Walking  K 
43 Suleja  Joanna Wladzia  Stargard 19605 km Nordic Walking  K 
44 SZATKOWSKA MAŁGORZATABromcysia SZCZECIN1979Tacy sami5 km Nordic Walking  K 
45 Szkudlarek Elżbieta Szczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
46 Szpyra KrystynaKrysia Nowogard1951Za-biegane Babeczki Nowogard5 km Nordic Walking  KTak 
47 Szymańska Agnieszka Cerkwica19745 km Nordic Walking  KTak 
48 Wodnicka Ewelina Gryfice1965RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  K 
49 Wodnicki Jacek  Gryfice19655 km Nordic Walking  M 
50
 
Wójciak Mirosław Mirek Gryfice1957RunGRYF GRYFICE5 km Nordic Walking  MTak 
51
 
Zdanuk ArturRUTRA KUNADZ Przęsocin1971Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  M