Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu XXXI Ogólnopolski Bieg Uliczny "Policka Piętnastka"

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adamska AnnaSzczecin1968DuoLife Team5 km  K 
2 Adamski JanuszSzczecin1969DuoLife Team15 km  M 
3 Andruszkiewicz DamianStargard20025 km  M 
4 Andruszkiewicz AdrianStargard200215 km Policzanie (15 km)
 
M 
5 Annioła DominikSzczecin197915 km  M 
6
 
Apiecionek MateuszPolice1991UKL "ÓSEMKA" Police15 km Policzanie (15 km)
 
M 
7 Arlukiewicz GrzegorzPolice198915 km Policzanie (15 km)
 
M 
8
 
Balcerzak PrzemysławPolice1983UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
M 
9 Baran JędrzejSzczecin1985Hasaj To!10 km  M 
10
 
Bekier SzymonSzczecin1978Biegam rekreacyjnie10 km  M 
11 Bieniek KamilPolice1984Przeciw myśliwym15 km Policzanie (15 km)
 
M 
12 Borger VolfTrzebież19505 km  M 
13 Boruc MarikaSzczecin1991RAZ Szczecin15 km  K 
14
 
Budzyński RadosławSzczecin198315 km  M 
15 Bujnowska AnitaPolice199015 km Policzanie (15 km)
 
K 
16 Charęza MarcinSzczecin1980Zawadzkiego Szczecin15 km  M 
17 Charowski MarcinStargard198015 km  M 
18 Chmielewska SabinaPolice19805 km Nordic Walking  K 
19 Chrobocińska ElżbietaSzczecin1966Żółwie w galopie15 km  K 
20 Cieślak AdamGryfino1962Legendary Power Szewc Gryfino10 km  M 
21 Cieślak HelenaGryfino1964Legendary Power Szewc Gryfino10 km  K 
22 Czeżyk EwaSzczecin198410 km  K 
23 Denisiuk KrzysztofSzczecin1957Niezrzeszony15 km  M 
24 DOBOSZ JERRYSZCZECIN1979Abla Alabla15 km  M 
25 Dołżańska SandraPolice1984UKL ,,Ósemka,, Police5 km  K 
26 Duchowski RobertGryfino1973100% EKIPA GRYFINO10 km  M 
27 Dymowski PawełSzczecin198415 km  M 
28 Facon AnnaPolice19795 km  K 
29 Florkowski Adam Szczecin19895 km  M 
30 Furmański MarcinSzczecin1986Green Essence5 km  M 
31
 
Garbicz PawełPolice199415 km Policzanie (15 km)
 
M 
32 Gaziński PrzemysławPolice1981byle(do)jechać5 km  M 
33 Gierasimowicz SzymonSzczecin1979totalsport15 km Policzanie (15 km)
 
M 
34 Giniewski PiotrPolice19755 km Nordic Walking  M 
35 Glina RafałSuchań1979SZWLA/Stargardzki Klub Morsów10 km  M 
36 Gocał AnitaPolice1989UKL Ósemka Police5 km  K 
37 Górska AgnieszkaPolice1976NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  K 
38 Grewling AnnaPrzecław1981Gryffindor biega15 km  K 
39 Grewling GrzegorzPrzecław1981Gryffindor biega15 km  M 
40 Gruszka AdamSzczecin1966Swim2tri15 km  M 
41 Grzanka AnnaPolice1994UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
K 
42 Guzior GrzegorzTrzebież196315 km  M 
43 Hawrylak MarcinSzczecin1969Wolni w Biegu / SOSW Nr 1 DNR10 km  M 
44 Hawryluk AnnaSzczecin1991Ampio Team5 km  K 
45 Iwan MarekSzczecin1977brak15 km  M 
46
 
Jakubowski JanSzczecin1955Grupa Szczecin-Bukowo15 km  M 
47 Janicka EmiliaSzczecin198510 km  K 
48 Janyst WojciechWałbrzych195315 km  M 
49 Kaczyński ArturPilchowo197015 km  M 
50 Karasiewicz ŁukaszSzczecin198815 km  M 
51 Karcz KamilaSzczecin19785 km  K 
52
 
Karczmarczyk AdrianaPolice19845 km  K 
53 Kasprzak MarekSzczecin196115 km  M 
54 Kasprzak ElaPolice1956Run Expert Team5 km  K 
55 Kępka KarolSzczecin1993Lecę na Szczecin15 km  M 
56 Kolasa KonradBezrzecze197715 km  M 
57 Komarowski TomaszSzczecin1989Ampio team5 km  M 
58 Komsta SandraPolice19935 km Nordic Walking  K 
59 Kosińska MałgorzataSzczecin19635 km  K 
60
 
Kosiński MateuszSzczecin199015 km  M 
61 Kosiński TomaszSzczecin19625 km Nordic Walking  M 
62
 
Kotkowiak EmiliaLacchiarella1987Naviglio Running Team10 km  K 
63
 
KOTOWSKA IWONASzczecin198615 km  K 
64
 
Kott MariuszPolice198710 km  M 
65 Kowalski CezarySzczecin1964Parkrun Szczecin15 km  M 
66 Kozanecka IwonaSzczecin195915 km  K 
67 Koźmic RyszardSzczecin1953Lewandowski15 km  M 
68 Królak BeataPolice1962SP 8 Police15 km Policzanie (15 km)
 
K 
69 Królak AleksandraPolice1990UKL Ósemka Police15 km Policzanie (15 km)
 
K 
70 Krupa  Roksana Police199310 km  K 
71 Kruszewicz DalidaSzczecin1975Ampio Team5 km  K 
72 Krzemień PatrycjaPolice198810 km  K 
73
 
Kubik KrystianGryfice1993RunGryf Gryfice5 km Nordic Walking  M 
74
 
Kubisztal WojtekDRAWNO1983KB PIONIER SZCZECIN10 km  M 
75 Kulon AleksanderSzczecin199215 km  M 
76 Langiewicz JacekPolice1957MKJ Police15 km Policzanie (15 km)
 
M 
77 Lewandowski JanuszSzczecin1959Wieczorne Bieganie w Szczecinie15 km  M 
78 Lewandowski GrzegorzGryfino196015 km  M 
79 Liczbińska MałgorzataSzczecin19965 km  K 
80 Lipertowicz Sebastian Police1983 15 km Policzanie (15 km)
 
M 
81 Liśkiewicz KasiaPolice19805 km  K 
82 Ławrynowicz PiotrSzczecin197815 km  M 
83 Łebkowski KarolGryfino198015 km  M 
84 Łukaszewska IlonaPolice19865 km Nordic Walking  K 
85 Makaś SebastianGoleniów198610 km  M 
86 Marchiel LenaSzczecin19675 km  K 
87 Marynowski MarcinSzczecin1973ENEA Szczecin5 km  M 
88 Maszczyk MartaGryfino198210 km  K 
89 Mazur MiraPolice19575 km  K 
90 Mazurek AleksandraGorzów Wielkopolski199515 km  K 
91 Mazurski PawełGryfice19895 km  M 
92 Mądraszewska Wioletta Szczecin19665 km Nordic Walking  K 
93 Mirowski BlazejPolice1986UKL "Ósemka" Police15 km Policzanie (15 km)
 
M 
94
 
Mistelski KarolSzczecin1993Szczecin5 km  M 
95 Mucha MartynaPolice19925 km  K 
96 Murawski PawełSzczecin199010 km  M 
97 Najmark  Małgorzata Police 1978NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  K 
98 Nawrocki PiotrSzczecin1968KB Pionier Szczecin15 km  M 
99 NOWAK WIESŁAWSZCZECIN1949Rowery Turowski10 km  M 
100 Onyszko MagdalenaPolice198915 km  K 
101 Orłowska BeataKołobrzeg197215 km  K 
102
 
Orszulska MagdalenaSzczecin1978Wieczorne Bieganie Szczecin15 km  K 
103
 
Osetek SebastianGryfino1987RAZ Szczecin5 km  M 
104 Ostrowski WieslawSzczecin194815 km  M 
105 Pacyna RenataKozielice1973husariafigchtteam5 km  K 
106 Petrykowski KarolSzczecin1988HasajTo!10 km  M 
107 Piątek KrystianGryfino198110 km  M 
108 Piątek AlanGryfino2006Gryfino5 km  M 
109 Pilawski PiotrPolice199215 km Policzanie (15 km)
 
M 
110 Piotrowska DorotaSzczecin1979Ampio Team5 km  K 
111 Piotrowski KrzysztofSzczecin1977Ampio Team5 km  M 
112 Płosa MonikaSzczecin19815 km  K 
113 Popiół IzabelaSzczecin1971-5 km  K 
114 Pupek MałgorzataSzczecin198115 km  K 
115 Radczuk KarolinaPolice19815 km  K 
116 Radomiński  PiotrTanowo 197215 km  M 
117 Rojek KatarzynaSzczecin1983RunGryf Gryfice15 km  K 
118
 
Rudzewicz MariuszŚwinoujście198410 km  M 
119 Rybaczek KamilaWarzymice1984Gryffindor biega15 km  K 
120 Rybaczek ArturWarzymice1981Gryffindor biega15 km  M 
121 Sanetra DawidPolice 1987UKL OSEMKA POLICE15 km Policzanie (15 km)
 
M 
122 Sikora MagdalenaPOLICE19815 km Nordic Walking  K 
123 Skalski MateuszPolice198615 km Policzanie (15 km)
 
M 
124 Skowroń-Giniewska KatarzynaPolice19775 km Nordic Walking  K 
125 Sladkova AlonaPolice198510 km  K 
126
 
Stachowski AndrzejSzczecin1968MoniaGym15 km  M 
127 Staniszewski HenrykPolice1951niezrzeszony10 km Policzanie (15 km)
 
M 
128 Starachowska NataliaTrzebież199315 km  K 
129
 
Stefanicki MarekŚwinoujście1958Włóczykije Świnoujście5 km Nordic Walking  M 
130 Sterna ŁukaszPolice1975Ster na Police15 km Policzanie (15 km)
 
K 
131 Suska SylwiaŚwinoujście197515 km  K 
132 Suski Piotr Świnoujście1974WKU Świnoujście15 km  M 
133 Szczepański AdamSzczecin1985KB Pionier Szczecin15 km  M 
134 Szczerbińska BarbaraGryfino19565 km Nordic Walking  K 
135 Szcześniak ZenonPolice1970SKB Dzik15 km Policzanie (15 km)
 
M 
136 Szczygieł DorotaSzczecin198415 km  K 
137 Szkudlarek  Krzysztof Szczecin196615 km  M 
138 Szkudlarek ElżbietaSzczecin19635 km Nordic Walking  K 
139 Szydelska KrystynaPolice1952NordicoweLove Police5 km Nordic Walking Policzanie (15 km)
 
K 
140 Ślusarz IwonaSzczecin197415 km  K 
141 Świtalska EdytaSzczecin1978Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego 10 km  K 
142 Wasilewski AndrzejSzczecin197810 km  M 
143 Watemborska AgnieszkaTanowo198410 km  K 
144
 
Wesołowski  MarcinSadlno198415 km  M 
145 Wiśniewski CzesławSzczecin1951Maratończyk Szczecin5 km  M 
146 Witorzęć DariuszŁęgi197310 km  M 
147 Wojtasik KasiaDębno1980Stowarzyszenie Maraton Dębno10 km  K 
148
 
Woźniewska GrażynaPolice1962NordicoweLove Police5 km Nordic Walking  K 
149 Wróblewski EmilPolice199115 km Policzanie (15 km)
 
M 
150 Zaczko JacekSzczecin1978Turbo Ślimak15 km  M 
151
 
Zakrzewska-Bekier JoannaSzczecin1980Hasaj To!10 km  K 
152 ZARZYCKI PIOTRSZCZECIN196815 km  M 
153
 
Zdanuk ArturPrzęsocin1971Ekspedycja Nordic Team Szczecin5 km Nordic Walking  M 
154
 
Zielińska RenataWrzosowo1967Willa Rubin5 km  K 
155 Zieniuk BeataSzczecin1985Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team5 km  K 
156
 
Żywicka  Barbara Szczecin197210 km  K