Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - 10 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk  Piotr Piotr Świnoujście 197710 km  M 
2 Annioła Dominik1 BIEG JAKO MĄŻ Szczecin197910 km  MTak 
3 Awiżycz WładDJ BAZUKA  Szczecin1998 10 km  M 
4 Bacior Tomasz Szczecin197910 km  M 
5
 
Balicki Piotr Oleśnica1972Penny Gondek Team10 km  MTak 
6 Banasiak AndrzejAndrew DM Szczecin1974Modlitwa Biegania Gryfino10 km  MTak 
7 Bąk Magdalena1021 Siemirowice198210 km  K 
8
 
Bekier SzymonSzymon Szczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
9 Bialozyd Andrzej Wrocław195910 km  MTak 
10
 
Białożyd Bożena Wrocław195910 km  KTak 
11 Bielański KrzysztofKRZYSZTOF Stargard1958CRONIMET.PL10 km  MTak 
12
 
Bojko MarekApartus Stepnica197210 km  MTak 
13
 
Borysiuk ArkadiuszHosearcadio Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
14 Burda Łukasz Szczecin1982Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
15 Caruk DamianDamian Kamień Pomorski197510 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
16
 
Celoch Marta Kamień Pomorski198210 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
K 
17 Charlej IreneuszIRENEUSZ Mierzyn1972Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
18 Chlebowski AdamADAM Szczecin1948BOKARO TEAM SZCZECIN10 km  MTak 
19 Chlewiński ŁukaszCeha  Stargard198610 km  MTak 
20 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
21 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  M 
22 Chodyniecki Tomasz Warzymice198310 km  M 
23 Chrzanowski TomaszTomek Świnoujście197810 km  MTak 
24 Ciszewski Krzysztof Łobez198610 km  M 
25 Czynszak Krystian Stargard1979Stargard. Ja się nie ścigam10 km  M 
26 Drabkowska NataliaNatka Kłęby199710 km Powiat Kamieński
 
KTak 
27
 
Dunaj AleksandraAdele Choszczno199810 km  K 
28 Dusza RobertDUX Świnoujście197910 km  M 
29 Duszkiewicz DominikaDUSZEK Świnoujście1985BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
30 Dziedzic Marek Nowogard198110 km  MTak 
31 Ferenc DanielFery Kamień Pomorski197710 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
32 Ferenc ElżbietaEla Kamień Pomorski197610 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
33 Filipowski DariuszDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
34
 
Firlik Mirosław Międzywodzie1966Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
35
 
Gałamaga RadosławRadogol78 Police1978LoveLasy10 km  M 
36 Gawrysiak PrzemysławPrzemek 77 Włodarka197710 km  MTak 
37 Gębka-Żyła Magdalena .Szczecin197310 km  K 
38 GIBA JACEK ŚWINOUJŚCIE1970MKL Maraton Świnoujście10 km  M 
39 Giza PiotrGIZOL Grąd 198410 km  M 
40 Golonka PawełSylwuś ajLavJu! Nowa Sól1983KB Wikon Nowa Sól10 km  MTak 
41 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  MTak 
42 Granops Przemysław Piła197110 km  M 
43 Granops Kajetan Piła200210 km  MTak 
44 Gryniewicz Czesław Bielsko-Biała 1952K. S Sprint Bielsko-Biała 10 km  MTak 
45 Hoppe BronislawBRONEK  Karnice1982JW3937 MRZEZYNO10 km  MTak 
46 Ilcewicz Wojciech Szczecin198710 km  MTak 
47 Iwanek TomaszMały_iwan Goleniów198710 km  M 
48 Jakubowski Łukasz Kamien Pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
49 Jamroziak Grzegorz Kamień Pomorski1981Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
50 Jamroziak Paweł Golczewo195610 km Powiat Kamieński
 
MTak 
51 Janicka Emilia"Emilia" Szczecin198510 km  K 
52
 
Janowicz JoannaFRASZKA Kamień Pomorski1963Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
53 Jeleniewska Barbara Gorzów Wielkopolski198110 km  K 
54 Kaca JarosławSTEFANEK Szczecin1990SKB Dzik10 km  MTak 
55 Kacprzyk Piotr Stargard199410 km  MTak 
56 Kajzler Magdalena Szczecin198410 km  K 
57 Kamiński Sławomir Trzebiatów1988 10 km  M 
58 Kamionka AndrzejANDRU Szczecin198310 km  M 
59 Kępka KarolKotini Szczecin1993Lecę na Szczecin10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
60
 
Kołakowski PiotrPiotr Koszalin197110 km  M 
61 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów195410 km  MTak 
62 Kopcewicz RobertRob Goleniów1966Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
63 Kostecki RafałMTJS KOSTEK  Kraków1980MTJS10 km  MTak 
64 Kostrzewska KonstancjaKonsti Szczecin1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
65 Kosztowny AgataSheepek Szczecin1987Szczeciński Klub Sportowy Głuchych "Korona"10 km  KTak 
66 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
67 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
68 Kozieł SylwesterKozik Tychy1970CRIK FCA POLAND10 km  MTak 
69 Kozieł JadwigaJadzka Tychy1971CRIK FCA POLAND10 km  KTak 
70 KRÓL MaciejManolo72 Świnoujście197210 km  MTak 
71 Krześniowski MarcinMARCIN Szczecin1978VIKING Bike Team 10 km  MTak 
72
 
Kubiaczyk IreneuszIREK Mosty1977Drużyna Szpiku10 km  M 
73
 
Kubik Krystian Gryfice1993 10 km  M 
74 Kuciński TomaszKUCINA Szczecin19723:33 Team10 km  M 
75 Kuliberda Dariusz Kamień Pomorski197310 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
76 Kupczyk Marek Kamień Pomorski1962K.B Kamien Pomorski10 km Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
77 Kurek Zbigniew Dziwnów1951CEKIN10 km Powiat Kamieński
 
MTak 
78 KURIATA ROBERT Złotoryja1966ZLB ZŁOTORYJA10 km  MTak 
79
 
Kustra Tomasz Stargard1977KERMI Polska10 km  M 
80
 
Kwiatkowska AleksandraKWIATOJKA Police1991Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
81 Kwidziński Michał Białogard1988rozbiegany Michał10 km  M 
82
 
Lahatski AndreiANDREI Szczecin1997KONOXA10 km  M 
83 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają10 km  K 
84 Lebiedziewska Natalia Przecław1984Kobiece Bieganie10 km  KTak 
85 Lewandowska AgnieszkaAgnieszka Świnoujście197910 km  KTak 
86 Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
87 Lewandowski KrzysztofKrzychu Świnoujście198110 km  MTak 
88 Lewoniec Szymon Stargard198410 km  M 
89
 
Lipertowicz Adrianna Gryfice1973 10 km  K 
90 Lipertowicz Sebastian CZUPUREK 83 Police1983 10 km  MTak 
91 Lubasińska Agnieszka Stargard198210 km  KTak 
92 Lubasiński TomaszTOMEK Stargard197710 km  MTak 
93 ŁACNY DARIUSZDarkus76 Łaziska Górne197610 km  M 
94 Maciejewski ZenonZENON Stargard1954Stargard ja się nie ścigam10 km  MTak 
95 Mackojć KrzysztofEL-MACKOJĆ Kołobrzeg1973EL-MACKOJĆ10 km  MTak 
96 Maj WaldemarMAJU  Wałcz1978100 Batalion Łączności10 km  MTak 
97 Majda Przemysław Beznazwa197810 km  MTak 
98
 
Majka DariuszHerr Dariusz Świnoujście1982Herr Dariusz10 km  M 
99 Mandat Janek Oleśnica1959KB Lupus Oleśnica10 km  MTak 
100 Matul Hanna Stargard1980Kalmar Runners10 km  K 
101 Mazur Kamil Świnoujście1984MKL Maraton Świnoujście10 km  MTak 
102 Michalczyk KatarzynaMYNIA Police1982SKB DZIK10 km  KTak 
103
 
Mikos Paweł Szczecin198610 km  MTak 
104 Murawska MonikaMonika Świnoujście1978BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  K 
105 Nawrocki Piotr Szczecin1968KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
106 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN194910 km  MTak 
107 Olejnik PrzemekPrzemek Szczecin1969niezrzeszony10 km  MTak 
108 Pakulski Marcin Koszalin197410 km  M 
109 Pawłowski Marcin Szczecin197810 km  MTak 
110 Piekarski KamilKamil Piekarski Skarbimierzyce198910 km  MTak 
111 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony10 km  MTak 
112 Ploch Bozena Racibórz197410 km  K 
113 Prus ArkadiuszArczibal Kamien Pomorski198010 km  M 
114 RĘKORAJSKA EWAEwcia WAŁKNO197810 km  K 
115 Rochowski Piotr Stalowa Wola1962Stalowowolski Klub Biegacza10 km  MTak 
116 Romańska Karolina Świnoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  K 
117 Rózga Michał Szczecin198110 km  M 
118
 
Rudzewicz Mariusz Świnoujście198410 km  MTak 
119 Rumistrzewicz RobertRUMIN Świnoujście1987KMP Świnoujście10 km  MTak 
120
 
Runo Ela Stargard1980Stargard. Ja się nie ścigam10 km  KTak 
121 RUTKOWSKI MAREK SIERAKÓW1957Klub Biegacza 100 Jezior10 km  MTak 
122 Rydel Małgorzata Szczecin198110 km  KTak 
123 Rzemieniecka-Grudzień Joanna Świnoujście198010 km  KTak 
124 Schulz MagdalenaMagdalena Szczecin199710 km  KTak 
125 Sell EwaSELLek WOMAN Goleniów 1978Goleniów10 km  K 
126 Sękowska Magdalena Resko196810 km  K 
127 Sidorkiewicz Anna Miedzywodzie 1971Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
 
KTak 
128 Skąpski Ryszard Stargard1946SZWLA Stargard10 km  MTak 
129 Skrodzka Joanna Baczyna1977Vege Runners10 km  K 
130 Skrzypczak EmiliaEmilia Gryfice198610 km  K 
131 Słoboda RobertJohny Gryfino197210 km  M 
132 Sobiło Marek Lubin1976Biegająca Kasta Miedziowego Miasta10 km  MTak 
133 Sobociński Maksymilian Police197810 km  MTak 
134 Stachurski Władysław Świdwin1969parkrun Świdwin10 km  MTak 
135
 
STEFANIAK PawełSTEFAN  STARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  MTak 
136 Suska Sylwia Świnoujście197510 km  KTak 
137 Suski Piotr Papaj Świnoujście1974WKU Świnoujście10 km  MTak 
138 Szczukiewicz AnetaAneta ;)  Police1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  K 
139
 
Szczupaczyński Arkadiusz GRYFICE1963RUNGRYF10 km  M 
140 SZCZYPEK SławomirDZIADEK Mosty-Osiedle197610 km  MTak 
141 Szkudlarek  Krzysztof  Szczecin196610 km  MTak 
142 Szłapka Dariusz Świnoujście196710 km  M 
143
 
Ślubowski DariuszDarek Szczecin197610 km  M 
144 Świstak Grzegorz Szczecin196310 km  M 
145 Świtalska EdytaEdyta Szczecin197810 km  K 
146
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
147 Tokarzewski LeszekKs. Leszek Tokarzewski Kamień Pomorski198110 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
148 Tomkowiak Piotr Poznań198310 km  MTak 
149 Troszczyński Przemysław Łukęcin197410 km Powiat Kamieński
 
M 
150 Twarogal KamilTwarek Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
151 Walkowicz Karolina Gdynia197910 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
K 
152 Walkowicz Bartłomiej Gdynia197610 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
153 Waloszczyk Basia Szczecin196610 km  K 
154
 
Wijatyk KazimierzStanisław Anioł Henryków198410 km  MTak 
155 Windysz Agnieszka Debno198710 km  KTak 
156 Wlaź MAŁGORZATA Stepnica198210 km Powiat Kamieński
 
K 
157 Wlaź Lucjan Stepnica197210 km  M 
158 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  M 
159 Wolf Jan Kamień Pomorski1952KB Kamień Pomorski10 km  MTak 
160
 
Wróblewska Anna Wrzosowo1983KB Kamień Pomorski 10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
K 
161 Zabrocki KarolZabrocki Świnoujście198010 km  MTak 
162 Zacharski Jerzy Trzcianka196210 km  MTak 
163 Zając TomaszZAJĄC Kamień Pomorski1993#rusz4litery10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
164 Zawadzki MarcinMarcin Kamień pomorski1980KB Kamień Pomorski10 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
165
 
Zawadzki AdrianDziudzia Trzebiatów 1996JW 1872 Trzebiatów10 km  M 
166 Zubel AgnieszkaKite Girl Agnieszka Szczecin199110 km  K 
167 Żarnicki Kacper Duniewo199810 km Powiat Kamieński
 
MTak 
168 Żyluk  Bożena BOŻENA Szczecin 1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak