Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - 5 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Afeltowicz AniaAnia  Łobez19865 km  K 
2 Andrzejak DawidKOPER Szczecin2000Szczecin5 km  M 
3
 
Artur Anna MRZEŻYNO19795 km  M 
4 Balinowski Kornel Nowa Sól19825 km  MTak 
5 Banach AndrzejAndrzej Gryfice1968RunGryf Gryfice5 km  MTak 
6 Banasiak AdriannaADRIANNA Szczecin19825 km  KTak 
7 Barański PrzemysławBARAŃSKI Trzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów5 km  M 
8 Bielańska DorotaDorotka Stargard1967PACZOCZIKEJKOS5 km  KTak 
9 Bielański MirosławMIROSŁAW Stargard 1960PACZOCZIKEJKOS5 km  MTak 
10 Bielaszewska Arleta FOX DE Gostyniec19725 km  KTak 
11 Bielawska KatarzynaKasia Bielawska Skarbimierzyce19915 km  KTak 
12
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin19485 km  MTak 
13 Borek Marta Świnoujście19855 km  KTak 
14 Borodziuk  Magdalena Szczecin 19755 km  KTak 
15
 
Buława Michał Bułka Szczecin19925 km  MTak 
16 Burda Marlena  Szczecin1987Wieczorne bieganie w Szczecinie 5 km  KTak 
17 Bysiak WeronikaWeronika Bysiak Kamień Pomorski19985 km  KTak 
18 BZDYRA SYLWIA KAMIEŃ POMORSKI19905 km  KTak 
19 Chojnacka MariaMaja Trzcianka19865 km  KTak 
20 Ciemniewski Paweł PAWEŁ Kamień Pomorski 19785 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
21 Czaplicka-Bednarz Irena Dołuje19585 km  KTak 
22 Dąbrowska Karolina Trzebieradz19905 km Powiat Kamieński
 
K 
23 Dąbrowska ElizaEliza  Ładzin19945 km  KTak 
24 Dolatowski Dominik Kamień Pomorski1980KB Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
25 Dopierała Paweł Szczecin19905 km  M 
26
 
Dyczyński Leszek Szczecin1981MTR Szczecin Team5 km  MTak 
27 Frąckowiak MateuszMati Wieleń2002KS Metraco Polkowice5 km  MTak 
28 Galant Grzegorz Szczecin19855 km  MTak 
29 Glina Rafał Suchań1979 5 km  MTak 
30 Gliszczyńska Anna Pyrzyce1959Pyrzyce Biegają5 km  KTak 
31 Goluch Ilona Pyrzyce1978Pyrzyce biegają5 km  K 
32 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 5 km  M 
33 Grela JagodaJagoda Dziwnówek19965 km Powiat Kamieński
 
KTak 
34 Grużewski Wacław Stargard1950Stargard ja się nie ścigam.5 km  MTak 
35 GRYTA JANINAJana MIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE5 km  KTak 
36 Gryta DariuszMISTRZUNIO Międzyzdroje1961Biegacze świnoujście5 km  MTak 
37 Guster AnnaANA Świerzno19895 km Powiat Kamieński
 
K 
38 Jabłońska JoannaJabi Kołobrzeg19875 km  K 
39 Jabłońska DanutaDANUŚKA Stargard1957Paczoczikejkos5 km  KTak 
40 Jankowiak Marek Kołobrzeg19805 km  MTak 
41 Jarczewska Renata Renata Goleniów 19675 km  KTak 
42 Jarema JacekJacusin Kamień Pomorski1971Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
43 Jarosiński Artur Radomsko1967Rozbiegajmy Radomsko5 km  M 
44 Jonasik Joanna Pyrzyce1988Pyrzyce Biegają5 km Gmina Kamień Pomorski
 
K 
45 Kawka AleksandraBazuka Gardno19965 km  KTak 
46 Kilanowska Magdalena Kamień Pomorski19835 km  KTak 
47 Klimczak Ela MarcjaMarcja Szczecin19855 km  KTak 
48 Kobus KasiaKasia Pyrzyce1977Pyrzyce biegają5 km  KTak 
49 Koczorowska MałgorzataGosia Szczecin1968SKSG "KORONA"5 km  K 
50 Kopij Wiesław Brzeg19625 km  M 
51 Korczak EdytaEdyś Szczecin19895 km  KTak 
52 Kosińska MałgorzataGosia Szczecin19905 km  K 
53 Kosińska-Jankowiak Justyna Kołobrzeg19835 km  KTak 
54
 
Kosoń JarosławMaraton po Plaży Kołczewo1962 5 km Powiat Kamieński
 
MTak 
55 Kot  Arkadiusz Kocur  Maszewo 196912BZ5 km  M 
56 Krystosik PaulinaPaulinka Szczecin1994Wieczorne bieganie po 8 km 5 km  K 
57 Krzysztoń MaciejBOLT Murowana Goślina1979GB Gepard Murowana Goślina5 km  MTak 
58
 
Kubiaczyk IreneuszIREK Mosty1977Drużyna Szpiku5 km  MTak 
59 Kubiaczyk RenataRENIA Mosty19815 km  KTak 
60 KUCAB ANDRZEJ LUBIN19665 km  M 
61
 
Kuchta Piotr#WaszPacemaker Szczecin1988KB Pionier Szczecin5 km  MTak 
62 Kujawa Justyna Zielin19875 km  KTak 
63 Kuliberda Dariusz Kamień Pomorski19735 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
64 Kulińska JustynaJUSTYNA Kamień Pomorski19795 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
65 Kurek Krzysztof Miłkowice1969JKB Miłkowice5 km  MTak 
66 Kustra Małgorzata Stargard19795 km  K 
67 Ledzion Robert Szczecin19705 km  MTak 
68
 
Lipertowicz Adrianna Gryfice1973RUNGRYF5 km  K 
69
 
Lis ŁukaszFOX Kamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
70 Lisowski Dariusz FOX DE Gostyniec1973koło gospodyń wiejskich Gostyniec5 km  MTak 
71 Liszewski Zygmunt Szczecin19505 km  M 
72 Luszawski  Michał Rykoszet Szczecin 19905 km  MTak 
73
 
Ławkiel NataliaNatalia  Szczecin19985 km  KTak 
74 Łentek Bożena Moczkowo19625 km  KTak 
75 Łentek Wiesław Moczkowo19635 km  MTak 
76 Łukaszewski Sebastian Stargard1979SZWLA5 km  MTak 
77 Marynowski Marcin Szczecin1973ENEA Szczecin5 km  MTak 
78 Matczuk AnitaA nic Szczecin, ZACHODNIOPOMORSKIE19865 km  K 
79 Materka Jolanta Jarszewo1963KB Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
80 Materka Grzegorz Jarszewo1965KB Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
81 Mazur ZbigniewZbyszek Zabrze1970Running Team Zabrze5 km  MTak 
82 Mazurek Maciej Kamień Pomorski19805 km  M 
83 Mazurski PawełMazi Gryfice19895 km  M 
84 Michalska DariaKlucha Bydgoszcz1992Bydgoskie Okonie5 km  KTak 
85 Michalski PiotrPitti Bydgoszcz19905 km  MTak 
86 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin 19945 km  K 
87 Minko Arkadiusz Szczecin1988MKL SZCZECIN5 km  M 
88 Mordak AndrzejAndy Świnoujście1970KMP5 km  MTak 
89 Mucha Martyna Police19925 km  KTak 
90 Muraszow DanielKocham Żonkę :) Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
M 
91 Niemczyk MartaMarta Gryfino19895 km  K 
92 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN19495 km  MTak 
93 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp.1949 5 km  MTak 
94 Okonek Izabela Gorzów Wlkp.19715 km  KTak 
95 Olejnik Janusz Trzebiatów19655 km  MTak 
96 Osinski Grzegorz Toruń19655 km  MTak 
97 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam5 km  K 
98 Paczyńska Joanna Goleniów19865 km  KTak 
99 Panasiuk Krzysztof Stargard19815 km  MTak 
100 Patyk Joanna Szczecin1986PZU Sport Team5 km  KTak 
101 Pelczar  Anna ANNA PAULINA Szczecin19815 km  KTak 
102 Pełka Agata Świnoujście19825 km  K 
103 Pełka Piotr  Świnoujście19875 km  M 
104 Pieńczakowska Kamila Szczecin19925 km  KTak 
105 Pijarowski KrzysztofPIJAROWSKI Gorzów Wlkp.1958Parkrun Gorzów5 km  MTak 
106 Pilarska Iwona Pyrzyce1983Pyrzyce biegaja5 km  KTak 
107 Pilarski Kamil Letnin1984Pyrzyce Biegają5 km  MTak 
108 Piotrowska DorotaDorota Szczecin1979Ampio Team5 km  KTak 
109 Piotrowski KrzysztofBodzio Szczecin1977Ampio Team5 km  MTak 
110 Polański DariuszSTRUŚ PĘDZIWIATR Mrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów5 km  M 
111 Popiół Izabela Szczecin1971-5 km  K 
112 Pupel Roksana Gorzow wlkp 19955 km  K 
113 Różański DawidRóża Dziwnów1994KB Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
114
 
Rybicki Janusz Police1950SKB DZIK POLICE5 km  MTak 
115 Sajdłowska Aldona Strzelce Krajeńskie19795 km  KTak 
116 Sajdłowski Dariusz Strzelce Krajeńskie19755 km  MTak 
117 Sarbiewski Przemysław Szczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo5 km Powiat Kamieński
 
MTak 
118 Sikora KrzysztofKRZYSZTOF Pyrzyce1955Pyrzyce biegają5 km  MTak 
119
 
Siwicka AleksandraOla Pyrzyce19815 km  KTak 
120 Skąpski Ryszard Stargard1946SZWLA Stargard5 km  MTak 
121 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp.19465 km  MTak 
122 Somska GosiaGosiak Świnoujście19805 km  KTak 
123 Stachurska Barbara Świdwin1991Parkrun Świdwin5 km  KTak 
124
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
125 Strzelecki BartłomiejPetarda Kamień Pomorski19705 km Gmina Kamień Pomorski
 
M 
126 Suleja  Joanna GEGRA5 Stargard 1960SZWLA Stargard5 km  K 
127 Sypiańska Katarzyna  Dziwnówek19685 km Powiat Kamieński
 
KTak 
128 Szafrańska Joanna Świnoujście19655 km  KTak 
129 Szczepanik EwaEwa  Szczecin19915 km  KTak 
130 Szłapka Wioletta Świnoujście19695 km  K 
131 Szwabowska KarolinaGAZELA Szczecin1990Lecę na Szczecin5 km  KTak 
132
 
Szymański MarekPrezes Kamień Pomorski1984Klub Biegacza Kamień Pomorski5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
MTak 
133 Szymczak Michał Szczecin19825 km  MTak 
134 Świtalska EdytaEdyta Szczecin19785 km  K 
135 Tomala Mariusz Resko19725 km  MTak 
136 Tomala BożenaSobol Resko19725 km  KTak 
137 Turski Bogdan Szczecin19605 km  MTak 
138
 
WIECZORKIEWICZ RYSZARD STARGARD 1946Ryś Banda5 km  MTak 
139 Wika Marta Trzebież1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie5 km  KTak 
140 Wlaź MAŁGORZATA Stepnica19825 km Powiat Kamieński
 
KTak 
141 Wlaź Lucjan Stepnica19725 km Powiat Kamieński
 
M 
142 Wojtat Halina Szczecin19655 km  KTak 
143 Wojtat Adam Szczecin19615 km  MTak 
144 Wojtkowiak Paweł Szczecin19875 km  M 
145 Woźniak Alina Bydgoszcz19655 km  KTak 
146 Zalewska MałgorzataZalew Koszalin19815 km  KTak 
147
 
Zawadzki AdrianAdrian Trzebiatów 19965 km  M 
148
 
Zielińska Renata Wrzosowo1967Willa Rubin5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
149 Zubel AgnieszkaKite Girl Agnieszka Szczecin19915 km  KTak 
150 Żarnicki MirosławMirek Medical Duniewo19595 km  MTak 
151 Żupińska Anna Gryfice1981Run Gryf5 km  KTak 
152
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin19725 km  K