Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr Piotr Świnoujście 197710 km  M 
2 Annioła Dominik1 BIEG JAKO MĄŻ Szczecin197910 km  MTak 
3 Awiżycz WładDJ BAZUKA  Szczecin1998 10 km  MTak 
4 Babiński RobertBABKA Gryfino1978Royal Runners Team10 km  MTak 
5 Bacior Tomasz Szczecin197910 km  M 
6
 
Balicki Piotr Oleśnica1972Penny Gondek Team10 km  MTak 
7
 
Banasiak AndrzejAndrew DM Szczecin1974Modlitwa Biegania Gryfino10 km  MTak 
8 Barszczewski Sebastian Mielenko1974Błękitny Patrol WWF10 km  MTak 
9 Bąk Magdalena1021 Siemirowice198210 km  K 
10
 
Bekier SzymonSzymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
11 Bialozyd Andrzej Wrocław195910 km  MTak 
12
 
Białożyd Bożena Wrocław195910 km  KTak 
13 Bielański KrzysztofKRZYSZTOF Stargard1958CRONIMET.PL10 km  MTak 
14 Bobak Krzysztof Kriss Glogów1972Drużyna szpiku Sitech10 km  MTak 
15 Bogusz PawełPaweł Kraków198010 km  MTak 
16
 
Bojko MarekApartus Stepnica197210 km  MTak 
17
 
Borysiuk ArkadiuszHosearcadio Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
18 Brusiłowicz DagmaraDagmara Szczecin1974Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  K 
19 Burda Łukasz Szczecin1982Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
20 Buzalski Robert Bydgoszcz1974Orange Polska10 km  MTak 
21 Bzdawka JoannaJOANNA Świnoujście197610 km  KTak 
22 Caban Tomasz Kozielice1982UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska10 km Powiat Kamieński
 
M 
23 Caruk DamianDamian Kamień Pomorski197510 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
24
 
Celoch Marta Kamień Pomorski198210 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
25 Charlej IreneuszIRENEUSZ Mierzyn1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
26 Chlebowski AdamADAM Szczecin1948BOKARO TEAM SZCZECIN10 km  MTak 
27
 
Chlebowski Hubert Wicimice1988RunGryf Gryfice10 km  MTak 
28 Chlewiński ŁukaszCeha  Stargard198610 km  MTak 
29 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
30 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
31 Chodyniecki Tomasz Warzymice198310 km  M 
32 Chrzanowski TomaszTomek Świnoujście197810 km  MTak 
33 Ciszewski Krzysztof Łobez198610 km  MTak 
34 Cybulski Grzegorz Lublin1975Największa Armia Świata10 km  MTak 
35 Czynszak Krystian Stargard1979Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
36 Daniszewska KatarzynaMam wybiegane Szczecin198710 km  KTak 
37 Dereń-Halczok Natasza Bytom197910 km  KTak 
38 Drabkowska NataliaNatka Kłęby199710 km Powiat Kamieński
 
K 
39
 
DUDEK KAZIMIERZDUDEK ŚWIERZAWA1948FITNESS WORLD Jelenia Góra10 km  MTak 
40
 
Dunaj AleksandraAdele Choszczno199810 km  K 
41 Durkowski DawidTato Biega Szczecin198410 km  MTak 
42 Dusza RobertDUX Świnoujście197910 km  M 
43 Duszkiewicz DominikaDUSZEK Świnoujście1985BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
44 Dziedzic Marek Nowogard198110 km  MTak 
45 Fajok Mariusz Oborniki196910 km  MTak 
46 Ferenc DanielFery Kamień Pomorski197710 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
47 Ferenc ElżbietaEla Kamień Pomorski197610 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
48 Filipowski DariuszDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
49
 
Firlik Mirosław Międzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
50
 
Gałamaga RadosławRadogol78 Police1978LoveLasy10 km  MTak 
51 Gawrysiak PrzemysławPrzemek 77 Włodarka197710 km  MTak 
52 Gębka-Żyła Magdalena .Szczecin197310 km  K 
53 GIBA JACEK ŚWINOUJŚCIE1970MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
54 Giza PiotrGIZOL Grąd 198410 km  M 
55 Gocał Anita Police198910 km  K 
56 Golonka PawełSylwuś ajLavJu! Nowa Sól1983KB Wikon Nowa Sól10 km  MTak 
57 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  MTak 
58 Granops Przemysław Piła197110 km  MTak 
59 Granops Kajetan Piła200210 km  MTak 
60 Gryniewicz Czesław Bielsko-Biała 1952K. S Sprint Bielsko-Biała 10 km  MTak 
61 Guster ŁukaszGuLuK_225 Kamień Pomorski1990Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
62 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe1970Pokolenie X10 km  M 
63 Halczok Dariusz Bytom198110 km  MTak 
64 Hoppe BronislawBRONEK  Karnice1982JW3937 MRZEZYNO10 km  M 
65 Ilcewicz Wojciech Szczecin198710 km  MTak 
66 Iwanek TomaszMały_iwan Goleniów198710 km  M 
67
 
Jabłońska MariolaJOANNA Świnoujście1957Biegacze Świnoujście10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
K 
68 Jakubowski Łukasz Kamien Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
69 Jamroziak Grzegorz Kamień Pomorski1981Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
70 Jamroziak Paweł Golczewo195610 km Powiat Kamieński
 
MTak 
71 Janczara SebastianJastrząb Stargard1982"Stargard ja się nie ścigam"10 km  MTak 
72 Janicka Emilia"Emilia" Szczecin198510 km  K 
73
 
Janowicz JoannaFRASZKA Kamień Pomorski1963Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
74 Jaszcz Magdalena Pyrzyce1979Pyrzyce Biegają10 km  K 
75 Jaworska MagdaMagda Szczecin198510 km  K 
76 Jaworski SylwesterIzulka  Szczecin198110 km  MTak 
77 Jaworski IzaIzulka Szczecin197810 km  KTak 
78 Jeleniewska Barbara Gorzów Wielkopolski198110 km  K 
79 Jurczak JarosławJarek Goleniów1956-10 km  MTak 
80 Kaca JarosławSTEFANEK Szczecin1990SKB Dzik10 km  MTak 
81 Kacprzyk Piotr Stargard199410 km  MTak 
82 Kajzler Magdalena Szczecin198410 km  KTak 
83 Kałuża AgnieszkaKalers Wrocław197710 km  MTak 
84 Kamiński Sławomir Trzebiatów1988 10 km  MTak 
85 Kamiński Antoni TRZEBIATÓW1959JW 3519 BIAŁYSTOK10 km  M 
86 Kamionka AndrzejANDRU Szczecin198310 km  M 
87 Kantorski MichałMichał Szczecin199310 km  MTak 
88 Kępka KarolKotini Szczecin1993Lecę na Szczecin10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
89
 
Kołakowski PiotrPiotr Koszalin197110 km  MTak 
90 Kołat Jarosław Szczecin1975STC Stargard10 km  MTak 
91 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów195410 km  MTak 
92 Kopcewicz RobertRob Goleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
93 Kostecki RafałMTJS KOSTEK  Kraków1980MTJS10 km  MTak 
94 Kostrzewska KonstancjaKonsti Szczecin1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
95 Kosztowny AgataSheepek Szczecin1987Szczeciński Klub Sportowy Głuchych "Korona"10 km  KTak 
96 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
97 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
98 Kozieł SylwesterKozik Tychy1970CRIK FCA POLAND10 km  MTak 
99 Kozieł JadwigaJadzka Tychy1971CRIK FCA POLAND10 km  KTak 
100 KRÓL MaciejManolo72 Świnoujście197210 km  MTak 
101 Krześniowski MarcinMARCIN Szczecin1978 10 km  MTak 
102
 
Kubiaczyk IreneuszIREK Mosty1977Drużyna Szpiku10 km  M 
103 Kubiak Mateusz Kamień Pomorski198410 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
104 Kubiak Justyna Kamień Pomorski 199010 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
105
 
Kubik Krystian Gryfice1993 10 km  M 
106 Kuciński TomaszKUCINA Szczecin19723:33 Team10 km  M 
107 Kulesza Michał Świnoujście198410 km  MTak 
108 Kulesza Aleksandra Świnoujście199310 km  KTak 
109 Kuliberda Dariusz Kamień Pomorski197310 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
110 Kunz Mieczysław Toruń197210 km  M 
111 Kupczyk Marek Kamień Pomorski196210 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
112 Kurek Zbigniew Dziwnów1951CEKIN10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
113 Kurek Krzysztof Miłkowice1969JKB Miłkowice10 km  MTak 
114 KURIATA ROBERT Złotoryja1966ZLB ZŁOTORYJA10 km  MTak 
115
 
Kustra Tomasz Stargard1977KERMI Polska10 km  M 
116
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Police199110 km  KTak 
117 Kwidziński Michał Białogard1988rozbiegany Michał10 km  M 
118
 
Lahatski AndreiANDREI Szczecin1997KONOXA10 km  MTak 
119 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają10 km  K 
120 Lebiedziewska Natalia Przecław1984Kobiece Bieganie10 km  KTak 
121 Lewandowska AgnieszkaAgnieszka Świnoujście197910 km  KTak 
122
 
Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
123 Lewandowski KrzysztofKrzychu Świnoujście198110 km  MTak 
124
 
Lewandowski MarekLewy 2802 Zbąszyń1972TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIE10 km  MTak 
125 Lewoniec Szymon Stargard198410 km  MTak 
126
 
Lipertowicz Adrianna Gryfice1973 10 km  K 
127 Lipertowicz Sebastian CZUPUREK 83 Police1983 10 km  MTak 
128
 
Lisicki Jan Szczecin1959Fundacja DZIKA OSTOJA10 km  MTak 
129 Lubasińska Agnieszka Stargard198210 km  KTak 
130 Lubasiński TomaszTOMEK Stargard197710 km  MTak 
131 ŁACNY DARIUSZDarkus76 Łaziska Górne197610 km  MTak 
132 Machała MichałCzesiu Kamień Pomorski 199210 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
133 Maciejewski ZenonZENON Stargard1954Stargard ja się nie ścigam10 km  MTak 
134 Mackojć KrzysztofEL-MACKOJĆ Kołobrzeg1973EL-MACKOJĆ10 km  MTak 
135 Madej AnnaAnia SZCZECIN1988Ukl Ósemka Police10 km  KTak 
136
 
Magalski Tomasz Kamień Pomorski1988Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
137 Maj WaldemarMAJU  Wałcz1978100 Batalion Łączności10 km  MTak 
138 Majda Przemysław Beznazwa197810 km  MTak 
139 Majewski BorysCZTERDZIECHA!!! Kołobrzeg197910 km  MTak 
140
 
Majka DariuszHerr Dariusz Świnoujście1982Herr Dariusz10 km  M 
141 Mandat Janek Oleśnica1959KB Lupus Oleśnica10 km  MTak 
142 Matul Hanna Stargard1980Kalmar Runners10 km  K 
143 Mazur Kamil Świnoujście1984MKL Maraton Świnoujście10 km  MTak 
144 Michalczyk KatarzynaMYNIA Police1982SKB DZIK10 km  KTak 
145
 
Mikos Paweł Szczecin198610 km  MTak 
146 Mormul PrzemekPrzemek Wysoka1980Panalpina10 km  M 
147 Murawska MonikaMonika Świnoujście1978BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
148 Musiał BartekBARTEK Wysoka Kamieńska1983UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
149 Musiał Ela Wysoka Kamieńska198210 km Powiat Kamieński
 
KTak 
150 Nawrocki Piotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
151 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN194910 km  MTak 
152 Noworolnik PawełPicasso Gliwice197910 km  MTak 
153 Olejnik PrzemekPrzemek Szczecin1969niezrzeszony10 km  MTak 
154 Osiński Paweł Gliwice1979Biegaj z Trenerami10 km  MTak 
155 Pakulski Marcin Koszalin197410 km  M 
156 Pawelczyk Tomasz Szczecin199410 km  M 
157 Pawłowski Marcin Szczecin197810 km  MTak 
158 Pejska-Babińska JustynaJusta Gryfino1981Royal Runners Team10 km  KTak 
159 Pędziwiatr Paweł Żółwia1976 10 km  MTak 
160 Piątkowski Przemysław Karnin1978Team Kopeć10 km  M 
161
 
Piczak Mateusz"Mati"  Przynotecko1999FSD RUN DREZDENKO10 km  M 
162
 
Piekarski KamilKamil Piekarski Skarbimierzyce198910 km  MTak 
163 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony10 km  MTak 
164 Pilakowska AngelikaAngelika  Łochowo1981Eltra w biegu 10 km  KTak 
165 Piotrowska Marta Szczecin198910 km  KTak 
166 Ploch Bozena Racibórz197410 km  K 
167 Pluskota Henryk Praszka1958niezrzeszony10 km  MTak 
168 Prus ArkadiuszArczibal Kamien Pomorski198010 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
169 Przewoźny Grzegorz Święciechowa1977DOBI CONNECT10 km  MTak 
170 Rajczyk WłodzimierzLeo59 Żarki Letnisko1959Leśne Ludki Żarki Letnisko10 km  MTak 
171 Rekowska Danuta Bezrzecze196110 km  KTak 
172 RĘKORAJSKA EWAEwcia WAŁKNO197810 km  K 
173 Rochowski Piotr Stalowa Wola1962Stalowowolski Klub Biegacza10 km  MTak 
174 Romańska Karolina Świnoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  K 
175
 
Rozłąkowski PiotrPiotro Smolec197410 km  MTak 
176 Rózga Michał Szczecin198110 km  MTak 
177
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście198410 km  MTak 
178 Rumistrzewicz RobertRUMIN Świnoujście1987KMP Świnoujście10 km  MTak 
179
 
Runo Ela Stargard1980Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
180 RUTKOWSKI MAREK SIERAKÓW1957Klub Biegacza 100 Jezior10 km  MTak 
181 Rydel Małgorzata Szczecin198110 km  K 
182 Rzemieniecka-Grudzień Joanna Świnoujście198010 km  KTak 
183
 
Schulz MagdalenaMagdalena Szczecin199710 km  KTak 
184 Sell EwaSELLek WOMAN Goleniów 1978Goleniów10 km  K 
185 Sękowska Magdalena Resko196810 km  KTak 
186 Sidorkiewicz Anna Miedzywodzie 1971Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
 
KTak 
187 Skąpski Ryszard Stargard1946SZWLA Stargard10 km  MTak 
188 Skrodzka Joanna Baczyna1977Vege Runners10 km  K 
189 Skrzypczak EmiliaEmilia Gryfice198610 km  K 
190 Słoboda RobertJohny Gryfino197210 km  M 
191 Sobiło Marek Lubin1976Biegająca Kasta Miedziowego Miasta10 km  MTak 
192 Sobociński Maksymilian Police197810 km  MTak 
193 Sopata Patryk Drezdenko1995Nadleśnictwo Rokita10 km  M 
194 Stachurski Władysław Świdwin1969parkrun Świdwin10 km  MTak 
195 Stasiak RemigiuszREM Gryfino198810 km  MTak 
196
 
STEFANIAK PawełSTEFAN  STARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  MTak 
197 Stelmach Konrad Stargard1992Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"/PCPR Stargard10 km  MTak 
198 Suska Sylwia Świnoujście197510 km  KTak 
199 Suski Piotr Papaj Świnoujście1974WKU Świnoujście10 km  MTak 
200 Szczukiewicz AnetaAneta ;)  Police1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
201
 
Szczupaczyński Arkadiusz GRYFICE1963RUNGRYF10 km  MTak 
202 SZCZYPEK SławomirDZIADEK Mosty-Osiedle197610 km  MTak 
203 Szejler MagdalenaElsa Gryfino199310 km  KTak 
204 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
205 Szłapka Dariusz Świnoujście196710 km  M 
206 Szmeling GrzegorzGrzesiek świnoujście198210 km  MTak 
207 Szulc AndrzejAndrzej Łochowo1972Eltra w biegu10 km  MTak 
208
 
Szulgo MirekJankes Mierzyn1966Mierzyn Też Biega10 km  MTak 
209 Szymański AleksanderOLEKSY BIEGA Swarzędz1972Oleksy Biega10 km  MTak 
210 Śliwka MichałLubię kebaby Czepino198810 km  MTak 
211
 
Ślubowski DariuszDarek Szczecin197610 km  M 
212 Świstak Grzegorz Szczecin196310 km  MTak 
213 Świtalska EdytaEdyta Szczecin197810 km  K 
214
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
215 Tokarzewski LeszekKs. Leszek Tokarzewski Kamień Pomorski198110 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
216 Tomkowiak Piotr Poznań198310 km  MTak 
217 Troszczyński Przemysław Łukęcin197410 km Powiat Kamieński
 
MTak 
218 Twarogal KamilTwarek Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
219 Walkowicz Karolina Gdynia197910 km  K 
220 Walkowicz Bartłomiej Gdynia197610 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
221 Waloszczyk Basia Szczecin196610 km  K 
222
 
Wijatyk KazimierzStanisław Anioł Henryków198410 km  MTak 
223 Windysz Agnieszka Debno198710 km  KTak 
224 Wittbrodt Kacper Kamień Pomorski199110 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
225 Wlaź MAŁGORZATA Stepnica198210 km  K 
226 Wlaź Lucjan Stepnica197210 km  MTak 
227 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  M 
228 Wolf Jan Kamień Pomorski1952KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
229 Wondołowski StanisławUmbriaga Szcecin1946Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
230
 
Wróblewska Anna Wrzosowo1983KB Kamień Pomorski 10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
231 Zabrocki KarolZabrocki Świnoujście198010 km  MTak 
232 Zacharski Jerzy Trzcianka196210 km  MTak 
233 Zając TomaszZAJĄC Kamień Pomorski1993#rusz4litery10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
234 Zając Maciej Świnoujście198810 km  M 
235
 
Zapędowska SabinaKITETEAM Ś-CIE Świnoujście1974Kiteteam Świnoujście10 km  KTak 
236 Zawadzki MarcinMarcin Kamień pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
237
 
Zawadzki AdrianDziudzia Trzebiatów 1996JW 1872 Trzebiatów10 km  M 
238 Zubel AgnieszkaKite Girl Agnieszka Szczecin199110 km  K 
239 Żarnicki Kacper Duniewo199810 km Powiat Kamieński
 
MTak 
240 Żyluk  Bożena BOŻENA Szczecin 1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak