L.p. | Zdjęcie | Nazwisko | Imię | Pseudonim | Miasto | Data Urodzenia | Aktualny Klub | Konkurencja | Dodatkowa Klasyfikacja | Płeć | Opłacono |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk | Piotr | Piotr | Świnoujście | 1977 | Bieg 10 km | M | ||||
2 | Annioła | Dominik | 1 BIEG JAKO MĄŻ | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
3 | Awiżycz | Wład | DJ BAZUKA | Szczecin | 1998 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
4 | Babiński | Robert | BABKA | Gryfino | 1978 | Royal Runners Team | Bieg 10 km | M | Tak | ||
5 | Bacior | Tomasz | Szczecin | 1979 | Bieg 10 km | M | |||||
6 | Balicki | Piotr | Oleśnica | 1972 | Penny Gondek Team | Bieg 10 km | M | Tak | |||
7 | Banasiak | Andrzej | Andrew DM | Szczecin | 1974 | Modlitwa Biegania Gryfino | Bieg 10 km | M | Tak | ||
8 | Barszczewski | Sebastian | Mielenko | 1974 | Błękitny Patrol WWF | Bieg 10 km | M | Tak | |||
9 | Bąk | Magdalena | 1021 | Siemirowice | 1982 | Bieg 10 km | K | ||||
10 | Bekier | Szymon | Szymon | Szczecin | 1978 | Biegam rekreacyjnie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
11 | Bialozyd | Andrzej | Wrocław | 1959 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
12 | Białożyd | Bożena | Wrocław | 1959 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
13 | Bielański | Krzysztof | KRZYSZTOF | Stargard | 1958 | CRONIMET.PL | Bieg 10 km | M | Tak | ||
14 | Bobak | Krzysztof | Kriss | Glogów | 1972 | Drużyna szpiku Sitech | Bieg 10 km | M | Tak | ||
15 | Bogusz | Paweł | Paweł | Międzyzdroje | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
16 | Bojko | Marek | Apartus | Stepnica | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
17 | Borysiuk | Arkadiusz | Hosearcadio | Kamień Pomorski | 1986 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
18 | Brusiłowicz | Dagmara | Dagmara | Szczecin | 1974 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | |||
19 | Burda | Łukasz | Szczecin | 1982 | Wieczorne bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | |||
20 | Buzalski | Robert | Bydgoszcz | 1974 | Orange Polska | Bieg 10 km | M | Tak | |||
21 | Bzdawka | Joanna | JOANNA | Świnoujście | 1976 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
22 | Caban | Tomasz | Kozielice | 1982 | UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | |||
23 | Caruk | Damian | Damian | Kamień Pomorski | 1975 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
24 | Celoch | Marta | Kamień Pomorski | 1982 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | |||
25 | Charlej | Ireneusz | IRENEUSZ | Mierzyn | 1972 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
26 | Chlebowski | Hubert | Wicimice | 1988 | RunGryf Gryfice | Bieg 10 km | M | Tak | |||
27 | Chlebowski | Adam | ADAM | Szczecin | 1948 | BOKARO TEAM SZCZECIN | Bieg 10 km | M | Tak | ||
28 | Chlewiński | Łukasz | Ceha | Stargard | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
29 | Chmielewska | Agnieszka | AGNIESZKA | Police | 1974 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | K | |||
30 | Chmielewski | Janusz | Trener Janusz | Police | 1954 | Chmielewski Team-BBL Police | Bieg 10 km | M | |||
31 | Chodyniecki | Tomasz | Warzymice | 1983 | Bieg 10 km | M | |||||
32 | Chrzanowski | Tomasz | Tomek | Świnoujście | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
33 | Ciszewski | Krzysztof | Łobez | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
34 | Cybulski | Grzegorz | Lublin | 1975 | Największa Armia Świata | Bieg 10 km | M | Tak | |||
35 | Czynszak | Krystian | Stargard | 1979 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | M | ||||
36 | Daniszewska | Katarzyna | Mam wybiegane | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
37 | Dereń-Halczok | Natasza | Bytom | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
38 | Drabkowska | Natalia | Natka | Kłęby | 1997 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | K | |||
39 | DUDEK | KAZIMIERZ | DUDEK | CHOJNÓW | 1948 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
40 | Dunaj | Aleksandra | Adele | Przemocze | 1998 | Bieg 10 km | K | ||||
41 | Durkowski | Dawid | Tato Biega | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
42 | Dusza | Robert | DUX | Świnoujście | 1979 | Bieg 10 km | M | ||||
43 | Duszkiewicz | Dominika | DUSZEK | Świnoujście | 1985 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | Bieg 10 km | K | Tak | ||
44 | Dziedzic | Marek | Nowogard | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
45 | Fajok | Mariusz | Oborniki | 1969 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
46 | Ferenc | Elżbieta | Ela | Kamień Pomorski | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
47 | Ferenc | Daniel | Fery | Kamień Pomorski | 1977 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
48 | Filipowski | Dariusz | DAFI | Szczecin | 1972 | ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM | Bieg 10 km | M | Tak | ||
49 | Firlik | Mirosław | Międzywodzie | 1966 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
50 | Gałamaga | Radosław | Radogol78 | Police | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
51 | Gawrysiak | Przemysław | Przemek 77 | Włodarka | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
52 | Gębka-Żyła | Magdalena | .Szczecin | 1973 | Bieg 10 km | K | |||||
53 | GIBA | JACEK | ŚWINOUJŚCIE | 1970 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | ||||
54 | Giza | Piotr | GIZOL | Grąd | 1984 | Bieg 10 km | M | ||||
55 | Gocał | Anita | Police | 1989 | Bieg 10 km | K | |||||
56 | Golonka | Paweł | Sylwuś ajLavJu! | Nowa Sól | 1983 | KB Wikon Nowa Sól | Bieg 10 km | M | Tak | ||
57 | GORSZKA | DAMIAN | SZCZECIN | 1997 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
58 | Granops | Przemysław | Piła | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
59 | Granops | Kajetan | Piła | 2002 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
60 | Gryniewicz | Czesław | Bielsko-Biała | 1952 | K. S Sprint Bielsko-Biała | Bieg 10 km | M | Tak | |||
61 | Guster | Łukasz | GuLuK_225 | Kamień Pomorski | 1990 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |
62 | Guzik | Wojciech | Miejsce Piastowe | 1970 | Pokolenie X | Bieg 10 km | M | ||||
63 | Halczok | Dariusz | Bytom | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
64 | Hoppe | Bronislaw | BRONEK | Karnice | 1982 | JW3937 MRZEZYNO | Bieg 10 km | M | |||
65 | Ilcewicz | Wojciech | Szczecin | 1987 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
66 | Iwanek | Tomasz | Mały_iwan | Goleniów | 1987 | Bieg 10 km | M | ||||
67 | Jabłońska | Mariola | JOANNA | Świnoujście | 1957 | Biegacze Świnoujście | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | ||
68 | Jakubowski | Łukasz | Kamien Pomorski | 1980 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
69 | Jamroziak | Grzegorz | Kamień Pomorski | 1981 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
70 | Jamroziak | Paweł | Golczewo | 1956 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |||
71 | Janczara | Sebastian | Jastrząb | Stargard | 1982 | "Stargard ja się nie ścigam" | Bieg 10 km | M | Tak | ||
72 | Janicka | Emilia | "Emilia" | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | ||||
73 | Janowicz | Joanna | FRASZKA | Kamień Pomorski | 1963 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | |
74 | Jaszcz | Magdalena | Pyrzyce | 1979 | Pyrzyce Biegają | Bieg 10 km | K | ||||
75 | Jaworska | Magda | Magda | Szczecin | 1985 | Bieg 10 km | K | ||||
76 | Jaworski | Sylwester | Izulka | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
77 | Jaworski | Iza | Izulka | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
78 | Jurczak | Jarosław | Jarek | Goleniów | 1956 | - | Bieg 10 km | M | Tak | ||
79 | Kaca | Jarosław | STEFANEK | Szczecin | 1990 | SKB Dzik | Bieg 10 km | M | Tak | ||
80 | Kacprzyk | Piotr | Stargard | 1994 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
81 | Kajzler | Magdalena | Szczecin | 1984 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
82 | Kałuża | Agnieszka | Kalers | Wrocław | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
83 | Kamiński | Sławomir | Trzebiatów | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
84 | Kamiński | Antoni | TRZEBIATÓW | 1959 | JW 3519 BIAŁYSTOK | Bieg 10 km | M | ||||
85 | Kamionka | Andrzej | ANDRU | Szczecin | 1983 | Bieg 10 km | M | ||||
86 | Kantorski | Michał | Michał | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
87 | Kępka | Karol | Kotini | Szczecin | 1993 | Lecę na Szczecin | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |
88 | Kołakowski | Piotr | Piotr | Koszalin | 1971 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
89 | Kołat | Jarosław | Szczecin | 1975 | STC Stargard | Bieg 10 km | M | Tak | |||
90 | Kopcewicz | Henryk | HENIEK | Goleniów | 1954 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
91 | Kopcewicz | Robert | Rob | Goleniów | 1966 | Rozbiegany Goleniów | Bieg 10 km | M | Tak | ||
92 | Kostecki | Rafał | MTJS KOSTEK | Kraków | 1980 | MTJS | Bieg 10 km | M | Tak | ||
93 | Kostrzewska | Konstancja | Konsti | Szczecin | 1992 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak | ||
94 | Kosztowny | Agata | Sheepek | Szczecin | 1987 | Szczeciński Klub Sportowy Głuchych "Korona" | Bieg 10 km | K | Tak | ||
95 | Kowalska | Dorota | Kamień Pomorski | 2021 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | |||
96 | Kowalska | Dorota | Kamien Pomorski | 1965 | KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
97 | Kozieł | Jadwiga | Jadzka | Tychy | 1971 | CRIK FCA POLAND | Bieg 10 km | K | Tak | ||
98 | Kozieł | Sylwester | Kozik | Tychy | 1970 | CRIK FCA POLAND | Bieg 10 km | M | Tak | ||
99 | KRÓL | Maciej | Manolo72 | Świnoujście | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
100 | Krześniowski | Marcin | MARCIN | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
101 | Kubiaczyk | Ireneusz | IREK | Mosty | 1977 | Drużyna Szpiku | Bieg 10 km | M | |||
102 | Kubiak | Mateusz | Kamień Pomorski | 1984 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
103 | Kubiak | Justyna | Kamień Pomorski | 1990 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | |||
104 | Kubik | Krystian | Gryfice | 1993 | Bieg 10 km | M | |||||
105 | Kuciński | Tomasz | KUCINA | Szczecin | 1972 | 3:33 Team | Bieg 10 km | M | |||
106 | Kulesza | Michał | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
107 | Kulesza | Aleksandra | Świnoujście | 1993 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
108 | Kuliberda | Dariusz | Kamień Pomorski | 1973 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
109 | Kunz | Mieczysław | Toruń | 1972 | Bieg 10 km | M | |||||
110 | Kupczyk | Marek | Kamień Pomorski | 1962 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
111 | Kurek | Zbigniew | Dziwnów | 1951 | CEKIN | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | ||
112 | Kurek | Krzysztof | Miłkowice | 1969 | JKB Miłkowice | Bieg 10 km | M | Tak | |||
113 | KURIATA | ROBERT | Złotoryja | 1966 | ZLB ZŁOTORYJA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
114 | Kustra | Tomasz | Stargard | 1977 | Bieg 10 km | M | |||||
115 | Kwidziński | Michał | Białogard | 1988 | Bieg 10 km | M | |||||
116 | Lal | Małgorzata | Małgosia | Pyrzyce | 1970 | Pyrzyce Biegają | Bieg 10 km | K | |||
117 | Lebiedziewska | Natalia | Przecław | 1984 | Kobiece Bieganie | Bieg 10 km | K | Tak | |||
118 | Lewandowska | Agnieszka | Agnieszka | Świnoujście | 1979 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
119 | Lewandowski | Krzysztof | Krzychu | Świnoujście | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
120 | Lewandowski | Marek | Lewy 2802 | Zbąszyń | 1972 | TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIE | Bieg 10 km | M | Tak | ||
121 | Lewandowski | Janusz | Prezes | Szczecin | 1959 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | |||
122 | Lewoniec | Szymon | Stargard | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
123 | Lipertowicz | Adrianna | Gryfice | 1973 | Bieg 10 km | K | |||||
124 | Lipertowicz | Sebastian | CZUPUREK 83 | Police | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
125 | Lipertowicz | Aleksandra | KWIATOJKA | Police | 1991 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
126 | Lisicki | Jan | Szczecin | 1959 | Fundacja DZIKA OSTOJA | Bieg 10 km | M | Tak | |||
127 | Lubasińska | Agnieszka | Stargard | 1982 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
128 | Lubasiński | Tomasz | TOMEK | Stargard | 1977 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
129 | ŁACNY | DARIUSZ | Darkus76 | Łaziska Górne | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
130 | Maciejewski | Zenon | ZENON | Stargard | 1954 | Stargard ja się nie ścigam | Bieg 10 km | M | Tak | ||
131 | Mackojć | Krzysztof | EL-MACKOJĆ | Kołobrzeg | 1973 | EL-MACKOJĆ | Bieg 10 km | M | Tak | ||
132 | Madej | Anna | Ania | Szczecin | 1988 | Ukl Ósemka Police | Bieg 10 km | K | Tak | ||
133 | Magalski | Tomasz | Kamień Pomorski | 1988 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
134 | Maj | Waldemar | MAJU | Wałcz | 1978 | 100 Batalion Łączności | Bieg 10 km | M | Tak | ||
135 | Majda | Przemysław | Beznazwa | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
136 | Majewski | Borys | CZTERDZIECHA!!! | Kołobrzeg | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
137 | Majka | Dariusz | Herr Dariusz | Świnoujście | 1982 | Herr Dariusz | Bieg 10 km | M | |||
138 | Mandat | Janek | Oleśnica | 1959 | KB Lupus Oleśnica | Bieg 10 km | M | Tak | |||
139 | Matul | Hanna | Stargard | 1980 | Kalmar Runners | Bieg 10 km | K | ||||
140 | Mazur | Kamil | Świnoujście | 1984 | MKL Maraton Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | |||
141 | Michalczyk-Kaca | Katarzyna | MYNIA | Police | 1982 | SKB DZIK | Bieg 10 km | K | Tak | ||
142 | Mikos | Paweł | Szczecin | 1986 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
143 | Mormul | Przemek | Przemek | Wysoka | 1980 | Panalpina | Bieg 10 km | M | |||
144 | Murawska | Monika | Monika | Świnoujście | 1978 | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | Bieg 10 km | K | Tak | ||
145 | Musiał | Ela | Wysoka Kamieńska | 1982 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | K | Tak | |||
146 | Musiał | Bartek | BARTEK | Wysoka Kamieńska | 1983 | UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |
147 | Nawrocki | Piotr | Szczecin | 1968 | KB Pionier Szczecin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
148 | NOWAK | WIESŁAW | "VASLIK" | SZCZECIN | 1949 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
149 | Noworolnik | Paweł | Picasso | Gliwice | 1979 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
150 | Olejnik | Przemek | Przemek | Szczecin | 1969 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | ||
151 | Osiński | Paweł | Gliwice | 1979 | Biegaj z Trenerami | Bieg 10 km | M | Tak | |||
152 | Pakulski | Marcin | Koszalin | 1974 | Bieg 10 km | M | |||||
153 | Pawelczyk | Tomasz | Szczecin | 1994 | Bieg 10 km | M | |||||
154 | Pawłowski | Marcin | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
155 | Pejska-Babińska | Justyna | Justa | Gryfino | 1981 | Royal Runners Team | Bieg 10 km | K | Tak | ||
156 | Pędziwiatr | Paweł | Żółwia | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
157 | Piątkowski | Przemysław | Karnin | 1978 | Team Kopeć | Bieg 10 km | M | ||||
158 | Piczak | Mateusz | "Mati" | Przynotecko | 1999 | FSD RUN DREZDENKO | Bieg 10 km | M | |||
159 | Piekarski | Kamil | Kamil Piekarski | Dębno | 1989 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
160 | Pietruczyk | Arek | Nowogard | 1971 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | |||
161 | Pilakowska | Angelika | Angelika | Łochowo | 1981 | Eltra w biegu | Bieg 10 km | K | Tak | ||
162 | Piotrowska | Marta | Szczecin | 1989 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
163 | Ploch | Bozena | Racibórz | 1974 | Bieg 10 km | K | |||||
164 | Pluskota | Henryk | Praszka | 1958 | niezrzeszony | Bieg 10 km | M | Tak | |||
165 | Prus | Arkadiusz | Arczibal | Kamien Pomorski | 1980 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
166 | Przewoźny | Grzegorz | Święciechowa | 1977 | DOBI CONNECT | Bieg 10 km | M | Tak | |||
167 | Rajczyk | Włodzimierz | Leo59 | Żarki Letnisko | 1959 | Leśne Ludki Żarki Letnisko | Bieg 10 km | M | Tak | ||
168 | Rekowska | Danuta | Bezrzecze | 1961 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
169 | RĘKORAJSKA | EWA | Ewcia | WAŁKNO | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
170 | Rochowski | Piotr | Stalowa Wola | 1962 | Stalowowolski Klub Biegacza | Bieg 10 km | M | Tak | |||
171 | Romańska | Karolina | Świnoujście | 1985 | Biegacze Świnoujście | Bieg 10 km | K | ||||
172 | Rozłąkowski | Piotr | Piotro | Smolec | 1974 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
173 | Rózga | Michał | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
174 | Rudzewicz | Mariusz | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
175 | Rumistrzewicz | Robert | RUMIN | Świnoujście | 1987 | KMP Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | ||
176 | Runo | Ela | Stargard | 1980 | Stargard. Ja się nie ścigam | Bieg 10 km | K | Tak | |||
177 | RUTKOWSKI | MAREK | SIERAKÓW | 1957 | Klub Biegacza 100 Jezior | Bieg 10 km | M | Tak | |||
178 | Rydel | Małgorzata | Szczecin | 1981 | Bieg 10 km | K | |||||
179 | Rzemieniecka-Grudzień | Joanna | Świnoujście | 1980 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
180 | Schulz | Magdalena | Magdalena | Szczecin | 1997 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
181 | Sell | Ewa | SELLek WOMAN | Goleniów | 1978 | Goleniów | Bieg 10 km | K | |||
182 | Sękowska | Magdalena | Resko | 1968 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
183 | Sidorkiewicz | Anna | Miedzywodzie | 1971 | Klub Biegacza Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | K | Tak | ||
184 | Skąpski | Ryszard | Stargard | 1946 | SZWLA Stargard | Bieg 10 km | M | Tak | |||
185 | Skrodzka | Joanna | Baczyna | 1977 | Bieg 10 km | K | |||||
186 | Skrzypczak | Emilia | Emilia | Gryfice | 1986 | Bieg 10 km | K | ||||
187 | Słoboda | Robert | Johny | Gryfino | 1972 | Bieg 10 km | M | ||||
188 | Sobiło | Marek | Lubin | 1976 | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | Bieg 10 km | M | Tak | |||
189 | Sobociński | Maksymilian | Police | 1978 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
190 | Sopata | Patryk | Drezdenko | 1995 | Bieg 10 km | M | |||||
191 | Stachurski | Władysław | Świdwin | 1969 | parkrun Świdwin | Bieg 10 km | M | Tak | |||
192 | Stasiak | Remigiusz | REM | Gryfino | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
193 | STEFANIAK | Paweł | STEFAN | STARGARD | 1980 | 14 bUJ/2kpzmot | Bieg 10 km | M | Tak | ||
194 | Stelmach | Konrad | Stargard | 1992 | Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"/PCPR Stargard | Bieg 10 km | M | Tak | |||
195 | Suska | Sylwia | Świnoujście | 1975 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
196 | Suski | Piotr | Papaj | Świnoujście | 1974 | WKU Świnoujście | Bieg 10 km | M | Tak | ||
197 | Szczukiewicz | Aneta | Aneta ;) | Police | 1990 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | |||
198 | Szczupaczyński | Arkadiusz | GRYFICE | 1963 | RUNGRYF | Bieg 10 km | M | Tak | |||
199 | SZCZYPEK | Sławomir | DZIADEK | Mosty-Osiedle | 1976 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
200 | Szejler | Magdalena | Elsa | Gryfino | 1993 | Bieg 10 km | K | Tak | |||
201 | Szkudlarek | Krzysztof | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
202 | Szłapka | Dariusz | Świnoujście | 1967 | Bieg 10 km | M | |||||
203 | Szmeling | Grzegorz | Grzesiek | świnoujście | 1982 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
204 | Szulc | Andrzej | Andrzej | Łochowo | 1972 | Eltra w biegu | Bieg 10 km | M | Tak | ||
205 | Szulgo | Mirek | Jankes | Mierzyn | 1966 | Mierzyn Też Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
206 | Szymański | Aleksander | OLEKSY BIEGA | Swarzędz | 1972 | Oleksy Biega | Bieg 10 km | M | Tak | ||
207 | Śliwka | Michał | Lubię kebaby | Czepino | 1988 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
208 | Ślubowski | Dariusz | Darek | Szczecin | 1976 | Bieg 10 km | M | ||||
209 | Świstak | Grzegorz | Szczecin | 1963 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
210 | Świtalska | Edyta | Edyta | Szczecin | 1978 | Bieg 10 km | K | ||||
211 | Tarnowski | Krzysztof | Świnoujście | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
212 | Tarwid | Barbara | Gorzów Wielkopolski | 1981 | Bieg 10 km | K | |||||
213 | Tokarzewski | Leszek | Ks. Leszek Tokarzewski | Kamień Pomorski | 1981 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
214 | Tomkowiak | Piotr | Poznań | 1983 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
215 | Troszczyński | Przemysław | Łukęcin | 1974 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |||
216 | Twarogal | Kamil | Twarek | Szczecin | 1990 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
217 | Walkowicz | Karolina | Gdynia | 1979 | Bieg 10 km | K | |||||
218 | Walkowicz | Bartłomiej | Gdynia | 1976 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | ||||
219 | Waloszczyk | Basia | Szczecin | 1966 | Bieg 10 km | K | |||||
220 | Wijatyk | Kazimierz | Stanisław Anioł | Henryków | 1984 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
221 | Windysz | Agnieszka | Debno | 1987 | Bieg 10 km | K | Tak | ||||
222 | Wittbrodt | Kacper | Kamień Pomorski | 1991 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | |||
223 | Wlaź | MAŁGORZATA | Stepnica | 1982 | Bieg 10 km | K | |||||
224 | Wlaź | Lucjan | Stepnica | 1972 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
225 | Wojnach | Andrzej | SZCZECIN | 1970 | Bieg 10 km | M | |||||
226 | Wolf | Jan | Kamień Pomorski | 1952 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
227 | Wondołowski | Stanisław | Umbriaga | Szcecin | 1946 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | M | Tak | ||
228 | Wróblewska | Anna | Kamień Pomorski | 1983 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | K | Tak | ||
229 | Wróblewski | Patryk | Czesiu | Kamień Pomorski | 2009 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
230 | Zabrocki | Karol | Zabrocki | Świnoujście | 1980 | Bieg 10 km | M | Tak | |||
231 | Zacharski | Jerzy | Trzcianka | 1962 | Bieg 10 km | M | Tak | ||||
232 | Zając | Maciej | Świnoujście | 1988 | Bieg 10 km | M | |||||
233 | Zając | Tomasz | ZAJĄC | Szczecin | 1993 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | Tak | ||
234 | Zapędowska | Sabina | KITETEAM Ś-CIE | Świnoujście | 1974 | Kiteteam Świnoujście | Bieg 10 km | K | Tak | ||
235 | Zawadzki | Adrian | Dziudzia | Trzebiatów | 1996 | JW 1872 Trzebiatów | Bieg 10 km | M | |||
236 | Zawadzki | Marcin | Marcin | Kamień pomorski | 1980 | KB Kamień Pomorski | Bieg 10 km | Powiat Kamieński Gmina Kamień Pomorski | M | ||
237 | ZHYVATOU | DZMITRY | ANDREI | Szczecin | 1998 | KONOXA | Bieg 10 km | M | Tak | ||
238 | Zubel | Agnieszka | Kite Girl Agnieszka | Szczecin | 1991 | Bieg 10 km | K | ||||
239 | Żarnicki | Kacper | Duniewo | 1998 | Bieg 10 km | Powiat Kamieński | M | Tak | |||
240 | Żyluk | Bożena | BOŻENA | Szczecin | 1971 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Bieg 10 km | K | Tak |