Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego - Nordic Walking 5 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 BARYŁA DOROTADOROTA Wolin1968Nordic Walking – 5 km Powiat Kamieński
 
K 
2
 
Bielecka MonikaMonia TupTup Team Stargard1978TupTup TeamNordic Walking – 5 km  K 
3 Bieszke PawełCombiker Wojcieszyce1963Nordic Walking – 5 km  MTak 
4 Boruczyński Dariusz"BORUTA" Police1971Nordic Walking – 5 km  M 
5 Boruta Dominik Szczecin1979Nordic Walking – 5 km  MTak 
6
 
DOŁĘGOWSKI Marek Kołczewo1971Nordic Walking – 5 km Powiat Kamieński
 
M 
7 Frąckowiak RomanRomek2019 Wieleń1968KS Metraco PolkowiceNordic Walking – 5 km  M 
8 Giniewski PiotrPiotr Police1975Nordic Walking – 5 km  MTak 
9
 
Gładkowska IrynaIra Szczecin1978Nordic Walking – 5 km  K 
10
 
Gładzik AleksanderCzArNy O L O Szczecin1984Kompas TeamNordic Walking – 5 km  M 
11 Grodzki Irek Gorzów Wlkp.1972Nordic Walking – 5 km  M 
12 Guzikowski Tomasz Szczecin1979GUZIK TeamNordic Walking – 5 km  MTak 
13 Janek Justyna  Gryfice1992Nordic Walking – 5 km  K 
14 Kalinowska Agnieszka Międzyzdroje1977Nordic Walking – 5 km  KTak 
15 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM SzczecinNordic Walking – 5 km  KTak 
16
 
Kaźmierczak NorbertN TupTup Team Stargard1976TupTup Team Nordic Walking – 5 km  M 
17 Kołacka KasiaKAGIK Kasia Stargard1971KAGIKNordic Walking – 5 km  KTak 
18 Kołacka AnitaKAGIK Anita Stargard1982KAGIK Nordic Walking – 5 km  KTak 
19
 
Kubik Krystian Gryfice1993RunGryf GryficeNordic Walking – 5 km  M 
20 Maciejewska GrażynaGrażyna M Stargard1959Stargard ja się nie ścigamNordic Walking – 5 km Powiat Kamieński
Gmina Kamień Pomorski
 
KTak 
21 Maciejewski ZenonGRAŻYNA.M Stargard1954Stargard ja się nie ścigamNordic Walking – 5 km  M 
22 Miksza KasiaKAGIK Kasia Stargard1976KAGIKNordic Walking – 5 km  KTak 
23
 
Mruk AnnaFoka Niechorze1978Zołza TeamNordic Walking – 5 km  K 
24 Mruk SandraDUŚKA Niechorze2003Zołza TeamNordic Walking – 5 km  K 
25 Okrzesik-Frąckowiak IzabelaIzka2019 Wieleń1968KS Metraco PolkowiceNordic Walking – 5 km  K 
26 Połum Agnieszka  Gryfice 1978RunGryf GryficeNordic Walking – 5 km  K 
27 Roza Sabina Świnoujscie1961Nordic Walking – 5 km  K 
28 Rzeźnik JustynaJustyna Rzeźnik Międzyzdroje1987Nordic Walking – 5 km Powiat Kamieński
 
K 
29 Samojło Sławomir Świnoujście1961Nordic Walking – 5 km  M 
30
 
Sienkiewicz Jolanta Załom1965Rozbiegany ZałomNordic Walking – 5 km  K 
31 Skiepko Dorota Świnoujście1966Włóczykije ŚwinoujścieNordic Walking – 5 km  K 
32 Skowroń-Giniewska KatarzynaKatarzyna Police1977Nordic Walking – 5 km  KTak 
33
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije ŚwinoujścieNordic Walking – 5 km  M 
34 Szkudlarek Elżbieta Szczecin1963Nordic Walking – 5 km  KTak 
35 Szymańska Agnieszka Cerkwica1974Nordic Walking – 5 km  K 
36 Trefler AnnaANDZIOR Świnoujście1974Nordic Walking – 5 km  K 
37 Wodnicka Ewelina Gryfice1965Nordic Walking – 5 km  K 
38 Wodnicki Jacek  Gryfice1965Nordic Walking – 5 km  M 
39
 
Woźniewska GrażynaGRAŻKA Police1962NordicoweLove PoliceNordic Walking – 5 km  K 
40
 
Wójciak Mirosław MIREK 57 Gryfice1957RunGRYF GRYFICENordic Walking – 5 km  M 
41
 
Zdanuk ArturRUTRA KUNADZ Przęsocin1971Ekspedycja Nordic Team SzczecinNordic Walking – 5 km  M 
42 Zgraja PiotrPIOTR Świnoujście1968HOL ŚwinoujścieNordic Walking – 5 km  MTak 
43 Zgraja Katarzyna  Świnoujście1972Nordic Walking – 5 km  KTak 
44 Żarnicka RenataRenata Medical Duniewo1967Nordic Walking – 5 km  K