Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu VI BIEG O STRZAŁĘ WIDANTA - RESKO 2019

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamczyk Adam Jarosz Szczecin1955Bieg 10 km  MTak 
2 Aleksandrowicz  Joanna  Szczecin1981Bieg 10 km  KTak 
3 Andrzejewski JózefJoseph Płoty1966Bieg 10 km  M 
4
 
Augustyniak Grzegorz Świdwin1979Bieg 10 km  MTak 
5 Bagińska AgnieszkaAtrakcyjna  Trzebiatów1982Aktywny TrzebiatówBieg 10 km  KTak 
6 Bagiński JarosławPINIO Trzebiatów1974Bieg 10 km  MTak 
7 Balcerzak Gabriel Gardzin1981Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
8 Banach AndrzejAndrzej Gryfice1968RunGryf GryficeBieg 10 km  MTak 
9 Banasiewicz Zbyszek Stargard1983Bieg 10 km  MTak 
10 Barański Bogusław Trzebiatów1958MLUKS TrzebiatówBieg 10 km  MTak 
11
 
Bartkowiak Marian Resko1962Bieg 10 km Gmina Resko
 
M 
12 Bąk TomaszTomek Goleniów1984Rozbiegany GoleniówBieg 10 km  MTak 
13 Bątkiewicz Bogusław Płoty1965Bieg 10 km  MTak 
14 Bielańska DorotaDorotka Stargard1967PACZOCZIKEJKOS5 km Nordic Walking  KTak 
15 Bielański MirosławMIROSŁAW Stargard 1960PACZOCZIKEJKOS5 km Nordic Walking  MTak 
16 Błażejczyk MarcinMarcin1990 Resko1990Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
17 Bobowski MarekMarek Mściwojów1975Unia Mściwojów / MuchobronxBieg 10 km  MTak 
18 BOBROWICZ ArturBobson  Goleniów1984Rozbiegany GoleniówBieg 10 km  MTak 
19
 
Bodnar ZbigniewForrest Gump Szczecin1948Bieg 10 km  MTak 
20 Borkowska Alicja Złocieniec1971Bieg 10 km  KTak 
21 Borowska KarolinaKAROLA  PuciceGoleniów1986 Bieg 10 km  K 
22 Boruta Dominik Szczecin19795 km Nordic Walking  MTak 
23 Budzyńska  Małgorzata  Radowo Małe 1965Bieg 10 km  K 
24
 
Buława Michał Bułka  Szczecin1992Bieg 10 km  MTak 
25 Burdziak Bożena Szczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
26
 
Burek Andrzej Szczecin1952 Bieg 10 km  MTak 
27 Caban TomaszTomasz Caban Kozielice1982UKS AKTYWNI Wysoka KamieńskaBieg 10 km  MTak 
28 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin19555 km Nordic Walking  K 
29 Ceholnyk Marek Radowo małe1979M&M Bieg 10 km  MTak 
30
 
Chlebowski Hubert Wicimice1988RunGryf GryficeBieg 10 km  MTak 
31 Chmielewska AgnieszkaAGNIESZKA Police1974Chmielewski Team-BBL PoliceBieg 10 km  KTak 
32 Chmielewski JanuszTrener Janusz Police1954Chmielewski Team-BBL PoliceBieg 10 km  MTak 
33 Chojnacka Maria Płoty1976Bieg 10 km  KTak 
34 Chutyrko Paweł KAMIEŃ RYMAŃSKI1993KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
35 Cieluch  Paulina Paula Police 1990Chmielewski Team-BBL PoliceBieg 10 km  K 
36 Ciszewski Krzysztof Łobez1986Bieg 10 km  MTak 
37
 
Czerwińska Magdalena Barlinek1985KRAJ-ZEGA BARLINEKBieg 10 km  KTak 
38 Czyżewska Danuta Warszawa1963Bieg 10 km  KTak 
39 Damas EdytaEDI Nowogard19755 km Nordic Walking  KTak 
40
 
Danak Przemysław PRZEMO Kostrzyn nad Odrą 1976 Bieg 10 km  MTak 
41
 
Dejnak MariolaCZARNA PANTERA Gryfice1959Bieg 10 km  KTak 
42
 
DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN197621 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOBieg 10 km  MTak 
43
 
DOŁĘGOWSKI Marek Kołczewo1971BKS MANIAK WOLIN5 km Nordic Walking  MTak 
44 Domalewska TeresaTeresa Świnoujście1959KS UznamBieg 10 km  KTak 
45 Domański Jan Szczecin1979Bieg 10 km  MTak 
46 Draczyński Zygmunt Łobez1948LŁKB TRUCHTBieg 10 km  MTak 
47 Drozdek IwonaIwona Kobylanka1968chartyBieg 10 km  KTak 
48 Drozdek WłodekWłodek Kobylanka1968chartyBieg 10 km  MTak 
49
 
Dunaj AleksandraAdele Choszczno1998Bieg 10 km  K 
50 Dunaj AgnieszkaAgulek Szczecin1984SzczecinBieg 10 km  KTak 
51 Dymel Piotr Szczecin1996Bieg 10 km  MTak 
52 Dziechciarz MateuszMates Warzymice1985Bieg 10 km  MTak 
53 Dziemianko Ilona Kołacz1970Bieg 10 km  KTak 
54 Dziuba Bogdan Świnoujście1956Pretorian GorzówBieg 10 km  MTak 
55 Dziurdz Jacek Drawsko Pomorskie1979Bieg 10 km  MTak 
56 Dziurdz Joanna  Drawsko pomorskie 1983Bieg 10 km  KTak 
57 Eret Wiktoria Złocieniec2002Bieg 10 km  KTak 
58 Farbicka-Żywica Paulina Bydgoszcz1977Brzoza BiegaBieg 10 km  KTak 
59 Filipowski DariuszSKYDAFI Szczecin1972ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMBieg 10 km  MTak 
60 Firlik Mirosław  Międzywodzie 1966KB.Kamień PomorskiBieg 10 km  MTak 
61 Forst Filip KAMIEŃ RYMAŃSKI2000KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
62 Gaik MateuszMateusz Brzozowiec1995Bieg 10 km  MTak 
63
 
Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski1957gorzówPRZYSTAŃ5 km Nordic Walking  MTak 
64 Gałan Leszek Złocieniec1963Bieg 10 km  MTak 
65 Gałan Joanna Złocieniec1966Bieg 10 km  KTak 
66
 
Gaweł Tomasz Mieszkowice1978 Bieg 10 km  MTak 
67 Gaweł BarbaraBasiurek TROSZYN1979Bieg 10 km  KTak 
68 Gaweł IreneuszIro 75 Połczyn-Zdrój1975Bieg 10 km  MTak 
69 Gawrysiak PrzemysławPrzemek 77 Włodarka1977Bieg 10 km  MTak 
70 Giza PiotrGizol Grąd 1984Bieg 10 km  M 
71
 
Gładkowska IrynaIra Szczecin19785 km Nordic Walking  KTak 
72 Gocał Anita Police1989UKL Ósemka PoliceBieg 10 km  KTak 
73 GOLIŃSKI ŁukaszGOLUS Świdwin1979 Bieg 10 km  MTak 
74 Golus Urszula Szczecin1956Ekspedycja Nordic Team SzczecinBieg 10 km  K 
75
 
Gomulski PawełKUSOWNIK1222 Łobez1986Bieg 10 km  MTak 
76 Gonerska EwaEwa Świerzno1966Bieg 10 km  KTak 
77 Gonerska MartaMarta ŚWIERZNO1993Bieg 10 km  KTak 
78 Gonerski Adam Szczecin1991Bieg 10 km  MTak 
79 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997 Bieg 10 km  M 
80 GROCHOWALSKI Rafał Świdwin1978K.B. SPRINT ŚWIDWINBieg 10 km  MTak 
81 Grodzki Irek Gorzów Wlkp.19725 km Nordic Walking  M 
82 Gromek Wiesław Resko1965Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
83 GRYTA JANINAJana MIĘDZYZDROJE1964BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEBieg 10 km  KTak 
84 Gryta DariuszMistrzunio Międzyzdroje1961Biegacze świnoujścieBieg 10 km  MTak 
85 Grzegorczyk Leszek CezaryLECHU - ECOPOL Police19485 km Nordic Walking  MTak 
86 Gutowski SebastianSebanio Świdwin1977 Bieg 10 km  MTak 
87 Guzikowski Tomasz Szczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking  MTak 
88 Guzowski DariuszDario Cetyń1969Talex Borysław Borzytuchom/Team Guzowscy Bieg 10 km  MTak 
89 Guzowski DenisPrawie jak Hermes  Trzebielino1995Team GuzowscyBieg 10 km  MTak 
90 Hałka JustynaJustyna Łobez1980Trucht Łobez Bieg 10 km  K 
91 Hałka ArkadiuszArek Łobez1976Łobeski Klub Biegacza TruchtBieg 10 km  M 
92
 
Hawrylak MarcinMarcin Hawrylak Szczecin1969 Bieg 10 km  MTak 
93 Herman Paweł Mrzeżyno1974MLUKS TrzebiatówBieg 10 km  MTak 
94 Hoppe BronislawBronek Karnice1982JW3937 MRZEZYNOBieg 10 km  MTak 
95 Hoppe AnnaAnna  Karnice1983Bieg 10 km  KTak 
96 Hulewicz MichałMichał Gorzów Wielkopolski1988Hulewicz Running TeamBieg 10 km  MTak 
97 Idryjan Rafał Resko1977Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
98
 
Ignaczyński DariuszDarecki Kołobrzeg1989Bieg 10 km  MTak 
99 Jabłonka Anna WAŁCZ19965 km Nordic Walking  KTak 
100 Jabłonka Wiktor Wałcz2001Bieg 10 km  MTak 
101 Jabłonka Małgorzata Wałcz19645 km Nordic Walking  KTak 
102 Jabłońska DanutaDANA Stargard1957Paczoczikejkos5 km Nordic Walking  KTak 
103 Jackiewicz Monika Lubawa1992MKL SzczecinBieg 10 km  K 
104 Jamroży Ryszard Ińsko1964Łobeski Klub Biegacza TruchtBieg 10 km  MTak 
105 Janek Justyna  Gryfice19925 km Nordic Walking  KTak 
106 Jankowska MagdalenaMadlen Trzebiatów1981AT - Aktywny TrzebiatówBieg 10 km  KTak 
107 Jankowski Marcin Trzebiatów1979AT-Aktywny TrzebiatówBieg 10 km  MTak 
108 Jeleniewska Barbara Gorzów Wielkopolski1981Bieg 10 km  KTak 
109 Jelonkieiwcz MajaMAJA Bezrzecze1982Szczeciński Klub Rowerowy GryfusBieg 10 km  KTak 
110 Jelonkiewicz SebastianSzerszeń Szczecin1980Bieg 10 km  MTak 
111 Józefiak Adrian KAMIEŃ RYMAŃSKI1985KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
112 Jusinska AnnaANIA Slawoborze 1971KB SPRINT ŚWIDWINBieg 10 km  K 
113 Kaczmarek MałgorzataGosia  Resko1985Bieg 10 km Gmina Resko
 
KTak 
114 Kaczyński ArturKACZOR Pilchowo1970Bieg 10 km  MTak 
115 Kamińska Magdalena Szczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking  KTak 
116 Kamiński DamianKAMYK Resko19871bpzmot 12 BZBieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
117 KARAPUDA AGNIESZKAZA-BIEGANA AGA! NOWOGARD1970ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARD5 km Nordic Walking  KTak 
118
 
Karcz Artur Mrzeżyno1979Bieg 10 km  MTak 
119 Karczmar Agnieszka Gorzów Wielkopolski1997Wierzbicki Running Project Bieg 10 km  K 
120 Katrycz Zbigniew Zibisport ŚWIERCZYNA1963Bieg 10 km  M 
121 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin1977Bieg 10 km  KTak 
122 Kępka Mirosław  Świdwin1970K.B.SPRINT ŚWIDWINBieg 10 km  MTak 
123 Knap JoannaDla wnusi! Resko1969Bieg 10 km Gmina Resko
 
KTak 
124 Knieć ArkadiuszArek Resko1983220VBieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
125 Knieć PiotrZarathustra Resko1980Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
126 Kolenda Krzysztof Szczecin1977220V/Kalmar RunnersBieg 10 km  MTak 
127 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN1972 Bieg 10 km  MTak 
128 Kołodziej MartaMarta Szczecin1979Bieg 10 km  KTak 
129 Kołodziej ArkadiuszMistrz Szczecin1976Bieg 10 km  MTak 
130 Konopacki Grzegorz JOHNY Płoty1973Bieg 10 km  M 
131 Kopcewicz HenrykHENIEK Goleniów1954CROWN GOLENIÓWBieg 10 km  MTak 
132 Kostrzewska KonstancjaKonsti Szczecin1992Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km  KTak 
133
 
Kotowicz TomaszKocur Szczecin1982Bieg 10 km  MTak 
134 Kotowicz KatarzynaPszczoła  Szczecin1983 Bieg 10 km  KTak 
135 Kowalska Dorota Kamien Pomorski1965KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIBieg 10 km  KTak 
136 Kowalska Dorota Kamień Pomorski2021Klub Biegacza Kamień PomorskiBieg 10 km  KTak 
137 Kozłowski Adrian Połczyn-Zdrój1988Bieg 10 km  M 
138 Koźmic Ryszard Szczecin1953Bieg 10 km  MTak 
139 Kraskiewicz TomaszTomasz Szczecin1969Bulk Cargo Port SzczecinBieg 10 km  MTak 
140 Kraus GabrielKUDŁATY Łobez1977Bieg 10 km  M 
141 Kraus BeataBEATA Łobez1980Bieg 10 km  K 
142 Krawczyk MateuszMateusz Szczecin1991KB Pionier SzczecinBieg 10 km  MTak 
143 Krawczyk-Danak MartaMARTUCHA Kostrzyn nad Odra1982KGB Bieg 10 km  KTak 
144 Królak Beata Police1962SP 8 PoliceBieg 10 km  KTak 
145 Kruzynski DariuszDarek Police1971Bieg 10 km  M 
146
 
Kubiaczyk IreneuszIREK Mosty1977Drużyna SzpikuBieg 10 km  MTak 
147 Kubiaczyk RenataRENIA Mosty1981Bieg 10 km  KTak 
148 Kubiak Tomasz Szczecin1981KW PSP SzczecinBieg 10 km  MTak 
149
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993 5 km Nordic Walking  M 
150 Kuczkowski DamianDamianos Świnoujście19795 km Nordic Walking  MTak 
151 Kujawski Jarosław  KAMIEŃ RYMAŃSKI1997 KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
152 Kurek Magdalena KAMIEŃ RYMAŃSKI1994Bieg 10 km  KTak 
153 KUROWSKA IZABELA"Gisselle Curra" Świdwin 1978 Bieg 10 km  KTak 
154 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne1972Bieg 10 km  KTak 
155
 
Kwiatkowska MAŁGORZATA Gosiek Resko19635 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
156 Kwidziński Michał Białogard1988 Bieg 10 km  MTak 
157 Kwit JanJohn Szczecin1960Wilki -SzczecinBieg 10 km  MTak 
158 Lal MałgorzataMałgosia  Pyrzyce1970Pyrzyce BiegająBieg 10 km  KTak 
159 Langiewicz Jacek Police1957MKJ PoliceBieg 10 km  MTak 
160 Lendo Tomasz Trzebiatów1969Bieg 10 km  MTak 
161 Lewandowski Mirosław Goleniów1960Rasch Polska GoleniówBieg 10 km  MTak 
162
 
Lewandowski JanuszPrezes Szczecin1959Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km  M 
163
 
Limanowska Lucyna Nowogard1969Bieg 10 km  KTak 
164 Ling Robert Goleniów1976 Bieg 10 km  MTak 
165
 
Lipertowicz AdriannaAda Gryfice1973 Bieg 10 km  KTak 
166 Lipka Radosław Radzio Lipek  SZCZECIN1981Bieg 10 km  MTak 
167 Lubczynski Mateusz Łobez1995Bieg 10 km  MTak 
168 Lubczyński Marek ŁOBEZ1976Bieg 10 km  MTak 
169 Łuka AleksandraPOLA MONOLA  Nowogard1970ZA-BIEGANE BABECZKI 5 km Nordic Walking  KTak 
170 Łukaszewicz Katarzyna Bezrzecze1987Bieg 10 km  KTak 
171 Łysoń Piotr Stargard1989Bieg 10 km  MTak 
172 Maciejewska Lucyna DRAWSKO POMORSKIE1966Bieg 10 km  KTak 
173 Maciejewska Katarzyna DRAWSKO POMORSKIE1999Bieg 10 km  KTak 
174 Maciejewski Andrzej DRAWSKO POMORSKIE1966Bieg 10 km  MTak 
175 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski19605 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
176 Majłowska Irena Gorzów Wlkp.1953ks.Team Baryła.Bieg 10 km  KTak 
177 Majłowski Aleksander Gorzów Wlkp.1950Bieg 10 km  MTak 
178
 
Makowiecki MarcinMajki Płoty1981Bieg 10 km  MTak 
179 Makuch Joanna SZCZECIN1992Bieg 10 km  K 
180 Malinowska Małgorzata Świdwin1961KB SPRINT ŚWIDWINBieg 10 km  KTak 
181 Maliszewski Piotr MALIMALI Szczecin1981RAZ SzczecinBieg 10 km  MTak 
182 Marciniak  KasiaKasiek Dębno1980Stowarzyszenie Maraton DębnoBieg 10 km  K 
183 Marciniak Łukasz Dołuje1983Bieg 10 km  MTak 
184 Marczak Adam Szczecin1986Bieg 10 km  M 
185 Markiewicz IzaSasebalka świdwin1979Bieg 10 km  KTak 
186 Martyna Ewa Świnoujście19575 km Nordic Walking  KTak 
187 Marzec ŁukaszŁukasz Koszalin1982Bieg 10 km  MTak 
188 Marzec MagdalenaMada Koszalin1981Bieg 10 km  KTak 
189 MATYSIAK LESZEK Trzebiatów1968Bieg 10 km  MTak 
190 Mazurski PawełMazi Gryfice1989Bieg 10 km  MTak 
191 Mądraszewska Wioletta  Szczecin19665 km Nordic Walking  KTak 
192 Michalak Jacek Szczecin1963Bieg 10 km  M 
193 Mielewczyk Radosław KAMIEŃ RYMAŃSKI1993KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
194
 
Migalska Stankiewicz  LucynaLucyna Gryfice 1980Bieg 10 km  KTak 
195 Mikołajczak Mieczysław Września1967KB KOSYNIER WRZEŚNIABieg 10 km  M 
196 Mikołajczyk MarlenaMarleszka Nowogard1978Za-biegane Babeczki Nowogard5 km Nordic Walking  KTak 
197 Miłoszewicz Aleksandra Szczecin 1994Bieg 10 km  KTak 
198 Minda AgataAgaba Nowogard1978Za-Biegane BabeczkiBieg 10 km  KTak 
199 Minko Arkadiusz Szczecin1988 Bieg 10 km  MTak 
200 Misieczko Hubert Resko1996Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
201
 
Mistelski Karol*TęczowyJednorożec* Szczecin1993Bieg 10 km  MTak 
202 MISZCZYSZYN Bartosz ŚWIDWIN1983Bieg 10 km  MTak 
203
 
Mruk Anna Niechorze19785 km Nordic Walking  KTak 
204 Muraszow DanielDla Żonki :) Kamień Pomorski1986Klub Biegacza Kamień PomorskiBieg 10 km  MTak 
205
 
Murawska WiolettaWIOLA Szczecin1969Bieg 10 km  KTak 
206 Murawski WaldemarWALDI Szczecin1952Bieg 10 km  MTak 
207 Murawski KubaKuba Szczecin1999Bieg 10 km  MTak 
208 Musiał BartekBarthezz Wysoka Kamieńska1983UKS AKTYWNI Wysoka KamieńskaBieg 10 km  MTak 
209 Musiał ElaKracia Wysoka Kamieńska1982Bieg 10 km  KTak 
210 Muszyńska AnielaMucha Resko19515 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
211
 
MYDLO RADOSLAWELVIS Ginawa1978Bieg 10 km  MTak 
212 Niewadzik UlaULA Szczecin1972Bieg 10 km  KTak 
213 Niewiada  Marek Marek  Świnoujście 1980Bieg 10 km  M 
214 NOWAK WIESŁAW"VASLIK" SZCZECIN1949Rowery TurowskiBieg 10 km  MTak 
215 Nowak MariuszMARIO Wawrów1989Bieg 10 km  MTak 
216 Nowak Krzysztof Szczecin1990Bieg 10 km  MTak 
217 Nożewska AgnieszkaStrusiek Agnieszka Nożewska Szczecin1993TeamRakietBieg 10 km  K 
218 Olech Adam KAMIEŃ RYMAŃSKI1994KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
219 Olejarz Artur Szczecin1988MKL Szczecin/12BDowBieg 10 km  M 
220 Olejnik Janusz Trzebiatów1965Bieg 10 km  MTak 
221 Olszewska Nina KAMIEŃ RYMAŃSKI2000KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  KTak 
222 Orlikowski  RobertRobert Orlikowski Połczyn Zdrój 1986Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
223 Orłowski BolesławBoluś Nowogard1947Endorfina NowogardBieg 10 km  MTak 
224 ORZEŁ MARZANNADygowskie Dziewczyny DYGOWO19715 km Nordic Walking  KTak 
225 Orzeł JoannaDygowskie Dziewczyny Dygowo19725 km Nordic Walking  KTak 
226 Orzeł Jacek Dygowo1972Bieg 10 km  MTak 
227 Orzeł DanielORZEŁ DYGOWO1995Bieg 10 km  MTak 
228 Ostrowski Wieslaw Szczecin1948Bieg 10 km  MTak 
229 Otoka KasiaCiśnij Misiek  Gryfice1977FANI FORMYBieg 10 km  K 
230 Pacyna RenataRenata Kozielice biega  Kozielice1973husariafigchtteamBieg 10 km  KTak 
231 Padok Magdalena Szczecin19795 km Nordic Walking  K 
232
 
Pająk Krzysztof Gryfice1961 Bieg 10 km  MTak 
233 Pawelec ŁukaszŁukasz Resko1985220VBieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
234 Pawlak  Łukasz KAMIEŃ RYMAŃSKI1988KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
235 Peda Leszek Police1952Bieg 10 km  MTak 
236 Piątkiewicz Grażyna Trzebież1968Bieg 10 km  K 
237 Piersiński MichałPIERSIŃSKI Szczecin1981RAZ SzczecinBieg 10 km  MTak 
238 Piersiński MaciejMaciek Szczecin1985RAZ SzczecinBieg 10 km  KTak 
239 Pietruczyk Arek Nowogard1971niezrzeszonyBieg 10 km  MTak 
240 Plesińska Joanna Goleniów1986Bieg 10 km  KTak 
241 Ploch Piotr Bezrzecze1985Bieg 10 km  MTak 
242 Pluciński WojciechWojtek Resko1979Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
243 Polański DariuszSTRUŚ PĘDZIWIATR Mrzeżyno1968MLUKS TrzebiatówBieg 10 km  M 
244 Poteralski Radosław  Swinoujscie1975Bieg 10 km  MTak 
245
 
Przelazły Sylwester  Gorzów Wlkp.1980Wierzbicki Running ProjectBieg 10 km  MTak 
246 Radzki Wojciech Goleniów 1984Bieg 10 km  MTak 
247
 
Romanowicz PiotrPitek Resko 1977RunGryf GryficeBieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
248 Romańska Karolina Świnoujście1985Biegacze ŚwinoujścieBieg 10 km  KTak 
249 Romas CzesławCZESŁAW Gorzów Wlkp.1950Bieg 10 km  MTak 
250 Romej Elżbieta Łobez1964Bieg 10 km  KTak 
251 Romej Justyna Szczecin 1994MKL SzczecinBieg 10 km  KTak 
252 Rutkowska AnnaAnna Wataha  Wałcz1969Wataha Wałcz Bieg 10 km  KTak 
253 Salej Małgorzata Szczecin1986Bieg 10 km  KTak 
254 Sarbiewski PrzemysławPRZEMEK St. Moritz1980 Bieg 10 km  MTak 
255 Sell EwaSELLekWOMAN Goleniów 1978GoleniówBieg 10 km  K 
256 Sękowska Magdalena Resko1968Bieg 10 km Gmina Resko
 
KTak 
257 Sidorkiewicz Anna Miedzywodzie 1971Klub Biegacza Kamień PomorskiBieg 10 km  KTak 
258
 
Sieczkowski Michał Szczecin1983KB Pionier SzczecinBieg 10 km  MTak 
259
 
Sioła DanutaZiutka Gryfice1973 Bieg 10 km  KTak 
260 Siwula BartoszLesnik Resko1985Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
261 Skoneczny WaldemarWaldi Mrzezyno1967MrzeżynoBieg 10 km  MTak 
262 Skórzewska  Renata RENIA  Szczecin 1976Bieg 10 km  KTak 
263 Skrzypczak EmiliaEmilia Gryfice1986Bieg 10 km  KTak 
264 Slobodianiuk DenisDENIS Winnica1987TeamOchalBieg 10 km  M 
265 Słapczyńska Marta Kalisz Pomorski1992Bieg 10 km  KTak 
266
 
SMAGOWSKI WojtekWojtek78 Rąbino\Swidwin1978KB SPRINT ŚWIDWINBieg 10 km  M 
267 Sobolewska EwaSobol  Resko1997Bieg 10 km Gmina Resko
 
KTak 
268 Soroczyńska MonikaMONIKA Resko1977Bieg 10 km Gmina Resko
 
KTak 
269 Spolska Weronika Słupsk1993KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  KTak 
270
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSYLWIA Szczecin1972 5 km Nordic Walking  KTak 
271 STALUSZKA Dariusz ŚWIDWIN197321 BLTBieg 10 km  MTak 
272 Stańczyk SławomirSLAVKO Stargard1988Bieg 10 km  M 
273 Stec Jakub KAMIEŃ RYMAŃSKI2001KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
274
 
STEFANIAK PawełSTEFAN STARGARD198014 bUJ/2kpzmotBieg 10 km  MTak 
275 Stefaniak Łukasz Szczecin1978Bieg 10 km  MTak 
276
 
Stefanicki MarekUlTTramp Świnoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
277
 
STĘPNIAK GRZEGORZ Kamień Pomorski1972Klub Biegacza Kamień PomorskiBieg 10 km  MTak 
278
 
Stramski MichałBRODA CHOCIWEL Chociwel1982TKKF ChociwelBieg 10 km  MTak 
279 Strączek Michał  Mrzeżyno1976Bieg 10 km  MTak 
280 Suska Sylwia Świnoujście1975Bieg 10 km  KTak 
281 Suski Piotr Papaj Świnoujście1974WKU ŚwinoujścieBieg 10 km  MTak 
282 Szalewicz Małgorzata  Szczecin1966SZYBCIEJ NIE MOGĘBieg 10 km  KTak 
283 Szar Aneta Dębno1977Bieg 10 km  KTak 
284 Szczerba AgnieszkaAga  Grzybowo19855 km Nordic Walking  KTak 
285 Szczerba ŁukaszŁukasz Grzybowo1984Bieg 10 km  MTak 
286 Szczublewski Martin KAMIEŃ RYMAŃSKI1993KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
287
 
Szekieta Arkadiusz Gryfice1969RunGryf GryficeBieg 10 km  MTak 
288 Szklarska DorotaDorota Łobez1975Bieg 10 km  KTak 
289
 
Szopa Marek Gorzów Wlkp.1974Team KopećBieg 10 km  MTak 
290 Szopińska ElżbietaELA Resko19685 km Nordic Walking Gmina Resko
 
KTak 
291 Szymańska Karolina Chociwel2002BS Family TeamBieg 10 km  KTak 
292 Szymańska Agnieszka Cerkwica19745 km Nordic Walking  K 
293 Szymańska JolantaJOLA Mosty1982Bieg 10 km  KTak 
294 Szymański Sylwester Szczecinek1973ULKS Barwice-MKL SzczecinekBieg 10 km  MTak 
295 Szymański Artur Chociwel1976BS Family TeamBieg 10 km  MTak 
296 Szymański Łukasz  Pobierowo1989Bieg 10 km  MTak 
297 Ściesińska Beata Trzebiatów1965AT- Aktywny TrzebiatówBieg 10 km  KTak 
298
 
Ściesiński Mariusz Trzebiatów1965Aktywny TrzebiatówBieg 10 km  MTak 
299
 
Ślubowski DariuszDaro Szczecin1976Bieg 10 km  MTak 
300 Ślusarz IwonaIwa Szczecin1974Bieg 10 km  KTak 
301
 
Świercz Ewa Dobra1976Bieg 10 km  KTak 
302
 
Tarnowski Krzysztof Świnoujście1984Bieg 10 km  MTak 
303
 
Tatara MarekTatara Kostrzyn nad Odrą1975 Bieg 10 km  MTak 
304 Tekiel MarcinDEXON Dygowo1980OSP DYGOWOBieg 10 km  M 
305 Tekiel AgnieszkaAGA Dygowo1982Dygowskie Dziewczyny5 km Nordic Walking  KTak 
306 Tober  Edyta Łobez1980Bieg 10 km  KTak 
307 Tomala MariuszSobol  Resko1972Bieg 10 km Gmina Resko
 
M 
308
 
Tomczyk AlinaAla  Nowogard1978AlaNdBieg 10 km  KTak 
309 Trojga Hubert Szczecin1983Bieg 10 km  MTak 
310 Trojga KarolinaKarla Szczecin1983Bieg 10 km  KTak 
311 Trybuchowski Krzysztof Resko1981Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
312 Twarogal Kamil Szczecin1990Wieczorne Bieganie w SzczecinieBieg 10 km  M 
313
 
Uldynowicz ŁukaszULDYN Gryfice1983MLUKS Mokasyn PłotyBieg 10 km  MTak 
314 Urbański Tomasz BIAŁOGARD1972Karlino BiegajBieg 10 km  M 
315
 
Walentynowicz MonikaMonia Gorzów Wlkp.1981Bieg 10 km  KTak 
316
 
Warchalowski  Arkadiusz  Dobra 1976Bieg 10 km  MTak 
317 Wardęga Mateusz Barwice1999ULKS BarwiceBieg 10 km  MTak 
318
 
Warniełło AdrianaAdusia Trzebiatów1977AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW Bieg 10 km  KTak 
319 Wasilewski AndrzejWasylek Szczecin1978Bieg 10 km  MTak 
320
 
WASZCZUK TOMASZWASZCZUNIU SZCZECIN1980WASZCZUK TEAMBieg 10 km  MTak 
321 Watkowski EdmundMundek Resko19505 km Nordic Walking Gmina Resko
 
MTak 
322 Werecki Marcin Stargard1981Bieg 10 km  M 
323
 
Wiliński Marek Świdwin1961 Bieg 10 km  MTak 
324 Wilk Justyna Kosciuszki1986Nowogardzki Klub Biegacza Endorfina Bieg 10 km  K 
325 Windysz Agnieszka Debno1987Bieg 10 km  KTak 
326 Wirkus Antonina Szczecinek1985MKL SZczecinekBieg 10 km  K 
327 Wirkus Łukasz Lipnica1988 Bieg 10 km  M 
328 Wiszniewski Paweł Piła1955Bieg 10 km  M 
329 Wiszniewski WojciechWisznia Szczecin1981Bieg 10 km  M 
330 Wiśniewska MagdalenaMAGDA Drawsko Pomorskie1983Bieg 10 km  KTak 
331 Witek StanisłwStaszek Sienica 621970Bieg 10 km  MTak 
332 Wojciechowski Jakub KAMIEŃ RYMAŃSKI1996KAMIEŃ RYMAŃSKIBieg 10 km  MTak 
333 Wojnach Andrzej SZCZECIN1970 Bieg 10 km  M 
334 WOJTALIK ŁUKASZ POŁCZYN ZDRÓJ1970Połczyn biegaBieg 10 km  MTak 
335 Wojtoniszak Lukasz Chociwel1988Bieg 10 km  MTak 
336 Wolińska Emilia Wolin1971Bieg 10 km  KTak 
337 Woliński Andrzej Wolin1967Bieg 10 km  MTak 
338
 
Woźniak IwonaMisia Resko1977 Bieg 10 km Gmina Resko
 
KTak 
339
 
Wójcik DamianVUJO Darłowo1970Bieg 10 km  M 
340
 
Wróbel Tomasz Nowogard1981Bieg 10 km  MTak 
341 Wróblewski Michał Borzyszewo1980 Bieg 10 km  MTak 
342 Wrzeszcz PiotrJeży Szczecin1976Bieg 10 km  MTak 
343 Wyglądacz ArkadiuszSOYER Szczecin1974UKS 13 Szczecin WielgowoBieg 10 km  M 
344 Wysocki BronislawBroniar Stargard1963NIE MAMBieg 10 km  MTak 
345 Zaborowska Małgorzata Żyleta Gryfice1988OSP PłotyBieg 10 km  KTak 
346 Zadrożny SzymonSimon Wataha  Wałcz1978Wałecka ŚciemaBieg 10 km  MTak 
347 Zagalska Paulina Połczyn Zdrój1983Bieg 10 km  KTak 
348 Zagórny MarcinMarcin Zagórny Radnica1988Tomato Krosno OdrzańskieBieg 10 km  MTak 
349 Zarembski DawidDawid Resko1986Bieg 10 km Gmina Resko
 
MTak 
350 ZARZYCKI PIOTR SZCZECIN1968Bieg 10 km  MTak 
351
 
Zdanowski DariuszDARO Kostrzyn nad Odrą1978 Bieg 10 km  MTak 
352
 
Zielińska RenataRenia Bielice ul.Jana Pawła II 261967Willa RubinBieg 10 km  K 
353 Zielińska  AnnaANIA Łobez1972Trucht ŁobezBieg 10 km  K 
354 Złotnicka-Błaszczyk Marta GRYFICE/BORZYSZEWO1985Bieg 10 km  KTak 
355 Złotnicka-Trybuchowska Małgorzata Resko1982Bieg 10 km  KTak 
356 Znamierowska MonikaMONIA Resko1981Bieg 10 km Gmina Resko
 
KTak 
357 Zubrewicz PiotrekPiotrek Trzebiatow1978AT- Aktywny TrzebiatówBieg 10 km  MTak 
358 Zubrewicz  MartaRakieta  Trzebiatów 1981AT- Aktywny TrzebiatówBieg 10 km  KTak 
359 Zych KrzysztofZyggi Sławoborze1983 Bieg 10 km  M 
360 Żupińska AnnaANIA Gryfice1981Run GryfBieg 10 km  KTak 
361
 
Żurkowska IwonaIWONA Myślibórz1968KLUB RODZINNYBieg 10 km  K 
362
 
Żurkowski TomaszTOMASZEK Myślibórz1967KLUB RODZINNYBieg 10 km  M 
363
 
ŻYŁA PrzemysławPRZEMO CHOSZCZNO1982Bieg 10 km  MTak 
364 Żywica Adam Bydgoszcz1977Brzoza BiegaBieg 10 km  MTak 
365
 
Żywicka  Barbara 008 Szczecin1972Bieg 10 km  K