Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I Miedzyńska Dziesiątka

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adaszak KatarzynaKasia Bydgoszcz1981RUN PASJA10 km  KTak 
2 Białowąs DariuszDarecki Bydgoszcz1973R2G10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
3 Busse Piotr Bydgoszcz198110 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
4
 
Chmiel JustynaChustynka Bydgoszcz1980chustynka.pl10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
K 
5 Chorzewski Kamil Drobin199810 km  MTak 
6 Czarnecki PiotrPIOTR Bydgoszcz1979BRZOZA BIEGA10 km  M 
7 Czepek AleksanderAleksander Bydgoszcz1957Brzoza Biega10 km  M 
8 Czyściecki Adrian Zamość1989Bydgoskie Okonie10 km  M 
9 Dolny Marcin Bydgoszcz1977Forest Gang10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
10
 
Gackowski KrzysztofGACEK Bydgoszcz197310 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
11 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  M 
12 Grobelna Angelika Niemcz1975Bydgoszcz na start10 km  K 
13 Harasimczyk Weronika Bydgoszcz1991Bydgoskie Okonie10 km  KTak 
14 Jagielska Patrycja Kotomierz198910 km  K 
15 Jagodzińska Magdalena Bydgoszcz1990Bydgoskie Okonie10 km  KTak 
16 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz1990Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
17 Kabat JakubKabuuuuś  Sępólno Krajeńskie2002Run Team Sępólno Krajeńskie10 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
18 Kliszewski Damian Bydgoszcz1970Gwiazda Bydgoszcz10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
19
 
Kolmajer RafałPendolino  Bydgoszcz1981runaddicts 10 km  M 
20 Kowalski Jacek Bydgoszcz197710 km  MTak 
21 Kowalski KrzysztofKrzysiek Kruszyn Krajeński1980Oceloty Kruszyn Krajeński10 km  M 
22
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993RunGryf Gryfice10 km  M 
23 Łozińska IwonaIwona Bydgoszcz1969bella line10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
K 
24 Michalska DariaKlucha Bydgoszcz1992Bydgoskie Okonie10 km  K 
25 Muszyński KrzysztofKrisq75 Bydgoszcz197510 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
26 Rybak RemigiuszRemi Białe Błota1977keeeper/Bike U Up10 km  M 
27 Torchalski Krzysztof Bydgoszcz1957RUN PASJA10 km  MTak 
28 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz 1992Bydgoskie Okonie10 km  M 
29 Włoch Sylwester Bydgoszcz1963196310 km  M 
30 Wojciechowski Grzegorz( ͡° ͜ʖ ͡°) Bydgoszcz1992Atos Bydgoszcz10 km  M 
31 Zygler ZbigniewZyga Bydgoszcz197022.ODN10 km  MTak