Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zawodnicy deklarujący udział w wydarzeniu I Miedzyńska Dziesiątka

L.p.ZdjęcieNazwiskoImięPseudonimMiastoData UrodzeniaAktualny KlubKonkurencjaDodatkowa KlasyfikacjaPłećOpłacono
     
1 Adaszak KatarzynaKasia Bydgoszcz1981RUN PASJA10 km  KTak 
2 Aleksander Alicja Bydgoszcz1993Biegające Żółwie IT10 km  KTak 
3 Bagrowski MarekMAREK BAGROWSKI Janowo /k/ Dąbrowy chełmińskiej1962UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA10 km  M 
4 BARAŃSKA SYLWIA BYDGOSZCZ1972PARKRUN BYDGOSZCZ10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
5 Bąk Oskar Mąkowarsko198310 km  MTak 
6 Bąkowski Dawid Bydgoszcz198210 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
M 
7 Bedra Robert Bydgoszcz1980Czarne Stopy.SM10 km  MTak 
8 Białowąs DariuszDarecki Bydgoszcz1973R2G10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
9 Bobrowski MarcinBobciu Bydgoszcz1980Oceloty Kruszyn Krajeński10 km  MTak 
10 Bujak Olga Bydgoszcz198710 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
11 Busse Piotr Bydgoszcz198110 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
12 Butryn Nikodem Bydgoszcz196910 km  MTak 
13
 
Chmiel JustynaChustynka Bydgoszcz1980chustynka.pl10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
K 
14 Cholewiński Dariusz Bydgoszcz1974Huragan Miedzyń10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
15 Chorzewski Kamil Drobin199810 km  MTak 
16 CIACHERA Ireneusz Bydgoszcz196710 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
17 Cylkowska Adrianna Nakło nad Notecią199110 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
KTak 
18 Czarnecka MonikaMonia Koronowo1980BRZOZA BIEGA10 km  KTak 
19 Czarnecki PiotrPIOTR Bydgoszcz1979BRZOZA BIEGA10 km  MTak 
20 Czepek AleksanderAleksander Bydgoszcz1957Brzoza Biega10 km  MTak 
21 Czerwiakowski SebastianSeba Bydgoszcz197410 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
22 Czyściecki Adrian Zamość1989Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
23 Dolny Marcin Bydgoszcz1977Forest Gang10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
24 Donarska Natalia Bydgoszcz198210 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
25 Drapiński MaciejDRAPEK Bydgoszcz1988DRAPEK10 km  MTak 
26 Gaca Anna Maria Dropsikowa  Bydgoszcz197910 km  KTak 
27 Gackowska IzabelaIZAURA Bydgoszcz198710 km  KTak 
28
 
Gackowski KrzysztofGACEK Bydgoszcz197310 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
29 Gackowski Edward Bydgoszcz194410 km  MTak 
30 Gackowski Szymon Bydgoszcz1981Bydgoszcz na start10 km  MTak 
31 Gola Grzegorz Markowo1971 10 km  MTak 
32 Gołębiewski Krzysztof BATMAN Bydgoszcz198910 km  M 
33 GORSZKA DAMIAN SZCZECIN1997Parkrun Szczecin 10 km  MTak 
34 Gralik JędrzejDżej- Dżej Bydgoszcz1992Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
35 Grobelna Angelika Niemcz1975Bydgoszcz na start10 km  KTak 
36 Grochowski JakubJakub Grochowski Witosław1986JW151510 km  MTak 
37 Harasimczyk Weronika Bydgoszcz1991Bydgoskie Okonie10 km  KTak 
38 Heppner Ania Pakość199610 km  K 
39 Hodyna Serhii  Kremenchuk1983RC"Kremeń"10 km  MTak 
40 Jagielska Patrycja Kotomierz198910 km  KTak 
41 Jagodzińska Magdalena Bydgoszcz1990Bydgoskie Okonie10 km  KTak 
42 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz1990Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
43 Jankowski  Krzysztof  Bydgoszcz199310 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
44 Kabacińska KingaKinia Bydgoszcz198710 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
45 Kabat JakubKabuuuuś  Sępólno Krajeńskie2002Run Team Sępólno Krajeńskie10 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
46 Kaczmarczyk RemigiuszRemigiusz Poznań1977Night Runners10 km  M 
47 Kaczmarek AniaAnia Bydgoszcz198210 km  KTak 
48 Karcz AnnaAnniol Bydgoszcz1992Forest Gang10 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
KTak 
49 Kawczyński  Patryk Patryk Bydgoszcz 1991Forest Gang10 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
M 
50 Kazubowski JacekTuroberto Białe Błota1967TriDarKo10 km  MTak 
51 Kazubowski JeremiaszJotKaz Białe Błota1995TriDarKo10 km  MTak 
52 Kątnik DorotaDORI Bydgoszcz1988RUN PASJA10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
53 Kedzia JarekJarek Bydgoszcz197910 km  MTak 
54 Kiedrowski CezaryCzaruś Bydgoszcz200010 km  MTak 
55 Kipczak Monika Bydgoszcz197410 km  KTak 
56 Kitowski  Hubert Hubert Bydgoszcz200110 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
57 Klinowski Radosław Bydgoszcz1985Galactica10 km  MTak 
58 Kliszewski Damian Bydgoszcz1970Gwiazda Bydgoszcz10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
59 Koczorowska KamilaWspaniała Mama i Żona Bydgoszcz198710 km  KTak 
60
 
Kolmajer RafałPendolino  Bydgoszcz1981runaddicts 10 km  M 
61 Kondek JakubKuba Bydgoszcz197810 km  MTak 
62 Kowalski Jacek Bydgoszcz197710 km  MTak 
63 Kowalski KrzysztofKrzysiek Kruszyn Krajeński1980Oceloty Kruszyn Krajeński10 km  MTak 
64 Kowalski KrzysztofKrzysztof Bydgoszcz197810 km  MTak 
65 Kreński TomaszTOMASZ Bydgoszcz1977TEAMOCHAL10 km  MTak 
66 Krueger Karolina Łochowice1978Forest Gang10 km  KTak 
67 Krueger Waldemar Łochowice1973Forest Gang10 km  MTak 
68 Kryger Wojciech Bydgoszcz198310 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
69 Kubiak-Kujawa JoannaAsia  Bydgoszcz198510 km  KTak 
70
 
Kubik KrystianKrystian Gryfice1993 10 km  M 
71 Lewandowska MałgorzataGonia Gniewkowo1966196610 km  KTak 
72 Lewicki  Konrad LEWY Bydgoszcz 198210 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
73 LEWIŃSKI JACEK BYDGOSZCZ198410 km  MTak 
74 Łozińska IwonaIwona Bydgoszcz1969bella line10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
75 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz1988Klubzdrowia24h10 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
KTak 
76 Meyer  Marek Bydgoszcz 1969RUN BYDGOSZCZ 10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
77 Michalska DariaKlucha Bydgoszcz1992Bydgoskie Okonie10 km  KTak 
78 Moroszczak BogumiłBodek Bydgoszcz1974Spójnia Białe Błota10 km  MTak 
79 Moroszczak Dominika Bydgoszcz1981Spójnia Białe Błota10 km  KTak 
80 Muszyński KrzysztofKrisq75 Bydgoszcz197510 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M 
81 Muszyński ŁukaszŁuki 21  Bydgoszcz- Osowa Góra1984Amator 10 km  MTak 
82 Niemyt Adam Poznań198910 km  MTak 
83 Niszczota KarolTime BYDGOSZCZ1973Brzoza Biega10 km  MTak 
84 Nitka IreneuszRonin Nakło nad Notecią197310 km  M 
85 Nowak Damian,,Dami" Bydgoszcz2002-10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
M 
86 Obrębski Grzegorz Bydgoszcz1977BiegaSie10 km  MTak 
87 Olejnik  Krzysztof Bydgoszcz198510 km  MTak 
88 Paczkowski CezaryCezary Bydgoszcz1972Sabowind Polska sp. z o.o.10 km  M 
89 Pakulski Rafał Bydgoszcz197110 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
90 Peszynska Joanna Bydgoszcz197510 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
K 
91 Pikies Patrycja Bydgoszcz199610 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
92 Piliukh Marharyta Bydgoszcz1996TRISPACE 10 km  KTak 
93 Piontek Elżbieta Bydgoszcz195710 km  KTak 
94 Podemska Patrycja Bydgoszcz1988Forest Gang10 km  KTak 
95 Podlewska MichalinaMISIA Unisław199010 km  KTak 
96 Podsiedlik ZbigniewZbyho Bydgoszcz 197422.ODN10 km  MTak 
97 Posadzy  Karol Gniewkowo 1973TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10 km  MTak 
98 Radajewski RogerRoger Ślesin1994Zorza Ślesin10 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
M 
99 Rogozińska KarolinaKAROLA Bydgoszcz198310 km  KTak 
100 Roszak ZbigniewZbigniew biega dla Zdrowia Gniewkowo1988 10 km  MTak 
101 Rybak RemigiuszRemi Białe Błota1977keeeper/Bike U Up10 km  MTak 
102 Skowron MonikaHunUlfur Bydgoszcz197710 km  KTak 
103 Sowińska Justyna Łochowice1971SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA10 km  KTak 
104 Strawa WeronikaSTRAWKA Gorzów Wlkp.200110 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
K 
105 Stróżyk Grażyna Bydgoszcz199010 km  KTak 
106 Szamlewski Paweł  Ślesin199810 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
M 
107 Szczepańska-Dolna Edyta Bydgoszcz1969Forest Gang10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
108 Szczepański AdrianADRIAN Miastowice1998TeamFlash10 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
109 Szweda MirosławaBiegnę do Sławka i R;* Toruń1986DRUŻYNA SZPIKU10 km  K 
110 Szymańska AdriannaTruskawa Bydgoszcz 198810 km  K 
111 Tkaczyk SzymonSzymon  Bydgoszcz200110 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
112 Tomczyk Agata Bydgoszcz198910 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
KTak 
113 Torchalski Krzysztof Bydgoszcz1957RUN PASJA10 km  MTak 
114 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz 1992Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
115 Tuczyński Sylwester LeonLuj team Bydgoszcz1992Bydgoskie Okonie10 km  MTak 
116 Turowska Patrycja Mąkowarsko198210 km  KTak 
117 TYMOSIAK Mateusz Białe Błota1990SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA10 km  MTak 
118 Tymosiak KamilaBorn to be wild Ciele1988Grupa biegowa Spójnia Białe Błota10 km  KTak 
119 Wajer MaritaMarita Ślesin1997Reebok RUN CREW Bydgoszcz10 km  KTak 
120 Włoch Sylwester Bydgoszcz1963196310 km  M 
121 WŁODARSKI Przemysław Bydgoszcz1983Spójnia Białe Błota10 km  MTak 
122 Wojciechowski Grzegorz( ͡° ͜ʖ ͡°) Bydgoszcz1992Atos Bydgoszcz10 km  M 
123 Zachwieja Piotr Bydgoszcz198510 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
MTak 
124 Zarosa Kamila Bydgoszcz 197910 km  KTak 
125 Zawiasiński Bartłomiej UNISŁAW1991Unisław Biega10 km Pakiet PREMIUM (koszulka techniczna)
 
MTak 
126 Zieliński WaldemarWaldi  Bydgoszcz196110 km  MTak 
127 Zygler ZbigniewZyga Bydgoszcz197022.ODN10 km  MTak 
128 Żywica Adam Bydgoszcz1977Brzoza Biega10 km Mieszkaniec Miedzynia i Prądów
 
M