Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXXI Ogólnopolski Bieg Uliczny "Policka Piętnastka" - BIEG 15 km

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Achtelik KlaudiaPolice19925 km  KTak 
2 Adamczyk RafałPolice1981KSW Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
3
 
Adamowicz DanielSzczecin1984KB Pionier Szczecin10 km  MTak 
4 Adamska AnnaSzczecin1968DuoLife Team5 km  KTak 
5 Adamska KarolinaSzczecin2001DuoLife Team5 km  MTak 
6 Adamski JanuszSzczecin1969DuoLife Team15 km  MTak 
7 Andruszkiewicz DamianStargard20025 km  MTak 
8 Andruszkiewicz AdrianStargard200215 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
9
 
Andrzejczak MonikaSzczecin1985Miejski Klub Lekkoatletyczny Szczecin15 km  KTak 
10 Andrzejewska SylwiaSzczecin19895 km  KTak 
11 Annioła DominikSzczecin197915 km  M 
12 Antosik JoannaMierzyn19895 km Nordic Walking  K 
13 Antosik RenataMierzyn19695 km Nordic Walking  K 
14 Anyszewski Dominik Police1987UKL "Ósemka" Police15 km Policzanie (15 km)
 
M 
15
 
Apiecionek MateuszPolice1991UKL "ÓSEMKA" Police15 km Policzanie (15 km)
 
M 
16 Arlukiewicz GrzegorzPolice198915 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
17 Augustyniak PrzemysławGryfino1990KLUB SPORTOWY INWALIDÓW START SZCZECIN10 km  MTak 
18 Baczulis MagdalenaSzczecin1977KOS BnO Szczecin10 km  K 
19
 
Balcerzak PrzemysławPolice1983UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
20 Balcerzak AleksandraPolice1985UKL ÓSEMKA POLICE 5 km  K 
21 Banasiewicz ZbyszekStargard198315 km  MTak 
22 Banucha Agata BanuchaSZCZECIN196915 km  KTak 
23 Baran JędrzejSzczecin1985Hasaj To!10 km  MTak 
24 Bartnik PawełSzczecin1959RAZ SZCZECIN10 km  MTak 
25 Bartosiński PiotrSzczecin1964Time 5510 km  MTak 
26
 
Bartoszewski PawełSzczecin1980L-bug RUN5 km  MTak 
27
 
Bekier SzymonSzczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  MTak 
28 Berezowski PiotrZłocieniec198810 km  MTak 
29 Bielka WeronikaSzczecin199715 km  KTak 
30 Bieniek KamilPolice1984Przeciw myśliwym15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
31 Biernacka HelenaPolice1961GALERIADOTI5 km Nordic Walking  KTak 
32 Blok MariuszSZCZECIN198012 BZ Szczecin10 km  M 
33
 
Bodnar ZbigniewSzczecin194815 km  MTak 
34 Bogacka EwaSzczecin19735 km  KTak 
35 Bogacki JanSzczecin20085 km  MTak 
36
 
Bojko MarekStepnica197215 km  MTak 
37 Borek JoannaPolice199110 km  KTak 
38 Borger VolfTrzebież19505 km  MTak 
39 Borodziuk  MagdalenaSzczecin 19754. Warmińsko Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej 5 km  KTak 
40 Bożek MarcinDołuje198015 km  MTak 
41
 
Budzyński RadosławSzczecin198315 km  MTak 
42 Bujnowska AnitaPolice199015 km Policzanie (15 km)
 
K 
43 Ceberek-Płotczyk MarcelinaSzczecin19555 km Nordic Walking  KTak 
44 Cetera JanuszDziwnówek1959Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  MTak 
45 Charęza MarcinSzczecin1980Zawadzkiego Szczecin15 km  MTak 
46 Charowski MarcinStargard198015 km  M 
47 Chodak MonikaStargard1978Husaria Race Team5 km  K 
48 Chowański BartoszLipiany1979CJS Tłumaczenia Myślibórz15 km  MTak 
49 Chrobocinski DanielSzczecin1993Żółwie w galopie15 km  MTak 
50 Chrobocińska ElżbietaSzczecin1966Żółwie w galopie15 km  KTak 
51 Chutkowska  Katarzyna Szczecin19845 km  K 
52 Ciesielski ZbigniewCzepino196115 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
53 Cieszyńska MarikaSzczecin1991RAZ Szczecin15 km  KTak 
54 Cieślak AdamGryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino10 km  MTak 
55 Cieślak HelenaGryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino10 km  KTak 
56 Cieślak SebastianSzczecin199310 km  M 
57 Czajczyńska KlaudiaSzczecin199615 km  KTak 
58 Czerwiński DariuszPolice1969LoveLasy15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
59 Czeżyk EwaSzczecin198410 km  KTak 
60 Czyżewska MirosławaSzczecin198715 km  KTak 
61 Czyżewski MateuszSzczecin198415 km  MTak 
62 Dacka PatrykSzczecin198815 km  MTak 
63 Denisiuk KrzysztofSzczecin1957Niezrzeszony15 km  MTak 
64 DOBOSZ JERRYSZCZECIN1979Abla Alabla15 km  M 
65
 
DOŁĘGOWSKI MarekKołczewo19715 km Nordic Walking  MTak 
66 Dołżańska SandraPolice1984UKL ,,Ósemka,, Police5 km  KTak 
67 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  MTak 
68 Durkowski DawidSzczecin198415 km  MTak 
69 Dykowski KarolSzczecin198710 km  MTak 
70 Dymowski PawełSzczecin198415 km  MTak 
71 Dzbanuszek KrzysztofSzczecin1980Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
72 Dzbanuszek Mariusz Szczecin1984Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
73 Facon AnnaPolice19795 km  KTak 
74 Fajer MarkusDOBRA SZCZECIŃSKA1948RAZ Szczecin15 km  MTak 
75 Falenski  Rafał Szczecin 19785 km Nordic Walking  MTak 
76 Fałowski BartoszPolice20015 km  MTak 
77
 
Fałowski KamilSzczecin1981FUGUJE10 km  M 
78 Filipczak TomaszPolice198515 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
79 Florkowski AdamSzczecin19895 km  MTak 
80 Frąckowiak HannaPolice1982UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
81 Frymus AnnaSzczecin19715 km  KTak 
82 Furmański MarcinSzczecin1986Green Essence5 km  MTak 
83 Gajdziński RyszardBarlinek19685 km  MTak 
84 Galant GrzegorzSzczecin19855 km  MTak 
85 Galant RyszardSzczecin1990Szczecin5 km  MTak 
86 Garbacz KrzysztofGoleniów197015 km  MTak 
87
 
Garbicz PawełPolice19945 km  MTak 
88 Gazda SandraSzczecin199815 km  KTak 
89 Gaziński PrzemysławPolice1981byle(do)jechać5 km  MTak 
90
 
Genda JadwigaSzczecin195410 km  KTak 
91 Gierasimowicz SzymonSzczecin1979totalsport15 km Policzanie (15 km)
 
M 
92
 
Giniewski PiotrPolice19755 km Nordic Walking  MTak 
93 Glina RafałSuchań1979 10 km  M 
94 Gmińska NataliaGolczewo198910 km  K 
95 Gocał AnitaPolice1989UKL Ósemka Police5 km  KTak 
96 Gordon RadoslawSzczecin1973Wieczorne Bieganie Szczecin15 km  M 
97 Gorlach DawidStargard198515 km  MTak 
98 GORSZKA DAMIANSZCZECIN1997Parkrun Szczecin15 km  MTak 
99 Górska AgnieszkaPolice1976NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  KTak 
100 Górska DorotaSzczecin19685 km Nordic Walking  K 
101 Górski PawełSzczecin1987GrubASY Run Szczecin15 km  MTak 
102 Greczuk PawełSzczecin198415 km  MTak 
103 Greczuk JanSzczecin20005 km  MTak 
104 Grewling AnnaPrzecław1981Gryffindor biega15 km  KTak 
105 Grewling GrzegorzPrzecław1981Gryffindor biega15 km  MTak 
106 Grobelna MałgorzataSzczecin199210 km  KTak 
107 Gruszka AdamSzczecin1966Swim2tri15 km  MTak 
108 Gryglas MariuszSzczecin1969 15 km  M 
109 Grygorcewicz JustynaPolice1991Go Sport15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
110 Grygorcewicz JanPolice196315 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
111 Grzanka AnnaPolice1994UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
K 
112 Grzegórzek PaulinaSzczecin198715 km  KTak 
113 Grzybowska EwaWolin19655 km Nordic Walking  KTak 
114 Gujska JoannaPopielewo1979BBKTS15 km  K 
115 Gula DariuszPolice19855 km  MTak 
116 Guzikowski TomaszSzczecin1979GUZIK Team5 km Nordic Walking  MTak 
117 Guzior GrzegorzTrzebież196315 km  MTak 
118 Hawrylak MarcinSzczecin1969Wolni w Biegu / SOSW Nr 1 DNR15 km  MTak 
119 Hawryluk AnnaSzczecin1991Ampio Team5 km  K 
120 Herzberg PrzemysławToruń198815 km  MTak 
121 Ikiert KingaChoszczno198410 km  KTak 
122 Iwan MarekSzczecin1977brak15 km  MTak 
123 Izmajłowicz KubaStargard1983-15 km  MTak 
124 Jahnz KarolinaStargard198415 km  KTak 
125 Jakubowska PatrycjaSzczecin1992Wieczorne bieganie w Szczecinie10 km  KTak 
126
 
Jakubowski JanSzczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo15 km  MTak 
127 Janicka EmiliaSzczecin198510 km  K 
128 Janka JoannaTanowo197415 km  KTak 
129 Janowska-Szybiak KarolinaPolice1986ŻDWC - Życie Daje Wiele Celów10 km  KTak 
130 Janyst WojciechWałbrzych195315 km  MTak 
131 Jemielity JulitaSzczecin198110 km  KTak 
132 Jurys ElzbietaSzczecin1969Wolni w Biegu15 km  KTak 
133 Kaczmarek JanMieszkowice194710 km  MTak 
134 Kaczmarek KazimierzSzczecin1965Bros Team15 km  MTak 
135 Kaczyński ArturPilchowo197015 km  MTak 
136 Kamińska MagdalenaSzczecin1982PUM Szczecin5 km Nordic Walking  KTak 
137 Kamola MarcinSzczecin198910 km  MTak 
138 Kantorski MichałSzczecin199310 km  MTak 
139 Karasiewicz ŁukaszSzczecin198815 km  MTak 
140 Karcz KamilaSzczecin19785 km  K 
141
 
Karczmarczyk AdrianaPolice19845 km  K 
142
 
Karol AgnieszkaPolice1972LEJDISPOLICE5 km  KTak 
143
 
Karol SławekPolice19625 km  MTak 
144 Karpińska DonataSzczecin19605 km Nordic Walking  K 
145 Karsznia SebastianPolice19855 km  M 
146 Kasprzak MarekSzczecin196115 km  MTak 
147 Kasprzak ElaPolice1956Run Expert Team5 km  KTak 
148 Kawecka Anna PRZECŁAW1981Kobiece Bieganie5 km  KTak 
149 Kazmierski AndrzejSzczecin19645 km  KTak 
150 Kemp-Kuczyński MarcelTrzebież2004MOW TRZEBIEŻ5 km  M 
151 Kępka KarolSzczecin1993Lecę na Szczecin15 km  MTak 
152 Klimczyk MarekSzczecin197912Bz/1bpzmot15 km  MTak 
153 Kolasa KonradBezrzecze197715 km  MTak 
154 Komarowski TomaszSzczecin1989Ampio team5 km  MTak 
155 Komsta SandraPolice19935 km Nordic Walking  K 
156 Komsta KacperPolice20115 km  M 
157 Komsta  BeataPolice 19755 km  KTak 
158 Komsta  Rafał Police19815 km  MTak 
159
 
Kopaniecki MariuszPolice1981BBL POLICE15 km  MTak 
160 Kosakowski MarianSzczecin1957Strabag15 km  MTak 
161 Kosińska MałgorzataSzczecin19635 km  K 
162
 
Kosiński MateuszSzczecin199015 km  MTak 
163 Kosiński TomaszSzczecin19625 km Nordic Walking  M 
164 Kostrzewa RomaPolice19765 km Nordic Walking  KTak 
165
 
Kotkowiak EmiliaLacchiarella1987Naviglio Running Team10 km  K 
166
 
KOTOWSKA IWONASzczecin198615 km  KTak 
167
 
Kott MariuszPolice198710 km  MTak 
168 Kowalik DawidPolice1984Grupa Kompas Team OPEN5 km  MTak 
169 Kowalski CezarySzczecin1964Parkrun Szczecin15 km  MTak 
170 Kozanecka IwonaSzczecin195915 km  KTak 
171 Kozanecki PatrykSzczecin198010 km  MTak 
172 KOZIEŁ WIESŁAWSZCZECIN19635 km  M 
173 Koźmic RyszardSzczecin1953Lewandowski15 km  MTak 
174
 
Krasnodębski KonradNowe Warpno1977BBL POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
175 KRÓL MaciejŚwinoujście197215 km  MTak 
176 Królak BeataPolice1962SP 8 Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
177 Królak AleksandraPolice1990UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
178
 
Krupa  Roksana Police199310 km  KTak 
179 Kruszewicz DalidaSzczecin1975Ampio Team5 km  KTak 
180 Kruszewicz AleksanderSzczecin1976Ampio Team5 km  MTak 
181 Kryczka AdamPolice19825 km  M 
182 Krzemień PatrycjaPolice198810 km  K 
183
 
Kubik KrystianGryfice1993 5 km Nordic Walking  MTak 
184 Kubik KalinaSłubice198910 km  KTak 
185
 
Kubisztal WojtekDRAWNO1983KB PIONIER SZCZECIN10 km  MTak 
186 Kuczyński PawełPolice19765 km  MTak 
187
 
Kukurowska SylwiaPolice1978BBL Police15 km  KTak 
188 Kulon AleksanderSzczecin199215 km  MTak 
189 Kurpiewski PiotrSkarbimierzyce1993SZ-KG15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
190 Kustra PaulinaPolice1988BBL POLICE5 km  KTak 
191
 
Kwiatkowska AleksandraPolice1991Wieczorne bieganie w Szczecinie15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
192 Lachowicz BlankaStargard1982Husaria Race Team5 km  K 
193 Lal MałgorzataPyrzyce1970Pyrzyce Biegają15 km  KTak 
194 Langiewicz JacekPolice1957MKJ Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
195 Lasek BartoszSzczecin1977RAZ Szczecin15 km  MTak 
196 Lączak JustynaSzczecin 1979Asseco Active Team15 km  KTak 
197 Lebiedziewska NataliaPrzecław1984Kobiece Bieganie15 km  KTak 
198 Legęć DanutaSzczecin19645 km Nordic Walking  KTak 
199 Legęć JerzySzczecin196115 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
200 Lemanowicz ElżbietaWłocławek197810 km  KTak 
201 Leśniewski SebastianSzczecin19895 km  MTak 
202 Lewandowska DorotaPolice1975Lejdis10 km  KTak 
203
 
Lewandowska JoannaSzczecin197815 km  KTak 
204 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
205 Lewandowski GrzegorzGryfino196015 km  MTak 
206
 
Lewandowski PiotrPolice1980Klub Biegowy Dzik15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
207 Liczbińska MałgorzataSzczecin19965 km  KTak 
208 Lipertowicz Sebastian Police1983 15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
209 Liśkiewicz KasiaPolice19805 km  K 
210 Ławrynowicz PiotrSzczecin197815 km  MTak 
211 Łebkowski KarolGryfino198015 km  MTak 
212 Łempkowska BeataPolice1973BBL Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
213 Łempkowski JanuszPolice1973BBL Police5 km  MTak 
214 Łodyga JoannaStargard19855 km  KTak 
215 Łukaszewska IlonaPolice19865 km Nordic Walking  KTak 
216 Madej AleksanderGryfino1986Funclub Rycha5 km  MTak 
217 Madej AnnaSZCZECIN1988Ukl Ósemka Police15 km  KTak 
218
 
Magadzia MarekGryfino198110 km  MTak 
219 Majzel TomaszSzczecin19655 km  MTak 
220 Makaś SebastianGoleniów198610 km  MTak 
221 MANIA PIOTRSzczecin1955niezrzeszony15 km  MTak 
222 Mańke KarolinaPolice198715 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
223 Marchiel LenaSzczecin19675 km  KTak 
224
 
Marchlewski ArsenSzczecin1988Hasaj To!10 km  MTak 
225 Marciniak  KasiaDębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  K 
226 Marcinkiewicz JanSzczecin19525 km  MTak 
227 Marynowski MarcinSzczecin1973ENEA Szczecin5 km  MTak 
228 Maszczyk MartaGryfino198210 km  K 
229 Matias JoannaSzczecin 1974Szczecinskie centrum treningu personalnego5 km Nordic Walking  K 
230 Mazur MiraPolice19575 km  KTak 
231 Mazurek AleksandraGorzów Wielkopolski199515 km  K 
232 Mazurski PawełGryfice19895 km  MTak 
233 Mądraszewska Wioletta Szczecin19665 km Nordic Walking  KTak 
234 Michniacki MichałSzczecin198215 km  M 
235 Mielec MartaKalisz Pomorski1990#złotynakilometr/CollegiumBalticum 15 km  K 
236 Mikołajuk AnetaBEZRZECZE197415 km  KTak 
237
 
Mikos PawełSzczecin198615 km  MTak 
238
 
Miner ArturSzczecin197915 km  MTak 
239 Mirowski BlazejPolice1986UKL "Ósemka" Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
240
 
Mistelski KarolSzczecin1993Szczecin5 km  MTak 
241 Miszuk SebastianSzczecin198215 km  MTak 
242 Mocny TomaszSzczecin198415 km  MTak 
243 Mrotek DawidTrzebież2003MOW TRZEBIEŻ10 km  M 
244 Mróz AleksandraWarzymice197910 km  KTak 
245 Mucha MartynaPolice19925 km  K 
246 Murawska WiolettaPolice1966SKB DZIK Police10 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
247 Murawski PawełSzczecin199015 km  MTak 
248 Nadolny PrzemysławSzczecin1977Parkrun Szczecin10 km  MTak 
249 Najmark  Małgorzata Police 1978NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  K 
250 Natalczyk Ewelina Szczecin 19855 km  K 
251 Nawrocki PiotrSzczecin1968KB Pionier Szczecin15 km  MTak 
252
 
Niedlich AnnaTanowo1980KSW Team Police15 km  KTak 
253 Niedźwiecki MaciejSzczecin199110 km  M 
254 Niesterowicz KarolSzczecin1990Wiskord15 km  MTak 
255 Niesterowicz BeataSzczecin19905 km Nordic Walking  KTak 
256 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
257 Nowak MagdalenaTanowo198410 km  KTak 
258 Nowak PiotrTanowo198410 km  MTak 
259 Nowak MartaPolice19815 km  KTak 
260 Nowak GrzegorzPolice20195 km  MTak 
261 Nowy WitoldSzczecin196615 km  MTak 
262 Nowy AnnaSzczecin196910 km  KTak 
263
 
Olejarz DamianPolice19875 km  MTak 
264 Olejnik PrzemekSzczecin196915 km  MTak 
265 Onyszko MagdalenaPolice198915 km  K 
266 Opas AdamSzczecin1980RAZ SZCZECIN5 km  MTak 
267 Orłowska BeataKołobrzeg197215 km  K 
268 Oroń GrzegorzSzczecin199110 km  MTak 
269
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Wieczorne Bieganie Szczecin15 km  KTak 
270
 
Osetek SebastianGryfino1987RAZ Szczecin5 km  MTak 
271 Osiński GrzegorzSzczecin198715 km  MTak 
272 Ostrowski WieslawSzczecin19485 km  MTak 
273 Ozimkiewicz AlicjaStargard199310 km  KTak 
274 Pacyna RenataKozielice19735 km Nordic Walking  KTak 
275 Padok MagdalenaSzczecin19795 km  K 
276 Parol GrzegorzSzczecin197715 km  M 
277 Pawliczak RafałPilchowo1974Fizjobiegacze Szczecin15 km  MTak 
278 Perrot MagdalenaSzczecin1979SIS10 km  KTak 
279 Petrykowski KarolSzczecin1988HasajTo!10 km  MTak 
280 Piątek KrystianGryfino198110 km  M 
281 Piątek AlanGryfino2006Gryfino5 km  M 
282 Piersiński MichałSzczecin1981RAZ Szczecin10 km  MTak 
283 Pietras PiotrSzczecin197615 km  MTak 
284 Pilawska MałgorzataPolice19705 km Nordic Walking  KTak 
285 Pilawski PiotrPolice199215 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
286 Pilawski AdamPolice19675 km Nordic Walking  MTak 
287 Piotrowska DorotaSzczecin1979Ampio Team5 km  KTak 
288 Piotrowski KrzysztofSzczecin1977Ampio Team5 km  MTak 
289
 
Pląsek SylwesterPolice1971LoveLasy15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
290 Płosa MonikaSzczecin19815 km  KTak 
291
 
POCIECHA AdamSzczecin1979kursy nurkowania15 km  M 
292 Podwyszyński SylwesterSzczecin1973KW PSP Szczecin10 km  MTak 
293 Pokorski DanielSzczecin20055 km  M 
294 Pokrzywiński KrzysztofPolice1962Policzanin-grupa azoty10 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
295 Popiołek JoannaDobra19815 km  KTak 
296 Popiołek PrzemysławDobra19775 km Nordic Walking  MTak 
297 Popiół IzabelaSzczecin1971-5 km  K 
298 Prasolik EwelinaSzczecin197815 km  KTak 
299
 
Prokop AgataSzczecin19895 km  KTak 
300 Przezak AgnieszkaPolice199715 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
301 Puchta  AnnaPolice1983Kompas team5 km Nordic Walking  KTak 
302 Pupek MałgorzataSzczecin198115 km  KTak 
303 Pypa JoannaPolice197915 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
304 Radczuk KarolinaPolice19815 km  KTak 
305 Radomiński  PiotrTanowo 197215 km  MTak 
306 Rajchel MarcinPolice19885 km  MTak 
307 Rasiak KatarzynaSzczecin19925 km  K 
308 Ratajczak MarekPolice1968Hacjenda Nieruchomości Police15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
309 Richert SandraSzczecin19885 km Nordic Walking  KTak 
310 Rodak StanisławSzczecin19485 km  MTak 
311 RODAK-JEZIAK ADRIANASZCZECIN19775 km  KTak 
312 Rojek KatarzynaSzczecin1983RunGryf Gryfice15 km  KTak 
313 Rosik SebastianSzczecin198010 km  MTak 
314 Rozkowiński ŁukaszSzczecin198215 km  MTak 
315
 
Różański MarcinNowe Warpno1985MOW TRZEBIEŻ15 km  M 
316
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście198410 km  MTak 
317 Rutkowska JustynaDołuje1976SCTP15 km  KTak 
318 Rybaczek KamilaWarzymice1984Gryffindor biega15 km  KTak 
319 Rybaczek ArturWarzymice1981Gryffindor biega15 km  MTak 
320 Rycak BartoszPolice19935 Pułk Inżynieryjny15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
321 Rycak BartoszPolice19935 PUŁK INŻYNIERYJNY 10 km  M 
322 Ryś  Dawid Szczecin 19845 km  MTak 
323 Sadowski TomaszSzczecin1983Trigym Szczecin10 km  MTak 
324 Sałamaj PiotrSzczecin196715 km  MTak 
325 Samborska KatarzynaSzczecin19825 km  K 
326 Samson DamianSzczecin19885 km  MTak 
327 Sanetra DawidPolice 1987UKL OSEMKA POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
M 
328 Sawaryn MałgorzataSzczecin197315 km  KTak 
329 Sękowska MagdalenaResko196815 km  K 
330
 
Sieczkowski MichałSzczecin198310 km  MTak 
331 Sikora MagdalenaPOLICE19815 km Nordic Walking  KTak 
332 Skalski MateuszPolice198615 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
333
 
Skowroń-Giniewska KatarzynaPolice19775 km Nordic Walking  KTak 
334 Sladkova AlonaPolice198510 km  KTak 
335 Sobota EdytaSzczecin1986Coolbike Szczecin / LIV Polska5 km Nordic Walking  KTak 
336 Sowisz CezarySzczecin196715 km  MTak 
337 Sroga MaciejNamysłów198715 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
338
 
Stachowicz-Hawrylak SylwiaSzczecin1972Zachodniopom.Centrum Onkologii5 km Nordic Walking  KTak 
339
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym15 km  MTak 
340 Staniszewski HenrykPolice1951niezrzeszony10 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
341 Starachowska NataliaTrzebież199315 km  KTak 
342
 
Stefanicki MarekŚwinoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  MTak 
343 Sterna ŁukaszPolice1975Ster na Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
344 Sterna MagdalenaPolice199210 km  KTak 
345 Strojny JoannaSzczecin1970RAZ Szczecin5 km  KTak 
346 Sujak WłodzimierzZałom195815 km  MTak 
347 SUŁKOWSKI MAREKSZCZECIN1973RAZ Szczecin15 km  MTak 
348 Suska SylwiaŚwinoujście197510 km  KTak 
349 Suski Piotr Świnoujście1974WKU Świnoujście15 km  MTak 
350 Swoboda PiotrPolice1982LoveLasy15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
351 Syc PiotrSzczecin19825 km  MTak 
352
 
Szatanek EwaDobra197615 km  KTak 
353 Szczepański AdamSzczecin1985KB Pionier Szczecin15 km  MTak 
354 Szczepański ArturSzczecin19725 km  MTak 
355 Szczepański MarekSzczecin1958 15 km  M 
356 Szczerbińska BarbaraGryfino19565 km Nordic Walking  KTak 
357 Szcześniak ZenonPolice1970SKB Dzik15 km Policzanie (15 km)
 
M 
358 Szczygieł DorotaSzczecin198415 km  KTak 
359 Szewczyk MonikaSzczecin199015 km  KTak 
360 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196615 km  MTak 
361 Szkudlarek ElżbietaSzczecin19635 km Nordic Walking  KTak 
362 Szlarb PawełSzczecin1964RAZ Szczecin15 km  MTak 
363
 
Szmyd KacperSzczecin1986-15 km  MTak 
364 Szota RobertZałom1988SMT Szczecin15 km  MTak 
365 Szybiak MarekPolice1986ŻDWC - Życie Daje Wiele Celów15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
366 Szycik DamianPolice1975Follow the dreams10 km  MTak 
367 Szydelska KrystynaPolice1952NordicoweLove Police5 km Nordic Walking Policzanie (15 km)
 
KTak 
368 Szydłowska MonikaSzczecin18925 km  K 
369
 
Ślubowski DariuszSzczecin197610 km  M 
370 Ślusarz IwonaSzczecin197415 km  KTak 
371
 
Świderek MarcinPolice1982BBL Team Police5 km  MTak 
372 Świstak GrzegorzSzczecin19635 km  M 
373 Świtalska EdytaSzczecin1978Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 10 km  KTak 
374
 
Tabisz MarcinPolice197515 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
375 Tkacz RafałSzczecin1986Hasaj To!10 km  MTak 
376 Toporek PrzemysławSzczecin198415 km  MTak 
377 Tuszewski BartoszVestbjerg1976Vestbjerg15 km  M 
378 Twarogal KamilSzczecin1990Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  MTak 
379 Ułanowicz Katarzyna Szczecin197815 km  KTak 
380 Ułanowicz TomaszSzczecin1971Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
381 Urtnowski  MichałNowogard1986 15 km  M 
382 Wajs SebastianSzczecin198310 km  M 
383 Walas PatrykTrzebież2005MOW TRZEBIEŻ10 km  M 
384
 
Walczak TadeuszPolice196710 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
385 Wallas MonikaPolice19885 km Nordic Walking  KTak 
386 Waraksa AnnaPolice1978Hacjenda Nieruchomości Police5 km  KTak 
387
 
Warchalowski  Arkadiusz Dobra 197615 km  MTak 
388
 
Wardyn JarosławSzczecin197615 km  M 
389 Warych BogumiłSzczecin194815 km  MTak 
390 Waryszak SławomirPolice1960UKL Ósemka Police5 km Nordic Walking Policzanie (15 km)
 
MTak 
391 Wasilewski AndrzejSzczecin197810 km  MTak 
392 Watemborska AgnieszkaTanowo198410 km  K 
393 Watychowicz KrystynaSzczecin19565 km Nordic Walking  KTak 
394
 
Wesołowski  MarcinSadlno198415 km  MTak 
395 Wiktorzak KamilSzczecin1979Wieczorne Bieganie w Szczecinie10 km  MTak 
396 Wilinski TomaszPrzecław1991GrubASY Run Szczecin10 km  MTak 
397 Wiśniewska AgataKozielice19945 km  KTak 
398 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin5 km  MTak 
399 Wiśniowski KrzysztofSzczecin1979WIECZORNE BIEGANIE10 km  M 
400 Witorzęć DariuszŁęgi197310 km  MTak 
401 WŁADKOWSKA AGNIESZKA SZCZECIN 197810 km  K 
402 Wochowska IzabelaSzczecin1975Klub biegacza 366 Witunia5 km  KTak 
403 Wochowski JarosławSzczecin1971Klub Biegacza 366 Witunia15 km  MTak 
404 Wojciechowski KrzysztofPolice1972Torresbike Team15 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
405 WOJNACH ANDRZEJ SZCZECIN1970WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE15 km  MTak 
406 Wojtysiak MałgorzataWarzymice19875 km  KTak 
407 Wolender TomaszSzczecin196715 km  M 
408 Wolska AnnaPolice19803 Batalion Logistyczny5 km  KTak 
409 Wolska MariaPolice19895 km Nordic Walking  KTak 
410
 
Woźniewska GrażynaPolice1962NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  KTak 
411 Wrębiak  Dariusz Szczecin197415 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
412 Wróblewski EmilPolice199115 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
413 Wrzochal MariuszPolice19745 km Nordic Walking  MTak 
414
 
Wyrozębski ŁukaszPolice198215 km Policzanie (15 km)
 
MTak 
415 Zabielski JózefSzczecin197315 km  MTak 
416
 
Zaborowska-Zagórska MagdalenaPolice19645 km Nordic Walking  K 
417 Zaczko JacekSzczecin1978Turbo Ślimak15 km  MTak 
418 Zagórny MarcinRadnica1988Tomato Krosno Odrzańskie15 km  MTak 
419
 
Zakrzewska-Bekier JoannaSzczecin1980Hasaj To!10 km  KTak 
420 Zakrzewski PatrykSzczecin1978Dominikanie5 km  MTak 
421 ZARZYCKI PIOTRSZCZECIN196815 km  MTak 
422 Zawadzka AgnieszkaPolice19755 km Nordic Walking  KTak 
423 Zdankiewicz OlgaMierzyn19815 km  KTak 
424
 
Zdanuk ArturPrzęsocin1971Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  MTak 
425 Zelek DarekPolice197415 km  MTak 
426
 
Zielińska RenataWrzosowo1967Willa Rubin5 km  K 
427 Zieniuk BeataSzczecin1985 5 km  KTak 
428 Zieniuk AnetaSzczecin19915 km  KTak 
429 Zuba-Pieróg JoannaSzczecin1992Hasaj To!10 km  K 
430 Żurawska KrystynaSzczecin1990BBL Police15 km Policzanie (15 km)
 
KTak 
431 Żurawski MichałStargard197915 km  M 
432
 
Żywicka  Barbara Szczecin197210 km  KTak 
433
 
Żywicki JanuszSzczecin1968KB Pionier Szczecin15 km  MTak