Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu BIEG TROPEM WILCZYM - Trzebiatów

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłeć
     
1 Andrzejewski JózefPłoty19661963 m  M
2 Bagińska  MartaTrzebiatow1981AT Aktywny Trzebiatów1963 m  K
3 Bagińska AgnieszkaTrzebiatów1982Aktywny Trzebiatów1963 m  K
4 Banach AndrzejGryfice1968RunGryf Gryfice1963 m  M
5 Barański PrzemysławTrzebiatów1993KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów1963 m  M
6 Bartkowska EdytaPobierowo19761963 m  K
7 Bartkowski MichałPobierowo20011963 m  M
8 Białas JolantaGorawino19891963 m  K
9 Burcza GrzegorzGryfice19651963 m  M
10 Chabera PaulinaBiałokury19901963 m  K
11 Czekalska MagdalenaKolobrzeg19781963 m  K
12
 
Czerniawska JolantaGorzów Wlkp.1962Biegamy na wszelki wypadek1963 m  K
13
 
Czerniawski MarekGorzów Wielkopolski1962Biegamy na wszelki wypadek1963 m  M
14 Czerniawski LechGorzów Wlkp.1989Biegamy na wszelki wypadek1963 m  M
15 Gliwa MirosławTrzebiatów19711963 m  M
16 Grzyb  PiotrTrzebiatow19821963 m  M
17 Guster AnnaŚwierzno19891963 m  K
18 Herman MarikaGorzów Wlkp.1991Biegamy na wszelki wypadek1963 m  K
19 Hoppe AnnaKarnice19831963 m  K
20 Hoppe BronislawKarnice1982JW3937 MRZEZYNO1963 m  M
21 Jankowska MagdalenaTrzebiatów19811963 m  K
22 Jasina ElwiraGorawino19811963 m  K
23
 
Jędrasik Jakub Płoty2003Boginie 1963 m  M
24 Jędrzejczyk WeronikaTrzebiatów20031963 m  K
25 Jędrzejczyk BeataTrzebiatów19791963 m  K
26 Jędrzejczyk DawidTrzebiatów20071963 m  M
27 Jędrzejczyk FranciszekTrzebiatów19711963 m  M
28 Kachniarz AnnaGorawino19831963 m  K
29 Kasiorkiewicz SławomirTrzebiatów19731963 m  M
30 Klepuszewska AnnaGorawino19811963 m  K
31 Kopcewicz HenrykGoleniów1954CROWN GOLENIÓW1963 m  M
32
 
Kozioł MarzenaGorawino19841963 m  K
33 Krynicka GOSIATrzebiatów19871963 m  K
34
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice1963 m  M
35 Kujawa JustynaZielin19871963 m  K
36 Kulasek AnnaTrzebiatów1979AT-Aktywny Trzebiatów1963 m  K
37 Kuźma EwaGorawino19621963 m  K
38 Lepa MonikaSiemyśl19831963 m  K
39
 
Lis ŁukaszKamień Pomorski1983Klub Biegacza Kamień Pomorski1963 m  M
40 Maślij TomaszSzczecin19851963 m  M
41 Mazurski PawełGryfice19891963 m  M
42 MICKIEWICZ ADAMMrzeżyno1987JW 3937 Mrzeżyno1963 m  M
43 Namejko  Elżbieta Trzebiatów 19851963 m  K
44 Niewiadomski PawełGryfice19851963 m  M
45 Olejnik JanuszTrzebiatów19651963 m  M
46 Pierścionek PaulinaDargosław19911963 m  K
47 Ragan MagdalenaTrzebiatów1979AT - Aktywny Trzebiatów1963 m  K
48 Rębisz MagdalenaSiemyśl19801963 m  K
49
 
Romanowicz PiotrResko 1977RunGryf Gryfice1963 m  M
50 Sarbiewski PrzemysławSzczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo1963 m  M
51 Sołowij-Kleban AgnieszkaLędzin1975RSC Bałtyk Rewal1963 m  K
52
 
STĘPNIAK GRZEGORZKamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski1963 m  M
53 Strzeboński MaciejPogorzelica1978RSC Bałtyk Rewal1963 m  M
54 Szkarapata  Agnieszka Trzebiatów19761963 m  K
55 Szwarc KarinaRymań19861963 m  K
56 Warniełło AdrianaTrzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 1963 m  K
57 Warniełło RomanTrzebiatów19711963 m  M
58 Wodnicki KrzysztofGryfice1986RynGryf Gryfice1963 m  M
59
 
Woźniak IwonaResko1977RunGryf Gryfice1963 m  K
60
 
Zaremba KatarzynaSkalno1984AT-Aktywny Trzebiatów1963 m  K
61 Zawadzki AdrianTrzebiatów 1996Trzebiatoff Biega1963 m  M
62 Zubrewicz PiotrekTrzebiatow19781963 m  M
63 Żupińska AnnaGryfice1981Run Gryf1963 m  K