Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI BIEG O STRZAŁĘ WIDANTA - RESKO 2019

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk Adam Jarosz Szczecin195510 km  MTak 
2 Aleksandrowicz  Joanna  Szczecin198110 km  KTak 
3 Andrzejewski JózefJoseph Płoty196610 km  M 
4
 
Augustyniak Grzegorz Świdwin197910 km  M 
5 Augustyniak Agnieszka Gorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project 10 km  K 
6 Bagińska AgnieszkaAtrakcyjna  Trzebiatów1982Aktywny Trzebiatów10 km  KTak 
7 Bagiński JarosławPINIO Trzebiatów197410 km  MTak 
8 Balcerzak Gabriel Gardzin198110 km Gmina Resko
 
MTak 
9 Banach AndrzejAndrzej Gryfice1968RunGryf Gryfice10 km  MTak 
10 Banasiewicz Zbyszek Stargard198310 km  MTak 
11 Barański Bogusław Trzebiatów1958MLUKS Trzebiatów10 km  MTak 
12
 
Bartkowiak Marian Resko196210 km Gmina Resko
 
M 
13 Bąk TomaszTomek Goleniów1984Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
14 Bątkiewicz Bogusław Płoty196510 km  MTak 
15 Bielańska DorotaDorotka Stargard1967PACZOCZIKEJKOS5 km Nordic Walking  KTak 
16 Bielański MirosławMIROSŁAW Stargard 1960PACZOCZIKEJKOS5 km Nordic Walking  MTak 
17 Błażejczyk MarcinMarcin1990 Resko199010 km Gmina Resko
 
MTak 
18 Bobowski MarekMarek Mściwojów1975Unia Mściwojów / Muchobronx10 km  MTak 
19 BOBROWICZ ArturBobson  Goleniów1984Rozbiegany Goleniów10 km  MTak 
20 Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin194810 km  M 
21 Borkowska Alicja Złocieniec197110 km  KTak 
22 Borowska KarolinaKAROLA  PuciceGoleniów1986Puszczyk bukowy 10 km  K 
23 Boruta Dominik Szczecin19795 km Nordic Walking  MTak 
24 Budzyńska  Małgorzata  Radowo Małe 196510 km  K 
25
 
Buława Michał Bułka  Szczecin199210 km  M 
26 Burdziak Bożena Szczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
27
 
Burek Andrzej Szczecin1952K.S.P im.Św.Rodziny -Szczecin10 km  MTak 
28 Caban TomaszTomasz Caban Kozielice1982UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska10 km  MTak 
29 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin19555 km Nordic Walking  K 
30 Ceholnyk Marek Radowo małe1979M&M 10 km  MTak 
31
 
Chlebowski Hubert Wicimice1988RunGryf Gryfice10 km  MTak 
32 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL Police10 km  KTak 
33 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL Police10 km  MTak 
34 Chojnacka Maria Płoty197610 km  KTak 
35 Chutyrko Paweł KAMIEŃ RYMAŃSKI1993KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
36 Cieluch  Paulina Paula Police 1990Chmielewski Team-BBL Police10 km  K 
37 Ciszewski Krzysztof Łobez198610 km  MTak 
38
 
Czerwińska Magdalena Barlinek1985KRAJ-ZEGA BARLINEK10 km  KTak 
39 Czyżewska Danuta Warszawa196310 km  KTak 
40 Damas EdytaEDI Nowogard19755 km Nordic Walking  KTak 
41
 
Danak Przemysław PRZEMO Kostrzyn nad Odrą 1976 10 km  MTak 
42
 
Dejnak MariolaCZARNA PANTERA Gryfice195910 km  KTak 
43
 
DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN197621 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO10 km  MTak 
44
 
DOŁĘGOWSKI Marek Kołczewo1971BKS MANIAK WOLIN5 km Nordic Walking  MTak 
45 Domalewska TeresaTeresa Świnoujście1959KS Uznam10 km  KTak 
46 Domański Jan Szczecin197910 km  MTak 
47 Draczyński Zygmunt Łobez1948LŁKB TRUCHT10 km  M 
48 Drozdek IwonaIwona Kobylanka1968charty10 km  KTak 
49 Drozdek WłodekWłodek Kobylanka1968charty10 km  MTak 
50
 
Dunaj AleksandraAdele Choszczno199810 km  K 
51 Dunaj AgnieszkaAgulek Szczecin1984Szczecin10 km  KTak 
52 Dymel Piotr Szczecin199610 km  MTak 
53 Dziechciarz MateuszMates Warzymice198510 km  MTak 
54 Dziemianko Ilona Kołacz197010 km  KTak 
55 Dziuba Bogdan Świnoujście1956Pretorian Gorzów10 km  MTak 
56 Dziurdz Jacek Drawsko Pomorskie197910 km  MTak 
57 Dziurdz Joanna  Drawsko pomorskie 198310 km  KTak 
58 Eret Wiktoria Złocieniec200210 km  KTak 
59 Farbicka-Żywica Paulina Bydgoszcz1977Brzoza Biega10 km  KTak 
60 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM10 km  MTak 
61 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966KB.Kamień Pomorski10 km  MTak 
62 Forst Filip KAMIEŃ RYMAŃSKI2000KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
63 Gaik MateuszMateusz Brzozowiec199510 km  MTak 
64 Gajdzis Magdalena Resko196810 km Gmina Resko
 
KTak 
65
 
Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km Nordic Walking  MTak 
66 Gałan Leszek Złocieniec196310 km  MTak 
67 Gałan Joanna Złocieniec196610 km  KTak 
68
 
Gaweł Tomasz Mieszkowice1978Kostrzyńska Grupa Biegowa10 km  MTak 
69 Gaweł BarbaraBasiurek TROSZYN197910 km  KTak 
70 Gaweł IreneuszIro 75 Połczyn-Zdrój197510 km  MTak 
71 Gawrysiak PrzemysławPrzemek 77 Włodarka197710 km  MTak 
72 Giza PiotrGizol Brojce198410 km  M 
73
 
Gładkowska IrynaIra Szczecin19785 km Nordic Walking  KTak 
74 Gocał Anita Police1989UKL Ósemka Police10 km  K 
75 GOLIŃSKI ŁukaszGOLUS Świdwin1979K.B. SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
76 Golus Urszula Szczecin1956Ekspedycja Nordic Team Szczecin10 km  K 
77
 
Gomulski PawełKUSOWNIK1222 Łobez198610 km  MTak 
78 Gonerska EwaEwa Świerzno196610 km  KTak 
79 Gonerska MartaMarta ŚWIERZNO199310 km  KTak 
80 Gonerski Adam Szczecin199110 km  MTak 
81 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  M 
82 GROCHOWALSKI Rafał Świdwin1978K.B. SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
83 Grodzki Irek Gorzów Wlkp.19725 km Nordic Walking  M 
84 Gromek Wiesław Resko196510 km Gmina Resko
 
MTak 
85 GRYTA JANINAJana MIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE10 km  KTak 
86 Gryta DariuszMistrzunio Międzyzdroje1961Biegacze świnoujście10 km  MTak 
87 Grzegorczyk Leszek CezaryLECHU - ECOPOL Police19485 km Nordic Walking  M 
88 Gutowski SebastianSebanio Świdwin1977K.B. "SPRINT" ŚWIDWIN10 km  MTak 
89 Guzikowski Tomasz Szczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking  MTak 
90 Guzowski DariuszDario Cetyń1969Talex Borysław Borzytuchom/Team Guzowscy 10 km  MTak 
91 Guzowski DenisPrawie jak Hermes  Trzebielino1995Team Guzowscy10 km  MTak 
92 Hałka JustynaJustyna Łobez1980Trucht Łobez 10 km  K 
93 Hałka ArkadiuszArek Łobez1976Łobeski Klub Biegacza Trucht10 km  M 
94 Hawrylak MarcinMarcin Hawrylak Szczecin1969SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych w Policach10 km  MTak 
95 Herman Paweł Mrzeżyno1974MLUKS Trzebiatów10 km  MTak 
96 Hoppe BronislawBronek Karnice1982JW3937 MRZEZYNO10 km  MTak 
97 Hoppe AnnaAnna  Karnice198310 km  KTak 
98 Hulewicz MichałMichał Gorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running Team10 km  MTak 
99 Idryjan Rafał Resko197710 km Gmina Resko
 
MTak 
100
 
Ignaczyński DariuszDarecki KOŁOBRZEG198910 km  MTak 
101 Jabłonka Anna WAŁCZ19965 km Nordic Walking  KTak 
102 Jabłonka Wiktor Wałcz200110 km  MTak 
103 Jabłonka Małgorzata Wałcz19645 km Nordic Walking  KTak 
104 Jabłońska DanutaDANA Stargard1957Paczoczikejkos5 km Nordic Walking  KTak 
105 Jackiewicz Monika Lubawa1992MKL Szczecin10 km  K 
106 Jamroży Ryszard Ińsko1964Łobeski Klub Biegacza Trucht10 km  MTak 
107 Janek Justyna  Gryfice19925 km Nordic Walking  KTak 
108 Jankowska MagdalenaMadlen Trzebiatów1981AT - Aktywny Trzebiatów10 km  KTak 
109 Jankowski Marcin Trzebiatów1979AT-Aktywny Trzebiatów10 km  MTak 
110 Jeleniewska Barbara Gorzów Wielkopolski198110 km  KTak 
111 Jelonkieiwcz MajaMAJA Bezrzecze1982Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus10 km  KTak 
112 Jelonkiewicz SebastianSzerszeń Szczecin198010 km  MTak 
113 Józefiak Adrian KAMIEŃ RYMAŃSKI1985KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
114 Jusinska AnnaANIA Slawoborze 1971KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  K 
115 Kaczmarek MałgorzataGosia  Resko198510 km Gmina Resko
 
KTak 
116 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo197010 km  MTak 
117 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking  KTak 
118 Kamiński DamianKAMYK Resko19871bpzmot 12 BZ10 km Gmina Resko
 
MTak 
119 KARAPUDA AGNIESZKAZA-BIEGANA AGA! NOWOGARD1970ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARD5 km Nordic Walking  KTak 
120 Karcz Artur Mrzeżyno197910 km  MTak 
121 Katrycz Zbigniew Zibisport ŚWIERCZYNA196310 km  M 
122 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin197710 km  KTak 
123 Kępka Mirosław  Świdwin1970K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
124 Knap JoannaDla wnusi! Resko196910 km Gmina Resko
 
KTak 
125 Knieć ArkadiuszArek Resko1983220V10 km Gmina Resko
 
MTak 
126 Knieć PiotrZarathustra Resko198010 km Gmina Resko
 
MTak 
127 Kolenda Krzysztof Szczecin1977220V/Kalmar Runners10 km  MTak 
128 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN1972K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
129 Kołodziej MartaMarta Szczecin197910 km  KTak 
130 Kołodziej ArkadiuszMistrz Szczecin197610 km  MTak 
131 Konopacki Grzegorz JOHNY Płoty197310 km  M 
132 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓW10 km  MTak 
133 Kostrzewska KonstancjaKonsti Szczecin1992Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
134
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin198210 km  MTak 
135 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKI10 km  KTak 
136 Kowalski Zdzisław Kamien Pomorski1962Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
137 Kozłowski Adrian Połczyn-Zdrój198810 km  M 
138 Koźmic Ryszard Szczecin195310 km  MTak 
139 Kraskiewicz TomaszTomasz Szczecin1969Bulk Cargo Port Szczecin10 km  MTak 
140 Kraus GabrielKUDŁATY Łobez197710 km  M 
141 Kraus BeataBEATA Łobez198010 km  K 
142 Krawczyk MateuszMateusz Drawsko Pomorskie1991KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
143 Krawczyk-Danak MartaMARTUCHA Kostrzyn nad Odra1982KGB 10 km  KTak 
144 Królak Beata Police1962SP 8 Police10 km  KTak 
145 Kruzynski DariuszDarek Police197110 km  M 
146
 
Kubiaczyk IreneuszIREK Mosty1977Drużyna Szpiku10 km  MTak 
147 Kubiaczyk RenataRENIA Mosty198110 km  KTak 
148 Kubiak Tomasz Szczecin1981KW PSP Szczecin10 km  MTak 
149
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  M 
150 Kuczkowski DamianDamianos Świnoujście19795 km Nordic Walking  MTak 
151 Kujawski Jarosław  KAMIEŃ RYMAŃSKI1997 KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
152 Kurek Magdalena KAMIEŃ RYMAŃSKI199410 km  KTak 
153 KUROWSKA IZABELA"Gisselle Curra" BERKANOWO1978FitOska10 km  KTak 
154 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne197210 km  KTak 
155
 
Kwiatkowska MAŁGORZATA Gosiek Resko19635 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
156 Kwidziński Michał Białogard1988rozbiegany Michał10 km  MTak 
157 Kwit JanJohn Szczecin1960Wilki -Szczecin10 km  MTak 
158 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce Biegają10 km  KTak 
159 Langiewicz Jacek Police1957MKJ Police10 km  MTak 
160 Lendo Tomasz Trzebiatów196910 km  MTak 
161 Lewandowski Mirosław Goleniów1960Rasch Polska Goleniów10 km  MTak 
162 Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
163
 
Limanowska Lucyna Nowogard196910 km  KTak 
164 Ling Robert Goleniów1976 10 km  MTak 
165
 
Lipertowicz AdriannaAda Gryfice1973RunGryf Gryfice10 km  KTak 
166 Lipka Radosław Radzio Lipek  SZCZECIN198110 km  MTak 
167 Lubczynski Mateusz Łobez199510 km  MTak 
168 Lubczyński Marek ŁOBEZ197610 km  MTak 
169 Łuka AleksandraPOLA MONOLA  Nowogard1970ZA-BIEGANE BABECZKI 5 km Nordic Walking  KTak 
170 Łukaszewicz Katarzyna Bezrzecze198710 km  KTak 
171 Łysoń Piotr Stargard198910 km  MTak 
172 Maciejewska Lucyna DRAWSKO POMORSKIE196610 km  KTak 
173 Maciejewska Katarzyna DRAWSKO POMORSKIE199910 km  KTak 
174 Maciejewski Andrzej DRAWSKO POMORSKIE196610 km  MTak 
175 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski19605 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
176 Majłowska Irena Gorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.10 km  KTak 
177 Majłowski Aleksander Gorzów Wlkp.195010 km  MTak 
178
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty198110 km  MTak 
179 Makuch Joanna SZCZECIN199210 km  K 
180 Malinowska Małgorzata Świdwin1961KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  KTak 
181 Maliszewski Piotr MALIMALI Szczecin1981RAZ Szczecin10 km  MTak 
182 Marciniak Łukasz Dołuje198310 km  MTak 
183 Marczak Adam Szczecin198610 km  M 
184 Markiewicz IzaSasebalka świdwin197910 km  KTak 
185 Martyna Ewa Świnoujście19575 km Nordic Walking  KTak 
186 Marzec ŁukaszŁukasz Koszalin198210 km  MTak 
187 Marzec MagdalenaMada Koszalin198110 km  KTak 
188 MATYSIAK LESZEK Trzebiatów196810 km  MTak 
189 Mazurski PawełMazi Gryfice198910 km  MTak 
190 Mądraszewska Wioletta  Szczecin19665 km Nordic Walking  KTak 
191 Michalak Jacek Szczecin196310 km  M 
192 Mielewczyk Radosław Mielewczyk, 1993 KAMIEŃ RYMAŃSKI1993KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
193
 
Migalska Stankiewicz  LucynaLucyna Gryfice 198010 km  KTak 
194 Mikołajczak Mieczysław Września1967KB KOSYNIER WRZEŚNIA10 km  M 
195 Mikołajczyk MarlenaMarleszka Nowogard1978Za-biegane Babeczki Nowogard5 km Nordic Walking  KTak 
196 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin 199410 km  KTak 
197 Minda AgataAgaba Nowogard1978Za-Biegane Babeczki10 km  KTak 
198 Minko Arkadiusz Szczecin1988MKL SZCZECIN10 km  MTak 
199 Misieczko Hubert Resko199610 km Gmina Resko
 
MTak 
200
 
Mistelski Karol*TęczowyJednorożec* Szczecin199310 km  M 
201 MISZCZYSZYN Bartłomiej ŚWIDWIN198310 km  MTak 
202
 
Mruk Anna Niechorze19785 km Nordic Walking  KTak 
203 Muraszow DanielDla Żonki :) Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
204
 
Murawska WiolettaWIOLA Szczecin196910 km  KTak 
205 Murawski WaldemarWALDI Szczecin195210 km  MTak 
206 Murawski KubaKuba Szczecin199910 km  MTak 
207 Musiał BartekBarthezz Wysoka Kamieńska1983UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska10 km  MTak 
208 Musiał ElaKracia Wysoka Kamieńska198210 km  KTak 
209 Muszyńska AnielaMucha Resko19515 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
210
 
MYDLO RADOSLAWELVIS Ginawa197810 km  MTak 
211 Niewadzik UlaULA Szczecin197210 km  KTak 
212 Niewiada  Marek Marek  Świnoujście 198010 km  M 
213 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  MTak 
214 Nowak MariuszMARIO Różanki198910 km  MTak 
215 Nowak Krzysztof Szczecin199010 km  MTak 
216 Nożewska AgnieszkaStrusiek Agnieszka Nożewska Szczecin1993TeamRakiet10 km  K 
217 Olech Adam KAMIEŃ RYMAŃSKI1994KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
218 Olejarz Artur Zielona Góra1988MKL Szczecin/12BDow10 km  M 
219 Olejnik Janusz Trzebiatów196510 km  MTak 
220 Olszewska Nina KAMIEŃ RYMAŃSKI2000KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  KTak 
221 Orlikowski  RobertRobert Orlikowski Połczyn Zdrój 198610 km Gmina Resko
 
MTak 
222 Orłowski BolesławBoluś Nowogard1947Endorfina Nowogard10 km  M 
223 ORZEŁ MARZANNADygowskie Dziewczyny DYGOWO19715 km Nordic Walking  KTak 
224 Orzeł JoannaDygowskie Dziewczyny Dygowo19725 km Nordic Walking  KTak 
225 Orzeł Jacek Dygowo197210 km  MTak 
226 Orzeł DanielORZEŁ DYGOWO199510 km  MTak 
227 Ostrowski Wieslaw Szczecin194810 km  M 
228 Otoka KasiaCiśnij Misiek  Szczecin1977FANI FORMY10 km  K 
229 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteam10 km  KTak 
230 Paczyńska Joanna Goleniów198610 km  KTak 
231 Padok Magdalena Szczecin19795 km Nordic Walking  K 
232
 
Pająk Krzysztof Gryfice1961RunGryf Gryfice10 km  MTak 
233 Pawelec ŁukaszŁukasz Resko1985220V10 km Gmina Resko
 
MTak 
234 Pawlak  Łukasz Pawlak, 1988 KAMIEŃ RYMAŃSKI1988KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
235 Peda Leszek Police195210 km  MTak 
236 Piątkiewicz Grażyna Trzebież196810 km  K 
237 Piersiński MichałPIERSIŃSKI Szczecin1981RAZ Szczecin10 km  MTak 
238 Piersiński MaciejMaciek Szczecin1985RAZ Szczecin10 km  KTak 
239 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszony10 km  MTak 
240 Ploch Piotr Bezrzecze198510 km  MTak 
241 Pluciński WojciechWojtek Resko197910 km Gmina Resko
 
MTak 
242 Polański DariuszSTRUŚ PĘDZIWIATR Mrzeżyno1968MLUKS Trzebiatów10 km  M 
243 Poteralski Radosław  Swinoujscie197510 km  MTak 
244
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running Project10 km  MTak 
245 Radzki Wojciech Goleniów 198410 km  MTak 
246 Rojek KatarzynaPszczoła  Szczecin1983RunGryf Gryfice10 km  KTak 
247
 
Romanowicz PiotrPitek Resko 1977RunGryf Gryfice10 km Gmina Resko
 
MTak 
248 Romańska Karolina Świnoujście1985Biegacze Świnoujście10 km  KTak 
249 Romas CzesławCZESŁAW Gorzów Wlkp.195010 km  MTak 
250 Romej Elżbieta Łobez196410 km  KTak 
251 Romej Justyna Szczecin 1994MKL Szczecin10 km  KTak 
252 Rutkowska AnnaAnna Wataha  Wałcz1969Wataha Wałcz 10 km  KTak 
253 Salej Małgorzata Szczecin198610 km  KTak 
254 Sarbiewski PrzemysławPRZEMEK Szczecin1980102 batalion ochrony Bielkowo10 km  MTak 
255 Sell EwaSELLekWOMAN Goleniów 1978Goleniów10 km  K 
256 Sidorkiewicz Anna Miedzywodzie 1971Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  KTak 
257
 
Sieczkowski Michał Szczecin1983KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
258
 
Sioła DanutaZiutka Gryfice1973 10 km  KTak 
259 Siwula BartoszLesnik Resko198510 km Gmina Resko
 
MTak 
260 Skoneczny WaldemarWaldi Mrzezyno1967Mrzeżyno10 km  MTak 
261 Skórzewska  Renata RENIA  Szczecin 197610 km  KTak 
262 Skrzypczak EmiliaEmilia Gryfice198610 km  KTak 
263 Slobodianiuk DenisDENIS Winnica1987TeamOchal10 km  M 
264 Słapczyńska Marta Kalisz Pomorski199210 km  KTak 
265
 
SMAGOWSKI WojtekWojtek78 Rąbino\Swidwin1978KB SPRINT ŚWIDWIN10 km  M 
266 Sobolewska EwaSobol  Resko199710 km Gmina Resko
 
KTak 
267 Soroczyńska MonikaMONIKA Resko197710 km Gmina Resko
 
KTak 
268 Spolska Weronika Słupsk1993KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  KTak 
269
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSYLWIA Szczecin1972Zachodniopom.Centrum Onkologii5 km Nordic Walking  KTak 
270 STALUSZKA Dariusz ŚWIDWIN197321 BLT10 km  MTak 
271 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard198810 km  M 
272 Stec Jakub KAMIEŃ RYMAŃSKI2001KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
273
 
STEFANIAK PawełSTEFAN STARGARD198014 bUJ/2kpzmot10 km  MTak 
274 Stefaniak Łukasz Szczecin197810 km  MTak 
275
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
276
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień Pomorski10 km  MTak 
277
 
Stramski MichałBRODA CHOCIWEL Chociwel1982TKKF Chociwel10 km  MTak 
278 Strączek Michał  Mrzeżyno197610 km  MTak 
279 Suska Sylwia Świnoujście197510 km  KTak 
280 Suski Piotr Papaj Świnoujście1974WKU Świnoujście10 km  MTak 
281 Szalewicz Małgorzata  Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘ10 km  KTak 
282 Szar Aneta Dębno197710 km  KTak 
283
 
Szatanek Ewa Dobra197610 km  KTak 
284 Szczerba AgnieszkaAga  Grzybowo19855 km Nordic Walking  KTak 
285 Szczerba ŁukaszŁukasz Grzybowo198410 km  MTak 
286 Szczublewski Martin KAMIEŃ RYMAŃSKI1993KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
287
 
Szekieta Arkadiusz Gryfice1969RunGryf Gryfice10 km  MTak 
288 Szklarska DorotaDorota Łobez197510 km  KTak 
289
 
Szopa Marek Gorzów Wlkp.1974Team Kopeć10 km  MTak 
290 Szopińska ElżbietaELA Resko19685 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
291 Szymańska Karolina Chociwel2002BS Family Team10 km  KTak 
292 Szymańska Agnieszka Cerkwica19745 km Nordic Walking  K 
293 Szymańska JolantaJOLA Mosty198210 km  KTak 
294 Szymański Sylwester Szczecinek1973ULKS Barwice-MKL Szczecinek10 km  MTak 
295 Szymański Artur Chociwel1976BS Family Team10 km  MTak 
296 Szymański Łukasz  Pobierowo198910 km  MTak 
297 Ściesińska Beata Trzebiatów1965AT- Aktywny Trzebiatów10 km  KTak 
298
 
Ściesiński Mariusz Trzebiatów1965Aktywny Trzebiatów10 km  MTak 
299
 
Ślubowski DariuszDaro Szczecin197610 km  MTak 
300 Ślusarz IwonaIwa Szczecin197410 km  KTak 
301
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście198410 km  MTak 
302
 
Tatara MarekTatara Kostrzyn nad Odrą1975Kostrzyńska Grupa Biegowa10 km  MTak 
303 Tekiel MarcinDEXON Dygowo1980OSP DYGOWO10 km  M 
304 Tekiel AgnieszkaAGA Dygowo1982Dygowskie Dziewczyny5 km Nordic Walking  KTak 
305 Tober  Edyta Łobez198010 km  KTak 
306 Tomala MariuszSobol  Resko197210 km Gmina Resko
 
M 
307
 
Tomczyk AlinaAla  Nowogard1978AlaNd10 km  KTak 
308 Trojga Hubert Szczecin198310 km  MTak 
309 Trojga KarolinaKarla Szczecin198310 km  KTak 
310 Trybuchowski Krzysztof Resko198110 km Gmina Resko
 
MTak 
311 Twarogal Kamil Szczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  M 
312
 
Uldynowicz ŁukaszULDYN Gryfice1983MLUKS Mokasyn Płoty10 km  MTak 
313 Urbański Tomasz Białogard1972Karlino Biegaj10 km  M 
314
 
Walentynowicz MonikaMonia Gorzów Wlkp.198110 km  KTak 
315
 
Warchalowski  Arkadiusz  Dobra 197610 km  MTak 
316 Wardęga Mateusz Barwice1999ULKS Barwice10 km  MTak 
317 Warniełło AdrianaAdusia Trzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 10 km  KTak 
318 Wasilewski AndrzejWasylek Szczecin197810 km  MTak 
319
 
WASZCZUK TOMASZWASZCZUNIU SZCZECIN1980WASZCZUK TEAM10 km  MTak 
320 Watkowski EdmundMundek Resko19505 km Nordic Walking Gmina Resko
 
MTak 
321 Werecki Marcin Stargard198110 km  M 
322
 
Wiliński Marek Świdwin1961K.B.SPRINT ŚWIDWIN10 km  MTak 
323 Wilk Justyna Kosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina 10 km  K 
324 Windysz Agnieszka Debno198710 km  KTak 
325 Wirkus Antonina Szczecinek1985MKL SZczecinek10 km  K 
326 Wirkus Łukasz Lipnica1988 10 km  M 
327 Wiszniewski Paweł Piła195510 km  M 
328 Wiszniewski WojciechWisznia Szczecin198110 km  M 
329 Wiśniewska MagdalenaMAGDA Drawsko Pomorskie198310 km  KTak 
330 Witek StanisłwStaszek Sienica 62197010 km  MTak 
331 Wojciechowski Jakub KAMIEŃ RYMAŃSKI1996KAMIEŃ RYMAŃSKI10 km  MTak 
332 WOJNACH ANDRZEJ  SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE10 km  M 
333 WOJTALIK ŁUKASZ POŁCZYN ZDRÓJ1970Połczyn biega10 km  MTak 
334 Wojtasik KasiaKasiek Dębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  K 
335 Wojtoniszak Lukasz Chociwel198810 km  MTak 
336 Wolińska Emilia Wolin197110 km  KTak 
337 Woliński Andrzej Wolin196710 km  MTak 
338
 
Woźniak IwonaMisia Resko1977RunGryf Gryfice10 km Gmina Resko
 
KTak 
339
 
Wójcik DamianVUJO Darłowo197010 km  M 
340
 
Wróbel Tomasz Nowogard198110 km  MTak 
341 Wróblewski Michał Gryfice1980GRA Runners10 km  MTak 
342 Wrzeszcz PiotrJeży Szczecin197610 km  MTak 
343 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin Wielgowo10 km  M 
344 Wysocki BronislawBroniar Stargard1963NIE MAM10 km  MTak 
345 Zaborowska Małgorzata Żyleta Gryfice1988OSP Płoty10 km  KTak 
346 Zadrożny SzymonSimon Wataha  Wałcz1978Wałecka Ściema10 km  MTak 
347 Zagalska Paulina Połczyn Zdrój198310 km  KTak 
348 Zagórny MarcinMarcin Zagórny Radnica1988Tomato Krosno Odrzańskie10 km  M 
349 Zarembski DawidDawid Resko198610 km Gmina Resko
 
MTak 
350 ZARZYCKI PIOTR SZCZECIN196810 km  MTak 
351
 
ZDANOWSKI DARIUSZDARO KOSTRZYN NAD ODRĄ1978 10 km  MTak 
352
 
Zielińska RenataRenia Wrzosowo1967Willa Rubin10 km  K 
353 Zielińska  AnnaANIA Łobez1972Trucht Łobez10 km  K 
354 Złotnicka-Błaszczyk Marta GRYFICE/BORZYSZEWO198510 km  KTak 
355 Złotnicka-Trybuchowska Małgorzata Resko198210 km  KTak 
356 Znamierowska MonikaMONIA Resko198110 km Gmina Resko
 
KTak 
357 Zubrewicz PiotrekPiotrek Trzebiatow1978AT- Aktywny Trzebiatów10 km  MTak 
358 Zubrewicz  MartaRakieta  Trzebiatów 1981AT- Aktywny Trzebiatów10 km  KTak 
359 Zych KrzysztofZyggi Sławoborze1983kZychSport10 km  M 
360 Żupińska AnnaANIA Gryfice1981Run Gryf10 km  KTak 
361
 
Żurkowska IwonaIWONA Myślibórz1968KLUB RODZINNY10 km  K 
362
 
Żurkowski TomaszTOMASZEK Myślibórz1967KLUB RODZINNY10 km  M 
363
 
ŻYŁA PrzemysławPRZEMO CHOSZCZNO198210 km  MTak 
364 Żywica Adam Bydgoszcz1977Brzoza Biega10 km  MTak 
365
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin197210 km  K